Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o To Wojna
  minka o O pożytkach z sentencji
  Jack Ravenno o To Wojna
  Jack Ravenno o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Waldemar Bartosik o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  Waldemar Bartosik o O pożytkach z sentencji
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  dr TS o Wolne tematy (68 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  dr TS o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  kontra o Za pontyfikatu Piusa XII nasil…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Co się dzieje na świecie – 16.08.2016.

Posted by Marucha w dniu 2016-08-16 (Wtorek)

To jest chyba najpełniejszy wywiad szejka Hoseina, skierowany do chrześcijan. Chyba należało od niego zacząć – pisze bloger i tłumacz Metro.

Szejk Imran Nazar Hosein: Niedługo zacznie się wojna nuklearna pomiędzy USA i Rosją! (22.10.2015), wywiad dla balkaninfo.me:

Przekład z języka angielskiego:

Teša Tešanović: Panie Husein, dziękuję, że pan tu przybył.

Szejk Hosein: Dziękuję za twoje zaproszenie!

Teša Tešanović: Pierwsze pytanie, które chciałem zadać, dotyczy przyczyn pańskiego przyjazdu, dlaczego chce pan nawiązać sojusz muzułmanów i prawosławnych chrześcijan.

Szejk Hosein: Rozpocznijmy z błogosławionym imieniem Boga, czcijmy go i chwalmy, tak jak powinien być czczony i wychwalany, pomódlmy się za pokój i błogosławieństwa dla wszystkich jego proroków, a szczególnie dla ostatniego, Błogosławionego Proroka Mahometa. Pozwól mi przywitać siebie i społeczność tego regionu życzeniami pokoju i assalamu alaikum (pokój z Wami) wszystkim muzułmanom, do których to nagranie dotrze. Jestem szczęśliwy, będąc w tej chwili w tej części świata, myślę że mój przyjazd tutaj jest częścią Planu Bożego.

Ostatnio Brytyjczycy złożyli projekt rezolucji do Rady Bezpieczeństwa ONZ w sprawie potępienia tego, co oni nazywają ludobójstwem w Srebrenicy. Jeśliby ta rezolucja została przyjęta, nie została zawetowana przez Rosję, to moglibyśmy się pożegnać na zawsze z jakąkolwiek próba pojednania i przyjaźni, sojuszu pomiędzy prawosławnymi chrześcijanami w tej części świata a muzułmanami, ponieważ Serbowie, prawosławni chrześcijanie jako grupa zostaliby obarczeni winą za to, co oni [na Zachodzie] nazywają ludobójstwem.

Srebrenica

Myślę, że to fałsz. Większość Serbów potępiła to, co stało się w Srebrenicy, nie wyrażali z tego powodu radości i dlatego użycie słowa ‚ludobójstwo’ było błędne i nieadekwatne. Bardzo się cieszę, że Rosja zawetowała tę rezolucję. Moi muzułmańscy bracia i siostry w Bośni, w Kosowie, w Albanii, w Macedonii, w tej części świata, nie rozumieją o czym mówię. Mam nadzieję, że moja wizyta i ten wywiad pomogą w procesie zrozumienia tego przekazu.

Koran jest najważniejszym przewodnikiem w islamie. Koran to autentyczne Słowo Boże. I to Koran mówi, że w czasach ostatecznych będzie grupa chrześcijan, która będzie bliskim przyjacielem i sojusznikiem muzułmanów. Kim są ci chrześcijanie, pytam się muzułmanów Bośni, o których Bóg powiedział w Koranie, że będą bliskimi przyjaciółmi muzułmanów?

Koran ich identyfikuje, mówi, że oni będą mieli życie monastyczne, będą mieli księży. W jednej części dzisiejszego świata chrześcijańskiego ksiądz musi się chować przed policją, bo ciąży na nim 25.000 zarzutów molestowania seksualnego dzieci. W jednej części dzisiejszego świata chrześcijańskiego klasztorami są bary McDonalds, ale w innej części świata chrześcijańskiego nadal prowadzi się życie monastyczne, cieszy się szacunkiem, a mnich ma specjalne miejsce w społeczeństwie. Koran mówi że chrześcijanie, którzy będą przyjaciółmi muzułmanów, nie będą aroganccy.

