Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Janek o Dobre rady, ale diagnoza …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (41 – …
  revers o Konfiskata majątku bez wyroku…
  revers o Rasizm w USA? Czarnoskóry dzie…
  martino o Wolne tematy (41 – …
  martino o Wolne tematy (41 – …
  bryś o Konfiskata majątku bez wyroku…
  bryś o Konfiskata majątku bez wyroku…
  Piskorz o Wolne tematy (41 – …
  revers o Kiepski kandydat na „świę…
  Lolek (Prawdziwy) o Pewnego razu w Ameryce
  OutsiderR o Wolne tematy (41 – …
  Piskorz o Konfiskata majątku bez wyroku…
  bryś o Kiepski kandydat na „świę…
  bryś o Kiepski kandydat na „świę…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Plaga podpaleń w Szwecji. Każdego dnia płonie samochód.

Posted by Marucha w dniu 2016-08-18 (Czwartek)

Od początku lipca w Szwecji codziennie płonie samochód. Podpalenia mają miejsce głównie w dużych skupiskach imigrantów w Malmö.

Większość podpaleń ma miejsce w Rosengård, dzielnicy Malmö. W sierpniu spalono tam 48 aut, w czerwcu i lipcu – 60. Coraz więcej podpaleń ma również miejsce na przedmieściach Sztokholmu. Miasta słyną m.in. ze stref, do których boi się zapuszczać policja.

„Liczba ta jest większa niż normalnie ma to miejsce w przypadku pożarów samochodów. To bardzo niepokojący trend” – powiedział gazecie Svenska Dagbladet Ulf Nilsson z Południowej Służby Ratowniczej.

Była minister sprawiedliwości Eva Carin Beatrice Ask wzywa rząd i policję do działania. Policja nie jest w stanie namierzyć i aresztować sprawców podpaleń. Motywy nadal są nieznane.

„W krótkim czasie spaliło się wiele samochodów. Nie wiemy, czym jest to spowodowane. Nie doszło do żadnych większych rozruchów społecznych” – mówi przedstawiciel policji cytowany przez agencję ELTA.

Źródła: thelocal.se / sydsvenskan.se
http://ndie.pl/

Oczekujemy lada chwila wyjaśnień szwedzkich profesorów, iż powodem podpalania samochodów jest ocieplenie klimatyczne. Albo niewystarczająca demokracja w połączeniu ze szwedzkim rasizmem.
Tymczasem dla każdego imbecyla powinno być jasne, iż podpalanie samochodów wynika z nienawiści prymitywnych troglodytów do społeczeństwa, w jakim się znaleźli. Zresztą b. wielu imigrantów to kryminaliści z Północnej Afryki, których rządy tamtejszych państw chętnie się pozbyły, zwalniając ich z więzień pod warunkiem wyjazdu z kraju, bądź też pozwalając im „uciec”.
Admin

Komentarze 33 to “Plaga podpaleń w Szwecji. Każdego dnia płonie samochód.”

 1. Longinus said

  Ojej moze jakis ogien ktos zapruszyl.Multikulti w dzialaniu. Aahhaaaa hhaaa.
  Naciskajmy rzad warszawski By nie wazyl sie sprowadzac do Polski dziczy ;;muzulmanskiej.To musza byc milionowe protest .Tak samo I marsze ;antywojenne.Zadnej wojny w Europie.To jest tylko na reke (bogatej lihwie swiatowej).

  To musi być milionowy protest połączony z rękoczynami.
  Admin

 2. Siggi said

  Już więcej jak 30 lat nie mam własnego auta,tylko służbowymi musiałęm się „tłuc” po „kocich łbach”,a tu palą auta,jakby opon nie mieli do palenia.
  Chętnie wezmę,gdyby dawali,a oni palą.Szkoda aut.

 3. Żydoski bandyta Soros z mafą żydoską ROZWALILI Szwecję, said

  Szwecja jako instytucja państwowa jest na etapie ROZPADU, zniszczenia i tego się już NIE da zatrzymać.

