Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  lewarek.pl o Stalingrad
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Upadek cywilizacyjny Polski
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  marcinxw o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Hitlerowskie zwyczaje w dzisiejszych Niemczech – germanizacja polskich dzieci

Posted by Marucha w dniu 2016-08-25 (Czwartek)

Praktyka odbierania polskich dzieci matkom przez Niemców ma długą tradycję. Przed kilkoma dniami zdarzenie takie miało miejsce w Esslingen, gdzie kilkudniowy noworodek został odebrany matce w szpitalu przez funkcjonariuszy tamtejszego Urzędu ds. Dzieci i Młodzieży.

Jak wynika z doniesień medialnych, powodem była sytuacja materialna matki, która według niemieckich urzędników nie byłaby w stanie zająć się dzieckiem. Rodzice apelują o pomoc, zaś polskie władze zobowiązały się zająć sprawą. [Obietnice są tanie – admin]

Niemieckie Urzędy ds. Dzieci i Młodzieży, tzw. Jugendamty, wywodzą się z lat dwudziestych ubiegłego stulecia, zaś swój rozkwit notowały w czasach reżimu hitlerowskiego. Kwestię ich działalności poruszaliśmy już w 2014 r. w Oświadczeniu w sprawie sprzeciwu wobec germanizacji polskich dzieci w Niemczech. Służyły one za główne narzędzie „nazistowskiej polityki germanizacyjnej, realizowanej w ramach tzw. Generalnego Planu Wschodniego, który polegał m.in. na masowym rabunku i wynaradawianiu dzieci uznanych przez eugenikę niemiecką za »wartościowe rasowo«.

Po wojnie nie zostały rozwiązane, pomimo tego, że były aktywnym elementem nazistowskiego aparatu przemocy. Do 1952 r. pozostawały pod kontrolą niemieckiego MSW, wtedy właśnie zniszczono akta ok. 200 tys. uprowadzonych w czasie wojny polskich dzieci, które pozbawiono tożsamości i podarowano niemieckim rodzinom. W wyniku zacierania śladów tej ohydnej zbrodni odnaleziono jedynie ok. 10% spośród porwanych dzieci”.

„Unormowania prawne dotyczące opieki nad młodzieżą i dziećmi zostały przeniesione do obowiązującego w RFN Kodeksu Socjalnego z prawodawstwa III Rzeszy i stanowią dzisiaj podstawę prawną działalności Jugendamtów, które znajdują się w gestii niemieckich krajów związkowych.

W myśl obowiązującej w Niemczech polityki Deutsche Leitkultur – niemiecka kultura wiodąca – przymusowo wychowuje się dzieci obcokrajowców na »dobrych Niemców« [Niech skurwysyny spróbują wychować kolorowych na „dobrych Niemców” – admin].

Temu celowi służy również proceder odbierania prawa do opieki nad dziećmi, po rozwodzie mieszanych małżeństw, rodzicom pochodzącym spoza Niemiec. W obliczu tej brutalnej polityki germanizacyjnej realizowanej przez bezduszną machinę biurokratyczną dyskryminowani rodzice pozostają często bezradni, bowiem poza wsparciem ze strony organizacji społecznych nie mogą liczyć na pomoc polskiego rządu, który bagatelizuje ten problem, ani polskich sądów, które najczęściej wtórują sądom niemieckim”.

Liga Obrony Suwerenności od wielu lat dostrzega problem dyskryminacji Polaków na terenie Niemiec.

„Wyrażamy zdecydowany sprzeciw wobec prowadzonej w Niemczech polityki germanizacyjnej dotykającej naszych rodaków. Domagamy się od władz Rzeczypospolitej podjęcia zdecydowanych kroków dyplomatycznych, celem powstrzymania wszelkich działań podejmowanych przez niemieckie instytucje, które zmierzają do wynarodowienia polskich dzieci oraz udzielenia pomocy polskim rodzinom pokrzywdzonym przez Jugendamty.

Nie można bowiem dłużej tolerować szkodliwej działalności tych instytucji, które chociażby z racji ich rodowodu powinny być już dawno zlikwidowane. Nie można też biernie przypatrywać się temu, jak krzywdzi się niewinnych ludzi, którym za to tylko, że chcą mówić z dziećmi po polsku odbiera się prawa rodzicielskie i zmusza się do desperackich czynów, które przede wszystkim szkodzą ich dzieciom”.

Niestety pomimo licznych protestów, sytuacja od wielu lat pozostaje niezmieniona. Czas wreszcie skończyć z traktowaniem Polaków w Niemczech jako ludzi drugiej kategorii. Apelujemy więc do obecnej władzy, wywodzącej się z obozu patriotycznego, o podjęcie zdecydowanych działań i to nie tylko w jednostkowych przypadkach, lecz wobec całego niemieckiego systemu bazującego na dyskryminacji osób innych narodowości. [Zaapelujcie lepiej do pobliskiego składu węgla – admin]

http://lospolski.pl

Komentarzy 47 do “Hitlerowskie zwyczaje w dzisiejszych Niemczech – germanizacja polskich dzieci”

 1. Radosław37 said

  Pretensje należy kierować do Garbaczowa, że wyraził zgodę na połączenie Niemiec. Nie byłoby burdelu w europie jaki mamy teraz. Nie byłoby dyktatu Niemiec,wojny na Ukrainie, emigrantów itp..

  I że rozwiązał ZSRR…
  Admin

 2. Maćko said

  Nie dosc, ze dzieci coraz mniej sie rodzi to jeszcze nam je biora w jasyr…

  Maciej Wegrzyn o plodnosci i dzieciach… perwersyjny efekt szczepionek z rtecia:
  1.Przy niezgodności genetycznej zarodka z endometrium proces nidacji, czyli
  zagnieżdżania się zarodka w macicy nie uda się i jest to przyczyną bezpłodności- do niedawna takie sytuacje były rzadkie a wskutek otaczającej nas wszechobecnej chemii utrudniającej rozpoznanie genetyczne są coraz częstsze.
  2.Jeżeli endometrium jest zatrute rtęcią ze szczepionek np. przeciw grypie lub przeciw rakowi szyjki macicy to zarodek się nie zagnieździ. Rtęć zablokuje telomery chromosomów i podział jajeczka będzie niemożliwy.
  3.Dlaczego mówimy że kiedyś bezpłodność byłą rzadka? przecież Królowa Jadwiga poroniła aż 6 razy? -Bo się odchudzała, głupi spowiednik kazał jej pościć no i z braku zasilania- poronienie.
  Te trzy przyczyny- niezgodność genetyczna, brak zasilania i zatrucie endomietrium aa podstawowymi przyczynami bezpłodności według badań prof. Rudolfa Klimka z kliniki św. Łukasza w Częstochowie.

 3. Dziadzius said

  Czy to tylko Polskie dzieci sa tak traktowane czy tez dzieci innych narodowosci? To znaczy czy prawo jest ogolne do wszystkich czy tylko dla Polakow?

 4. RomanK said

  Jedyny przyrost naturalny- jaki jest w Niemczech to przyrost Turkmenow i innych kolorowych emigrantow.
  Dlatego Niemcy ratuja sie przysposabiajac dzieci polskie , biale i bez roznic genetycznych z niemieckimi. Wg starej zasady Bismarcka cyt
  : Niech zdrowe Polki rodza nam zdrowych Niemcow”
  W sumie skoro rodza sie w Nimczech, nei mialy ich matki zadnych warunkow na ich urodzenie w Polsce…
  Rzady ladakiej klasy politycznej pustosza Polsce z ktorej juz straty demograficzne suiegaja ponad 8 mln ludzi…..w okresie 30 lat////

 5. Jugendamt ” zabiera” srednio rocznie 40 000 dzieci rodzicom, glownie niemieckim. Niemiecki Jugendamt nie czyha na polskie dzieci , ma wlasna ” patologie”.

 6. Marucha said

  Re 5:
  Czy zabierają też dzieci kolorowym?

 7. L2P said

  NO nie tak…to tylko ma tak wygladac…wiemy o tym ..?

  `polskie obozy zazi` uproszczenie a jak pieknie roznosi obopolna sasiedzkosc !

  kazdy wie, ze zabieranie dzieci komukolwiek jest karygodne.,mordercze..

  pytanie czyja polityke Niemcy wykonuja [ po II sw.- to przedluzenie zarzadu,dzis N Y Judaica Americana ] !

  czy ktos `o zdrowych zmyslach` sadzi, ze byle `panstwa` bialych ludzi decyduje same o sobie ?

  zyd `szwargoli` i robi to skladniej niz po polsku, miedzynarodowy gada w kazdym wlacznie z suachili !

  jad i nienawisc to nic dobrego szczegolnie u sasiadow..

  nalezy pamietac, ze za kazdym nieszczesciem stal, stoi,,i bedzie stal pan i wladca zyd..

  Sasiadow bronisz to i bedzie wzajemnosc a im sasiad dalej tym latwiej parachowi mieszac…

  [ portale polskie Niemcy tez przekladaja ! ]

 8. zeby zabrac dziecko , jugendamt musi miec naprawde solidne podstawy . kolorowym? tym mleczno-kawowym? I tu dotykamy sedna – extremalnie rzadko . Dlaczego ? – to sprawa wlasnie ich wiary ( nie musze wspominac jakiej) , ktora nie pozwala na alkohol i na prace zarobkowa kobiety , na rozwody i samotne matki . Wiary ,wedlug ktorej rodzina i dzieci sa swietoscia dla patriarchy meza i ojca . Kolorowi( glownie przeciez muzulmani) nie zaniedbuja i nie glodza swoich dzieci , nie przepijaja socjalu , w zdecydowanej wiekszosci przestrzegaja 10 przykazan.
  To glownie wiara i wychowanie w niej czyni ich mentalnie silnymi i rzadko popadaja w patologie . Wiem, ze to akurat obecnie bardzo niepopularne , co pisze . Ale przeciez ta cala islamska zawierucha ma swoj poczatek w walce wartosci – islamskich przeciw zachodnim : pieniadz najwyzsza wartoscia , rozwiazlosc moralna , indywidualizm, frustracje , upadek religii, zanik wiezi rodzinnych itp. Z ktorej strony by na muzulmanow nie spojrzec i czego im by nie zarzucic, jeden atut maja nie do pobicia : wiare , religie ,w ktora wierza i praktykuja . W wiekszosci oczywiscie , no pewno ze bywaja tez u nich czarne owieczki .

 9. re1truth2 said

  Jugendamty od 2012 roku muszą podawać dane statystyczne, ile dzieci jest zabrane i objęte opieką, ale coś te statystyki im się nie zgadzają. /- pewnie eksport do zaprzyjaźnionych./moje.
  Piszą o tym w komentarzach Väter und Mütter für Kinder http://www.vaterlos.eu/kindeswohlgefaehrdungen-2013/

 10. re1truth2 said

  [/- pewnie eksport do zaprzyjaźnionych./moje]. – @ 19:16:54 wychodzi 8 chyba prawdę dopisałem.

 11. re1truth2 said

  co znowu to samo 😉

 12. Marucha said

  Re 8:
  …zeby zabrac dziecko , jugendamt musi miec naprawde solidne podstawy

  Zbyt często słyszymy o porwaniach dzieci w oparciu o te „solidne podstawy”.
  A co do kolorowych islamistów – to cała ich wiara to jedna wielka patologia.
  Ich „wartości”? Pan chyba dla jakiegoś kabaretu pisze…

 13. w 2014 popelniono w Niemczech 27 morderstw ( rocznie srednio oscyluje ten ” czyn miedzy + – 20) na noworodkach bezposrednio po urodzeniu . Faktyczna liczba jest jednak zdecydowanie wieksza . Mimo , ze w kazdym nawet miasteczku zainstalowane jest ” okienko” lub klapa z niemieckiego . oczywiscie , winny kazdemu takiemu ” czynowi” jest niemiecki Jugendamt! Wtedy dopiero robi sie akcje i nagonki na ta instytucje.

  Jugendamt to hitlerowska organizacja.
  Admin

 14. re1truth2 said

  Re 12
  Wspomniani w moim 9 komentują, wpis obrońcy urzędników Jugendamtu.
  [Ojcowie i matki dla dzieci 02/15/2015 at 17:50
  Czy ty w ogóle masz dzieci?
  Jak myśleć o następującej sugestii: Twoje dziecko jest zabierane pod opiekę, ponieważ nie wiemy, czy (on) dba rozsądnie o swoje dziecko.
  To byłoby tak, Twoja sugestia: Lepsze dziecko częściej zabierane pod opiekę, niż jedno za mało …
  Przypomina to jakoś nazistowskie Niemcy…]

 15. Asa said

  Ad. 8 i 12 tak ta ich wiara to patologia. Znajoma pracuje w szkole specjalnej w Dortmundzie i mówiła, że tam tylko co 10-ty to niemieckie dziecko, a reszta beżowi, bo mnożą się w rodzinie…

 16. karlik said

  Ad.3 „Czy to tylko Polskie dzieci są tak traktowane czy tez dzieci innych narodowości? To znaczy czy prawo jest ogólnie do wszystkich czy tylko dla Polaków ?”

  Prawo z reguły jest przestrzegane jednakowo bez względu na narodowość, oczywiście mogą nastąpić jakieś błędy, być może również w tym ostatnim przypadku, ale ostatnie orzeczenie sądu było korzystne i dziecko jest u rodziców(?)..

  Każdy przypadek jest z reguły rozpatrywany indywidualnie i rzadko się słyszy o łamaniu praw..
  Oczywiście o ile rodzice mogą powiedzieć co chcą, o tyle druga strona nie jest do tego upoważniona..
  Ja znam tę sprawę jedynie z polskich gazet, ale chętnie bym usłyszał odpowiedzi na kilka moich pytań..
  http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/dziecko-odebrane-polce-w-niemczech-wraca-do-domu/flw3pth
  Z powyższego linku wynika , że dziecko jest w domu, ale cisza o mężu matki, jest siostra i brat ,
  …ale jeszcze kilka dni temu napisali tutaj:
  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/esslingen-w-niemczech-polce-odebrano-dziecko-polskie-ministerstwo-wszczelo/r0zv1m6
  „Mąż Polki nie jest biologicznym ojcem maleństwa, jednak pomaga żonie w rozmowach z urzędnikami. Twierdzi, że pracownicy Jugendamtu obiecali wydać decyzje na podstawie której dziewczynka mogłaby wrócić do domu, jeśli w opiece nad niemowlęciem pomoże położna.” –
  To jakiej narodowości jest biologiczny ojciec dziecka ?

  Ale wyobraźmy sobie Niemkę, bez środków utrzymania co przyjeżdża do Polski, by żyć z zasiłków…???

  Prawda jest jak d–a, każdy ma własną…

 17. ad 12

  do mnie to czy nie?

  no dobra , niech juz bedzie . Wiec wyznaje ze skrucha : — nick mam pozyczony , plec tez . Sorry, sorry , sorry
  Wiec jestem tzw. samotna matka w niemczech , choc juz z kawalkiem od cwiercwiecza , z metryka urodzenia dziecka z adnotacja ” ojciec nieznany ” . Chodzilo o naciagniecia panstwa niemieckiego na swiadczenia , dlaczego nie , skoro daja? Co mam za soba , to gehenna i odyseja , nikomu nie zycze . Ale nie bynajmniej ze strony Jugendamtu! owszem , interweniowal u mnie nie raz , nie dwa. Ale zeby chcial mi zabrac dziecko?? nic z tego . Jak bylo tak bylo , co bedzie to bedzie , ale jedno wiem – polizei i jugendamt to moi najlepsi przyjaciele!

 18. piwowar said

  Tego trzydniowego noworodka już oddali, jak pisze WP. Zabrało im dwa i pół tygodnia na decyzję.

  Podkreślam po raz enty że gdzie prawo zastąpiło etykę, tam rośnie patologia.

  ——
  Łaskawcy, kurfa ich hitlerowska mać…
  Admin

 19. ad . 16
  szkoda , ze nie bedzie nam dane sledzic dalszych losow tego dziecka . zycze jak najlepiej . Jak pisza , codziennie bedzie przychodzila polozna i pracownik pomocy rodzinnej . oczywiscie bezplatnie , przynajmniej dla tego polskiego malzenstwa ,bo polozna i pracownik to juz zarobia . zreszta , jak pisza , polskie malzenstwo jest zadluzone – w niemczech , dopoki nie jestes w Schufa ( register dluznikow) zamowic mozesz wszystko . Zaplacic ale tez , czy masz dziecko czy nie . Dobrego , przynajmniej materialnie startu , to brzdac nie ma . No jest jeszcze prywatna insolwencja . Ale to 7 lat zycia na socjalu . Ale co tam , wazne ze dziecko bedzie kochane.

  ——
  Tak, kurwa Wasza mać. To jest najważniejsze. Aby dziecko było kochane, chuju!
  Admin

 20. NC said

  „W myśl obowiązującej w Niemczech polityki Deutsche Leitkultur – niemiecka kultura wiodąca – przymusowo wychowuje się dzieci obcokrajowców na »dobrych Niemców« ”

  Zaraz, zaraz – to multikulti JugendAmtu nie obowiązuje? A dlaczego?

  Admin: „Niech skurwysyny spróbują wychować kolorowych na „dobrych Niemców” – admin.”
  Nawet nie próbuja. A dlaczego?

  Nie słyszałem też o zabieraniu dzieci biednym muzułmanom.

 21. panMarek said

  To samo zrobić z Niemcami w Polsce tylko x100.
  Zastosować przelicznik, jak za ich okupacji x100.
  Rozum szybko im wróci. Nie dyskutować, o nic nie prosić.
  Tylko działać z przelicznikiem x100.

 22. panMarek said

  Tu coś ciekawego na temat Giermanii:
  https://treborok.wordpress.com/kronika-zaglady-niemiec/

 23. Re: Artykul..
  Niemcy od wiekow sraja nam Polakom na glowy, a my w zamian wylizujemy im d..py…
  Ach, ten „przelicznik” walutowy tak bardzo przyciaga uwage, ze robimy z siebie to, co Niemcy chca z nas zrobic…i skutecznie im sie to udaje…
  Kiedy nam Polakom Niemcy w czyms pomogli?…To jest bardziej wlasciwe pytanie, ktore kazdy Polak bez wzgledu na sympatie czy antypatie powinien sobie zadawac codziennie i sila rzeczy liczyc sie z takimi „niespodziankami” ze strony Niemcow.
  A tak krotko: „Niemcy nas TYLKO toleruja, a w wiekszosci przypadkow nienawidza… (podobnie ma sie z zydami: kiedy nas Polakow potrzebuja to zmuszaja sie do tolerancji, a kiedy stajemy sie niepotrzebni (zbedni), to…i tutaj niech kazdy sobie sam dopowie…)

  =============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 24. L2P said

  ad 23
  ojojoj..Panie Jasku;

  Pan tematem doswiadczony P.W. stad dodam dla wyjasnienia, P.B nas stwarzajac zostawil `Iskre Boza`, ktora powoduje, jak u dzieci, przeciaganie sie, nawet bicie ..chocby o miejsce na tej ziemi…a do tego., no kto za tym stoi,tych krajow wspolmieszkaniec, no Pana `ulubiony temat` ., najwazniejszy zreszta, ..dzis i slepy to `widzi` a jak nie to kojarzy..

  [ `polska awinia` z czym w Niemczech osobiscie sie spotkalem, bije piorunem, ale to wynik `ukrytego rzondu drewnianych` i naszego `parcianego`, nie bez powodu, `zwyciestwa` a ich kleski, ktora dodam staje sie kleska calego swiata, a nie jak jech propaganda dada..]

  Nikt tu nie bedzie nikogo glaskal i pod nos podtytkal…samemu…[ komuno gin..]

 25. Re: 23 L2P

  Szanowny Panie.
  Jestem w 100% pewien ze za tymi „jude-ratami” stoja zydzi (handlarze), ktorzy realizuja zamowienia na okreslone sprawy…w tym przypadku na aryjskie (polskie i nie tylko) dzieci.
  Nasze dzieci byly wywozone do Niemiec podczas II zydowskiej wojny i nie bez powodu wybierano TYLKO aryjczykow…
  I prosze zgadnac: kto „rezyserowal” ten proceder pod szyldem „wojny????”…

  A dzisiaj jest inaczej? Nie prosze Pana. Zmienil sie tylko „szyld”…dla dokladnie tego samego procederu…
  Z grzecznosci pomine sprawe Serbow, Chorwatow, Rosjanow, Ukraincow…zwlaszcza kobiet do i-sra-elskich burdeli…i po czesci na „czesci zamienne”…
  (byla glosna sprawa w tej materii, gdzie tylko czterech rabinow zostalo postawionych w stan oskarzenia, ale nie glowni „rezyserzy” tego skandalu ujawnionego w USA…po czym sprawa w dziwny sposob „ucichla”…

  Owszem, bardzo interesuja mnie zydowskie „przekrety” , ktore nie tylko dotycza samych finansowych „geszeftow” (chuzp)…

  Jesli ma Pan jakies pytania, to prosze sie nie krepowac. Inni rowniez skorzystaja..
  ==============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Jesli jakis zyd „pierdnie” to napisze Panu ile na tym zarobil (i co skorzystal)…

 26. L2P said

  ad 25

  smialo Pan pisz i uswiadamiaj tego nam trzeba az do wybudzenia..

  taki stan rzeczy i oczywiste diabelskie pochodzenie jakichkolwiek `kinderamtow` inc i spl zoo….
  niemniej to domena swiatowa a nie lokalna..dzis paraduje..toronto ma najwieksza ?

  do `bialej goraczki` moga doprowadzic `iz..helskie` burdele i nieszczesna w tym dola naszych kobiet,
  nie mowiac za wiele..
  w tym ich przekletym plemieniu..nasza ignorancja i jech propaganda ustawowo-nakazowa..ale pomysl Pan skads sie to licho wzielo…

  [ wiedza gdzie i jak uderzyc by zniszczyc..w tym sa `mistrzami`.. ]

  w `szczegolach` nie bede Panu tematu odbieral ale o wrogu nigdy za wiele..i byle z `wiatrem`..

 27. Re: 26 L2P.
  Czy moze Pan napisac kto jest w pierszej…no powiedzmy… piatce najbogatszych ludzi (zydow) na swiecie?? (od tego powinien Pan zaczac)…

  Pyta sie Pan: „skad sie to licho wzielo??”…

  Trzeba by siegnac w bardzo odlegle czasy, no powiedzmy do czasu, kiedy Pan Jezuz Chrystus oswiadczyl temu „licho” : „waszym ojcem diabel jest…”.

  Pytanie kolejne: „W jakim celu to „licho” egzystuje (paso-zyd-uje) wsrod nas (podczas krotkiego zycia kazdego z nas pod bacznym Okiem Samego Boga???”

  Przypadek? Absolutnie NIE!!!. Nie ma tutaj zadnego przypadku. W Planach Boga nie ma miejsca na zaden przypadek.

  Czy Niebo i pieklo istnieje? (gdyby nie istnialo jedno i drugie, to pod diabelkimi rzadami „licha” zycie kazdego czlowieka straciloby sens jak rowniez stalibysmy sie najzwyklejszym „rzeznym bydlem” (i do tego nas doprowadzono) bez zadnej nadzieji na sprawiedliwosc (elementarna sprawiedliwosc).

  A wiec „synowie diabla” wykonuja dokladnie Plany Boga w ktorym diabel (szatan, lucyfer) gra „pierwsze skrzypce” w testowaniu kazdego z nas o prawdziwej milosci do Samego Boga, a nie do szatana ktoremu oddalo sie w pacht bardzo duzo ludzi (rowniez i Pasterzy Boga)…wedlug niezbywalnego prawa wolnej woli. (kazdy ma wybor miedzy Jednym a drugim).

  Dlaczego Pismo Swiete jest dzisiaj mniej wartosciowym pismem niz bankowa „ksiazeczka do nabozenstwa???”…

  Czy „synowie diabla” sa problemem dla nas? Obawiam sie, ze to my jestesmy sami dla siebie problemem…(zostalismy podzieleni, zdemoralizowani, oglupieni i skorumpowani do tego stopnia, ze w wiekszosci przypadkow sami siebie nie rozumiemy a o wlasnych dzieciach nie wspomne).

  Jaka winna byc kolejnosc waznych spraw (priority) w naszym zyciu?

  Bog (jesli Bog bedzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne bedzie na wlasciwym)
  Ojczyzna (jesli Ojczyzna bedzie broniona przez swiadomych i uzbrojonych jej wlascicieli, to zaden wrog nie odwazy sie jej zaatakowac)
  Rodzina (jesli rodzina bedzie bezpieczna (jak i Ojczyzna), to zadne sztormy (dewiacje i malwersacje) zostana w szybki sposob zlikwidowane zanim nabiora niebezpiecznego pedu (szybkosci).

  I moze na zakonczenie: „Bogactwo Narodu zalezy tylko i wylacznie od Boga, Ojczyzny i Rodziny (no i talentow kazdego z nas…:)))

  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Widze, ze powinienem „wysmazyc” jakis felieton na powyszy temat.

 28. gustek said

  Panie Marucha bardzo Pana przepraszam, PROSZE mi wybaczyc, przepraszam tez Pana Boydara,naprawde zaluje co napisalem,sorry,Pan mi otworzyl oczy na swiat,dziekuje…

 29. L2P said

  ad 27
  p.s felieton.. przynajmniej..niech do ludzi jak najszybciej i jak najwiecej dotrze..

  a propo; kawal niezlej roboty na P.W., perelka `instytut zydloznawczy`,..

  `studiow` jak.. `Wirtualnapolonia` , `Warszawskagazeta` jest wielka potrzeba..

  dodam jeszcze co nieco o zaoranym podworku ojczyznianym;

  [ tyle rozbiorow, zaborow, rewolucji, wojen, mordow, zniewolenia, bezrobocia, emigracji,
  zmian systemow, smietnikow. .histori,.. slowem stworzonych okazji, by przejac majatek i ziemie
  naiwnych Polakow – swiatowy ewenement.]

  p/k a mozna tomy pisac; [ nie bez powodu wyja `dziwny ten swiat`.. ]

  roz.zrywka – ulubione narzedzie [ kasa, slawa, zblysk i my Zzabawni..w domysle,.. cherubinek –
  cos sie walesa `nie pomysl nawet inaczej moze byc`..] pasie sie 3 i 4..pokolenie `gadowskich`

  p/k tv.republika – `patriotyczna` stacja tv…wtyka gudlaja sobie w najlepsze, siedza w 2-gim
  lub n-tym garniturze koczownikow, sami z soba-swoi, oprawili nam ojcow i dziadow,
  graja ofiary..szczegolnie nad grobami swoich ofiar, ktore gdzies tam wygrzebano i na nowo,
  szlochaja i klekaja i plota od.rzeczy mowiac; Polak to Polak tamto..

  o polityce bez odruchow wymiotnych nie mozna..i tak jak zajrzec tak tam-tu wszedzie..
  bat zyda smiga okruchy z panskiego stolu a ludzie relaxx..cos powachac..splaty i raty..

  Jak moglo to sie wydarzyc..czym Polska na to zasluzyla..

 30. revers said

  „Pretensje należy kierować do Garbaczowa, że wyraził zgodę na połączenie Niemiec. …”

  I że rozwiązał ZSRR…
  Admin

  próżni nie ma w sowietach, powstaly zamiast ZSRR, sowiety zachodnie czyli unia europejska, ten sam nieludzki twór tylko bardziej perwersyjny, wyrafinowany, troche na wyższym poziomie organizacyjnym dzieki technologiom, ale w końcowce to technologie obracaja się często przeciwko ludziom.

 31. Hasso C. said

  Z obserwacji wlasnych jak odbieranie dzieci odbywa sie na gruncie skandynawskim, a jestem pewien, ze te same zasady obowiazuja w Niemczech, moge zaswiadczyc, ze zadnej etnicznej dyskryminacji nie ma i byc nie moze. Prawda jest taka, ze sporo Polakow przyjechalo i sie nie „odnalazlo”, i wegetuja na socjalu, w brudzie i alkoholizmie. Ci ludzie nie nauczyli sie jezyka i nie maja zadnej szansy kiedykolwiek normalnie funkcjonowac. Plodza dzieci, ktore czesto sa umyslowo i fizycznie uposledzone przez alkoholizm rodzicow. Takie dzieci sa czasem odbierane i umieszczane w instytucjach czy u bezdzietnych Niemcow, ktorzy je potem kochaja i cholubia.

  A wy tu pieprzycie o hitlerowskich knowaniach i brutalnej germanizacji.

  ——
  Odbierają na podstawie pierdolonego widzimisię urzędnika. Zwłaszcza w Norwegii.
  Admin

 32. wanderer said

  re 27

  Pieknie zes Pan to wylozyl, Panie Jasku Z Toronto.

 33. revers said

  „zadnej etnicznej dyskryminacji nie ma i byc nie moze. Prawda jest taka, ze sporo Polakow przyjechalo i sie nie „odnalazlo”, i wegetuja na socjalu, w brudzie i ..”

  Akurat Turkow to niedotyczy.

  Herrchen Hasso mow za siebie i swoj brud umyslowy i niedouczenie niemieckie, na poczatek wystarczy tylko paryskie wydanie ksiazki Andrzeja Lobaczewskiego „Ponerologia”.

  Takie Haftpflicht wysoko kwalifikujace brudne zeszyty od manadzerow BMW, Mercedesa, VW, to moi profesorowie rzucali przez siebie za plecy tam gdzie ich miejsce, do doopy. Brudne i ciezkie listy z urzedow niemieckich tez zadko czyta sie, bez virusow lub odpowiednich szkiel izolujacych laboratoryjnie, koregujacych, nie oslepiajacych, mikrofalujacych jak te co 3 km ustawine Blizery na uliach wielkich miast niemieckich.

  I spytaj Pan nowych rodzicow jakiej w jakiej aktualnie plci sa, bo po polonijnych forach chodya tey matki, ktorych czysty rodzic niemiecki zmienil nagle zainteresowania seksualne, sad na sprawie rozwodowej zawsze jest za czystoscia niemiecka, nawet jak sedzia niemeicki wyciagnie penisa z odbytu, czy sedzina niemiecka wyciagnie wibratorek dodbytniczy w czystym g.nie niemieckim.

 34. Jak zachęcić matki z dziećmi do pozostania w Polsce? Program 500+ należałoby w trybie pilnym rozszerzyć i przyznawać zasiłek już od pierwszego dziecka. Skąd na to wziąć pieniądze? Ano trzeba by dokonać drastycznej redukcji etatów w urzędach państwowych, przy okazji zlikwidować powiaty, bo są zupełnie niepotrzebne. Wyjść z unii europejskiej i nie płacić składek członkowskich.

 35. Dictum said

  Wszystko to potworne, nieludzkie i podłe. Ale jeśli ktoś się spodziewał, że opuszczając ojczyznę i osiedlając się u odwiecznego wroga Polski, podstępnej żmii, jaką jest naród niemiecki, zazna normalnego traktowania. Jeśli lubi żyć wśród nieprzyjaciół przetykanych – jak obecnie – tabunami dziczy, to trochę tylko jego sprawa. Lepiej chyba żyć biednej, trudniej, ale wśród swoich. NIGDY nie zrozumiem, że jakakolwiek konieczność zmusza Polaków do wyjeżdżania, tułania się, z tego są właśnie takie upokorzenia, a nawet tragedie, do czego sami lezą.

 36. Dictum said

  Jeszcze jeden argument:

  Ojciec Klimuszko w swojej książce pt. „Moje widzenie świata”, napisał: „Jeśli chodzi o nasz naród, to mogę nadmienić, że gdybym miał żyć jeszcze pięćdziesiąt lat i miał do wyboru stały pobyt w dowolnym kraju na świecie, wybrałbym bez wahania Polskę, pomimo jej nieszczęśliwego położenia geograficznego. Nad Polską bowiem nie widzę ciężkich chmur, lecz promienne blaski przyszłości (…) Nadchodzi czas Polski i upadku jej wrogów. Przed Polską widzę jasność i wstępowanie do góry. Będzie bardzo dobrze”. 22 sierpnia 1980 roku zakonnik trafił do szpitala, gdzie pożegnał się z życiem. Przed śmiercią powiedział przyjacielowi: „Kraj ten oczekuje lata świetności. Jest to obecnie szczęśliwe miejsce. Gdybym miał się drugi raz narodzić, chciałbym przyjść na świat tylko w Polsce. Niech Polacy z całego świata wracają nad Wisłę. Tu się im nic nie stanie”.

  Czytaj więcej: http://www.wspolczesna.pl/archiwum/art/5747322,ojciec-klimuszko-przepowiednie-wiele-sie-sprawdzilo-wideo,id,t.html

 37. Re: 34 Uniosceptyk…
  Drogi Panie.
  Pieniadze sa TYLKO narzedziem w reku czlowieka (jak np: srobokret, kombinerki, czy klucz francuski) i niczym wiecej.
  Jesli (z logicznego punktu widzenia) nasze rece (wraz z maszynami) tworza czy produkuja cos materialnego, to sila rzeczy wykonane dzielo jest dobrem materialnym (fizycznie widzialnym) i uzytecznym dla innych. Jesli nasze rece wraz z naszymi talentami wykonywac bardzo duzo rzeczy w sposob nielimitowany (produkcja zywnosci, odziezy, paliw, energii, pojazdow, drog, mostow, budynkow, domow itd., itd.,) to sila rzeczy winna nastepowac produkcja wprost proporcjonalna (adekwatna emisja) banknotow i monet jako forma POKWITOWANIA za nasza wykonywana produkcje i wykonywane uslugi rowniez bez ograniczania (oprocentowaniami i opodatkowaniami) banknotow i monet, ktore sa (winny sie stac) narodowym wymiennikiem dobr materialnych i uslug…

  Skad rzad ma brac pieniadze? Ano wystarczy, aby emitowal tyle „pokwitowan” jako suweren (pieniedzy) ile nasze rece wraz z maszynami sa w stanie wyprodukowac czy wyswiadczac uslugi w sensie materialnym (w fizycznej rzeczywistosci).

  Czy rzad musi pozyczac pieniadze od prywatnych bankierow np: z zachodu???.
  Absolutnie NIE !!!. Wystarczy, ze przejmie kontrole nad emisja banknotow i „biciem” monet adekwatnie do potrzeb spolecznych (narodowych) bez ich oprocentowania i opodatkowana wprowadzajac do cyrkulacji spolecznej jako forme pokwitowania za wykonana lub wykonujaca sie produkcje czy usluge.

  Czy ktos pamieta: bony PKO? Czy byly to pieniadze? Alez oczywiscie ze byly, bo posiadaly „sile nabywcza” tylko w PEWEX’ach i byly rownowazne z dolarami i innymi obcymi walutami. (tak, wiem, ze byl to zydowski przekret, by z „bonow” robic dolary, a dolary deponowac na kontach w Szwajcarii)…

  Jesli wiec owczesna „emisja bonow PKO” nie byla problemem dla rzadu ani dzisiaj emisja „obligacji rzadowych” i „bondow” nie jest problemem, to na podstawie czego i kogo emisja banknotow i monet jest dla rzadu wielkim problemem???

  I tutaj jest sedno problemu, z ktorym od bardzo dawna borykamy sie w swojej swiadomosci…
  Co jest wiec prawda???

  Czy pieniadze tworza prace czy praca (nasze rece i maszyny) jest tworczynia pieniedzy???…

  I od tego powyzszego pytania powinien kazdy z nas zaczac wyciagac wnioski…

  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 38. Anucha said

  @37

  Jasiek z Toronto

  Ten tekst powinien wisieć zamiast kalendarza w każdym domu.

  Emisja pieniędzy w rękach bankierów to jest największy przekręt na który daliśmy się nabrać.
  To co się dzieje teraz na świecie jest tego skutkiem.

 39. Re: 38 Anucha.
  W mojej wypowiedzi (re 37) chodzilo mi glownie o odroznienie prawdy od zapodawanych (zydowskich) bredni w „osrodkach masowego razenia” n/t emisji pieniedzy, ktora winna sie odbywac na podstawie fizycznych dokonan naszymi rekami (i maszynami).

  Dalismy sie nabrac na wiele innych rzeczy, nie tylko na kwestie emisji gotowki, ale na ekumenizm, tolerancje, polityczna poprawnosc i inne talmudyczne „pierdniecia” syjonistyczne…z powodu lenistwa, ignorancji, pychy czy samozadowolenia…

  Od 1993 roku zapodaje prawie na „srebrnej tacy” geneze zydowsko-syjonistycznych „przekretow” finansowych, politycznych czy tzw., „biznesowych” (czyt. zlodziejskich) z ktorymi borykamy sie od „kazika wielkiego” i tzw., „zlotnikow”…
  Naszym nieszczesciem jest ignorancja i narodowa pycha, ktora dzisiaj jest poddawana Bozemu Osadowi (czyt. oczyszczeniu z plew – spaleniu w ogniu piekielnym), bez ktorego jako Narod nie ruszymy z miejsca ku Prawdzie, Drodze i Swietle – Naszym Panem Jezusem Chrystusem, za Ktorym winnsmy bezwarunkowo podazac jako swego rodzaju Zolnierze Boga i w Imie Boga z „milosiernym” batem, ktory wypedzi „handlarzy ze Swiatyni Boga”…

  ==============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 40. Maćko said

  Anucho, zachowalem tekst w folderze POLSKA gdzie sie akumulua cenne informacje. Temat znam, ale PAn Jasko tak dobrze go napisal ( ma wprawe ) ze warto go miec pod reka aby wysylac neofitom chcacym myslec i wiedziec. Szanowanko.

 41. snag said

  Niemcy maja jeden z najhojniejszych programow socjalnych wspomagania ubogich, wyglada ze tu w gre wchodzi cos wiecej niz ubostwo – Za malo informacji na temat rodzicow zeby miec jakakolwiek opinie ,…

 42. snag said

  Nie rozumiem pretensji zawartych w tytule i tresci niektorych wpisow – Jesli wyemigrowales do jakiegos kraju to zmieszaj sie z reszta i asymiluj … Nie badz zydem … Czy nie tego domagacie sie od mniejszosci narodowych w Polsce ?

  A u nas w Stanach 😉 Wypalilem to kiedys pewnemu zydowi ktory wytykal palcem narzekal na antysemityzm nie zadajac sobie trudu dedukowania dlaczego tak jest ze gdziekolwiek sie osiedla tam po jakim czasie etniczna ludnosc ma ich dosc i traktuje jak zaraze.

  „There’re over 70 million of ethnic Germans in US, 56 million of ethnic Irish, 17 million ethnic Italians, 12 million ethnic Poles, you don’t even know that they exist except once a year during October Festivities or St. Patrick, Columbus and Pulaski days, for the rest of the year they blend in and are an Americans” ,…

  „There’re other ethnic and religious minorities in US they all mingle, they follow their heart intermarry and no one is making a fuss about it except the Jews”

  W luznym tlumaczeniu: W Stanach jest ponad 70 milionow etnicznych Niemcow, 56 milionow Irlandczykow, 17 milionow etnicznych Wlochow 12 milionow etnicznych Polakowi i oprocz jednego dnia w roku gdyby nie October Festiwal, Dzien Sw. Patryka, Swieta Kolumba czy w Dzien Pulaskiego nie wiedzialbys ze egzystuja bo reszte roku sa Amerykanami …

  Inne etniczne i religijne mniejszosci sluchaja serca, nie przebieraja w zwiazkach malzenskich i nikt nie robi rabanu i domaga sie specjalnego statusu i traktowania tylko zydzi ,…

 43. Adwokat Norwida said

 44. revers said

  Jakos dziwnie sie sklada ale Merkel byla pare dni temu w Warszawie i jakosc nikt pewnie nie wspomnil o tym incydencie Kanclerzowej, sam pobyt w PL byl bez medialnego royglosu, kolejne umowy depoloniazacyjne podpisane lub na przyjecie uchodzcow bo o tym trabila w Talinie?

 45. revers said

  Jeszcze powoluje sie Merkel na „Milosc Blizniego”, no to z milsoci do blizniego zabieraja dzieci, 200 tys dzieci to sprawdzona opcja germanizacji z lat poprzedniej okupacji.

  http://www.wsensie.pl/polska/16827-niemieckie-media-po-wizycie-merkel-w-warszawie-moze-nalezy-przypomniec-w-katolickiej-polsce-co-oznacza-milosc-blizniego

  a podrzuca uchodzcow.

 46. Boydar said

  @ Pan Gustek

  Jeden nasz który pojął, to więcej niż stu tamtych. Teraz Pan walcz, a mną się nie przejmuj.

 47. gustek said

  PRZEPRASZAM , DZIEKUJE PANIE BOYDAR . .

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: