Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  Sebastian o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  MatkaPolka o Traditionis Custodes
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  Sebastian o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Wróg nie śpi, czuwaj!

Posted by Marucha w dniu 2016-08-23 (Wtorek)

Nie jestem zwolennikiem PiS-u. Nie jestem również zwolennikiem demonizowania tej partii. Do tej pory porównywanie działań PiS-u do metod bolszewickich uważałem za przesadzone i krzywdzące. Owszem, porównywałem strukturę tej partii i pozycję jej lidera do PZPR-u i w tym uważam miałem i mam rację. Bolszewizm, to jednak inna jakość. Duża wyższa, co znaczy, że dużo gorsza.

Muszę skorygować swój pogląd. W działaniach PiS-u dostrzegam bolszewickie metody. Nowy szef IPN zapowiedział, że lustracja znowu będzie głównym zadaniem Instytutu. W czym tu bolszewizm? Uważam, że lustracja była potrzebna, ale ta sprawa została przegrana. Ma w tym udział Adam Michnik i całe środowisko liberalnej lewicy. Ale ma w tym i swój udział Antoni Macierewicz.

Od upadku PRL-u minęło 25 lat. Po tylu latach przedawniają się największe zbrodnie. Po co teraz robić z lustracji pierwszorzędny polityczny problem? PiS-owi jak bolszewikom potrzebny jest wróg, najlepiej zakonspirowany. Dlatego potrzebna jest czujność i zwarte, karne szeregi. Przypomina się hasło z czasów stalinizmu „Towarzyszu czuwaj! Wróg klasowy nie śpi!” Polsce na szczęście realnie nie grozi recydywa komunistycznych rządów.

Jednak PiS-owi potrzebne jest tworzenie atmosfery zagrożenia taką recydywą i powiązane z tym straszenie ruską agenturą i na końcu Putinem. Według PiS-u lustracja, to jednocześnie smycz, kaganiec i bat w jednym. Byłeś agentem, a jesteś w PiS, to mamy na ciebie smycz i kaganiec. Byłeś agentem i jesteś przeciwnikiem PiS-u, to mamy na ciebie bat.

Myli się ten, który sądzi, że dotyczy to tylko tych, którzy podpisali zobowiązanie do współpracy z SB. Ten bat ze smyczą i kagańcem będzie wykorzystywany również przeciwko jego rodzinie, a może i znajomym. I będzie to tak długo trwało, jak długo w ten sposób uda się mobilizować swoich wyborców.

[Po cholerę bat? Wystarczy, że jakiś nawiedzony gnojek na swej zasranej witrynie czy na koncie FB, ogłosi kogoś „agentem Putina”… – admin]

Komuna szczęśliwie minęła. Minął czas jednego pokolenia. Pokolenie najbardziej infiltrowane przez SB niemal zniknęło z życia publicznego. Jednak lustracja nadal ma być pierwszorzędną sprawą. Chyba ma być jak powiedział Stalin, że wraz ze zwycięstwem socjalizmu walka klasowa zaostrza się. Dla PiS-u ma być tak, że im mniejsze znaczenie komunistycznej agentury, tym ostrzejsza walka z nią.

Andrzej Szlęzak
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 18 do “Wróg nie śpi, czuwaj!”

 1. revers said

  „Komuna szczęśliwie minęła. Minął czas jednego pokolenia.”

  wraca ta druga lepsza komuna oparta o onztowską Agende 21-2030 o o czym p. pismak prawiczek stara sie nie dostrzegać, lub świadomie pomija ważne ustalenia po 2001 roku na 30 lat.

  „Pokolenie najbardziej infiltrowane” sprawdził jej mość pisatiel abw wtyki u operatorów sieci na rok przed i naprzód na serwerach operatorów sieci? piskorski już na wolności.

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/22/manifest-odezwa-dysydenta-komandosa-michala-jarzynskiego-do-polakow/

  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/93132-ostrzezenie-przed-prowokacja-cia-mossad-na-terenie-polski-przeciw-rosji

 2. revers said

  czuwali z 4101

  .https://www.youtube.com/watch?v=aCFbfP0mwnk

 3. WI42 said

  „Bolszewizm, to jednak inna jakość. Duża wyższa, co znaczy, że dużo gorsza.”
  Nie chwal dnia przed zachodem Słońca!

 4. Rudy said

  Zarówno bolszewizm jak i „dobra zmiana” mają te same chazarskie korzenie, więc najgorsze dopiero przed nami…

 5. Adam Ryglowski said

  Czy to ten Andrzej Kazimierz Szlęzak – ówczesny prezydent na Wielowsi pod Tarnobrzegiem . Przed II W.Św.
  było Pławo (wioska ) z płn. był Rozwadów (duża stacja PKP- przeładunki itd,) , a z pd. było Nisko (miasteczko , KTÓRE W PLANACH MIAŁO ZOSTAĆ STOLICĄ JUDEOPOLONII) .
  Min. Eugeniusz Kwiatkowski w ramach BUDOWY C.O.P.
  napierw stawiał elektrownię (OZET) , a w tym czasie stawiane były zakłady HUTY STALOWA WOLA .
  JESZCZE PRZED WOJNĄ ,POZA PRACUJĄCĄ STALOWNIĄ W HSW BYŁY ROBIONE R U R Y ( na licencji Boforsa – tego co robił najlepsze rury do wszystkiego jeżdżącego sprzętu , koloru ZIELONEGO ).
  Przyszli niemieccy hitlerowcy – i PRODUKCJA POSZŁA W GÓRĘ , jakość też (” brakoroby” szybko lądowały 2 m. pod ziemią ). Nastąpił Stalin – wywiezione do Niemiec newralgiczne części maszyn i urządzeń , a przede wszystkim silniki WRÓCIŁY – i była robota , bo cywilizacja nasza jest oparta na maszynach i urządzeniach .
  A co się stało za Edwarda Gierka – to , niech każdy sobie poszuka .
  Tłumaczyłem obcokrajowcom – to patrzeli na mnie , jak bym był na dragach , canabis , albo co najmniej po WIELKIEJ BIBIE .
  Betonomieszarki Stettera , spychy i ładowarki IH (HARVESTERA ) , Układacze rur (rurociągi ropy i gazu) ,
  dżwigi JONES’a (kratowe) , COLESA (teleskopowe ).
  Polskie Ł 34 (schodzące po ponad SETCE miesięcznie )
  A w drugim ZAKŁADZIKU (5) CO MIESIĄC WYJEŻDŻAŁO więcej ZIELONYCH WOZIKÓW PROSTO DO JEDNOSTEK , a przede wszystkim na eksport (Rosja , UW ,”zaprzyjażnione kraje „).

  Preziem został p. Szlęzak – zastał i unormował sytuację , jaka BYŁA PRZED 1937 ROKIEM .

  😦

 6. Moher49 said

  @5
  O, tak sytuacja została unormowana.
  Specjaliści pojechali w świat, niektórzy już mają amerykańskie emerytury. Potężne prasy unieruchomiono, stal, ramy, wysięgniki ładowarek i spychaczy importuje się z Chin – jedwabnym szlakiem. Dźwigi – to się już nie da wyprodukować, jeśli trzeba pożyczamy z Niemiec.
  Cały dorobek technologiczny przepadł. Winnych nie ma, niektórzy nawet nieźle awansowali.
  A dług publiczny przekracza już 3 bln zł.

 7. RomanK said

  Panie Gajowy..kiedy szalala ksywa Cienogrodzianin…powstal Ciemnogrod Wirtualny:=-)))) Strzal w dziesiatke..i opadly szczeki:-))))
  Jeden po drugim asy– tadrasy przestawal szafowac tym slowem:-)))
  DLaczego??? BO bycie Ciemnogrodzianinem nobilitowalo..a Jasnogrod stal sie synonimem parchalskiej holoty zwanej przez niektorych inteligencja polska:-_))) prafdziwa:-))))
  ZRobimy to samo….a ktos kto ma glowe do intersu zrobi majatek sprzedajac znaczki ” CIcho dajny Agent Putina! do noszenia w klapie:-)))

 8. Inkwizytor said

  PiS to są antypolskie Kurwy, wiadomo

 9. NICK said

  Już po remisji. Znowuż zaostrzenie. (7).

  Ale schiza!

 10. Adam Ryglowski said

  O tak
  sytuacja jest UNORMOWANA …
  ….

  a lasy są twoje ????:
  …..
  a woda jest twoja ???

  póki co na ra bulniesz za opad deszczu (jak nie bulisz – bo Wrocki już bulą (za karę) ,
  a za chwilę masz PÓŁGŁÓWKU podymne – od kominów.,
  podworne – od liczby okien , EXTRA LUKSUS – winda x5

 11. NICK said

  Adamie.
  Nie za ostro co do Mohera?

 12. Isia said

  … kolejny, nie najwyższych lotów, artykuł p. A. Szlęzaka, dopuszczony do publikacji, w czasopiśmie „Myśl Polska” … kierowanym przez p. J. Engelgarda …

  … autor artykułu … recenzuje obecną rzeczywistość polityczną w Polsce … wiadomo, że wykreowaną przez żydów … ale o tym ani słowa w tekście … natomiast, z cała powagą, rozpatruje działania PIS-u … i ocenia … (faktycznie antypolskie w skutkach) działania żydów udających Polaków … a przecież cokolwiek by żydzi (nie) zrobili … to na pewno nie w naszym, polskim interesie …

 13. revers said

  sa sukcesy, CBS przymknal konkurencje na rynku narkotykami z Maroka, zatrzymnao 23 osoby. Te narkotyki sprowazane przez lepsze agencje z Afganistanu , Kolumbii maja byc bezkonkurencyjne.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rmf-fm-rozbito-gang-przemycajacy-gigantyczne-ilosci-narkotykow-zatrzymano-23-polakow/41eqry

  za to rzecznik CBS pieje z zachwytu, na ile poprawil sie stan bezpieczenstwa panstwowego, mocne panstwo istnieje i da rade kazdej kontrabandzie.

  Wraca do prokuratury sprawa metali KGHM w tym zota i tajemniczej kanadyskiej spolki.

  http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-abw-zawiadamia-prokurature-w-sprawie-zakupu-przez-kghm-kanad,nId,2257475

 14. Akej said

  @ Rudy (4)
  To prawda, ze obie zmiany maja korzenie scisle chzarskie, ale zmiana z poprawnoscia polityczna jest o wiele gorsza i niebezpieczna! Robi bowiem rzeczy, ktirych pierwsza zmiana nie robila. – Rozsadza rodzine, gnebi oraz osmiesza patriotyzm i milosc ojczyzny, a za pomoca prawa zwalcza religie i popiera rozne zboczenia. Poza tym dla wlasnych celow, kiedy to jej jest wygodne, otwarcie popiera banderyzm i faszyzm. Ciekaw jestem jak dlugo to przebrzydle swinstwo bedzie nas meczyc?

 15. L2P said

  Parchy nie drepcza w miejscu;

  https://gloria.tv/video/vvMKgVryGGdqJZuyC4qNrEtRk

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Uniwersalny_Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_Kr%C3%B3lestwa_Bo%C5%BCego

  sami sobie.

 16. Agent nie śpi. Pozdrawia Gremium w samym środku nocy.

 17. ruskiagent said

  Rebus:

  .https://wordpress.com/page/russkiagent.wordpress.com/82

 18. ruskiagent said

  Przepraszam za zły adres do rebusa.

  https://russkiagent.wordpress.com/rebus/

Sorry, the comment form is closed at this time.