Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  marteczka o Wolne tematy (41 – …
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  nod o Hańba i zdrada – chyba b…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Carlos o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Gdzie błąd? o Wolne tematy (41 – …
  Carlos o Szambo próbuje go ośmiesz…
  revers o Wolne tematy (41 – …
  revers o Wolne tematy (41 – …
  revers o Szambo próbuje go ośmiesz…
  marek13 o Dlaczego koty boją się ps…
  Marucha o Szambo próbuje go ośmiesz…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Czy Hitler rzeczywiście zginął w bunkrze w Berlinie?

Posted by Marucha w dniu 2016-08-14 (Niedziela)

Czy Hitler rzeczywiście zginął w berlińskim bunkrze w kwietniu 1945 roku? Co jeśli führer nie popełnił samobójstwa? Jeśli zmarł w podeszłym wieku w Ameryce Południowej?

W swojej książce „Hitler na emigracji” („El exilio de Hitler”), której nowe wydanie pojawiło się w Argentynie, historyk Abel Basti przedstawia własną wizję historii.

W 1945 roku Adolf Hitler mógł zbiec z Niemiec do Argentyny, gdzie mieszkał przez dziesięć lat, i skąd też mógł uciec w 1955 roku po obaleniu Juana Perona. Jak wielu innych nazistów, Hitler udał się do Paragwaju pod skrzydła dyktatora Alfredo Stroessnera, który posiadał nazistowskie korzenie, jak twierdzi w rozmowie ze Sputnikiem autor książki.

Abel Basti opiera się na zeznaniach świadków, którzy kontaktowali się ze Stroessnerem i którzy mogą potwierdzić, że Hitler i inni wysokiej rangi naziści rzeczywiście przebywali w Paragwaju. Historyk twierdzi, że führer zmarł 3 lutego 1971 roku w tym kraju.

„Bogate rodziny, które pomagały mu przez wszystkie te lata, zorganizowały jego pogrzeb. Pożegnać się z Hitlerem przyszło 40 osób. Jeden z obecnych, brazylijski generał Fernando Nogueira de Araujo, opowiedział pewnej gazecie o ceremonii. Führer został pochowany w podziemnym bunkrze, nad którym obecnie znajduje się elegancji hotel w mieście Asunción. W 1973 roku wejście do bunkra zostało zamknięte”.

To mógł być finał długiej podróży, która rozpoczęła się w 1945 roku, zanim kilka dni później Armia Czerwona zajęła bunkier – mówi Abel Basti. – Zamiast Hitlera w bunkrze mógł być sobowtór, a on uciekł tunelem na lotnisko Tempelhof, gdzie czekał na niego samolot. Następnie, już w samolocie, skierował się do Hiszpanii, a potem na Wyspy Kanaryjskie, gdzie przesiadł się na okręt podwodny i ruszył do Argentyny.

— Istniała umowa ze Stanami Zjednoczonymi, która przewidywała, że Hitler ucieknie i nie trafi w ręce Związku Radzieckiego – twierdzi historyk.

Jego zdaniem Hitler i Eva Braun najprawdopodobniej dopłynęli do Patagonii.

– W tamtych czasach aktywnie wykorzystywano niemieckie okręty podwodne: od marca do sierpnia 1945 roku miało miejsce kilka rejsów. Niektóre jednostki, zaraz po wysadzeniu pasażerów z bagażem na pustynnym argentyńskim wybrzeżu, zostały zatopione – wyjaśnia Abel Basti.

Sugeruje on, że Hitler osiedlił się w Bariloche, w domu należącym do niemieckiej rodziny Bernarda, ojca holenderskiego króla Williama, który należał do SS. Następnie wyjechał do Inalco. Zamieszkał tam w górskiej rezydencji z wieloma budynkami i dobudówkami, która nie przypominała „typowej patagońskiej parceli, gdzie hoduje się owce”.

Po ucieczce z Argentyny Hitler mógł mieszkań w „Hotelu nad jeziorem” na brzegu paragwajskiego jeziora Ypacarai, a potem w domu należącym do pierwszej żony dyktatora Stroessnera.

– Nie prowadził osiadłego trybu życia. Jeździł do Brazylii i, według niektórych akt FBI, odwiedził Kolumbie – mówi Basti.

Autor powołuje się też na odtajnione dokumenty FBI. W raporcie z 4 września 1944 roku jest mowa o tym, że „Argentyna milczała, pomimo oskarżeń o to, że stała się celem Hitlera, który albo pokona 7375 mil do Brazylii samolotem, albo jako pasażer przypłynie okrętem podwodnym”.

W 2015 roku kanał telewizyjny History Channel wyemitował serial dokumentalny „Polowanie na Hitlera”, który nakręcono na podstawie odtajnionych rok wcześniej dokumentów FBI. Jego twórcy odkryli tunel prowadzący z bunkru na lotnisko Tempelhof i rzekomo przeszli całą drogę, którą przebył wódz III Rzeszy, uciekając do Ameryki Południowej.

Jeśli chodzi o Evę Braun, Basti uważa, że przeżyła Hitlera i wróciła do Bariloche w Argentynie. Zamieszkała w domu, który w końcu przekazała szpitalowi niemieckiemu w tym mieście. Następnie wyjechała do Buenos Aires, gdzie w prestiżowej dzielnicy Recoleta mieszkała do 90 roku życia. Tutaj Basti gubi jej ślad.

http://pl.sputniknews.com/

Komentarzy 20 to “Czy Hitler rzeczywiście zginął w bunkrze w Berlinie?”

 1. leszek karpinski said

  Gorąco polecam dokument „JFK to 911, everything is a rich man’s trick” i zrozumiecie iż nikt mu nie pozwolił umrzeć.

 2. leszek karpinski said

  muszę dodać iż są tam fakty potwierdzone, aczkolwiek na końcu jest stwierdzenie iż religia to także „trick” a to akurat nieprawda, Ponieważ niestety masoni maczali w tym ręce.

 3. huhulaj said

  Click to access Adolf-Hitler-The-FBI.pdf

 4. Piskorz said

  ..” gdzie przesiadł się na okręt podwodny i ruszył do Argentyny.” NIE PAMIĘTAM, CHYBA U 977. Był to okręt szkoleniowy /sic!!/, który przeszedł kapitalny remont /1945/, załoga została specjalnie dobrana i odpowiednio przeszkolona /!!/ PYTAM PO CO, W JAKIM CELU. /!. Kapitana tego U-boota uważano w Argentynie za zbawcę Hitlera..choć on sam NIGDY nie puścił pary z gęby na temat „ładunku”. Był też 2 U-boot, który też dotarł do- Argentyny..PS Sami Rosjanie przyznali kiedyś, że czaszka z Kancelarii III Rzeszy TO NIE CZACHA HITLERA..

 5. Siggi said

  Adolf Alojzowicz cierpiał m.in.na Parkinsona,co widać na niektórych filmach dok.z jego udziałem.Nie wiem ,czy Parkinson pozwoliłby mu na jeszcze dobrych 25 lat życia i dlatego wątpię w datę „zgonu” 3 luty 1971r?Różne są wersje wokół szczątków znalezionych przy wejściu do jego biura w Berlinie ,co utrudnia odpowiedz co do tego,czy to on?Nie wydaje mi się,żeby nie podejmowali próby ratunku przez ucieczkę,choć nie chciałbym być w jego skórze i dać się złapać żywym.Co z nim było po maju’45,to dobry temat na sezon ogórkowy akurat właśnie.
  Oddzielnym tematem jest zjawisko masowych samobójstw wśród niemiaszków,kiedy dochodziły do nich odgłosy kanonad armat.Propaganda dr Gebbelssa wręcz zachęcała do tego starsząc okrucieństwem „dziczy”ze Wschodu.W moim lubuskim udało się zebrać sporo materiału faktograficznego n/t temat i były publikacje o tym.Nie trzeba było depresji,żeby z „lekkością”se odebrać życie.Gebbelss zamordował swoje dzieci i sam z żoną się zabił.Adolf z Evką nie byli wyjątkiem i mogli się „trachnąć”.I po problemie…
  Heil !

 6. RomanK said

  Jeden ze sobowtorow cierpial na Parkinsonizm….

 7. Siggi said

  $-6,RomanK.

  Panie Romanie,a to zmienia postać rzeczy.Specjalnie nie myślałem o tem,a to ma kluczowe znaczenie ,także dla nas ,dla współczesności.
  Z tem ściśle powiązane jest domniemanie graniczące ze 100% pewnością ,że Adolf Alojzewicz przyczynił się do poczęcia Angeli,to by mogło się zgadzać w czasie ,jak se to porachujemy.Ja odrzucam wszelkie insynuacje,ploty,wersje ,że on nie lubiał specjalnie seksu,że zadawalał się jakimiś jak to teraz mówią salonowo -fantazjami typu konsumpcja kobiecych ekstrementów,tarzanie się w nich ,to rodzi się pytanie ile babskich tyłków miało by naprodukować tego,żeby on był…szczęśliwy.Napewno miał na koncie kobiety i zgodnie z jego żydowską tradycja w Austrii,to raczej był długodystansowcem jako ten chrzczony scezorykiem,długo,mozolnie osiągał cel.
  Jeżeli Angela jest z 17 July1954r,to Adolf Alojzewicz mógł w 1953r funkcjonować bez zarzutu ,był przed 60-tką i do reprodukcji się w pełni nadawał i na pewno …zasiał i jest to co jest.Nie mam żadnych wątpliwości.A Pan,Panie Romanie?
  Pozdrawiam ciepło…

 8. Zon said

  ad. 1 Bardzo dziekuje za interesujacy link i serdecznie pozdrawiam

 9. leszek karpinski said

  ad/ 7 Dziękuję i wzajemnie.

 10. https://marucha.wordpress.com/2016/08/14/czy-hitler-rzeczywiscie-zginal-w-bunkrze-w-berlinie//
  CZY HITLER RZECZYWIŚCIE ZGINĄŁ W BUNKRZE W BERLINIE?

  Polska zakonnica mówiła, że znała Adolfa Hitlera z miasteczka w Mato Grosso, gdzie żył z Ewą Braun i dwoma ich córkami. Był fanem piłki możnej, którą kopał PUBLICZNIE. Amerykanie WYLECZYLI Goeringa odstawiając od leków i biorąc na wojskowy wikt – że WYSZCZUPLAŁ.
  Artykuł jest ilustrowany zdjęciem z Treblinki, na którym Hitler wita się z Iwanem Groźnym alias Nikitą Chruszczowem. Dwóch stojących po prawej od Iwana to chyba Bracia Mazowieccy, gdyż Tadeusz pokazywał mi swe zdjęcia jako żołnierza 27. Dywizji AK, na których jest Wypisz Wymaluj jednym z Nich. Tego IV z prawej to też chyba znam jako Lekarza Czerwonoarmijnego od Satanowskiego, który dobrze mówił po polsku. Polscy lekarze odkryli u Tadeusza Mazowieckiego pod pachą tatuaż esesmański. Ojciec kazał matce jako Ukraince zapytać go, Skąd go ma? na co odpowiedział, że by ratować rodzinę wstąpił do SS-Galizien.
  Hitler POWINIEN przeżyć wojnę z Dwóch powodów POLITYCZNYCH. Aby zatrzymać Stalina na Łabie, oraz że WYGRAŁ wojnę kupując od mnichów bułgarskich bułgarski skarb imperialny. NIE WYKLUCZONE, że Hitler zdecydował się rozpętać wojnę światową Atakiem na Polskę, aby zawładnąć Skarbem Włastów w Modlinie, o czym zdają się mówić 2 dziwne PRZYPADKI: Rozkaz Rydza o wywiezieniu metrem fortecznym wszystkich zasobów żywności Twierdzy Modlin do Warszawy oraz Uchwała naczelnego dowództwa Wehrmachtu w Przytomności Hitlera w DNIU KAPITULACJI MODLINA o Budowie TAKTYCZNEJ Bomby Atomowej.
  To Posiedzenie Dowództwa Wehrmachtu odbyło się prawdopodobnie z ZDOBYTEJ Twierdzy, bo preambuła śledztw US Army i Armii Czerwonej jest identyczna: NIEMIECKA BOMBA ATOMOWA ZOSTAŁA ZBUDOWANA ZA OLBRZYMIE SKARBY WYWIEZIONE Z POLSKI I INNYCH I PAŃSTW OKUPOWANYCH.
  Wiadomo, że Wehrmacht uszczknął tylko Skarb Włastów, ale NIE WYWIÓZŁ, na co liczyli prawdopodobnie Beck z Rydzem, gdyż to PRZYMUSZAŁO Churchilla, którego Paderewski zrobił Panam Wojny, do zbombardowania Berlina CZECHOSŁOWACKĄ bombą atomową. Skarb Włastów WYWOZIŁ natomiast Himmler do Bolesławca eszelonem Powrotnym z materiałami budowlanymi na Festung Warschau – co suponuje, że po Zamachu 20 Lipca 1944 Skarb Włastów stał się ŁUPEM SS. Himmler miał Dobry Powód – żeby nie dostał się Stalinowi – wobec czego Churchill ZAPŁACIŁ Himmlerowi 200 milionów $ ze Skarbu Włastów za UMOŻLIWIENIE Wybuchu Powstania Warszawskiego.
  Skarb Włastów poszedł do D. wobec kupienia przez Hitlera Bułgarskiego Skarbu Imperialnego, o którym wałbrzyski autochton, który robił wrażenie kompetentnego, powiedział polskiemu przyjacielowi: TO ZŁOTO TO SZAJS WOBEC ZATOPIONYCH TAM RZECZY – jakby nie chcąc, żeby Skarb Hitlera dostał się Żydom ???
  Ja tłumaczyłem Skarb Hitlera tym, że mnisi bułgarscy, wobec alternatywy oddania go Grekom lub Stalinowi, wymyślili, że Hitler MUSI ukryć ten skarb w landach wschodnich, które zostaną anektowane przez Polskę, wobec czego Bułgarzy będą mogli go ODZYSKAĆ? i nie pomylili się, gdyż ja żądam eksplorowania go przez komisarzy Roszczeniowych.
  Bułgarski Skarb Imperialny pochodzi niewątpliwie z LabirynTHOSU-Athosu, gdzie był skarbiec Aleksandra Wlk; Macedoński do rozgromienia przez Grakcha I z Łęczycy; Aleksandrii Trojańskiej; Cesarsko-Rzymski, gdzie Oktawian August złożył Złoto Egiptu; znowu Tracki po wygnaniu przez Traków i Wandalów Rzymian; ponownie Cesarsko-Rzymski; Bizantyjski na złoto ze światowego drenażu za żelazo armeński i wreszcie Bułgarski z Darowizny Bolesława Srogiego lub łupu po bitwie pod Adrianopolem ???
  Republika Mnisia w akcie hołdowniczym obiecała Katarzynie Wlk Bibliotekę Aleksandryjską. Biblioteka ta w Metalowych Kontenerach powinna być jednak Biblioteką Pałacową Ptolemeuszy – 10 razy większą od wywiezionej przez Arabów do Tangeru publicznej biblioteki Aleksandryjskiej.

 11. Akej said

  Uwazam, ze jest to bardzo mozliwe i prawdopodobne. Skoro zwial taki Mengele i wielu prominentnych nazistow, tymbardzie mogl to uczynicd Hitler. I co tu wiele gadac, przeciez obok Ameryki Pd. Jankesowo okazalo sie tez okazalo rajem dla tych zbirow…

 12. Plausi said

  Postawmy pytanie

  my wiemy, że postawienie takiego pytania ściągnie na nasze głowy burzę patriotycznej wściekłości na miarę super patriotycznego PiSu. Postawmy jednak to pytanie:

  Jakie to może mieć znaczenie: „Czy Hitler rzeczywiście zginął w bunkrze w Berlinie” ?

  Naszym zdaniem, nie trzeba wiele rozumu, aby pojęć, że Hitler i cała masa jego towarzyszy, byli jedynie realizatorami idei, które wcale od nich nie pochodziły. Rozważmy taki „Przykład kata”, czyż bandy nazistów nie były czymś takim jak kat ? Nawet mówi się w złotoustych mediach o nazistach jako „katach narodu” nie tylko polskiego.

  http://wrzodakz.neon24.pl/post/131652,polityczni-zbrodniarze#comment_1305977

  Czemuż nie poświęca się choć odrobinę uwagi zleceniodawcom, z których chyba ci najlepiej ich reprezentują.

  Już D’israeli przed przeszło 100 laty ostrzegał, że świat jest rządzony przez ludzi zupełnie innych, niż to sobie czytelnik w tym forum może wyobrazić: „So you see, my dear Coningsby, that the world is governed by very different personages from what is imagined by those who are not behind the scenes.”. D’israeli mógł zajrzeć za kulisy sceny.

  „Jedynie usunięcie przyczyny jest w stanie zapobiec skutkowi. ”

  Nam się wydaje, że koncentrowanie się jedynie na zjawiskach towarzyszących, nie może prowadzić do istoty rzeczy i wyjaśnienia przyczyn. Jak widać ideę wszystkich wojen po II Wojnie Światowej można było znakomicie zrealizować bez udziału nazistów, przeciwnie, realizowali je z reguły sprawdzeni w staraniach o pokój tzw. demokraci. Czy nie jest to godne refleksji ?

  Nam się dziwnie wydaje, że naziści byli raczej skutkiem aniżeli przyczyną, jeżeli jesteśmy w błędzie, to znajdą się liczni mądrzejsi od nas, którzy dowiodą bezsensu tej myśli.

  Pociąganie w zastępstwie katów do odpowiedzialności jest dość typowe w tym systemie, weźmy choćby przypadki Sadama Husejna, czy bin Ladena, jak widać Norymberga nie była żadnym wyjątkiem. Jednym z większych zbrodniarzy wojennych, odpowiedzialnych za mord masowy był także prezydent Truman, nikt nawet go nie oskarżył o jego zbrodnie, do dziś.

 13. NICK said

  Plausi. (12).
  Rozsądne.

 14. Peryskop said

  Na wagę 50:50 ?

  http://destination-yisrael.biblesearchers.com/destination-yisrael/2012/02/will-angela-merkel-daughter-of-the-german-fuehrer-adolf-hitler-brings-the-fourth-reich-of-germany-to.html

 15. Bolesław Wielki said

  O jednym się zapomina, że Hitler w Wilczym Szańcu miał sobowtóra.
  I niektórzy uwarzają, że to jego sobowtór przejął władzę, gdyż Hitler zginął. A sobowtórem kierowali naziści jak Himler i koledzy

 16. ,... said

  Wiechecki pisał w swoich felietonach, że Hitler ukrył się w Warszawie ( bo najciemniej jest pod latarnią) i trzeba go koniecznie znaleźć. Wielu przyjezdnych z wąsikiem zostało pobitych przez napitych warszawskich detektywów. Dobranoc

 17. Ad. 15: Bolesław Wielki said – 2016-08-15 (poniedziałek) @ 16:55:59
  O jednym się zapomina, że Hitler w Wilczym Szańcu miał sobowtóra.
  I niektórzy uwarzają, że to jego sobowtór przejął władzę, gdyż Hitler zginął. A sobowtórem kierowali naziści jak Himler i koledzy

  SOBOWTÓRA odkryto na podstawie Analizy ZDJĘĆ Adolfa Hitlera więc mogło być DWÓCH Hitlerów ??? Gdy marszałek mego ojca Góra-Dolina aresztował w Kijowie Generalissimusa, który wiózł do Pragi zloto na wykupienie przez Holokaustów USA, to w Legnicy pojawił się osobnik, którego AK zidentyfikowało jako ADOLFA HITLERA ??? Mieszkał on przy ul. Roosevelta z filigranową blondynka, która Ewą Braun nie była. Gdy Polacy zwrócili mu uwagę, że ma „wojskowy dryg” to odpowiedział, że przed wojną był polskim oficerem, ale został usunięty z armii więc został nauczycielem.
  Sprawdzono to i stwierdzono, że takiego oficera w polskiej armii Nie Było więc kazano Niemiec, która wyjeżdżała do Niemiec, powiadomić o tym Amerykanów – po czym ten ADOLF wyjechał do NRD. To zgadza się z Rewelacjami Wiecheckiego, że Adolf Hitler mieszka w Warszawie – co zgadza się znowu z wersją, że zabity w Krakowie przez NKWD jako Bolesław Bierut bliźniak i sobowtór Bieruta, o którym opowiadali mi znajomi, znał Hitlera osobiście jako asystent Martina Bormanna, młodszego brata Łazara Kaganowicza.
  Jeśli tak to w roku 1947 Adolf Hitler był POTRZEBNY w Legnicy przy Odwadnianiu Skarbu Hitlera w Wałbrzychu i Skarbu Himmlera w Bolesławcu ??? a Angela Merkel jako ADAPTOWANA córka pastora Dąbrowskiego-Kesnera – syna Polaka z Poznania – może być jedną z córek Hitlera i Ewy Braun o których mówiła polska zakonnica z Mato Grosso ??? skoro otrzymała Klucze do skarbca Hitlera w Wabrzychu jako Skarbu CZWARTEJ RZESZY z 70 milionami Arabów.

 18. Boydar said

  @ Znaki Przestankowe (16)

  Wiech różne takie pisał, czasem na prosto a czasem na okrętkę. Jeśli „Hitler” to metafora, to mógł niestety mieć rację; szczególnie wobec relacji ‚agresywny judaizm a Polacy’.

 19. Ad. 15: Bolesław Wielki said – 2016-08-15 (poniedziałek) @ 16:55:59
  O jednym się zapomina, że Hitler w Wilczym Szańcu miał sobowtóra.
  I niektórzy uwarzają, że to jego sobowtór przejął władzę, gdyż Hitler zginął. A sobowtórem kierowali naziści jak Himler i koledzy

  SOBOWTÓRA odkryto na podstawie Analizy ZDJĘĆ Adolfa Hitlera więc mogło być DWÓCH Hitlerów ??? Gdy marszałek mego ojca Góra-Dolina aresztował w Kijowie Generalissimusa, który wiózł do Pragi złoto na wykupienie przez Holokaustów USA, to w Legnicy pojawił się osobnik, którego AK zidentyfikowało jako ADOLFA HITLERA ??? Mieszkał on przy ul. Roosevelta z filigranową blondynka, która Ewą Braun nie była. Gdy Polacy zwrócili mu uwagę, że ma „wojskowy dryg” to odpowiedział, że przed wojną był polskim oficerem, ale został usunięty z armii więc został nauczycielem.
  Sprawdzono to i stwierdzono, że takiego oficera w polskiej armii Nie Było więc kazano Niemiec, która wyjeżdżała do Niemiec, powiadomić o tym Amerykanów – po czym ten ADOLF wyjechał do NRD. To zgadza się z Rewelacjami Wiecheckiego, że Adolf Hitler mieszka w Warszawie – co zgadza się znowu z wersją, że zabity w Krakowie przez NKWD jako Bolesław Bierut bliźniak i sobowtór Bieruta, o którym opowiadali mi znajomi, znał Hitlera osobiście jako asystent Martina Bormanna, młodszego brata Łazara Kaganowicza.
  Jeśli tak to w roku 1947 Adolf Hitler był POTRZEBNY w Legnicy przy Odwadnianiu Skarbu Hitlera w Wałbrzychu i Skarbu Himmlera w Bolesławcu ??? a Angela Merkel jako ADAPTOWANA córka pastora Dąbrowskiego-Kesnera – syna Polaka z Poznania – może być jedną z córek Hitlera i Ewy Braun o których mówiła polska zakonnica z Mato Grosso ??? skoro otrzymała Klucze do skarbca Hitlera w Wałbrzychu jako Skarbu CZWARTEJ RZESZY z 70 milinami Arabów.

 20. Plausi said

  Nie spełnione oczekiwania

  „postawienie takiego pytania ściągnie na nasze głowy burzę patriotycznej wściekłości na miarę super patriotycznego PiSu”

  Oczekiwaliśmy, że pojawią się jakieś patriotyczne ataki na tekst (Plausi, 12), ale gdzie, chociaż tekst kwestionuje to, w co ostatnie 70 lat musiano wierzyć, a i wierzono głęboko, że to Hitler i naziści wywołali II Wojnę i są odpowiedzialni z wszystkie zbrodnie.

  Ostatnio także na Polaków rozszerzono kopalnię wielkiego przemysłu, chodzi naturalnie o przemysł holokaustu, gdzie zbrodniarze przerzucili swą odpowiedzialność za tzw. „holokaust” na Polaków, rozszerzając bazę zasobów przemysłi o ok. 65 miliardów dolarów.

  Co prawda w tym blogu już wcześniej kwestionowano niewinność ofiar holokaustu i to całym cyklem artykułów i być może to spowodowało, że Polacy zaczynają się oswobadzać ze skutków 70-cioletniej propagandy holokaustu, jednego z największych oszustw w historii, czyli po prostu wielkiej chucpy.

  NICK, 13 uznał rozważania za „Rozsądne.”

  Mniej szczęścia mieliśmy z naszymi uwagami n.t. islamu i islamizmu, które zostały przez wielu (Matirani, 12, 18, Boydar,17) zaatakowane. Być może mają rację, powinni wytoczyć swe dowody, albo trzeba znowu 70 lat, aby pewne zjawiska zostały uwzględnione. Naturalnie w imię islamu dokonano niezliczonych zbrodni, ale czyż nie jest podobnie z chrześcijaństwem? Czy oceniamy chrześcijaństwo jedynie na podstawie zbrodni dokonanych w jego imieniu, czy zgoła z błogosławieństwem rabinów z Rzymu, że wspomnimy ich ostatnią zbrodnię ? Należy uwzględnić, że islam do dziś zabrania lichwy (Ribā), nazywanej ostatnio procentem, lichwa jest lichwą, niezależnie od wysokżci procentu. Czyż nie jest to wystarczająca podstawa dla świata pieniądza, aby zohydzać islam gdzie się tylko da, jak widać z dobrym skutkiem ?

  Tu może przykład, który chyba najlepiej dokumentuje różnicę między chrześcijaństwem i prawie wszystkimi innymi religiami. Ta właściwość nie jest żadnym dziedzictwem bliskowschodnim. Chrześcijaństwo europejskie ustanowiło pojęcie „człowieka bożego”, czym przyczyniło się do likwidacji niewolnictwa, „człowiek boży” należy do Boga i nie może być jednocześnie niewolnikiem, tzn. należeć do innego człowieka. To jest jedno z największych osiągnięć chrześcijańskiego średniowiecza, które przez degenerację tzw. renesansu, jak już dowodziliśmy, chodziło właśnie o odrodzenie … niewolnictwa, zniweczył to osiągnięcie.

  Warto tu przypomnieć, że na tym pojęciu opierało się postępowanie sądowe biskupa Bartolomeo des las Casas, które dowiodło, że mieszkańcy kontynentu nazwanego później Ameryką, są „ludźmi bożymi”. Co prawda chroniło to czasami tzw. „Indian” przed bezlitosną eksploatacją przez chrześcijan im towarzyszącym, ale spowodowało, że zaczęto sprowadzać niewolników z Afryki, jak wiemy, o których nie było wiadomo, czy są „ludem bożym” czy nie. Wielu ma do dziś co do tego wątpliwości.

  Na marginesie taka zabawna uwaga, chyba wszystkie pojęcia, które dzisiaj żydostwo określa mianem „praw człowieka”, zostały wypracowane przez chrześcijaństwo europejskie i to w dodatku w średniowieczu, które kolejna „wielka chucpa” określa jako ciemne i bez kultury. Chodzi o ordynarny plagiat. Jakże tu nie wspomnieć o osiągnięciu średniowiecza w zakresie tak dalece ignorowanym jak pieniądz, „brakteaty” zapobiegały przez ok. 200 lat kryzysom, aż z tzw. renesansem powrócił barbarzyński pieniądz niewolniczy z BW, który terroryzuje i czyni z nas jego niewolnikami do dziś, ze znanymi skutkami.

  Nie bez rozbawienia przeglądam wynurzenia wielu autorów, zajmujący swą korę mózgową sprawą, zadaną im jako pracę domową przez media główne, czy Hitler w bunkrze czy nie ? Siły propagandy nie należy nie doceniać, potrafi, jak widać, wpływać na sposób myślenia mas, odwracać uwagę od rzeczywistości i zajmować je fikcją.

Sorry, the comment form is closed at this time.