Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Nie dajmy się niszczyć tym postkomunistycznym popłuczynom

Posted by Marucha w dniu 2016-08-08 (Poniedziałek)

W latach 90, te szajki złożone z ludzi służb, zatrudnionych w sądach, prokuraturach i urzędach niszczyły i rozkradały majątek państwowy a kiedy ten się skurczył, wzięły się za niszczenie i odbieranie majątku Polakom właścicielom firm rodzinnych.

Niedawno na dużej konferencji w Sali Kolumnowej sejmu jeden z Pokrzywdzonych przez III RP powiedział wprost. W latach 90, te szajki złożone z ludzi służb, zatrudnionych w sądach, prokuraturach i urzędach niszczyły i rozkradały majątek państwowy a kiedy ten się skurczył, te gangi wzięły się za niszczenie i odbieranie majątku Polakom – właścicielom dużych i małych firm rodzinnych.

Wobec mojej firmy (mała) deweloperskiej właśnie zastosowano taki scenariusz mający doprowadzić do szybkiego przejęcia jej majątku.

Scenariusz był prosty. Mózgiem grupy jest mecenas a do pomocy ma sędziego lub kilku sędziów. On (mecenas) wyszukuje źle zarządzane firmy mające jakieś umowy z takimi firmami jak moja. Mecenas dostaje upoważnienie od tej upadającej firmy i w jej imieniu występuje do sądu przeciwko firmie i domaga się wypłaty prawie miliona zł. Jako dowód przedstawia umowę na wykonanie robót i jakąś fakturę oraz pozew, w którym stwierdza, że moje firma nie zapłaciła „wszystkiego” jego „mocodawcy”. Sędzia oczywiście natychmiast wydaje Postanowienie i ustanawia hipotekę przymusową na wybudowanym budynku.

Moja firma w tej sytuacji nie może sprzedawać wybudowanych mieszkań a osoby, które, mimo że wpłaciły zaliczki nie mogą doczekać się przeniesienia własności swych mieszkań. Ci oszuści informują mnie, że jak zobowiąże się do wypłacenia im miliona zł, to oni zrezygnują z hipoteki.

Ja w tej sytuacji piszę zażalenie na to postanowienie i załączam komplet potwierdzeń przelewów na kwotę zapisana w Umowie. Sędzia nie zgadza się cofnąć swojego postanowienia, choć taka procedura jest dopuszczalna. Co więcej przedłuża ją wydając postanowienie o wstrzymaniu wykonania. Ten świstek papieru dla hipoteki nic nie znaczy a czas biegnie. Dopiero moja interwencja u przewodniczącej wydziału uruchamia procedurę, moje zażalenie jest przesłane do Sądu Apelacyjnego.

Wtedy proszę wszystkich w realu i na fejsbuku o pomoc. Jest odzew, kilkadziesiąt osób wysyła do Sądu Cywilnego (apelacyjnego) prośbę, żądanie jak najszybszego rozpatrzenia mojego Zażalenia. Sąd wyznacza termin wydania wyroku na 21 kwietnia, ale pod wpływem interwencji mailowej i na papierze przyspiesza termin o tydzień i wydaje wyrok, w którym unieważnia hipotekę przymusową a kosztami postępowania obciążą oszusta.

Można powiedzieć, że mimo strat, jakie poniosłem w wyniku tego gangsterskiego ataku dokonanego przez Sąd Okręgowy w Warszawie, w imieniu III RP, dzięki dużemu wysiłkowi i przede wszystkim dzięki pomocy Was Znajomi i Nieznajomi, którzy opowiedzieliście się przeciwko złu, moja firma przetrwała. Mieszkania zostały sprzedane, nabywcy stali się właścicielami, ale miejmy świadomość ile firm i osób prywatnych w ten sposób zostało zniszczonych.

Ja jestem wdzięczny Panu Bogu i Wam, którzy nie zawahaliście się i wysłaliście tego maila z własnym podpisem. Dlatego teraz, kiedy jest już po wszystkim, chcę się odwdzięczyć, chcę pomagać innym.

W związku z powyższym będę prosił Was i wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie dla innych osób, niszczonych przez te zorganizowane grupy przestępcze.

