Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Anucha o 14 milionów drzew wyciętych po…
  bryś o Ukraińska wojna
  bryś o Ukraińska wojna
  Anzelm o Ukraińska wojna
  Anzelm o Położyć kres patologii
  Greg o Wolne tematy (58 – …
  kontra o Żydowska kloaka przetacza się…
  Anzelm o Położyć kres patologii
  Mietek o Schiller na liście Ukraiń…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (58 – …
  kontra o Żydowska kloaka przetacza się…
  Marucha o Położyć kres patologii
  zagobasum o Schiller na liście Ukraiń…
  kontra o Żydowska kloaka przetacza się…
  Peryskop o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Czy Rosjanie to Azjaci?

Posted by Marucha w dniu 2016-08-09 (Wtorek)

Typowa „azjatycka” twarz Rosjanki

Nie należą do rzadkości wypowiedzi na internetach, że Rosjanie to nie Słowianie lecz jakieś ludy azjatyckie i że nic nas z nimi nie łączy.

Np. w naszej gajówce ukazał się następujący wpis, z fatalną ortografią, który po dokonanych z litości poprawkach wygląda tak:

Rosjanie maja wygląd Słowian, [ale] to jest naród azjatycki. Okupowanie przez Mongołów przez prawie 3 stulecia, Rosja to inna cywilizacja. Przestańcie bredzić o braciach Słowianach.

Nie będziemy się w tym dopatrywać działań hasbary, gdyż prawdopodobnie chodzi o zwykłą głupotę.

Jedna z naszych stałych czytelniczek, Pani Filomena, udzieliła wyczerpującej i stosunkowo zwięzłej odpowiedzi na brednie

*                       *                       *

Pan powtarza niesamowite głupoty. Badania DNA bardzo konkretnie pokazują, że Rosjanie nie maja więcej domieszki azjatyckich genów niż tzw. Europejczycy. Jest na ten temat sporo materiału.

Mówiąc „Rosjanie” mam tu przede wszystkim na myśli ludność słowiańską Rosyjskiej Federacji. Są w Rosji jeszcze tzw. Tatarzy, którzy zresztą wcale nie są potomkami Mongołów,  lecz turkojęzycznego narodu tzw. Bułgarów. Ten naród jednakże tylko w 35 procentach jest turecki. 40 procent jego genów to geny fińskie, a 20 procent geny słowiańskie. Może 5 procent to będą geny mongolskie. I tylko tyle.

Mongołowie nie byli licznym narodem. Nie mieszali się za dużo w wewnętrzne sprawy kulturowo obcych im terytoriów – tak długo, jak te płaciły im haracz. Niektóre północne części Rosji nigdy pod bezpośrednim wpływem Mongołów się nie znalazły. To raz.

Dwa. To co pan mówi, jest wręcz komiczne i niedorzeczne Na tej samej podstawie można by powiedzieć, ze Serbowie czy inni bałkańscy Słowianie nie są prawdziwymi Słowianami, bo 500 lat byli pod okupacja turecka. A co powiemy o Hiszpanach? Że to nie Europejczycy, nie naród łaciński, bo 800 lat spędził pod okupacja arabską? Ba, Hiszpania była nawet Kalifatem. Na tej podstawie niektórzy muzułmańscy fanatycy roszczą sobie pretensje do Hiszpanii i argumentują, że część jej kościołów to dawne meczety.

Potomków Mongołów w Rosji można znaleźć. Są to Kałmucy nad Morzem Kaspijskim, maleńki naród, który zachował buddyjska religię i tradycje podobne do tych w dzisiejszej Mongolii.

Jeśli jest region na wschód od Polski, gdzie zachowały się dość konkretne wpływy ludów azjatyckich, niekoniecznie Mongołów, ale Turków i Tatarów, to jest nim Ukraina.

Jeszcze za odległych czasów „słowiańskich” części dzisiejszej Ukrainy zamieszkane były przez turkojęzycznych koczowników. Większość z nich z czasem roztopiła się wśród ludności słowiańskiej, choć nie do końca.

Kozactwo ma oryginalnie korzenie tureckie, czyli azjatyckie. Istnieje teoria, ze byli to początkowo wychodźcy ze Złotej Ordy, którzy odmówili przyjąć Islam. Nie zapominajmy, że Złota Orda była początkowo wieloreligijna.

Zachował się również częściowo na Ukrainie, a bardziej w Mołdawii lud o nazwie Gagauzi.  [Jest ich również trochę w Rumunii – admin] Gagauzi to lud turecki wyznający prawosławie od ponad tysiąca lat. Są to najprawdopodobniej potomkowie Pieczyngów i Połowców, którzy się schrystianizowali.

Rosja jest tak samo częścią Europy i cywilizacji chrześcijańskiej, jak Hiszpania, Malta, Bałkany i Cypr. Oczywiście każdy z tych regionów wytworzył swoją specyficzną kulturę. Podobnie jest z etnosami, ze Słowianami w tym przypadku. I Serbowie, i Bułgarzy, i Ukraińcy, i Rosjanie, i Sorbowie [Serbołużyczanie – admin] znad Łaby są Słowianami. Mają wspólne języki, zwyczaje, tradycje i…wspólne geny, co dziś można łatwo sprawdzić.

Niech Pan nie sieje zamętu.

Filomena

Komentarzy 77 do “Czy Rosjanie to Azjaci?”

 1. Janko said

  Gajowy „валяет дурака” – no I co z tego ze genetyka, tak ladnie opisana przez Telimene, chciala by zebysmy byli bracmi, tylko ze realia temu przecza! wiec co? tym gorzej dla realiow?.

  Idź Pan stąd gdzie indziej. Np. do Gazety Polskiej. Tam znajdzie Pan pełno psychopatów do rozmów.
  Admin

 2. Janko said

  Dziekuje serdecznie, wpadlem do gajowki z Wirtualnej Polonii po odejsciu z tego padolu Pana Kulinskiego, no ale tam poziom dyskusji byl znacznie wyzszy! Tak wiec adios Panie Gajowy do Gazety Polskiej napewno nie pojde, a Panu zycze wiecej kultury I taktu!

 3. La Reine Toronto said

  ad 1; Janko ale nie muzykant: oczywiscie to Ukraincy probuja wyrzucic Rosjan z grona Slowian, bo to Ukraincy uzurpuja sobie prawo do przewodzenia Slowianami i przejeciem Rosji; szczegolnie tu w Kanadzie U kry nie wiadomo co to jest przeinaczaja pochodzenie Rosjan i uwazaja ich za ludy nordyckie tez. Ukry nie wiedza nic o sobie a szkaluja Rosjan i Polakow…U kry maja pelno kompleksow nizszosci wobec Slowian i tyle.

 4. Marucha said

  Ad 1:
  Zdecydowałem się jeszcze dopisać, co następuje:

  Pani Telimena NIGDZIE nie sugeruje, jakoby pokrewieństwo genetyczne miało automatycznie oznaczać braterstwo.
  Pani Telimena jedynie prostuje dość popularne brednie o tym, jakoby Rosjanie byli Azjatami.

  Więc o czym Pan pieprzy?
  Szukaj Pan sobie braci wśród Żydów, Niemców, Angoli czy kogo tam jeszcze.
  Mnie zawsze będzie bliższy Rosjanin, niż człowiek „Zachodu”.

 5. Marucha said

  Re 3:
  Ukry to najzwyklejsza Chazaria, której bandyckie geny przezimowały przez paręset lat, co jakiś czas dając znać o sobie. Pomieszani ze słowiańskimi degeneratami.

 6. Inkwizytor said

  janko, nie pogrywaj z Gajowym. Zabieraj skrzypce i przygrywaj w klubach gazety polskiej, banderowca sakiewicza

 7. Glos Prawdy said

  Po to również powstał ten blog, by móc donieść polakom, rozsianym po całym świecie, mającym wyprany mózg, prawdę o tym, że watniki, kolorady, durni z niedźwiedziami, agresorzy i nienawidzący wszystkich – to nie o rosjanach.

 8. wanderer said

  Panie Gajowy, nie powinno byc ” Pani Filomena”? Widze, ze taki nick istnieje w oryginale.

  Mój błąd, poprawiłem, przepraszam Panią Filomenę.
  Admin

 9. Anucha said

  A tu typowa słowiańska twarzyczka.
  Ruth Ginsburg syjonistyczna su.a.

  .http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2015/07/aaaa3.jpg

 10. huhulaj said

  Panie Marucha, degeneraci bywają we wszystkich narodach. Ja jednak nie o tym chciałbym deliberować a o genach. To, co niektórzy nazywają duchem, cokolwiek mając na myśli, to wrodzona, czyli genetyczna skłonność do pewnych zachowań mająca przewagę nad skłonnościami wyuczonymi. Ukry, Ukraińcy, czy jak ich tam zwał to nie Chazaria, lecz część pradawnej Lechii, a w czasach bardziej nam współczesnych część Rzeczypospolitej, w której skład wchodziły trzy współczesne nacje, określane jako Polacy, Białorusini i Ukraińcy. Jeszcze w czasach Chrobrego przodkowie Łużyczan, Czechów, Słowaków, Polaków, Rusinów (Ukraińców) i Litwinów (Białorusinów i Polaków) [dzisiejsi Litwini nie są Litwinami, tylko Żmudzinami] mówili jednym językiem. Wszystkie te nacje, które wymieniłem, mają najwyższy wskaźnik słowiańskich genów. Cały majstersztyk, będący podstawą niecnego geszeftu polegał na wyolbrzymianiu i wykorzystaniu różnic, między innymi religijnych, prowadzących do nieuzasadnionej nienawiści i w konsekwencji przelewu bratniej krwi. Przelana krew wżera się w pamięć na pokolenia. Jedynym lekarstwem jest bezpośredni kontakt między ludźmi, pozbycie się pasożytniczych okupantów i zdrowa edukacja. Na dziś wydaje się to rzeczą wręcz niemożliwą, ale nie takie cuda się zdarzały. Prowadźmy więc (na przykład tutaj) tę zdrową edukację. Róbmy to szczerze; nie forujmy jednej słowiańskiej nacji kosztem urągania innej. Zapewniam Pana, Panie Marucha, że na obszarze, który ktoś tam nazwał Ukrainą żyje bardzo wielu porządnych ludzi i są to też nasi bracia, podobnie jak Rosjanie, Białorusini, Łużyczanie, Czesi, Słowacy, Słoweńcy, Serbowie, Chorwaci, Macedończycy i Bułgarzy.

 11. ojojoj said

  Czy azjaci po kilku glebszych potrafia rozebrac czolg na czynniki pierwsze, a potem poskladac spowrotem uzywajac tylko klucza francuskiego i srubokreta?

  Kto pil kiedys wodke z chinczykiem, wie o czym mowie. Tyle w temacie.

  Oni, te Chińczyki, nie mają głowy do alkoholu.
  Admin

 12. Premizlaus said

  Jaka piękna dziewczyna.

 13. Marucha said

  Re 10:
  Ja nie mówiłem o bratnich nam Rusinach.
  Ja mówiłem o Ukrach – o tym plugawym konglomeracie chazarskich genów z łajdacką zbieraniną różnych innych grup etnicznych ze wschodu.
  Dobrze wiemy, kim są, w jakich oddziałach służą, po co przyjeżdżają do Polski…

 14. ojojoj said

  admin, Wlasnie o to mi sie rozchodzi. Bez bawienia sie w DNA i inne pierdoly, to jest najlepszy TEST jezeli chodzi o rozpoznanie kto ma slowianska krew, a kto nie. Tyczy sie to tez naszych zachodnich „braci”, gdzie kazdy zna sie tylko na swojej dzialce, a jak zobaczy taki czolg czy nawet rower, jako caly produkt, to nie wie jak sie do tego zabrac. Nawet po przeczytaniu instrukcji 100x.

 15. Edwin said

  Co do korzeni Kozakow to sie absolutnie nie zgadzam. Co do reszty nie mam zdania, bo sie tym nigdy nie interesowalem.
  Kozacy natomiast glownie pochodza glownie od ruskiego chlopstwa zbieglego spod obowiazku pansczyznianego (nie rosyjskiego z Rosji tylko ruskiego z Rusi). Byc moze jakies tam domieszki tureckie maja, jako, ze czesto wyprawiali sie na Turka, wiec i moze stad te ew. domieszki.
  Jakas czesc zbieglego polskiego chlopstwa tez zasilila Sicz. Z reszta caly czas ok. 30% slownictwa jest wspolne w jezykach polskim i ukrainskim.

 16. Dictum said

  a ja dla równowagi estetycznej (ze zdjęciem przy art.) przytaczam moją ulubienicę ze „słowiańskiej” rasy.

 17. Premizlaus said

  Re 13:
  Prawda. Czytając, co wyrabiała ta dzicz na Wołyniu 70 lat temu, nie można ich posądzać o słowiańskie korzenie, bo etniczny Słowianin nie jest zdolny do takich zbrodni. Mordowania wszystkich jak leci na ok. 300 sposobów może tylko dokonać Askenazyjczyk zatruty umysłowo i duchowo talmudyzmem i opętany przez Szatana.

 18. Ad 11 szukałam filmu, szukałam aż znalazłam!!)))jak rozebrać i „zebrać” łazik!
  .https://youtu.be/wdPaxtpbqJg

 19. Asyria said

  Ta dziewczyna na zdjęciu to Asyryjka!

  Nie, to Julia Vins, Rosjanka.
  Admin

 20. Tak było!!
  .https://youtu.be/9skyH269f_w

 21. Bardzo ciekawy i potrzebny tekst z nader trafnymi uwagami. No może tylko ta teza o „oryginalnych korzeniach tureckich kozactwa” jest mocno kontrowersyjna, przynajmniej w aspekcie etnicznym.
  Rzecz ciekawa, że zdeklarowani rusofobi przejawiają organiczną wprost tendencję do dyskredytacji Rosjan różnego rodzaju „mongolstwem”. Jeśli dobrze pamiętam, to już znany germanofil Studnicki uwypuklał w swoich wspomnieniach z pobytu w carskim więzieniu, że na każdym kroku dręczyły go azjatyckie gęby i profile strażników.

 22. Premizlaus said

  Re 19:
  Wolne żarty. Zielone tęczówki, blond włosy, blada cera. Czy takie cechy twarzy posiada Słowianka?

 23. Premizlaus said

  Swoją drogą. W Polsce widuje ludzi o polskich nazwiskach i władających normalnie polszczyzną, jednak z wyglądu mają mocno brązowe oczka i śniadą, przyciemnawą karnacje. Zastanawiam się czy to nie są pociotkowie jakiś zmieszanych unych.

 24. jan said

  Chrzest Rusi Kijowskiej to proces jaki dokonał się „na raty”. Wschodnia Słowiańszczyzna pozostawała we władaniu dynastii Ryrykowiczów. żona Wielkiego Księcia igora – Olga (po śmierci Igora i niepełnoletnością syna Świętosława) objęła regencję. Lata 955-957 (czyli przed chrztem Mieszka) – to data przyjęcia przez Olgę chrztu na dworze cesarza w Konstantynopolu. Prośba Olgi kierowana najpierw do dworu cesarza w Konstantynopolu, a następnie do cesarstwa Zachodniego do Ottona I o przyjazd misjonarzy celem krzewienia wiary, którą sama przyjęła – nie przyniosła spodziewanych efektów. Zachodni misjonarze po prostu nie poradzili sobie, a wschodni nie zjawili się. Z kolei syn Olgi i Igora – Świętosław, mimo nalegań matki chrztu nie przyjął. Wtedy jeszcze, mimo iż Olga była chrześcijanką Ruś pozostała wierna bożkom pogańskim. Dopiero Włodzimierz, który po wielu niecodziennych wydarzeniach przejął władze w państwie, w roku 988 przyjął chrzest, a w ślad za nim poddani.
  Tymczasem olbrzymie terytorium dzisiejszej Ukrainy to obszar, który w znacznym stopniu pokrywa się z wczesnośredniowiecznym Imperium Chazarów. Wędrowni, rozbójniczy Chazarowie mimo upadku imperium i ich znacznego exodusu na Zachód Europy nie rozpłynęli się w europejskich puszczach. Część ich na swym dotychczasowym terenie musiała zostać. Dmowski wspomina, że „Ludność małoruska [tzn.ukraińska] szerzyła się na stepie wchłaniając w siebie jego wędrownych mieszkańców”. M.zd. ich stepowa bezwzględność i potężna siła witalna to genotyp, którym „wzbogaciła” słowiańskie ludy zajmujące dziś dawną Chazarię – i być może to także stanowi przyczynę trudności jakie przeżywamy w kontaktach z Ukraińcami.

 25. jan said

  Dziewczyno Troi witam. Nie mogłem nie otworzyć „Twojego” youtuba. I przyłączam się do komentarza. Tak było! Pozdrawiam! Aha, pojawił się u Gajowego jeszcze jeden „Jan”. Nie wiem, czy więc nie zacząć się skorygować swego nicka.

 26. jan said

  post z 16:31 i z 16:43 od „prawdziwego” Jana

 27. Marucha said

  Re 24:
  Tak moim zdaniem było z Chazarami. Nie zniknęli doszczętnie. Wymieszali swe zbójeckie geny z innymi ludami. Stąd mamy Ukrów.

 28. Sebastian said

  tak , siła witalna przydatna w rezaniu kobiet dzieci i starców, podczas gdy mężczyźni poszli na wojnę bić niemca

  … czy kolaborować z Niemcami?
  Admin

 29. czytelnik said

  Po Polsce jeździły Turki Tatary i inne ludy Europy i zobaczcie jaki naród wyszedł porąbany…

 30. Akej said

  Zgadzam sie z Gajowym odnosnie Rosjan i Mongolow. Mongolowie nie mieszali sie z podbitymi narodami. Mozna jednak latwo zauwazyc, ze po zrzuceniu mongolskiego jarzma rosyjscy carowie przejeli duzo mongolskiego okrucienstwa w rzadzeniu swym narodem i narodami podbitymi. Dla przykladu mozna tu podac chocby Iwana Groznego. Z czasem to okrucienstwo malalo, ale bylo prawie zawsze widoczne. Nie znaczy to, ze kraje Europy Zach. byly pod tym wzgledem lepsze od Rosji Wystarczy tu wskazac terror w protestanckiej Anglii oraz ateistycznej Francji. Nie wiem czy prowadzono jakies badania gentyczne kozactwa, ktore bylo miesznina Rusinow oraz wszystkich narodow osciennych. Fajno byloby zobaczyc z jakich to elementow etnicznych wyksztalcilo sie kozactwo. Chocby ze wzgledu na krwiozerczosc i okrucienstwo kozactwa mozna sie tylko domyslac, ze musialo ono miec powazny procent Turkow, Chazarow i Tatarow.

 31. Bogaty Miś said

  Teza o genetycznych uwarunkowaniach skłonności do okrucieństwa jest chyba trochę ryzykowna. Pan Akej słusznie zauważa, że zwyrodnienie w czasie rewolucji francuskiej było takie samo jak na Wołyniu w 43cim. Czy okrucieństwo chłopów w czasie rzezi galicyjskiej 1846 było mniejsze im bliżej Krakowa? W „Weselu” Wyspiańskiego przecież jest powiedziane „mego dziadka piłą rżnęli”. Kto mógłby dodać jeszcze jakieś inne solidne argumenty na rzecz tezy o genetycznym uwarunkowaniu?

 32. Ad 25 Jan Ten prawdziwy!!
  Również pozdrawiam!Życzę /przez ż/pogodnego w duchu i nastroju..wieczoru!Wszystkiego Dobrego!!

 33. Maćko said

  Janko po porostu NIE WIE jacy sa Rosjanie. Nie siedzial z nimi przy stole, nie jechal pociagiem, nie budowal fabryki ani nie leczyl zolnierzy.

  Nie ma ludzi zlych sa tylko ludzie zle poinformowani.

  ( Marian Mazur – jako elektryk i cybernetyk nie wiedzial o psychopatach 😉 – ale to nie ten przypadek )

 34. mironik said

  https://pracownia4.wordpress.com/2016/07/14/rozmowa-z-igorem-strielkowem-o-polsce-i-polakach/
  Zacznijmy od tego, że Polska to kraj zamieszkały praktycznie w całości przez Słowian (przede wszystkim Polacy, ale również Rusini: Białorusini, Rosjanie, Ukraińcy, Łemkowie i inni Słowianie (Słowacy, Czesi). W zdecydowanej większości są to Słowianie Wschodni, u których są wspólne i bardzo bliskie korzenie kulturowe i genetyczne z sąsiadami ze wschodu, a nie z zachodu. Jeżeli dobrze pamiętam, to jeszcze w wiekach XI – XII polscy i ruscy książęta i bojarzy (szlachta) kontaktowali się pomiędzy sobą praktycznie bez żadnych problemów i bez tłumaczy, bo ich języki były bardzo zbliżone. Zaczęło się to zmieniać stopniowo. Ze strony wschodu od momentu mongolskiego najazdu na Ruś, który na prawie trzysta lat oderwał znaczną część Rusi europejskiej cywilizacji, zaś od strony Polski poprzez coraz większe wpływy kościoła katolickiego i latynizację, a co za tym idzie wypieranie kultury słowiańskiej przez łacińską – katolicką (działania te nasiliły się zwłaszcza od końca XV wieku). Te fakty z obu stron wpłynęły na powstawanie najpierw nieporozumień, potem braku zrozumienia aż do wrogości pomiędzy obiema stronami, pomiędzy naszymi bratnimi narodami.

 35. Dario said

  to proszę Państwa głupoty żywcem wyjęte z bełkotu chachłaków z tzw upadliny

 36. Premizlaus said

  Re 19:
  Hmm…muszę nieco zrewidować swoją opinię.
  Gdyby Pan Gospodarz nie podał personaliów dziewoi z fotografii, nadal uważałbym ją za zwykłą, piękną dziewczynę z Rusi.
  Tymczasem po wpisaniu w wyszukiwarce jej imienia i nazwiska ogarnęło mnie złe wrażenie. Ta istotka ma tylko piękną twarzyczkę, niestety
  resztę ciała sobie po prostu zeszpeciła po przez zajęcie, które absolutnie nie przystoi jej płci. Może i potrafi podnieść 180 kg, ale co z jej zdolnościami rozrodczymi?
  Kobieta jest powołana do rodzenia i wychowywania dzieci, a nie wyciskania mięśni niczym nasz Pudzian.
  Poza tym te nazwisko – Vins – nie brzmi rosyjsko.

  No cóż, podobała mi się jej buzia, nie wnętrze…
  A tu Marina Diewiatowa:

  Admin

 37. Tak było!!
  http://nowosci.com.pl/21016,Polacy-i-Rosjanie-to-jedna-rodzina.html

 38. Mongolskie rysy. rosyjskie …taaaa
  Ale Polki też są wielkiej urody i tyle..

  W ogóle Słowianki są piękne.
  Admin

 39. Azjatki z Moskwy..

 40. Akej said

  @ Mironik (34)
  Nieprawda! Przede wszystkim wowczas nie bylo ani Ukraincow, ani Bialorusinow, ani Rosjan. Byla Rus, Polska i Czechy, ktore czesto mialy ze soba nieporozumienia i wojny. Przyjecie kultury lacinskiej przez nas nie spowodowalo nieporozumien. Czy przypomina sobie Pan ile to razy Ziemia Czerwienska (od roku 981) czy Slask przechodzily z rak do rak? Wrogosc zostala spotegowana przez intrygi szwabskie, reformacje, potem zydowskie oraz angielskie i pruskie – co walnie przyczynilo sie do rozbiorow.

 41. jan said

  Ad.39
  Ach ta okropna starość. Gdzieś zagubiłem swoje sztuczne oczka i teraz nie jestem pewien która to z tych trzech piękności to Dziewczyna Troi, a jestem pewien, że „ona” jest w tej trójce. Ale tak czy inaczej dostrzegam, że wszystkie urodziwe….

 42. Ad 41.
  Noooo Janie pojechałeś po bandzie!!No prawie mnie roztopiłeś jak wosk, my jesteśmy wrażliwe na takie komplimenta.
  Niestety, mam nieco więcej na liczniku niż te urodziwe dziewczyny.Dlatego kokietuję i odejmuje sobie z nickiem „Dziewczyna”, bo jestem dziewczyną z solidnym Vat-em.
  W latach górnej i chmurnej młodości ,najbardziej podobna do tej na I planie z jasnym warkoczem.Też miałam taki, kończył się tam gdzie plecy hm…. taki pszeniczny był.
  Teraz krótkie …bo wygodniej.Ach te wspomnienia…..Wszyscy byliśmy piękni i młodzi , teraz zostaliśmy tylko piękni!!!
  .https://youtu.be/llOM-z8xPFU
  Pozdrówka.

 43. Premizlaus said

  Czy wszystkie te ślicznotki to panny na wydaniu?
  Czy Rosjanki chętnie się żenią z Polakami?

 44. Marucha said

  Re 43:
  Chyba nie robią Polakom wstrętów…

 45. MOWA MIŁOŚCI, MOWA NIENAWIŚCI

  Niegdyś Chazarowie, lud koczowniczy zajmował ogromne tereny stepowe między Morzem Kaspijskim, a Morzem Czarnym na południu, północnym Kaukazem i Krymem wraz z jego większą częścią a Dnieprem, granicząc na zachodzie z księstwami słowiańskimi (ruskimi) i państwem bułgarskim, a na północy z plemionami ugrofińskimi. Fakt graniczenia Chazarów ze Słowianami jest ważny ze względu na ich zwierzęcą, chorobliwą nienawiść do Słowian, głównie do Rosjan i Polaków, przejawiającą się patologiczną zaciekłą wrogością do dnia dzisiejszego.

  Przez tereny chazarskie prowadziły największe szlaki handlowe z Chin do Europy. Korzystając z tego, Chazarowie zajmowali się głównie handlem i łupiestwem. Jednocześnie napadali, gwałcili i łupili sąsiednie plemiona słowiańskie, porywając młode dziewczęta do swych haremów. Jako poganie bowiem oddawali cześć fallusowi, co również im pozostało do dnia dzisiejszego. Prawdopodobnie dlatego najwięcej burdeli w przeliczeniu na ilość mieszkańców jest w Izraelu. Tam zmuszane do prostytucji są uprowadzone z Europy Słowianki (zgodnie z prastarą chazarską tradycją), głównie Ukrainki. Chazarowie porywali również chłopców, których sprzedawali na targach niewolników. Od zawsze bowiem, do czasów nam współczesnych Chazarowie zajmowali się handlem ludźmi. W czasach niewolnictwa w USA, Chazarowie mieli wyłączny monopol na handel niewolnikami. Dziś w imieniu „prawa”, jako sędziowie (Chazarowie stanowią trzon polskiego sądownictwa) zabierają dzieci biednym polskim rodzinom, które również sprzedają do bogatych państw świata. Nadal to świetny interes.

  Państwo chazarskie powstało w II połowie VII wieku. W okresie największego rozkwitu w VIII wieku, kaganowi (władcy, lub jak kto woli hersztowi) chazarskiemu, trybut (haracz) płaciło 25 plemion, w tym władca Kijowa. Jak widać, od początku swojej państwowości, Chazarowie żyli z pasożytnictwa, a do różnych posług mieli niewolników słowiańskich. I do chwili obecnej nic się nie zmieniło!

  Pogańska Chazaria zewsząd otoczona była państwami wyznaniowymi. Religia cementowała państwowość i jedność plemienną, co zauważył sprytny kagan Bula i postanowił przyjąć jakąś religię. Zaprosił więc przedstawicieli trzech religii, a więc islamu, chrześcijaństwa i judaizmu, aby wytłumaczyli mu na czym polegają poszczególne wyznania. W 730 r. Bula wybrał judaizm, bo ten gwarantował świetny interes. Talmud wyraźnie mówi o wyższości wyznawców judaizmu nad wszystkimi ludźmi na świecie, a nawet stwierdza wprost, że ludźmi są tylko oni, a cała reszta narodów, to bydło w ludzkiej skórze. Zatem wszystkie inne narody można, a nawet trzeba ograbiać, zabijać, męczyć i dręczyć, gwałcić itd. za co u chrześcijan jest kara Boża i idzie się do piekła, a w judaizmie jest to dobry uczynek. Ponadto Jahwe obiecał swoim wyznawcom panowanie nad światem, czyniąc z nich tzw. „naród wybrany”. To bardzo kaganowi odpowiadało, ponieważ ich nowy bóg, legalizował wszystkie chazarskie zbrodnie, które zaraz po masowym obrzezaniu, Chazarowie poczęli czynić ze zdwojoną siłą. I ten patologiczny instynkt zbrodni również w nich tkwi po dziś dzień. Nasila się on podczas różnych rewolucji wywoływanych i przeprowadzanych przez Chazarów na całym świecie. Ponadto kagan otrzymał gotowe prawo talmudyczne, regulujące dotąd nie uporządkowane prawo pieńka i topora. Prawo talmudyczne, zresztą jak cały Talmud, stworzony przez rabinów, bardzo odpowiadało kaganowi chazarskiemu, który zaczął je ochoczo stosować. Jest ono z pewnymi kosmetycznymi zmianami stosowane do dziś, a od 1989, sukcesywnie wprowadza się do prawodawstwa polskiego. Dlatego wszyscy Chazarzy dopuszczający się niewyobrażalnych zbrodni na narodzie polskim, uniknęli szubienicy po tzw. grubej kresce. Prawo talmudyczne w Polsce nie ściga narodowych zdrajców, autorów ogromnych afer gospodarczych, wręcz przeciwnie – pozwala grabić Chazarom Polskę bez żadnych ograniczeń. W prawie mamy teraz dualizm prawny. Rozumieć to należy w ten sposób, że Chazar, który ukradł kilka miliardów, według tego prawa, nie dokonał czynu przestępczego i prokuratura nawet nie wszczyna postępowania. Natomiast Polak, który podebrał jajka w kurniku sąsiada, jest skazywany na więzienie. Jeśli jeszcze prokurator (prokuratura też w większości jest w chazarskich łapskach) dowiedzie, że ten człeczyna podbierał jajka wielokrotnie, jest to przestępstwo w stanie ciągłym i zwiększa się karę pozbawienia wolności.
  Od czasu przyjęcia judaizmu, Chazarowie czują się nadludźmi. Do tego kagan Bulan postanowił zmienić historię swojego zbrodniczego plemienia i ogłosił, że Chazarowie są 13 zaginionym plemieniem hebrajskim. Jak widzimy, fałszowaniem i zakłamywaniem historii zajmowali się od przyjęcia judaizmu i trwa to z nasilającą się tendencją do chwili obecnej. Dlatego naszym narodowym i patriotycznym obowiązkiem, jest tę historię odkłamywać i nauczać jej na tajnych kompletach. Nauczanie bowiem prawdziwej historii jest niezgodnie z prawem talmudycznym i na podstawie art. 119; 256 i 257 ścigane przez prokuraturę i sądy.

  Chazarowie prowadzili liczne wojny, sami nie biorąc w nich udziału. Wykorzystywali do tych celów gojów, a więc Rusów i innych Słowian – swoich lenników. Zatem Słowianie nie tylko musieli płacić Chazarom haracz, ale byli wysyłani również na rzeź, by przywozili łupy. W ten sposób plemiona słowiańskie ginęły i ubożały, a Chazarzy się bogacili. Jak widać, polityka wojenna prowadzona przez Chazarów obecnie, została wypracowana już ponad tysiąc lat temu. Dziś np. goje płacą roczny, wielomiliardowy haracz Izraelowi i muszą walczyć „z terroryzmem” w Iraku, Afganistanie i wszędzie tam, gdzie Chazarzy ich skierują. W czasie wojen światowych goje również wybijali się nawzajem, a Chazarzy liczyli kosmiczne zyski. Ale w XI w., jeszcze nie mieli dużego doświadczenia politycznego i ze względów technicznych tak wielkich możliwości ograbiania wszystkich narodów, jak obecnie.
  Ponieważ po przyjęciu judaizmu Talmud dał im poczucie całkowitej bezkarności i wyższości nad innymi plemionami, toteż zaczęli poczynać sobie coraz śmielej, nasilając łupieżcze napady na sąsiednie spokojne plemiona zajmujące się uprawą roli, łowiectwem i pasterstwem, a więc pracą, której Chazarowie nie znają do dziś. Ich nieustanne najazdy, gwałty i mordy, spowodowały, że plemiona ugrofińskie poprosiły o pomoc Wikingów, swoich pobratymców. Ci w X w. zjednoczyli Słowian Wschodnich i tak powstała Ruś Kijowska. Jako zorganizowany organizm państwowy, Ruś mogła stawiać skuteczny opór Chazarom, a nawet ich atakować. Pierwsze zwycięstwo Rusi pod wodzą księcia Światosława odnieśli w 965 r. Ostatecznie to bandyckie państwo rozgromił Włodzimierz Wielki, a reszty dokonał najazd Dżyngis-chana, który większość chazarskiej dziczy, rozgonił na cztery strony świata. W następnych wiekach Chazarzy którzy pozostali, zasymilowali się z Rusinami, a po kilkuset latach mieszania się krwi chazarskiej z ruską, powstał nowy naród, bardzo ceniony przez Aszkenazyjczyków całego świata – Ukraińcy. Wielu Ukraińcom po Słowianach pozostały blond włosy i niebieskie oczy. Po Chazarach przejęli geny ze skłonnością do makabrycznych zbrodni, czego wynikiem była nieludzka rzeź Polaków na Wołyniu, w Powstaniu Warszawskim, oraz przy innych okazjach.
  Chazarowie zwani też Aszkenazyjczykami, stanowią ok.93% wyznawców judaizmu. Pozostali, to Sefardyjczycy, częściowo wygnani z Palestyny, którzy osiedli na Półwyspie Iberyjskim i których należy uważać za prawowitych dziedziców plemienia Abrahama i Izaaka.
  Na podstawie książki Szlomo Sanda, profesora renomowanego Uniwersytetu Telawiwskiego, dowiadujemy się, że w drugiej połowie XIX wieku, syjoniści w Niemczech wynaleźli naród żydowski. A więc od tego czasu jakby zewnętrznie zginął podział na Aszkenazyjczyków (etnicznie Chazarów) i prawdziwych Izraelitów – Sefardyjczyków. Teraz to są żydzi. To tak, jak jeszcze niedawno żydokomuna mówiła o Czechosłowakach, czy narodzie radzieckim. Takie chazarskie debilizmy są często praktykowane, jak ostatnio chociażby w nowej żydo – satanistycznej ideologii gender. Oni sobie umyślili, że nie ma już chłopców i dziewczynek. Są chłopczynki!

  Syjoniści umyślili sobie również termin „antysemita”, aby móc prześladować każdego, kto ośmieli się wystąpić wobec nich z najmniejszą nawet krytyką. Samo to określenie jest wymyślone przez całkowitego ignoranta, a powtarzają go skończeni debile. Nawet nie warto tego stwierdzenia udowadniać, bowiem chazarska dzicz pochodząca ze Stepu Pontyjsko – Kaspijskiego jest pochodzenia tureckiego i nie należy do dziczy semickiej. Semitami są niewątpliwie dzikusy stosujący szariat, terroryści i gwałciciele zalewający obecnie Europę, odbierając nam chleb i mieszkania. I Z tego powodu możecie nazywać mnie antysemitą. Mam to w miejscu, którym bardzo interesują się pederaści. Nie cierpię też Chazarów, choć kiedyś byli mi zupełnie obojętni. To wiedza, ale ta prawdziwa, (nie zafałszowana przez „historyków” chazarskich) odkrywająca ich niewyobrażalne zbrodnie i wszystkie najgorsze, nieludzkie cechy charakteryzujące demonów, otworzyły mi oczy. Za wiedzę i jej głoszenie jestem od lat represjonowany, głodzony, wyrzucony poza nawias. Możecie mnie sądzić, zakuć w kajdany, ale dajcie mi choć jeden uzasadniony powód, dla którego miałbym czuć do dzieci Bestii sympatię. Niestety masochistą nie jestem.
  Fałszowanie historii, totalne kłamstwa w mediach opanowanych całkowicie przez Chazarów, całkowicie zmienia prawdę historyczną i obecną rzeczywistość w oczach przeciętnego odbiorcy. Tzw. żydzi kłamstwo mają w genach i jest ono wpisane w ich codzienne życie jak proces oddychania. Człowiek przestaje żyć, kiedy ustaje proces oddychania. Żyd przestaje kłamać, kiedy kończy życie. Już Jezus Chrystus mówił do nich: „Gdyby Bóg był waszym ojcem, to mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz on mnie posłał. Dlaczego nie rozumiecie mowy mojej? Bo nie możecie słuchać mojej nauki. Wy macie diabła za ojca i chcecie pełnić pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. A ponieważ ja mówię prawdę, dlatego mi nie wierzycie. Kto z was udowodni mi grzech? Kto jest z Boga, słów Bożych słucha. Wy dlatego nie słuchacie, że z Boga nie jesteście.”( Ewangelia św. Jana 8,42-48). Niestety, z przykrością muszę stwierdzić, że większość katolików nie rozumie tych słów, albo nawet nie czytało. A kto nie czyta Ewangelii nie zasługuje na miano chrześcijanina, tym bardziej katolika.
  Przede wszystkim żydzi jak zwykle kłamliwie twierdzą, a debile powtarzają, że Jezus Chrystus był żydem. Jest to największe kłamstwo jakie upowszechniło się wśród chrześcijan. Zatem co, Jezus pochodził od diabła? Nie, tu Chrystus wyraźnie mówi, że pochodzi od Boga, a Bóg nie ma żadnej narodowości, jest uniwersalny. Natomiast jest wyraźnie powiedziane, że ojcem żydów jest diabeł będący i kłamcą i zabójcą. Zatem żydzi po swoim tatusiu genetycznie odziedziczyli kłamstwo i skłonności do najbardziej makabrycznych zbrodni. Dlatego ich satanistyczna, najbardziej rasistowska i zbrodnicza księga Talmud naucza żydów kłamstwa, złodziejstwa i wszelakich zbrodni.
  Na świecie zakazane jest pod surową karą więzienia drukowanie, a nawet czytanie książki Chazara Hitlera pt. „Mein Kampf”. Czytałem tę książczynę i nie mogę dopatrzeć się w niej niczego złego, za wyjątkiem prostego uzdrowienia niemieckiej gospodarki. Pewne niegrzeczne odniesienia do żydów, są żywcem wyjęte z Talmudu. Tutaj Adolf dokonał tylko drobnej kosmetyki. W miejscu gdzie w Talmudzie napisane jest żyd, Hitler wstawił słowo Niemiec. Wiec o co chodzi? O prawa autorskie? Czy może o to, by narody nie pokapowały się jaką drogą iść, by uzdrowić gospodarkę światową?
  Powracając do Hitlera. Była to zwykła chazarska kanalia, którą na kanclerskim stolcu posadzili syjoniści z loży masońskiej Thule w Bawarii. Dziś kłamliwi historycy twierdzą, że Thule było organizacją „antysemicką”. Dziwne. To dlaczego cała wierchuszka tej loży była żydowska? Pierwszy Hitler, drugi Alfred Rsenberg, będący głównym ideologiem nazizmu, Dalej Hans Frank, Rudolf Hess, Heinrich Himmler. Może kiedy indziej wymienię wszystkich tych chazarskich bydlaków, bo to bardzo długa lista. Reasumując, rząd III Rzeszy był tak niemiecki, jak polski był rząd Mazowieckiego – Dikmana. Ale nie tylko to. Naliczono 170 tys. zwykłych chazarskich żołnierzy, przeważnie w gestapo i SS, 56 generałów. Nie są to jakieś sensacyjne nowinki. Jest to po prostu prawda. Tylko że zawsze w krajach zdominowanych przez chazarską dzicz, prawda jest zakazana, a mówienie prawdy jest przestępstwem. Tak jest w każdym ustroju totalitarnym utworzonym zawsze przez Chazarów.

  Teraz, aby zamknąć usta prawdziwym historykom i patriotom wymyślono tzw. mowę nienawiści. A więc mowa „nienawiści”, to jest wyrażanie się w sposób negatywny o Chazarach i ich nieludzkich zbrodniach, o zboczeńcach i wyznawcach lucyfera, czyli o „dzieciach diabła”. Za mówienie prawdy zamordowano w sposób wyjątkowo okrutny Jezusa Chrystusa. Chrystus bowiem według jego morderców posługiwał się mową „nienawiści”. Tu jak widzimy też nic się nie zmienia od dwóch tysięcy lat.
  Ustaliliśmy zatem co to jest mowa „nienawiści”. Skoro jest mowa „nienawiści”, powinniśmy pomyśleć, czym jest mowa miłości. Otóż mową miłości jest opluwanie Polaków. Za mowę „nienawiści” prześladuje się ludzi i ściga przez prokuraturę, a nawet w sposób podstępny zabija. Za mowę „miłości” sowicie nagradza. Mową „miłości” pisze o Polakach niejaki Gross i Michnik, za co zostali uhonorowani najwyższymi odznaczeniami państwowymi. Mową miłości przemawia do nas Tomasz Lis, który za godzinę takiej mowy dostawał w telewizji, (rzekomo polskiej) 7 000 zł. Też nie będę wymieniał wszystkich, bo takich „miłośników” mamy sporo i każdy z nich ma za to sowite wynagrodzenie, nagrody i przywileje. Na tym właśnie polega „demokracja” i szeroko pojęta wolność słowa.

  To wszystko dzieje się na naszej Ziemi. Ziemi Piastów i Jagiellonów, których jesteśmy potomkami. Jesteśmy poniewierani słowem pisanym i mówionym, wszechobecnym kłamstwem i prześladowaniami. To jest ucisk. Dlatego w Kościołach trzeba odmawiać Psalm 69 zawierający modlitwę „O pomoc przeciw nieprzyjaciołom” i Psalm 142 pt. „Pokorna prośba o pomoc w ucisku”, a nie wolno, jak stado baranów śpiewać „Ojczyznę wolną pobłogosław Panie”. Patrioci wracają do „Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie”. I tak nam dopomóż Bóg!

  Cezary Piotr Tarkowski

  http://patriota-tarkowski.blogspot.gr/? … af4bd764bd

  ========================================
  zapodal:
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 46. RomanK said

  Uwaga!!!!!!
  Wymienie natychmisat jedna 60paro letnia Polske z papierami na trzy Ruskie Azjatki po 20scia, albo na dwie po 30sci!!!!!!

  Ha ha! Każdy by chciał!
  Admin

 47. Wraca żona do domu i widzi kartkę na drzwiach:
  – Sprzedam żonę za 360 zł.
  Mówi do męża:
  – Czyś Ty zwariował, mnie sprzedasz i to za 360 zł, skąd to wziąłeś?
  – Wiesz, 80 kilo wagi razy 2 zł, kilo żywca plus 200 zł obrączka.
  Na drugi dzień mąż wraca i widzi kartkę:
  – Sprzedam męża za 1,10 zł.
  Mąż zdenerwowany mówi:
  – Ja wszystko rozumiem ale za 1,10? Skąd to wzięłaś?
  – 2 jajka po 0,30 zł i rurka bez kremu po 0,50 zł

 48. RomanK said

  Panie Jasiu po angielsku:

  http://abundanthope.net/pages/Political_Information_43/Thousand_Year_War_between_Russia_and_the_Khazars_2491_printer.shtml

 49. revers said

  re45

  zpytaj sie pan lepiej p.Jasko czy kanadyjczycy to nie azjaci, i czy nie mieszka pan Jasko juz na ulicy Bandery

  http://prawy.pl/35418-w-kanadzie-jedna-z-ulic-bedzie-nosic-imie-stepana-bandery/

  lub Czenga.

  A proba odzyskania wplywow na morzu zoltym przez usrael, wskazuje ze to amerykanom blizej do azjatow, czy liczac niwielkie odleglosci przez morze Barensa na Alaske.

 50. Re: 49 Revers..
  A czego tutaj w Kanadzie nie ma???…
  Wszystko juz zydostwo „ustalilo” do totalnego zdemoralizowania nie tylko „kolorowej” spolecznosci, ale nawet i tej „bialej”…
  Polska (w slusznej wiekszosci) spolecznosc ma tak „przeorane mozgi”, ze szkoda poswiecac nan czasu. Zajeci sa swoimi materialnymi problemami i wlasnym „ego”… Nic praktycznie do nich nie dociera, a juz nie daj Boze, aby ktos (jesli juz sie znajdzie) wyrazal inne poglady od tych „ogolnie przyjetych”…
  Podobna jest sytuacja z Wlochami, Grekami, azjatami, czy czarnymi… (choc oni, czarni wiecej maja swiadomosci od reszty)…
  Tutaj w Kanadzie, to klasyczna Sodoma i Gomora w wersji XXI wieku, co mozna przelozyc na to, ze Sodoma i Gomora, to byl tylko maly „epizod” w wersji przedszkolnej… Tutaj zapanowal „uniwersytet” i jest wciaz „ubogacany” wlacznie z legalnym wspolzyciem ze….zwierzetami…
  Tak, tak. Ja nie zartuje, a nazwanie ulicy rzezimieszkiem bandera, to tylko skromny „dodatek” do oglupionego i zdemoralizowanego spoleczenstwa poslugujacego sie j. angielskim w wersji kanadyjskiej…

  Tak wiec golym okiem widac, ze koniec czasu zbliza sie miliowymi krokami…
  =============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 51. Filomena said

  Rysy twarzy najkonkretniej odzwierciedlaja etniczne pochodzenie. Kolor oczu i wlosow jest z reguly sprawa drugorzedna. Oczywiscie zawsze sa wyjatki. Wlasnie dlatego w ZSRR milicja poslugiwala sie antropologicznymi portretami. Kazda grupa etniczna miala swoj antropologiczny portret i czesto pomagalo to ustalic jakiej narodowosci moze byz dana osoba. W ZSRR nikt nie uwazal tego za rasizm.

  Oczywiscie sam wyglad czlowieka czyli sam fizyczny (czy genetyczny) zwiazek czlowieka z dana grupa ludzi niczego nie gwarantuje. Musi istniec tradycja i kultura.

  @ 15 & 21

  Geneza Kozakow jest rzeczywiscie troche kontrowersyjna. Ja mam tendecje sklaniac sie ku hipotezom Gumilewa, ale inni historycy maja nieco inne zdanie. W sensie czysto etnicznym wiekszosc Kozakow byla Slowianami. Co do ich kultury to widzimy wplywy narodow stepowych, szczegolnie narodow tureckich.

  @ 30

  Co sie tyczy Iwana Groznego to „groznego” zrobili z niego historycy Zachodni. Podobnie stalo sie z Wladem Drakula. Najpierw zrobiono z niego niesamowitego okrutnika a pozniej stworzone legende o transylwanskim wampirze. Ani jeden ani drugi niczym sie nie roznili od wpolczesnych im wladcow, krolow i ksiazat. W rzeczywistosci Henryk VIII i jego corka Elzbieta I zabili duzo wiecej ludzi niz Iwan Grozny czy tzw Drakula. Podobnie ma sie sprawa z ksiazetami niemieckimi czy niektorymi rodami wloskimi. Na ich sumieniu jest czesto duzo wiecej ludzi niz na sumieniu Groznego i Drakuli.

  Nie znaczy to wcale, ze Grozny czy Drakula nie byli okrutni. Byli. No byli jeszcze wieksi okrutnicy od nich.

  W Rosji Carskiej XIX wieku kara smierci karano za terroryzm czy zamach stanu. Nie karano kara smierci za morderstwo, nawet za okrutne morderstwo. Za morderstwo byla zsylka. A w takiej na przyklad Anglii jeszcze na poczatku XIX wieku wieszano ludzi nawet za kradziez. Wieszano nawet dzieci. W Szwecji za morderstwo obcinano glowe toporem na pniu jeszcze na poczatku XX wieku.

 52. L2P said

  re50 /n chazaria to produkt zydowski wymyslony i napisany …przez zyda po to, by rozmydlic prawde o onych [ sefard czy chazar zwany dzis zydkiem,to jedno plemie, o roznym `rozmieszczeniu` ]
  Tj – psyops lub zmiana identyfikacji. Przeniesienie winy na kogos wymyslonego, jak zreszta i wiekszosc wydarzen zostala przerobiona lub znikla w histori. [ Eustanse Mullins -ostatni mohikanin historyji..]
  Z takich `cukiereczkow` sklada sie nasza swiadomosc hodowana od dziecka, w zasadzie w kazdej dziedzinie, o co po wchlonieciu roznych wersji, sie sprzeczamy i na wzajem uswiadamiamy :)(;
  Ostatnie 200 lat nalezy calkowicie do nich, stad jest to wszystko mozliwe, szczegolnie wojny sw.i in. potworne rzeczy, jak masowe morderstwa, szczegolnie narodow ludow bialych i lub poboznych, co tez przobraza sie u nas powoli w religje satanistyczna, ktora juz w zasadzie obowiazuje lecz jeszcze nieoficjalnie. Podam tylko jeden p/k zabijanie poczetych dzieci….to zawsze byla onych ulubiona ofiara dla Molocha…
  [ malymi kroczkami a blisko i 3 sw.a po niej tzw.zloty miliard poddanych, chipowi i parchatym z wlasnej i nieprzymuszonej woli-jak nie to gilotynka na uboczu albo glod. ]
  Oczywiscie onych rzady byly ukryte [ na zasadzie babuszek ] dopiero ostatnimy czasy jestesmy wprowadzani w tzw.ere wodnika uswiadamiajaca nam – internet – kto jest naszym panem i wladca.
  Po prostu talmud sie wypelnia co tez Biblia wiernie opisala. Zyjemy w strasznych i zarazem ciekawych czasch.
  Poniewaz mamy [ szczegolnie my Polacy co hodowalismy. onych na potege,co temu strasznemu hitlerowi sie nie podobalo-a propo jego `main kamp` jest juz `koszerna`] mniej lub wiecej zazydzony mozg jesli nie skoligacony wrecz genetycznie z tym paskudztwem, polecam czytac celem oczyszczenia nasze chrzescijanskie przeklady WIElkich Swietych [np. Fulla Horak ! dokladne i wlasciwe swiadectwo objawione przez dusze specjalnej troski..z laski Duch Sw.] a szczegolnie BIBLIE i prosic Boga jedynego o laske oswiecenia poprzez ducha swietego ! B.w.
  P.s Prosze sie nie klocic o to, kto co komu i za ile, poniewaz jestesmy jedna wielka biala rodzina,nie bez powodu kazdy jest z urodzenia `pomalowany` na okreslony kolor, z tym zalecalbym sie identyfikowac [ poza jednym wyjatkiem, zyd moze tylko wygladac bialy, bo wegetuje wsrod nas, bo sie dostosowal a sa to urodzone kameleony, miksacje i in zabiegi..ale w srodku to czarne albo szare ..]
  Poniewaz kosciol zostal przejety [ ostatecznie sobor #2 ] nie ma kto z ambony przestrzegac a mass media jak wiemy sa klamstwem. Gudlaj ma za ojca diabla o czym Jezus mowil, wiec nie Niemiec nie Rosjanin nie UFO winnym !!!!!!!!!! ONI PO PROSTU ROBIA TO DO CZEGO SA STWORZENI-NISZCZYCIELE WSZYSTKIEGO I WSZYSTKICH ZAWSZE I WSZEDZIE.

 53. Siggi said

  Mnię się przedstawia,że ta dyskusja w aspekcie czystości etnicznej/rasowej zapędza w ślepą uliczkę.I słowiaństwo,i germaństwo,i makaroniarstwo,i żabojadztwo,to w zasadzie już przeszłość bezpowrotna.Próby wzbudzenia pierdolca etnicznego w rodzaju:..my Słowianie – świadczy raczej o braku poczucia rzeczywistośći i braku wiedzy tego co się w historii stało.Solidarność słowiańska,to najwyżej to,że ja mogę postawić Łukaszence „Żywca”,Kliczku „oczy w słup” i koniec na tem.W d.Jugosławi Słowianie jedni prawosławni,inni katolicy ,a jeszcze inni mułzumanie ,co sobie urządzili w l.90-tych?Rosja carska wyzwoliła Bułgarię z ponad 500-letniej tyranii Turków.A co potem?W I WŚ Bułgaria w sojuszu z Turcja przeciwko Rosji,a w II WŚ w sojuszu z Niemcami Hitlera przeciw ZSRR.Jest jeszcze przykład bułgarskiego qrevstwa dziejowego ,to odmowa w sprawie Gazociągu południowego,bo USA postraszyło ich .
  Jest duży ruch/przepływ ludzi ,mieszanie krwi,nowe pokolenia,które nie czują tak tej tzw.etnicznej potrzeby.A i polactwem nie ma co się chwalić.
  Po 2020roku w USA zostanie przekroczona struktura co do koloru skóry,tzn „Blade twarze”zejdą poniżej 50% na rzecz „kolorowych” wszystkich ;…czarnych,czerwonych,lekko żółtych łącznie.Efekty mieszańców co do urody,budowy ciała są nieprawdopodobne i jak takich określić etnicznie?
  Pyry poznańskie?Zabugolce?Pierony śląskie? itd.

 54. Marek said

  O Dziadku Gajowym Marusze?
  ===

  Dziadkowe nauki
  Kocham tatę, kocham mamę,
  ale z dziadkiem trzymam sztamę;
  bo rodzice, gdy pracują,
  wcale mną się nie zajmują.

  Dziadek mój, to co innego –
  jest mym druhem i kolegą.
  I powiedzieć się ośmielę –
  jest największym przyjacielem.

  Dziadziuś uczy mnie wszystkiego,
  wciąż poznaję coś nowego.
  Umiem zrobić sam śniadanie
  i zajmuję się sprzątaniem.

  Umiem jeździć na rowerze
  i do znawców gwiazd należę.
  Wiem gdzie Wielka Niedźwiedzica,
  która kwadra jest Księżyca,
  czemu Wenus jaśniej świeci –
  więcej wiem, niż inne dzieci!

  Znam litery, nawet nuty,
  umiem sam zawiązać buty.
  Umiem śpiewać i rachować,
  kulturalnie się zachować.

  Wszystkie znam ja już pacierze,
  bo w Jezusa Króla wierzę.
  Wiem, jak Polską rządzą żydzi –
  dziadek mnie się nie powstydzi.
  Wiem na mapie, gdzie Kamczatka –
  wszystko to – nauka dziadka!

  Bardzo lubię letnia porę –
  czas spędzamy nad jeziorem.
  Wody się nie boję wcale,
  bo już pływam doskonale.
  I to wcale nie przypadek –
  pływać mnie, nauczył dziadek.

  Z dziadkiem często, przed świtaniem,
  zaczynamy wędkowanie.
  Raz złowiłem, na robaka –
  taaaką rybę – snadź szczupaka.
  Dziadek śmiał się, że to płotka –
  rybę zjadła… nasza kotka.

  Z dziadkiem również las kochamy
  i przyrodę podglądamy.
  Znam gatunki różnych drzew
  i poznaje ptaków śpiew.
  Mam radości z tego wiele,
  gdy wiem czyje słyszę trele.

  A jesienią, w październiku,
  grzybów w lesie jest bez liku.
  Mogę już powiedzieć chyba,
  Ze znam nieźle się na grzybach.

  Kiedy są jesienne słoty
  i nie wiele do roboty,
  dziadziuś na głos książki czyta –
  to nauka – znakomita.

  Jestem tylko sześciolatkiem,
  lecz się szczycę swoim dziadkiem.
  Dziadek wszystko robić umie –
  dzięki niemu świat rozumiem!

  Bardzo dobrze jest mieć dziadka,
  na Dzień Dziadka, kup mu kwiatka!

  Cezary Piotr Tarkowski

 55. Marek said

  http://patriota-tarkowski.blogspot.com/2016_06_01_archive.html

  czerwiec 76 żydowska prowokacja

 56. Sebastian said

  „tak , siła witalna przydatna w rezaniu kobiet dzieci i starców, podczas gdy mężczyźni poszli na wojnę bić niemca”

  … czy kolaborować z Niemcami?
  Admin

  Pan mnie chyba źle zrozumiał. Moja wypowiedź dotyczyła części postu nr 24. Uważa Pan, że Polacy z Wołynia poszli kolaborować z niemcami ?

  Tak, chyba źle zrozumiałem.
  Admin

 57. Zbycho said

  Jeśli komuś potrzeba profesjonalnej tłumaczki ros/ang, ang /ros to polecam tę śliczną, młodą Rosjankę.
  http://amara.org/en/profiles/profile/Mea_amoenitas/

 58. Premizlaus said

  Re 47:
  Obrzydliwe. Żeby starej kobiecie chodziły po głowie takie sprośne kawały.

 59. Marucha said

  Re 58:
  W każdej 80-letniej staruszce tkwi 18-letnia dziewczyna, jaką kiedyś była…

 60. Anucha said

  Panie Boydar najuszanowniejszy, nie pisałem odpowiedzi na temat ” co można zgubić z kobietą” bo nie wiedziałem jak to ubrać w słowa. A tu masz babo placek, sama Pani Dziewczyna z Troi zgadła , że o ten krem z rurki rozchodzi się 🙂

 61. Re 59.Coś w tym jest panie Gajowy!!Aaale jeszcze mi dużo zostało do osiągnięcia tej liczby!!

  Oczywiście. Te 80 lat to był tylko przykład. Panią oceniam na… jakieś 32.
  Admin

 62. Re.58 Dotknęło to pana osobiście!O jejku przepraszam, nie wiedziałam, ale proszę się nie martwić, medycyna dzisiaj robi cuda!
  A umoralnianie najprościej zacząć od siebie i swojej familii.

 63. aa said

  pseudo narod zamieszkujacy terytoria pomiedzy Odra a Bugiem w wiekszosci ma korzenie w czyms co obecnie sie okresla Zachodnia Ukraina. Polecam artykol na Wolnej Polsce porownujacy tzw Polakow i Ukrow-to dokladnie to samo.
  Wg Mnie Marucha nie powinien takich bzdur publikowac. Gwoli scislosci Rosjanie to prawdziwi Slowianie. Psudo narody z demoludow-Polska,Litwa itd to kundle :troche Slowianie troche Niemcy,Cyganie-Rumuny, i wszelkie inne gowno w jednym garze.
  Przyszlosc tzw Polski to unia z Ukrami i miazga,gdy odwaza sie zbyt zdenerwowac slowianskiego niedzwiedzia

  A paszoł won z mego forum, hasbaro!
  Admin

 64. Re.61 Kawalarz z Pana:)))) 33…., ale ja też jestem rozrabiara i śmieszka.Życie jest krótkie i trzeba się pośmiać czasem, bo momenty kiedy nam nie do śmiechu przychodzą same i znienacka.

 65. NICK said

  Zatem: „jądra puchną”?
  Jak u ciapatych?
  Zatem: białaski, pełno rurek pełnych wszędzie.

  Co to będzie… , co to… będzie….. .

  Praca, powściągliwość, wstrzemiężliwość… .
  Inaczej to narządy zmysłów zalane.
  Kremem.

 66. Re 65 .W normalnym związku małżeńskim, mężczyzna powinien dbać o kobietę pod każdym względem, a kobieta o mężczyznę.Wtedy mężczyźni nie szukają przygód,pornografii czy salonów masażu czy Ukrainek przy drodze.A kobiety „ciapatych”, i nikomu nic nie puchnie!
  Chyba ,że coś stoi na przeszkodzie np. zdrowie, no to siła wyższa.
  Pisze o tym, sam św.Paweł i uczą na rekolekcjach dla kobiet i dla mężczyzn.

 67. Premizlaus said

  Re 62:
  Nie wiem, kim Pani jest, bo uprzednio jak tutaj bywałem, to nie widywałem Pani, zatem nie wiem, ile Pani tu już bywa.
  Jednak takimi zboczonymi żartami przedstawia sobą Pani obraz taki, jaki jest, a skoro u siebie zrobiłem porządek (i robię nadal, bo człowiek walczy z grzechami ciągle, dopóki żyje w doczesności), to ośmielam się i Panią ustawiać do pionu. I tu już nie chodzi o to, czy mnie to dotknęło osobiście, czy nie, ale zakładam, że tutaj większość użytkowników jest tradycyjnymi katolikami, związanymi m.in. z bp. Williamsonem i FSSPX. A co uczy tradycyjna nauka katolicka o moralności? A to, że opowiadanie kawałów z podtekstami stanowi grzech. Proszę mi wybaczyć, ale w tym temacie jestem bardzo skrupulatny, stąd te moje doczepki.

 68. NICK said

  Na przemówieniu wadowickim też było o kremówkach.
  Tamtą razą we cieście francuskim. Nomen omen.
  Też żeśmy rżeli jak koń don Kichot’a.

 69. Maćko said

  46. Pane Romanie, poniewaz jestem gupi do biznesu ( wedlug Jaska z Toronto przynajniej ) to ja bym niesmiallo wymienil jedna taka starsza ale sprawna oraz tesciowa na jedna z tych 3… dolozylbym nawet 2 sasiadki. Tylko czy któras z tych mlodych by sie zgodzila?

  Znajoma rowerzytska jadaca dookola Swiata opowiadala, ze spiewajac w Turcji na ulicy jej kolegom zaproponowal gosciu 10 wielbladów za jej osobe. Jeden z nich rzucil ze 100 bo nie ma o czym gadac za 10. Faceciu Turku poszedl gadac na strone z bystrymfonem przy uchu a po dobrej chwili wrócil powiadajac ze ok, ale za 2 dni, bo wielblady daleko…. pewno przez pare dni pedalowali szybciej niz zazwyczaj… 😉

  Co do puchniecia ta specjalnie nie wiem czy puchna, ale regularne opróznianie prostaty jest zdrowe i polecane przez urologów.

 70. ENKI said

  Polacy są „w połowie rosyjsko języczni”!

  Nauczyciel języka polskiego powinien uświadomić uczniom, że pierwszymi nauczycielami języka ojczystego
  są rodzice i rodzina. Powinien także pokazać, że rozumiejąc i czując język polski, słuchając uważnie i ze
  zrozumienie, człowiek pojmie pokrewne języki słowiańskie, zwłaszcza pieśni, przysłowia, symbole.
  Słuchajmy więc Rosjan, Białorusinów, Czechów, Słowaków, Serbów, Bułgarów, Serbołużyczan
  i niebanderowskich Ukraińców.

  Ponad połowa polskich słów ma znaczenie i i pochodzenie (słowotwórstwo) takie jak w języku rosyjskim.
  A więc jesteśmy i tak my, mówiący po polsku,w połowie rosyjsko języczni,
  bez względu na sprzeciw niektórych nie-Słowian, bez względu na antyrosyjską propagandę.

  Tysiące polskich rodzin żyje na terenie Rosji, pozostali tam potomkowie zesłańców, więźniów,
  a liczni przybyli tam dobrowolnie. Wielu Polaków pracowało dla rozwoju rosyjskiej (i światowej przecież)
  nauki, oświaty, przemysłu, kultury i sztuki, rzemiosła, szczególnie na Syberii.
  Nie wolno nam zapomnieć o ich zasługach dla cywilizacji, o ich przynależności do polskiego i rosyjskiego narodu.

  A poza tym, połóż rękę na sercu, Polaku, i powiedz, czy te odczucia Rosjan, te oto wartości, nie są Twoimi?

  ROSJANIE:10 odczuć, tych, którzy są Rosjanami naprawdę:
  1. Poczucie sprawiedliwości
  2. Współuczestnictwo w cudzej biedzie
  3. Miłosierdzie do pokonanych wrogów
  4. Współczucie słabym
  5. Miłość do ojczystej (ogólnie własnej) przyrody
  6. Poczucie bezkresnej przestrzeni
  7. Godzenie się z losem
  8. Poczucie misji historycznej
  9. Odczucie współuczestnictwa w zamyśle Bożym
  10. Wiara w Ojczyznę

 71. NICK said

  Pan(i) Aa ma słaby wieczór.
  No i wuj.

 72. Marucha said

  Re 71:
  Jaki Aa?
  Coś tu mignęło koło drzwi do wychodka, ale już go nie ma…

 73. NICK said

  Naturalnie.

 74. NICK said

  Ale, żeby nie szło jak po maśle, Adminie.
  (46).
  Wymienić Polkę?
  ???
  Uwaga!!!
  Przekaz poszedł a nie każdy jest lotny, gdyby to żart miał być, wymemłany.
  Zresztą. Tak nie wolno.

  Przepraszam Polki. Żonę zwłaszcza, córkę… .

 75. jan said

  ad.70
  Mój dziadek przed rewolucją pracował w Rosji jako kierownik jakiegoś tam przedsięwzięcia. W Moskwie dziadkom moim urodził się syn – mój wujek (zamordowany na Pawiaku). W przeddzień wybuchu rewolucji, w obliczu wzmagających się „antyburżuazyjnych” i antypolskich nastrojów jednym z ostatnich wagonów wrócili do Polski. Polacy na granicy, jak to Polacy, całowali polską ziemię, szczęśliwi, że udało się uciec z ogarniętą pożogą Rosji. Ale o Rosjanach moi dziadkowie ZAWSZE mówili z uznaniem właśnie dla ich serdeczności, dobroci i szlachetności. Pana wpis bliski mojemu sercu.

 76. Work Buy Consume Die said

  Rosja ma taką rozpiętość południkową, że jakakolwiek dyskusja z udowadnianiem „swoich” racji jest żenadą i świadczy o niskiej wiedzy dyskutujących…. Na zachodzie żyją ludzie o bardziej europejskich cechach i genach, na wschodzie o bardziej azjatyckich- W CZYM PROBLEM? My mamy do czynienia z tymi z zachodu, tacy np. Chińczycy z tymi ze wschodu- powtórzę pytanie- Z CZYM WY MACIE PROBLEM? Zajmujecie się naprawdę znikomej rangi kwestiami… Bardziej powinno was martwić np. to, że ponad 40% rosyjskiej armii to wyznawcy alaha…

 77. norge said

  ГОСПОДА ПОЛЯКИ,ВАМ НУЖНО ОБЪЕДИНИТЬСЯ С РУССКИМИ, А РУССКИЕ ЭТО ВСЕ СЛАВЯНЕ ВКЛЮЧАЯ ПОЛЯКОВ И ТОГДА ВСЕ ОСТАНУТСЯ НЕ УДЕЛ…ЭТОГО БОИТСЯ ВСЕ,ВАС ТАК ЖЕ ЗОМБАНУЛИ, СКАЗАЛИ ЧТО РУССКИЕ ХОТЯТ ВАС УНИЧТОЖИТЬ.РУССКИЕ ВЫШЛИ С ПОЛЬШИ И ОСТАВИЛИ ВАМ СТРАНУ,КОТОРУЮ ВЫ ОТДАЛИ ДРУГИМ-НЕ СЛАВЯНАМ. POLACY BOGA, trzeba połączyć się z Rosyjską i to wszystko Słowianie w tym Polacy i wtedy wszystko nie będzie PRZESTRASZONY tej części … Wszystko po prostu ZOMBANULI, kłamiesz, że rosyjscy chcą zabić. ROSYJSKI TYLKO z Polską i pozostawiając cię z kraju z fabryk i struktury stoczniowym, że TY wkurzony się i dał jej nie Słowianie. Kiedy budzisz się To będzie już za późno, zaoszczędzić czas głowę, a Wy wszyscy POMYŚL O fryzury
  Mój dobry

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: