Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  AlexSailor o Rosjanie Południowi, nie …
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  JW o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  AlexSailor o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  maxi o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  bryś o Zatrzymanym w Mariupolu Chorwa…
  Aryjczyk z pochodzen… o Niemiecka minister zachęca do…
  Leo o Filozoficzny wymiar Specjalnej…
  Józef Bizoń o Kaczyński – fałszywy kate…
  Greg o Wolne tematy (59 – …
  Adrian o Wolne tematy (59 – …
  Aryjczyk z pochodzen… o Kaczyński – fałszywy kate…
  Aryjczyk z pochodzen… o Policja twierdzi, że „wracają…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Nowa Chazaria przechodzi do ofensywy

Posted by Marucha w dniu 2016-08-15 (Poniedziałek)

W artykule „Plagiat czy przyznanie się? Izraelczycy przygotowują w Rosji zamach stanu”, opublikowanym zaledwie dwa dni przed wydarzeniami na Krymie, wykazaliśmy, że Izrael przygotowuje się do mocnej prowokacji przeciwko Rosji.

Pisali o niej również  i izraelscy obywatele w swoich sieciach społecznościowych – czyli przygotowania nosiły charakter otwarty.

I oto plan „przyjaciół” wszystkich krajów znowu niemal że się urzeczywistnił. Diaspora znowu poszła w kierunku zorganizowania krwawej rewolucji. „Ani dnia bez terroru” – podobno taki będzie końcowy slogan „nauczycieli” z Bliskiego Wschodu, „skrzypków” i innych łajdaków, którzy dosłownie nie schodzą z drogi terroru.

W przeddzień wypadków FSB Rosji poinformował o zapobieganiu zamachom terrorystycznym na Krymie, przygotowanych przez kierownictwo wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy. Bloki trotylu, wykryte w trakcie zatrzymania ukraińskich dywersantów przez funkcjonariuszy FSB Rosji na Krymie, wyraźnie pokazują powagę intencji kundli Izraela.

Dobrze się stało, że na krótko przedtem prezydent Rosji, Władimir Putin, usunął z Krymu przyjaciół Marii Hohenzollern, która jest maksymalnym destabilizatorem współczesnego cywilizowanego świata. Dlatego, mówiąc o dywersantach z Ukrainy, należy rozumieć, że nie są nimi właściwie Ukraińcy. Macki terroru sięgają z samego Izraela, który chce zbudować na terenie Krymu nową Chazarię.

Ukraina stanęła w obronę chazarskich terrorystów i zainicjowała dyskusję wydarzeń na Krymie w radzie bezpieczeństwa ONZ.

Prezydent Rosji Władimir Putin oświadczył, że spotykać się „normandzkiej czwórce” w takich warunkach nie ma sensu.

Przeprowadzenie posiedzenia Rady Bezpieczeństwa ONZ w sprawie sytuacji na Krymie jest próbą odwrócenia uwagi międzynarodowej opinii publicznej od konfliktu w Donbasie, którego Kijów nie chce rozwiązać – oświadczył stały przedstawiciel Rosji przy ONZ, Witalij Czurkin.

„Myślę, że to (spotkanie – red.) odzwierciedla fakt, że w Kijowie panuje chaos. Oni nie wiedzą, co zrobić z Donieckiem. Mińskie umowy są całkiem jasne, ale u nich (w Kijowie – red.) nie ma politycznej woli zrobić to, co powinni.” – powiedział Czurkin dziennikarzom po posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ.

Jeszcze w połowie czerwca, przemawiając na konferencji „Lekcje hybrydowej wojny: aspekty wojskowe” w sztabie generalnym Ministerstwa Obrony Ukrainy, prezydent Ukrainy Piotr Poroszenko oświadczył, że należy stworzyć infrastrukturę i odpowiednie materialno-techniczne bazy, aby móc szybko tworzyć ruchy partyzanckie w całym kraju.

Ponadto, zdaniem szefa państwa ukraińskiego, należy tworzyć nie tylko mobilne dywersyjne grupy partyzanckie, ale i prowadzić różne działania dezinformacyjne oraz operacje specjalne, które mogłyby być organizowane nie tylko metodami siłowymi, ale i z pomocą innych technologii, np. informacyjnych.

„Rozpoczęta wobec naszego państwa wojna hybrydowa wymaga od nas asymetrycznego, kompleksowego reagowania na zagrożenia. Obrona przed agresją hybrydową też musi być hybrydowa” – powiedział Poroszenko.

W połowie lipca tego roku parlament Ukrainy przyjął ustawę o Specjalnych Siłach Operacyjnych Sił Zbrojnych Ukrainy, którą podpisał 26 lipca prezydent Ukrainy. Ustawa ta to nic innego, niż kontynuacja wcześniejszych pomysłów prezydenta, wyrażonych przez niego wcześniej podczas konferencji naukowo-praktycznej w Sztabie Generalnym.

Zgodnie z ustawą, w kraju są stworzone Siły Operacji Specjalnych (CCO), którymi dowodzi Zarząd ds Specjalnych (УСН – USN). Pracownicy USN otrzymali prawo działania poza granicami państwa.

Oczywiście, jak uważają ukraińscy eksperci, władza chce wykorzystać doświadczenia USA i Izraela, które praktykują takie operacje (w tym siłowe) we wczesnych stadiach ewentualnych zagrożeń dla państwa.

Według informacji, które wyciekły do ukraińskiej prasy, w skład CCO weszły dwa oddzielne pułki specjalnego przeznaczenia (3. z miasta Kropivnitsky i 8. z Chmielnickiego), 73. morskiego centrum specjalnego przeznaczenia (Oczaków), 140-th wydzielone centrum specjalnego przeznaczenia (Chmielnicki), a także cztery oddziały operacji informacyjno-psychologicznych (16. Żytomierz), 72. (Browary), 74. (Lwów) i 83. (Odessa).

Jak twierdzą eksperci wojskowi, w ramach  3-go i 8-go pułku specjalnego przeznaczenia w ciągu dwu lat wojny domowej na wschodzie Ukrainy ukształtował się trzon złożony z bojowników, którzy mają poważne doświadczenia w prowadzeniu operacji specjalnych.

Ponadto, ukraiński specnaz w ostatnim czasie otrzymał nowe modele broni, w tym snajperskie karabiny wielkokalibrowe, kamery termowizyjne i wiele innych.

Tak więc, dziś CCO – to nie teoria, a realna formacja wojskowa, która ma już doświadczenie w prowadzeniu dywersji i operacji osłony. To są specjaliści, którzy potrafią zaplanować dywersję – taką, jak na Krymie.

Kolorowi Chazarzy nie są sami. Na południu Ukrainy, na granicy z Krymem, stworzony został jeszcze jeden krymsko-tatarski batalion wolontariuszy, który będzie wykonywać zadania wyznaczone przez Sztab Generalny i mógł uderzyć bezpośrednio na Krym. O tym jeszcze pod koniec 2015 roku, w wywiadzie dla Odeskiego Centrum Kryzysowego, powiedział jeden z koordynatorów blokady półwyspu, Lenur Islamow.

„Znamy na Krymie wszystkie ścieżki i źródełka… Jeśli mówią nam: czekajcie 3-4 lata na międzynarodowym poziomie – my chcemy, aby to stało się za rok” – powiedział wtedy Islamow. Z powodu stworzenia tego batalionu krymskie FSB wszczęło sprawę karną, a Islamowa postawiono zaocznie w stan oskarżenia.

Siedmiu jeńców ukraińskich składających zeznania, to poważny argument. Dlatego Walcman-Poroszenko przestraszył się i polecił MSZ zorganizować rozmowę telefoniczną z prezydentem Rosji Władimirem Putinem.

Ivan Orłow
http://www.prezidentpress.ru/news/4124-novaya-hazariya-perehodit-v-nastuplenie.html
Tłum. Głos Prawdy

Komentarzy 26 do “Nowa Chazaria przechodzi do ofensywy”

 1. Marek said

  errata do ostatniego akapitu:

  Siedmiu jeńców ukraińskich składających zeznania, to poważny argument.
  cd: aby do Poroszenki wyprawić posłańca ala czekan Trockiego.

  haha!

  ps. dzięki za tłumaczenie dla Głos Prawdy.

 2. Marek said

  Ten artykuł to jest news!

 3. Marek said

  Zwłaszcza że pochodzi ze strony Prezydenta FR.

 4. Adam Ryglowski said

  Co ma być , to będzie .
  Nad ROSJANAMI czuwa Matka Boska Kazańska (nawet Stalin o tym wiedział ), nad Rosjanami , którzy JĄ UWIELBIAJĄ , WIERZĄ I WIEDZĄ , ZE TO I ICH MATKA .
  ….
  ….
  ….
  „OD 1050 lat Chrześcijańskość i Polskość idą w parze (7 min.).
  Polska JEST DAREM BOGA , OJCZYSTEGO DOMU , KULTURY I JĘZYKA .
  Dlatego o nią warto i TRZEBA SIĘ SPIERAĆ …
  … A chodzi o zwycięstwo prawdy i przyszłość ojczyzny. (ok.10 min.)
  a na koniec..:
  Niech Matka Boska Częstochowska broni i ochrania Polskę ”
  p.s
  po akapicie x3 – SĄ PRZESŁANIA WYSŁANE Z JASNEJ GÓRY dzisiaj , w kazaniu KSIĘDZA (abp) Wacława DEPO .
  .

 5. RomanK said

  Panie Adamie Ryglowski..bez glupot ino…Matka Boska Kazanska je ruska i u Naszej Matki Boskiej Czestochowskiej. moze ino sprzatac, no moze tez pomagac robic pierogi…na odpusta.

 6. RomanK said

  ad 2. Panie Marku…ilu o tym wie????? ILu wie co wazne…a ilu mniammniam pstrambzdream yamyam:-))))Ja ja ..ja….a co sie stalo????CO prawda nei czytalem bo nie umiem, ale wiem, ze odupieidodupy:-))))zzzzaraaaazaa….

 7. slawek said

  Żydzi znów chcą kasy od Polski. Wypędzeni w 1968 r. ze stanowisk w partii, bezpiece i rządzie domagają się odszkodowania!

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/08/zydzi-znow-chca-kasy-od-polski-wypedzeni-w-1968-r-ze-stanowisk-w-partii-bezpiece-i-rzadzie-domagaja-sie-odszkodowania/

 8. Rafał said

  USA to światowy bandyta .! ! ! Putin na prezydenta Polski ! ! !

  ——
  W jakim celu wrzuca Pan to bezsensowne hasło do gajówki, i to w dużych ilościach?
  Admin

 9. revers said

  Pan RomanK moze i ten artykul przetlumaczy

  http://www.german-foreign-policy.com/de/fulltext/59419

  na ludzki jezyk?

 10. Zgorzkniały said

  Naprawdę to jest artykuł z oficjalnej strony władz Rosji?

 11. Rudy said

  Żydowiny chcą się podpiąć pod Nowy Jedwabny Szlak i tak pasożytować przez kolejne kilkaset lat. Poza terrorem, złodziejstwem, oszustwem i pasożytowaniem une nic innego nie potrafią. Natura zaprogramowała je na tej samej zasadzie co szczury czy karaluchy.

 12. JO said

  https://gajowka.wordpress.com/2016/08/15/rosja-dzis-roman-k/

 13. Polak Podolanin said

  Nasza Matka Boska Częstochowska też jest ruska.Nawet jeśli prawdą jest,że została napisana w Bizancjum to jednak na zlecenie ruskiego władcy.

 14. JO said

  Polacy nie rozumieja, ze opieka Matki Bozej, opieka Boska jest …, ale pod warunkiem, ze sie z ta LASKA wspolpracuje.

  Ta opieka nie dziala, kiedy sie siedzi z „piwkiem” przed telewizorem.

  Ona dziala tylko wowczas, gdy sie z nia WSPOLPRACAJE dokonujac WYSILKU.

  W przypadku opieki nad Narodem, musi byc to Zbiorowy Wysilek.

  Tzw „Narodowcy”, ktorzy dokonuja spektakularne akty, jak : marsze, pikiety, okrzyku, rewolucyjne ruchy i hasla … – sa prowadzeni przez Masonerie celem Mlodych ludzi energii sprowadzania na manowce – kanalizacje.

  Jacy ludzie ida na pikiety, jacy jestesmy?:
  – zadluzeni u zyda: biegnacy w szczurzym maratonie :)) ( …ufam , ze kazdy rozumie o czym pisze…)
  – chodzacy na msze posoborowe odprawiane przez zydow przebranych w sutanny i sluchajacy kazania niekatolickie , przewanie o JPII mnnniiilosci…
  – squr-ni – nie potrafiacy odroznic dobra od zla, wlasciwej postawy od niewlasciwej – po prostu pozbawieni Darow Ducha Swietego – ruzumu, madrosci..
  – wchlaniajacy zydowskie nowoczesne narkotyki: nowoczesna muzyka, filmy, red bule, ale i kebaby…bez ktorych nie potrafimy sie obejsc..
  – ubierajacy sie by czuc sie dobrze zamiast by wygladc napiekniej przed Panem Bogiem, spelniajac tym nasz przed nim w tej kwestii obowiazek…
  – upadli , bo czesto rozwiedzeni, zyjacy z kochanka, kochankiem
  – biegajacy do zydowskiek „karczmy” – Tesco, Biedronek, …
  – akceptujacy lichwe i wspoczesna arende bez slowa sprzeciwu w obronie biedniejszych…
  – posylajacy nasze dzieci do squr-jacych je przedszkoli, szkol…
  – akceptujacy zwyrodnienia i dewiacje tak prywatne jak i o zgrozu publiczne – nudyzm, sexizm..pozwalajac na w tym, by nasze dzieci w tym szale uczestniczyly..
  – przyjmujacy, uzywajacy srodki antykoncepcyjne, nie szanujac rozrodczosci a rozplywajac sie w pornografii…prostytucji…

  ………..etc, etc, etc

  wymieniac by mozna jeszcze dlugo.

  Takimi jestesmy „Narodowcami”

  Po to by dzialac skutecznie , zwyciesko, trzeba zaczac od indywidualnie wlasnego zycia naprawy, wlasnej osoby. Po tym , przychodzi kolej na wspolprace z innymi w Lasce Uswiecajacej

 15. Longinus said

  obudzi ich tylko JEDNO Swist kul koolo uszu.I jeki mordowanych braci .
  Szykujmy sie do WOJNY POLACY.

 16. Głos Prawdy said

  1. Niektóre wersety, czy słowa mogę sama nie rozumieć, albo źle zrozumieć, gdy swoistą autorską mową napisane.

 17. revers said

  Szaria rządzi panie JO, na jakiej planecie pan zyje?. Do Europy przenika, czy myje nogi z Frankiem i pururowymi dżihadżistom?.

  W Jemenie saudis szkołe zbombardowali, zginęło 10 dzieciakow, a ONZ etowski saudis od praw czleków nie dostrzeże, tak i cała tzw. międzynarodowa społecznośc łącfznie z krajowymi think tankami.

  W Allepo na codzień ISIS stosuje prawa szariidla dzieniakarzy, przedstawicieli medii, ludność cywilna, 350 dzienikarzy zniknęło lub są torturowani, nie żyje.

 18. JO said

  ad.17. Panie Revers. Czy Pana wpis ma cos do mojego wpisu? Jakos nie widze zwiazku.

  Szaria , to przeciez Zydzi, Talmud…, kto wiec „rzadzi” ?

  „Szarie” to my mamy w Polsce, bo przeciez Koran wyraznie mowi, ze wyznawcy tak talmudu jak i koranu maja obowiazek oszukiwac…. .

  I tak od 1926 Roku Uni oszukuja, wprowadzajac talmudyczne prawo, czyli w tym prawo Szariatu w Polsce.

  My ich Klamstwem nie pokonamy, bo ich „Master” jest klamstwem, z ktorego zrodla oni pobieraja nauki.

  My Zydo_masonow mozemy pokonac tylko jedna bronia – PRAWDA, przezd ktora Szatan ucieka.

  My jednak musimy poddac sie Prawdzie, sluzyc jej , co oznacza dokonywac nieustajacego wysilku, wyrzeczen… – jednak My tego nie robimy, lykajac „swiecidelka” z tego swiata oraz dajac sie wodzic wlasnego ciala namietnosciom bedac sqr-nym przez zydo-masonerie…

  —————————————-

  Panie Revers, ja zyje w realnym, prawdziwym swiecie. Wiem co pisze.

 19. revers said

  „– biegajacy do zydowskiek „karczmy” – Tesco, Biedronek, …”

  O przepraszam panie JO ale sam widzialem na oczy, ze po wyjsciu z jewrejskiej zabki
  inwalida z drgawakami tolowia i czesciowym paralizem gornych konczyn podal menelom przed sklepem konserwe misna, podzielil sie niewielka rencina z wykluczonymi.

  a tak poza tym nie ma zwiazkow posoborowych, nawet malzenstwa koscielne sa fikcja, jak lichwa zajrzy do domu.

 20. Marek said

  Głos Prawdy said
  2016-08-16 (wtorek) @ 09:57:33

  1. Niektóre wersety, czy słowa mogę sama nie rozumieć, albo źle zrozumieć, gdy swoistą autorską mową napisane.
  ====
  Proszę się nie przejmować. Wykonała Pani dobrą robotę tym tłumaczeniem, mój rosyjski jest słabiutki, ale zauważyłem w oryginale nazwisko Trockiego i stąd mój dopisek.
  Odnośnie Pani powyższej uwagi: Trocki został zaciukany czekanem. To chyba wyjaśnia 🙂

 21. rafal z said

  Rudy said
  2016-08-16 (wtorek) @ 08:14:36

  „Żydowiny chcą się podpiąć pod Nowy Jedwabny Szlak i tak pasożytować przez kolejne kilkaset lat.”

  Pośrednicy w przyszłości stracą na znaczeniu. Produkcja będzie wracać do lokalnych wspólnot. Nanotechnologia/ drukarki 3d etc… Przy czym sama przewaga konkurencyjna będzie pochodną lepiszcza owych wspólnot tzn systemu wartości. Wynika to z prostego faktu, że współpraca jest efektywniejsza niż konkurencja. Innymi słowy przewaga materialna będzie pochodną czynników niematerialnych.

 22. JO said

  ad.19. Ten inwalida powiniem wspomoc sklep polski a nie poskich pijaczkow…
  Nie rozumiemy sie ….

 23. revers said

  re22

  No coz Allah jest Wielki, jak podaje przewodnik rakietowy Jihadzistow,

  .https://www.youtube.com/watch?v=RFcuvd7p8vY

  mam nadzieje ze szybko uporaja sie z polskimi pijaczkami przez sciecie.

  Jak wielki Kapelan Solidarnosci ks. Jankowski sprzedawal tanie wina dla smaksoszy to bylo spoko, lub inni na mszalnym winie za kierownica, nie wykluczajac biskupa spotkania Toyota z latarnia uliczna, a tak poza tym nie zawsze rozumiemy sie, nie kazdy mial nie metafizyczne spotkania z anielskimi wyslanikami na Ziemii. .

 24. Dziadzius said

  chyba ze wszyscy i to od dawna narzekamy ze propaganda pro zydowska wzgledem „niemiec” i „nazzistow” [[ za ktora adenauer zaplacil zydom +/- 55 miljarow z zlocie]] brdzo nas denerwuje bo ona wykreowala nowy rodzaj bandyty po nazwa „Nazzi” i tym samym wybielila prawdziwego bandyte „Niemca”.– I my dzis chcac nie chcac robimy to samo i za darmo bo chodujemy tego nowego bandyte „chazara’ a wybielamy prawdziwego bandyte „zyda”.– jest takie angielskie powiedzenie „”ze jak wyglada jak kaczka i chodzi jak kaczka i kwacze jak kaczka to MUSI byc kaczka”” – a wiec „jak wyglada jak zyd i szachruje jak zyd i parchaty jak zyd to tez MUSI byc zyd” nazywajmy kazde bydle wdlug jego prawdziwej nazwy !

 25. Adam Ryglowski said

  Ad 25 – / DZIADZIUŚ – TOŚ MI „BRAT ” , albo „TOWARZYSZ SPOD WSPÓLNEGO ZNAKU ” – jak mawiali Polscy WOJOWNICY – SZLACHTA .
  kilka stuleci nazad (wstecz).

  Może ktoś pamięta , że ta tzw. Ukraina była jeszcze 100 lat temu spichlerzem pszenicy , żyta i (na nieużytkach owsa ) dla całej Europy.

  ZOSTAŁA TYLKO Z I E M I A (POLA) – KTÓRE NIE WOLNO (!) BYŁO NAWOZIĆ – TAK JEST ŻYZNA.(To samo chyba jest na Zamojszczyżnie)

 26. Jack Ravenno said

  @24 DZIADZIUS – „jak wyglada jak zyd i szachruje jak zyd i parchaty jak zyd to tez MUSI byc zyd”.

  100 na 100 i podziękowania za przypomnienie pewnych reguł wnioskowania…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: