Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Jack Ravenno o Wolne tematy (67 – …
  Boydar o Wolne tematy (67 – …
  Boydar o Katolicyzm, kapitalizm i …
  Adrian o Wolne tematy (67 – …
  Adrian o Wolne tematy (67 – …
  Mg-42 o Katolicyzm, kapitalizm i …
  Marek Rogalski o Operacja na Ukrainie a globaln…
  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Kura domowa o Wolne tematy (67 – …
  Piotr B. o Operacja na Ukrainie a globaln…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Różnice między Żydami, Syjonistami, a Chazarami.

Posted by Marucha w dniu 2016-08-16 (Wtorek)

Artykuł nie zaszokuje bywalców gajówki odkrywczością. Znamy te sprawy, ale warto sobie je przypomnieć. A także zwrócić uwagę na pewne kontrowersyjne twierdzenia.
Zamieszczone w artykule linki na ogół nie działają, więc wyrzuciłem wszystkie.
Admin

Ten artykuł narusza tabu wypromowane przez syjonistyczno-masońskie lobby i jej tuby propagandowe tworzące mit spisku żydowskiego.

Dowody historyczne, udowadniają, że Izrealici (syjoniści) jako wymyślony naród, nie mają żadnych związków z starożytnymi Semitami. Obecnie 45% syjonistów pochodzi w prostej lini od narodu Chazarskiego ,który w 740 roku AD, za panowania króla Bulana przyjął Judaizm jako religie narodową.

„Brytyjski, atak na Palestynę miał za zadanie wprowadzenie destabilizacji na Bliskim Wschodzie. Stworzenie wymyślonego przez syjonistów Izraela jest swoistym paradoksem, ponieważ większość syjonistów to ateiści i okultyści walczący z oficjalnymi religiami całego świata, zasłaniając się etykietką judaizmu.”

Kim są zatem syjoniści z Europy i Ameryki, którzy poprzez liczne podstępy podbili kraje semickie?.

„Masakra w Sabrze była elementem fałszywej flagi, bratobójczą bitwą między dwoma plemionami hebrajskim i arabskim, w którą wciągnięto ludzi za pomocą podstępów i prowokacji.”

Alecsandri (http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Vasile_Alecsandri), w swoim wystąpieniu przeciwko nowelizacji art. 7 konstytucji w dnia 10 października 1879, powiedział: „Kim są najeźdźcy? Jesteśmy inteligentnymi ludźmi, a nasza tajna misja musi skupić w swych szeregach wszystkich członków tego najbardziej ekskluzywnego klubu na ziemi, stworzyliśmy poprzez tajne bractwa nowy naród podbijający od wewnątrz wszystkie państwa świata … ”

Ludzie ci nie mają nic wspólnego z Semitami i Arabami, ale wykorzystują ich sztucznie wytworzone skrajne emocje do własnych celów. Celem tym jest podział poprzez wymuszoną nienawiść.

Arthur Koestler (http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Arthur_Koestler), pisarz hebrajski, w swojej książce „The Thirteenth Tribe” mówi, że większość syjonistów jest potomkami Chazarów, którzy judaizm przyjęli po zburzeniu Jerozolimy w DC 70 roku.

Wielka Chazaria znajdowała się na zachodnim brzegu Morza Kaspijskiego, między Wołgą a Donem, potem rozszerzyła się do wybrzeży Morza Czarnego, Morza Kaspijskiego i Azowskiego.

Gdy Leon III, cesarz Bizancjum, przyjął delegację Chazarów na swoim dworze w Konstantynopolu, powstało Zjednoczone Królestwo Chazarów. Odbyło się to na następujących warunkach: małżeństwo syna Leona III, Konstantyna VI z księżną Irina i nawrócenie narodu Chazarskiego na Judaizm … Tak oto król Bulan w 740 roku doprowadził do zniszczenia judaizmu, zastępując go zlepkiem okultystycznych kultów, promowanych przez jego nadwornych magów. [Chodzi chyba o mozaizm, a nie judaizm – admin]

Halevi (http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Juda_Halevi), w filozoficznym poemacie Ha-Kuzari, opisuje konwersję okultyzmu na judaizm. Król Bulan manipulował prawem, zastępując mędrców magami. Według Halewiego, chazarski król stworzył niespotykaną nigdzie indziej w dziejach historii „umowę społeczną” między Bogiem i nowym „hebrajskim” zjednoczeniem.

Tak więc „nowy judaizm” jest przedstawiony jako seria mistycznych objawień doświadczanych przez osoby zawierające przymierze z „nowym Bogiem”. Na mocy tych nowych doświadczeń powstała Kabała i Talmud Babiloński (nie mylić z Jerozolimskim).

Bóg według tych założeń znajduje się tylko w Jerozolimie, w mieście Boga.

Korespondencja, datowana na 950 rok, pomiędzy królem chazarskim Józefem oraz Chasdaj ibn Szaprutem (http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Chasdaj_ibn_Szaprut ), z ministrem spraw zagranicznych Hiszpanii kalifem Abd al Rachman.

(http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Dokument_Schechtera )

Autentyczne listy zostały opublikowane w 1577 roku, aby udowodnić, że Żydzi mają swój kraj: Wielką Chazarię.

”Wraz z pojawieniem się wielkiej fali mongolskich Chazarów, którzy przeszli na judaizm, zanikły korzenie Żydów zamieszkujących kraje bałtyckie w tym Rosję, Rumunię, Polskę, Węgry, Niemcy… Emigrujący później do Ameryki syjoniści, są również potomkami Chazarów, pochodzenia Tatarskiego, a nie semickiego.”
(A. Koestler)

To XIII plemię to rak judaizmu. Ludzie ci stworzyli slogan antysemityzmu, za którym nie mogą się ukrywać, ponieważ nie są i nigdy nie byli Semitami! Tak, tak Panie Tusk, Kaczyński, Kwaśniewski, Michnik … Przestańcie opowiadać kłamstwa!

Koestler w swojej argumentacji nie jest jedyny. Profesor Dunlop z Columbia University, prof Burry z Anglii, a nawet Paliak z Uniwersytetu w Tel Awiwie, potwierdzają swoim autorytetem oraz wynikami przeprowadzonych badań pochodzenie dzisiejszych pseudo-Semitów.

Tylko mieszkańcy dzisiejszej Palestyny oraz nieliczne rodziny rozsiane po całym świecie, mogą uchodzić za Semitów czystej krwi. Tysiąc lat zajęło syjonistom wybicie Semitów poprzez liczne wojny, rewolucje i powstania.

Hebrajska Sabra, autochtoniczna linia krwi, została zniszczona poprzez perfidne działania syjonistów.
http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Dwanaście_Plemion_Izraela

Książka „Izrael, jaka jest jego cena?” opublikowana została w 1953 roku i zawiera drzewo genealogiczne Hitlera, mającego syjonistyczne korzenie. Dlatego też ten okultysta z taką łatwością na rozkaz spokrewnionego z Rothschildami Forda dokonywał masowych mordów na resztkach plemion semickich. [Wątpię, czy go interesowały takie detale, jak semickość czy chazarskość – admin]

Tacy ludzie jak Weizmann, Golda Meir, Ben Gurion, Begin, Stoltzman, Tusk, Kaczyński, Komorowski, Sikorski … nie są żydami lecz potomkami Chazarów odgrywających swoją wyuczoną rolę w podboju państw narodowych …

Judaizm antropologiczny i okultyzm symboliczny nie ma żadnego związku z Żydami. Wielu chrześcijan, z antropologicznego punkt widzenia, ma więcej krwi pochodzenia hebrajskiego, niż syjoniści. Królowa Victoria nie należała do zaginionego plemienia Izraela, jak to starają się wam wmówić twórcy teorii spiskowych, czyli dezinformacji. Zamieszanie wynika z połączenia pojęć judaizmu, syjonizmu i aktu żydowskiego.

Termin „judaizm” został po raz pierwszy wprowadzony przez Józefa Flawiusza (http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Józef_Flawiusz), żydowskiego pisarza, w książce „Peri tu Iudaiku polemu – Wojna żydowska” . Judaizm jest jednolitym zbiorem przekonań, praw moralnych, praktyk religijnych i instytucji obrzędowych.

W początkowej fazie tworzyło go wiele osób należących do różnych narodów i ras. Innymi słowy żydowski świat jest mieszaniną kilku ras i kultur, zlepkiem mitów, podań i legend z rożnych epok ludzkości.

Vasile Zărnescu:
„W kilku artykułach (np. tutaj: http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Żydzi) i wielu książkach z XX wieku, możemy dopatrzeć się wielu kłamstw na temat Żydów mylonych ze światowym syjonizmem…

Żyd / żydowski jest fonetycznie zniekształconą formą językową. Według historycznych i naukowych danych pochodzącą z języków germańskich. W rumuńskim wiele neologizmów łacińskiego pochodzenia rozpoczynających się od litery „j” lub zawierających literę „j” wymawianych jest z naciskiem na ową literę (justiție, justiția).

Germański dźwięk oznaczający literę „u” – w starożytnych pismach przybierał formę litery „y” lub „iu” – dziś został przekształcony w literę „i”. Germańskie „Juden” w języku niemieckim jest wymawiane „iúden”.

W rzeczywistości, słowo „Żydzi” jest adaptacją rumuńskiego słowa – „județ” (powiat), które zostało zapożyczone przez inne języki Europy Środkowej i Wschodniej (Polska, Czechosłowacja, Węgry, Rosja, Mołdawia, Siedmiogród i Wołoszczyzna).

Rozróżnienie między „Żyd” i „Żyd (syjonista)” jest zauważane w wielu językach: po francusku, „Żyd” = „hébreu”, gdzie dźwięk „v” zmienia się w „b”,  stąd” język hebrajski „dla” języka hebrajskiego, „,ale” Żyd (syjonista) ” to ” juif „; w języku hiszpańskim, a prawdziwy „Żyd” to „hebreo” lub „Żyd” – „Judio”; w języku rosyjskim, „Żyd (syjonista)” ,to „yevrey” ,ale „Żyd” = „JID”; w języku włoskim, „Żyd” = „ebreo”; w języku niemieckim, „Żyd” = „Jude”; i tak dalej… [Trudno jest zrozumieć, o co chodzi, tak niechlujnie i chaotycznie jest to wyartykułowane – admin]

Tak więc, w języku angielskim i niemieckim dla słowa „Żyd” również istnieją dwie oddzielne nazwy opisujące dwie zupełnie różne nacje: Hébreu lub Jude!

A to dlatego, że w Wielkiej Brytanii i Niemczech za Żydów uważa się Palestyńczyków , a syjonistami są przybysze z Europy Wschodniej: Rosji, Polski (Galicja), Czechosłowacji (Czesko-Morawskie), Węgier…

Syjonizm to „Kult”, mówi Marean Vanghelie; wiadomo, że Hitler nie był Żydem lecz syjonistą, dlatego z taką łatwością sprzedał tysiące prawdziwych Żydów.

„Hebr / Hébreus” zamordowali „Żydów / Juifs”, tworząc użyteczny dziś dla siebie mit sześciu milionów ofiar …

Innym niepodważalnym dowodem historycznym jest to, że Żydzi używają czystego języka hebrajskiego oraz arabskiego, natomiast syjonizm porozumiewa się w dużej mierze w jidysz czyli mieszance niewyraźnych słów niemieckich, polskich , rosyjskich i ukraińskich. Teraz spójrzmy na elity Polski, Rumunii, Rosji, Węgier, USA, Wielkiej Brytanii…

Ktoś zaraz spyta mnie: „To po co syjoniści wprowadzają Talmud, ubój rytualny i język hebrajski?” Odpowiedź jest zawsze tylko jedna: „abyście patrzyli tam, gdzie każą wam patrzeć… Tworząc chaos, dzielicie się na coraz mniejsze grupy…”

Jeśli Wikipedia, zaznacza aby nie mylić „języka jidysz” z „językiem hebrajskim”, to w związku z tym powinna też wyjaśnić, że Semici, Żydzi oraz Chazarzy i syjoniści to różne, niekiedy fałszywe nacje!

Syjoniści w Europie (od Atlantyku do Uralu i poza nimi do ex-sowieckiej republiki Birobidżan, która próbuje skoncentrować syjonistów w zachodniej części Związku Radzieckiego!) mówią w jidysz, który jest mieszanką języków narodowych.
[Birobidżan, czyli Żydowski Obwód Autonomiczny, nie jest republiką. Obecnie żydzi stanowią w nim znikomą mniejszość  – admin]

Natomiast ”Kultura jidysz” zawiera elementy skradzione z wszystkich podbitych przez syjonistów państw. Przybywający do Izraela emigranci szybko uczą się hebrajskiego, aby uzasadnić istnienie „państwa żydowskiego”, choć wiadomo, że żaden Chazar nie mówił po hebrajsku.

Tacy kłamcy jak Elie Wiesel czy Serban Leibovici to syjonistyczni komuniści.

Naczelny rabin Mojżesz Rosen przyznaje, że Serban Leibovici, komunistyczny syjonista, uczestniczący w Światowym Kongresie Syjonistów (który odbył się w Montreux w 1948 roku) ”… używa tylko języka jidysz, i tylko ten język Serban mógł znieść.”

Syjoniści zaatakowali Europę Środkową i Wschodnią w 1830 roku, jako „Żydzi” realizując różne scenariusze, które celowo nazywali „judeo-projektami”: „judeo-bolszewicy”, „rewolucja judeo-węgierska”, „judeo-komunistyczna”, „Judeopolonia” itd.

Wymawiano narodom mit żydowskiej ekspansji… Wymownym faktem jest liczebność przetrzebionego narodu żydowskiego: spójrzmy na upadłe cmentarze sefardyjskie i rozkwitające cmentarze aszkenazyjskie!

Jeszcze bardziej uderzające są twierdzenia amerykańskiego psychologa Kevina MacDonalda: „Zdecydowana większość Żydów (syjonistów) w USA to aszkenazyjscy Chazarzy”.

„Amerykańscy imigranci (syjoniści) są unikatową grupą okultystów przejawiających swą wrogość wobec kultury chrześcijańskiej, islamu, judaizmu i innych religii zakorzenionych w kulturze Ameryki… Ludzie ci agresywnie próbują dokonywać zmian prawnych, kulturowych i religijnych …”

Syjonista i mentor Hitlera, Ford, w swojej książce: „Międzynarodowy Żyd” pisze: „Stany Zjednoczone sprowadziły w ciągu czterdziestu lat 3,5 miliona imigrantów z silnym poczuciem tożsamości i mówiących w jidysz.”

Syjoniści mieli ogromny wpływ na społeczeństwo amerykańskie, w szczególności w zakresie zniesienia religijnego życia publicznego; działania te rozpoczęły się w latach 1899-1900, gdy próbowali usunąć słowo „chrześcijanin ”, ”buddysta” i „wyznawca” z życia publicznego.

Syjoniści kreowali i kreują aktywne formy nietolerancji religijnej, wprowadzając podział i nienawiść społeczną.

Henry Ford opublikował swoją książkę w 1920 roku. W ciągu czterech dekad (1880/1920) Ameryka przyjęła  3,5 miliona imigrantów, z większości z nich kreując idealne narzędzie europejskiego przewrotu.

To z amerykańskich pieniędzy finansowano Lwa Trockiego, Lenina, Stalina, Hitlera … Rewolucje Październikową, I i II wojnę światową, przejęcie Palestyny, powstanie i upadek komunizmu, kapitalizmu … To oni kreowali przewroty w Polsce i Rumunii na przełomie 1989/1990 roku … Robili to kreując ataki na państwa narodowe i tworząc mit użytecznego antysemityzmu.

Posłuchajcie „anty-obywatela” i oszusta Szymona Wiesenthala, który krzyczał i żądał na Akademii Rumuńskiej usunięcia słowa Żyd z powszechnego słownictwa, ponieważ rzekomo obraża to Żydów!

Jest to cicha forma przemiany Żydów w syjonistów, ale jak mało logiczna – to tak jakby próbować wytrzeć samego siebie … Ale również jednoznacznie wskazuje to na brak powiązań syjonizmu z semityzmem!

Dlatego też, w celu poszanowania prawdy historycznej i poszanowania języka „hebrajskiego”, Żydów, narodów semickich – nie narażamy Palestyńczyków … na ataki fałszywej flagi syjonizmu …

Talmudyści (wyznający idee Talmudu Babilońskiego), kabaliści – to międzynarodowa banda okultystów wykorzystująca zawiłości historyczne do własnych celów.

Uniwersalnym pomysłem ich działań jest wykorzystanie starożytnej religii w celu ochrony swoich interesów – przy jednoczesnej kreacji nienawiści do prawdziwych Żydów, tak aby tarcza ochrona objęła wszystkie formy ich nielegalnych działań.

I proszę was nie słuchajcie Owsiaka, Kaczyńskiego czy Komorowskiego, nie wystawiajcie żadnych lampek w oknach! Dlaczego ? Omówiłem to w temacie Halloween :

http://ligaswiatowa.hvs.pl/poganskie-korzenie-halloween/  [link nie działa – admin]

Liga Świata
Dydymus
https://ligaswiatowa.wordpress.com/

Komentarzy 48 do “Różnice między Żydami, Syjonistami, a Chazarami.”

 1. guła said

  „Pogańskie korzenie Halloween” wpisane w wyszukiwarkę (.pl) pokazuje wiele linków na temat

 2. revers said

  O numerologicznej „dacie premiery filmu „Smoleńsk”. Otóż film trafi do kin w piątek 09.09.2016 (numerologia 27/9 ). 3 x 9. To jednak tylko wierzchołek góry lodowej.

  Premiery takich filmów odbywają się wieczorami, tak więc w kalendarzu (oficjalnym) żydowskim, będzie to 07.13.5776 (numerologia 36/9).

  Miesiąc Ellul zazwyczaj jest 12-ty w kolejności, ale ze względu na obecny rok przestępny, jest liczony jako miesiąc 13-ty. Gdy rok jest przestępny, poznajemy to po tym, że miesiąc Adar został zdublowany – patrz kalendarz:

  http://calendar.zoznam.sk/jewish_calendar-pl.php

  9-ty września to również piątek wieczorem – czyli (oficjalny) szabat.”

  wiecj

  https://radtrap.wordpress.com/…/numerologia-premiery…/

  zwiastun

  .https://www.youtube.com/watch?v=huveY6NEa2Q

  No to milego pozycia w torze, talmudzie wg. kalendarza zydowskiego.

 3. revers said

  https://radtrap.wordpress.com/2016/08/02/numerologia-premiery-filmu-smolensk/

 4. Tamu said

 5. Kronikarz said

  Hydra

 6. huhulaj said

  Kontrowersyjna historia Chazarów – The Controversial Story Of The Khazars

  http://www.fourwinds10.com/siterun_data/history/zionism/news.php?q=1276360998

  Tłumaczyła: Ola Gordon

  O grupie ludzi znanych pod nazwą Chazarów rzadko się mówiło i prawie nigdy nie byli przedmiotem dyskusji poza kręgami naukowymi, szczególnie zainteresowanymi historią
  żydów, aż do 1976 roku kiedy opublikowano kontrowersyjną książkę Trzynaste plemię (The Thirteenth Tribe) żydowskiego filozofa i krytyka społecznego, Arthura Koestlera (1905-1983).
  Ale niezależnie od Koestlera (którego praca nigdy nie była znana wcześniej), mieszkający w Kanadzie pisarz żydowskiego pochodzenia, Michael Bradley, w roku 1978 wydał pracę The
  Iceman Inheritance (Dziedzictwo człowieka lodu), potem jej kontynuację Chosen People From the Caucusus (Naród wybrany z Kaukazu), w których (razem) postawił tezę, że współcześni ludzie znani jako żydzi pochodzili od Chazarów i że, rzeczywiście, Chazarowie mogli prześledzić swoje początki do neandertalczyków.

  Witryna Bradleya

  http:///www.michaelbradley.info

  opisuje wyniki jego badań zawarte w drugiej książce, autor skupia się na dwu odrębnych grupach ludzi pochodzących z gór Kaukazu Bliskiego Wschodu: biblijnych Hebrajczyków, którzy wyszli z południowego Kaukazu w latach 3000-2000 p.n.e, by zaatakować Palestynę, oraz północno-kaukaskich „Chazarów,” którzy około 740 rne przeszli na judaizm.
  Inwazje Mongołów wypędziły Chazarów do środkowej i wschodniej Europy, a ich potomkowie stanowią ogromną większość nowoczesnego żydostwa [temat o który spierali się historycy zarówno żydowscy jak i nie-żydowscy], sugerując że, na ironię, tylko mała liczba obu ludów uważana jest za „żydów,” choć nie mają one ani bezpośredniego, ani genetycznego związku ze sobą, poza tym, że mają wspólne neandertalskie pochodzenie z gór Kaukazu, w bardzo odległej i starożytnej przed-judaistycznej przeszłości.
  Bradley twierdzi, że ludy i kultury pochodzące z gór Kaukazu (znanego schronienia dla późnych społeczeństw neandertalskich) w czasach proto-historycznych i historycznych, pozostały wysoko inteligentne, bardzo agresywne i niedostosowane pod względem psychoseksualnym (promujące wysoki poziom spójności grupowej). Te wady, jak twierdzi Bradley, wyjaśniają przetrwanie biblijnych Hebrajczyków wbrew wszystkiemu, oraz również nadmierny wpływ społeczny nowoczesnych zachodnich żydów.

  Bradley twierdzi, że nie ma żadnej mistyki „wybranego narodu”. „Monoteizm”, czysto męskie i abstrakcyjne bóstwo, to zaledwie wynik neandertalskich lodowcowych adaptacji fizycznych i umysłowych lub „wadliwych adaptacji.” Udowodniona neandertalska spójność grupowa, oraz skrajna agresja, razem stworzyły perspektywę zaciętego, ograniczonego „wybranego narodu”. Połączenie kulturowe dwóch oddzielnych linii „żydów” od XVI wieku odgrywało ważną rolę w rozwoju cywilizacji zachodniej, a więc w formowaniu obecnego profilu kulturalnego całego świata.
  Bradley twierdzi, że unikalny wysoki poziom ciągłej neandertalskiej agresji, utrwalonej przez etniczny zakaz małżeństw mieszanych, jest odpowiedzialny za odgrywanie głównej roli tych,
  którzy nazywają się Żydami w odkryciu i podboju Ameryki, w transatlantyckim handlu czarnymi Afrykańczykami jako niewolnikami, oraz w kulturowej kolonizacji nie-białych przez Zachód. Rola ta była zbyt często zniekształcana i kamuflowana przez głośne lamenty o „antysemityzmie”.
  Bradley pisze dalej o własnych badaniach i wynikającej z nich kontrowersji, która wybuchła, gdy liczne media (i źródła żydowskie), wcześniej chwaliły jego prace na temat neandertalczyków, zdały sobie sprawę z tego, że jego prace wskazywały na neandertalskie pochodzenie żydowskiego narodu:
  „Żydowscy” Aszkenazyjczycy pochodzili z regionu znanego późnym neandertalczykom, z gór Kaukazu i okolicznych stepów. niektórzy z typowo „żydowskimi” wadami fizycznymi byli oczywiście bardzo szczątkowo neandertalscy, głównie niski wzrost i pulchna budowa ciała, bardzo niskie i o dużych piersiach kobiety, wyjątkowo owłosieni mężczyźni ze skłonnością do krzaczastych brwi, i duże haczykowate nosy występujące u obu płci. Wielu żydów aszkenazyjskich ma drobno kręcone włosy barwy ciemnej czerwonawej, brązowej lub w kolorze mahoniu.
  Wśród „żydów” aszkenazyjskich istnieje również genetyczna cecha twarzy w kształcie dzioba, nie tylko haczykowate nosy i duże usta (na więcej sposobów niż jeden), które „okrywają” dolną część twarzy. Dobrze znanymi i ładnymi przykładami są Barbara Streisand i Julia Roberts, wykazującymi jak atrakcyjna może być ta wada genetyczna. Ale to nie są fizyczne wady „semickie.” Są to fizyczne cechy neandertalskie. I być może wśród Aszkenazyjczyków zachowały się jakieś neandertalskie emocjonalne wady wraz z fizycznymi.
  Ich aspirowanie do „narodu wybranego” jest typową neandertalską obsesją wewnątrzgrupową, która faktycznie jest predyspozycją genetycznie rasową przeciwko wszystkim ludziom. Jest to genetycznie określona mentalność „my przeciwko im”. Ich wyższy poziom znanej neandertalskiej agresji przeciwko obcym, odpowiada za ich nieproporcjonalny wpływ społeczny gdziekolwiek osiedlili się na zachodzie… Jako grupa,
  Żydzi aszkenazyjscy wykazują się trwałymi wadami neandertalskimi, najsilniejszymi wśród żyjących ludów kaukaskich, z powodu zakazów małżeństw mieszanych. Ich neandertalskie
  geny trzymane były „w rodzinie.” Te neandertalskie geny nie zniknęły na skutek małżeństw mieszanych tak bardzo, jak wśród innych ludów kaukaskich. Pochodzenie dzisiejszych aszkenazyjskich „żydów” ze stepów dzisiejszej Rosji nie było wyłącznie teorią opartą na satyrze średniowiecznych chrześcijańskich, islamskich i żydowskich kronikarzy. Była to twarda i celowa rzeczywistość historyczna, oparta na lingwistyce i dowodach archeologicznych. I w przypadku The Iceman Inheritance, moją niewybaczalną zbrodnią było to, że do innych dowodów dodałem bardziej przekonywujące dane antropologiczne. Te „dane” były czymś, co każdy faktycznie mógł zobaczyć przyglądając się po prostu licznym północno-amerykańskim „żydom.”
  Jak mówi Bradley, dziedzictwo neandertalskie współczesnego narodu żydowskiego wyjaśnia ich problemy nie tylko w związku z prawdziwym narodem Palestyny, lecz także z innymi na
  tej planecie. Pisze on:
  „To niefortunne połączenie wysokiej agresji z tendencją do niestabilności emocjonalnej i histerii, kiedy czują się zdenerwowani lub zagrożeni… co jest cały czas, gdy nie mają absolutnej kontroli. I nawet wtedy są aroganccy i zaniepokojeni. Etnicznym symptomem tej chwiejności emocjonalnej jest żydowska skłonność do hipochondrii. Nawet oni nie mogą (jeszcze) kontrolować śmierci. To niefortunne połączenie wysokiej agresji w połączeniu z tendencją do niestabilności emocjonalnej i histerii, okazało się być niebezpieczną i tragiczną sytuacją w dziejach Zachodu. Ich agresja zachęca do ciągłych żydowskich prób kontroli społeczeństw, podczas gdy niestabilność emocjonalna większości żydów, utrudnia racjonalnie odróżnienie pomiędzy uzasadnioną krytyką społeczną przez ich nie-żydowskich sąsiadów oraz atakami na nich. Niewrażliwi nawet wobec obiektywnej obawy o nadmierny żydowski wpływ na
  społeczeństwa, oraz reagujący z histeryczną agresją na każdy taki rzekomy „atak” na ich zachowanie i zarzuty ze strony nie-żydów by je ograniczyć, żydzi zawsze prowokowali przemoc wobec samych siebie. A potem, z dużą satysfakcją emocjonalną, czują się ofiarą i przypisują sytuację wrodzonemu „antysemityzmowi” wśród swoich sąsiadów.

 7. huhulaj said

  „Zgodnie z definicją słynnego psychiatry profesora Lombroso różne szaleństwa i choroby psychiczne występują u żydów 6 razy częściej niż u innych. Ale Lombroso sam był włoskim żydem. Był potomkiem długiej linii rabinów i talmudystów, tak że trudno go chyba oskarżyć o wymyślony przez nich „antysemityzm”. Jako psychiatra, był bez wątpienia człowiekiem uczciwym, z bardzo dobrą reputacją w świecie naukowym. Dlatego powinniśmy chyba mu ufać, jeżeli chodzi o ten sześciokrotny współczynnik. To choroba psychiczna powoduje cały szereg kompleksów, które bardzo często występują u ludzi dorywających się nagle do władzy. Są to: chory kompleks władzy oraz kompleks przewodzenia innym; i wiąże się to, zdaniem większości ekspertów, z sadyzmem i homoseksualizmem”.

  Na podstawie książki Andrjeja Dikjego – „Żydzi w Rosji i ZSRR”. Z komentarzami Grigorija Klimowa.

 8. leszek karpinski said

  Może troszkę tak na bok, ale zapytam i opowiem. Co jest z ludźmi że mają coś do żydów? zazdrość? czy jak? co oni takiego zrobili? Mieszkałem jakiś czas w żydowskiej dzielnicy w Londynie i osobiście to ich podziwiam, abyśmy tylko postępowali tak jak oni i wspomagali się na wzajem. Kiedy żyd otworzył sklepik, to wszyscy żydzi zawsze u niego kupowali, miał drożej ,ale nie szli gdzie indziej lecz jego wspomagali. Młodzież żydowska na ulicach zawsze czysta i schludna z dobrymi manierami, z szacunkiem do obcych. Nie widziałem , pijanych żydów lub hałasujących na ulicach. Nie słyszałem aby żyd wybijał szyby czy też kradł. Zawsze sobie pomagają , jeśli ktoś jest biedny to pomogą mu się wzbogacić i nigdy go nie opuszczą w potrzebie. Takie tylko spostrzeżenia, naprawdę podziwiam ich ducha i siłę. Dlaczego my tak nie możemy? retoryczne to pytanie , lecz powiedzcie mi co takiego złego czynią iż tak ich ludzie nie cierpią, bo ja nie rozumiem. Aha i tak na koniec dodam iż stosują się ściśle do postu i to nie dlatego bo tak nakazano lecz dlatego że rozumieją po co Bóg nam to nakazał. Nie ma odnotowanego przypadku praktykującego żyda który miał raka, niespodzianka. (nie twierdzę iż wszyscy są święci, bo na to chyba wpis mój wskazuje)

 9. huhulaj said

  Polecam książkę profesora historii uniwersytetu w Tel Awiwie, Szlomo Sanda – Kiedy i jak wynaleziono naród żydowski.
  Do pobrania tu:

  Click to access Szlomo-Sand-Kiedy-i-jak-wynaleziono-narod-zydowski.pdf

 10. Dziadzius said

  Na zebraniu Narodow Zjednoczonych # 2400,- 10, Listopada 1975 roku przeglosowano wniosek # 3379 [ 72 za i 35 przeciw] ze ” ustalilismy ze Syjonizm jest ( organizacja) rasistowska i dyskryminuje rasistowsko) .
  Izrael odpowiedzial ze ” dla nas narodowi zydowskiemu ten wniosek jest oparty na nienawisci i klamstwie i arrogancji i jest wyzuty z wartosci tak moralnych jak i prwanych . Dla nas narodowi zydwoskiemu ( ten wniosek) jest m niczu=ym innym niz kawalkiem papietru a my bedziemy za to go uwazali” .. i ambasadoe porwal odpis rezolucji —-
  Ale przedtem USA powiedzialo ” My ( Stany Zjednoczone) nie uznajemy i nie zamierzamy zachowac i nigdy nie zgodzimy sie na ( uznanie) tej haniebnej uchwaly”—-
  TO JEST FIZYCZNY DOWOD DEMOKRACJI ala USA– oops—USraela —
  No i Narody (smrody) zjednoczone na rzadanie Usrael usunely wniosek #3379 —16 grudnia 1991.

 11. Marucha said

  Re 8:
  Panie Leszku, Pan to mógłby monologi do kabaretu pisać…

 12. SAP said

  Leszek Karpiński

  Przykłady z życia:

  Może zjemy Macdonalda. Skoczysz? Aha i pożyczysz mi bo jestem dziś bez forsy.

  To ty zrobiłeś? Bo wygląda jakbyś komuś za to zapłacił.

  Słuchaj powiem ci w tajemnicy, że po dyplomie nie szukaj tu roboty. Szkoda czasu.

  Nie obchodzi mnie, że w Polsce ludzie są biedni. Niech każdy dba o siebie. Co ty komuchem jesteś? Słuchajcie, słuchajcie! Malinowski jest komuchem!

  Co ty żydem jesteś?

  Wyjdę za ciebie ale nie licz na moją miłość.

  Wtedy kiedy słyszałem te teksy od kolegów i koleżanek nie wiedziałem, że byli żydami.

 13. Dziadzius said

  @9– Bardzo ciekawe zetawienie „historii” ale przyslowie mowi ze „jezeli chcesz usunac podejrzanie od siebie to poszukaj i podaj kogos innego za winowajce” [Najlepszy dowod nazi a nie niemcy] . Ja nie mysle ze Sanda pisal to „dzielo”? bez pozwolania i poparcia knestu i zgraii rabinow — bo Aszkenazi chetnie chca winowac kogo sie da ale nie siebie

 14. Wimar said

  Cyt : Tak więc „nowy judaizm” jest przedstawiony jako seria mistycznych objawień doświadczanych przez osoby zawierające przymierze z „nowym Bogiem”. Na mocy tych nowych doświadczeń powstała Kabała i Talmud Babiloński (nie mylić z Jerozolimskim).
  Talmud jerozolimski powstał w IV w. a babiloński w VI w. Skoro państwo chazarskie powstaje VIII w. to coś tu nie gra !
  Polemizowałbym też z tym „ nowym Bogiem”. Jest stary i należy go pisać z malej litery. Już w III w. niejaki Mani wyjaśniał o jakiego „boga” tu chodzi.

 15. Ad. 12

  Dowcip z małej miejscowości (dziś to Białoruś) sprzed wojny:

  W szkole Mosiek do Janka – Janek, chcesz bułkę? … bo jak nie chcesz, to JA SAM ZJEM!

 16. maryjanek said

  Rządy Żydów w Polsce – czego tatuś z mamusią Andrzejka dupa uczyli i czego go nie nauczyli
  http://kekusz.pl/2016/08/rzady-zydow-w-polsce-czego-tatus-z-mamusia-andrzejka-uczyli-i-czego-go-nie-nauczyli-pismo-do-prezydenta-andrzeja-dudy/

 17. huhulaj said

  Niejaki Dydymus tak namieszał w tym artykule, że jego rozkład logiczny byłby bez sensu. Czy jest to wynikiem zbyt małej wiedzy? A może…?

  Artykuł jest po prostu nie najlepiej napisany, dość chaotyczny.
  Admin

 18. SAP said

  KK w Polsce ma archiwa. Ma wiedzę kto kim jest i skąd wyrósł. Wiedzą też kto jest tą najlepszą latoroślą, genetycznie i historycznie predestynowaną do bycia głową narodu. Czemu z tej wiedzy nie korzysta? Czemu wspiera pokraczne podróbki?

 19. Anna said

  Teoria chazarska wcale nie jest taka pewna, jakby to wynikało z tego artykułu.
  Proszę zwrócić uwagę na to, że promują ją sami żydzi: Koestler, Sand i ten gość od genetyki, którego nazwiska nie pamiętam.
  Ostatnio zapoznałam się wielce cennym artykułem na ten temat Davida Duke’a.
  Przedstawia on sporo dowodów na to, że sami żydzi promują swoją chazarskość aby pozbawić się odpowiedzialności za to co było wcześniej.

  Sprawa do przemyślenia: Skąd wiadomo, że genetycznie żyd to Chazar, skoro nie ma dziś na świecie nikogo, kto jest prawdziwym Chazarem?
  Szwindlem pachnie na milę.

 20. huhulaj said

  Jeśli ma ktoś ochotę przeczytać książkę „syjonisty i mentora Hitlera” (według autora powyższego artykułu), to proszę:

  Click to access Henry-Ford-Międzynarodowy-zyd.pdf

  Jest tam sporo o Polsce.

 21. huhulaj said

  A tu w sposób dość przystępny o syjonizmie:

  https://ussus.wordpress.com/2011/11/06/prosto-o-syjonizmie-co-oznacza-zydowski-nacjonalizm/

  Nazwę „syjonizm” bierze się od Syjonu. To wie już chyba każdy; lecz nie każdy wie, ile tych Syjonów planowano.

  Propozycje budowy Syjonu poza Palestyną – Michał Sikorski, to kolejna pozycja, którą polecam, jako ciekawostkę:

  https://rapidu.net/4516899531/Syjon.rar

  Książeczka w wielkim skrócie przedstawia historyczne pomysły na utworzenie państwa dla tzw. żydów. Było ich sporo (tych pomysłów).

  Uzupełniłem ją (tę książeczkę) paroma odsyłaczami do stron internetowych oraz umieściłem w środku inną książkę (czytaną) „Judeopolonia – żydowskie państwo w państwie polskim – Dr Andrzej Leszek Szcześniak”. Znajdziecie tam również kilka uzupełnień (bardziej współczesnych) tego tematu w osobnym folderze.

  Miłej lektury.

 22. VA said

  Powodem antysemityzmu jest to, że judaizm jest zdefiniowany przez kabałe, satanistyczny kult, którego celem jest posiadanie ludzkości. Poprzez korzystanie z centralnej bankowości (druk pieniadzą) i masonerię, kabalistyczni Żydzi przejęli kontrolę nad światem.
  Komunizm, socjalizm, liberalizm, feminizm, syjonizm to tylko maski do tego programu.
  Lucyfer jest Bogiem judaizmu.
  W 1976 roku Walter White Jr. „zatroskany patriota” przeprowadził wywiad z młodym Żydem imieniem Harold Rosenthal, który był asystentem senatora Jacob Javits z Nowego Jorku. W wywiadzie, opublikowanym później jako „The Hidden Tyranny”, arogancki Rosenthal twierdzi (nagrane na taśmie), że Żydzi mają pewne „sfabrykowane kłamstwa, które rozpowszechniają, aby ukryć swoją naturę i ktore chronią ich status władzy.”

  Rosenthal obala powszechnie akceptowane kłamstwo, że „Żydzi są Izraelitami, a więc naród wybrany przez Boga”.

  Rosenthal powiedział: „Większość Żydów nie lubi się do tego przyznać, ale naszym bogiem jest Lucyfer, a my jesteśmy Jego ludem wybranym. Lucyfer jest bardzo żywy i realny. „(The Hidden Tyrania)

  Celem Lucyfera jest oszukać cały świat (Ap 12: 9) w wyniku przekształcenia się w anioła światłości (2 Kor 11: 4). Najlepszym przykładem jest masoneria. Ich motto „zrobic dobrych ludzi lepszymi” produkuje znacznie bardziej korzystny wizerunek publiczny niż prawdziwszą alternatywę: „jak zostać opętanym przez demona w 33- łatwych krokach”. Żydowskie i masońskie religie czczą tego samego Boga-Lucyfera.

 23. matirani said

  PAn Lesze napisal: Młodzież żydowska na ulicach zawsze czysta i schludna z dobrymi manierami, z szacunkiem do obcych. Nie widziałem , pijanych żydów lub hałasujących na ulicach.
  No to prosze popatrzec:

  pija, sraja, szczaja i rujnuja hotele i autobusy

  To samo w Argentynie i w Chile, gdzie niszcza Patagonie.
  Niestety guglu nie pokazuje wiecej… wiadomo do kogo nalezy

 24. L2P said

  Ad.4
  Piekna i odwazna mowa Ks.Jacka Miedlara [ moze Polska jeszcze nie zaginie…]

  Pozwole sobie wrzucic pare wskazowek w j.pol. i ang. bez ulatwien..na temat powiazany z `mesjanista zydem` …

  A Słowo stało się ciałem i zamieszkało wśród nas…

Wszystko przez nie się stało;
a bez niego nic się nie stało, co się stało;
 W nim było życie, 
a życie było światłością ludzi,
a światłość w ciemności świeci 
i ciemność jej nie ogarnęła”.

  ŚMIERCI JUŻ NIE MA
  Skoro dziś żyjesz
 będziesz żyć wiecznie.
Raz do życia powołany 
Śmierci nie zaznasz.
Ciało obumrze bo z materii
,która stany swe zmienia,
 lecz ty żyć będziesz wiecznie.
Twoje myśli, wiedza, uczynki…
Jesteś duchem w ciele,
A wiesz o tym niewiele…

  MIŁOŚĆ LUB NIENAWIŚĆ
 oto co cię czeka.
NIENAWIŚĆ dla zbrodniarzy.
MIŁOŚĆ dla CZŁOWIEKA.

  `Judaizm antropologiczny i okultyzm symboliczny nie ma żadnego związku z Żydami`- niezly miszmasz..

  Rzeźnicy niekoniecznie chca rozmawiać z trzodą prowadzoną do ubojni…

  Wiara Chrystusowa Daje Wiedze i Dary Ducha Swietego widziec Grzech, Rozpoznawac grzech, rozpoznawac jego mechanizmy.
  Rozum jest sloncem dla umyslow,madrosc byla pierwsza emanacja boska.ktora tworzyla swiat i stala się Matka Slowa dla odsloniecia prawdy.

  Msza święta Kościoła Katolickiego jest to Przenajświętsza Ofiara Nowego i wiecznego Przymierza Boga z ludźmi, w której Jezus Chrystus, życie swoje ofiarowawszy na krzyżu dla zbawienia świata, utajony pod postaciami chleba i wina, złączony mistycznie z całą społecznością prawdziwego Kościoła Katolickiego, ofiarę swoją krzyżową bezkrwawym sposobem ponawia poprzez posługę kapłana na uwielbienie Boga, za zadośćuczynienie za grzechy nasze i na uproszenie nam łask potrzebnych do zbawienia.

  Bog nie stworzyl dobra-on jest dobrocia i miloscia. Wszystko, co stworzyl bylo dobre. Bog nie ma nic wspolnego ze zlem. Zlo jest zwiazane z buntem aniolow i w ten sposob przyszlo na swiat. Od jednego najwyyzszego aniola- nakrywajacego u tronu bozego- wszystko sie zaczelo. Ten jeden z najpiekniejszych aniolow, byl niezwykle inteligentny i z tej racji posiadal wiele funkcji, ktore dawaly mu wyzsza niz u innych aniolow range. W pewnym momencie uznal, ze jest juz prawie taki jak BOG, czyli moze mu byc rowny.Do tej mysli sprytnie przekonal wielu innych aniolow, ktore daly mu sie zwiesc, bowiem nigdy nie mialy doczynienia z klamstwem.Tak powstalo zlo, ktore teraz obfituje we wszystkie nieszczescia, lzy, smierc. To zlo zostalo przyjete na ziemi. Bog ratowal najpierw aniolow a potem ludzi. Bog nie ma nic wspolnego ze zlem.

  Całun Jezusa jest bardzo wymownym, choć tylko materialnym i milczącym świadkiem Jego męki i Zmartwychwstania mocą Bożą. My bądźmy żywymi świadkami Boskości Chrystusa i dokonanego przez Niego Odkupienia, które jest bramą do wiecznego życia i oglądania Boga twarzą w twarz!

  Klaus Berger w książce „Po co jest diabeł?” mówi wprost, że ten, kto się otwiera na Boga, spotyka także diabła. Życie duchowe nie jest oazą spokoju, duchową drzemką czy też formą relaksu, ale terenem walki, walki na śmierć i życie. Zawierzenie Bogu nie odsuwa zła na bezpieczny dystans, bywa wręcz odwrotnie: ludzie, którzy wstępują na ścieżkę wiary, muszą się zmierzyć z diabłem, z samym sobą, czy z demonami przeszłości

  Ale zyć się odechciewa jak się pomyśli do jakiej potęgi doszły te prymitywne, okrutne i bezgranicznie chciwe skurwysyny. Czego swoją łapą nie tkną tam wszędzie czuć swąd gówna i świeżo rozlanej krwi. Ta ich nauka, sądy, media, banki… jedyna nadzieja że tak jak wszystko co w naturze chore i zwyrodniałe, tak samo ich w końcu szlag trafi.

  Will of Canaan, „hate your masters, and never tell the truth.”

  Szatan-wiele imion..poprzez milenia..
  Kain
  
Kenici

  Kananejczycy
  
Edomici

  Ideumejczycy

  Faryzeusze
  
Żydzi sefardyjscy [ arystokracyja ]
  
Żydzi aszkenazyjscy (Chazarowie zolnierze Sefardow)

  Zyd — miedzynarodowa plemienna organizacja sprytnych typów, które lubią szmal (bo daje władzę) i potrafią wycisnąć go obojętnie jakimi sposobami [ masoneria ] — NIE naród.

  jew el lery — drogie kamienie
  jew el ler — handlarz drogich kamieni
  jew — skrót od powyższego

  Lucyfer
  Trybunał Rothschildów
  Rada 13-tu
  Rada 33-ch
  Komitet 300-tu
  B’nai Brith’
  Wielki Wschód
  Komunizm
  Krąg szkocki
  Rotarianie, Lwy
  Stopnie Joanitów (Maltańczyków)
  Wolni murarze (masoni) bez fartuchów
  Humanizm

  Większość tych ‚objawień’ to żydowska reżyserka dla `katoliczników`… .
„Módl się, pracuj, módl się, wybaczaj, przebaczaj [unym], czasy ostateczne [zwłaszcza – a tego nikt nie wie] nadchodzą….. .”
  A gdzie jest Wiara Prawdziwa? Jedność z Bogiem? Spokój?
  Omamy i opętania.
I tak – od zarania.
  Mało Wiary – dużo ‚siary’.

  The world is a contest for our souls. The people who are pushing products, violence, and sex are not operating on a random, ‚whatever sells’ basis. They have Masonic symbols in their logos. The top players are following an occult script designed to enslave us body and soul. They are building a gigantic prison based on their own mental hell. This is the New World Order; we are the inmates.

  Postępowcy niech szykują swe kobiety na zapładnianie żydowską spermą „in vitro”

   11, 17 – Żydzi Szanownym Panom pomylili się Judejczycy i Izraelici z Żydami-Edomitami 🙂 To zupełnie dwie różne rasy. Tych ostatnich podbił Izrael 125 lat przed Chrystusem. Żydzi, plemię żmijowe, hybrydy z szatanem, to w prostej linii Kennici, Kananejczycy, Edomici – podszywający się pod Izraelitów. Ich wiara, faryzeuszy – rabinów, to Talmud Babiloński zawierający pogańskie czczenie Baala, okultyzm i inne brednie. Narodem wybranym są Izraelici, a nie Żydzi – kłamcy, podszywający się pod potomków Jakuba. To kundle z Kaina, Ezawa i ich przodka szatana-węża. To hybrydy szatańskie – stąd ich wiara i postępowanie. Czytajcie Biblie ze zrozumieniem w oryginalnych przekladach..

  Kiedy byłem małą dziewczynką (wężykiem) to sobie wyobrażałem że jeśli bestie z kosmosu zrobią inwazję na Ziemię aby nas eksploartować, to będzie ich można poznać po jakichś czułkach na głowach, zielonej skórze, cienkich tylnych łapach itp. A tu kuźwa nic takiego, po prostu wali od nich czosnkiem i mają „oskalpowane” łebki.

  `Chazarskie` śmieci bez swojej ideologii nienawiści karmionej talmudem i bolszewizmem – rozpuściliby się pośród normalnych ludzi i tyle by ich było.
Oni nie istnieją bez swojego rasizmu i faszyzmu. Ale innym odmawiają prawa do odrębności. Gojom multikulti, zniszczenia, pasożydom rasizm, ekskluzywizm.
Ale spoko, po drugiej stronie, przywitają was synkowie waszego pape.
Tam płacz i zgrzytanie zębów. Będziecie mieć cała wiecznośc na rozwijanie swego rasizmu w rodzinnym gronie.

  Legenda o tym, jak uciekający przed prześladowaniami na zachodzie Europy Żydzi przybyli na tereny obecnej Polski. Miejsce, do którego dotarli, nazwali – jak podpowiedział im głos, który usłyszeli z nieba – Po-lin (pol. tutaj odpoczniesz). W ten sposób Polska na tysiąc lat stała się ich największym europejskim domem.”
  I tak sobie odpoczywają, a Polacy zapieprzają do śmierci.

  Car poniosl straszna kare za blad swoje Babki Katarzyny, ktora poprzez zabor 15 wojewodztw Wielkiego Ksiastwa Litewskiego..zlamala nakaz sw Wlodzimierza i Olgi oraz Jaroslawa Madrego, ktory zakazywal Zydowinom wstepu na ruskie ziemie , czyniac im wyjetymi spod prawa… Zakaz obowiazujacy do momentu kiedy jednym pociagnieciem piora wraz z ziemiami WKL w tereny Rosji wlaczono Obszar Osiedlenia…

  „History is indeed little more than the register of the crimes, follies and misfortunes of mankind.”

  People are too unconscious to know that they are unconscious. 
They are too closed minded to know that they are closed-minded. 
They are too asleep to know that they are asleep…Lazarus case..needs awaken from it !
  Jesus said, “Our friend Lazarus is fallen asleep, but I go, that I may 
awaken him out of sleep.” John 11:11

  Codes awaken the mind to the change and evolution of consciousness. 11 is one of those codes, meaning activation of twin spiraling human DNA.

  The doctrine of humanism, by denying God’s role in mankind’s affairs, opens the door for a cabbalistic state to take away all human rights, and thus set up a Soviet Gulag, or world concentration camp. This would ensure the final victory of the Canaanites over the people of Shem, enshrining the hatred which is the core of humanistic philosophy in their absolute power over their historic opponents.
  The importation of Calvinism into England was calculated to drive a wedge between the Church and State. The traditional Church of England had as its titular head the King. Calvinism’s divisive propaganda led to the triumph of Cromwell and the replacement of the Kings of the Stuart line by the House of Orange-Nassau.
  Follow up next …

  Finally some people trying to really understand the problem of the jews in depth. jews are not victims never were. their race. is evil. but not in a normal sense. they will end up drinking the blood of your children. for ever…

  Luter napisał o ich jarzmie ekonomicznym: „Dlaczego oni trzymają nas, chrześcijan, w niewoli w naszym własnym kraju, pozwalają nam pracować w pocie czoła, kiedy oni przywłaszczają sobie pieniądze i towary… dobrze żyją z towarów które my wyprodukowaliśmy, trzymają nas i naszych bogów w niewoli poprzez swoją przeklętą lichwę (odsetki), szydzą z nas i nas opluwają, bo musimy harować i pozwalać im na bycie szlachetnymi naszym kosztem, wiec oni są naszymi panami i mistrzami, a my ich sługami z tym co posiadamy, potem i krwią! I żeby nam dziękować i nagradzać, oni przeklinają naszego Pana!

  I Wojna byla wlasnie o to ,ze Car odmowil przyjecia papieru za zloto. Nie zmienil parytetu rubla…czym odmowil holdu Mamonowi.
Koszt tej operacji pond 64 mln istnien ludzkich,,,bialych, jasnookich , blondynow..w wieku rozrodczym.

  O II Sw.nie wspomne bo to kulminacja niszczenia bialych ludzi jak pozniej mixacja i zydowska medycyna..!

  Ręce opadają, jak chciwe parchactwo na ludzkiej krzywdzie, nieszczęściach sie bogaci. Jak bezwzględnie. Oni nie mają rąk, tylko macki. Dotkna nimi, wyrwą to co zyje, reszte zostawią na zgubę. Pod szyldem uzdrawiania.

  Może to jakiś instynkt wytworzył się u innych ras na przestrzeni wieków, by się móc chronić przed najgorszym wrogiem i rozpoznanie ich jest dzięki temu łatwiejsze. W sumie tylko oni spośród wszystkich ludzi skrywają swe pochodzenie. Znacie inne narody, które tak postępują? Jak można wypierać się swego pochodzenia dla korzyści materialnych, bogactwa. Ktoś taki jest kompletnym zerem nie wartym chodzenia po tej ziemi. No, ale oni już nie mają wyjścia, muszą kontynuować swój przeklęty los, bo od wieków w oczach pozostałych narodów są właśnie nic nie warci. Nic im więcej nie pozostało.

  This knucklehead keeps calling these guys „Nazis”. They aren’t „Nazis”. The „Nazis” (German National Socialists) were fighting against COMMUNISM in the Soviet Union! I guess he is unaware that WW II ended 70 years ago. And even if these Ukrainians want to call themselves „Nazis” it doesn’t mean they are. Well, the National Socialists never called themselves that, it was their political enemies who used that term, so maybe they are „Nazis” like a cartoon caricature, but they aren’t National Socialists! [ znak rzymski mial oryginalnie te nazwe, parch srogo oberwal od rzymian stad ich znecanie sie nad pokonanym..]

  Hitler dictates his final Political Testament, in which he denies any responsibility for starting the war:
  “It is untrue that I or anyone else in Germany wanted war in 1939. It was wanted and provoked solely by international statesmen either of Jewish origin or working for Jewish interests…
  Nor have I ever wished that, after the appalling First World War, there would ever be a second against either England or America. Centuries will go by, but from the ruins of our towns and monuments the hatred of those ultimately responsible will always grow anew against the people whom we have to thank for all this: international Jewry and its henchmen.”

  The „antichrist” is not a person,[ as may personalize in the future with 100% antagonistic world..] it is the collective of people making up government, industry, banking, media…etc…That ENTIRE Atlantean system of commerce. ANYone who denies Christ is „anti” Christ as said in 2 John 1 verse 7. There’s millions of people who are part of that antichristic system that is being manifest by the evils of men and each and every one of those men are also anti-Christ.
  A Zionist is a „Jew” who is master of commerce, worships money/materialism and does not believe in God as a spiritual being. They believe God is G.O.D. (G)old (O)il (D)rugs and they spurn God in order to RULE as „gods” over us. What they call goyim, profane and „cowans.” Zionist „Jews” are the children and „chosen people” of Satan and Jesus pointed out who those people were in John 8. John 8 42 Jesus said unto them, If God were your Father, ye would love me: for I proceeded forth and came from God; neither came I of myself, but he sent me. 43 Why do ye not understand my speech? even because ye cannot hear my word. 44 Ye are of your father the devil, and the lusts of your father ye will do. He was a murderer from the beginning, and abode not in the truth, because there is no truth in him. When he speaketh a lie, he speaketh of his own: for he is a liar, and the father of it. 45 And because I tell you the truth, ye believe me not. 46 Which of you convinceth me of sin? And if I say the truth, why do ye not believe me? 47 He that is of God heareth God’s words: ye therefore hear them not, because ye are not of God. 48 Then answered the Jews…

  History is a cold meal seved by the victors.
13 Jews were on the Versilles treaty91st World War)
They divided and perscuted Germany to near destruction. Hitler caste out the Rothchilds and their banking system. The Jews then devised world wide sanctions against Germany. germany in return for their treachery sent them packing, epelled them.
The Jewish led Polish nation began to kill 50,000 Gemans that were in the divided German eastern section (Versilles treaty) Hitler invaded poland only to protect his countrymen . A trap set by the Bolshovics an the Rothchilds.

  See David Cole on Auchwitz(youtube)

  See Thegreateststorynevertold.com

  Imagine a world of European supremacy! Imagine what wonders our people could do! The lie that we are the only species on this earth that is 100% equal must be thrown in the fires of our might! What is this new world? A world where the proud are silenced and the weak are praised. Transgenders and Homosexuals are honoured more than true partisans that would fight and die for their people. Is this truly a world you want? If a world that oppresses the weak and feeble is wrong, then what is a world that oppresses the mighty and strong?

  Imię „bestii” to nie imię własne samej „bestii” ale jest to imię, które „bestia” nadaje człowiekowi.
  [ juz sa kody kreskowe ale u Boga liczy sie wolna i swiadoma wola co ma byc z tzw.chipem..]
  To jest imię, które „bestia”, zwiastun Antychrysta, nadaje „małym i wielkim, bogatym i ubogim, wolnym i niewolnikom”. Wyrażenie „albo liczbę jej imienia” należy rozumieć jako uściślenie. Jest to wskazanie, że imię, które „bestia” daje człowiekowi jest zapisane w postaci liczbowej, to znaczy, że jest ono cyfrowe.

  Swoją drogą, plany unych są realizowane przez n-te pokolenie. Cierpliwie, systematycznie, nieśpiesznie. Ciekawe. Choćby dlatego, że widać to od wieków. Wiemy to. I co?
 Gooowno. Pozamiatane.
Tańczymy z chochołem.

  The more conscious I become the more miserable. The more different I feel from everyone around me. Its pretty lonely. Sometimes I wish I was a lemming. I wish I could just care about pop culture & sports. Live life on the surface just partying, shopping, facebooking, socializing with fellow zombies. I’d be much happier no doubt.

  Komoruski byl beznadziejny, Duda jest bardziej „okrzesany” co nie zmieni faktu, ze nie jest bardziej niezalezny od poprzednika. Smycz zostala poluzowana, lecz nie wypuszczono psow na wolnosc, bowiem sa potrzebne do szczucia na niedzwiedzia, tygrysa i liski …Nadal nie mamy ani przemyslu, ani bankow ani wolnosci. Zas nowa prezydentowa zdaje sie byc podobnej nacji do poprzedniej. Jest dobrze, lecz nie beznadziejnie, a moze byc jeszcze bardziej POPiSowo!

  Cywilizacja polska, która faktycznie chyba kiedyś istniała, a może nawet resztki jej iskier jeszcze gdzieś się tlą na tej strasznej pustyni, jaką jest dzisiaj żydowski obóz koncentracyjno-uchodźczy, któremu na imię RP –uciekaj z Polski albo giń.?

  „Zachod” (po słowacku ‚sracz’)

  A co z tym zrobić?
  „Nadchodzą znowu czasy, w których przeżyje tylko to, co umie pełzać”.

  „W pełni zgadzam się z gen. Washingtonem, że musimy chronić ten młody naród przed podstępnym wpływem i infiltracją. Tym zagrożeniem, panowie, są Żydzi. W każdym kraju gdzie Żydzi osiedlili się w dużej ilości, obniżyli poziom moralny, zdeprecjonowali uczciwość handlową; odseparowali się i nie chcieli się zintegrować, drwili i usiłowali podważyć religię chrześcijańską, na której dany naród został utworzony, poprzez sprzeciwianiu się jego restrykcjom; tworzyli państwo w państwie, a gdy próbowano się temu sprzeciwić, próbowali udusić ten kraj finansowo, tak jak w przypadku Hiszpanii i Portugalii.
  – „Przez ponad 1700 lat Żydzi byli płakali nad swym smutnym losem, że zostali wygnani z ojczyzny, jak nazywają Palestynę. Ale, panowie, gdyby świat zafundował im coś takiego, oni od razu znaleźliby powód by nie wracać. Dlaczego? Ponieważ są wampirami, a wampiry nie żyją na wampirach. Oni nie mogą żyć tylko między sobą. Muszą egzystować na chrześcijanach i innych ludziach spoza ich rasy. Jeśli nie wykluczycie ich z tych Stanów Zjednoczonych poprzez Konstytucją, to w czasie krótszym niż 200 lat będą roili się tu w tak wielkiej liczbie, że będą dominować i zagarną ziemię, zmienią nasz system, za który my, Amerykanie oddawaliśmy naszą krew, oddawaliśmy nasze życie, naszą istotę i narażaliśmy naszą wolność.
  – „Jeśli nie wykluczycie ich w okresie krótszym niż 200 lat nasi potomkowie będą pracowali w polu by zapewnić im środki, podczas gdy oni w bankach będą zacierać ręce. Ostrzegam was, panowie, jeśli nie wykluczycie Żydów na zawsze, wasze dzieci przeklną was w grobach. Żydzi, panowie, są Azjatami, bez względu na to gdzie urodzeni i jak wiele pokoleń dzieli ich od Azji, one nigdy nie będą inni. Ich wartości nie zgadzają się z wartościami Amerykanów, a nie będą się zgadzały mimo że będą żyć wśród nas przez dziesięć pokoleń. Oni nigdy się nie zmienią. Żydzi są Azjatami, są zagrożeniem dla tego państwa, jeśli pozwolimy im na osiedlenie, powinni być wykluczeni z tego Konwentu Konstytucyjnego”.

  Islam jest w gruncie rzeczy herezją chrześcijańską.

  Kiedys moj znajomy powiedzial mi ze prawdziwych Polakow w Polsce zostalo okolo 7 milionow reszta to mieszance ktorzy deklaruja sie Polakami ale nimi nie sa >Dzisiaj wiem ze ten znajomy mial racje.

  Na wlasnie historia daje nam najlepsze przyklady…jak ta milosc , braterstwo , pomoc wyglada w rzeczywistosci…. Karol budujac niebo na ziemi zbudowal potege FRANCJI…. Henryk Barbnarossa budujac to samo wybudowal potege NIEMIEC….a parchato- Saremacja wybudowala Miedzynarodowy Kahal…pod egida Frankistow- Illuminatow:-)))
POlakom zostaly piekne piesni…
LOoooojczyzne wolnoooooo racz nam wrocic Panie….
no i idzie to wg zyczen….woooolno……

  It’s all rigged. There will be no tort reform. Term limits won’t happen. Smaller government won’t happen. It’s too late. Too many asshats. Too many takers. Too much debt. Too much corruption. No more ethics. No more constitution. Too big police state. Too big to fail. Too many banksters. Too many lobbyists. Government media cahoots. Sheeple people. Demicans. Republicrats. White shoe boys. Dancing with the stars. Dumbed down education. Useful idiots. Career politicians. Fleecing the system. Debt slaves. Regulations. Overreach. NSA. Spying. Presumed guilty. It’s all a racket. Too far gone.

  Należy po prostu to znieść. To do niczego nie jest potrzebne. Arabowie jakoś mogą żyć bez pożyczania na procent. Wszystko to zaczyna się od pasożytnictwa z procentów w bankach. Chrześcijanom nie wolno pożyczać pieniądze na odsetki. Jak tylko został odwołany ten zakaz w XVI-XVII wieku (pod wpływem zarówno judaizmu, zdaniem Zumbarta, czy protestantyzmu, według Webera) – rozpoczęła się ofensywa kapitalizmu. Dzisiaj, trzeba bez przesady stwierdzić, świat jest rządzony przez banki. System bankowy – narzędziem globalnego zarządzania, która przenika wszystkie aspekty naszego życia. Banki wszystko kontrolują i zarabiają na procentach z powietrza. Czy wiesz, dlaczego Kościołowi został zbanowany procent? Jest to grzech bluźnierstwa. Co sprzedaje osobę, która daje pieniądze dzisiaj na kredyt? Czas. Ale czas należy do Boga.

  Przeszłość potwierdziła że Une chyba wskutek zdeterminowania genetycznego nie są w stanie wykrzesać w sobie uczuć wyższych (jak miłość i empatia) i dlatego z zawiści zwalczają gojów, którzy w znakomitej większości te uczucia posiadają. Goj wyekwipowany w te wspaniałe uczucia jest w stanie zaznać pełni szczęścia i człowieczeństwa nawet w niedostatku, natomiast Une szukają desperacko jakieś protezy tych atrybutów człowieczeństwa i chyba talmud wmówił im że najlepszą namiastką będzie gromadzenie za wszelką cenę dóbr materialnych i adrenalina związana z zawłaszczaniem ich od gojów, a także napuszczaniem jednych gojów na drugich w celu przyglądania się jak się zabijają.

  Otwarcie ujawnimy swoją tożsamość wśród ras Azji i Afryki. Stwierdzam z pewnością że obecnie rodzi się ostatnie pokolenie Białych dzieci a nasza Komisja Kontroli będzie „w interesie pokoju” unicestwiała międzyrasowe napięcia. Zakażemy Białym rozmnażania się z Białymi i wykorzenimy wszelkie religie aby nasza była górą. Białe kobiety muszą współżyć z przedstawicielami ciemnych ras, biali mężczyźni z czarnymi kobietami. Wówczas Biała rasa wymrze, dlatego że po wymieszaniu się Białych z czarnymi będzie to koniec Białej rasy a nasz najgroźniejszy wróg zostanie tylko wspomnieniem. Zaczniemy wówczas 10.000 erę pokoju i dobrobytu, Pakt Judaizmu, i nasza rasa będzie rządziła niepodzielnie nad światem. Nasza wspaniała inteligencja z łatwością umożliwi nam kontrolę nad ciemnymi rasami” – Rabin Emmanuel Rabinovich, 1952 rok.

  Gray State już tu jest. Nadchodzi coś strasznego.

  Z powodu zmniejszenia zysków w sektorach produkcyjnych kapitalizm zdegradował od systemu, zapewniającego ludziom dobrobyt, do systemu finansowego kasyna. Stał się formą finansowego parazytyzmu, spekulacji walutowych i giełdowych, za którymi kryją się interesy banków i fikcyjnego kapitału. System oddzielił się od rzeczywistego świata” — uważa Cunningham

  Łupienia Goim ciąg dalszy.
   “Ofiara oszustwa zawsze dowiaduje się ostatnia“. W międzyczasie ofiara traci wszystko, co posiada.
  Goju – ciągle narzekasz, jak ci ciężko!Nie trzymaj oszczędności u Żyda, a ty nadal u niego trzymasz.
Nie pożyczaj pieniędzy u Żyda, a ty nadal u niego pożyczasz.
Nie kupuj u Żyda, a ty ciągle łazisz po jego marketach i galeriach.
  Nie trzymaj, nie pożyczaj, nie kupuj u Żyda, czy to takie trudne?
Tylko tymi trzema posunięciami uderzysz Go w czuły punkt, jak kulą w serce.
Czy to takie trudne?
Goju – masz w głowie potężne narzędzie, korzystaj z niego, a zobaczysz jak szmule szybko czmychną z naszego umęczonego kraju.
  złoto jest pieniądzem królów,
srebro jest pieniądzem panów,
barter jest pieniądzem chłopów,
dług jest pieniądzem niewolników.

  „Powszechnie wiadomo, że Żyd w swojej naturalnej funkcji jako biologiczny pasożyt, musi nie tylko kontrolować myśli swego narodu-gospodarza, jeżeli ma przetrwać, ale musi również ustawić jego mentalność i zachować nadzór nad nim. Tak więc, Goje lub naród-gospodarz, jest uczony szacunku i posłuchu wobec mniejszego, słabszego organizmu pasożytniczego, który odbiera mu pokarm, czyniąc go chorym, i powoli go niszczy. Cała ta relacja gospodarz-pasożyt lekceważy najbardziej podstawowe prawa natury, instynkt przetrwania i samoobrony. Żyd, będąc liczbowo słabszy, musi, jeśli chce przetrwać, tresować gospodarza by tolerował jego obecność, w celu umożliwienia mu sprawowania kontroli nad gospodarzem” – Eustace Mullins

  The people of Shem-tu jestesmy, never believe in forcing anyone to do anything; this is a basis of their law; they believe that as a matter of natural instinct, people will always do the right thing. The Canaanites, on the other hand, always aware of the Curse on their people, and God’s command to the children of Israel to exterminate them, realize that their survival depends on employing the most brutal measures. Calvinism ran true to form.

  Pewien człowiek znalazł jajko orła.
Zabrał je i włożył do gniazda kurzego w zagrodzie.
Orzełek wylągł się ze stadem kurcząt
i wyrósł wraz z nimi.

Orzeł przez całe życie
zachowywał się jak kury z podwórka,
myśląc, że jest podwórkowym kogutem.
Drapał w ziemi szukając glist i robaków.
Piał i gdakał. Potrafił nawet trzepotać skrzydłami
i fruwać kilka metrów w powietrzu.
No bo przecież, czyż nie tak właśnie fruwają koguty?

Minęły lata i orzeł zestarzał się.
Pewnego dnia zauważył wysoko nad sobą,
na czystym niebie wspaniałego ptaka.
Płynął wspaniale i majestatycznie
wśród prądów powietrza,
ledwo poruszając potężnymi, złocistymi skrzydłami.

Stary orzeł patrzył w górę oszołomiony.
- Co to jest? -
zapytał kurę stojącą obok.
- To jest Orzeł, król ptaków -
odrzekła kura. -
Ale nie myśl o tym
Ty i ja jesteśmy inni niż on.

Tak więc orzeł więcej o tym nie myślał…
I umarł wierząc,
że jest kogutem w zagrodzie?

  Przymusowa edukacja wolnych ludzi to sprzeczność sama w sobie, zaś edukacja państwowa to w ogóle nieporozumienie, ponieważ żaden system nie jest zainteresowany w masowym kształceniu obywateli. Prawdziwe, rzetelne wykształcenie obywatela oznacza wykształcenie krytyka systemu. W praktyce obowiązek szkolny służy więc głównie indoktrynacji.
  Własność środków produkcji, poczucie ekonomicznej stabilizacji i bezpieczeństwa, daje ludziom realną wolność opinii i działań. Człowiek, który ustawicznie boi się utraty pracy, biedy, wyrzucenia poza nawias społeczeństwa, nie jest wolny. Nie posiada nawet wolności słowa, bo głoszenie poglądów zwalczanych przez oligarchię niesie ryzyko utraty środków do życia. 

  Dzisiaj większość dobrych ludzi boi się być dobrymi. Robią co mogą, by być postrzegani jako tolerancyjni ludzie o otwartym umyśle! Bycie tolerancyjnym jest w modzie – głównie tolerancyjnym wobec zła – ten nowy kodeks jest już tak silny, że zaczynają się domagać nietolerancji wobec dobra.”

  „Panie, dlaczego to jedni umierają we wczesnej młodości, a inni dożywają późnej starości? Dlaczego jedni są w nędzy, a inni się bogacą? Dlaczego bogacą się źli, a dobrzy są w nędzy?” I usłyszał głos mówiący: „Antoni, pilnuj siebie samego: bo tamto wszystko to sądy Boże, i zrozumienie ich nie wyszłoby ci na dobre

  Przestrzegaj tych moich nakazów: dokądkolwiek pójdziesz, zawsze miej Boga przed oczami; cokolwiek robisz czy mówisz, opieraj to na Piśmie Świętym; a gdziekolwiek raz już zamieszkasz, nie odchodź stamtąd łatwo. Tych trzech rzeczy przestrzegaj, a będziesz zbawiony

  Swoją wine na siebie zawsze brać przed Bogiem, a pokusy spodziewać się aż do ostatniego oddechu.

  Nikt nie może wejść do Królestwa Niebieskiego nie wypróbowany. Zabierz pokusy – rzecze – a nikt nie będzie zbawiony

  „Nie ufaj własnej sprawiedliwości, nie troszcz się o to, co minęło, a powściągnij swój język i brzuch

  Zobaczyłem wszystkie sidła nieprzyjaciela rozpostarte na ziemi, jęknąłem więc i powiedziałem: «A któż się im wymknie?» I usłyszałem głos mówiący do mnie: «Pokora

  Od bliźniego jest życie lub śmierć. Bo jeżeli pozyskaliśmy brata, Boga pozyskaliśmy; ale jeżeli zgorszyliśmy brata, zgrzeszyliśmy przeciw Chrystusowi

  I to powiedział, że człowiek, który mieszka na pustyni i trwa w skupieniu, wolny jest od potrójnej walki: o słuch, o mowę i o spojrzenie. Musi jedynie walczyć o serce.

  „Ani ja się nad tobą nie zlituję, ani Bóg, jeśli ty sam nie zdobędziesz się na gorliwą modlitwę

  „Otóż właśnie abba Józef znalazł drogę, bo powiedział «Nie wiem

  Pewien brat wyrzekł się świata i rozdał swą majętność ubogim, ale trochę jeszcze dla siebie zostawił. I przyszedł do abba Antoniego; starzec zaś, skoro się o tym wszystkim dowiedział, dał mu taki nakaz: „Jeżeli chcesz zostać mnichem, idź do tej a tej wioski, kup tam mięsa, obłóż nim swoje ciało i tak wróć tutaj”. Kiedy brat tak zrobił, psy i ptaki drapieżne poszarpały mu ciało. I wrócił do starca, a ten zapytał go czy usłuchał rady. I kiedy brat mu pokazał poranione ciało, powiedział święty Antoni: „Tych, którzy wyrzekają się świata, a chcą coś jeszcze posiadać, tak właśnie atakują i szarpią złe duchy”.

  Trzeba więc wiedzieć, że są w ciele trzy energie: jedna wrodzona, druga płynąca z używania pokarmów bez rozróżnienia, a trzecia szatańska

  „Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni, i jeśli kogoś zobaczą przy zdrowych zmysłach, to powstaną przeciw niemu, mówiąc: «Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny

  Ja już nie boję się Boga, ale Go kocham: bo miłość precz wypędza bojaźń

  Tak się dzieje jak państwo odda władzę żydowskim bandziorom. Wszelka destrukcja na świecie bierze się od tego bezdomnego gówna, któremu wiecznie źle. Brońcie się ludzie. Albo My albo oni. Nasze dzieci będą nas przeklinać za uległość wobec żydowskiej zarazy. To bandyci ukryci pod płaszczykiem $-hlolokitu-$, który, nota bene, sami sobie wymyślili, żeby zarobić ciężkie pieniądze na zniszczonych przez siebie narodach. Złodzieje i szubrawcy niegodni chodzenia po ziemi.
Wszystkie wojny i rewolucje oni światu zafundowali z setkami milionów ofiar w XX wieku. Został dla nich tylko kibuc w Morzu Martwym.

  Aglomeracje to gigantyczne „piece hutnicze” pełne zbędnego ludzkiego „biomateriału”, obozy śmierci dla planowej redukcji niepotrzebnej ludności..

  Podsumuję to jednym zdaniem: – „Słowo Qrwa brzmi przepiękne przy słowie żyd”

 25. Boydar said

  To się nazywa dyslokacja, Pani Anno (19).

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozmieszczanie

  Potem będzie „to nie my, to oni”. Zapewne nawet jakiś pogrom sobie zorganizują przy sobocie; u nich jewrej mnoga, handełe chranit’.

 26. leszek karpinski said

  ad 23. Dziękuję za filmik ale nie zauważyłem srania i rzygania, i nie chodziło mi o jakichś tam żydów w Izraelu lecz o Pejsatych żydów z Londynu bo ci tu z filmiku to nawet się nie zbliżyli do Londyńskich.. Miał Pan z nimi do czynienia? nie wydaje mi się. Pozdrawiam.

 27. krolewnascieszka said

  @leszek karpinski
  Panie Leszku,

  Zazdrość, nienawiść, pijaństwo to pochodna zjawiska, które w tradycji określa się: proszę nie judzić”.
  PS. Pokolenia ofiar tej systematycznie stosowanej strategii nie da się zmienić w jednej chwili.

 28. vv said

  .. a może ci cali chazarowie to tylko sprytny myk żydowski,.. . warto i tego posłuchać.. .http://porozmawiajmy.tv/kto-stanowi-rzeczywiste-zagrozenie-dla-europy-dr-david-duke/

 29. Marucha said

  Re 23, 26:
  Wycieczki młodzieży żydowskiej do Polski są osławione z wandalizmu i chamskiego zachowania. Pisano o tym swego czasu nawet w żydowskim „Przekroju”. Pełno informacji na Internecie.

  Ale problem jest dużo poważniejszy, niż jacyś żydowscy troglodyci w autokarze.

  Pan Leszek raczył nie zauważyć, iż 80-90% gospodarki światowej jest w rękach paru żydowskich klanów. Nie zauważył też, że za każdą wojną czy rewolucją stoją żydzi i ich interesy. Że żydowska mafia opanowała niemal doszczętnie światowe media i bankowość.

  Jeśli Pan Leszek ma zamiar udawać idiotę i bronić tego plemienia, to niech od razu przejdzie na portal Wyborczej. Prowokator śmierdzi mi na odległość

 30. leszek karpinski said

  re 29. Panie Gajowy dziękuję za wyjaśnienie, podałem tylko osobiste spostrzeżenia. Ma Pan rację 80-90 procent gospodarki należy do żydów, nie interesowałem się żydami zbytnio, dziękuję za korekcję. Jak już mówiłem to są moje osobiste doświadczenia z pejsatymi Londyńczykami. Nie zamierzam ich bronić , lecz uważam iż my powinniśmy z taką samą gorliwością dbać o interesy Polski i każdego Polaka, czego niestety nie widzę. Pozdrawiam.

 31. leszek karpinski said

  re 29. No muszę dodać Panie Gajowy iż ma Pan zapchany nos, ja chcę wspierać Polaków a nie ich skłócać. To nie była prowokacja.

  ——
  Panie Leszku,
  Jak mam traktować wypowiedź, z której wynika, że jej autor nic nie wie o Żydach i dziwi się, że na całym świecie są znienawidzeni?
  Przecież taka ignorancja jest chyba fizycznie niemożliwa.

  Pisze Pan: „ja chcę wspierać Polaków a nie ich skłócać.”.
  Nie rozumiem tej wstawki. Chce Pan wspierać Polaków udając totalnego ignoranta w kwestii Żydów?
  A kto chce Polaków skłócać? Czy przypadkiem właśnie nie Żydzi? Ci sami, którzy skłócają Słowian?
  Admin

 32. leszek karpinski said

  re 29. No boli mnie to , więc się tłumaczę, to prawda Rothschildowie zarobili miliardy na II wojnie światowej i to oni ją wywołali, są to strasznie źli ludzie. Znowuż kiedy widzę pejsatych w Londynie to całkiem dobrze się prezentują, stwierdzam iż ci malutcy z Londynu to niewiele mają wspólnego z resztą żydów. A co do mojej pierwszej wypowiedzi to fakt, nie zastanowiłem się pisząc „co oni takie zrobili?” , ponieważ w oczach miałem pusty obraz pejsatych z Londynu.

  ——
  Ci całkiem malutcy też się starają, aby ich znienawidzono. Niech Pan wyszuka sobie, kto to jest Marcin Rey, Adrian Zandberg, Joanna Grabarczyk etc. etc. To tylko najmłodsze pokolenie.
  Admin

 33. revers said

  Pan Leszek mogl by sie zatrudnic u zyda w interesie, to by poznal jeszcze lepiej na tej nacji, przy kazdej wyplacie nie zauwazyc drace rece pracodawcy ze pare funciakow ma do wydania i do buchalterii nie zagladac bo by okazalo sie ze wszystko rozpisane na kilka pokolen bez podatkow.

  A jaki by pan Leszek stracil zycie w pracy broniac kasy dobrodzieja ten by nawet nie splunal w strone mordercy, ot zmiana goja w geszefcie, nastepny do zarniecia.

 34. Boydar said

  A gdyby Pan Leszek nie zmieniał w Gajówce nicków jak rękawicków, to my poznalibyśmy lepiej Pana Leszka.

 35. huhulaj said

  “Gentile souls are of a completely different and inferior order. They are totally evil, with no redeeming qualities whatsoever. If every simple cell in a Jewish body entails divinity, is a part of God, then every strand of DNA is a part of God. Therefore, something is special about Jewish DNA. If a Jew needs a liver, can you take the liver of an innocent non-Jew passing by to save him? The Torah would probably permit that. Jewish life has an infinite value. There is something infinitely more holy and unique about Jewish life than non-Jewish life”.

  „Dusze Gojów są tak zupełnie inne i gorsze. Są całkowicie złe, bez jakichkolwiek cech odkupienia. Jeśli każda prosta komórka ciała Żyda pociąga za sobą boskość, jest częścią Boga, to każdy jej łańcuch DNA jest częścią Boga. W związku z tym, jest coś szczególnego w żydowskim DNA. Jeśli Żyd potrzebuje wątroby, czy można wziąć wątrobę przechodzącego niewinnego nie-Żyda by uratować Żyda? Tora prawdopodobnie zezwoli. Żydowskie życie ma nieskończoną wartość. Jest coś nieskończenie bardziej święte i unikalne w żydowskim życiu niż życiu nie-Żyda.

  – Oświadczenie to wydał główny rabin Chabad Lubawicz, Icchak Ginsburgh; można je znaleźć w ‘Jewish Week’ (z 26.04.1996 r.), największej żydowskiej gazecie w S(za)tanach Zjednoczonych.

  Więcej takich kwiatków można znaleźć pod tym linkiem:

  http://www.dailystormer.com/what-do-jewish-supremacists-say-about-us-gentiles/

 36. leszek karpinski said

  re 34. Panie Boydar ,ja nie zmieniam nicków ponieważ używam pełnego imienia i nazwiska, adres z polski też Pan chce? 83-424 Lipusz , ulica szeroka, numeru domu nie podam aby się wam zażartować nie chciało. urodzony w Kościerzynie, o jakich nickah Pan mówi? Drogi Panie ja odpowiadam za swe błędy i się nie ukrywam gsy coś nie tak napisałem, jestem tylko człowiekiem i je popełniam.

 37. RomanK said

  Pan Dydymus napisal doskonaly artykol….Dzieki mu za to!

  Ilosc zrodel i wiedzy przekazanej w tak krotkiej formie jest tak duza, ze moze sprawiac wrazenie chaotycznosci,,.ale tam jej nie ma..Jest proba wepchneicia w ograniczona przestrzen, jak najwiecej informacji popartej doskonalymi zrodlami!

 38. matirani said

  Ogólnie z Zydami to jest tak:

  Nie wszyscy zydzi to zloczyncy
  Ale prawie wszycy zloczyncy to Zydzi.

  Proste.

 39. RomanK said

  Raczej panie Macieju…odsetek zydow wsrod zloczyncow jest nieproporcjonalnei duzy w stosunku do ich liczby w populacji….
  Chociaz studia statuystyczne pokazuja, ciekawe zjawiska koncentracji tych ludzi w poszczegolnych zachowaniach kryminalnych.

 40. Bronisław said

  @. 37. Szanowny Panie Romanie! Ja również z wielką wdzięcznością dla Pana Dydymusa, ten interesujący tekst przeczytałem i wysoko oceniam treści w nim zawarte!!!

  @. 38.Panie Matirani! A o terrorystach islamskich, banderowcach, angolach, czy chociażby germanach „łaskaw” był Pan zapomnieć?!!! Wszyscy więc, którzy przynależą do „Synagogi Szatana z Iluminatami na czele są „chyba” ze swej natury złoczyńcami!!!

  Ciepło Panów pozdrawiam! Króluj Nam Chryste!!!

 41. matirani said

  33 Panie Revers – pelna zgoda. Jak mialem zydów w firmie to mysleli tylko o sobie, tylko jak sie nachapac nie myslac o reszcie firmy która sie sklada glównie z ich kolegów w pracy. Teraz ich nie zatrudniam naturalnie, bo nie pasuja etycznie do naszych zasad wiec nawet nie startuja.

  ***Ogólnie i podstawowo – w cywilizacji lacinskiej, do jakiej mamy ZASZCZYT nalezec, potepienie i skazanie jest „odroczone” az do momentu udowodnienia winy…
  SPOKOJNIE z oskarzeniami. Naprzód uczmy, prowadzmy, wyjasniajmy i sluchajmy drugiej strony ZANIM wydamy wyrok albo… nabluzgamy.
  Bedzie nam z taki postepowaniem lepiej. Na pewno. Kazdemu.

  ****PAnie Leszku – znam wielu Zydów z róznych krajów i, zazwyczaj, to dosc normalni ludzie na powierzchni. Róznice sie pojawiaja jak sie poskrobie. Dla Zydów nie istnieja ani prawda ani etyka takie, jak my je rozumiemy.
  Etyka jest podporzadkowana prawu a prawda ideologii.
  Konkretnie, dla Zyda wychowanego w cywilizacji zydowskiej, jesli prawo czegos nie zakazuje to mozna to zrobic a jesli cos jest mu przydatne to jest prawda a jesli mu przeszkadza to nie jest prawda.
  Moge tylko polecic Koneczego i Kosseckiego, którzy precyzyjnie opisuja cechy charakterystyczne cywilizacji zydowskiej, która jest duzo bardziej prymitywna i szkodliwa niz lacinska.

  ******Panie Leszku, tu jak na Dzikim Zachodzie – naprzód sie strzela a potem wyjasnia. Ale… slowa nie sa takie zle, zawsze zle slowa sa wypisywane w trosce o dobra sprawe, przepraszam sie pojawiaja a dobra wola zawsze zwycieza. Nieprawdaz, Szanowni Gajówkowicze? 😉

 42. leszek karpinski said

  ad 41. Dziękuję za wyrozumiałość, nie chciałem nikogo obrazić. Dobrze że strzelałem na ślepo, mam nadzieję iż nikogo nie trafiłem. Miłych dni życzę.

 43. matirani said

  40 Bronislawie, jak na razie, wymienionych przez Pana zloczynców nie ma w rzadach ani Polski ani Yeuropy, wiec ograniczam sie w tym przyslowiu-stereotypie, do glównej grupy przestepczej szkodzacej Polsce, Polakom i Ludzkosci. 😉
  Pozdrówka

 44. JerzyS said

 45. VA said

  Ludzkość jest w szponach obłąkanej sekty satanistycznej, której moc jest tak wielka, ze jej wojna przeciwko ludzkości wydaj się normalna i nieunikniona. Nawet gdy zostaja zdemaskowani to mogą przekonać wszystkich, że demaskator jest rasistą, antysemitą i złego smaku w co wiekszosc gojow uwierzy. Oni wznoszą państwo policyjne.

  Zachodnie społeczeństwo jest moralnie upadłe. Ta rozbudowana sieć Kabalistow kontroluje politykę, informacje i kulture. Większość przywódców są dupkami lub zdrajcami. „Inteligencja” został przekupiona, a społeczeństwo jest rozproszone i mieszka w raju głupców.

  Większość narodów i religii zostały zniweczona od wewnątrz.
  Syjoniści są pionkami sabatarianizmu, którzy stworzyli „Holocaust” aby utworzyc panstwo Izrael. Tysiace Żydów było zlozonych w „ofierze” (całopalenie) dla szatana, aby utworzyć sabatarianistyczna Ojczyznę.

  Bóg dał człowiekowi życie: cudowne, pełne wewnętrzne piękno, miłośc i znaczenie. On dał nam wszystko, czego potrzebujemy, aby rozwijać się zgodnie z boskim planem.

  Ale Żydzi, którzy mają nieograniczoną władzę i bogactwo porwali ludzkość. Chcą zepsuć naszą Boską Dusze i zniewolić nas. To jest prawdziwy sens zydowskiej polityki i obecnych czasow.

 46. VA said

  „Albo islam albo śmierć.” To był wybór jaki turecki sułtan dal Szabetaj Cewi, samozwańczemu żydowskiemu „Mesjaszowi” w 1666 roku.

  Cwi przeszedl na Islam, uciekł się do powszechnej żydowskiej praktyki, udając konwerstyte. Ale Cwi nie był zwykłym Żydem. Prowadził zydow w oparciu o szatański odłam kabaly. Rabini nie potępili go i jego zwolenników.

  Po jego „nawróceniu”, ponad milion jego zwolenników, oficjalnie przeszła na Islam, później inni żydzi naśladowali jego przykład (właczajac w to finansjere zydowska jak Rothschildowie). Ale oni nie tylko udawali, że sa muzułmanami i chrześcijanami. Udawali pobożnych Żydów również.

  Komunistka amerykanska, ktora sie nawrociła na katolicyzm, Bella Dodd ujawniła przed Senatem USA, że w 1930 roku partia komunistyczna miała 1100 swoich członków w katolickich seminariach i katolickim kapłaństwie. Mieli zostac biskupami, kardynałami i ewentualnie papieżem.

  Przyjmując tę ​​strategię kameleona, ten satanistyczny żydowski kult przeniknął i zniweczyl większość rządów i religii, i ustanowił niewidzialną tyranie bez zwracania zbytniej uwagi.

 47. L2P said

  Ad 38;

  Otoz to nie jest takie proste i jasne,
  braaak pojecia kim jest zyd, specjalnie nie dziwi !
  jak masz wmowione ze to bog na ziemi a nie zwykly wezyk, parch niecnota ..!
  latwowiernosc i opieranie sie na autorytetach,..na jakich i gdzie one dzisiaj ?
  [ ambony powinny dudnic ! politycy , naukowcy, myslacy ludzie,.. a tym czasem Ks.Jacek M.-Natanek w bolach.. Gajowy..no na palcach policzyc..dlaczego ? .. ] ,
  a wlasne doswiadczenia w tym przypadku, zludne bywaja, z daleka dla laika beka, z bilska juz piecze i boli nst. zamienia w torture, nawet nie wiesz dlaczego i skad, a konczy smiercia np.finansowa, moralna, ….calkowita.
  Zyd to nie jest ten slabiutki niezdarny `walacy lbem w mur rzymski dziwaczek`[ zreszta uwaza, iz ma wtedy z bogiem xxx doslownie i beda wieksze frukta, czy tylko to cie nie zastanawia, one wiedza ze jego bogiem czarak..a reszta dla pucu..] swietoszek za jakiego chce uchodzic, spropagowny przez massowa jego bron propagandowa..
  [ jak chcesz sie dowiedziec wiecej poczytaj postudiuj a zacznij chocby od mojego poprzedniego wpisu..powodzenia, bo tylko wtedy kiedy to zrozumiesz to masz szanse przezyc, godnie, a zwlaszcza twoje dzieci i wnuki..]

 48. […] https://marucha.wordpress.com/2016/08/16/roznice-miedzy-zydami-syjonistami-a-chazarami/#comment-6073… […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: