Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Anzelm o Ukraińska wojna
  Anzelm o Położyć kres patologii
  Greg o Wolne tematy (58 – …
  kontra o Żydowska kloaka przetacza się…
  Anzelm o Położyć kres patologii
  Mietek o Schiller na liście Ukraiń…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (58 – …
  kontra o Żydowska kloaka przetacza się…
  Marucha o Położyć kres patologii
  zagobasum o Schiller na liście Ukraiń…
  kontra o Żydowska kloaka przetacza się…
  Peryskop o Wolne tematy (58 – …
  Anzelm o NATO może się samo rozbroić…
  Peryskop o Wolne tematy (58 – …
  Sebastian o NATO może się samo rozbroić…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Pentagon apeluje, by Ukraina nie tropiła „jednorożców” na swoich granicach

Posted by Marucha w dniu 2016-08-21 (Niedziela)

Amerykański Departament Obrony uważa, że ruchy rosyjskich wojsk na Krymie i w pobliżu granic z Ukrainą nie są oznaką przygotowań do inwazji – powiedział rzecznik Pentagonu kpt. Jeff Davis, jak poinformowała agencja AFP.

— Nie widzimy tego jednorożca, którego wielu tropi. (Nie podzielamy) tego przeświadczenia, że dojdzie w krótkim czasie do jakiejś masowej koncentracji sił lub ich ruchów – powiedział Davis.

Rzecznik Pentagonu wyjaśnił, że ruchy rosyjskich wojsk są związane z zaplanowanymi w regionie manewrami.

W czwartek ukraiński prezydent Petro Poroszenko mówił o prawdopodobnej „zakrojonej na wielką skalę rosyjskiej inwazji ze wszystkich stron”. Obiecał, że Ukraina będzie się bronić.

W piątek gazeta „The Wall Street Journal”, powołując się na źródło w Pentagonie, podała, że USA widzą w koncentracji sił rosyjskich przy granicy z Ukrainą „długoterminowy trend”. Według gazety, umacnianie regionu czarnomorskiego należy rozpatrywać w kategoriach nowej strategii wojskowej Rosji, będącej odpowiedzią na dążenia do rozszerzenia NATO. [Z tym, że Rosja nie rozszerza się poza granicami kraju – admin]

USA Rosja Bialorus

http://pl.sputniknews.com

Komentarzy 25 do “Pentagon apeluje, by Ukraina nie tropiła „jednorożców” na swoich granicach”

 1. Hasso C. said

  Bardzo latwo ulegac propagandzie mediow „glownego nurtu”. Tzw. Zachod szykuje sie (i nas) do wojny z Rosja, bo Rosja nie chce sie im poddac i stanowi potencjalne zagrozenie dla Jedynego Centrum Wladzy. Parszywa, histeryczna propaganda rzucila sie na mozgi ukrainskich pacholkow i oni juz sie rwa do walki, ale Wielki Brat zza oceanu jeszcze nie gotowy. „Jeszcze nie w tej chwili” – taki jest sens wypowiedzi Jeffa Davisa.

 2. Greg said

  Pentagon apeluje.
  Niemiecki rząd zaleca.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niemiecki-rzad-zaleca-robienie-zapasow-zywnosci-czy-czeka-nas-wojna-w-europie.

 3. Hasso C. said

  Szkoda, ze autor nie podal linku do oryginalnego artykulu w FAZ. Ta wzmianka nic nie mowi, skad ten dokument, kto napisal, podpisal itd. Znalazl pan to moze?

 4. Greg said

  Nie znalazłem nic więcej.
  W ,,naszej” TV dziś też poszło to info.
  Pojawiają się nowe komentarze pod artykułem.
  Trzeba śledzić. Coś jest na rzeczy.

 5. Akej said

  Hmmm… Czyzby mnilosc Jankesowa do Banderostanu zaczynala stygnac?

 6. MatkaPolka said

  To Marzenia Poroszenki żeby ich napadła Rosja

  A kto chce w ogóle Ukraine i Ukraińców

  – społeczeństwo z którego uczyniono banderowskich zombie

  Na pokaźnej części społeczeństwa na Ukrainie żydobanderowska propaganda dokonała zabiegu – lobotomii – usunięcia dużej części mózgu

  A także wyprodukowano biede i biedaków których trzeba wyżywić i zrujnowany kraj który trzeba odbudować lub biedaków

  Taki kraj to raj dla oligarchów żydowskich , przestępców wszelkiej maści i prostytutek
  Z drugiej strony nie ma tak głupich Żydów jak przywódcy na Ukrainie – pośmiewisko dla całego świata.

  Kto by chciał taki kraj – ani Rosja , ani EUSA – UKRAIŃCÓW NIKT NIE CHCE -Chyba tylko Żydzi w Polsce.

  USA porzuca Ukrainę – bo ma o wiele więcej kłopotów z sojuszem Rosji z Chinami – na Bliskim i dalekim Wschodzie . Destabilizacja regionu Europy wschodniej dla USA straciła znaczenie. Miejmy nadzieję, że również wycofają poparcie dla marionetek z Polski.

  Jak do tego doszło że wielki i bogaty kraj jak Ukraina doprowadzono do upadku. Jak zatruto umysły znacznej części

  O zombizacji Ukraińców
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/zombizacji-ukraincow-2014-09

  Żadnej zombizacji nie było, była (i jest) przemyślana, naukowo uzasadniona, dokładnie zaplanowana i znakomicie przeprowadzona operacja.

  Wpierw została przeprowadzona analiza społeczeństwa – coś w rodzaju głębokiego badania marketingowego. Celem było określenie wielkości i stanu niektórych grup społecznych, z którymi następnie będą przeprowadzane prace.

  Następnie do wybranych grup w przeciągu kilku lat poprzez planowe wsparcie odpowiednich potrzebnych posunięć wprowadzano idee niezbędne dla zamawiającego. I bynajmniej nie tak proste, jak te, które teraz słychać w ukraińskich mediach. Do niektórych grup wprowadzano pozornie nieszkodliwe, neutralne idee, które wytwarzały u pewnej części Ukraińców apatię i chęć zdystansowania się od tego, co się dzieje.

  Do innych grup, najbardziej podatnych na wpływy, jak niektóre grupy młodzieży, lub mających możliwość wpływania na społeczeństwo, jak dziennikarze, poprzez organizację były tworzone ośrodki wpływu, które zapewniały rozprzestrzenianie się potrzebnych idei właśnie w tych grupach społecznych. Celem było stworzenie tzw. „dziesięciny wpływów” – kiedy jakakolwiek idea opanuje 10% grupy, to dalsze rozprzestrzenianie się idei następuje lawinowo. Interesujące jest to, że procesy te były ściśle zsynchronizowane w czasie – kiedy jedni zaczęli skakać, inni włączyli szczególnie silną apatię. Uważam, że jest to najwyższy pilotaż w sterowaniu umysłem społeczeństwa!

  Równolegle były wdrażane i dopracowywane technologie natychmiastowego formowania i sterowania tłumami. Tzw. moby flash – to są sprawdziany, za pomocą których zamawiający sprawdza %% przenikania idei i stopień podporządkowania grupy.

  Gdy pożądane przenikanie idei zostało już osiągnięte, zamawiający rozpoczynał aktywną fazę procesu.

  Na tym etapie zebrane tłumy mieszkańców zostały przy użyciu typowych technologii behawiorowych aktywowane na pożądane zachowanie. Na przykład słynne: „kto nie skacze, jest Moskalem” – to nie tylko zwykła „przyśpiewka” amerykańskich żołnierzy – jest to również samopodtrzymujący się program oddziaływania:

  Organizm obiektu produkuje fizjologiczne pobudzenie własnych działań.

  Pierwsze pobudzenie – endorfiny z niewielkiego wysiłku fizycznego. Spróbujcie poskakać kilka minut, a będziecie je czuć.

  Drugie pobudzenie – przyśpiewki. Liczba sylab, które trzeba wykrzyczeć na bezdechu jest taka, że tworzy się słaba hiperwentylacja. Mózg jest nasycony tlenem i „prezzo” (ros. – „прецц0”) od własnych oddziaływań.

  I trzecie pobudzenie – aktywacja neuronów lustrzanych w wyniku zachowania grupowego – „wszystkie małpki skaczą i ja też skaczę – jestem dobrą małpką”.

  W rezultacie naćpany mózg, który otrzymuje potrójny gesheft od samego siebie, przymusza świadomość usprawiedliwiać takie przyjemne czynności, przyjmując już przygotowane i wcześniej wdrożone do grupy wyjaśnienia tego, co się dzieje.

  Faza aktywna zostaje rozpoczęta wtedy, kiedy zostało osiągnięte takie przeniknięcie wymaganych idei do różnych grup ludności, przy którym dla lawinowego rozprzestrzenienia wystarczy tylko niewielkie popchnięcie. Którego rolę i wykonał Majdan – od początku do samego końca.

  Rezultaty widzimy.

  Chcę podkreślić cztery momenty:

  1. Samopodtrzymujący się system opisany powyżej, jest zupełnie identyczny z uzależnieniem narkotycznym. Jego rozwój jest całkowicie identyczny. Zwyciężyć można tylko za pomocą ostrych metod ograniczenia i dalszą nieustanną kontrolą.
  2. Tak zwana ukraińska elita była integralną częścią tego planu, stanowiąc tylko jeszcze jedną grupę ludności, z którą dokładnie tak samo była prowadzona analogiczna praca, łącznie z okresową kontrolą reakcji. W rzeczywistości tzw. oligarchowie wystąpili dokładnie tak, jak im polecono, tj. całkowicie kontrolowaną grupą, co, biorąc pod uwagę skład grupy, nie może nie wywołać szacunku dla wykonawców operacji.
  3. Słynne ciasteczka na Majdanie – to, za pozwoleniem, jest żart operatora. Ciasteczka – to najbardziej rozpowszechniony posiłek, stosowany w tresurze, która z kolei jest oparta na zasadach behawioryzmu. Wynieść ciasteczka, ot tak publicznie – to tak, jakby napisać „Osama był tutaj” na sławetnym World Trade Center 11 września 2001 roku. Tak, żeby napis trafił w kadr zdjęcia. Nie zdziwię się, jeśli ciasteczkami jeden dział operatora przekazał żartobliwe pozdrowienie w eterze na żywo innemu działowi.
  4. Wątpiący w istnienie tzw. planu Putina – mogą przypomnieć, jak dokładnie na rok (!) przed wprowadzeniem sankcji zostały podjęte środki uprzedzające w celu zwrotu znacznej części majątków elity Federacji Rosyjskiej do kraju. A przygotowania do wojny już było widać gołym okiem w całej Federacji Rosyjskiej, poczynając od września 2013 roku.

  Dodam, że na przykład, Niemcy zwyciężyli w sobie coś podobnego po klęsce II wojny światowej, wymyślając Gestalt. I porno.

  P.S.

  Piekielne straty, zwłaszcza wśród ochotników Gwardii Narodowej są efektem ubocznym opisanego powyżej procesu. Naćpany własnymi hormonami mózg ukraińskiego działacza – patrioty po prostu fizjologicznie nie jest w stanie postrzegać rzeczywistości w wymaganym dla czasu wojennego kluczu. To, nawiasem mówiąc, było już znane od bardzo dawna – opisane technologie mają po pięćdziesiąt lat – jako żołnierze, zombie są do niczego.

  Tłumaczył Janusz Sielicki

  Jak sie z dzieci szkolne robi się ZOMBI na Ukrainie

 7. MatkaPolka said

  O zombizacji Ukraińców
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/zombizacji-ukraincow-2014-09

  Żadnej zombizacji nie było, była (i jest) przemyślana, naukowo uzasadniona, dokładnie zaplanowana i znakomicie przeprowadzona operacja

 8. MatkaPolka said

  Jak sie z dzieci szkolne robi się ZOMBI na Ukrainie

  .https://www.youtube.com/watch?v=hR1c6qg1lPk

 9. MatkaPolka said

  Ukraina to NOWA CHAZARIA ( video )

  OGLĄDAJ!!!
  Petro Poroszenko (Walcman) – żyd
  p.o.prezydenta Turczynow (Kogan) – żyd
  premier Arsenij Jaceniuk (Bakaj) – żyd
  minister finansów Aleksandr Szlapa – żyd
  sekretarz Rady Bezp. Narodow. i Obr. Andrij Parubij – żyd
  wicepremier Wołodymyr Grojsman – żyd
  min. spraw wewnętrznych Arsen Awakow – ormiański żyd
  dyrektor Narodowego Banku Ukrainy Stepan Kubiw – żyd
  szef adm. prezydenckiej Serhij Paszynskij – żyd
  OLIGARCHOWIE UKRAINY – WSZYSCY ŻYDZI
  I. Kołomojskij, E. Gurwic, G. Bogolubow, P. Poroszenko (Walcman), D. Firtasz, S. Lewoczkin, W. Hajduk, W, Nemirowskij, K. Żewago, W. Pinczuk, E. Prutnik, R. Achmetow, A. Martynow, W. Kostelman, E. Sigal, B. Kolesnikow, A. Feldman, F. Szpig, N. Szufricz, A. Rodnianskij, I. Dworeckij, A. Abdinow, W. Jermołajew, M. Kiperman, E. Zwiagilskij, F. Żebrowskaja, M. Bekker, S. Ronis, G. Korban, F. Surkis, I. Surkis, W. Szamotij, A. Leszczynskij, I. Rodi
  WSZYSTKIE MEDIA UKRAINY W RĘKACH ŻYDÓW
  P. Poroszenko, I. Kołomojskij, D. Firtasz, W. Pinczuk, R. Achmetow
  GŁÓWNI KANDYDACI NA STANOWISKO PREZYDENTA – wszyscy żydzi
  Julia Tymoszenko (Cylia Kapitelman)
  Ołeh Tiahnybok (Frotman)
  Witalij Kliczko (Etinzon)
  Dmytro (Awdim) Jarosz
  Ikony nazizmu Zachodniej Ukrainy:
  Stepan Bandera (Szymon Sztefan) – polski żyd
  Roman Szuchewycz – polski żyd

 10. Akej said

  @ 9 – A niby dlaczego niektorzy sa okreslani jako „polscy” zydzi. W Jankesowie zyd pracujacy dla organizacji zydowskiej wyraznie mi wyklarowal, ze nie ma nic takiego jak polski, amerykanski, rosyjski … zyd. Zyd jest ZYDEM. Kropka!!!

 11. MatkaPolka said

  BANDERYZACJA DZIECI NA UKRAINIE
  Top 10

  SOKOL

 12. MatkaPolka said

  HITLERJUGEN

  Ukraina – Niezwykły neo-nazizm (video)

 13. Hasso C. said

  Ad 2
  Panie Greg, znalazlem oryginalne zrodlo w Frankfurter Allgemeine:
  http://www.faz.net/aktuell/politik/inland/f-a-s-exklusiv-so-will-die-bundesregierung-im-kriegsfall-reagieren-14398973.html
  To ma sie nazywac „nowa strategia obrony cywilnej na wypadek wojny” Wszyscy Niemcy maja byc obowiazani skladowac zywnosc na 10 dni i na 5 dni wody do picia, na wypadek wojny. Rzad ma to dyskutowac w srode. Jeszcze nie ma decyzji. Amerykanie tez o tym pisza, na przyklad ZeroHedge:
  http://www.zerohedge.com/news/2016-08-21/german-government-urges-citizens-stockpile-food-water-first-time-cold-war-ended

 14. Hasso C. said

  Ciekawe, ze dzis Jemen udostepnil Rosji swoje lotniska i porty, do walki z terroryzmem. I Turcja stwierdzila, ze Rosja moze uzywac baze Incirlik , ktora do tej pory byla glowna baza Amerykanow w Turcji 🙂

 15. Hasso C. said

  http://www.zerohedge.com/news/2016-08-21/yemen-offers-russia-use-its-airports-and-ports-fight-against-terrorism

 16. MatkaPolka said

  KTO NIE SKACZE TEN MOSKAL

  „Kto nie skacze ten Moskal” – RESOCJALIZACJA BANDEROWCÓ W NOWOROSJI –

  Przydała by się resocjalizacja banderowców z PiS-u w Polsce
  Polski Knesejm i KOD wysłać do Noworosji

 17. Boydar said

  A czy nikogo nie zastanawia, że Departament Stanu wysmażył takie dictum ? Powinny się Wam włosy na głowie zjeżyć. Bo to już nie jest zabawa w podchody, ten smok się nie zesra.

 18. Hasso C. said

  Ad 17. Co Pan imputuje Panie Boydar?

 19. wanderer said

  Jezeli to prawda, to powinna sie wszystkim zapalic w glowach przynajmniej pomaranczowa lampka.

 20. Boydar said

  Dlaczego zaraz „imputuje”. Obecnie (to wersja dla naiwnych, że „obecnie”) wróg jest tylko jeden. I w przygotowaniach do obrony żaden poje_bany Poroszenko przeszkadzać nie ma kompetencji. A jeśli pomimo wyraźnego upomnienia będzie próbował …

 21. Hasso C. said

  To nie Departament Stanu a Pentagon 🙂 No ja rozumiem, ze Poroszenko ma sie sluchac, ale dlaczego to takie istotne co Pentagon powiedzial?

  Oj, chyba w niewlasciwym miejscu rzucilem linki na temat baz. Tu sa:
  http://www.timesofisrael.com/turkey-pm-russia-can-share-incirlik-airbase-with-us-if-necessary/
  http://www.reuters.com/article/us-yemen-security-idUSKCN10W0S2

 22. Boydar said

  Istotnie, Pentagon, ale za nimi nie trafi. Ktoś tam w każdym razie skumał, że żarty się skończyły.

 23. revers said

  Pentagon apeluje, a prokuratura generalna ukrainy przygotowala nakaz aresztowania dla ministra obrony Rosji Sergieja Szoguna, a w charakterze swiadkow chce powolac Putina, Miedwiediewa, innych 39 osobistosci z yzcia politzcynego Rosji lub jednoczesnie wszystkich aresztowaac ze wzgledu na wysokie stadardy prawa na Ukrainie. Trzeba miec tupet.

  http://112.ua/glavnye-novosti/lucenko-zayavil-chto-gpu-rabotaet-nad-soobshheniem-o-podozrenii-putinu-i-medvedevu-333552.html

  http://112.ua/glavnye-novosti/gpu-za-razvyazyvanie-voyny-protiv-ukrainy-privlecheny-k-ugolovnoy-otvetstvennosti-39-grazhdan-rf-333550.html

 24. Hasso C. said

  „ukraincom” juz calkiem krysza jedzie. Tak zdebilalego publicznego dyskursu nie ma chyba nigdzie indziej z wyjatkiem Afryki centralnej.

 25. L2P said

  Historyja lubi sie powtarzac w takiej czy innej formie z ignorancji `goja` i inspiracji `pana` um-kom-juda – w j. np.Zulu.. hebrajski i jidish nia zawiera ? !

  Kiedy `goje` pojma [ .. na wlasnych bledach ] ze jak sa ubezwlasnowolnieni przez sily wewnetrzne
  [ wrosnietego kajka ] to nie moga zrobic NIC, bedac oklamywani, obwiniaja jeden drugiego..
  [ obojetnie co wezowe plemie nie wymysli., ] ..w koncu bratobojcza walka… !
  [ po to P.B. nas na zewnatrz pomalowal bysmy mogli sie rozpoznawac, no do dura by dotarlo..a jewrej nawet zmiksowany jest do rozpoznania, kiedys Niemcy broszurki rozprowadzali, taki to jest kameleon. ]
  Uwolnic sie od wewnetrznego wroga, jak mozliwe i `rozpakowac to sranje historyczne` bez zbednego..blablabla..
  lub znowu na szance barance miesa nam trzeba..nerki, watroby podroby, tyle to i bedzie warte !

  Napoleon: Jews are GUILTY until proven Innocent!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: