Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Prezydent Andrzej Duda uznał prawo Ukraińców do neobanderyzmu!?

Posted by Marucha w dniu 2016-08-24 (Środa)

Tylko głupi idiota mógłby oczekiwać od Maliniaka czegokolwiek innego, niż lizanie dupy żydobanderowcom.

Podpisana w środę przez prezydentów Polski i Ukrainy wspólna deklaracja, z której jasno wynika, że Ukraińcy mają prawo do kultywowania banderowskich tradycji to niewątpliwie wielki sukces dyplomatyczny władz w Kijowie i cios dla Polski i Polaków.

„Deklarujemy gotowość dalszej współpracy w zakresie wspierania i ochrony praw polskiej i ukraińskiej mniejszości narodowych, aby Polacy na Ukrainie i Ukraińcy w Polsce mogli w pełni realizować się jak społeczności pielęgnujące swoje tradycje narodowe, ojczysty język i kulturę” – napisali we wspólnej deklaracji prezydenci Polski i Ukrainy, którzy w środę spotkali się w Kijowie.

Treść deklaracji, jeżeli wyrwać ją z kontekstu politycznego i historycznego, zapewne byłaby zupełnie niegroźna, jednakże w sytuacji, kiedy władze w Kijowie oficjalnie oddają hołdy Stepanowi Banderze i innym rezunom, uważając ich za ważny i godny naśladowania element tożsamości i kontynuując ich ideologię jako element tradycji, zapis zawarty w deklaracji nabiera zupełnie innego znaczenia.

Podpisana w środę w Kijowie wspólna deklaracja prezydentów Polski i Ukrainy, Andrzeja Dudy i Petra Poroszenki to niewątpliwe zwycięstwo neobanderowskich władz w Kijowie, a klęska dla właściwie pojętej polskiej racji stanu. Zrównuje ona w swej treści kłamliwe twierdzenia ukraińskich „historyków” z prawdą historyczną, jakiej obrońcami są historycy polscy, a także może zostać odczytana jako zrównująca ludobójstwo dokonane przez Ukraińców na Polakach na Wołyniu z rzekomymi krzywdami, jakie zdaniem Ukraińców spotkały ich ze strony polskiej.

„... odnotowując obecność tragicznych stron w historii polsko-ukraińskich stosunków oraz doceniając wagę konstruktywnego polsko-ukraińskiego dialogu, opartego na prawdzie historycznej oraz wysiłkach polskich i ukraińskich polityków, historyków, intelektualistów, i hierarchów kościelnych, aktywnie uczestniczących w procesie pojednania i porozumienia w kwestiach historycznych” – piszą prezydenci w przyjętej deklaracji, jakby te „tragiczne strony” polska i ukraińska były sobie równe.

Warto podkreślić, iż ukraińscy politycy, intelektualiści oraz hierarchowie kościelni, skażeni banderyzmem, domagają się nie rzeczywistego pojednania, ale uznania ich narracji – mimo że nie ma ona pokrycia w faktach – za prawdę objawioną i – o zgrozo! – to zostało określone w deklaracji mianem „konstruktywnego dialogu”.

W tym kontekście przerażający wprost jest kolejny fragment deklaracji. „Podkreślamy kluczową rolę jedności transatlantyckiej w zapewnieniu bezpieczeństwa i stabilności w Europie i na świecie, potwierdzamy wsparcie dla polityki „otwartych drzwi” NATO i uznajemy prawo i perspektywę Ukrainy co do nabycia w przyszłości pełnoprawnego członkostwa w NATO, zgodnie z wolą Narodu Ukraińskiego” piszą prezydenci. Przy czym strona polska nie żąda wyrzeczenia się neobanderyzmu jako warunku poparcia natowskich aspiracji Ukrainy, ale popiera wejście do NATO kraju, jawnie odwołującego się do totalitaryzmu! To tak, jakby do NATO zapraszać neonazistowskie Niemcy!

– Polska była, jest i wierzę w to, że będzie trwała przy Ukrainie, wspierając zarówno jej europejskie, jak i transatlantyckie dążenia – powiedział prezydent Andrzej Duda w Kijowie w oświadczeniu dla mediów. Nie zająkną się przy tym ani słowem, że Polska oczekiwałaby od Ukrainy odejścia od ideologii Doncowa. Składając takie oświadczenie Andrzej Duda dał Ukraińcom jasno do zrozumienia, że mogą dalej szerzyć kult Bandery i w żadnym stopniu nie zmieni to oficjalnego stanowiska polskich władz, które nadal będą wspierały Ukrainę.

– Byliśmy pierwszym państwem, które uznało niepodległość Ukrainy 2 grudnia 1991 r., staliśmy przy Ukrainie w trudnych dla niej momentach – w czasie pomarańczowej rewolucji, w czasie rewolucji godności, stoimy także i dzisiaj, kiedy cały czas trwa ten niezwykle trudny dla Ukrainy czas konfliktu we wschodniej części państwa ukraińskiego i okupacji Krymu – podkreślił Andrzej Duda.

– Polska w związku z tym była, jest i wierzę w to, że będzie trwała przy Ukrainie, wspierając i europejskie dążenia Ukrainy, i transatlantyckie dążenia Ukrainy – dodał w niemalże wiernopoddańczym tonie polski prezydent. Ciekawe, czy również w tym samym tonie prowadzone były rozmowy dwustronne?

Te ostatnie dotyczyły m.in. tematów bieżących, w tym pokoju na Ukrainie, perspektyw stabilizacji dla całego regionu, stosunków polsko-ukraińskich i stosunków Ukraina-UE.

– Rozmawialiśmy z panem prezydentem także o tych sprawach trudnych, o tych sprawach związanych z historią, o sprawach związanych z pamięcią historyczną – oznajmił dość ogólnikowo Prezydent RP.

– Będziemy kontynuowali dialog w tym zakresie. Będziemy starali się obydwaj, żeby był on jeszcze bardziej produktywny niż do tej pory – dodał Andrzej Duda.

Podkreślił jednocześnie, że można się spodziewać uzgodnień oraz wspólnych działań w tym zakresie. – Mam nadzieję, że już w grudniu będziemy w stanie mówić o konkretach – zapowiedział.

Prezydent Duda podziękował także za zaproszenie na spotkanie z korpusem dyplomatycznym Ukrainy.
– To spotkanie będzie miało miejsce już wkrótce. Będę miał tam możliwość wystąpienia wobec przede wszystkim ukraińskich ambasadorów, reprezentujących Ukrainę na całym świecie – zaznaczył.

Zapowiedział również, że jego wystąpienie na tym spotkaniu pokaże priorytety w polskiej polityce zagranicznej.
– Te priorytety, w których kwestia Ukrainy, bezpieczeństwa i budowy wspólnej architektury wolności i właśnie niezawisłości naszych państw, a także bezpieczeństwa naszego regionu będzie zajmowała miejsce kluczowe – dodał Andrzej Duda.

Prezydent Duda przybył na Ukrainę we wtorek na zaproszenie prezydenta tego kraju Petra Poroszenki. Polski prezydent był jedynym zagranicznym gościem biorącym udział w uroczystościach z okazji 25. rocznicy uchwalenia Aktu Niepodległości Ukrainy.

Fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP
Źródło: prezydent.pl
http://prawy.pl/

Swym postępowaniem prezydent Duda uwiarygadnia teorię, iż jest potomkiem banderowców.
https://wirtualnapolonia.com/2015/02/17/andrzej-duda-potomkiem-banderowca/
Admin

Komentarzy 41 to “Prezydent Andrzej Duda uznał prawo Ukraińców do neobanderyzmu!?”

 1. L2P said

  bez komentarza….

 2. Piszę więc jestem said

  Po co komu komentaż po porównaniu facjat:

  Duda – Sikorski

  Tuskoidyzm permanentny.

  A w sercach nwet lodołamacz LENIN nie da rady . . .

 3. Lam said

  ROCZNICA 25 SIERPNIA
  Choć kraj ten od Polski dzieli nie tylko miedza
  Prezydent Duda jako jedyny znów go odwiedza.
  Pod pomnikiem przyjmuje zaszczyty, ordery –
  A dlaczegóż to nie pod pomnikiem Bandery? (*)
  24-08-2016
  (*) http://previews.123rf.com/images/bloodua/bloodua1401/bloodua140100905/25578384-LVIV-UKRAINE-SEPTEMBER-5-Leader-of-Ukrainian-national-movement-Stepan-Bandera-monument-on-September–Stock-Photo.jpg

 4. Archer said

  Podniecali się tym Dudą jaki to jest prezydecik, że ładny i po angielsku też gada. A wychodzi na to że interesów Polski na arenie międzynarodowej nie reprezentuje, a głównie interesy żydowskie. Ale mogło być gorzej. Przecież niejaki Duda mógł złożyć kwiaty pod pomnikiem Stefana Bandery i przeprosić jeszcze raz w imieniu całego narodu za „zbrodnie” Polaków na ukraińcach na Wołyniu w 44 roku że się mieli czelność przed UPA bronić , ale tego nie zrobił.

  Właściwie to to zrobił…
  Admin

 5. Zerohero said

  Duda popiera wejście Ukrainy do NATO. W chwili wejścia Ukrainy do NATO sytuacja Rosji będzie tak fatalna pod względem strategicznym, że albo Rosja dokona inwazji na Ukrainę w celu zdobycia bufora (i pribałtykę) albo się podda. W pierwszym wypadku mamy wojnę jądrową, w drugim Rząd Światowy w którym takie kreatury jak Duda są już formalnie ponad gojami, więc można wprowadzić nowy etap w historii ludzkości.

  Nie dla Ukrainy w NATO! Duda pod sąd!

 6. wanderer said

  re 4. Archer
  „…A wychodzi na to że interesów Polski na arenie międzynarodowej nie reprezentuje, a głównie interesy żydowskie.”

  Dlatego zostal prezydentem w Polsce.

 7. Rdest said

  Przypomnę ,że gdyby jakaś „dętka”znowu była felerna ,to wg konstytucji obowiązki prezydenta będzie pełnił następny banderowiec p .Kuchciński ,to jest godne podziwu przygotowanie alternatywy ,która gwarantuje możliwość kontynuacji historycznej polityki państwa ukraińskiego. Załatwili nas ,oj załatwili.

 8. Re: 5 Zerohero…
  Juz jest za pozno na zydowsko (kne-Sejmowe)-ukrainskie „usciski” w sprawie NATO…po fakcie porozumienia Rosji z Chinami…
  Dzisiaj cale najemne NATO razem z US-i-sra-hell-em moga Rosji polaczonej z Chinami jedynie „czyscic zelowki” i troche poszczekac…Nic wiecej… o czym cala USRaelska „generalicja” doskonale wie i zdaje sobie z tego faktu sprawe w przeciwienstwie do tych durnych polsko-jezycznych ratlerkow (obszczymurkow) chcacych na sile zaistniec w wielkiej polityce swiatowej… Gdzie do gosci???…
  Tak miedzy nami: Rosja i USA doskonale zdaja sobie sprawe z ukrainskiego problemu na ktory Amerykanie nie odwaza sie przeciwstawic Rosji w tej materii…, bowiem wiedza, ze ukraina, to drzwi frontowe do Rosji…
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 9. Longinus said

  Jaki POLSKI prezydent jaki POLSKI wladca.Kundel na uslugach ;Syjonizmu swiatowego.To nie sa Polskie rzady.POLACY obudzimy sie na milosc BOSKA.

 10. RomanK said

  To uscisk dloni dwoch beckow!
  Spelnila sie przepowiednia Wernyhory!

 11. Re: 9 Longinus.
  Osobiscie jestem przeciwny karze smierci, ale jestem sklonny zrobic wyjatek, aby tych wszystkich s…synow, ktorzy zdradzili Boga i Narod Polski powywieszac na ulicznyuch latarniach.
  ===============
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 12. Panie Zehorero: Może być Pan całkiem spokojny. Żadne członkostwo w NATO Ukrainie nie „grozi”. Główny czysto formalny powód (poza wieloma innymi) jest bardzo prosty: Ukraina nie ma i nie będzie już mieć ustabilizowanych granic.
  Chyba że chodzi o jakieś regionalne NATO „minibis”, ale na to pójdą chyba tylko Bałtowie.

 13. Siggi said

  c.d.majaczenia,ścisneło mu dópę,jak zobaczył telebim…

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Prezydent-Duda-25-rocznica-niepodleglosci-Ukrainy-to-dla-mnie-przejmujacy-dzien,wid,18478786,wiadomosc.html

 14. Polo said

  Duda to pacynka bardziej prymitywna od lalki. Szansa w ostatnich wypowiedziach Olszańskiego i Kudlińskiego.

 15. Siggi said

  http://www.se.pl/wiadomosci/opinie/leszek-miller-dzis-w-kijowie_882712.html

 16. adsenior said

  Może ktoś mi wytłumaczy, jakie to rządy „dobrej zmiany” wprowadza PIS i czym się jego rządy różnią od rządów PO???

 17. peacelover said

  ..chazarski parobek !!!
  ale wina jest tych wszystkich kopnietych naiwniakow,
  ktorzy jeszcze raz dali sie nabrac !!!!
  Chazarskie bydlo Z POLSKI WYNOCHA… WON… !!!!!!!!!!

 18. Boydar said

  Na Waszym miejscu zapytałbym się Polaków żyjących na obszarze Ukrainy, co sądzą o sytuacji. I tak naprawdę tylko Ich los się liczy. My tu w Polsce, czy nasi Drodzy Emigranci (wyłączając Pana Wanderera), mamy co jeść, gdzie spać i jak drzwi do chałupy są zamknięte to są zamknięte. Teraz nie jest pora na potrząsanie kijem, UPA to nie Putin; nie uśmiechnie się z wyrozumieniem. Na banderowców w Polsce jest wystarczające prawo, wystarczy je egzekwować, nikt przepisów nie zawiesił ani anulował. W tekście artykułu jest napisane – „… aby Polacy na Ukrainie i Ukraińcy w Polsce mogli w pełni realizować się jak społeczności pielęgnujące swoje tradycje narodowe, ojczysty język i kulturę …”. O jakich tradycjach i jakim narodzie można mówić w przypadku tamtych. Mnie nie przeszkadza dumka po chachłacku. Co do całej reszty, jest Policja, jest Kontrwywiad, jest ABW. Jest areszt, więzienie i deportacja. Jest sąd. A jeśli nie ma, to pretensje nie do Bandery.

 19. Zgorzkniały said

  „To tak, jakby do NATO zapraszać neonazistowskie Niemcy!”

  No przecież przyjęli do organizacji zachodnie niemcy…. w których wywiadem kierował Reinhard Gehlen, nazistowscy bonzowie, zbrodniarze, generałowie i naukowcy dożywali w spokoju swoich dni, robiąc kariery na kierowniczych stanowiskach w przemyśle, administracji, (rzadziej polityce), fetując swoich poległych w walce z bolszewizmem kameraden, organizując się w przeróżne partie wypędzonych i tęskniących za starymi czasami…

  https://en.wikipedia.org/wiki/Wiederbewaffnung
  „Among large numbers of former German officers, however, there was the conviction that no future German army would be possible without the rehabilitation of the Wehrmacht. To this end, a group of former senior officers gathered on 9 October 1950 at Himmerod Abbey to produce a memorandum for West German chancellor Konrad Adenauer, which included these key demands:
  All German soldiers convicted as war criminals (Kriegsverurteilte) would be released
  The defamation of the German soldier, including Waffen-SS, would have to cease
  Measures to assure the welfare of former soldiers and their widows would have to be taken.[11]
  Adenauer accepted these propositions and in turn advised the representatives of the three Western powers that German armed forces would not be possible as long as German soldiers remained in custody or were brought before courts. Part of Allied’s willingness to commute a number of sentences for incarcerated officers undoubtedly tied back to that condition. In the early months of 1951, public declarations from Dwight D. Eisenhower and other American military brass followed, to the effect of there being ‚a real difference between the German soldier and Hitler and his criminal group.'[11] „

 20. Czarny said

  Wydumany tekst.
  Prezydent, trochę naiwnie przekonany o dobrych intencjach Ukraińców, ale nie znajduję w {przyznam trochę pobieżnej lekturze tego wydarzenia} elementów o których pisze autor tekstu.
  Niesprawdzony odnośnik o ukraińskim pochodzeniu Prezydenta lepiej darować sobie niż narazić się na śmieszność.

  ad. Krytyczny Komentator – i ja mam podobne przekonanie.

 21. revers said

  Czołem Panie Ministrze! , czołem p. Czarny!, czołem p. Mosiek!

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/24/pomocnik-aptekarza-nowym-szefem-mon-w-iiizydo-rp/

  Ku chwale Usraela!, Ku chwale banderowców!. tego nawet w LWP nie było, a powołują się na przedwojenne kodeksy honorowe.

 22. Premizlaus said

  Maliniak hahaha! Faktycznie podobny do tego z „Czterdziestolatka”.

 23. Boydar said

  A Pan Przemysław to dopiero się obudził ?!?!?

 24. ENKI said

  Chociaż rządy się zmieniają, to polityka III RP wobec Izraela i Ukrainy się nie zmieni?

  Deklaracja prezydenta Lecha Kaczyńskiego w dniu 11 września 2006 roku na zamkniętym spotkaniu z
  izraelskimi politykami, żydowskimi intelektualistami polskiego pochodzenia i byłymi żołnierzami Armii
  Andersa:
  „(…) A więc dlatego, żeby pokazać, że nam na stosunkach z Izraelem na sojuszu zależy w sposób szczególny
  armia Polska jest obecna w Iraku w dużym stopniu ze względu na nasze związki z waszym państwem…
  Tak jest i mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym
  państwie…to polityka wobec Izraela się nie zmieni.”

  Deklaracja prezydenta Andrzeja Dudy w Kijowie sierpnia 2016 r.:
  –” Polska w związku z tym była, jest i wierzę w to, że będzie trwała przy Ukrainie, wspierając i europejskie
  dążenia Ukrainy, i transatlantyckie dążenia Ukrainy.”

  Dlaczego taką politykę realizują rządy III RP, wyjaśnił Jarosław Kaczyński:”Polska to kondominium…”

  Wikipedia:Kondominium (z łac. ‘panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa
  lub więcej państw-metropolii.

 25. Premizlaus said

  Re 23:
  Nie, ja nadal jestem w objęciach Morfeusza.

 26. NICK said

  Tytuł.
  Ja, natomiast, nie uznaję prezydenta Dudy.

 27. Boydar said

  Co to znaczy „nie uznaje” i dlaczego. Dlaczego ma Pan taki stosunek. Szarpnij się Pan i napisz, kwadratowymi literami.

  Powyższe nie jest z mojej strony chęcią zaczepki. Akurat Pan na tym Forum jest raczej żywym Komentatorem z własnymi poglądami. Można się się z Panem zgadzać lub nie, ale rozmowa z człowiekiem jest rzadką przyjemnością. Tak czy owak, interesuje mnie Pańskie uzasadnienie. Szczególnie, że mam podobne; jednak zapewne nie identyczne i wypływające z innych powodów.

 28. Boydar said

  Ależ Panie Przemysławie … bez takich zwierzeń … 🙂

 29. Vidmo said

  Kto tego Dudę wybrał?!
  Jarosław go wskazał. Żydostwo poparło kandydaturę. A polactwo demokratycznie w wyborach kontrolowanych przez NICH zaklepało taka kreaturę na stanowisku prezydenta. Media mu nadmuchują „poparcie”.
  Realizuje instrukcje od naszych wrogów.
  Polacy go nie obchodzą, bo i po co.
  4 miliardy złotych naszych pieniędzy dla Ukrainców – po to, by finansować wojnę i żeby Ukraińcy zabijali się między sobą – ci ukraińsko-języczni i rosyjsko-języczni – tej samej wiary, tego samego chowu komunistycznego i tej samej cywilizacji. Tylko, że ci ukraińsko-języczni nienawidzą patologicznie Polaków, tudzież innych narodowości. Od zawsze byli podatni na to, by zabijać – swoich także.
  Czym ten typek z Belwederu zasłużył się dla nas Polaków : ustawa 1066 dalej obowiązuje, aneks ciągle tajny dla Polaków itd.
  Ot taka kukiełka, która chce się przypodobać jednej mniejszości i na silę przypodobać katolikom.

 30. Boydar said

  To nie była przepowiednia tylko wyciąg z regulaminu. Polacy mają sporą wprawę w postępowaniu z regulaminami.

 31. ? said

  „Wizyta ze strachu” – ukraiński dziennikarz o wizycie Dudy w Kijowie
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/wizyta-ze-strachu-ukrainski-dziennikarz-o-wizycie-dudy-w-kijowie

 32. Zerohero said

  @Jasiek z toronto

  Umiarkowana równowaga w uzbrojeniu była w czasach Zimnej Wojny. Dziś Zachód ma kilkukrotną przewagę w każdym typie broni, a największą w lotnictwie rozstrzygającym pierwsze dni. Jest to ok. pięciokrotna przewaga w samolotach i niestety również przewaga jakościowa. np. produkcja PAK FA jest ciągle odwlekana (a 200 F22 lata już od dawna), a zamiast niego produkuje się SU 35 – b. dobre samoloty, ale w ilości typowej dla zamówień dużego państwa europejskiego.
  Ponadto obszary z których mogą razić USA znajdują się teraz kilkaset kilometrów od Moskwy. Podobnie kłopotliwy strategicznie wianuszek promaerykańskich sąsiadów mają Chiny. Natomiast ani Rosja ani Chiny nie dysponują porównywalnym „cierniem” na półkuli zachodniej.

  @Krytyczny Komentator

  Brak zdefiniowanych granic Ukrainy dla NATO nie powinien być przeszkodą, ponieważ NATO nie wiąże sobie rąk prawem. Ostatecznie może być jak z Izraelem, który w NATO nie jest, ale będzie broniony do ostatniego Europejczyka i Amerykanina.

  Wniosek

  Wejście Ukrainy do NATO, tak samo jak rozbudowa wojsk w krajach nadbałtykich, będzie de facto wypowiedzeniem wojny, ponieważ wojska amerykańskie będą zbyt blisko centrum Rosji aby Rosja mogła sensownie się obronić. Wynika to z

  – znacznej ilości rakiet małego i średniego zasięgu, pociksów manewrujących i bomb szybujących jakie zaczynają pokrywać terytorium Rosji w sytuacji gdy natowskie zaplecze jest pod tym względem bezpieczne

  – czynnika zaskoczenia.

  Oba te czynniki powodują, że agresja natowska może w poważnym stopniu zneutralizować możliwości odwetowe Wschodu.

  Czyli w momencie wejścia Ukrainy do NATO, dyslokacji amerykańskich wojsk w celu „obrony” Suwałk itp. Rosja prawdopodobnie zaatakuje by rozbić koncentracje natowskich armii inwazyjnych (głównie lotnictwa). Andrzej Duda z pewnością to rozumie, a zatem ŚWIADOMIE apeluje by przyspieszyć wybuch wojny światowej.
  Osobną sprawą jest czy apele tego osobnika zostaną zrealizowane i czy Duda razem ze swoim kryminalnym otoczeniem odpowie kiedyś za zbrodnie przeciw ludzkości.

 33. peacelover said

  add32 Zerohero

  …Bardzo analityczny „wniosek”… ale…
  chcialbym unizenie zapytac”
  czy Pan nie przeoczyl przypadkiem rosyjskiego potencjalu atomowego
  takiego jak np juz rozmieszczone niedaleko USA okrety podwodne
  uzbrojone w przerozne rakiety i pociski kierowane z glowicami A i H.,
  albo ICBM umieszczene na bocznicach kolejowych i z tad niewykrywalne,
  za to o globalnym zasiegu ????!!
  Czy slyszal Szanowny Pan o rosyjskim superszybkim szybowcu manewrujacym, (ok.14000km/godz)
  ktory jest w stanie ominac KAZDY dotychczasowy system obrone przeciwrakietowej ?
  Do tego dochodza Chiny , sojusznik z prawie 2 miliardami …i…tez niezle uzbrojony

  Osobiscie chce zobaczyc ten caly „odwazny” USA ,Zachod i te oblakane ich parobki po tej wojnie,
  bo chyba zobacze tylko to, co pokazano juz w programie „The LAST CHAPTER” (ostani odcinek!),
  gdzie przewiduje sie takie „pejzarze” , (o ile jeszcze zycie bedzie istnialo na naszym globie !!)
  GLOBAL NUCLEAR GAME ? solution is only one: NOT TO PLAY !
  (Globalna nuklearna gra ? rada jest tyko jedna : Nie grac !)

 34. WI42 said

  @20 Czarny
  „Niesprawdzony odnośnik o ukraińskim pochodzeniu Prezydenta lepiej darować sobie niż narazić się na śmieszność.”
  Czy może Pan Czarny obalić ten odnośnik rzeczowymi argumentami?

 35. Ad. 11

  „Osobiscie jestem przeciwny karze smierci, ale jestem sklonny zrobic wyjatek, aby tych wszystkich s…synow, ktorzy zdradzili Boga i Narod Polski powywieszac na ulicznych latarniach.”

  – To nie będzie kara. To będzie lekarstwo. I nie dla nich, a dla nas wszystkich.

 36. NICK said

  Pan Boydar. (27).
  Szkoda czasu i atłasu. Na uzasadnienia dlaczego nie.
  Zatem, nie znajduję żadnego uzasadnienia dlaczego tak.
  Chwacit?

 37. Re 32 Zerohero..
  Wypadaloby zejsc na ziemie i przestac bajerowac sie CNN-owskimi „wiadomosciami” wzietymi z „holy-judz-kiego” westernu.
  Powiem Panu w sekrecie: „Rosja i Chiny (zwlaszcza Chiny) sa w stanie wyprodukowac tyle samolotow w ciagu 6 miesiecy, ze zabrakloby pilotow na swiecie do obslugi…o czym nawet amerykanski general (pragmatyk) jasno i wyraznie stwierdzil o potedze Chin z Rosja (nic nie wspomnial o Iranie czy Indiach)…

  Niech Pan zwroci uwage na Rosje od 1992 roku. Jak szybko Rosjanie potrafili sie uniezaleznic od zydowskiego „zachodu” wywalajac na zbity pysk zydowskie korporacje mimo nalozonych sancji gospodarczych…
  Rosja najzwyczajniej kwitnie a USA najzwyczajniej upada – pod kazdym wzgledem (politycznym, ekonomiczny i sila rzeczy militarnym), czego dowodem jest to, ze nawet Turcja (ot taka zydowska k…rwa) dogadala sie z Rosja wywalajac na zbity pysk amerykanskich najemnikow wojennych wlacznie z ich bazami wojskowymi.
  Czyli, Rosja ma cos „konkretnego” do zaoferowania nawet takiej zydowskiej „k..rwie”…ktora juz nie chce dawac d…py zydom z USA…

  I jako ciekawostka dla Pana. Chinczycy nie po to pracuja w USA i nie po to wiekszosc fabryk i przedsiebiiorstw jest umieszczona w Chinach by taki „free-copy” (kopiowanie – pirackie) zmarnowac…
  Chinczycy maja w d…pie zydowskie (zachodnie) „regulacje praktycznie na wszystkich plaszczyznach (politycznych, ekonomicznych i militarnych) wlacznie z „globalnym ocipieniem”, ktore jest dobre dla durnych gojow, ale nie dla Chinczykow…
  I jeszcze jedno: To Chiny zalewaja nas swoimi tanimi towarami, a nie odwrotnie…no byc moze „zaleja” nas swoja 100 milionowa armia gotowa na „ruch” z „zachodu”…, gdzie w tym przypadku Rosja Chinczykom zapewni transport do unicestwienia „rozbojnikow” z „zachodu” w tym i Polski…

  Ach, ta „hameryka” to ledwo „zipie” z ponad 100 milionowym bezrobociem.., z ponad 250 bilionowym (trylionowym) zadluzeniem, z miastami „pelnych” duchow (opuszczonymi domami), rozwalonym przemyslem itd, itd…, ktory jest w zasadzie lustrzanym odbiciem naszej Polski…
  i polskiej armii lecacymi na „latawcach” do Moskwy z procami w kieszeniach…

  Tak wlasnie wyglada w wielkim skrocie obraz USA i NATO…

  Pytanie byloby bardzie zasadne: „Kto konkretnie chce wojny???”
  Rosja? Zbankrutowane USA? Wymierajace Niemcy? Islamizowana Francja? Czy sk….rwiona Europa?…
  Zadne z tych panstw, ale jest takie lobby pt: „miedzynarodowa spolecznosc” – ot taka „bezpanstwowa” gdzie wszedzie jej dobrze, gdzie moze pasoZYDowac na rodzimym narodzie…Tak, to zydzi chcieli I wojny, chcieli II wojny i chca teraz III wojny za wszelka cene i wszelkimi dostepnymi sposobami, bez wzgledu na okolicznosci i systuacje…Za wszelka cene chca odsunac swiata uwage od swoich przekretow, szalbierstwa, plugastwa i niegodziwosci. Za wszelka cene…

  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 38. Yah said

  Ad 37

  Jedno zdanie wyjaśni wszystko – ta ” międzynarodowa bezpaństwowa społęczność” jest …… bardzo mściwa. Trzeba tłumaczyć coś jeszcze ?

 39. Lily said

  Ad 38
  Zgadzam sie w 100 procentach.

 40. Tadeo said

  Skoro Bandera jest bohaterem to moze I Hitler tez no nie panie Prezydecie ?

 41. […] Prezydent Andrzej Duda uznał prawo Ukraińców do neobanderyzmu!? […]

Sorry, the comment form is closed at this time.