Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Jack Ravenno o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Waldemar Bartosik o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  Waldemar Bartosik o O pożytkach z sentencji
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  dr TS o Wolne tematy (68 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  dr TS o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (68 – …
  kontra o Za pontyfikatu Piusa XII nasil…
  alejaja o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  revers o Niemcom i UE przekazano deklar…
  Marucha o Pius XII – Papież, który…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Hillaria pewna zwycięstwa

Posted by Marucha w dniu 2016-08-16 (Wtorek)

Amerykanie bardziej boją się Trumpa niż kochają Hillarię. I właśnie dlatego to ją wybiorą na prezydenta. Grupa trzymająca władzę nie popuści…

Gdyby sądzić tylko po atmosferze niemrawych wieców i chaotycznej kampanii politycznej ostatnich tygodni, można być zaskoczonym, że pani Hillary Clinton jest zdecydowaną faworytką wyborów prezydenckich w Ameryce.

A jednak. Jej przewaga nad Donaldem Trumpem według ostatnich sondaży wynosi średnio osiem punktów procentowych i rośnie. Grupy, które od dziesiątków lat nie głosowały na demokratów, jak np. biała amerykańska „inteligencja” (cokolwiek to znaczy w USA), deklarują się po jej stronie. Podobne deklaracje składa wielu tradycyjnych wyborców republikańskich, w tym wielu z tych 50+ działaczy (w tym 31 Żydów), którzy odrzucili Trumpa słynnym listem z 8 sierpnia. Swoim chamstwem, krętactwem i arogancją zraża on do siebie coraz więcej ludzi. W przemówieniu, jakie wygłosił w Północnej Karolinie 9 sierpnia znalazły się nawet aluzje do zamordowania Clintonowej.

Mimo to zdziwienie musi budzić to, jak bardzo Hillaria jest w Ameryce nielubiana. W powszechnej opinii jest to klasyczny wybór mniejszego zła, o czym swiadczą cytaty zamieszczane w amerykańskich mediach. „She’s gonna be elected not ‘cause she’s better, but ‘cause Trump is inacceptable” (Wybiorą ją nie dlatego, że jest lepsza, tylko dlatego, że Trump jest nie do przyjęcia). „She isn’t a good candidate.But I can live with her”. (To nie jest dobra kandydatka, ale da się z nią żyć).

Nadzieję pokłada się w porównaniach: „Her husband was one of the best presidents we’ve had. Let’s hope she won’t be much worse” (Jej mąż był jednym z najlepszych prezydentów jakich mieliśmy. Ufajmy, że nie będzie dużo gorsza). Niektórzy odczuwają swój wybór jako konieczność: “I was raised a Republican. But I’m a woman, I’m young, I’m gay. How can I not vote for her?” (Według rodzinnych tradycji jestem za republikanami. Ale jestem kobietą, jestem młoda i jestem lesbijką. Jak mogę nie głosować na nią?)

Jeśli zajrzeć do sondaży głębiej, to jest tam coś więcej niż tylko ambiwalencja. Prawie 60% wyborców twierdzi, że nie są zadowoleni z żadnego z dwojga kandydatów. 56% białych z wyższym wykształceniem reaguje niepokojem na myśl o Hillarii jako o prezydencie kraju. Prawie 70% wyborców nie ma do niej zaufania. Przy urnach może to nie mieć znaczenia, bo Trumpa wyborcy lubią jeszcze mniej.

Jednak taki brak sympatii i niepopularność pani Clinton oznacza, że najbliższe trzy miesiące będą jeszcze bardziej nerwowe, niż gdyby chodziło tylko o Trumpa i obawy przed jego zwycięstwem. Jest to również słaba legitymacja dla przyszłej prezydentury. Ameryka utkwiła w politycznym klinczu.

Ona sama tłumaczy tę sytuację swoją nieporadnością jako działacza publicznego: “Through all these years of public service, the ‘service’ part has always come easier to me than the ‘public’ part,” (Przez wszystkie te lata służby publicznej, część ‘służebna’ zawsze przychodziła mi łatwiej niż część ‘wiecowa’) powiedziała w swoim wystąpieniu konferencyjnym w zeszłym miesiącu.

To było co najmniej trochę nieszczere. Gdyby mniej ostatnio kręciła w sprawie nieszczęsnych e-maili, na pewno miałaby lepsze notowania. Jednakże jest faktem, że jej niezgrabne zachowanie i brak umiejętności politycznych na pewno jej nie pomogą.

Jak na prawnika, a także biorąc pod uwagę jej długą karierę i pewien kobiecy urok osobisty w kontaktach prywatnych, jest ona niezwykle kiepskim mówcą. Owszem, ma w repertuarze kilka standardowych odzywek, w tym entuzjastyczne okrzyki, ale brzmią one sztucznie i są wydawane w niewłaściwych momentach i miejscach: “It’s so exciting to have this chance to talk to all of YOOOO!” (Jakież to ekscytujące, mieć tu okazję porozmawiać z WAMI wszystkimi!) – wrzasnęła na powitanie w Kissimmee udając niezrozumiały dla widowni entuzjazm.

Mając mało talentu do wielkiej narracji, może być podobnie słaba w przekonywaniu wyborców, że rozumie ich zmartwienia i będzie im przeciwdziałać.

Jej reakcją na niemal każdy problem jest ucieczka w gadanie o polityce, co jest pragmatyczne, ale, jak w przypadku dyskusji o gospodarczym programie w Kissimmee, może brzmieć nie na temat. Nie ma przecież szybkiej możliwości poprawy płac, których stagnacja wynika ze zmian technologicznych i innych, i większość wyborców to wie. Opis życia zawodowego jej ojca sprzed pół wieku, a potem wyrecytowanie klasycznych formuł o inwestycjach w infrastrukturę, szkolenia zawodowe itp, to żałośnie mało, aby kogoś przekonać, że pani Clinton sprosta zadaniom przed którymi staje w tej dziedzinie.

Przekonać wyborców będzie jej tym trudniej, że staje do wyborów w okolicznościach dużo trudniejszych niż jej poprzednicy. Wszyscy wiedzą, że i Barack Obama i Bill Clinton byli lepszymi mówcami i mieli większą charyzmę niż ona. Ponadto byli młodzi, mieli nowe twarze i wzywali do zakończenia niepopularnych rządów republikańskich.

Pani Clinton to postać już mocno ograna i występuje jako weteranka establishmentu w czasach, gdy panuje atmosfera anty-establishmentowa. Walczy o trzecią kadencję dla swej partii, co w Ameryce zdarza się rzadko, a program tej kadencji nie może być ani kontynuacją Obamy, bardzo już niepopularnego, ani też jego odrzuceniem, bo w samej partii ma on nadal mocną pozycję.

Choć brzmi to dziwnie, wydaje się, że przekonywanie wyborców nie ma jednak większego znaczenia. W najbliższych trzech miesiącach jej sztab z pewnością skupi się na eksponowaniu jej mocnych stron, przynajmniej tak jak są one postrzegane w Ameryce. Ma ona bardzo zasobnych sponsorów – co u nas byłoby zapewne gorzej widziane, ale w USA jest to liczone na plus – i jej kampania jest dobrze finansowana, świetnie zorganizowana i sprawna w przeciąganiu na swoją stronę głosów osób niezdecydowanych, czyli najbardziej zdezorientowanych.

Wydała dotąd 52 miliony $ na reklamy telewizyjne, podczas gdy Trump nie wydał nic. Jej partia, w odróżnieniu od republikańskiej, jest zjednoczona, w dużej części dzięki zręcznemu spacyfikowaniu żydowskiego kandydata Bernie Sandersa.

Wszystkie te argumenty są jednak – przynajmniej z polskiej perspektywy – puste i bałamutne, bo tak naprawdę liczy się tylko to, że to ona ma zagrodzić drogę Trumpowi, którym w Ameryce straszy się już dzieci.

Poprzeczka wcale nie jest wysoko. W praktyce zadanie dla Hillarii jest właściwie takie, jak w scenariuszu żydowskiego pisarza Jerzego Kosińskiego pt. „Wystarczy być” (który jest zresztą bezczelnym plagiatem znanej książki Dołęgi-Mostowicza „Kariera Nikodema Dyzmy”).

W tej kampanii Hillarii też „wystarczy być”. Nie może niczym szokować i w niczym się wychylać. Jeśli tylko będzie rozsądna i zdoła powstrzymać się od publicznej pyskówki na poziomie swego rywala, to bez wielkiego trudu wygra te wybory. Prawie wszystkie jej najlepsze fragmenty i największe oklaski w Kissimmee zebrała wtedy, gdy nawiązywała do swojego rywala. Mamy przed sobą, powiedziała wtedy „a choice between two different views of who we are as Americans” (wybór między dwiema różnymi wizjami tego, kim jesteśmy jako Amerykanie).

Sondaże wskazują, że niezależnie od wad jej charakteru, mizernych osiągnięć, miałkości jej programu, wiadomych powiązań i oddania koszernej sprawie, także wynik tych wyborów jest pod kontrolą i nie sprawi niespodzianki.

Obserwując tę kampanię, trudno mi się oprzeć wrażeniu, że od początku mamy w niej do czynienia z wielką manipulacją. Ktoś to nieźle obmyślił i to działa. Trumpowi dano nominację celowo po to, by swoim chamstwem i nieobliczalnością zraził do siebie wyborców na tyle, aby poszli do urn przede wszystkim wiedząc na kogo NIE głosować i pragnąc zagrodzić mu drogę.

To, że dla Ameryki i dla świata alternatywa w postaci Hillarii jest równie kiepska, albo nawet gorsza, ale mniej bijąca po oczach, jest przez ludzi o wiele mniej uświadamiane. Grupa trzymająca władzę w Ameryce wie przecież, że „władzy raz zdobytej oddać nie wolno nigdy”.

BJ
http://jeznach.neon24.pl

Komentarzy 65 do “Hillaria pewna zwycięstwa”

 1. Maciuś said

  Jeżeli ona wygra kolejnego prezydenta USA, to dla Polski oznacza koniec marzeń o wizach. Lewactwo amerykańskie jest mocne w USA I TRZYMA SIĘ MOCNO.

 2. Longinus said

  Jesli ta diablica zostanie prezydentem USA.To wojna w Europie pewna I to z ROSJA.Polacy nie dajcie sie wpuscic w kanal.Rzekomego zagrozenia z strony ROSJI.
  Dziczy zydowskiej chodzi o ZRESETOWANIE WSZYSTKICH SLOWIAN ;Rosjan Polakow Bialorusinow I innych .Wcelu wyczyszczenia terenow.Dla nowych kolonizatorow tych ziem Przez dzicz;syjonistyczna.
  NIE BEDZIE NIC Z TEGO

 3. Jeremy spoken said

  Te babsko to satanistyczna,wysoko postawiona wiedźma, która wreszcie sprezentuje amerykańskiej zbrojeniówce i innym warmongerom wojne z Iranem a później trzecią wojne światową .

 4. Rudy said

  Ad. 2. Kto wie, czy to nie będzie lepsze rozwiązanie. Wojna daje możliwość rozładowania napięcia na długi czas, a przede wszystkim – co najważniejsze – otwiera nam możliwość pozbycia się żydowin z Europ raz na zawsze. Same nie odejdą. Wojna to wielkie zło dla każdego człowieka i boskiego stworzenia, ale żydowiny i ich ciągły terror to jeszcze większe zło. Nie da się tak dłużej żyć…

 5. Rudy said

  Ad. 3. Przepraszam, miało być do ad. 1.

 6. Boydar said

  „… Jeśli ta diablica zostanie prezydentem USA …” – Pan Longinus (1)

  Gdzie diabeł nie może, tam wierną gudłę pośle.

 7. Kar said

  re:3

  ..byla wielka szansa podczas IIWS, i co..!? „oliwa” zawsze sprawiedliwa..i patrzcie i przecierajcie uspione galy, bo wylezli znowu diabolicznie zrekonstruowani ze swoich nor niczym plugawe karaluchy..i to z nowym uknutym programem:..”holocaust”..A jaki teraz-nowy „program” trzymaja pod chalatem..(!?)

 8. star1 said

  Jak można dopuścić do ubiegania sie o fotel prezydenta kobietę, która jest umaczana w tyle afer mieędzynarodowych, no chyba że za tymi aferami stoi ktoś inny, a ta tutaj – to jedynie posłuszna wykonawczyni cudzych poleceń, np. dostarczanie broni ISIS. Jak mówił St. Michalkiewicz – jej wygrana to prawdziwe nieszczęście dla Polski i dla świata.
  1. Hillary Clinton finansowała i dozbrajała al-Kaidę, walczącą przeciwko Muammarowi Kaddafiemu
  .http://wolna-polska.pl/wiadomosci/hillary-clinton-finansowala-i-dozbrajala-al-kaide-walczaca-przeciwko-muammarowi-kaddafiemu-2016-08

  2. Czy Hillary Clinton jest opętana ?
  .http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czy-hillary-clinton-jest-opetana-2016-08

 9. NyndrO said

  To jeden z potencjalnie najniebezpieczniejszych dla Ludzkości organizmów w historii Planety.To jest absolutna psychopatka,który wykona każdy,najbardziej krwawy rozkaz wydany przez bahonów.Mało tego, to bydle może przebijać krwawymi fantazjami niektórych swoich panów.Jest to organizm, któremu żydowscy zboczeńcy mogą spokojnie dawać czasem „wolną rękę”.Ba! Jeszcze się czegoś douczą!

 10. Alina said

  Nie wiem, czy Amerykanie są aż tacy głupi, żeby wierzyć w ustawiane, propagandowe sondaże. Nie wiem jak mogą się dawać nabierać na powtórkę z kompromitacji cygarowej z Żydówką Moniką Lewinsky i Clintonem w roli głównej, z Hilarią w tle, jako zdradzaną żoną. Sondaże w USA muszą być prowadzone chyba wśród jakiś kosmitów, albo idiotów, którzy o tym nie wiedzą, albo nie pamiętają.
  Clintonowie jako para prezydencka to duużo większa kompromitacja niż byle wsiowy głupek.
  Ale nie można o Trumpie mówić, że to głupek. Głupek nie dochodzi do takiego majątku, głupek nie ma takiej fajnej żony, głupek wreszcie nie uzyskuje nominacji największej partii na kandydata w wyborach prezydenckich światowego mocarstwa. Oczywiście nie mogą tak mówić ludzie o chrześcijańskich zasadach moralnych. Talmudowców takie moralne ograniczenia jednak nie dotyczą, stąd każda jego wypowiedź trafiająca w afery Clintonów wywołuje kociokwik. Może i to by działało w starych dobrych czasach bez internetu. Trump jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie, bo jeśli nie uda się go wyeliminować medialnie, jest pewne, że jakiś TERRORYSTA się na niego skutecznie zamachnie.
  Tak wygląda prawdziwa demokracja i ta amerykańska i ta polska, demokracja na bazie talmudu. Dziwne tylko, że w Polsce katolickiej ten swąd diabelski polskiej „demokracji” nie przeszkadza i nie głoszą sprzeczności ot chociażby systemu wyborczego z konstytucją i zasadami chrześcijańskimi.

 11. Re: 10 Alina.
  zydowscy cyrkowcy poprzebierali sie w katolickie fatalaszki i graja na chrzescijanskich organach z kneSejmem wlacznie…
  No to mamy jak Amerykanie podobny cyrk w ktorym widownia wcina pop-corn z…zydowskimi rzygowinami…
  wydajac owacyjne przy tym brawa…
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 12. Maverick said

  Taka atmosferę tworzą media w rękach globalistów, które nie chcą zachwiania skorumpowanej pozycji establishmentu ale w rzeczywistości Trump wygra podobnie jak Reagan no chyba ze wybory zostaną sfałszowane. Artykuł prezentuje opinię na podstawie mediów kreujących rzeczywistość dla szaraczków a nie rzeczywistość. Część społeczeństwa szczególnie ta niedoinformowana daje się na to nabierać.

 13. Maverick said

  Ona ma poważne problemy psychiczne.

  Wiecej na temat wyborów http://swobodnadyskusja.myfreeforum.org/ftopic2779-50.php

 14. RomanK said

  Wszystko sie zgadza…tylko nie realia:-)))))
  Pan Jeznach opisuje to co pokazuja mu w Mediach… a nie to co widac na ulicy!
  Podobnie bylo w TIVI stanu wojenneg gdzie na ulicy dusili sie w gazie ludzie, i walili kamieniami a w TIVI lud kochal Generala…a pismakom zylo sie craz lepiej , wygodniej , a niejktore stokrotki kwitna do dzis nic nie tracac z uwiadu.
  WYbory w USA to nei rozgrywka pomiedzy CLintonowa a Trumpem…to rozgrywka pomiedzy Rothschildowa Neokonska Globalistycna Banda….. a Ameryka…pracujaca , chrzescijanska, chowajaca dzieci ..i cala ta bande ….Ameryka…
  Walka- jak narazie metodami tzw demokracji.,.,..z patrzeniemn na rece neokonskich prstigatorow….ale Bogu Dziekii istnieje Druga Poprawka…i Narod ma ostatnie slowo i….. pare kul….
  Dlaczego Ameryka nienawidzi Clintonowej????- Panie Jeznach????
  Nie Ameryka nie nienawidzi….Clintonowa to Ameryka mna tam gdzie kura jajko , a za to co zrobila wsadzi ja na grede na rzycie:-)) i bedzie siediec do konca.m Ameryka nienawidzi Neoconow…..a jak sie to tlumaczy na nasze zobaczy pan w pazdzierniku…..
  QW kazdym razie zanosi siena lomot……

 15. Lam said

  KAMPANIA WYBORCZA W USA
  Według znanego dobrze schematu
  Ostre kule dosięgły nie łotra,
  Lecz tego, co pokazał go światu. (*)
  12-08-2016
  (*)http://www.foxnews.com/politics/2016/08/10/assange-implies-murdered-dnc-staffer-was-wikileaks-source.html

  KOSZMARY ELIT USA
  Straszna myśl na horyzoncie się wije:
  „To zgroza, on nas tą kartą przebije!
  Tak, Trump będzie górą – jeśli przeżyje…”.
  21-05-2016

 16. Bronisław said

  Re: 10. Pani Alina kończy swoją wypowiedź: „Tak wygląda prawdziwa demokracja i ta amerykańska i ta polska, demokracja na bazie talmudu. Dziwne tylko, że w Polsce katolickiej ten swąd diabelski polskiej „demokracji” nie przeszkadza i nie głoszą sprzeczności ot chociażby systemu wyborczego z konstytucją i zasadami chrześcijańskimi.”!!!
  Znakomicie ujęła Pani, Pani Alino istotę demokracji, jako ustroju upragnionego i dlatego tak nachalnie oraz siłą narzucanego całemu światu przez ludzi „Synagogi Szatana”!!! Ustrój ten z natury swojej detronizuje, jak wiemy Boga Wszechmogącego, a koronuje samego Lucyfera!!! To dlatego demokracja jest więc wylęgarnią wszelkiego nierządu i przemocy,a obawiam się, że już niedługo przyniesie cierpienia, jakich świat dotąd nie doświadczał!!!
  Życzę Pani, Pani Alino dobrego zdrowia oraz serdecznie pozdrawiam! Króluj Nam Chryste!!!

 17. Zbroja said

  ad1 Macius

  Do czego Panu potrzebne te wizy? Chce Pan pracowac za granica to mozna to robic w calej UE. Clinton moze poprzec zydowskie, majatkowe wymuszenie rozbojnicze wzgledem Polski, to jest problem a nie wizy.

  ——
  Dla mnie ważniejsze byłoby wprowadzenie wiz dla Amerykanów.
  Ale do tej pory żaden rząd nie zdobył się na to, aby bodaj bąknąć o tej oczywistej możliwości.
  Pier dolone kundle.
  Admin

 18. Przecław said

  O czym my mówimy ? Czy ktoś z tu piszących wie jak wyglądają wybory w USA w praktyce ? Jeśli tak, to czemu nie mówi prawdy ?

  1. W USA głosuje się bez dokumentu tożsamości, samo poproszenie wyborcy o dokument przez członka komisji i jeśli wyborca sam pokaże taki dokument, to członek komisji odwraca głowę z głośnym protestem i ostrzeżeniem, ze jest to wbrew prawu.
  2. W USA głosuje się od kilkunastu lat bez kartek, a za pomocą „maszynki”, w takim razie jak można po fakcie zweryfikować oddane głosy ?

  Biorąc powyższe pod uwagę, w porównaniu do USA wybory w Polsce to szczyt uczciwości i praworządności.

 19. Siggi said

  Nie zaprzątam se głowy sondażami w ogóle.Bardzo bałamutne i jak udowodniło bardzo często życie ,daleko rozmijało się z ostatecznym wynikiem.
  Mnię i Hillarja i Donalldja nisko latają koło dópi.Wiadomo od wielu dziesięcioleci,że faktycznie rządzą profesjonalne struktury,które podsuwają liderowi co trzeba do poczytania ,a na końcu jest pytanie,które ma On zadać:…”…czy mam to podpisać?”I Oni mu mówią co ma zrobić.
  Publiczne wszystkie wystąpienia ma napisane i czyta po raz pierwszy na tych dwóch ekranikach podstawione pod nos i nie wolno Mu cokolwiek przekręcać.Dlatego nie stęka,tylko gładko gada,żęby dobrze wypaść,bo inacy to mu zaordynują tabletki na posłuszeństwo”Vypierdol” i Mu się wszystkiego ode chce.
  Nie jestem zwolennikiem wyborów elekcyjno-demokratycznych,bo rzeczywistość nawet w XXw.pokazała zgubne skutki tegoż.Najlepsza jest Oświecona Absolutna Monarchia z naszym Panem Najjaśniejszym,który wszystko wie itd.itd.itd.

  Co do tych elekcji tu,to mnię udaje się metodą psychotroniczną uzyskać 100% wynik tego kto „wygra”?
  Trzeba do tego odpowiednio dobranego do siebie wahadełka,wprowadzić się w stan pewnego zajoba i tak się psychicznie i fizycznie skoncentrować,że wahadełko samo zaczyna się w palcach prawej ręki coraz szybciej kręcić.
  I mam wynik co do 8.11. ,ale nie powiem …
  O!

 20. Boydar said

  Pan Roman, a nawet w innej wersji, Pan Snag, nic o takich (18) praktykach nie informowali; znaczy się, że to nieprawda.

 21. revers said

  Pisza ze Klintonowa powaznie chora jest co jakis czas ma niekontrolowane torsje glowa, nie ktorzy podejrzewaja ze Klintonowa jakiego nowotwora moozgu juz ma, lub inne choroby. Tak ze prezydentura Klinton moze bzc krotka i burzliwa.

  Juz jest propgandowy atak ruskich hackerow na serwer demokratow, zablokowanie serevera i z tego powodu trudnosci z kampania na rzecz Klintonowej, o trupach pozostawionych po Klintonowej tez cicho, tych od listow o mKadafim, czy sprzedarzy broni dla ISIS, choc FBI depcze po pietach za czystki okolo elekcyjne.

 22. motif264 said

  Wszystkim panie Zbroja poznosili wizy, aby nie Polakom. Za co oni nas tak nienawidzą, za ratowanie żydów w czasie II wojny światowej. Zniesienie wiz, to rozwój i droga do raju i wolności. Przynajmniej teoretycznie.

 23. Re: Artykul…
  Mafia clintonow jest w posiadaniu ponad 2 miliardow dolarow glownie z lapowek politycznych i ekonomicznych w tzw., „sponsoringu” (lobbingu) przez tzw., „przesiebiorcow” glownie narotycznych…
  Sama h.clinton jest odpowiedzialna za wymordowanie ponad 1.5 miliona ludzi w trzech krajach. Maczla swe zydowskie lapki w zamachu na WTC (World Trade Center) i rowniez otrzymala „granty” od zyda silversteina (zarzadce WTC) za „pomoc” w tej materii.
  Przekrety mafii clintonow, bush’ow ciagna sie bez konca, lecz wciaz posiadaja „parasol” z zydowskiego sehendrynu dopoki wykonuja „ich” polecenia” polityczne i sila rzeczy h.clinton jest calkowicie finansowana przez rotschilda za posrednictwem sorosa z City Banku.
  Generalnie: Smrod za clintonami i bushami jest taki, ze az trudno wytrzymac…
  =================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Z grzecznosci pomijam likwidacje swiadkow a nawet i przyjaciol przez clintonow i bushow…rekami „seryjnych samobojcow”…

 24. Siggi said

  $$-Przecław,
  Cztery lata temu podali w mediach,że w ostatnich wyborach oddało głos(dostali plik kart i wrzucili do skrzynki wyb.) około 14% nie-obywateli.Hm?
  I co ? I nic. Wybrali?Czy głosowali?
  Jeżeli konklawe można manipulować,to co dopiero to …

 25. NICK said

  Co niektórzy tu grzeszą przeciw wolności i demokracji w USA.

  Inni, nie dawno, też tutaj, deklarowali, że należy głosować na Trump’a.

  Innych, znaczy niektórych polonusów, zapytowywuję: więc jak to jest z wami?
  I, waszymi, wyborami?

 26. Akej said

  @ Siggi
  Ostatni raz glosowalem 8 lat temu bo nie chcialem Bambo. W moim okregu mieli ksiazki z nazwiskami poprzednio glosujacych. Trzeba bylo pokazac dokument tozsamosci – zwykle prawo jazdy lub passport. Jednak wowczas prasa pisala, ze w wielu miejscach (Floryda oraz innych stanach) dopuszczano do glosowania ludzi nie posiadajacych obywatelstwa.

 27. NICK said

  Panie Akej. To ważne.
  Proszę odpisać.
  Mieszka Pan w Polsce czy poza jej granicami?
  To tylko dla porządku moich rzeczy. Indywidualnych. Dla żadnych innych.

 28. siu said

  A moim zdaniem jeżeli establishment wyczuje przewagę Trump’a to nie dopuszczą do wyborów lub po wyborach zaraz wprowadzą stan wyjątkowy co pozwoli obamie zostać na stołku przez następne 4 lata. Jednak aby wprowadzić stan wyjątkowy będziemy mieli w USA kolejny spektakl, coś na wzór 11 września 2001. Muszą przecież mieć pretekst na stan wojenny.

 29. Kronikarz said

  65 000 000 000 $ im się chce.

 30. Maverick said

  Az sie wierzyc nie chce ze te scenki uchwytuja obywatele, a media globalistow nawet sie nie zajakna:

  Polecam wielbicielom lewactwa moze sie przebudza:

  A Baltimore, Detroit od 50 lat rzadza progresywni, ateistyczni demorkaci i te miasta praktycznie upadly i wygladaja jak III swiat.

 31. Akej said

  @ Alina (10)
  Te sondaze z danymi wyciagnietymi z ksiezyca sa rutynowo przeprowadzane przed kazdymi wyborami. Ich celem jest pokazanie, ze faworyt ma wybory juz praktycznie wygrane, a opponent nie ma najmniejszych szans. Ulatwi to bowiem sfalszowanie wyborow wowczas gdy osoba wytypowana przez moznych tego swiata jest w klopocie. Amerykanscy wyborcy to kupa baranow znacznie gorsza od Polakow. Od lat, podobnie jak Polacy, nie posiadaja zadnego przywodztwa. Jednak Polacy sa w znacznie trudniejszej sytuacji – za ktora tylko i wylacznie obciazam zazydzony posoborowy pseudokosciol, ktory, poczawszy od JP2 do dzis z uporem maniaka pcha swych wiernych do Jewrounii oraz Usraela. Rok temu powrocilem do kraju. Rozmawialem z wielu porzadnymi ludzmi, ktorzy ulegli urokowi JP2 – i w zaden sposob nie mozna im wyperswadowac, ze sa w bledzie. Do nich nalezy tez pokolenie JP2. Obawiam sie, ze tacy ludzie stanowia zdecydowana wiekszosc czlonkow polskiego posoborowego pseudokosciola. – I tu jest pies pogrzebany! Na jakies zmiany nie ma co liczyc. Predzej cud sie stanie.

 32. Maverick said

  Wlasnie dlatego Donald Trump jest takim naturalnym liderem, a nie podstawionym poprzez kabale. Nie jest do kupienia, a to powoduje ze atakuja go zarowno lewactwo demorkatyczno-progresywne, jak i neokonscy-trockisci z NWO. To co robi jest tak dla nich niebezpieczne 40 do 45 tysiecy lobbistow w Waszyngtonie moze stracic prace i napewno straci gdy on wygra. To tylko w jednym miescie. Media ktore funduja obywatelem cyrk zwany demokracja maja tylko jeden cel sterowanie mas, a nie ich informowanie. Glowne sieci TV tez sa niezadowolone bo Trump nie wydaje pieniedzy na reklamy TV a oni czekiwali blisko 2 miliardy zysku z cyrku dla pospolstwa.

 33. Akej said

  Czytam codziennie strone Yahoo. Pare dni temu Trump wyraznie powiedzial, ze moze miec sznse pod warunkiem, ze wybory nie neda sfalszowane (rigged). Chyba wczoraj. lub dzien przedtem, powiedzial, ze Hitlerzyca i Bambo zalozyli ISIS. Prasa jest kompletnie zaklamana i na slepo popiera we wszystkim te wiedzme Clinton’owa, ktora, jak to okresla polskie porzekadlo „co czknie, to lze”. Czytam na Yahoo komentarze. Badzo wielu wypowiadajacych sie nie zostawia na tej wrednej, doszczetnie skorumpowanej malpie, suchej nitki. Jest jednak tez duzo swintuchw (pewnie z clintonskiej hasbary), ktozy bronia jej zazarcie (co pewnie powinienem napisac „za Zarcie”). Natomiast jesli idzie o komentarze na temat Trumpa, to znajduje sie niewiele komentarzy oceniajacych go pozytywnie. – Jak widac jankesowska propaganda odpowiedzialna za pranie mozgow robi swoja robote bardzo skutecznie. Chcialbym, aby Trump wygral, ale wydaje mi sie to malo prawdopodobne. Dlaczego? – Bo mozni tego swiata maja bardzo wielka wladze i latwo moga sfalszowac wybory!

 34. Akej said

  @ Masverick
  Trumpa atakuja tez republikanie. Dla przykladu moge tu podac chocby corke bylego prezydenta Reagana.

 35. NICK said

  Kolejne polonusy.
  O czym wy, qrva, pitolicie?!?
  O śmierdzącym tramp-ku?
  O wolnych wyborach we waszej usraelskiej obczyźnie?

  Żyjecie. Dają wam żyć. Na koszt obciągania reszty świata.
  I, na WASZ, dług. „Państwowy”.

  Ktoś, kiedyś, do was, przyjdzie.
  Aby się rozliczyć.

 36. Jack Ravenno said

  Wybranie Hitlerii będzie dla Ameryki niczym grom z jasnego nieba. Wszystko wskazuje na to, że czas biegnie coraz szybciej i ma zamiar się skończyć. Oby nie za mojego życia – ale to chyba tylko życzenie, które się nie spełni, ech…

 37. Re: 35 NICK…
  Jak na razie, panie NICK, to g…no wiesz i g…no piszesz.

  Ktory z kandydatow na prezydenta dorobil sie majatku swoja praca w budowaniu obiektow??
  Ktory z kandydatkow na prezydenta USA dal prace ponad 80.000 ludziom w budownictwie???
  Ktory z kandydatow na prezydenta USA tyle powiedzial publicznie n/t „neokonow” (zydow-syjonistow) i ich przekretow???
  Ktory z kandydatow nie byl finansowany przez zydowski (lichwiarski) establiszment???
  Ktory z kandydatow na prezydenta USA otrzymal ponad 50 milionow dotacji na kampanie prezydencka od Amerykanow???…
  Ktory z kandydatow na prezydenta USA mial na kazdym spotkaniu od 5 do 50.000 obywateli???
  Ktory z kandydatow na prezydenta USA uparcie twierdzil, ze kryminalny establiszment lacznie z h.clinton powinien znalezc sie za kratkami???…

  I wreszcie…Zejdz pan ze swoimi „objawieniami” do miejscowej „pralni”…
  ===============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 38. Ehze said

  A w miedzyczasie Trump uruchamia swa kampanie wyborcza w Izraelu (dla obywateli USA zyjacych w Izraelu):

  .https://www.youtube.com/watch?v=LE9qmC4Zkyc&feature=youtu.be

  http://www.veteranstoday.com/2016/08/15/donald-trump-campaign-opens-in-israel/

 39. Ehze said

  A w miedzyczasie Trump uruchamia swa kampanie wyborcza w Izraelu (dla obywateli USA zyjacych w Izraelu):

  .https://www.youtube.com/watch?v=LE9qmC4Zkyc&feature=youtu.be

 40. Adam Ryglowski said

  Detroit – bylo dużo wcześniej tym samym , co Żerań , B.Biała , Poznań , Wroclaw ( !) , Elbląg w jednym miejscu….- i co dalej następne , to normalny -byznes wg lucyfera , – i jego

 41. NICK said

  No dobrze Jaśku. Panie.

  Co należało wykazać, że Pana znajomość poważnych Spraw jest zerowa lub… .

  Państwo mili. Moiściewy. Obserwujecie wściekłość i zadaniowość.

  Wiadomych polonusów. Protegujących usrael i wszystko złe co z usraela wynika. Także te „wybory”. Trampek v. Adidas.
  Dżuma i Cholera.

  Pan wścieklizna, Jaśku. Pana wpis. (37). Pana „argumenty”?

  Wszystko hój!

 42. Marcin said

  Sraka kontra zatwardzenie. Robi sie naprawde gorąco i żarty sie skończyli ale w jednej sprawie bardzo sie różnią tj. stosunki z Rosja. Gudlaje prą do wojny i tyle i nie chca jej opóźniać bo każdy miesiąc, rok zwłoki to punkt dla Putina.

 43. MACIEJ said

  „Niektórzy odczuwają swój wybór jako konieczność: wg rodzinnych tradycji jestem za republikanami. Ale jestem kobietą, jestem młoda i jestem lesbijką. Jak mogę nie głosować na nią?”.

  No pewnie – jeden wspólny polityczny front satanistyczno-lesbijski – to największe szczęście, jakie może spotkać dzisiaj Stany Zjednoczone Ameryki Północnej.

  1. Od dłuższego czasu chodzę z takim wrażeniem, że ci żydowscy harcownicy – dokazują ile wlezie, czują się bezkarni ( tak im się wydaje), i już myślą, że chwycili byka za rogi;

  2. Nie wiedzą jednak biedaki, że dokazują w stworzonej przez siebie samych – iluzji. A ponieważ nie żyją w realnym świecie, nie mieli okazji zobaczyć – jaki on jest. A on jest – póki co – cały czas nasz. Mamy rodziny, domy, dzieci, wnuki, firmy; żyjemy – cierpliwie budując. Właśnie – cierpliwie. Również cierpliwie – znosimy czasem upokorzenia, jeśli oceniamy, że maczanie rąk w tym żydowskim gównie nie jest warte tego, żeby podnieść głowę, bo szkoda sił.

  3. Ci żydowscy harcownicy nie mają pojęcia, jaką siłą jesteśmy – my i realny świat, który reprezentujemy. Jeżeli zostanie przekroczona granica akceptowalności – wtedy zobaczą nas – bo wstaniemy.. Co zrobią wtedy żydowskie papierowe tygrysy? Wszystkich nas – pozabijają? Wątpię. Może być raczej odwrotnie. I niech sobie wsadzą w dupę – swoje wszystkie zabawki. Do niczego im się nie przydadzą. Nie oni tak naprawdę rządzą tym światem ( na całe nasze ryże szczęście).

  4. Panią Clinton możemy zostawić w spokoju – bo wiemy kim jest: nieszczęśliwym, psychopatycznym osobnikiem – wyuczoną pacynką do odgrywania roli ” światowej bogini wirtualnego żydowskiego świata”;

  5. „Wybory w USA” – też zostawmy w spokoju, wiedząc, czym w istocie są: machiną propagandową – czyli jedynym dostępnym żydom instrumencie, przy pomocy którego usiłują żyć. Bo inaczej nie potrafią. ( być może – nie chcą…);

  6. że żydzi rżną nas na potęgę, wszędzie jak tylko mogą? Ale przecież nie mają dla siebie innej perspektyewy niż horyzontalna, udławieni we własnym umysłowym ograniczeniu – co mogą innego robić??? Skoro perspektywy wertykalnej, transcendentnej – nie przyjęli, i ją odrzuclil? ….Musieli „do perfekcji” doprowadzić perspektywę pierwszą, ją wybrali i dlatego „szczają na wszystko”, bo nie rozumieją własnje pomyłki;

  7. Chyba warto pamiętać – jeśli mamy trzymać się twardo słów ewangelicznych – że to nie my jesteśmy dla żydów – tylko oni dla nas. A po co – że tak się niechcący zapytam????? ( chociaż przecież póki co – wygląda na to, że jest raczej odwrotnie, prawda???)

  8. Nie mnie o tym rozstrzygać.To jednak co mogę, to przyznać chociaż jedno: Żyć i trwać w zwykłej prawdzie – „tej od owsianki na mleku”. Czyli w prawdzie Dziesięciu Przykazań. Nie ma dla człowieka – innej dostępnej perspektywy. Oczywiście człowieka który rozumie własne położenie, i uznający Wszechmoc Stwórcy;

  9. Pani Hilary Clinton nie rozumie swojego położenia w życiu. Być może dlatego, że nikt jej o tym nie powiedział, że mogłaby inaczej myśleć i oglądać – siebie i świat. Być może… I być może dlatego – musimy oglądać jej zachowanie egzemplarza psychopatycznego, który siebie i świat widzi tylko w perspektywie horyzontalnej – żydowskiej perspektywie, która jest w stanie przynosć światu tylko nieszczęście, bo mówi, że bóg – to żyd. Co za umysłowy zaścianek!!!!! Co za umysłowe zbydlęcenie!!!!!!

 44. Adam Ryglowski said

  P.Marcin – ŻARTY SKOŃCZYŁY SIĘ 2 MAJA DWA LATA TEMU .
  CHINY I ROSJA – swoimi beretami skasują wydmuszkę „obszczie sojuznowo komunizma made in USA ”
  …..
  1 Yellowstone
  2 Rów tektoniczny na linii San Francisco po
  południkach
  3 Zatoka przy Florydzie (Meksykańska)
  ….
  I jak to było ?
  MANE .TEKEL . FARES

 45. Maverick said

  Nick nie pitol 3 po 3.
  Polonusi zdaja sobie sprawe ze kundelki kabaly przejely kontrole nad USA, a Trump jest ostatnia szansa na ich powstrzymanie w tworzeniu jednego lucyferianskiego rzadu. Nie mysl ze w Polsce jest o wiele lepiej, to kundleki kabaly przeprowadzaly transformacje tak aby was upokozyc, rozkrasc i zadluzyc. Jak myslisz kim byli zatwierdzeni poprzez kabale OLKI, BOLKI, KOMORY czy Dudki.

  Wam watpliwosci do intecji prezydenta Dudy.

  Pitoli o Rosji glodne kawalki, i naracje ukartowane poprzez globalistow.

  Polecial co Kielc potepiac Polakow za niby pogrom jaki mieliby urzadzic Zydom Polacy.

  Podpisal ustawe o przymusowych szczepieniach, gdy wiadomo ze powoduja atyzm, bezplodnosc dziewczynek.

  http://warszawskagazeta.pl/kraj/item/3928-burza-po-artykule-w-warszawskiej-gazecie-zostalismy-wezwani-przez-urzednikow-aby-nie-pisac-o-kontrowersjach-zwiazanych-z-obowiazkowym-szczepieniem-dzieci

  To jest naprawde polska tragedia, po Bolkach i Olkach, i Komorach

  znowu Duda wystruga nas na dudkach.

 46. NICK said

  Panu i zaprzyszłym „dyskutantom”. Dedykuję:

 47. pawel said

  ad 37. Jasiek z Toronto

  Samotny bohater to postać wprowadzona do holyłudzkich filmów, aby nic nie róbcie bo ON przyjdzie i was uratuje. Nie znam sprawy dogłębnie i tak tylko gdybam. Czy pan Trump ma jakieś zaplecze? Będzie miał z kim i kim rządzić?

 48. Boydar said

  Podoba mi się komentarz Pana MACIEJA (43). Cały.

 49. Joe said

  Pan Trump maaa zaplecze…okolo 70% tak na oko dzisssiaj…W pazdzierniku nastapi rozwiazanie.Czy dom neokonow Rothsildow
  POnowi zbrodnie jak w 63 roku…A chyba o to chodzi zeby POnowil.

 50. Greg said

  O co Wy się sprzeczacie?
  Rozum Wam odebrało?
  Antychryst musi nadejść!
  Pytanie tylko ,,Oddacie mu pokłon?”

 51. przezroczysty said

  Moi drodzy.

  bez żadnej satysfakcji powiadam, że ten scenariusz przepowiadalem od początku trwania farsy zwanej kampanią prezydencką. Wystawia się śmieszne kandydatury (np. Jeb busz et al) albo wielce kontrowersyjne tylko po to aby wygrała opcja natychmiastowej wojny z Iranem, który wcale nie jest zapyziałym i zacofanym, ale bogatym i silnym krajem, a w naszym mikroświecie, opcja intensywnego wyniszczaniaPolski i Polaków (włączając wdrożenie egzekucji 65 mld dol).oraz ewentualnie przygotowanie terenu pod instalacje Polin. (ewentualnie, ponieważ groźba przekształcenia Polski w nuklearną dziurę wciąż jest realna). Trump świetnie wie, że nie zostanie prezydentem i prawdopodobnie nie chce nim być, czemu się wcale nie dziwię, ale jest elementem tej machiny ogłupiania homoplanktonu i funkcję tę pełni nienajgorzej, mogąc nawet mimochodem sobie pozwolić na gafy.

  Konsekwencji (bezpośrednich i dalszych) objęcia prezydentury przez Klintonową nie chcę opisywać, bo są niezwykle przygnębiające.

  Gdybym wierzył w rzetelność wyborów, poszedłbym głosowac na miliardera, jako na mniej niepożądaną wersję i innych namawiałbym, ale w obecnej sytuacji (ważne kto głosy liczy) namawiam tylko do zakupienia sprzętu niezbędnego do obrony siebie i rodziny przed zagrożeniem ze strony rozwydrzonego dzikiego tłumu. Jak kto chce sobie pogłosowac,niech idzie do wyborczych tkomputerków, nie widze w tym nic złego, ale uprzedzam, że głosowanie rozwoju sytuacji nie zmieni.

  Nadzieje na w miarę rzetelnego lidera skończyły się z ukręceniem łba w zarodku kampanii Ronalda Ernesta Paula cztery lata temu.

  Optymistycznie nadmieniam, iz święta Bożego Narodzenia 2016 prawdopodobnie będą jednak miały miejsce. Nowy prezydent obejmuje rządy dopiero w przyszłym roku.

 52. RomanK said

 53. Re: 46 NICK
  Super komentarz: „pocalujcie mnie w d …pe”…
  Czy zyczy sobie pan przez serwetke czy jakos „inaczej????”…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 54. RomanK said

  Panie Przezroczysty..gdzie kiedy i komu pan przepowiadal…i jesli juz to jakie to ma znaczenie????

  Co to za przepowiadacz zrobiony przez szklorza, switeziance w zimnej wodzie….poprostu przezroczysty:-)))
  Na podstawie jakich przeslanek pan przepowiada???? powiada pan gdybym wierzyl w wybory:-))))))
  Niech pan wierzy we wlasne sily….:-))))))) a polityke zostawi realistom.

 55. RomanK said

  Panie Jasiu..nie widzi pan czego tu sie nie nalazlo????..
  Mamy z niczego PrzyGajowkowy Instytut Inleligentuff ….:-))))))
  Niech pan bedzie, ze mna szczery..dalby pan ktoremus z nich potrzymac palnik:-)))))

 56. Re: 55 RomanK
  Panie Romku, co do talentow, to nawet nie powierzylbym do kierowania budki z woda sodowa…
  Wyglada na to, ze z Gajowka zniza sie do „sciepy” w wersji potakiwania ynteligentow….
  i domniemanych personalnych implikacji…
  Szkoda czasu i atlasu na…”wyksztalcone tlo” z licencjatami…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 57. przezr said

  Przepowiadał tu, na Gajówce i uzasadniał dość pracowicie, tylko wtedy jeszcze nie był przezroczysty. Tak, prawda, teraz to nie ma żadnego znaczenia. Nigdy nie miało. Ta cała kampania nie juz ma żadnego sensu, a poziom argumentów sięga dna. Na samym początku miliarder mówił zupełnie sensownie i do rzeczy, ale chyba mu dano jakieś wytyczne, albo co?. A co do rzetelności wyborów, to gigaszwindel wyszedł niechcący na swiatło dzienne na Florydzie już podczas drugiej kampanii Busza. Nasz faworyt choćby chciał, to niewiele może.

  Gdzie ci realiści w dzisiejszej polityce?

  Tak, wierzmy we własne siły. Milicja w Michigan ma się nienajgorzej.

  (Palnik nie problem mimo wieku podeszłego)

 58. Boydar said

  A cóż Wam tam, na Olimpie, jakiś nędzny pan nick tak zaczął tak przeszkadzać ? Czyżbyście ze zdumieniem skonstatowali, że proste wqurwienie ma większą siłę i zrozumienie, niż Wasze wyszukane empstrembzdrem ? Ja nie rozumiem skąd taka konsternacja; przecież to było oczywiste od samego początku.

  NICK się nie legenduje; może czasem głupio, ale bierze sękatą lagę i napier dala. Tak jak umie. A Wy, mimo iż być może umielibyście nawet lepiej, siedzicie i zawijacie gówna w papierek. A potem nasze dzieci kupują kojaka i nawet nie widzą, że tam jak byk napisane –

 59. Akej said

  @ Maverick (45)
  Nie moge powiedziec jak jest teraz jesli chodzi o Trumpa. Wiem jednak, ze 8 lat temu wielu polonusuow oddalo glossy na Bambo!

 60. motif264 said

  8 lat temu, 4 lata temu Polonia w USA, oddała głosy na tego czarnucha nienawidzącego Polski. Obawiam się, że i teraz oddadzą głosy w większości na tą żydówkę, a w podzięce dla Polonii w USA, kopnie ich potężnie w dupę. I prawidłowo. Z fałszem nikt się nie liczy.

 61. Głos Prawdy said

  Wszysko wskazuje na to, że nie jest poczytalna, a więc ktoś za nią stoi. Jakby by nie zagłosowali amerykanie, nie spodziewam się od tych dwuch dobra dla świata, mniejsze zło czy większe, jak różnica, Ameryka dla siebie tylko się stara.

 62. Marucha said

  Coście tak napadli na Przezroczystego?

  Prawdę napisał. Wybory (i nie tylko w USA) to zwykła farsa. Takie polityczne igrzyska dla gawiedzi.
  Bez względu na to, kto wygra (i w jaki sposób), rządzić i tak będą ci sami. Ci co mają prawo bicia monety i drukowania banknotów.
  Więcej przesłanek nie trzeba.

 63. Akej said

  @ 62
  Nie wiem dlaczego sie tego czlowieka tak uczepili, Wiem, ze pokazuja totalna niewiedze na temat stosunkow politycznych w Usraelu!

 64. Głos Prawdy said

  61.dobrałam nie właściwego wyrazu, raczej chciałam powiedzieć – nieadekwatna, bo przeciez Hilary nie postradała jeszcze rozum, tylko wykazuje objawy choroby i tego, że spełnia wolę swoich gospodarzy.

 65. OSZUSTKA Hilaria Clintonowa ZABLOKOWAŁA bezwizowy wjazd Polaków do USA ! said

  ZWANIAŁA starucha Hilaria Clintonowa NICZYM się NIE różni od obleśnego bolszewickiego IMBECYLA Angeli Merkel !

  Stary SMRÓD Hilaria Clintonowa PRZYŻEKŁA sprowadzić z Afryki do USA 2 miliony czarnych islamistów !

  SKORUMPOWANA przekupna zwapniała 72-letnia OSZUSTKA Hilaria Clintonowa NIE będzie prezydentem lecz jej miejsce jest w WĘŹIENIU za wzięcie 300 milionów $ ŁAPÓWEK od różnych kryminalistów BANK-sterów, którzy za jej „usługi” przelali na jej kąto: Clinton Fundation”

  Ta zdegenerowana moralnie ZMRSZAŁA starucha Hilaria Clintonowa ZAWSZE podpisywała się wszelkiego rodzaju ANTY-polskie petycje zmajstrowane przez ŻYDOSKICH rewizjonistów z USA/Izraela czyli ŻYDOWSKICH złodzeji żerujących na garbie polskiego podatnika !

  Ta 72-letnia ZWAPNIAŁA chora psychicznie oszustka i SUPER-ZODZEJ Hilaria Clintonowa jako senator i jako sekretarz stanu USA pokazała, że Polskę traktuje oraz ZAWSZE uważała w przeszłości wyłącznie jako SKARBONKĘ żydowskich organizacji – KLUBÓW finansowych przemysłu holokaustu w SKORUPOWANYM oraz zbankrutowanym USA.

  Ta ZWAPNIAŁA zgnita 72-letnia ZBUTWAIŁA pomarszczona STARUCH Hilaria Clintonowa razem z inną ŻYDÓWĄ Dianne Goldman Berman Feinstein z San Francisco zorganizowały akcję w amerykańskim senacie i kongresie USA, które ZABLKOWAŁY bezwizowe 30 dniowe odwiedziny Polaków u swoich krewnych w USA !

  Zobacz:
  Judge Jeanine 8/13/16 Full: Clinton Foundation Exposed, Hillary Money Laundering!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: