Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lvz o SEXturystyka. Czyli jak żołnie…
  wewewe o Wolne tematy (71 – …
  revers o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Olo o „Represje załamały skrajną…
  Boydar o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  karlik o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  Krzysztof M o Co jest droższe: ładowanie poj…
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  bryś o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Rząd PiS zobowiązał się do homopropagandy! Będzie kontynuowana indoktrynacja polskich dzieci.

Posted by Marucha w dniu 2016-08-13 (Sobota)

Tym rząd PiS jakoś się nie pochwalił, a przecież zyskałby poklask w środowiskach osób homoseksualnych, biseksualnych, transseksualnych i innych „alnych”. I zyskał!

16 czerwca Rada Europejska przyjęła m.in. „Konkluzje w sprawie równego traktowania osób LGBTI”.

W dokumencie Rada Europejska wzywa kraje członkowskie „do podjęcia działań służących zwalczaniu dyskryminacji ze względu na orientację seksualną i tożsamość płciową”, a także „o wzmocnienie krajowych organów do spraw równego traktowania, które są kluczowe w zapewnieniu równego traktowania osób LGBTI”.

17 czerwca, w imieniu polskiego rządu, podpisał ten dokument Wojciech Kaczmarczyk.

Pełnomocnik polskiego rządu do spraw Społeczeństwa Obywatelskiego i Równego Traktowania Wojciech Kaczmarczyk wcześniej takimi słowami wyraził poparcie dla tych konkluzji:

– Polska chce podkreślić, że ochrona przed dyskryminacją wszystkich osób, wszystkich obywateli, w tym także obywateli osób LGBTI, jest ważnym zadaniem polskiego rządu i polskiego społeczeństwa.

Te wypowiedzi pełnomocnika rządu spotkały się natychmiast z dużym zadowoleniem ze strony Rzecznika Praw Obywatelskich, Adama Bodnara, którego poglądy można określić delikatnie jako lewicowo-liberalne.

„Wypowiedzi osób pełniących funkcje publiczne – w szczególności przedstawiciela rządu odpowiedzialnego za politykę antydyskryminacyjną państwa – mają ogromne znaczenie dla faktycznej realizacji zasady równego traktowania ze względu na orientację seksualną i tożsamość płciową.” – czytamy w komunikacie RPO wydanym w tamtym czasie.

O tym co w praktyce oznacza ten dokument pisze portal „Stop seksualizacji naszych dzieci”: Według listy działań wymienionych w dokumencie Komisji Europejskiej wszystkie państwa zobowiązują się do „podjęcia szeroko zakrojonych działań i kampanii medialnych” w celu promowania wszelkich orientacji seksualnych, promowania procesu „normalizacji” „płynności” seksualnej.

„Obywatele UE (powinni) pozytywnie zmienić swoje nastawienie wobec osób LGBTI” i posiadać „większą znajomość zagadnień trans i interseksualnych w UE”.

Nieźle, co? W praktyce to oznacza nie tylko same działania propagandowe, ale przecież w konsekwencji również będą to zmiany w polskim prawie. Jeżeli mamy „szanować prawa mniejszości” to będziemy musieli zaakceptować m.in. i to, że homoseksualiści chcą zawierać „małżeństwa” i adoptować dzieci. W końcu to właśnie kryje się pod hasłem „równego traktowania osób LGBTI”.

