Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Zenon_K o Kto rządzi światem?
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Krzysztof M o O szkodliwości demokracji…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  niepostepowyoszolom o Kto rządzi światem?
  Carlos o Wolne tematy (59 – …
  prostopopolsku o Kto rządzi światem?
  Carlos o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Anzelm o Wykład internetowy profesora N…
  Krzysztof M o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
  Zenon_K o Kto rządzi światem?
  Jack Ravenno o Pogarsza się sytuacja na rynku…
  Krzysztof M o Podłość nad podłościami
  osoba prywatna o Wolne tematy (59 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Migranci wystawili ultimatum Europie: Albo będziecie żyć zgodnie z szariatem, albo umrzeсie!

Posted by Marucha w dniu 2016-08-02 (Wtorek)

Wydanie „Jungę Freiheit” opowiada o kolejnej bezczelności radykalnych islamistów w tolerancyjnej Europie.
Tym razem zwolennicy szariatu obiecali zabić nudystów, którzy ośmielili się kąpać w miejskim basenie.

Wcześniej szariackie patrole już okaleczały europejczyków za obronę „sprośnych” kobiet, bili, gwałcili mieszkańców Europy – według własnego uznania.

Według mediów „do incydentu doszło w mieście Geldern w kraju związkowym Nadrenia-Pólnocna Westfalia – gdzie jeden z basenów miasta jest tradycyjnie używany przez nudystów do kąpieli”.

„Podczas jednej z sesji pływania wtargnęło tam sześciu brodatych mężczyzn w wieku około 25 lat i zaczęli pluć na kąpiących się mężczyzn, kobiet i dzieci, obrażać ich w języku niemieckim i arabskim i grozić im, na przemian wykrzykując „Allah akbar” – pisze Lenta.ru.

„Wy, niemieckie kobiety, jeteście dziwkami, my was zniszczymy” – opowiadała jedna z nudystek. Inni mówili, że mężczyźni grozili „niewiernym”, przy tym swobodnie wysławiali się po niemiecku.

Według gazety „Millennium City”,,różne grupy migrantów zamieszkujących w austriackiej stolicy, walczą o kontrolę nad dzielnicą. Tak zwane szariackie patrole sprawdzają lokalne bary i kluby i czuwają nad tym, aby muzułmanki przestrzegały islamskiego ubioru”.

Przypomnijmy, że na początku lutego migranci pobili w monachijskim metrze dwóch emerytów, którzy przeszkodzili im zgwałcić młodą europejkę.

Jak donoszą światowe i rosyjskie MEDIA, w Niemczech migranci zaatakowali ciężarną kobietę, 15-letni emigrant zabił młodą policjantkę ze schroniska dla uchodźców, a dzieci uchodźców zaczęły zabijać europejskich rówieśników.

Ponadto dziennikarze pisali, że oszalali migranci w UE zaczęli gwałcić manekiny i organizować prawdziwe seks-safari połączone z dokonywaniem gwałtów na europejskich kobietach. Przy tym Europejki skarżyły się, że ich mężczyźni, zamiast bronić swoich kobiet, patrzyli, jak je gwałcono i z krzykiem dzwonili na policję”.
[Tak ich wychowano. – admin]

Ale i to jeszcze nie wszystko. „Mamy prawo gwałcić dzieci”- cytuje Pravda.ru słowa imama duńskiego meczetu Grimhøj w Aarhus, powołując się na Europe Israel News.

Światowe media poza tym odnotowały nie bez zdziwienia, że norwesko-europejski polityk Karsten Nordal, brutalnie zgwałcony przez imigranta, odczuwa wyrzuty sumienia wobec gwałciciela, który został wydalony do kraju pochodzenia.

Za http://nk.org.ua/mir/migrantyi-zayavili-evrope-budete-jit-po-shariatu-ili-umrete-64923

Tłum. / skrót Głos Prawdy

Komentarzy 38 do “Migranci wystawili ultimatum Europie: Albo będziecie żyć zgodnie z szariatem, albo umrzeсie!”

 1. wiosna said

  W Niemczech kobiety, mezczyzni nie kapia sie
  w kostiumach kapielowych, tradycyjnie kapia sie
  nago i to jest u nich normalne. Kto nie lubi nagosci, nie musi sie przygladac. Niestety islam
  pokazuje swoja agresywnosc, gdzie sie tylko da,
  jest wiec niebezpieczna ‚wtyczka’ w Europie.

 2. elo said

  Karsten zatęsknił. Hahaha.

 3. Zbyszko said

  A ja myślę, że nie ma tego złego co by nie wyszło na dobre. Może w końcu narody tej zniewolonej Europy się zjednoczą, już nie pod tą okupacyjną Międzynarodówką Komunistyczną a już jako poszczególne zdrowe moralnie narody. Może w końcu się w tych narodach obudzi świadomość, o tylko instrumentalnej funkcji tej szarańczy i o tym kto za tym stoi i zacząć robić porządek od przyczyny a nie skutków

 4. Moher49 said

  Europejczycy zniewieścieli i zdziecinnieli. Ile jeszcze złego musi się stać, aby im jaja urosły ?.

 5. Mały_kinol said

  الله هو صغير. الله هو مثلي الجنس. محمد هو عاهرة.

  Po co Pan zamieścił ten obraźliwy wpis?
  Admin

 6. Zbyszko said

  W sumie, to nie ma się rozczulać, tylko niezwłocznie zamknąć granice. Proszę zwrócić uwagę na tego żołnierza allaha, który wymachuje w stronę tych „dzielnych” policjantów niemieckich, którzy potrafią tylko pacyfikować Polaków. czy potrafimy sobie wyobrażić, co by się działo, gdyby to tak właśnie Polak wymachiwał tym dzielnym panom w tych swoich zielonych mundurach?
  Swego czasu miałem nieprzyjemność uczestniczyć w łapance polskich samochodów, tuż za granicą (chyba w gdzieś za Cotbus), gdzie cały prawy pas (na bardzo długim odcinku) był wydzielony koziołkami i były kierowane tam wszystkie samochody z polską rejestracją. Bardzo ciekawie to wyglądało w oczach kierowców z rejestracjami innych krajów, którzy bez problemu mogli powoli obok tego całego skandalu przejechać, Powiedziałem sobie wtedy, ze już nigdy do tego kraju nie pojadę i jak do tej pory słowa dotrzymuję… „Dzielni” panowie w zielonych mundurach…

 7. błysk said

  Chcieli pogonić nagusów? Słusznie. Niemcy ,kapiący się, nasi nago są niemoralni,bo już od czasu grzechu Adama ludzie mają poczucie wstydu.

 8. ech, ten przesyt… to się im już ruchać nie chce…

 9. ? said

  ” opowiada o kolejnej bezczelności radykalnych islamistów w tolerancyjnej Europie.”

  Radykalny islamista? Co to? To są islamiści nieradykalni? No bez jaj. Z kogo autor ch…ja robi?

  Tolerancyjnej Europie? Nie wiedziałem, że w Europie toleruje się chrześcijan. Bo to, że toleruje się zboczeńców, satanistów i inne piekielne szambo, to ja wiem.

 10. Boydar said

  @ Pan Nulsitulsfeanor

  O to chodziło od początku. Białemu ma się nie chcieć, a całej reszcie wręcz przeciwnie. Banalnie prosta metoda na zlikwidowanie przeciwnika. Wszelkie poniesione koszty na taką walkę są uzasadnione. Także stworzenie hollywood, przemysłu pornograficznego, promocję ziejącego oraz nudyzmu, deprecjację Kobiety i wielu, wielu innych zabiegów

 11. Metro said

  @ Blysk

  To błąd. Trzeba rozumieć specyfikę tego regionu Niemiec. Tam naturyzm jest uznawany za próbę powrotu do natury, symbol uwolnienia się z kajdanów, coś jak w tym zydowskim folklorze, Adam i Ewa w raju.

  Tam jest porządek, nagusy chodzą sobie nago tylko w wyznaczonych miejscach i ludziom, którzy tego nie akceptują, zupełnie to nie przeszkadza.

  Co innego wyzywające stroje na ulicy. Tutaj „imigranci” powinni stanowczo zadziałać. Baby się naprawdę strasznie ubierają, choć raczej w Brytanii.

  A czemu bać się szariatu? Żydy się boją? Pewnie!

  Pomyślcie, w islamie lichwa jest zakazana, większość komorników czy innych bandziorów straci pracę. To dobre prawo dla ucziciwych ludzi. Faktem jest że Żydzi się boją…

 12. Robert said

  Prawidłowo. Z przyjemnością człowiek czyta jak islamscy psychopaci obchodzą się z odwiecznymi wrogami Polski i i Polaków – z Teutonami. Brawo, brawo, bravissimo!!! Od średniowiecza do dzisiaj mają niezapłacone rachunki za takie same przestępstwa i mordy jakich sami od zawsze dokonywali na swoich sąsiadach w tym głównie na Polakach. Mamy ich teraz żałować? A może pomagać? Takiego wała jak Polska cała!!!
  Mam tylko gorącą nadzieję, że wśród tych gwałconych „młodych europejek” coraz częściej będą się trafiały „chazarskie księżniczki”.

 13. Glos Prawdy said

  Bardzo straszne, ja się obawiam jechać tam. mamy znajomych w Niemczech, na razie u nich cicho, ale dookoła wrze. Merkel chyba nie umrze własną śmiercią, protest przerabia się w nienawiść.

 14. Jan Rokicki said

  Manifest islamistów nie pozostawia złudzeń co do ich zamiarów.

  .http://www.wykop.pl/ramka/3296101/dlaczego-was-nienawidzimy/

  Dla relaksu trochę lektury, Lista zmachów za pierwsze półrocze 2016.

  .https://www.thereligionofpeace.com/attacks/attacks.aspx?Yr=2016

 15. Antares said

  Do Robert
  Całkowicie się z Panem zgadzam. Nie rozumiem tego współczucia i litości dla tych skurwieli. Ile to razy czytalem na Gajówce jakimi skurwielami są szwaby, ile nieprzychylnych kometarzy, a tu znowu współczucie i litość bije z ekranu- no bo ciapaci to robią. I niech robią – wróg mojego wroga jest moim przyjacielem (oczywiście nie chcę ich w Polsce) ale tam szwabów i nie tylko to niech wyrzynają. Ludzie trzeba być konsekwentnym w swoim działaniu. Szwaby by nas napewno nie żałowały .

 16. Bronisław said

  Re: 9 & 10. Najbardziej przypadły mi do gustu Panów (? oraz Boydar) wypowiedzi!!! Świat Zachodni w „tolerancji” swej oszalał i dlatego powrót do normalności bolał będzie bardzo, dlatego potrzebują oni od Nas żarliwej modlitwy oraz wszelkiego potrzebnego im wsparcia?!!! Pozdrawiam Panów bardzo gorąco! Króluj Nam Chryste!!!

 17. Edwin said

  Uklad z Schengen powinien byc jak najszybciej zawieszony czy anulowany.
  Powinny powrocic normalne kontrole jakie byly kiedys + normalne pilnowanie tzw. ”zielonej granicy”. Wszystko to dla zapewnienia bezpieczenstwa w pierwszym rzedzie mieszkancow terenow nadgranicznych (zwlaszcza wzdluz zachodniej granicy).
  Ponadto MSZ powinno jak najszybciej wydac komunikat, ze podroze do Niemiec sa niezalecane (cos jak w przypadku Turcji czy niektorych krajow afrykanskich) – wowczas jak ktos sie tam wybierze to czyni to na wlasna odpowiedzialnosc.
  No i KE powinna wszczac postepowanie wobec Niemiec jako, ze praworzadnosc tam jest silnie zagrozona (o ile jeszcze istnieje).
  Ale watpie, zeby nasze wladze tak zareagowaly (o KE nie wspominajac), wszak mamy wspaniale ”sluzby” cokolwiek to oznacza, ktore nas obronia, wiec nie ma sie czego bac …

 18. kroskar99 said

  Gajowy – troll opłacany przez Sorosa i mający za zadanie szerzyć antysemityzm wśród bezmózgowców, aby skompromitować Polaków, zamieszcza prymitywny pseudo artykulik z ukraińskiej strony. A owi bezmózgowcy czytający ten portal nawet nie potrafią skojarzyć skąd pochodzi domena – „.ua ”

  Głupiś Pan. Ja jestem płatnym agentem Putina.
  Admin

 19. bobolanin said

  śmiać się czy płakać z lewactwa które nawet nie widzi jak samo-destrukcyjne jest ich myślenie i działanie

 20. RomanK said

  AD 5…. A czego sie pan spodziewal panie Adminie po-” malym fiucie” z wielkim kinolem….
  Przeciez pan wie kim jest:-)))) W srodowisku polskim nikt nie zna tego wyrazenia..wsrod israelskich solecznosci to obiegowe przywitanie w kawiarniach Tel Avivu…
  Bluzni…. bo moze…

 21. star1 said

  Do 14: Jan Rokicki
  Tę liste należałoby przedstawić temu z kitką, który na antenie radia TOK FM stwierdził, że terroryzm islamski w porównaniu do terroryzmu chrześcijańskiego (!) nie jest zagrożeniem. Aż nie chce mi sie nawet wymiawiać jego nazwiska!

 22. RomanK said

  Wy, niemieckie kobiety, jeteście dziwkami, my was zniszczymy” – opowiadała jedna z nudystek. Inni mówili, że mężczyźni grozili „niewiernym”, przy tym swobodnie wysławiali się po niemiecku.

  No wlasnie….po niemiecku plynnie i bez akcentu:-))))
  Jedzcie do Tel Aviwu -gdzie mieszkaja niemieccy Zydzi….posluchajcie w jakm jezyku rozmawiajaq maluchy bawiace sie na placach zabaw przed przedszkolami….nie- nie po hebrajsku…a po niniemcku….POtem rosna im brody ucza sie arabskiego, ida do wojska i …….dostaja prace…..
  W NY tez tanczyli…dzis ten incydent juz opisuja jako…Konspiracyjne teorie o tanczacych Israelitach…..
  Na tyle incydentow…i nie udalo sie ich ujac i zidentyfikowac>????
  To Amerykanie lepsi ujeli i zidentyfikowali:-)) stad konspiracyjne teorie:-_)_)_) o zydach udajacych Arabow….

 23. RomanK said

  Panei Gajowy…odwoluje sie do historii…do ryczacych naglowkow gazet zydowskich i anglojezycznych w USA w latach 20 tych..opisujacych barbarzynskie hordy polskich zolnierzy gwalcace wszystko co na drodze i zydowskie, babcie, kobiety w ciazy , dziewczynki z lalkami i lalki tez..mordujace wydzytklo co obnrzeznae…a ulicami amerykanskich miast szly symboliczne pogrzby ofiar…z trumnami w manifestacjach wielomilionowych…
  Ale goyim maja krotka pamiec…..

 24. Isreal said

  „Światowe media poza tym odnotowały nie bez zdziwienia, że norwesko-europejski polityk Karsten Nordal, brutalnie zgwałcony przez imigranta, odczuwa wyrzuty sumienia wobec gwałciciela, który został wydalony do kraju pochodzenia.”

  nie dzwoni ,nie pisze….
  no i najgorsze- już nie w..upcy

 25. Isreal said

  Mały_kinol said
  2016-08-02 (wtorek) @ 06:45:13

  الله هو صغير. الله هو مثلي الجنس. محمد هو عاهرة.

  Po co Pan zamieścił ten obraźliwy wpis?
  Admin

  …bo może to duży kinol…

 26. Akej said

  Ten norweski polityk pewnie musi bardzop zalowac, ze mahmut juz wiecej komina mu nie przeczysci.

 27. zeev said

  AD 18: Głupiś Pan. Ja jestem płatnym agentem Putina.
  Admin
  :))))
  nie tylko, i agent CC-Czerwonej Czapki”aka”Czerwonego Szczytu….GajRo Bank

 28. Boydar said

  Wychodzi na to, że ja najgłupszy; ja za darmo.

 29. NyndrO said

  Ad 29.* Panie Boydar,nie rób Pan z siebie takiego niby to oddanego sprawie, niby „sieroty”.Powiedz Pan prawdę,że co rusz aplikujesz Pan w ambasadzie FR o etat,tylko póki co jesteś Pan sprawdzany. Jeszcze trochę wytrwałości w agitacji i odwracaniu kota ogonem na rzecz KGB,a na pewno dostaniesz Pan tą robotę.I piniądze też będą.Tylko już Pan nie piszcz… A!, i pamiętaj Pan,że one są ubyrudzone kyrwią,te ruble.Ale jak mówi łacińska sentencja, itd.

 30. matirani said

  Nielegalni uciekinierzy, zadni tam „migranci” – nazywajmy ZAWSZE rzeczy po imieniu.
  ( Migranci wystawili ultimatum Europie: Albo będziecie żyć zgodnie z szariatem, albo umrzeсie!)

  NIELEGALNI.
  A jak to legalni tak postepuja to skazac i wydalic.

 31. Boydar said

  Oni mnie już tak trzydzieści lat sprawdzają, Panie Nyndr0, ja już nie mam zdrowia czekać. Z nimi gorzej jak z NFZ.

 32. Piskorz said

  ad 5..Mały kinol W DUPSKO WSADŹ SOBIE TE SWOJE KRZACZKI..pisz po polsku a jak nie to po angielsku!! A jak ci dzwonie nie pasuje, to won z tym gównem..

 33. olga said

  chore, jak można pozwolić sobie na coś takiego. Wystarczy wziąć do ręki gaz lub broń, za 2 lata każdy Europejczyk będzie do tego zmuszony, bo czym jest życie bandyty niczym, trzeba go całkowicie unieszkodliwić, wtedy wyzwoli się Europa. Gdzie się podziała kara śmierci, ludzie bierzcie prawo w swoje ręce. Za jakiś czas ani rząd Niemiec, ani Austrii wam nie pomoże, a policja zwieje gdzie pieprz rośnie, więc albo weźcie się w garść i brońcie swoich domów i rodzin , albo zegnijcie kolana. Ta dzicz żeruje na waszym strachu, zasłaniając się prawem, które nie obowiązuje w Europie. Pamiętajcie wasze życie jest cenniejsze niż życie domniemanego muzola, który tak naprawdę nim nie jest, Życie terrorysty jest niczym, a on nikim precz z dziczą. Europo Walcz

 34. Mały_kinol said

  RomanK ależ Pan mondryy. A powiedz no mondry Panie czy Pan w tym swoim długim przepełnionym mozolnym zdobywaniem prawdziwej prawdy najprawdziwszejszej założył Pan i prowadził własną gazetę, radio, telewizję? Mówię o czasach przedinternetowych. Pewnie że Pan Marucha wie kim jestem. Otóż jestem jeżem. Niektórzy wmawiają mi że jestem koniem ale ja im nie wierzę a znów inni że jestem dzikiem bo tak się tego namnożyło ostatnio w kukurydzy.
  A com napisał o ścierwie mahomecie i jego bożku zwanym allahem napisałem.\

  No zaraz, zaraz… założenie własnej gazety czy telewizji nie musi być miernikiem ani sukcesu, ani wartości człowieka.
  Admin

 35. Stanislaw said

  Wracać do siebie i tam wyprowadzać swoje obyczaje i swoją kulturę a od cywilizowanego świata Wont.

 36. watazka said

  No to mamy i ukrainska propagande!!
  Hitlerowcy ostrzegaja Polakow przed muzulmanami!!.

  Czy to ci sami co chca zabrac Przemysl i okolice ?????

 37. Wiesława said

  nowoczesność.. http://almoc.pl/img.php?id=6839

 38. NICK said

  Admin. (34).
  Oczywiście. Są inne mierniki.
  Ciągle i wciąż je poznajemy.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: