Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Trzy napady w jedną noc. Agresywny Ukrainiec zatrzymany przez policję.

Posted by Marucha w dniu 2016-08-02 (wtorek)

Zatrzymany przez policjantów z Jabłonny 24-letni obywatel Ukrainy usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa, usiłowania zgwałcenia, usiłowania rozboju oraz dokonania dwukrotnego rozboju – informuje wprost.pl.

Mężczyzna podejrzany jest o zaatakowanie kilka dni temu w Legionowie trzech kobiet wracających do domu późnym wieczorem.

Do zdarzeń doszło 26 lipca w Legionowie. 60-letnia kobieta została kilkukrotnie uderzona twardym narzędziem w tył głowy, a kiedy kobieta przewróciła się na ziemię, napastnik próbował ją zgwałcić. Napadnięta broniła się i sprawca zdołał jedynie wyrwać jej torebkę.

Godzinę później doszło do kolejnego napadu. Sposób działania sprawcy był ten sam. 23-letnia kobieta została uderzona w głowę, sprawca jednak na tym nie poprzestał i wielokrotnie zaciskał na szyi 23-latki metalową linkę dusząc ją. Młoda kobieta broniła się, sprawca ukradł jej telefon i uciekł.

Już po kwadransie napastnik – jak donosi wprost.pl – ponownie zaatakował idącą ulicą kolejną 23-latkę. Brutalny agresor próbował ukraść ofierze plecak. Mężczyzna szarpał ofiarę, wykręcał, ręce, ciągnął po ziemi w kierunku lasu i zatykał usta, aby ta nie mogła wezwać pomocy. Sprawca, spłoszony przez nadjeżdżający samochód, uciekł.

Policja posługując się rysopisem i oraz nagraniami z monitoringu zatrzymali podejrzanego o przestępstwa mężczyznę. Mężczyzna oświadczył policjantom, że jest obywatelem Ukrainy, a w Polsce jest od czerwca br. w celach zarobkowych. Badanie alkomatem wykazało u 24-latka 1,4 promila alkoholu w organizmie.

Ukraińcowi grozi nawet dożywocie.

http://www.pch24.pl

Komentarzy 8 to “Trzy napady w jedną noc. Agresywny Ukrainiec zatrzymany przez policję.”

 1. jazmig said

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/olawa-mlody-mezczyzna-dzgniety-nozem-wedlug-swiadkow-napastnikiem-byl-ukrainiec

 2. volviak19 said

  zaczyna się- kulka w łeb dla takich oprawców

 3. Kar said

  ..nie pojmuje, bo jak to glupie zdjecie powyzej ma sie do tego artykulu (Zatrzymany przez policjantów z Jabłonny 24-letni obywatel Ukrainy ..) ?? Jakiz k.. go mac 24-letni..?? facet na zdjeciu chyli sie wyraznie nad grobem: laczki na dolnych niedoleznych konczynach, specyficzny addidasowski obwisly mundurek, luzne ramionka petenta..lysy siwiejacy leb..o co tu chodzi?

  ..Ukraińcowi grozi nawet dożywocie…!!?? ..za co, za starosc !?

 4. Marucha said

  Re 3:
  Życie go sterało.

 5. Tadeusz said

  Zastępowanie własnych obywateli, którzy wyemigrowali Ukraińcami. Kolejny „sukces” rządów pookrągłostołowych …

 6. Lakor said

  Upadliniec wyjmuje nóż- Ty masz wyjąć maczetę.

 7. Kowalski said

  W tym kundlu rzekomo ;ukrainiec drzemia polskie slady .To sa k…y wredne k.y.Na pal z nim smieciem

 8. NICK said

  Jabłonna? Z Jabłonnej.
  Jabłonny? Z Jabłonnego.
  Wiem, że puryści, większość, mają zdanie inne.
  Dla mnie zaś, Polaka, tak być winno.

  P.S. Zdanie Bralczyka omijam łukiem szerokim.

Sorry, the comment form is closed at this time.