Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Nie tylko Polska nie chce przyjąć imigrantów. W sumie 11 europejskich krajów powiedziało „NIE”.

Posted by Marucha w dniu 2016-08-12 (piątek)

Aż 11 z 32 krajów europejskich, które początkowo zadeklarowały chęć przyjęcia imigrantów z Bliskiego Wschodu, koniec końców nie przyjęły ani jednego.

Wśród nich jest także Polska.

120 tysięcy imigrantów z Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki, którzy znaleźli się w obozach dla uchodźców w Grecji i Włoszech miało być – zgodnie z międzynarodowym porozumieniem z września ubiegłego roku – rozlokowanych w 32 krajach europejskich, które wyraziły na to zgodę.

Jak się jednak okazuje, 1/3 krajów, które początkowo wyraziły chęć przyjęcia przybyszy ze wschodu, koniec końców nie przyjęła ani jednego.

Według danych jakie zebrał Europejski Urząd Wsparcia na rzecz Azylu, uzgodnień zawartych w porozumieniu nie wypełniły takie kraje jak Dania, Austria, Wielka Brytania, Węgry, Norwegia, Włochy, Grecja, Islandia, Słowacja, Liechtenstein i Polska.

Do naszego kraju miało trafić 6,5 tysiąca imigrantów. Pierwszy transport był zaplanowany na marzec tego roku, jednak wszystko zakończyło się fiaskiem.

Kraje, które z kolei wywiązują się – opornie ale jednak – z uzgodnień jakie zawarto we wrześniu ubiegłego roku to Francja, która przyjęła ponad 1,3 tys. osób z obozów z Grecji i Włoszech, Holandia – 500 osób, Portugalia i Finlandia po 470, Hiszpania ok. 200, Belgia – 109, Niemcy – 57, Szwecja 37, Cypr 35, Luksemburg 91, Litwa 67, Czechy 4 i Rumunia 130.

Jak również wynika z informacji polskich władz, aktualnie nie ma żadnych planów ws. nowych relokacji imigrantów znajdujących się w obozach we Włoszech i Grecji do Polski, co oznacza, że najprawdopodobniej w najbliższym czasie żaden do nas nie trafi.

http://pikio.pl

Komentarzy 28 to “Nie tylko Polska nie chce przyjąć imigrantów. W sumie 11 europejskich krajów powiedziało „NIE”.”

 1. jamek said

  Znajdź arcy-pseudo-żydo-biskupa:

  Od pewnego czasu w zachowaniu i zapewne w myśleniu „kierownika biskupów w Polsce”, czyli przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski (KEP), abp. Stanisława Gądeckiego, dostrzec można jakby jakiś rodzaj natręctwa. W mojej ocenie jest nim pewien „fenomen żydowsko-nacjonalistyczny”, który stawia abp. Gądeckiego w bardzo negatywnym świetle. Tak jak Niesiołowski jest ślepo zapatrzony w Platformę i z nienawiścią pragnie dorżnąć „kurdupla z PiS-u”, tak abp. Gądecki zdaje się być zakochany w Żydach i najwyraźniej nie może znieść jednocześnie polskich nacjonalistów, zwłaszcza tych radykalnych, z ONR-u.
  Arcybiskup Stanisław Gądecki od zaledwie dwóch lat jest przewodniczącym KEP, zaś stanowisko zastępcy piastował od roku 2004. Metropolitą poznańskim został w 2002 r. Za motto biskupstwa wziął sobie słowa, których od dawna zdaje się nie pamiętać: „Opere et veritate” („Czynem i prawdą”). Niestety, patrząc na jego niektóre zachowania, można odnieść wrażenie, że od pewnego czasu, biskup biblista zdaje się sprawować bardziej rolę naczelnego rabina Polski, aniżeli dokładającego wszelkich starań w dziele budowania Civitas Christiana, przewodniczącego KEP. Jego zaangażowanie w relacje z Żydami i walkę z nacjonalizmem z roku na rok zdaje się narastać, aż po wymienione na wstępie natręctwa.
  Naczelny rabin w Polsce
  Być może owe „umizgi” do środowisk żydowskich mają swoją konkretną podstawę. Podobno prawdziwe nazwisko rodziców arcybiskupa brzmiało Hartmann. Najprawdopodobniej 4 lata przed narodzinami Stanisława Gądeckiego, dzięki dekretowi „o zmianie i ustalaniu imion i nazwisk” z 10 listopada 1945 r., któremu patronował sam Stalin, rodzice zmienili nazwisko właśnie na Gądecki. Więzy krwi po części tłumaczyłyby ogromne jego zaangażowanie w budowanie tożsamości żydowskiej w Polsce. Wszak to abp Gądecki zainicjował w Polsce Dzień Judaizmu. Jest autorem ponad 600 artykułów z zakresu biblistyki i dialogu z judaizmem, a w 1994 r. został przewodniczącym Komisji Episkopatu Polski ds. Dialogu z Judaizmem. Niemalże co drugie zdanie w jego życiorysie wiąże się z jakąś fascynacją narodem wybranym.
  Przeciw „antysemickim stereotypom”
  Na szczególną uwagę zasługuje wydarzenie sprzed dwóch lat, gdy abp Gądecki zakazał Eucharystycznemu Ruchowi Młodych z Poznania organizacji gry miejskiej opartej na wydarzeniach z XIV w., kiedy to Żydzi sprofanowali Najświętszy Sakrament. Swoją decyzję tłumaczył dialogiem religijnym i dobrymi relacjami z gminą żydowską.
  Zdaniem metropolity poznańskiego podobna gra miejska w żaden sposób nie może utrwalać antysemickich stereotypów i powinna być przygotowana we współpracy z referatem dialogu międzyreligijnego Kurii Metropolitalnej – komentował sprawę ks. Maciej Szczepaniak, rzecznik Kurii Metropolitalnej w Poznaniu.
  Cóż, o ile mi wiadomo, stereotypy opierają się na kłamstwie, natomiast scenariusz gry miejskiej, którą chcieli zorganizować młodzi ludzie, opierał się na XIV-wiecznych faktach.
  Zrozumiałbym, gdyby prawdziwy naczelny rabin Polski zakazał młodzieży organizacji takiej gry, ale dlaczego zrobił to metropolita, który za hasło swojej biskupiej misji obrał słowa „Czynem i prawdą”?
  Rozwścieczony „żydowski motłoch”
  Na tym nie koniec. Ostatnio arcybiskupa „uaktywniła” sprawa ONR-u i ks. Jacka Międlara. Z nieoficjalnych informacji wiem, że w tym przypadku był podjudzany przez osoby związane ze środowiskiem żydowskim.
  Ksiądz arcybiskup otrzymał bardzo wiele listów od osób związanych ze środowiskiem żydowskim. W listach wyrażali sprzeciw wobec antysemickich haseł i naciskali, by arcybiskup potępił ich inspiratorów – relacjonuje pracownik kurii w Poznaniu.
  Do jednego z listów udało się dotrzeć. Jest on zaadresowany do znajomego arcybiskupa, Bogdana Białka.
  Proszę o natychmiastowe i bezwzględne zdyscyplinowanie środkami, którymi dysponuje biskup, księży odpowiedzialnych za wyrażenie zgody na manifestację w białostockim kościele i naruszające naukę Kościoła wypowiedzi księdza Jacka Międlara, który podczas mszy m.in. nazwał narodowo-katolicki radykalizm „chemioterapią dla ogarniętej nowotworem złośliwym Polski”– pisze w liście „przerażony” autor.
  W tym miejscu należy uściślić, kim jest ów autor. Bogdan Białek, jak zaznaczono, prywatnie znajomy arcybiskupa, to współprzewodniczący Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów, redaktor miesięcznika „Charaktery”, członek zarządu internetowej Jesziwy Pardes – Akademii Judaizmu, Przewodniczący Rady Polskiej Fundacji Sufich im. Dżelaladdina Rumiego i były redaktor „Gazety Wyborczej” w Kielcach, organizator spotkań z „historiograficznym wampirem” Tomaszem Grossem, podobno także zaangażowany w delegalizację uroczystości patriotycznych w województwie świętokrzyskim.
  Listy Białka i jemu podobnych dolały oliwy do ognia. Razem z wydarzeniami z Białegostoku ewidentnie dotkliwie nadepnęły na odcisk arcybiskupa.
  Metropolita był okropnie zdenerwowany wydarzeniami z Białegostoku, zwłaszcza kazaniem księdza Międlara. Niesamowicie rozzłościły go słowa o „żydowskim motłochu”, „żydowskiej gnuśności”, „pasywności”. W kurii nakazał sprawę wyciszyć stosownym oświadczeniem – przedstawia nam sprawę pracownik poznańskiej kurii.
  Szczera niechęć do księdza Międlara doprowadziła arcybiskupa do wydania decyzji o zakazie odprawiania Mszy świętych w jego intencji na terenie całej archidiecezji (takie nabożeństwo miało się odbyć 12 maja w kościele Świętych Aniołów Stróżów w Poznaniu).
  Ten „okropny nacjonalizm”
  Sprawa ks. Międlara to oczywiście nie wszystko. Natrętne wypowiedzi abp. Gądeckiego o „złym nacjonalizmie”, od czasu Marszu Niepodległości 2015 wracają jak mantra. Chociażby w odczytywanym w święto Matki Kościoła (17 maja) komunikacie z sesji Rady Biskupów Diecezjalnych. Obradami kierował właśnie abp Stanisław Gądecki. We komunikacie znalazły się wzmianki o narodzie żydowskim, a na koniec abp Gądecki, ustami wszystkich biskupów, opowiadał coś o „nacjonalistycznym okrucieństwie”. Takich wypowiedzi jest mnóstwo. Niestety, świadczyć one mogą o brakach wiedzy w dziedzinie etyki i katolickiej nauki społecznej. Aleksander Krejckant, kierownik główny Obozu Narodowo-Radykalnego, tak odniósł się do opinii na temat nacjonalizmu, wypowiadanych przez abp. Gądeckiego: Polecałbym abp. Gądeckiemu, żeby poczytał publikacje przedwojennego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego – o. Jacka Woronieckiego, który w jasny sposób rozwinął temat nacjonalizmu, patriotyzmu, szowinizmu… Zastanawiam się, czy nie warto zafundować kilka książek dla episkopatu, żeby hierarchowie czegoś się nauczyli, a nie czerpali wiadomości z „Gazety Wyborczej”.
  Osobiście mam wątpliwości, czy arcybiskup przeczytałby podesłane pozycje książkowe. Nie mogę jednak zrozumieć, jak wykształcony biskup może pozwolić sobie na przyrównywanie aktywizmu nacjonalistów do narodowego socjalizmu? Od listopada ubiegłego roku z jego ust padają sformułowania typu: Pytamy, skąd się to bierze [działalność ONR – przyp. red.]. Wydaje mi się, że z tego samego ducha, z jakiego wynikał nacjonalizm socjalistyczny. Z tego ducha, który nie ma w sobie nic chrześcijańskiego, dlatego że, gdy mówimy o odwoływaniu się do patriotyzmu, to musimy sobie jasno powiedzieć, że patriotyzm to jest to uczucie, w którym kochamy swoich bliskich, nie nienawidząc innych. I dalej: Nacjonalizm jest przeciwieństwem patriotyzmu. (…) w Polsce doszedł do głosu chory nacjonalizm.
  Słuchając takich wypowiedzi, istotnie można powziąć przypuszczenie, że ksiądz arcybiskup faktycznie jest dzieckiem żydowskiej rodziny o komunistycznej prominencji, wychowanym we wczesnej młodości na publikacjach sowieckiego Kominternu, a obecnie czerpie wiedzę o nacjonalizmie z „Gazety Wyborczej”. Jeśli tak rzeczywiście jest, to nic dziwnego, że dla niego pojęcie nacjonalizmu polskiego czy niemieckiego to jedno i to samo.
  Pozwolę sobie w tym miejscu przytoczyć, łudząc się, że ten tekst do abp. Gądeckiego trafi, słowa ks. Michała Poradowskiego, kapelana ONR-u z czasów dwudziestolecia międzywojennego:
  Słowo nacjonalizm jest różnie interpretowane. W ujęciu katolickim (…) jest to poszanowanie indywidualności i godności narodu oraz przyznania narodowi pełni prawa do życia i rozwoju swej osobowości. Natomiast w ujęciu pogańskim nacjonalizm jest przyznawaniem pełni praw tylko narodowi własnemu, przy braku poszanowania innych narodów. Taką postawę przyjmował hitleryzm, opierając się zresztą na tradycji niemieckiej i na starczym sloganie „Deutschland, Deustschland uber alles”, po pogańsku ubóstwiając własny naród. Hitler często w swoich przemówieniach powoływał się na Boga, ale kim był ów bóg? Czyż jego imię nie było Germania?
  Co ma wspólnego ONR z hitleryzmem, spod którego szponów uratował niejednego Żyda? Co narodowo-katolicki radykalizm ma wspólnego z pogaństwem? Jak hierarcha, piastujący tak znaczące stanowiska, może sobie pozwolić na takie łgarstwo?
  Ksiądz arcybiskup na temat nacjonalizmu wypowiada się, gdzie popadnie. Po Marszu Niepodległości, po „spaleniu kukły Żyda” we Wrocławiu, na Święta Bożego Narodzenia, po rocznicy ONR-u w Białymstoku, 3 maja na Jasnej Górze…. mimo że, na biorąc pod uwagę powyższy cytat, nie ma o nim bladego pojęcia. Czy to aby nie żydowscy przyjaciele podpowiadają mu, co ma mówić?
  Sowieckie metody
  Rocznica ONR-u i gwar, jaki wokół niej się zrobił, ujawniły prawdziwe oblicza niejednego hierarchy. Tak też było w przypadku abp. Gądeckiego. Ale sprawa ta ujawniła także inne działania. Ks. Andrzej Dębski – rzecznik kurii białostockiej, na co dzień nacjonalista, powiedział nieoficjalnie, że oświadczenie, jakie popłynęło z białostockiej kurii, wycelowane przeciw narodowcom, nie było jego inicjatywą. Co zatem skłoniło rzecznika do zajęcia takiego, a nie innego stanowiska w tej sprawie? Ksiądz Dębski jednemu ze znanych dziennikarzy przyznał się, że on sam nie był autorem oświadczenia, ale osoby „wyżej postawione” – niczym w zamierzchłych czasach PRL-u – do złożenia podpisu go zmusiły. Proszę spojrzeć na godziny wydania naszego oświadczenia i oświadczenia abp. Gądeckiego! My musieliśmy wykonać pierwszy krok – zasugerował. Rzeczywiście, różnica wydania oświadczeń jest niewielka – 53 minuty.
  Sugestia Dębskiego jest klarowna. Jeśli mówi prawdę (a ksiądz nie może przecież kłamać), to naciski wypłynęły z góry, skądś ponad kurią. Zakres jest w tym przypadku mocno ograniczony, a wręcz prowadzi do jednej osoby – do przewodniczącego KEP-u abp. Gądeckiego.
  Biskup-wodzirej
  To, co wydarzyło się na obchodach 1050-lecia chrztu Polski, doprowadziło Mieszka I do przewrócenia się w grobie. Metropolita poznański, promujący modernistyczne, pseudoekumeniczne trendy, dał się ponieść emocjom i wraz z Żydami, kalwinami i ewangelikami podskakiwał niczym rasowy wodzirej. Nie wiem, czemu to miało służyć? Ociepleniu wizerunku, czy wręcz przeciwnie – jego osłabieniu?
  Czy ośmieszającego wizerunek i godność metropolity abp. Gądeckiego można nazwać pasterzem, prowadzącym owce do zbawienia? W tym wypadku prowadził, ale do żałosnej pseudoekumenicznej imprezy!
  Nie wyobrażam sobie Sługi Bożego Prymasa Tysiąclecia, podskakującego z Żydami (czy kimkolwiek innym) na obchodach 1050-lecia chrztu Polski. Takie obrazki ośmieszają Kościół, osłabiają jego pozycję w ojczyźnie. Czy to na tym abp. Gądeckiemu zależy? Bo takie można odnieść wrażenie. Czy hierarcha nie zdaje sobie spraw z tego, że takie wspólne podskakiwanie może zostać odebrane nie tylko jako żenujące, ale także jako kolejna próba umizgów wobec „starszych braci w wierze”?
  Świat należy dostosować do Ewangelii, nie Ewangelię do świata., Zdaje się, że o tych słowach arcybiskup kompletnie zapomniał. W mojej ocenie sprawia wrażenie, że bardziej zależy mu na żałosnym lansie, aniżeli budowaniu Civitas Christiana, o czym pamiętał prawdziwy lider Kościoła w Polsce – kard. Stefan Wyszyński.
  Czas na zmianę w polskim Kościele
  Polska dawno nie miała tak spolegliwego wobec środowisk żydowskich pasterza. Kościół powszechny nigdy nie był tak naiwny. Dokument Komisji ds. Stosunków Religijnych „Bo dary łaski i wezwanie Boże są nieodwołalne” z 10 grudnia 2015 r., który sugeruje, że chrześcijanom nie wolno ewangelizować Żydów, moim zdaniem, nie pozostawia żadnych złudzeń. Najwyższe struktury Kościoła przechodzą swoistą judaizację, przez co Kościół w Polsce partycypuje w procesie depolonizacyjnym. Patronuje temu „światły hierarcha”, jak nazywają go przedstawiciele gminy żydowskiej w Poznaniu – abp Stanisław Gądecki. Tak jak Niesiołowski jest ślepo zapatrzony w Platformę i z nienawiścią pragnie dorżnąć „kurdupla z PiS-u”, tak abp. Gądecki zdaje się być zakochany w Żydach i najwyraźniej nie może znieść jednocześnie polskich nacjonalistów, zwłaszcza tych radykalnych, z ONR-u. Jest jednak w tym wszystkim promyk nadziei.
  Oto Kościół ma to do siebie, że trwa i trwał będzie, a arcybiskupi przemijają prędzej, niż im się wydaje. Pozostaje mieć nadzieję, że także w przypadku kipiącego z nienawiści wobec nacjonalistów „kierownika biskupów w Polsce”, emerytura przyjdzie szybciej, niż się spodziewamy. I niż on się spodziewa. A może wtedy jego następca będzie umiał oddać i Bogu co boskie, i cesarzowi co cesarskie.

 2. snag said

  Wczoraj widzialem program z Mediolanu … Sodoma i Gomora … Imigranci rzadza … Miasto na krawendzi bankructwa ,…

  Winni Masoni 😉 ,…

  52% OF RAPES IN ROME COMMITTED BY IMMIGRANTS, 59% IN MILAN, 40% IN ITALY
  ———————————————————————————————————————–
  http://www.frontpagemag.com/point/170934/52-rapes-rome-committed-immigrants-59-milan-40-daniel-greenfield

 3. snag said

  Zapomnialem, link z przed 3.5 roku dzis wiele gorzej ,…

 4. Marucha said

  Panie Snag, pańska obrona masonerii jest wzruszająca i skazana na niepowodzenie.
  – Jest bardziej niż oczywiste, że za inwazją imigrantów stoi masoneria i jej plany urządzenia świata po swojemu.
  – Proszę mi pokazać jakiegoś znaczącego polityka z Zachodu, który NIE jest masonem

 5. jamek said

 6. Kazimierz Rychter said

  Nieprawdą jest to że Polska nie przyjmuje uchodźców, pikio drukuje bzdury, proszę przyjechać do Raszyna pod Warszawą, to się przekonacie naocznie. 95% z nich to młode wysportowane byczki bez kobiet, w wieku 20- 30 lat, modnie ubrani z ajfonami, nikogo o nic nie pytaja, bo baza na telefonach, sklepy, markety, rozkład jazdy MZA, najwięcej ich wychodzi po godz.20, charakterystyczne to chodzą dwójkami w odstepach 50 m.Myslę że mieszka ich tu około 200- 300 osób. Raszyn ma ok. 20 tys. mieszkańców. Duża grupa to też Ukraińcy, dużo z nich pracuje tu jako budowlańcy na miejscu, sporo z nich zasila miejsca pracy w pobliskim Auchan w Jankach.Ktoś napisał że ci imigranci, zarówno ci z Niemiec, Francji mogą zasilić wojsko false flag użyte przez Ussrael przeciwko Rosji, dojdą do tego Ukry z Polski, cała akcja może być szykowana do przykopania Rosji, jednak głównie chodzi o zniszczenie naszego kraju, do tego szykują jeszcze naszych naiwnych Polaków do wstępowania do OT.
  Myślę że w innych polskich miejscowościach są lokowani muzułmanie i ukry,kto prowadzi obserwacje niech o tym pisze.

 7. Marucha said

  Re 6:
  To ciekawe, co Pan pisze…
  Jak ich miejscowi nie „zdominują”, to niedługo będą problemy. O ile już ich nie ma.

 8. snag said

  P. Marucha

  Rzadzi mamona Masonow tez mozna kupic i maja te same wady co reszta – Najlepszym przykladem sa Putin i Castro obaj masoni z krzyzem maltanskim i ktos ich probuje bzyknac, ciekawe kto ?

  A w ogóle o tym nie mówimy, kto kogo może kupić, za co i czym się różnią.
  Chodzi o to że mają olbrzymie wpływy, zarówno bezpośrednie, jak i przez organizacje powiązane z nimi.
  Co do Putina, to skąd Pan ma wiadomości, że jest masonem?
  Admin

 9. Piskorz said

  re 6 „Charakterystyczne jest również to, że po pasażerów przyjeżdżają autobusy które odbierają ich prosto z płyty lotniska tuż po wyjściu z samolotu. Świadkowie twierdzą, że finansuje je Federalny Urząd do spraw Migracji i Uchodźców (BAMF).
  TERAZ TAK TRANSPORTUJĄ DO REICHU TO BYDEŁKO…!!! TERAZ JUŻ WIEMY…

  Źródło: Tief in der Nacht: Bundesregierung schleust Flüchtlingsmassen über Flughäfen ein

 10. snag said

  Ktos mi wytlumaczy dlaczego Masoni nie doprowadzili do wedrowki ludow w przeszlosci dopiero teraz kiedy mozemy sie organizowac majac do dyspozycji internet, telefony komorkowe i ogladac na zywo co sie dzieje z drugiej strony globu?.

  Po kiego mieliby srac w swoje gniazdo i rozcienczac biala rase skoro proporcja bialych spada w szybkim tempie bez tego ?

  Durnie cy co? A wojny, ci niby wszechobecni panowie swiata nie mogli zapobiec zeby np. niemieccy masoni nie chcieli wyrznac reszty i v/v ? ,…

 11. snag said

  Admin @ 8 ,…

  http://www.thebabylonmatrix.com/index.php?title=911:Masonic_politicians

 12. Kazimierz Rychter said

  Gajowy
  Na razie jest spokój, myślę że wszystko mają ustalane na bieżąco, zastanawiam się kto ich tu lokuje, wójt gminy?, dostaje dyspozycje z góry, nie do odrzucenia? Z tego co obserwuję, mieszkaja w różnych miejscach, ktoś wynajmuje im mieszkania.
  Najbardziej dziwne jest to że chodzą dwójkami w odstępach, na długiej ulicy i tak się to rzuca w oczy, nie tylko mnie to dziwi- pozdrawiam

  ——
  Obstawa?
  Admin

 13. anty said

  Jamek – 1

  Stanisław Gądecki – prawdziwe nazwisko Hartmann – pochodzenie żydowskie

 14. Maćko said

  Swoja droga to tanio nam wyszlo zniszczyc Niemcy. Glupawa agentka GRU-FSB ( KGB?), pare F16 do Iraku czy Syrii i PAFPAFPIFFPIFF ALAHAKBAR!!!!

  Dojczland zdezelowany.
  😉 Przeciez tam bedzie Sodoma i Gomora za pare lat!

  Francuzi tez nas niszczyli. Maja za swoje.

  Szwedzi sie panoszyli? Maja inwazje nielegalnych.

  Kto tam jeszcze sie nam podlozyl? Wlosi? Juz maja przekapane.
  Ukraina rosla w sile gospodarczo? Nie ma jej.

  Wystarczy okrzepnac trach, urosnac w sile i w ramach „dekretu 1066” wejdziemy do Niemiec pacyfikowac hordy islamistów.

  :-)))))))))))

 15. RomanK said

  ad 10…Sprobuje panu wytlumaczyc panie Snag:
  Cala emigracja do USA to masonski projekt….wszystkie wojny swiatowe sa praktycznie projektami demograficznego make upu….
  Powyzej pan Trump zaprezentowal piekny wiersz…..Waz…..
  wie pan co wyraza symboliczny biblijny WAZ????
  I czyim wymyslem jest – Masoneria i ziluminatyzowana Masoneria???
  Z masonami jak z zydami…..masy masonow organizuja skladki, zbiorki, prowadza zupelnei szczere akcje harytatywne i wygladaja na calkowicie naiwnych shrainerow w tureckic h czopkach….ale..
  Pan pamieta..prawdziwa politycjka zaczyna sie po 33 stopniu i nie odbywa sie Templach:-))))

 16. Maćko said

  16. Niestety, Panie Romanie, Wikipedia podaje inaczej, na usgov.gov tez tego nie ma, wiec Snag nie da sie przekonac. Jak cos jest oficjalnie uznane i rozpowszechniane przez rzad USA to to jest prawda dla Sanga.

 17. Lily said

  Re 13;Anty
  Stad,tez „dni judaizmu” wprowazil.
  Zmienia tylko kolory jarmulek.
  Jak widac,opanowali najwyzsze / decydujace stanowiska w K.R.K.

 18. AlexSailor said

  „Czechy 4”

  Ci to mają jaja i poczucie humoru.

 19. AlexSailor said

  Ad. 14 @Maćko

  Nie wykluczone, że coś w tym jest.
  Makrela jest urodzona w Gdańsku, ma w poważnej części polskie pochodzenie, przez rok spacerowała sobie turystycznie w ZSRR (szkoła NKWD? 🙂 ), jest dobrze przygotowana do polityki w NRD.

  Niemniej, w Polsce też sprawy idą źle.

 20. fred. said

  Ktoś tam „masoni ….”. REALIZUJĄ Z ŻELAZNĄ KONSEKWENCJĄ SWÓJ ODWIECZNY PLAN ZAPANOWANIA NAD ŚWIATEM.
  „PIĘKNY JAFET POKONANY,ZAKUTY W KAJDANACH, O LITOŚĆ PROSI BRATA KLĘCZĄC NA KOLANACH” -mIASTO ZAKAZANE.
  BIAŁA RASA ZOSTAŁA JUŻ POWALONA I UJARZMIONA,ALE POZOSTAŁA JESZCZE NIEZWYKLE DLA NICH GROŹNA
  I ROSZCZĄCA TO SAMO /PANOWANIE NAD ŚWIATEM/ RASA PRZYRODNIEGO BRAT PO ABE OWI DOBRZE WYPLENI.
  PO NICH KOLEJ NA ŻÓŁTYCH.bIAŁA ZOSATANIE WYKORZYSTANA DO ZNISZCZENIA TYCH DWU.DLATEGO MAMY
  OBECNIE PROCES DEMONIZACJI TYCH,ŻEBY PRZEBUDZIĆ W BIAŁEJ NIENAWIŚĆ DO NICH. O TYM JEST OD DAWNA /NASTU
  LAT/ W ‚miasto zakazane na – fredroman.blogspot.com

 21. Zgorzkniały said

  Nie ma tego dobrego, coby na złe nie wyszło… Zamiast masowego przyjmowania nachodźców mamy cichą inwazję ukrów.

 22. Bronisław said

  Re:13. To, że Stanisław Gądecki, jak Pan stwierdza, Panie Anty jest żydem i jego ojciec nosił nazwisko Hartmann to
  nie musiałoby jeszcze oznaczać, iż jest polakożercą?!!! Deklarowana jednak przez niego postawa i wynikające stąd czyny sprawiają, iż rodzą się w związku z tym jednoznaczne podejrzenia, że jest on zdeklarowanym syjonistą i wręcz należy do synagogi szatana?!!!
  Polacy – wzorem Francuzów po ukończeniu II wojnie światowej – winni zażądać usunięcia z urzędów kościelnych tych hierarchów, którzy sprzeniewierzyli(ają) się Polskiej Racji Narodowej, inaczej daremny będzie Nasz Narodowy Trud!!!
  Łączę cieple pozdrowienia dla Pana! Króluj Nam Chryste!!!

 23. Bronisław said

  Re: 20. Plan jest jeszcze „chyba” groźniejszy Panie Zgorzkniały, bo obok „ukrów” planują zainstalowanie na Naszej Polskiej Dziedzinie miliony izraelskich uchodźców, bo jak oświadczył Kissinger, ich państwa za kilka lat nie będzie?!!!

 24. revers said

  re20,23
  nie tylko ukrow, moskow sprowadza, beda tez saudis z 20 hektarowa nadwislanska enklawa, juz w Rafdziszynie mieszkancy narzekaja na grupe 300 bysiorow z bliskiego wschodu, chodzacych dwojkami z wypasionymi komorkami, nie pustym portfelem.

  Reszta unia przekabaci, nie po to w nocy laduja czartery w Kolonii i Bonn, by potem te uchodzccwo rozwozisc po koszarach i tymczasowe miejsca do dalszego podzialu i osiedlanai wg. rozdielnika.

  Oczwiscie to wszystko odbywa sie przy stalej medialnej narracji Rosja bombarduje my musimy przyjmowac uchodzcow. Tak ze dwie pieczenie w jednym zaglada bialej rasy i pryzgotowania do konfrontacji na wschodzie, Rosja, Iran, choc Iran 12 sierpnia podjal wazna incjatywe dyplomatyczna zblizenia sie do Pakistanu, by zachowac narodowosc panstwowa mocno zakorzeniona w tych panstwach.

  https://www.facebook.com/groups/1403973016505711/?fref=ts

 25. Greg said

  Re22.
  Panie Bronisławie.
  A niby od kogo Polacy winni zażądać usunięcia tych hierarchów?
  Od Episkopatu?
  Od Gądeckiego?
  Od Tygodnika Powszechnego?
  Od ks. Sowy? dalej szkoda wymieniać.
  Chyba tylko od Pana Boga!
  Oby Tak Się Stało!
  Amen.

 26. snag said

  Sorry P. Romanie ,…

  Ominal pan szerokim kolem pytanie dlaczego ta niby solidarna i wszechmocna szajka masonow zwiazana przysiega morduje innych masonow i tych ktorymi ci rzadza, cos tu nie gra z planem opanowania swiata natomiast trudno nie zauwazyc ze mamona korumpuje tych na wyzszych szczeblach tudziez tych z 33 ,…

  Macko @ 16 ,…

  A ty pieprzysz nie na temat i macisz wode zamiast dorzucic cos z sensem – Sprobuj logic my dear Warson … L O G I C !!! ,…

 27. revers said

  No to tak jeszcze o zakontraktowanych dzielnicch muzulmanskich w PL, bo gawiedzi podaje sie swoje zapewnienia o homogennosci narodu,a za kulisami podpisuje umowy, a wielkie miasta wojewodzkie, aglomeracje od Wroclawia, Lodzi, przez Poznan, Warszawe po Gdansk az przescigaja sie w pomyslach o przyciagniecie arabskiej kasy.

  https://wrealu24.pl/index.php/polityka/1297-to-juz-pewne-w-polsce-powstanie-arabska-dzielnica-gigantyczna-inwestycja

 28. matirani said

  19 Alex Sailor.. jak bardzo zle ida sprawy w Polsce?
  Staram sie nie byc ideologiczny tylko pragmatyczny. Pewne sprawy ida zle a pewne dobrze.
  Zeby nam drzewa nie przeslonily lasu.

  Polska jest w sieci interrelacji miedzy Niemcami, Rosja, Szwecja, USA i Korporatokracja. Kazdy z tych oraz pare innych sil ( Chiny ) maja swoje w Polsce interesy, poczynania i pionki.
  Popatrzmy na warunki konieczne do rozwoju Polski:
  energia
  transport
  obronnosc
  Jesli cos sie ku ich poprawie czyni to nie jest tak zle.
  Uklony

Sorry, the comment form is closed at this time.