Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Lista 226 „zaufanych eurodeputowanych” Sorosa. Wśród nich sześć osób z Polski.

Posted by Marucha w dniu 2016-08-19 (Piątek)

Do opinii publicznej docierają kolejne informacje dotyczące działalności George’a Sorosa. Pochodzący z Węgier amerykański finansista żydowskiego pochodzenia oraz jego fundacje padły niedawno ofiarami ataku hackerskiego. Ujawniono kolejne dokumenty.

Teraz przyszedł czas na listę „zaufanych” europosłów.

Na liście deputowanych do Parlamentu Europejskiego, którym Soros i jego ludzie mogą ufać, jest aż 226 osób (na łącznie nieco ponad 750). Oprócz nazwisk w dokumencie znajdują się dane kontaktowe oraz dopiski. 6 deputowanych wybranych w naszym kraju również cieszy się sympatią lewacko-libertyńskiego spekulanta.

Są to: Lidia Geringer de Oedenberg (wybrana z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej), Andrzej Grzyb (PSL; jak informuje niezalezna.pl: „przy jego nazwisku odnotowano, że można go przekonać, by wypowiadał się na określone tematy i że jest użytecznym przekaźnikiem w swojej frakcji politycznej”), Danuta Jazłowiecka (PO), Agnieszka Kozłowska-Rajewicz (PO; była pełnomocnik rządu ds. równego traktowania), Bogusław Liberadzki (wiceprzewodniczący SLD), Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein (PO).

Na liście są oni w gronie takich „przyjaciół” Polski jak Martin Schulz oraz Guy Verhofstadt.

Źródło: niezalezna.pl
MWł
http://www.pch24.pl

Komentarzy 13 to “Lista 226 „zaufanych eurodeputowanych” Sorosa. Wśród nich sześć osób z Polski.”

 1. tango said

  Że też „toto” jeszcze dycha.Ale-Złego diabli nie biorą- jak mówi stare góralskie przysłowie.

 2. Adam Ryglowski said

  A kogo to zdziwiło ???

  BRAK JESZCZE CO NAJMNIEJ TYSIĄC NAZWISK (pseudonimów) … na listach tzw. „FUNDACJI”

  rzezimieszki z podobnych „fundacji ” z zachodu mordowały już we wrześniu ’39 sąsiadów -Polaków .
  ALBO PODAWAŁY OKUPANTOM LISTY TYCH DO „SKASOWANIA”

  NIHIL NOVI SUB SOLE

  (podobno to : nic nowego pod słońcem )

 3. z prowincji said

  same polskobrzmiące nazwiska ;mądry wiedział głupi przypuszczał kto jest ,kto.
  Wyboru nie miał nikt .

 4. Moher49 said

  Pana Smolara i jego trzódki nie widzę, pana Sierakowskiego z krytyką polityczną też nie widzę ?. Otwarta rzeczpospolita itd…
  Co to za rządy, jak można pozwolić, aby na terenie kraju i poza krajem działały wrogie Polsce organizacje. Ci zdrajcy i kapusie powinni gnić w Berezie, seryjny samobójca krąży nie tam gdzie powinien.

 5. ojojoj said

  Ktos powinien „zhakowac” im konta bankowe oraz sprzedac ich domy i samochody on-line. Kase przelac na domy dziecka oraz dla chorych. Niech wiedza dziady, ze kradzione nie tuczy.

 6. Longinus said

  Wlasnie a poco rzad nasz wysyla ;jednostke GROM Gdzies na bliski wschod.Jak moglby ten oddzial specjalistow od lamania karkow.Wyslac po takich delikwentow jak :
  Sorosz Rothild kisinger Brzezinski I innii zlodzieje finansowi.

 7. revers said

  jak z jewrojurnala

  .https://s3.postimg.io/5v4uilltv/kurtyzany.jpg

  Ja bym tam powiedział „qrvy”…
  Admin

 8. Armagedon said

  A gdzie te pozostale 260 kreatur – posortowanych wg narodowosci : Watykan, Niemcy, Francja, Czechy, Wegry, Slowacja itd

 9. NC said

  RE 4: Pan Smolar nie jest posłem do PE, jest po prostu pracownikiem Sorosa.

 10. O Róży Marii Barbarze Gräfin von Thun und Hohenstein pisałem parę miesięcy temu w artykule „O katolewakach i kolcach róży (Róży Thun)”, tutaj .http://rozpuszczalnik.blogspot.fr/2016/01/o-katolewakach-i-kolcach-rozy-rozy-thun.html .

  Kto chce, przeczyta.
  Tekst zaczyna się następująco:
  Katolicy postępowi nie dadzą o sobie zapomnieć. Psują, czego się dotkną. Poprzebierani są w najróżniejsze szaty, od niebieskich kombinezonów po fraki, te ostatnie ozdobione orderami tak błyszczącymi, że podium na wystawie wyżłów popada w kompleksy.

  Że osobiście babska nie trawię, jest bez znaczenia.
  Że monstrum ma wyborców – znaczenie ma.

 11. RomanK said

  NO prosze:

  Są to: Lidia Geringer de Oedenberg (wybrana z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej), Andrzej Grzyb (PSL; jak informuje niezalezna.pl: „przy jego nazwisku odnotowano, że można go przekonać, by wypowiadał się na określone tematy i że jest użytecznym przekaźnikiem w swojej frakcji politycznej”), Danuta Jazłowiecka (PO), Agnieszka Kozłowska-Rajewicz (PO; była pełnomocnik rządu ds. równego traktowania), Bogusław Liberadzki (wiceprzewodniczący SLD), Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein (PO).

  kuneic cytaty:/.////
  A w kiciu siedzi Piskorski…..K…a Ich Rzondzinca Mac

 12. u said

  Ynet dzis zamiescil artykul demaskujacy bardzo krecia bo antyisraelska robote Sorosa pt.”Looking a gift horse in the mouth.” (link:http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4843767,00.html

  Zarzuca mu sie jatrzenie, fiansowanie konfliktu pomiedzy Palestynczykami i Israelem , doprowadzenie do zniesienia sankcji na Iran na niekorzysc tego ostatniego, biednego Kurnika. Zostal wiec zasluzenie wytarzany w pierzu i smole i z tych igrzysk nie wyjdzie chyba calo. Nie wiem co sie dzieje, moze rewolucja bo lwy sa rzucane na pozarcie i wrozy to wskazanie swiatu winnych, ano tych wasalskich glupich pazernych – elit. Sorosowe dranstwo w koncu przejrzalo na oczy i zobaczyli rozwalke i zoltych w natarciu, wiec nie ma wyjscia trzeba ratowac co jeszcze sie da.

 13. Boydar said

  „… wróży to wskazanie światu winnych …”, „… lwy są rzucane na pożarcie …” – Pani U (11)

  Dokładnie. Ja bym tylko jeszcze uważnie zerknął, kto wskazuje. Choć najczęściej jest to „Żakowski” lub jakiś inny nikt. Mimo jednak że jest nikt, to nie jest znikąd.

  Swoją drogą, ile się trzeba napracować nad nowym, żeby wszystko zostało po staremu.

Sorry, the comment form is closed at this time.