Jest jedna część świata chrześcijan, sprzymierzona z Żydami, i oni chcą rządzić światem, i Rosja czy Chiny mają przed mini uklęknąć. Druga część chrześcijańskiego świata nie dzieli z nimi tej arogancji. Uznaję, że chrześcijanie, o których mówi Koran, to prawosławni chrześcijanie. A wy jesteście tutaj centrum prawosławnego świata, tutaj islam i chrześcijaństwo się spotykają, tutaj na Bałkanach. Jestem tutaj, aby pomóc nawiązać przyjaźń pomiędzy naszymi ludami, ponieważ to zostało przepowiedziane [w Koranie].

Kiedy leciałem tutaj samolotem, siedziała obok nas prawosławna chrześcijanka i spytałem się jej, jaki jest serbski odpowiednik hiszpańskiego ‚que sera, sera’ (‚co będzie, to będzie’) i odpowiedziała mi ‚шта ће бити биће’. To jest ten czas, co będzie to będzie i nikt tego nie zatrzyma. Jeśli jestem pierwszym, który o tym mówi, to nie będę ostatnim, bo jest przewidziane, że te dwa ludy się sprzymierzą. Pomimo 500 lat osmańskiego ucisku, niesprawiedliwości, mimo morza przelanej przez setki lat krwi te dwa ludy mają się sprzymierzyć i jestem tutaj aby odegrać swoją rolę. (…)

Cerkiew Wasyla Błogosławionego w Moskwie

Teša Tešanović: Jaka jest rola Rosji w tym sojuszu prawosławnych chrześcijan i muzułmanów?

Szejk Hosein: Dla Rosji przewidziana jest rola lidera. Przywództwo Rosji jest zbudowane na potędze. Nie tyle na potędze [wojskowej], ale na potędze, której fundamentem jest wiara. Oni próbowali zniszczyć wiarę Rosjan i trwało to 70-80 lat. Była to rewolucja bolszewicka, która narzuciła bezbożne ateistyczne państwo ludziom, których serca były uduchowione. Europa Zachodnia nie ma już własnej duchowości. Europa Zachodnia ma barbarzyńskie serce. Rosja jest inna i oni wprowadzili Związek Radziecki w celu zniszczenia rosyjskiej duchowości.

Nie wiem, skąd jest ten bóg, z Hollywood czy z Disneylandu, ale to nie może się udać. Brutalnie traktowali Kościół prawosławny w Rosji i w tej części świata przez 80 lat. Udało im się? – Nie! Rosja wraca dzisiaj do swoich chrześcijańskich korzeni i my w świecie islamu celebrujemy ten powrót, bardzo nas cieszy rosyjski powrót do chrześcijańskich korzeni.

Rosja jest mocarstwem i jej potęga spoczywa teraz na fundamencie wiary. W naszej świętej księdze, to nie jest nasza księga, to księga pochodząca od Boga, w Surze al-Kahf mamy historię o Zulkarnein (Zul-Qarnain, Zulqarnain), o obdarzonym potęgą spoczywającą na fundamencie wiary, który wywrze wpływ na dwie ery. Pierwszy przypadek był opisany w Koranie, kiedy użył potęgi, aby ukarać ciemiężcę, tych, którzy byli zatruci i pijani arogancją. Użył władzy, by ukarać ciemiężców i pomóc, i wynagrodzić tym, którzy wierzyli w Boga i byli prawi w swym postępowaniu. Drugi raz zrobi to samo. Gdzie on jest? Zulkarnein. Kiedy podróżował w stronę zachodzącego słońca, natknął się na morze, które było ciemne i mętne. Każdy islamski uczony wie, że chodzi tutaj o Morze Czarne.

Zgodnie z naszą interpretacją islamu w regionie Morza Czarnego wyłoni się mocarstwo, zbudowane na fundamencie wiary i mocarstwo to będzie przewodzić tym, którzy ukarzą ciemiężców. Kiedy Rosja odzyskała Krym, nadszedł czas na świętowanie dla Imrana Hoseina. To jest właśnie rola Rosji – przywództwo.

Teša Tešanović: Czy wahabizm jest spaczeniem prawdziwego islamu?