Największe jednak zagrożenie w związku z tymi przyjętymi dokumentami dotyczy polskich dzieci. Jak skomentował to Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro:
Oznacza to, że rząd PiS, podobnie jak rząd PO, będzie wspierał przenikanie do szkół organizacji zajmujących się promocją zboczeń. Polskie dzieci będą narażone na spotkania z rozmaitymi seksedukatorami, którzy będą je przekonywać, że orientację seksualną można sobie wybrać według uznania, a żadna nie jest lepsza od innej. Miłośnicy „różnorodności” będą zachęcać dzieci aby zaczęły uprawiać seks jak najwcześniej, doświadczeni instruktorzy już w przedszkolu nauczą masturbacji i zadbają o to, aby dzieci dowiedziały się wszystkiego o seksie analnym, oralnym i wielu rzeczach, o których rodzicom nawet się nie śniło. Jednym słowem postęp pełną parą.

http://www.dzienniknarodowy.pl

Komentarzy 18 do “Rząd PiS zobowiązał się do homopropagandy! Będzie kontynuowana indoktrynacja polskich dzieci.”

 1. Boydar said

  Drogi Czytelniku Gajówki. Czy wiesz, kto w Twoim otoczeniu jest zakamuflowanym pedałem, lesbą, zwyrodnialcem dla którego stanowisz wyłącznie źródło orgazmu ? Jeżeli prawdą jest co napisane w artykule, wkrótce się dowiesz. Czego Ci jeszcze potrzeba aby zyskać pewność, że nie masz już innego wyjścia aby chronić swoje Dzieci ? Pamiętaj, piąte – nie morduj. Najpierw zmów modlitwę za duszę nieszczęśnika lub chociaż przeżegnaj się. Potem, bez nienawiści, zrób co konieczne; bez niepotrzebnych cierpień i sensacji. Na koniec pomódl się raz jeszcze, także we własnej intencji. Taka jest jedyna właściwa kolej spraw i rzeczy. Rząd daje Ci dzisiaj jedyną i być może niepowtarzalną szansę, nie zmarnuj jej.

 2. Nieważny said

  Z jednej strony PiS ma monopol jako partia na patriotyzm, katolicyzm itd, a tu takie rzeczy będzie wspierał. Wałęsa z przypiętą Matką Boską na garniturze się przypomina.

 3. Bronisław said

  Autor dobrze, że chociaż późno to nareszcie się obudził i wysnuwa niby odkrywczy wniosek, iż: „Oznacza to, że rząd PiS, podobnie jak rząd PO, będzie wspierał przenikanie do szkół organizacji zajmujących się promocją zboczeń.”
  A, czy POPIS to nie jedna i ta sama „szaja”, która oszukańczo i podstępnie przejęła władzę w Polsce nad Naszym Polskim Narodem?!!! I, czy nie trzeba jeszcze sobie przypomnieć i uświadomić kto Nam zalecał i żyrował tych, tak śmiertelnych dla Naszego Narodu wrogów, a będziemy się orientować gdzie zagnieździło się to „plemię żmijowe”?!!!

 4. AlexSailor said

  S**sy*y.
  Zadłużenie 3 ooo ooo ooo ooo zł, zwiększone przez pół roku o 57 ooo ooo ooo zł, a ci „konwencje” będą podpisywać.

 5. Grace said

  Chore to wszystko, takze ci ktorzy popieraja PIS a Dudusia kochaja bo to taki dobry katolik. Ciekawa jestem czy ktorys z nich nadal siedzi w szafie? Normalny czlowiek nie propagowal by takiego gowna za przeproszeniem..

 6. Dictum said

  Wspieranie ideologii zboczeń, a co gorsza deprawowanie tymi ideologiami niewinnych dzieci kwalifikuje się do anatemy.
  Wszyscy ci pisowscy decydenci bez żadnych zahamowań na rozmaitych uroczystościach ustawiają się w ogonku – na naszych oczach – do Świętej Komunii. Tacy to z nich katolicy!

 7. RAM said

  Kościołowi w Hiszpanii nie wolno już więcej krytykować ustaw. „Gestapo gay” podaje do sądu trzech biskupów.

  In Spagna la Chiesa non può più criticare la legge. La „Gestapo gay” denuncia tre vescovi
  http://www.lanuovabq.it/it/articoli-in-spagna-la-chiesa-non-puo-piu-criticare-la-leggela-gestapo-gay-denuncia-tre-vescovi-17076.htm

  Andrea Zambrano 12 lipiec 2016 tłum. RAM

  LGBT kontynuuje ataki. Tym razem oskarżenie do prokuratury wpłynęło nie przeciwko jednemu biskupowi, ale przeciwko aż trzem i nie chodzi w nim o treść homilii, ale o krytykowanie zatwierdzonej ostatnio przez autonomiczne władze Madrytu, ustawy o obowiązkowej edukacji seksualnej − zgodnej z ideologią gender − w szkołach.

  W Hiszpanii, powracają na drogę sądową „obcinacze języków”, zjednoczeni pod jednym z wielu szyldów aparatu LGBT, pomimo mającego ostatnio miejsce umorzenia podobnego postępowania przeciwko biskupowi Valencji – Cañizaresowi. Są widać pewni, że kropla drąży skałę.

  Kilka dni temu struktura o nazwie Hiszpańskie Obserwatorium przeciwko „LGBTfobii”wniosła do madryckiej prokuratury oskarżenie przeciwko biskupowi diecezji Getafe −Joaquín Maria López de Andújar, jego biskupowi pomocniczemu José Rico i biskupowi diecezji Alcalá de Henares− Juan Antonio Reig Pla. Co do ostatniego dostojnika, nie jest to jego pierwszy konflikt z „gestapo gay”, jednakże sprawę umorzono, podobnie jak w przypadku biskupa Valencji. Mimo wszystko widać tutaj strategię lobby gay, która sądzi, że wskutek ciągłych usiłowań znajdzie w końcu usłużnego sędziego, który hierarchów zasądzi.

  Dlatego też czekano na moment, w którym trzej duszpasterze zainterweniowali przeciwko nowej ustawie na rzecz indoktrynacji LGBT i przeciwko innym środkom faworyzującym gender theory, a także uregulowaniom przeciwko „homofobii”, która została rozszerzona na niepokojący neologizm: „lgbtfobia”.

  Obserwatorium LGBT oskarżyło biskupów o podżeganie do nieposłuszeństwa obywatelskiego oraz o dyskryminację – przestępstwa, których badaniem zajmie się w tej chwili prokurator. Tego rodzaju akcja sprawia, że krytykowanie ustaw w Hiszpanii może stać się bardzo niebezpiecznym zajęciem.

  Ale cóż takiego zrobili trzej biskupi?

  Otóż wkrótce po zatwierdzeniu ustawy, o której mowa przez zgromadzenie − w którym większość należy do Partido Popular z należącą do niej Cristiną Cifuentes − 14 lipca biskupi opublikowali notę, w której określili rozporządzenie jako „atak na wolność religijną i wolność sumienia”.

  Biskupi napisali, że ustawa „zainspirowana jest niewłaściwie rozumiana antropologią, że zaprzecza istnieniu tak różnic seksualnych między kobietą i mężczyzną jak i integralności osoby jako ciała i ducha razem”. Dodali, że ” jest to ustawa sprzeciwiająca się naturalnemu prawu moralnemu, pozostającemu w zgodzie ze zdrowym rozsądkiem i że dąży do zniszczenia nauczania w szkołach Pisma Świętego, Katechizmu i Magisterium Kościoła”.

  Dodali jeszcze: „jest to ustawa arbitralna, która w żaden sposób nie uznaje prawa do odmowy postępowania sprzecznego z własnym sumieniem, którą to ustawę − partie, związki zawodowe, środki masowego przekazu i wielkie korporacje pragną narzucić poprzez ‚gromadomyślenie’, które niszczy prawdę o człowieku”.

  Należy podkreślić, że to co najbardziej rozwścieczyło lobby gay, to następujące zdanie:

  „Wśród konkretnych ofiar dyktatury relatywizmu znajdują się ci, którzy doświadczeni są zaburzeniami związanymi z ich tożsamością, a ustawy takie jak co tylko zatwierdzona − tego rodzaju zaburzenia pogłębią jeszcze bardziej.

  Na koniec, po tym jak odwołali się do praw rodziców w sprawie wychowania własnych dzieci, zakończyli cytatem ewangelicznym: „Jeżeli mielibyśmy zamilknąć, kamienie będą wołać”.

  Biskupi poprosili również katolików swych diecezji „zaangażowanych w politykę, pracujących w systemie opieki zdrowotnej i w szkolnictwie, a także małżeństwa, ojców rodzin i księży o walkę na rzecz zbudowania kultury, która będzie w stanie pokonać kłamstwo ideologii i otworzy się na prawdę Stworzenia i Osoby ludzkiej, co jest niezbędnym warunkiem zaistnienia wolności”.

  Interwencja biskupów została uzasadniona wcześniejszymi słowami papieża Franciszka przeciwko dyktaturze gay, potwierdzonymi podczas jego spotkania za zamkniętymi drzwiami z biskupami polskimi.

  Ale w Hiszpanii nota biskupów może zostać zakwalifikowana jako przestępstwo z nienawiści, tj. jedno z takich, którymi zajmuje się celowo do tego stworzone biuro prokuratury.

  Jeszcze raz zauważalne jest całkowite milczenie ze strony Konferencji Episkopatu Hiszpańskiego, jednakże naród hiszpański opowiada się po stronie biskupów, ponieważ na otwartej od kilku dni stronie internetowej, zajmującej się kampaniami on line – petycję w obronie wolności sumienia podpisało już 20 tysięcy osób.

  ***

  Podpisać petycję! … wybrać kraj – „Polonia”, provincia − „Extranjero” (na samym dole)
  Ratować prawdziwych biskupów przed gestapo gay i przed robaczywymi episkopatami!

  Convertir la libertad de conciencia en delito
  http://hazteoir.org/laicismo/alerta/90834-convertir-libertad-conciencia-en-delito

  ***

  (teraz Fanek zaczyna się budzić, zapomniał, jak się ze zbokami obcałowywał i w ten sposób robił im reklamę)
  Before Pope Francis Met Kim Davis, He Met With Gay Ex-Student
  http://nyti.ms/1Vt9R0u

  Madryt: Zapłodnienie w szklance również dla lesbijek i single.
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=16471&Itemid=53

 8. Propaganda homo za kredyty. Proste. 🙂

 9. Przecław said

  Zdesperowany małopolski gospodarz, Włodzimierz Knurowski, z okrzykiem „zdradziliście Polskę” depcze flagę Jewrosojuza w obecności Dudy i Kaczyńskiego. Wg jego relacji Duda schował jewrokołchozową flagę i nie oddał mu mimo wysłania listu z żądaniem.

 10. Przemko said

  a kiedy mówię, że JEDYNA nadzieja już tylko w islamie (i to tym najostrzejszym) to się na mnie wielu rzuca z obelgami. nikt inny już tej zgnilizny nie wypali ogniem i żelazem – na pewno nie współcześni „chrześcijanie” i ich partyjne ekspozytury – ci wszyscy „konserwatyści” jak z koziej dupy trąba. zgroza!

  ——
  Daj Pan spokój, Panie Przemko. Chcesz Pan dżumę cholerą wyleczyć? Islam to również zgnilizna, począwszy od pedofilii, poprzez sodomię, zoofilię, a skończywszy na morderstwach honorowych. To religia dla ludzi niedorozwiniętych.
  Admin

 11. Przemko said

  więc jakie lekarstwo Pan proponuje, Panie Gajowy? „konserwatystów” jak Kamerun, „chrześcijan” jak Makrela, czy konserwatystów-chrześcijan jak „naczelniczek” III i pół RP?
  JKM, Braun nigdy nie zdobędą władzy w Polsce. Polactwo za 3 lata wybierze Swetru!
  na Zachodzie (gdzie mieszkam) nie ma już o czym dywagować. starzy Angole, białe pary bez dzieci /lub z jednym/ i … standardowo – muzułmanka lub Murzynka chodząca z trójką dzieci (+jedno w wózku).
  Europa BĘDZIE islamska – a islamska będzie mi odpowiadać o wiele bardziej, niż pedalsko-feministyczno-dżenderowo-aborcyjna. o wiele bardziej!

  ——
  Panie Przemko, niech Pan uważa, bo Pańskie marzenia mogą się sprawdzić.
  Admin

 12. Re: 11 Przemko…
  Czy moze Pan sobie po raz koleny powtorzyc na glos 10 Bozych Przykazan…i najlepiej przed lustrem…
  To bardzo pomaga…
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 13. MatkaPolka said

  POLITYKA PRORODZINNA PUTINA

  Porównajmy to z Polską

  How Putin raised the national birth rate – jak Putin Podnosi wskaźniki urodzeń w Rosji
  http://www.fort-russ.com/2016/08/how-putin-raised-national-birth-rate.html

  HOW PUTIN RAISED THE NATIONAL BIRTH RATE

  Stany Zjednoczone są jedynym rozwiniętym krajem na świecie, który nie gwarantuje płatnego urlopu rodzicielskiego. W Rosji jest to prawo, które zapewnia 20 tygodni (5 miesiecy) (lub więcej, w przypadku powikłań) płatnego urlopu, w wysokości 100% wynagrodzenia matki. To jest czas dla obywateli USA, aby rozpocząć przesłuchania dobrobytu własnego kraju przed oznakowaniem innych przywódców świata jako”tyranów” i „dyktatorów”.

  W tym video klipie, kobieta pyta prezydenta Putina o pensje „wynagrodzenia matki”, dla matek podejmujących trudne zadanie wychowania wielu dzieci. . Program Wsparcia Matek działa w Rosji od 2007 roku i jest dostępny dla każdej rodziny, która ma dwoje lub więcej dzieci do wychowania. Zarówno matka czy ojciec może ubiegać się o ten zasiłek, przypadku dziecka jest adoptowane, lub z innego małżeństwa – głównego opiekuna i rodzica wnioskodawcy, nie musi być obywatelem rosyjskim. Program może być wykorzystywany w kierunku niemal za wszelką cenę zrobić z wychowywaniem dzieci; z finansowania w stronę kredytów hipotecznych, koszty wynajmu, edukacja dziecka na każdym poziomie (do 23 roku życia), a koszty leczenia.

  Tymczasem nie potrzeba być skrajnie prawicowej ekstremista, aby zobaczyć, że jesteśmy świadkami ludobójstwa białej rasy odbywają się w Europie; Nie jest to gwałtowne ludobójstwo jeden, ale po prostu rozwój wypadków z różnicy norm kulturowych. Nie tylko europejska polityka imigracyjna prowadzi do zaniku dla ras rodzimych aby pozostać większość w przyszłości, ale rownież poligamia która jest legalna dla muzułmańskich imigrantów w Europie rzeczywiście sprawia, że przyszłość jest nieunikniona.

  rys

  Blue line – birth rates
  Red line – death rates
  Green line – natural increase in population
  1991 divide – Collapse of USSR

  Po rozpadzie ZSRR, Rosja przeżyła jeden z najgorszych kryzysów demograficznych w krajach rozwiniętych – śmiertelność przewyższył wskaźnik urodzeń w milionach, a jedynym czynnikiem równoważenia była migracja zarobkowa z byłych republik radzieckich. Niektóre prognozy były tak tragiczne, że najbardziej pesymistycznych analityków uważało, że nie będzie rosyjski rasy w następnym stuleciu.

  Dziś Rosja dopuszcza kobiety do pozostania w domu i podnosić wiele dzieci, jeśli jest ich powołaniem. Prawie 5 milionów rodzin wielodzietnych wykorzystuje ten program, z czego ponad 90% wypłat idzie pokrycie kosztów mieszkania (pożyczki hipotecznej) mieszkania, w którym się wychowują dzieci.

  Skala zmian, które zaszły, to trudno sobie wyobrazić, że PKB Rosji wzrósł o 75%, podczas gdy zadłużenie zagraniczne spadły o 70%, umieralność, spadla o 20%, a ilość narodzin zwiększyła się – o 40%. Aby to zrozumieć – czegoś takiego 15 lat temu w naszym kraju nie było.

  Gospodarka, jaką odziedziczył Prezydent Putin po rządach Jelcyna nie tylko była słaba – była całkowicie zrujnowana. Z wieloma sprawami musiał zaczynać od zera. Umieralność i bieda w społeczeństwie szalały

  (***)
  Natomiast warto odnieść się do tego co się dzieje w Polsce

  A w Polsce Zapaść Demograficzna – wyludniałe miasteczka i wioski, śmieciowe prace, śmieciowe emerytury- afery ZUS-u i OFE, masowa emigracja od 1980 wyjechało z Polski ok. 8 mln i dalsze 4 mln zamierza emigrować. Zrujnowany przemysł i gospodarka –brak miejsc pracy, brak polityki tworzenia miejsc pracy zatrudniania absolwentów, zagraniczne banki wywożą miliardy, zdewastowana Służba Zdrowia.

  A tymczasem „Rzont polski” Beztrosko daje w prezencie 5,5 mld Euro dla Ukrainy. sprowadza i finansuje uchodźców z Afryki i Ukrainy – ukraińskich bandytów i chojnie rozdaje zapomogi i stypendia, i naraża Polaków na awanture wojenną na terytorium Polski.

  Polityka rodzina PiS-u to 500+ i to w dodatku z pożyczek u Międzynarodowego Bankiera, jest KPINĄ I PORAŻKĄ, a tymczasem, aby Polki chciały rodzić w Polsce to trzeba dać 1500 zł na pierwsze dziecko, 1750 zł na drugie, 2000 zł i 2500 zł miesięcznie na trzecie i następne – aż do 23 roku życia – jeśli dziecko studiuje – to byłby ekwiwalent polityki Putina w Rosji. Wtedy Polki chciałyby rodzić w Polsce i mieć mieszkania dla zapewnienia wychowania dzieci chciałyby zostać a nnie wyjeżdżać z Polski. Środki powinny się znaleźć z bezpośredniej emisji pieniądza przez NBP – bo NBP ma prawo i obowiązek emisji pieniądza i kredytu na potrzeby kraju, społeczeństwa i obywateli ( w tym finansowanie Służby zdrowia)

  Ale jest przeciwnie niż powinno być- Taki los zgotowali Polsce i Polakom kolejne ekipy rządzące Polską – SLD, PO, PiS

 14. Lily said

  Niejaki M.Kowalski,Pilsudczyk,pro-Pisowski,
  ZERO wiarygodnosci.Taka jest moja osobista
  ocena.

 15. RAM said

  15 sierpnia 2016 w Oklahoma City odbędzie się czarna msza i „Consumption of Mary ”

  Rozpowszechnijcie wszędzie wezwanie do modlitwy kardynała Burke

  DIFFONDETE PIU’ POSSIBILE QUESTO APPELLO ALLA PREGHIERA
  https://www.facebook.com/Antonio-Socci-pagina-ufficiale-197268327060719/
  http://www.scuolaecclesiamater.org/2016/08/card-burke-preghiere-di-riparazione-per.html

  Kardynał Raymond Leo Burke tłum. RAM

  Kochani Bracia i Siostry w Chrystusie,

  Jestem oburzony i jeszcze bardziej zasmucony wiadomością, że 15 sierpnia, w Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny odbędzie się w Oklahoma City bluźniercza czarna msza. Poinformowano mnie także, że dodatkowe bluźnierstwo zostanie popełnione bezpośrednio przeciwko Matce Bożej.

  Wszystko to zostało przygotowane z oficjalną zgodą władz. Dlatego też, odmawiając Różaniec, prośmy Maryję o wstawiennictwo, by modlitwy mogły przebłagać tego rodzaju grzechy i bluźnierstwa, które dodatkowo prowokują sprawiedliwy gniew Boży wobec naszego ukochanego kraju.

  Jest podstawowym obowiązkiem każdego katolika zabieganie o cześć i chwałę Boga i Jego Matki. W tym tak trudnym momencie nie może zabraknąć naszej miłości i oddania Chrystusowi i Jego Matce.

  Proszę i błagam każdego z was do zjednoczenia się ze mną w modlitwie w tym dniu, tak podczas odprawiania przeze mnie Mszy Świętej jak i w czasie mojej przeblagalnej Modlitwy Różańcowej. Gorąco wzywam też abyście przekazali moją prośbę waszym krewnym, przyjaciołom i katolickim znajomym.

  Wasz, oddany Najświętszemu Sercu Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi,

  kardynał Raymond Leo Burke

  *****

  Black Mass and The Consumption of Mary set for Aug. 15
  http://okgazette.com/2016/06/29/black-mass-and-the-consumption-of-mary-set-for-aug-15/

  Black Mass and The Consumption of Mary by Jai Kali Maa
  7 p.m. Aug. 15
  CitySpace Theatre
  Civic Center Music Hall
  201 N. Walker Ave.
  okcciviccenter.com
  405-297-2584
  $37

  Archbishop Urges Prayer to ‘Protect Us from Evil’ as Satanists Hold Black Mass
  http://www.cnsnews.com/news/article/lauretta-brown/archbishop-urges-prayer-protect-us-evil-satanists-hold-black-mass

  Satanic Black Mass Still Scheduled at Public Venue Despite Protest
  http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:http://www.christiannewswire.com/news/6165578271.html&gws_rd=cr&ei=P5CvV7PyJsjgUt_Yu5gJ

  OKLAHOMA CITY, Aug. 11, 2016 /Christian Newswire/ — Amid growing protest Satanists plan to stage a second Black Mass at the public Civic Center Music Hall in Oklahoma City on August 15, 2016. The public sacrilege against God and the Catholic Mass will include the desecration of a statue of the Virgin Mary whose Assumption into Heaven is celebrated that day.

  Satanist and registered sex offender Adam Daniels announced that he will invoke Satan through a blasphemous Black Mass followed by a bloody ritual called „The Consumption of Mary,” all performed on city property.

  „Every American should oppose this hateful attack against God,” said TFP Student Action Director John Ritchie, who hopes to collect 200,000 petitions against the Black Mass by the end of the week.

  „So many good people are standing up in peaceful protest,” Ritchie said. „More than 146,000 people have already signed the petition to Governor Mary Fallin and Mayor Mick Cornett, urging them to cancel this act of hatred against Our Lord Jesus Christ and the Blessed Mother. Every single voice counts in this spiritual battle.”

  „Satanism is about spiritual destruction, falsehood, and darkness,” Ritchie explained. „When we say ‚God bless America’ we really mean it. We only love God. Satan is not welcome. Satan is excluded from our land. Because a nation can only prosper and flourish in the measure that it embraces truth, goodness and beauty.”

  „But — unfortunately — there is a twisted understanding of free speech which grants evil the license to undermine our beloved Nation Under God,” Ritchie continued. „And darkness wants nothing more than to dethrone God in our culture. But we cannot let that happen or just sit on our hands and watch this attack against God unfold before our eyes without a prayerful response.”

  The American Society for the Defense of Tradition, Family and Property (TFP) will be holding a peaceful prayer rally of reparation at the Civic Center of Oklahoma City, Oklahoma, located at 201 N. Walker Ave, on August 15 at 5:30 PM.

  „The Black Mass is a public attack against God, so the reparation will be public,” said Ritchie. „God’s light will forever overcome Satan’s darkness.”

  *****

  pod poniższym linkiem znajduje się zdjęcie Adama Danielsa, przywódcy sekty satanicznej Dakhma of Angra Mainyu’s Church of Ahriman z Oklahoma City (coś wręcz niesamowitego, podobnie jak i jego towarzyszka):

  Groups petition to stop Oklahoma black mass, organizer says it won’t change anything
  http://www.reddirtreport.com/red-dirt-news/groups-petition-stop-oklahoma-black-mass-organizer-says-it-won%E2%80%99t-change-anything

  http://www.reddirtreport.com/sites/default/files/styles/article-main/public/articles/2016/07/images/Adam%20Daniels.jpg?itok=WZHiYJ_1

  zdjęcie statuetki Matki Bożej, przygotowanej do rytu satanicznego:

 16. Bronisław said

  Re: 14. Obserwuję od dłuższego czasu Pani Lily działalność duetu Chojecki & Kowalski z Lublina i nie mogę nie podzielić Pani zdania, a więcej, jestem przekonany, że Panowie ci wpisują się skutecznie w wojenną i złowrogą narrację amerykańskich „Neokonów”!!! Uruchomili też telewizję dla zwielokrotnienia zamętu wśród niewyrobionych Polskich Patriotów!!! Podobnych mącicieli jest pośród Naszego Narodu wielu i koniecznie należy ich rozpoznać!!!
  Pozdrawiam Panią ciepło i nie traćmy Nadziei na zwycięstwo Naszego Polskiego Narodu!!! Króluj Nam Chryste!!!

 17. Premizlaus said

  Warto tutaj zacytować fragment ulotki A. Pochylskiego, za którą został skazany:

  Tolerancja tolerancyjnych wygląda dzisiaj tak, że na Marsze Niepodległości zaprasza się
  Niemców przez Żydów, a polska policja pozwala bić , Żydom, Niemcom, homoseksualistom
  Polaków na tym Marszu. Nazywa to się „Kolorowa Niepodległa” – filmy na YouTube. Tą chorą
  tolerancją mają nas nauczyć przymykać oczy na zwykły rabunek oraz demontaż Polski.
  To oczywiste. Polska to ma być zwykły, podzielony folwark, takie jest śmietnisko i zlepek
  różnego bydła: kolorowi, Murzyni, skośnoocy, Araby, Hindusy, pederaści, dewianci,
  feministki, tranwestyci – z tak podzieloną, zasyfioną Polską będzie można Żydom oraz Niemcom
  robić, co tylko dusza zapragnie. Po prostu dziel, osłabiaj i rządź!

 18. Lovshak-Rusofil said

  Neokoni niestety tacy sami / duet hojecki kowalski / jak i morawieccy jak i iniestety kukiz. najgrożni9e4jszą opcją tak zwaną niby narodową jest żydobolszewickie środowisko gazety polskiej, ten cąły cyrk z przznawaniem nagd i medali bolszewikowi maciorewiczowi.

  Jeśli ktoś wywoła i prze do wywołania wojny jako fire starter to będzie to operacja false flag z rozkazu i namaszczenia Maciorewicza jako miejscowego wykonwacy planów Syjonistów z Waszyngtonu. I to będzie koniec Polski jaką znaliśmy dziś i z dziejów. Jak najszybsze usunięcie Maciorewicza ze stołka / oczywiście w drodze demokratycznych wyborów , to byłby mój najpiękniejszy dzień, bo nie wiedziałem i chyba nie zobaczę w życiu bardziej dupowłazowatego polityka wobec Amerykańskich neokonów jak Maciorewicz.Tyle w Temacie, Amen Amen

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: