Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Krym spodziewa się kolejnych dywersji

Posted by Marucha w dniu 2016-08-16 (Wtorek)

Na Krymie spodziewają się nowych dywersji Kijowa pod przykrywką „sprzeciwu Tatarów krymskich”.

Kijów nie zrezygnuje z organizacji kolejnych akcji dywersyjnych na Krymie, przedstawiając próby destabilizacji sytuacji na półwyspie jako akcje protestacyjne ruchu Tatarów krymskich, uważa wicepremier krymskiego rządu Rusłan Balbek.

Balbek oświadczył, że ukraińskie władze chcą pokazać całemu światu, że Tatarzy krymscy rzekomo występują przeciw zjednoczeniu Krymu z Rosją, co faktycznie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Wicepremier podkreślił, że ukraińskie służby specjalne kontynuują prowadzenie „wojny dywersyjnej” przeciwko Krymowi wyłącznie z powodu braku obiektywnych informacji o życiu półwyspu.

— Dla oficjalnego Kijowa bardzo ważne jest pokazanie światu jakichkolwiek faktów świadczących o rzekomym sprzeciwie Tatarów krymskich. W tym celu ukraińskie służby specjalne i radykalni politycy będą z całych sił próbować zburzyć spokój w życiu półwyspu. Dowolny konflikt, nie przebierając w środkach, będą przedstawiać jako partyzancki ruch Tatarów krymskich — powiedział Balbek.

Wicepremier wezwał także ukraińskich polityków do zaprzestania traktowania Tatarów krymskich, którzy całkowicie zintegrowali się z rosyjskim społeczeństwem, jako instrumentu w swoich przestępczych planach.

W ubiegłym tygodniu FSB Rosji poinformowała o zapobiegnięciu atakom terrorystycznym na Krymie, które przygotował ukraiński wywiad. Rosyjskie służby aresztowały w tej sprawie 7 osób. Ukraina odrzuca rosyjskie oskarżenia o zorganizowanie dywersji na Krymie. [Niestety, aresztowani zeznają… – admin]

Wczoraj szef rosyjskiego MSZ Siergiej Ławrow poinformował, że Moskwa ma dowody na to, że na Krymie trwają przygotowania do kolejnych dywersji.

http://pl.sputniknews.com

Komentarzy 8 to “Krym spodziewa się kolejnych dywersji”

 1. peacelover said

  …i JUDOBANDERY znowu dostana po ryjach !!

 2. volviak19 said

  Upadlinie oraz Ussraelowi kończy się czas, dlatego teraz nie będą ustawać w prowokacjach. Tygrysy północy juz szczekają (Pribaltika), Maciora szkoli w Polsce grupę dywersyjną, która z polecenia ussrańców ma się przedrzeć do Kalingradu, by w zwycięskim marszu rozgromić armię FR. Odpowiednie polecenia też pewnie dostanie Rumunia, Bułgaria i Gruzja, no i oczywiście upadlińcy z pod swastyki, zapomnałbym o Albanii, to takie same dzikusy jak Upa. Rosja musi mieć teraz oczy dookoła głowy.

 3. revers said

  Teksanczyk Russell Bentley mowi otwarcie o zgrupowaniu najemnikow ISIS pod Mariupolem

  .https://www.youtube.com/watch?v=cfuLcyqPsO4&feature=share

 4. jacta said

  Putin: Ukraina przeszła na terroryzm

  Putin: o zatrzymaniu na Krymie grupy zwiadowczo- dywersyjnej ministerstwa obrony Ukrainy: grupa która przejęła władzę w Kijowie, zamiast iść na w kierunku rozmów i kompromisów aby uregulować sytuację polityczną – zajęła się terroryzmem. To jest działanie nie tylko przestępcze i głupie. Jedyny jego cel to dalsze utrzymanie się u władzy, odwrócenie uwagi własnego społeczeństwa od socjalnej katastrofy,po to by dalej okradać naród… To ważny sygnał dla USA i tych krajow ktore wspierają dzisiejszą władzę w Kijowie – czego oni chcą? Czy chcą żeby ich klienci zajmowali się dalej terroryzmem czy są za pokojowym uregulowaniem konfliktu

 5. maasteer said

  Ad admin
  „[Niestety, aresztowani zeznają… – admin]”
  Przecież wszyscy wiedzą, że zeznania zostały wymuszone siłą! A do tego porwali ich pewnie z terytorium upadliny.

  A ruskie same po pijaku się wystrzelali.

  ps Oby ruskim nerwy nie puściły …

 6. revers said

  „[Niestety, aresztowani zeznają… – admin]”

  poczatkowo aresztowan nie bylo, tylko przytaczano w lze mediach fake o „rosyjskim wynalazku”.

  Teraz wobec faktow, zmieniono wesje ostanich wydarzen na tatarsko-krymskich radykalow dzialania.

  Co nie przeszkadza ze w Mariopolu tuz nad granica z Krymem i z Donbassem stoi i szkoli sie jeszcze nie do konca zmoderowanych ISIS grup terrorystycznych, lub inne gangi Alibaby.

  .https://www.youtube.com/watch?v=YWVJH0ayteM

  Allah jest Wielki lub SS Galizijskie Sieg Heil.

 7. Re: Artykul…
  Przypomne tylko, ze akt terroru na rosyjski Krym dokonany bylby przez Rosjanow, to kazdemu z nich groziloby dozywocie albo „czapa”…
  Jaki wiec bylby sens dla Rosjanina pchac sie pod takich wyrok???..
  (nawet za pieniadze)..
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 8. revers said

  17 ukryte pietro w Hotelu Kijew dziala do dzis, w czasie trwania Majdanu snajperscy zombie rowno oblorzyli smiertelnym ogniem zarowno majdanowcow jak i funkcjonariuszy Berkutu, to z nie ludzmi ma sie do czynienai tylko z zombies, gdy agenda nadludzi traktuje ludzi jak zombies.

  http://www.fort-russ.com/2016/08/kievs-17th-floor-inside-hotel-where.html

  Nauki w cia i w mossadzie nie id aw las.

Sorry, the comment form is closed at this time.