Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Turcja odblokowała dostęp do strony internetowej agencji Sputnik

Posted by Marucha w dniu 2016-08-08 (Poniedziałek)

Tureckie Ministerstwo Łączności odblokowało dostęp do strony internetowej agencji Sputnik w tym kraju – poinformował RIA Novosti szef redakcji Sputnik Turcja Mahir Boztepe.

— Nasza strona w Turcji została odblokowana. Od godz. 10 czasu moskiewskiego spływają informacje od użytkowników, że uzyskali dostęp do strony. Sprawdziliśmy te doniesienia, witryna działa. Następnie pojawiła się informacja, w której powołano się na Ministerstwo Łączności i Komunikacji, że odblokowano portal. Obecnie dostęp do niego jest swobodny — powiedział Boztepe.

Pod koniec kwietnia Turcja zablokowała stronę internetową Sputnika. Redaktorowi naczelnemu tureckiej redakcji Turalowi Kerimowowi cofnięto akredytacją, zezwolenie na pobyt oraz zakazano wjazdu do kraju.

Od tego czasu Sputnik Turcja publikował materiały w formacie instant article w Facebooku oraz w Twitterze. W Turcji działały też aplikacje mobilne dla iOS i Android. Dzięki temu Turcy mieli dostęp do wszystkich materiałów publikowanych przez turecką redakcję.

http://pl.sputniknews.com

Komentarzy 7 to “Turcja odblokowała dostęp do strony internetowej agencji Sputnik”

 1. Siggi said

  Turcja – droga do niewiadomej?
  https://obserwatorpolityczny.pl/?p=42693

 2. maxi said

  Koniec Clinton, NATO itd https://www.youtube.com/watch?v=VmFiVuSednc

 3. wanderer said

  Opamietali sie na czas z ktorej strony wp..dol dostaja, a kto moze byc ich sojusznikiem. Chociaz jak dla mnie ta cala sytuacja w Turcji nadal jest niejasna. Moze przez brak informacji?

 4. Akej said

  Proba zamachu podzialala i pewnie ciezko przestraszyla. Widac, ze Erdoganowi rura mieknie i rozum zaczyna powoli dzialac. Moze przeskoczy na strone Putina?

 5. Wolno Jankesom robić różne myki pod fałszywą flagą? To Erdoganowi też wolno. 🙂

 6. Nemo said

  A ja tam tym chromolonym w rzyć Kebabom nie wierzę jak wściekłym psom.

 7. Work Buy Consume Die said

  Turcja z pomocą zbrojną Rosji i finansową AS odbuduje wielki kalifat, a później będzie wojna wojen… Już niedługo… I nie wierzcie wszelkim „kapłanom” czy innym kaznodziejom, że nie żyjemy w czasach końca, bo żyjemy- ich jedynym celem jest odwrócić was od Boga i zbawienia… Nie znamy dnia ani godziny, ale nie znaczy to, że nie poznamy i że nie mamy być gotowi…

Sorry, the comment form is closed at this time.