Szejk Hosein: Sojusz wahabicko-saudyjski, który przejął kontrolę nad Arabią, to sukcesorzy Imperium Osmańskiego. Imperium Osmańskie służyło interesom Antychrysta, Dadżdżala. Mogę tak mówić, bo znam moją dziedzinę wiedzy, eschatologię islamską (…). Teraz Arabia Saudyjska znajduje się w fazie nieodwracalnego upadku, tak jak Stany Zjednoczone. Coś musi zastąpić Pax Americana, a wiemy że będzie to Pax Judaica z Izraelem jako państwem rządzącym światem. Coś musi zastąpić Arabię Saudyjską i wiemy, co to jest. Dlatego utworzyli swoje dziecko, ISIS (Państwo Islamskie). Sojusz wahabicko-saudyjski nie reprezentuje islamu, reprezentuje Antychrysta.

Teša Tešanović: A więc Państwo Islamskie nie ma prawa używać epitetu ‚islamski’?

Szejk Hosein: Nie, to zakała i hańba islamu. Powód, dla którego zostało założone to skompromitowanie islamu, aby ludzkość go znienawidziła. Mają wytworzyć obrzydzenie islamem, zobacz jak ci ludzie się zachowują, teraz używają telewizji właśnie dla tego celu. Jestem wdzięczny za ten wywiad, przynajmniej mój głos reprezentujący islam może być słyszalny i ludzie mają szansę zrozumieć, że my jesteśmy inni od nich (ISIS).

Teša Tešanović: W jaki sposób szerzenie nienawiści pomiędzy szyitami a sunnitami odpowiada interesom Stanów Zjednoczonych?

Szejk Hosein: Antychryst przyniósł ten podział pomiędzy szyitami a sunnitami. To nie stało się przez przypadek. Demoniczny umysł napracował się nad wytworzeniem tego podziału, a zrobił to w celu wywołania szyicko – sunnickiej wojny domowej w islamie przy końcu czasów, a teraz nadchodzi ten koniec. To czas, kiedy bojownicy Dadżdżala, bojownicy Antychrysta wzywają do wojny przeciwko szyitom. Oni mają swoje plany, a Bóg ma swoje.

Ja jestem sunnitą i uważam szyitów za naszych braci. Oczywiście są między nami różnice, ale te różnice nie są na tyle wielkie, abyśmy nie mogli mieszkać w jednym domu. Możemy i powinniśmy mieszkać w tym domu tak jak bracia. Chcemy zbudować solidarność i przyjaźń pomiędzy szyitami i sunnitami, abyśmy razem mogli sprzeciwić się naszemu wspólnemu wrogowi.

Teša Tešanović: Niedawno utworzyli ISIS, a wcześniej był atak pod fałszywą flagą z 11 września 2001 roku (9/11). Czy 9/11 był rzeczywiście atakiem fałszywej flagi?

Szejk Hosein: Nasz Prorok powiedział o ostatecznych czasach, mówił, że będą to czasy wielkich kłamców, przed którymi powinniśmy się strzec.

Powinniśmy rozpoznać trzy rodzaje kłamstw: zwykłe kłamstwa, zuchwałe kłamstwa i 9/11. Nie mogę tego powiedzieć w Stanach Zjednoczonych, „w kraju wolności, w kraju demokracji”, nie mogę powiedzieć tego, co właśnie powiedziałem, bo wyślą mnie do Guantanamo. Wyślą mnie do największego osiągnięcia zachodniej cywilizacji, do Guantanamo, największego obozu koncentracyjnego na świecie tuż po Gazie. 9/11 to monstrualne kłamstwo, to zrobiły Mossad i CIA i zrzuciły winę na nas.

Od zawsze wiedzieliśmy, że CIA wspierała ISIS, ten dżihad w Syrii i w Libii, wysyłała tam broń. Nigdy nie mieliśmy dowodu aż do momentu, kiedy Rosja zaczęła zrzucać na nich bomby, a Ameryka powiedziała: „Nie nie nie, to są nasi ludzie, jak możecie ich bombardować?” Teraz CIA przyznaje, że dostarcza im pieniądze, dostarcza im broń i szkoli ich, teraz świat jest świadkiem dżihadu nowego rodzaju, to jankeski dżihad. Uważamy że jankeski dżihad powinien być potępiony, nie jesteśmy jego częścią i uczciwy muzułmanin nigdy nie będzie popierał jankeskiego dżihadu.

Teša Tešanović: Jaka jest rola Edogana w wojnie w Syrii?

Szejk Hosein: Erdogan nie jest tutaj ważny, ważne jest to, że Turcja jest członkiem NATO. Nie przyjadę do kraju, który jest członkiem NATO, bo NATO to wojskowy instrument anglo-amerykańskiego judeochrześcijańskiego sojuszu syjonistycznego, który jest największym ciemiężcą na świecie. Ze względu na szacunek, jaki mam dla krwi i łez moich braci, nie wjadę do żadnego kraju członkowskiego NATO.

Poza tym NATO zostało stworzone przez sojusz judeochrześcijański w Zachodniej Europie. Prawosławne chrześcijaństwo nie ma takiego przymierza z Żydami, to zachodnie chrześcijaństwo utrzymuje ten tajemniczy sojusz. A w Koranie – mam nadzieję, że Bośnia mnie słyszy – Bóg zakazał muzułmanom sprzymierzania się z tymi chrześcijanami i tymi Żydami, którzy między sobą zawarli sojusz. MAM NADZIEJĘ ŻE BOŚNIA MNIE SŁYSZY! NIE MNIE, KORANU! Bóg zakazał nam sprzymierzania się z sojuszem judeochrześcijańskim, tak jest zapisane w Koranie, w Surze al-Maida.

A Turcja jest członkiem NATO. Więc kogo Erdogan chce oszukać? Może oszukać was, ale nie nas. Jest pajacykiem NATO, nie reprezentuje islamu, a NATO. Kiedy NATO przejęło Libię za pomocą tego fałszywego dżihadu, kto świętował pierwszy? – Francuski premier, francuski prezydent, brytyjski premier – to nie było niespodzianką. Kto był następny, aby świętować? – Erdogan, Turcja! Dlatego uznajemy go za zdrajcę. On nie reprezentuje islamu, pozostaje w konflikcie z Koranem.

Oczekujemy dnia wybuchu wojny domowej w Turcji i wypędzenia sił, które pozwalają teraz NATO na kontrolę Bosforu, przejścia na Morze Śródziemne. To zdobycie Konstantynopola nadchodzi i Erdogan nie może go zatrzymać, bo Prorok Mahomet, niech mu Bóg błogosławi, prorokował, że zdobycie Konstantynopola nastąpi przy końcu czasów. Nawet nie używam słowa ‚Istambuł’ – ty możesz to robić. Ja używam słowa ‚Konstantynopol’, bo to jest nazwa tego miasta [w Turcji jest to nielegalne, grożą za to sankcje]. Dlaczego używam tej nazwy? – Ponieważ mój Prorok i twój prorok używali tej nazwy. Jeśli jesteś zawstydzony albo zbyt wystraszony, aby używać nazwy ‚Konstantynopol’, to powinieneś się zamknąć w szafie, nie jesteś uczciwy, nie podążasz Drogą Mahometa.

W tym wywiadzie wysyłam wiadomość do tych, którzy są ciągle zapatrzeni w Turcję jako lidera. Turcja nie może być liderem tak długo, jak jest w NATO. Oczekuję dnia, kiedy kręgosłup NATO w Turcji zostanie przetrącony i Konstantynopol zostanie zdobyty i wtedy będziemy mogli zwrócić Bazylikę Mądrości Bożej (Hagia Sophia) prawosławnym chrześcijanom. Wtedy przeprosimy prawosławne chrześcijaństwo za to godne potępienia, grzeszne przekształcenie prawosławnej bazyliki w meczet dla wiecznej hańby islamu. Jeśli tylko ja to mówię, to niech tak będzie. To nie jest islam, to hańba islamu. Wyczekuję dnia, w którym ta bazylika zostanie zwrócona chrześcijanom. Przeprosimy chrześcijan i zmienimy nazwę miasta na Konstantynopol, ponieważ tak nazywał to miasto nasz Prorok.

Teša Tešanović: W Serbii Kadafi był bardzo popularny. Dlaczego Zachód zamordował Kadafiego?

Szejk Hosein: Biblijne granice Ziemi Świętej to Rzeka Egipska [Nil] z jednej strony i Eufrat z drugiej strony [Księga Rodzaju 15:18-21]
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=15
Koran tak nie mówi. Ale tak jest napisane w Biblii. Izrael nie może siebie nazwać Świętym Izraelem, póki nie przejmie tego całego terenu, między innymi wschodniej delty Nilu,
obszaru od Nilu do Morza Czerwonego, spichlerza Egiptu. Bez tego terenu Egipt jest skazany na głód. W jaki sposób Izrael mógłby przejąć ten teren? – Nie można tego zrobić wyłącznie za pomocą lotnictwa i bomb, musisz wysłać żołnierzy na ziemi, aby przejęli ten teren. Tam przecież mieszka 80 milionów ludzi, jak to zrobić? Oni wiedzą, że muszą walczyć z Egiptem na lądzie, aby osiągnąć biblijne granice Izraela. To oczywiście jest sfałszowana wersja Biblii, to nie jest prawda.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Delta_Nilu


Potrzebowali Libii, NATO potrzebowało Libii. Kiedy nadejdzie czas ataku na Egipt, to będą mogli to zrobić z dwóch stron, Egipt będzie wzięty w kleszcze. Osiągnęli swój cel. NATO jest w Libii i stamtąd nie wyjdzie. W przypadku wojny Egipt jest załatwiony dzięki tym, którzy prowadzili swój fałszywy dżihad w Libii przeciwko Kadafiemu. Nie wspieram żadnego reżimu w świecie islamskim, oczekuję na powrót światowego domu muzułmanów [Dar al-Islam], kiedy muzułmanin z jednego terytorium chcący podróżować do innego terytorium nie potrzebuje wizy.

Dzisiaj oni zapomnieli o swojej własnej religii. Dzisiaj człowiek z Bangladeszu chcący przyjechać do Malezji potrzebuje wizy. Jeśli jesteś muzułmaninem i dotarłeś do malezyjskich czy egipskich służb imigracyjnych i przywitasz się jak muzułmanin, czy to pomoże? – Nie, zupełnie. Musisz mieć wizę, ale jeśli powróci islam, to wiza będzie niepotrzebna. Dlatego nie popieram tych tymczasowych państw narodowych. Ale na pewno można powiedzieć że Muamar Kadafi sprzeciwiał się uciskowi. Tak samo Bashar al-Asad walczy z największym ciemiężcą na świecie. Musieli się go pozbyć, aby wokół Izraela mieć tylko sterowanych z zewnątrz figurantów, dlatego zaatakowali Libię.

Teša Tešanović: Od czasów rewolucji islamskiej Zachód ma negatywnie nastawienie do Iranu, dlaczego?

Szejk Hosein: Zachód to patentowani kłamcy. Jeśli Zachód mówi mi, że świeci słońce, to im nie wierzę, wychodzę na zewnątrz i patrzę na niebo. Często jak widzisz ich sprzeciwiających się czemuś, to nie jest cała historia. Pamiętasz, jak mówiłem, że to Antychryst przyniósł podział pomiędzy szyitami a sunnitami. Mówiłem też, że Antychryst zamierza użyć tego podziału do wywołania wojny domowej w czasach ostatecznych. Ponieważ ten czas się zbliża, to już więcej nie potrzebujemy szyitów. Tak jak świat sunnicki wyłonił z siebie państwa narodowe, tak i szyici powinni mieć państwo narodowe. Potrzebowali rewolucji w Iranie dla powstania państwa szyickiego, aby potem wywołać wojnę pomiędzy szyitami a sunnitami.

Mówiąc to, nie chcę zdyskredytować ludzi, którzy walczyli z szachem. Nie chce podważyć szczerości i uczciwości imama Chomeiniego, bardzo go szanuję. Imam Chomeini miał odwagę publicznie stanąć i wskazać palcem na rząd Stanów Zjednoczonych, mówiąc: „Ty jesteś Wielkim Szatanem!” – Ile osób dzisiaj się na to odważy? Szanuję ludzi którzy oddali życie w walce z reżimem szacha, to co mówię, nie ma na celu zdyskredytowania ludzi walczących w tej rewolucji.

Ale nie było przypadkiem, że imam Chomeini pojechał do Francji, nie było przypadkiem, że Francja udostępniła Chomeiniemu jumbo-jeta, aby powrócił do Teheranu, nie było przypadkiem, że pozwolono mu mieszkać we Francji przez tyle miesięcy przed ucieczką szacha. Zachód wiedział co robi, oni chcieli tej rewolucji, chcieli jej zwycięstwa, dlatego aby szyici mieli swoje własne państwo, które będzie mogło uczestniczyć w wojnie szyitów z sunnitami. Teraz jesteśmy dokładnie w tym miejscu. Saudyjscy wahabici nawołują do wojny przeciwko szyitom. ISIS robi wszystko, co może, aby sprowokować Iran do wywołania tej wojny.

Jeśli wybuchnie wojna szyicko-sunnicka, jakie będą konsekwencje? – Nie mam czasu o tym mówić w tym krótkim wywiadzie, ale mówiłem już o tym i to nagranie jest na moim kanale YouTube:
>https://www.youtube.com/channel/UC3Xlgbc8gq3NOMmdEUAlfGg
>https://www.youtube.com/user/abderrahimabidar
>https://www.youtube.com/channel/UCgZ-5ujDomaVtk4qKo33uOA
ale powiem, jaka pierwsza rzecz się wydarzy po wybuchu tej wojny: można pożegnać Pakistan, oznacza to także zniszczenie pakistańskiego potencjału nuklearnego. Pakistan to jedyny kraj islamski który może zagrozić Izraelowi. Nikt inny tego nie potrafi. Likwidacja Pakistanu oznacza bezpieczeństwo Izraela.

Przetłumaczył: Metro

PS. Za kilka lub kilkanaście godzin opublikuję drugą część powyższego wywiadu z szejkiem Hoseinem.

http://zygmuntbialas.blog.pl

Komentarze 24 do “Co się dzieje na świecie – 16.08.2016.”

 1. jacta said

  Donbas z Russellem Bentley – odcinek #20 „Abdullah”
  Sławomir Słowianin

  W dwudziestym już odcinku serii „Donbass z Russellem Bentley” dowiemy się jaka jest różnica pomiędzy prawdziwym islamem a zbrodniarzami z ISIS, kim są Takfirzy, co łączy Słowian i prawdziwych muzułmanów oraz dlaczego staczająca się w otchłań dekadencji tzw. cywilizacja zachodu tak zaciekle atakuje Rosję i świat Słowian.

 2. revers said

  Co sie dzieje? pomija sie ekonomiczny i finansowy aspekt zmian.

  Inwestorzy, finansisci otwarcie mowia o krachu gospodarczym i to nie tylko w sektorze bankowym. Banki we Wloszech na krawedzi bankructwa, Grecje juz do Nowej Gwineji porownuje se z jej standardami zycia i ciazaacej lichwy.

  Pytanie jest co pierwsze krach gospodarczy, czy regionala wojna ktora prowadzi niektore kraje do likwidacji dlugu lub przerwania dlugotrwalego kryzysu gospodarczego, czy globalana wojna w dluzszej perspektywie czasowej.

 3. matirani said

  https://fbcdn-video-g-a.akamaihd.net/hvideo-ak-xpa1/v/t43.1792-2/13947452_1659637434296843_1780568614_n.mp4?efg=eyJybHIiOjE1MDAsInJsYSI6MTUxOCwidmVuY29kZV90YWciOiJzdmVfaGQifQ%3D%3D&rl=1500&vabr=179&oh=b03ea038de2c3a781fcd53195407a244&oe=57B3D243&__gda__=1471396607_8002d7fd75defb79b0e31585aeb529f4

  http://niezlomni.com/jaroslaw-kaczynski-kategorycznie-o-roszczeniach-zydowskich-wideo/

 4. matirani said

  https://www.thereligionofpeace.com/
  TROP is a non-partisan, fact-based site which examines the ideological threat that Islam poses to human dignity and freedom.
  Jihad Report Aug 06, 2016 – Aug 12, 2016
  Attacks 51
  Killed 392
  Injured 330
  Suicide Blasts 8
  Countries 15

 5. matirani said

  .https://youtu.be/Im0IisZ77QI?t=48m21s
  Rzut oka na … sami zobaczycie. Nawet kucyk zrozumie.

 6. Listwa said

 7. jacta said

  Donbas z Russellem Bentley – odcinek #19 „Prawosławie i Wojna”
  …Sławomir Słowianin…

  Nowy odcinek serii „Donbass z Russellem Bentley” opowiada o ważnej dla prawosławnej Rosji rocznicy oraz o pokojowej procesji ok. 100 tysięcy prawosławnych mieszkańców wschodnio-zachodniej Ukrainy. Biorący udział w procesji idą 500 km do Kijowa, by tam zaprotestować przeciwko gehennie Donbasu i aby powstrzymać dalszy rozlew bratobójczej krwi.

  (1) https://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82odzimierz_I_Wielki

  (2) https://pl.wikipedia.org/wiki/Monaster_Iwerskiej_Ikony_Matki_Bo%C5%BCej_w_Doniecku

  (3) https://pl.wikipedia.org/wiki/Hugo_Ch%C3%A1vez

  Zapraszam do oglądnięcia filmu:

 8. Akej said

  Przyznam sie, ze naprawde nie wiem czy obecne szczucie Usraela i UE na Rosje to prolog do 3WS czy tez metoda zastraszenia. Przeciez kazdy myslacy czlowiek wie, ze w wojnie nuklearnej nie bedzie zwyciezcow.

 9. JO said

  Błogosławieństwo/Modlitwa Ekscelencji Biskupa Ryszarda Williamsona – za Rosję.

  „Rosja jest w tej chwili jedynym państwem na świecie, które oficjalnie wspiera chrześcijaństwo. Dlatego winniśmy – we własnym dobrze pojętym interesie i dla dobra chrześcijaństwa – wspomagać ją w dość osamotnionej walce przeciwko lucyferianom, bez względu pod jakim szyldem występują.

  Wspieranie Rosji to także modlitwy za ten kraj.”- Gajowy Marucha

  +++


  +++

 10. GierSon said

  Nie znam sie na islamie, koranie i muzułmanach, jednak czytając od dłuższego czasu Gajówkę wyrobiłem sobie o tej ideologii niezbyt pochlebne zdanie, a w szczególności, ze podobnie jak żydzi mają oni prawo okłamywać i oszukiwać w celu podbijania kolejnych ziem.
  Z kolei to, co mówi ten imam, pokrywa sie z punktem widzenia świata przedstawianym w Gajówce, a nie z tym co mówią gównościekowe mendia.
  Podstęp?

 11. JO said

  APEL GAJOWKI!

  ***
  „Marucha said 2015-03-31 (wtorek) at 12:57:19

  Prawda, wbrew popularnemu przesądowi, w którym pobożne życzenia bierze się za rzeczywistość – wcale nie musi zwyciężyć, a zwłaszcza sama z siebie.
  Trzeba jej w tym pomóc.
  Choćbyśmy pluli krwią.

  ….Bojkotować kościoły, gdzie rządzą rabini poprzebierani w kapłańskie szaty….”

  ***

  TO ONI WYKONCZYLI LEPPERA!!!

  „..cztery grupy…..Wykończyć Andrzeja Leppera… ….trzecia grupa to Kościół Liberalny..” – A. Lepper

  ‘Nasi starsi bracia w wierze’

  https://polakortodoks.wordpress.com/2016/08/09/cztery-grupy-wykonczyc-andrzeja-leppera-trzecia-grupa-to-kosciol-liberalny-a-lepper/

  ***

 12. jacta said

  Jaki sens ma blokowania mych wpisów w temacie?
  Dlaczego to robicie?

 13. JO said

  https://polakortodoks.wordpress.com/2016/08/17/apel-gajowki/

 14. JO said

  Błogosławieństwo/Modlitwa Ekscelencji Biskupa Ryszarda Williamsona – za Rosję.

  https://polakortodoks.wordpress.com/2016/07/17/blogoslawienstwomodlitwa-ekscelencji-biskupa-ryszarda-williamsona-za-rosje/

 15. Longinus said

  zydzi Nigdy nie byli dla nas starszymi bracmi w wierze.To wymysl naszych pseudo kaplanow .Ktorzy sa poprostu ;;;zydami;;;;udajacy ksiezy katolikow I polakow.
  Jak mordercy JEZUSA CHRYSTUSA moga byc dla nas bracmi.No pytam sie was no jak?

 16. huhulaj said

  http://pl.sputniknews.com/blogs/20160816/3705913/dzien-rosja-miod-leje-sie-rzeka-spas-miodowy.html

 17. Boydar said

  No nie da się, Panie Longinus; spuść Pan do dwóch, będzie szybciej.

 18. Marucha said

  Re 4, Konik:
  Kurewsko nie lubię, gdy ktoś w taki sposób odzywa się do starych bywalców gajówki, wałachu.
  Mogę bardzo łatwo ograniczyć wolne słowo, gdy zamienia się w gnojowisko.

 19. matirani said

  18 Panie Marucha, Konik mlody i gniewny. Naprzód kopie a potem mysli. Jesli mysli. A jesli mysli do sie domysli i znormalnieje z czasem.
  Zaloze sie, ze nawet nie przesluchal do konca.

  Swoja droga, to sa calkiem ciekawe slowa Kaczynskiego. Slowa.. do niczego nie wiaza, oczywiscie, ale sa ciekawe. 😉
  Uklony

 20. Jack Ravenno said

  Jeśli jakiś szejk mówi to mówi i niech se mówi ale niech się odp…li. To kłamcy i podstępne psy!

 21. Adam Ryglowski said

  Ad 11 – P . JO
  Tego typu zachowań , jak Waszeć wierzący/a , i praktykujący/a NIE POLECAM , A NAWET DOMAGAM SIĘ „wyspowiadania się takiego dobrodzieja ” przed radą parafialną , – lub ostatecznie – przed parafianami !!!
  KOŚCIÓŁ , ZABUDOWANIA PRZYKOŚCIELNE SĄ WŁASNOŚCIĄ P A R A F I A N ( zapisanych w księgach metrykalnych ) , a proboszcz , czy ksiądz SĄ TYLKO ADMINISTRATORAMI .
  Wystawić poza granice własności PARAFIAN takiego delikwenta , to akcja trwająca max. kwadrans . Było to stosowane od wielu lat ….
  … ale to też ZDECHŁO – J A C Y … P AR A F I A N I E – taki „pleban”

 22. JO said

  Nalezy stosowac kazdy mozliwy bojkot, Panie Adamie.

  Z ta wlasnoscia…to ja nie bylbym tego taki pewien. Trzeba by bylo zapytac jakiegos dobrego prawinika.

 23. Adam Ryglowski said

  JO – NIE TRZASKAJ W A R I A T A !!!
  Od zawsze Kościół , zabudowania przykościelne , darowizny ziem , lasów i innych budowli (szpitale, ochronki , sierocińce itd. ) powstałe z PRACY I DAROWIZN PARAFIAN – SĄ DALEJ ICH WŁASNOŚCIĄ – ODDANĄ W TERAZ „LEPSZE” RĘCE .

  /? Prawo jest takie , jakie jest – od dwóch lat miałem być emerytem – a mam duć następne
  7 latek – a potem może – DO ZDECHNIĘCIA .
  ….
  czy w/mość wie , co to prawo stanowione . Czy to tylko jakieś dyrdymały , stanowione z wieczora , a stosowane od rana są PRAWEM ?

 24. revers said

  Wlasnie bohatersko walczace NATO z IS, ISIS ewakulowalo nie pierwszy raz kolejne grupy terrorystow …

  http://pl.sputniknews.com/swiat/20160817/3715124/hmeimim-sojusznicy-usa-pozwolili-terrorystom-uciec.html

  a w Kosovie nadal szkoli sie bojowo islamskich terrorystow

  https://knightstemplarinternational.com/2016/07/kosovo-nato-bases-isis-training-camps-side-side-land-washington-brussels-tore-christian-serbia-hand-islamist-terrorists/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: