Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Policja nie prowadzi statystyk co do przestępstw, jakich dopuszczają się w Polsce Ukraińcy

Posted by Marucha w dniu 2016-08-08 (Poniedziałek)

Koszulka Adriana z Oławy, zaatakowanego przez ukraińskiego nożownika.

Policja nie prowadzi statystyk przestępczości z podziałem na narodowość sprawców tych czynów – poinformował rzecznik prasowy KG Policji podkom. Dawid Marciniak zapytany przez portal Prawy.pl:
„Ile przestępstw dokonanych przez Ukraińców w Polsce odnotowała Policja w ciągu ostatniego roku? Jakiego typu to były przestępstwa? Gdzie ich Ukraińcy popełnili najwięcej? Czy Policji znana jest motywacja popełniania przez nich przestępstw?”

– Każdy czyn przestępczy traktowany jest tak samo i ścigany z podobną determinacją. Oczywiście zdarzają się sytuacje, kiedy sprawcami bądź pokrzywdzonymi są obcokrajowcy, jednak nie prowadzimy statystyk pozwalających wyodrębnić poszczególne narodowości – zaznaczył.

Oznacza to, że do MSW nie płyną żadne raporty dotyczące przestępczości Ukraińców w Polsce, motywacji przestępców (chociażby nienawiść wobec Polaków) i czynników sprzyjających napadom, gwałtom i rozbojom. Tymczasem biorąc pod uwagę rozwijający się na Ukrainie neobanderyzm, wszystkie te obszary powinny znajdować się w szczególnym obszarze zainteresowania organów ścigania i powołanych do tego służb.

Niesporządzanie statystyk przestępczości ze względu na narodowość to poważne zaniedbanie, uniemożliwia bowiem zorientowanie się w sytuacji jeśli chodzi chociażby o podejście mniejszości narodowych do Polaków, działania poszczególnych grup w społeczeństwie oraz sformułowanie wielu cennych uwag, które pozwoliłyby na prawidłową ocenę sytuacji wewnętrznej państwa.

http://prawy.pl/

Przypuszczam, że wątpię, iż chodzi o „zaniedbanie”.
Admin

Komentarzy 13 to “Policja nie prowadzi statystyk co do przestępstw, jakich dopuszczają się w Polsce Ukraińcy”

 1. VA said

  Po wojnie Zydzi wprowadzali w Polsce zydokomunizm z pomoca banderowcow, ktorzy przed wojna chodzili do polskich szkol i znali jezyk polski. To oni zajmoowali stanowiska w milicji, partii itd. W Polsce mieszka mase Ukraincow ktorzy udaja Polakow. Jest ich duzo w Warszawie. Dzieci i wnuki tych banderowcow dzisiaj z Zydami w dalszym ciagu zajmuja wysokie funkcje w administracji panstwowej i dzialaja na szkode Polakow. Nalezy oczyscic Polske z Zydow i Ukraincow.

 2. Boydar said

  A ja przypuszczam, że nawet i zaniedbania żadnego nie ma. Dokumenty przesłuchań świadków (także oczywiście podejrzanych i wszystkich innych) wprowadzane są obecnie do elektronicznej bazy danych, znacznie dłużej niż od roku. Z samej sygnatury dokumentu tożsamości właściwie wszystko wynika, ze o innych szczegółach nie wspomnę. Stworzenie i kliknięcie stosownej kwerendy wymaga około minuty oraz oczywiście … poziomu uprawnień dostępu. Damy radę.

 3. Kowalski said

  Zgadzam sie z VA.Ale kto to zrobi?Jak wszyscy patrza tylko w jedna strone.W strone mamony.A mamona znaczy (zyd)

 4. Grzesiu Ebelewicz said

  Jest bardzo dużo ukrów w „polskiej” Polucji, to i jak braciom mają statystyki ich przestępstw prowadzić. Można w ogóle zadać pytanie czy Polska policja jest jeszcze polska. 😮 ??? 😮

 5. Inkwizytor said

  Policja z całą pewnością takie statystyki ma ale po co Polacy mają je znać ?

 6. NICK said

  Inkwizytor. (5).
  Oczywiście!
  A jaka „nacja” policją rządzi?

 7. Akej said

  Szkoda komentowac. Od bardzo dawna jest jasne, ze RP rzadza przedstawiciele dwu nacji.

 8. jazmig said

  W rejestrze zatrzymanych jest zapisana ich narodowość, to jest elementarz i niech mi nikt nie wmawia, że nie da się wyselekcjonować przestępstw wg. narodowości ich sprawców.

 9. „Nie prowadzi” – czytaj: Wie, ale nie powie, bo nie ma przyzwolenia politycznego.

 10. Ad. 6

  A kto jest aktualnym ministrem spraw wewnętrznych?

  Mariusz Błaszczak.
  Admin

 11. Ad. 10

  To znaczy, że MSW rządzi Kaczyński. A kto rządzi Kaczyńskim? Hmm…

  Sanhedryn.
  Admin

 12. Piskorz said

  Z kolei lokalny portal gazeta-olawa.pl podał, że ranny został 21-letni mężczyzna. Według relacji jego matki, został ugodzony nożem w lewy bok. Zostało przebite płuco, co wywołało odmę. „Obywatel Ukrainy był tak agresywny, że zranił jeszcze dwóch kolegów mojego syna” – mówi kobieta, która twierdzi, że Ukrainiec celowo szukał zaczepki.!!! POLICJA POTWIERDZA, ŻE DZIEJE SIĘ TO CORAZ CZĘŚCIEJ../ZNALEZIONE W SIECI/.

 13. Boydar said

  @ Pan Akej (7)

  Na dwoje babka wróżyła. Z jednej strony to nieszczęście, że dwie. Naszym to do głowy nie przychodzi. I zawsze jak żyd żydowi po łbie przyłoży, to my zaraz tego pierwszego za przyjaciela uważamy. A to przecież tylko różnica w interpretacji talmudu i jutro się nad trupem goja ugodzą.
  Z drugiej zaś strony to może i szczęście. No że dwie (albo i więcej, niestety). Bo jak przyjdzie prawdziwa bieda, to o nas zapomną, nigdy nas poważnie nie traktowali, i zajmą się sobą do ostatniej kropli.
  No ale nie zgadniesz.

Sorry, the comment form is closed at this time.