Szansa na skuteczną obronę przed tą mafią istnieje, ale trzeba zrozumienia i jedności działania. Jak wszyscy wiemy przestępcy boją się Prawdy, boją się jawności a przestępcy w togach i białych kołnierzykach boją się jej, jak diabeł święconej wody.

Zachęcam, korzystajmy z naszych praw, ujawniajmy ich niecne zamiary i działania, domagajmy się praworządności.

Brońmy Polaków przed tymi zorganizowanymi grupami przestępczymi.

Stowarzyszenie OBURZENI jest do Waszej dyspozycji, zapraszam do uczestnictwa w nim. Korzystajmy z naszych praw i nie dajmy się niszczyć tym postkomunistycznym popłuczynom.
http://www.oburzeni.pl

Antoni Gut
http://antonigut.neon24.pl

Komentarzy 12 to “Nie dajmy się niszczyć tym postkomunistycznym popłuczynom”

 1. Vis61 said

  Pięknie,mnie spotkała podobna sytuacja,jakoś się z tego wykaraskałem ale co mnie sądy zszarpały zdrowia to szkoda gadać.
  Tak przy okazji,nie wiem czy tak można na blogu ale zaryzykuję.Mam apel,chcą nam zlikwidować Muzeum Techniki i Przemysłu w warszawie,na ich stronie http://www.mtip.pl w zakładce aktualności jest artykuł opisujące całą sytuację i petycja do podpisania.Ratujmy muzeum które istnieje tam od 60 lat!

  Oczywiście, że można… a nawet trzeba.
  Bydlaki… na muzeum żydowskie pieniądze się znalazły.
  Admin

 2. Zbyszko said

  Pan Roman Kluska mówi w swoim wykładzie o tym jak to w czasie gdy jego firma była przedmiotem wrogiego (bandyckiego) przejęcia, dostał ok 40 tyś listów od ludzi z całej Polski, właścicieli firm, mniejszych, większych, którzy zostali tak samo jak Pan Kluska wykończeni:

  Swego czasu oglądałem w TV, spektakl teatralny w którym akcja toczyła się właśnie wokół takiego wrogiego przejęcia. Głównego bohatera grał Piotr Fronczewski, który siedział przed komputerami na Wall Street i sterował tym wszystkim.
  Puenta jednak była taka, że te tzw wrogie przejęcie… pomogło ludziom pracującym w tej firmie przejmowanej:-). Wszyscy bowiem, znaleźli pracę o wiele bardziej atrakcyjną:-)
  Papier (w tym wypadku ekran telewizora) jak widać, jest bardzo, bardzo cierpliwy, wszystko przyjmie…

 3. jamek said

 4. Dinozaur said

  Dinozaur gratuluje , takie siupy obserwował w Krakowie .

 5. huhulaj said

  Znowu biadolenie. Kiedy do was dotrze, że cały czas jesteśmy pod okupacją? Jedynym wyjściem jest odtworzenie legalnych struktur Państwa Polskiego. One to, po zebraniu dowodów wydadzą wyroki i wyślą uzdrowicieli, którzy po wypowiedzeniu: „W imieniu Polski, za zdradę państwa i narodu polskiego”, poślą kulę w łeb, komu trzeba.

  Do nas, w gajówce, dotarło to od dawna. Niech Pan raczej apeluje w innych środowiskach.
  Admin

 6. huhulaj said

  Panie gajowy, to nie jest apel, lecz głos mojej rozpaczy, po przeczytaniu niektórych komentarzy (nie tylko pod tym artykułem). Cieszę się niezmiernie, że raczył pan przypomnieć o tym dotarciu, bo wie pan, ludzie mają wciąż za krótką pamięć.

 7. adsenior said

  Sędziowie? Grupa kolesi zorganizowanych w grupach przestępczych, całkowicie wyalienowanych ze społeczeństwa. Najwyższa pora, poddać ich pod ocenę społeczeństwa. Szefowie samodzielnych jednostek, czy to sadów czy prokuratur, winni być wybierani w wyborach powszechnych, najlepiej połączyć z wyborami samorządowymi. Wybrani szefowie, na okres swojej kadencji, powoływali by swoich pełnomocnych zastępców. Nie może być tak jak teraz, dożywotnich synekur, przez korporacje samo się wybierające i samo się oceniające.

 8. Alina said

  Co do Muzeum Techniki
  Jest chyba jakaś odgórna dyrektywa niemiecko-żydowsko-unijna, żeby ukazywać Polaków jako prymitywnych europejskich Murzynów, którzy niczego sami nie wymyślili i chodzą s..ać za stodoły. To co widzimy – Niemcy i Żydzi lejący gdzie popadnie publicznie w biały dzień to zjawisko zwyczajowe jak ubój rytualny, a my, Polacy prymitywy mamy to u siebie tolerować jako „wyższą kulturę” ..
  Zgodnie z tą dyrektywą są niszczone i likwidowane do fundamentów takie wielkie zakłady przemysłowe jak Ursus, Kasprzak, Unitra, Polfy (sprywatyzowane tylko po to żeby te same leki kosztowały 15x więcej niż w Polfie) i wiele innych mniejszych zakładów w całej Polsce, na które nie ma pieniędzy Konserwator Zabytków, bo to zabytki polskie nie żydowskie, ani niemieckie. Inne jak Huta Warszawa, Huta Stalowa Wola, Cementownie, są sprzedawane za bezcen Hindusom albo Chińczykom.
  Łatwo więc za kilkanaście lat będzie wprowadzić do historii twierdzenie, że całą technikę i kulturę wprowadzili do Polski Żydzi i Niemcy.
  Jest jednak jeden aspekt egzystencji Polaków, który warto sobie uświadomić i zadawać to pytanie każdemu idiocie: JAK TO SIĘ STAŁO, ŻE W POLSKICH WARUNKACH ATMOSFERYCZNYCH OD PONAD TYSIĄCA LAT POLACY ŻYLI, JEDLI, MYLI SIĘ I ROZMNAŻALI, WALCZYLI, SKORO NIBY NIE ZNALI HUTNICTWA (jak przetrwali zimę, jak gotowali wodę do gotowania i mycia – zupy to nasz wynalazek) I POTRAFILI WRAZ Z LITWINAMI STWORZYĆ NAJPOTĘŻNIEJSZĄ UNIĘ EUROPEJSKĄ BEZ PERSHINGÓW, BRONI JĄDROWEJ TELEFONÓW I INTERNETU?

  Jeśli jakiś Żyd lub Niemiec, albo idiota z Nowoczesnej potrafi odpowiedzieć na to pytanie, chętnie posłucham.

 9. Kowalski said

  Pozwolicie panstwo ze to wszystko uproszcze.POLSCE jest potrzebny ;nowy Dzierzynski ktory bez wszelkich zachamowan zrobi porzadek z ta szumowina (szlachta =jerozolimska)=(postkomunisci).Odebrac im wszystko w sposob radykalny ich majatki
  Fabryki korporacje spolki sady uczelnie kuriie episkopaty (tam tez trzeba zrobic porzadek) szpitale .Gminy zamknac (zydowskie) ambasady ;usraela usa angli Z tamtad to wszystko wychodzi Pozamykac to I zerwac wszelkie stosunki dyplomatyczne z tymi krajami.A tajnych agentow I radykalnych ;bandytow z tychze krajow Jest ci w POLSCE dostatek.A czy ktos juz sciga ich w POLSCE? ZA DUZO W NAS MILOSIERDZIA I TEGO WIECZNEGO PRZEBACZANIA.DOSC DOSC DOSC K….a TEGO.

 10. Isia said

  Re: Pan Vis61 … dobrze, że zamieścił Pan ten apel … podpisałam się pod tą petycją … na wszystko, co polskie, jak zwykle … nie ma pieniędzy … w tym wypadku na … czynsz … brak słów …

  … przyłączam się do Pana apelu … ratujmy Muzeum Techniki i Przemysłu w Warszawie … podpisujmy petycję … jeśli to może pomóc … w dobrej sprawie …

 11. Boydar said

  Ależ Pan Kowalski niecierpliwy

  trzeba tylko chwilę poczekać; z MON do MSW jest raptem trzy kilometry …

 12. Joe said

  Antkowa fotke trzeba zrobic bardziej z profila..a wowczas cynizm Felka i etap nienawisci Antka sie POkrywaja jak u blizniakow Panie Boydar….

Sorry, the comment form is closed at this time.