Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Putin opowiedział o przyszłości stosunków z Ukrainą

Posted by Marucha w dniu 2016-08-19 (Piątek)

Prezydent Rosji Władimir Putin oświadczył, że Moskwa nie zamierza zrywać stosunków z Kijowem. Wyraził nadzieję, że zdrowy rozsądek przeważy w ukraińskim kierownictwie.

— Mam nadzieję, że te (prowokacyjne działania – przyp. red.) nie będą ostatecznym wyborem, nie okażą się ostatecznym wyborem naszych partnerów i że zwycięży zdrowy rozsądek – powiedział Putin na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Rosji na Krymie, które transmituje na żywo telewizja Rossija 24.

— Nie zamierzamy zrywać naszych stosunków, mimo niechęci obecnych władz w Kijowie do posiadania pełnowartościowych stosunków dyplomatycznych na szczeblu ambasadorów, będziemy nadal tworzyć warunki do rozwoju kontaktów, podtrzymywania ich – podkreślił Putin.

http://pl.sputniknews.com/

Komentarze 4 to “Putin opowiedział o przyszłości stosunków z Ukrainą”

 1. maasteer said

  Czyli ma cierpliwość stu Indian i nie da się sprowokować…. za to zachód tego ścierpieć nie może.

 2. Boydar said

  Bardzo rzeczowo ale jednocześnie dyplomatycznie opowiedział. On potrafi i na dyplomacji się zna. Podobno dyplomacja to sztuka powiedzenia „wypier-dalaj !” tak, by adresat nabrał szczerej ochoty na fascynującą podróż. Zatem jedyne co „pozostaje do ustalenia” to dokąd. Myślę, że ace piorun dece.

  Swoją drogą, to w historii cywilizacji „akcja” z Ukrainą jest ewenementem. Może jeszcze tylko krucjata cyrylometodiańska daje się porównać.

 3. peacelover said

  …dyplomacja -dyplomacja ale…
  nikt na Kremlu napewno zniesc nie moze, by…
  duza czesc rosyjskiej „posiadlosci” przeszla pod
  wladanie judobandery. ??!!
  tylko czekac !! Cierpliwie !!

 4. ,... said

  Armie ukraińskie po oczyszczeniu z brudów winny wspierać armie federacji przeciw najźdźcom z na-to. Kozactwo w swojej historii balansowało między Turcją – Polską – Rosją w zależności od okoliczności i korzyści. Podobnie -Tatarzy.

Sorry, the comment form is closed at this time.