Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Nigeria: Tysiące uchodźców zindoktrynowanych przez zbrodnicze Boko Haram ciągnie do Europy

Posted by Marucha w dniu 2016-08-13 (Sobota)

Tysiące uchodźców zindoktrynowanych w obozach Boko Haram – organizacji odpowiedzialnej za ludobójstwo nigeryjskich chrześcijan i porwania setek dziewcząt – zmierza do wybrzeży Europy, ostrzega Narodowa Agencja Wywiadu Nigerii.

Niektóre z tych osób są przeszkolonymi samobójcami, w tym dzieci w wieku nawet dziesięciu lat. Sytuację pogarsza klęska głodu, więc coraz więcej ludzi decyduje się na podróż w stronę naszego kontynentu.

Pomimo, że Nigeria to kraj bogaty w ropę naftowa, wojna domowa rujnuje jej gospodarkę. Nie tylko zresztą dżihadyści z Boko Haram z pustynnej północy Nigerii terroryzują kraj. Wojną grożą też partyzanci z roponośnej delty Nigru oraz zwolennicy ponownej secesji Biafry, położonej w południowo-wschodniej części kraju.

Źródło: Thousands of Nigerian famine crisis hit refugees ‚brainwashed’ by Boko Haram to become suicide bombers are heading for Europe

http://www.dzienniknarodowy.pl

Komentarze 4 to “Nigeria: Tysiące uchodźców zindoktrynowanych przez zbrodnicze Boko Haram ciągnie do Europy”

 1. revers said

  Ja juz widzialem przed paroma dniami w srodkach komunikacji miejskiej Berlina bysiorkow z afryki z prowokacyjnymi szirtami czarnych panter.

  A w poniedzialek mail miejsce incydent w dzielnicy Wedig Berlina , gdzie tez mailem okazje spotkac plemienne grupki 5 osobowe, 4 osobowe przybyszy z afryki, gdzie 11 letni wyrosnieci mlokosy probowaly odpalic plemienny samochod.

  Na interwencje policji plemienna spolecznosc zareagowala setka obronncow jazdy samochodem wg. prawa buszu. Skonczlo sie na przepychanakach i uyzciu gazow pieprzowych.

  Takze polskie karczki to jeszcz dlugo beda musialy pompowac na silkach, mniej gmo i steorydow w.lac zeby dorownac czarnym panterkom.

 2. Moher49 said

  O. Czesław Klimuszko dawno, dawno temu pisał: Przez Morze Śródziemne przeprawiać się będą do Europy tysiące żołnierzy na małych łódeczkach.
  Czas, aby Europa zmądrzała i zamiast bram powitalnych ustawiła na wybrzeżu karabiny maszynowe.

 3. Plausi said

  Zindoktrynowanych przez Sorosa

  Tzw. organizacje tzw. „pomocy” Sorosa w krajach Afryki eksploatowanych bezwzględnie przez koncerny (cancery), wzywają tamtejszych mieszkańców, aby udawali się do Europy, bo tam otrzymają utrzymanie, auto a także parę odalisek.

  Soros wzywa UE ze swej strony aby wchłaniała rocznie milion migrantów z Afryki i innych krajów terroru, zorganizowanego przez służby USRAela. Co to ma wspólnego z podrygami śmiertelnie ranionego kolosa

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  trudno orzec.

  Inne źródła z kolei donoszą, że władze krajów afrykańskich wypuszczają swych przestępców z więzień pod warunkiem, że w ciągu paru dni opuszczą ich kraj i nigdy nie powrócą. ?! Doniesienia z RFN dzwnie potwierdzają, że zwaliły się do UE istotnie najgorsze męty społeczne.

  Na udział Sorosa w przygotowaniu inwazji zwracano już uwagę.

  Jeszcze raz wyraźnie, tzw. NGOs, „organizacje nierządowe” wysyłane do obcych krajów muszą być przynajmniej kontrolowane przez służby wywiadu, bowiem byłoby karygodnym trwonieniem środków, gdyby te służby nie wykorzystały tak znakomitej okazji do prowadzania działalności szpiegowskiej i dywersyjnej:

  NGO = organizacja szpiegowska

  zadaniem mediów jest przekonać ludność o przeciwieństwie, takie są realia.

  Co prawda jeszcze nienwiele się mówi o tym czyją kreacją jest Boko Haram, o Al Kaida i „Daesh” (podnisionego do rangi „państwa” przez media) wiadomo, że są kreacją służb USRAela.

 4. Siggi said

  http://www.pap.pl/aktualnosci/news,614501,ekspert-islamisci-chca-implozji-europy-atakujac-ja-stopniowo-.html

Sorry, the comment form is closed at this time.