  Jak Polski MOTŁOCH zamieszkały w III RP da się identycznie WYROLOWAĆ przez bezczelnych rządzących żydo-masonów gangsterów z PO-PiS-u to też przeciętni Polacy będą IDENTYCZNIE PALENI jak te „tolerancyjne” szwedzkie głupki.

  ZERO tolerancji dla wpuszczania obcej hołoty do Polski !

  Żydoski rozwydżony bandyta G.Soros zrealizował swój projekt WYMIESZANIE ras ludzkich w Szwecji co było, jest i bedzie celem żydo-masoństwa !
  Żydowska mędzynarodówka trzymająca w swoich szpanach władzę w Stockholmie na SIŁĘ wprowadziła swoją IDEOLOGIĘ w Szwecji w celu WYMIESZANIA RAS tak, aby z pełnym wyrachowanym cynizmem ZNISZCZYĆ monolit narodowy etnicznej białej Szwecji.

  Ostatni premierzy „szwedzcy” jak ŻYD Fredrik Reinfeldt (206-2014) i obecny też ŻYDZISKO Stefan Löfven czując się bezkarni mając wsparcie ZEWNETRZE międzynarodówki żydowskiej, żydo-masońskiego LEWACTWA z Brukseli i Waszyngtonu dopuścili się ZBRODNI ZDRADY wobec etnicznych Szwedów.

  Oni zrealizowali ZEWNETRZNE zamówienie ideologiczne, czyli ZAMÓWIENIE żydowskiej mędzynarodówki za łapówki sprowadzenia ponad 1 miliona kolorowej hołoty z Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu do Szwecji, aby celowo ROZBIĆ monolit spokojnego narodu szwedzkiego, aby jego celowo OSŁABIĆ wewnętrznie.

  To ci anty-szwedzcy premierzy, przekupiony skorumpowany parlament „szwedzki” już zdominowany przez komunistów, lewactwo i żydów CELOWO z pełną świadomością na ZAMÓWIENIE swoich mocodawców ZAGRANICZNYCH doprowadzili do krwawego ZDERZENIA trzech cywilizacji w Szwecji:

  1. TRADYCYJNEJ – suwerenność państw, tożsamość narodów, moralność oparta o prawo naturalne.

  2. POST-MODERNISTYCZNEJ – globalizm, euro-federalizm, nihilizm moralny, indywidualny egoizm materialny(obecny skrajnie zdemoralizowany skorumpowany LEWACKI rząd z jej całą otoczką żydo-masonskiej władzy)

  3. ISLAMISTYCZNEJ – państwo – kalifat, dżihad jako metoda walki, wielożeństwo, szariat jako model relacji rodzinnej i społecznych. (to wszystko jest w sprzeczności punktu 1)

  Aby Szwecja mogła PRZETRWAĆ jako państwo do życia w SPOKOJU dla etnicznych Szwedów, to NIGDY etniczni przeciętni Szwedzi NIE będą zdolni ODEPRZEĆ najazdu tego 3-o ZAGROŻENIA czyli ISLAMU, jeśli NAJPIERW nie ROZPRAWIĄ się w sposób zdecydowany i DRASTYCZNY z tym 2-m śmiertelnym WROGIEM czyli POST-MODERNISTYCZNA ultra lewacką żydo-masińską skorumpowaną władzą w Sztokholmie.

  Powodem UPADKU Szwecji jest to też, że szwecka monarchia SQURRWIŁA się żyhdo-masonstwem i stała się QURWĄ żydo-masonstwa.

 4. Re: Artykul (komentarz Gajowego).
  Alez oczywiscie, ze zydostwo zagwarantowalo im bezkarnosc pt: „robta co chceca w Europie”, bo my (zydzi) wam to sfinansowalismy…
  Podobna sytuacja ma sie z „przestankiem wood-stook”…pt: „robta co chceta” nawet tarzajcie sie w blocie ktory mysmy wam „gojom” przygotowalismy…
  (za wasze podatkowe pieniadze…)…
  Nie mam wiecej do komentowania…
  ===========================
  jasiek z toronto

  http;//polskawalczaca.com

  P.S. Przypomne, ze cala afrykanska „inwazja” na Europe jest finansowana z zydowskiego portfela pt: g.soros…ktory stoi na „froncie” za lichwiarzem rotshildem…

 5. przezroczysty said

  To Pan, panie Siggi, jest persona non grata, czyli osoba nie posiadająca samochodu?

 6. Moder Svea said

  Szwedzkie radio podalo, ze w tym roku spalono juz 300 samochodow , najwiecej w tym roku….. szykuje sie..

 7. Re: 6 Moder Svea
  Tutaj nie chodzi o ilosc spalonych samochodow, ale o poziomie skur…wienia szwedzkiego rzadu przez syjonistyczna miedzynarodowke…
  Szwedzi nie wiedza ani tymbardziej nie zdaja sobie sprawy jak naprawde wyglada zydowsko-syjonistyczna okupacja ich panstwa…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 8. Re: 6 Moder Svea
  Tutaj nie chodzi o ilosc spalonych samochodow, ale o poziomie skur…wienia szwedzkiego rzadu przez syjonistyczna miedzynarodowke…
  Szwedzi nie wiedza ani tymbardziej nie zdaja sobie sprawy jak naprawde wyglada zydowsko-syjonistyczna okupacja ich panstwa…
  =======================
  jasiek z toronto

 9. Dalej BEZKARNY oszust G.Soros zorganizował i SFINANSOWAŁ sabotaż wielu krajów chaosem migracyjnym said

  Soros Behind Muslim Takeover of West.

  Soros gave „global grants” to fund Muslim migrants

  August 18, 2016
  Przejęto sprawozdanie wewnętrzne z Open Society Foundations międzynarodowy fundusz hedgingowy manipulatora finansowego George Soros i przez niego powołanej – sfinansowanej organizacji o nazwie:

  International Migration Initiative (IMI) [Międzynarodowa Migracyjna Inicjatywa]

  opisuje jak Soros finansował otwarcie światowych tras i KORYTARZY nielegalnej migracji.

  Raport zatytułowany: „Zarządzanie migracji i egzekwowania Przegląd Portfolio” i jest datowany na 12 maja 2016.

  Zastosowanie uchodźców ekonomicznych i politycznych jako „broni masowej migracji” została opisana w redakcji ostatniej książce pt.

  „Soros. Quantum of Chaos”

  Termin „broń masowej migracji” był, kiedy to po raz pierwszy zaproponował, wyśmiewany przez Soros powiązanych mediach jako „rasistowski”.

  Jednak RAPORT dowodzi, że masowa nielegalna migracji była wspierana finansowo przez G.Sorosa, który najhojnie finansowął masową nielegalną migracje, która celowo została wygenerowana napadami US Army na kraje Bliskiego Wschodu, Azji i Afryki z czego zdawał sobie sprawę B.Obama oraz działacze „Prtii Demokratycznej” w USA.

  International Migration Initiative (IMI) Sorosa rozpoczęła oficjalną działalność w 2010 roku, od momentu kiedy służby specjalne CIA i Zachodniej Europy konstruowały podwaliny tzw. „arabskiej wiosny”, a następnie wywołały burzliwe krwawe WOJNY DOMOWE w Libii, Syrii, Jemenie i Iraku.
  To amerykańskie zbrojne NAPADY na mniejsze kraje arabskie spowodowały „arabską wiosnę” w co następnie wygenerowało kolejne fale imigrantów, wręcz emigracyjne „tsunami” na całą Europę wspierane przez rząd niemicki i UE za protekcją A.Merkel.
  To ekonomicznych uciekinierów, połączonych z innymi z Afganistanu i Afryki subsaharyjskiej, ZAPRASZAŁA do Nimiec i UE kanclerz Niemiec Angelą Merkel.

  Angela Merkel udaje nieświadomą swojej roli w doprowadzeniu terroryzmu dżihadu w Europie. Merkel zaprzecza, że masowa migracja głównie muzułmanów do Europy była głównym powodem wzrostu aktów terrorystycznych na terenie Europy.

  Merkel bardzo często KOMUNIKOWAŁA się G.Sorosem w sprawach organizacji migracji muzułmanów do Europy. To A. Merkel nakazywała ZAPRASZAĆ G.Sorosa na sesje, posiedzenia w różnych organach urzędach UE, tak aby Soros wykorzystał tą wiedzę do organizacji „KORYTARZY migracyjnych” do Europy.
  Merkel i Soros są GŁÓWNYMI promotorami globalizacji i niekontrolowanego masowego przemieszczania się ludów na całym świecie w ostatnich 6 latach.

  IMI spekulanta Sorosa opracował RAPORT, który wyciekł do mediów światowych. Zgodnie z tym raportem, który „wyciekł” były świadomie oraz pełnym rozmysłem organizowane NIELEGALNE „korytarze migracyjne” wcześniej sfinansowane i opracowane jeszcze przed 2010 rokiem przez Sorosa organizacje o nazwie IMI.

  Firma Sorosa IMI też sfinansowała zorganizowanie KORYTARZY z Azji, Bliskiego Wschodu do Ameryki Środkowej i Meksyku. W połowie 2013 roku, Rosja i Azja Środkowa zostały dodane do listy korytarzy migracyjnych. Jednym z współautorów raportu dla Sorosa była Anna Crowley z jej brygadami, którzy też zostali zatrudnieni przez Sorosa „zarządzanie” korytarzem Eurazji, Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy.

  Raport sporządzony przez IMI dla G.Sorosa też zawiera informacje oraz koszty pierwszych „KORYTAŻOWYCH ŁACZY” dla muzułmańskich nielegalnych uchodźców docelowo skierowanych do Stanów Zjednoczonych nielegalnie przemycanych do Meksyku i Ameryki Środkowej. Wcześniej te grupy muzułmanów były formowane na granicy z Meksykiem. Do tych grup były podłączane grupy latynosów i mieszane z muzułmanami.
  To sprawozdanie dla Sorosa śiadczą na 100%, że G.Soros dopuścił się OCZYWISTEGO przestępstwa ZORGANIZOWANIA spisku mającego na celu przemycania do USA przez „zieloną granicę” muzułmańskich i latynoskich imigrantów.

  Z tego wynika, że kandydat Partii republikańskiej, Donald Trump, że ​​nielegalna imigracja muzułmanów i Latynosów musiała być organizowana i finansowana w sposób profesjaonalny, była i jest poza kontrolą i że „ekstremalne lustracja” że musi być prowadzona przez SKORUMPOWANYCH urzędników w samym centrum rząd federalnego USA, która zamiast tamować ten proceder to jego wpomagała.

  Do tej pory w kampanii, Donalda Trumpa nie były przedstawione szczegóły zagrożenia stwarzanego przez taką masową imigracje do Stanów Zjednoczonych. Istnienie dotychczas tajnej broni „migracji” czyli planu przygotowanego przez spekulanta G.Sorosa, który usiłuje być „światową figurą polityczną” który też jest głównym fundatorem kampanii prezydenckiej trockitowskiej lewaczki Hillary Clinton.

  W 2010 roku Soros dał potężne „granty globalne” do różnych organizacji za otwarcie „śluz” czyli opłaconych łapówkami przejść granicznych dla nielegalnej masowej migracji nie tylko do Europy ale i do USA.
  Raport stwierdza, że zatrudnieni specjalni agenci ​​Sorosa organizujący nielegalną MIGRACJĘ z „wielu regionów geograficznych Świata realizowały szereg zagadnień ZAMÓWIEŃ IDEOLOGICZNYCH związanych z nadrzędną misją strategą Sorosa oraz przez niego powołanego w tym celu International Migration Initiative (IMI).

  „Misjom brygad oraz dywizji IMI” było zapewnienie, że kontrole graniczne na różnych „korytarzach migracyjnych” GWARANTOWAŁY przejście tych nielegalnych emigrantów do Europy lub USA były tak organizowane, aby NIE było „przytłoczenia” przez migrantów tych punktów.

  Z kolei inne „KORYTARZE migracyjne” zwłaszcza w Europie Południowej i Środkowej były CELOWO tak organizowane, aby był tam straszny TŁOK MIGRACYJNY co by OSŁABIŁO organy kontroli granicznej, tak aby były zmiecione przez masy migrantów i zmuszone wpuszczać WSZYSTKICH, którzy tam zostali skierowani przez IMI Sorosa.

  Raport stwierdza, że ​​od 2014 do 2016 było 40 dotacji do 22 różnych organizacji. Spośród nich, 18 dotacji na łączną kwotę $44.350.705.
  Ponad to były milionowe dotacje dla 11 organizacji działających na poziomie globalnym w różnych krajach Świata. Dodatkowych 22 dotacji na łączną kwotę $38,792,697 udał się do 11 organizacji zajmujących się zagadnieniami ładu i egzekwowania prawa dla emigrantów w okreslonach korytarzach migracji „.

  Osłabienie istniejących konkretnych kontroli granicznych w poszczególnych państwach było i jest w szczegółach zaplanowane przez IMI G.Sorosa.

  Raport stwierdza:
  „Dążyliśmy do zapobiegania naruszaniu praw migrantów poprzez ZMINIMALIZOWANIE ostrych kontroli granicznych oraz ZMNIEJSZENIE powszechne stosowanie aresztu i deportacji”

  Angela Merkel była i jest dokładnie informowana przez IMI o „korytarzach migracji” która współpracowała z Sorosem i IMI. To Merkel dzieki swojej pozycji w Brukseli i UE UŁATWIAŁA co najmniej milionowi nielegalnych migrantów muzułmanów ZALAĆ Europę.

  To właśnie też dlatego w Niemczech dzięki A.Merkel NIE było jakichkolwiek fizycznych ograniczeń dla masowego napływu nielegalnych emigrantów do Nimiec i Europy. A.Merkel realizuje ideologiczne absurdy żydo-masonerii.
  Raport Soros zalecił sfinansowanie dodatkowych innych „rozwiązań alternatywnych do aresztu imigracyjnego” tak aby proceder NOWEJ migracji był dalej kontynuowany.

  http://www.infowars.com/soros-behind-muslim-takeover-of-west/

 10. L2P said

  Wiem nie wiem o juz dziejowych zagadnieniach..

  Click to access 21.Ukryty%20Holohaust.pdf

  A tu bestia rodzi;

  `The Semitic Virus`.. no powiedzmy.. Pixee Fox….

  `Antisemitox`..

  Sweeden……………
  ,
  ,
  ,
  ,
  ,

 11. Siggi said

  $$-5
  przezroczysty said
  2016-08-18 (czwartek) @ 23:19:21
  To Pan, panie Siggi, jest persona non grata, czyli osoba nie posiadająca samochodu?
  ————–
  Panie! Ja-mimo wieku-nie jestem jeszcze taki grat,a po polskich drogach gratem ze Szwecji jeździć nie będę.Mnię,jak moja dópi było państwowe wiele lat służbowo wozili i teraz jako ważnego emeryta też wożo ,a w naszej RP przy tej kulturze drogowej,jeszcze trochę polikwidować znaków drogowych,dać im tanio auta ,to się Panie prawie wszyscy pozabijają i wojny Panie nie trza..Nieprawdaż? To i po mnię auto?

 12. L2P said

  C.d..[ just to make sure. ]

  Nowa Europa;

  Niewidzialne `demoniczne` ? skad sie ujawnia..

  Eustace Mullins & Friends

 13. L2P said

  Dokoncze jeszcze temat Sss kropka ;

  tam jest wiele przeszkolonego towarzystwa, zdarzenia sa jak nie zaplanowane i celowe to grane teatralnie..
  wizja i audio wszystko zniesie [ slynne 9/11etc. ] i to jest pozorowany chaos..poza tym przypadki bywaja..
  Ps.p/w trzeba linkowac i youi-tiubowac ..

 14. pawel said

  ad 3.
  Żydoski bandyta Soros z mafą żydoską ROZWALILI Szwecję, said

  ZERO tolerancji dla wpuszczania obcej hołoty do Polski ! – niech Pan nie zapomina o tej już wpuszczonej i uwłaszczonej.

 15. Premizlaus said

  A może stworzeniom negroidalnym o islamskim zabarwieniu po prostu było zimno i chcieli się tylko ogrzać? Wszak Skandynawia z mrozu słynie, a zrobienie ogniska z samochodu jest szybsze i sprawniejsze, niż z drewnianych kłód.

 16. Boydar said

  minister sprawiedliwości … szwedzkiej. Że były, nic nie zmienia 🙂

 17. Longinus said

  Moge dodac tylko jedno jeszcze .POLACY radykalizujmy sie w kazdym aspekcie zycia.
  Nie wyjezdzajmy z POLSKI.To jest poprostu smiertelny grzech.Zostawiamy nasz piekny kraj parchom zydowskim.Z ktorymi trzeba walczyc tak jak z ;niemcami czy ruskimi.BIJ ZYDA BIJ ZYDA BIJ ZYDA.Tyle w tym temacie.

 18. Boydar said

  A dlaczego chce Pan Longinus zaatakować akurat Ruskich ? Nie lepiej np. Japońców ? Też mamy kawałek wspólnej historii i też mają zakusy na nasz Śląsk.

 19. Przecław said


  durnie chodzą do Lidlów, zamiast do polskich sklepów, nie kupują polskich towarów, a potem dziwią się swojej nędzy i bezrobociu.

 20. Przecław said


  rolnik nazywa rzeczy po imieniu…

 21. Adrem said

  Niech palą, niszczą i jeszcze właścicielom po krzyżu przyłożą.
  Może rozumu do łbów nabiją.

 22. Zbyszko said

  Longinus @15, to prawda, że nie należy wyjeżdżać z Polski, tylko walczyć o swoje, ale w żadnym wypadku, nie zadzierać z sąsiadami. Wręcz przeciwnie, starć się nawiązać kontakty pomiędzy tamtejszymi organizacjami pozarządowymi o charakterze patriotycznym narodowym, bo jest nam wszystkim razem po drodze. Niemcy już zrozumieli, kto jest ich prawdziwym wrogiem a prawdziwi Rosjanie zawsze bardzo przyjaźnie patrzyli na prawdziwych Polaków.

 23. JO said

  Wirzyc, to znaczy ZYC jak Katolik

  Wierzryc, to znaczy walczyc o Prawa Boze i przeciwskawiac sie czynnie antyboskim prawom, pseudoreligiom, decyzjom antybozym wdrazanych przez jakiekolwiek rzady….

  Jezeli tego nie robimy „a zachowujemy wiare w sercu”, to miejmy do siebie pretensje, ze toniemy, giniemy…:

  https://gajowka.wordpress.com/2016/08/18/zydzi-w-polsce-naganiaja-do-kraju-naszego-obca-nam-nacje-zabojcza-dla-polakow-multikulture/#comment-3565

 24. Longinus said

  Przepraszam nie z Rosjanami wojowac.O nie to bylo by najwyzsza glupota z naszej strony.To bylo w histori.A teraz musi byc musi byc ze my razem z Slowianami.Musimy wygonic odwiecznych ;;;;;;pokemonow z bliskiego wschodu;;;;;;;razem z calym ludem slowianskim.Gdyz sami nic nie zrobimy.Kupa mosci panowie. I NIE BAC SIE POLACY

 25. ojojoj said

  eeee tam, jedno spalone auto to jedno wyprodukowane auto, bo byzmes musi sie krecic

  Nie wiecie panowie, ze dzisiaj zamiast moja wina moja wina moja wielka wina to jest byzmes byzmes bardzo wielki byzmes ?

 26. Henry said

  Ad:2 Siggi
  „Chętnie wezmę, gdyby dawali, a oni palą. Szkoda aut”.
  Szanowny Panie Siggi. Interes się kreci, ubezpieczalnia zapłaci odszkodowanie właścicielom
  samochodów za spalenie i kupią sobie nowe.
  Faktem jest, że palenie samochodów nakręca interes przemysłu samochodowego kosztem firm ubezpieczeniowych.
  Dojdzie do całkowitej paniki w społeczeństwie jak zaczną podpalać (nie daj Boże) ludzi
  (to się dzieje w P. Afryce w Johannesburg).

 27. Antares said

  A czy szwedziki rozliczyli się za potop? Bo jeśli nie to niech ta dzicz ich zeżre.

 28. Antares said

  A i zapomniałem dodać, tak jak ta dzicz się u nich zachowuje tak oni w czasie potopu u nas się zachowywali.

 29. Lily said

  Re 18;Przeclaw
  Wielki szacunek dla Pana W.Knurowskiego
  za Jego obywatelska postawe.
  W wolnej,i niepodleglej Polsce,dzieci beda sie
  uczyly o tym Panu na lekcjach historii.

 30. przezroczysty said

  Też nie mam samochodu, panie Siggi. Oddałem dziecku, niech ma. Tak że można zakładać zalążek klubu zainteresowań „Persona Non Grata”.

  W przyszłym roku zrezygnuje z telefonu. Niech żyje cyliwicacja.

  Szklanny wizerunek Bestii już dawno odłączony.

 31. revers said

  Kolejne 150 tys. fachofcow od bananowcow jest juz we Wloszech i kieruje sie na polnoc europy, z Gambii, Nigerii i Erytreji

  http://www.krone.at/oesterreich/asylkrise-in-italien-alarmiert-oesterreich-dramatische-lage-story-524485

 32. Siggi said

  @-30, Przezroczysty.

  Pan szan.Przeżroczysty ( na wylot?) jestem gotów dać się wciągnąć do Klubu zainteresowań wszelakich ale pod nazwą-„Persona bez Grata” tzn nie jeździmy gratem a chodzimy pieszo,zwykle każdy swoimi dróżkami,dla zdrowotności.
  Napisałeś Pan,że:… „Oddałem dziecku, niech ma”,to by trza by doprecyzować tj….czy własnemu,czy cudzemu,czy ślubnemu,czy z wolnej kopulacji kawalerskiej i niekawalerskiej.Mnię w życiu niewiele dawano,a com osiągnął ,to harówa, Panie harówa.A zatem takie „dawanie dziecku,niech ma”jest niepedagogiczne z pkt.widzenia tow.Makarenki,niewskazane z pkt.widzenia logiki życia na przyszłość w złożonej sytuacji polityki społecznej-ekonomicznej JP-II i Stasia kardynałaDziwisza.
  W Klubie tem widzę siebie na wysokich funkcjach kierowniczych i programowych.Mam wiele talentów ,wiedzę nie tylko encyklopedyczną,doświadczenie bogate,ale mało mam forsy i w tem problem.
  Oczekuję dalszych sugestii i propozycji.Pozdrawiam ciepło …

 33. Re: Artykul…
  Ciapaci wpadli do Szwecji na grilla…ze Szwedkami w glownym „daniu”……:)))…
  ============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.