Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  lewarek.pl o Stalingrad
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Upadek cywilizacyjny Polski
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  marcinxw o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Enya o Wolne tematy (10 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

W obronie Mateusza Piskorskiego

Posted by Marucha w dniu 2016-08-25 (Czwartek)

Upływają trzy miesiące od aresztowania i uwięzienia przez obecną władzę polityczną Mateusza Piskorskiego. Uważam to za potwarz w stosunku nie tylko do Jego osoby, ale także wszystkich przytomnych politycznie Polaków.

Były poseł Samoobrony Mateusz Piskorski od 17 maja 2016 roku przebywa w areszcie.

To smutne, znamienne i oburzające, że właśnie za rządów nomen omen Prawa i Sprawiedliwości stał się on pierwszym w Polsce liderem partii politycznej zatrzymanym pod zarzutem szpiegostwa, gdzie ABW, prokuratura nie przedstawiły żadnych konkretnych dokumentów lub innych dowodów obciążających Mateusza Piskorskiego. Służby te, poza medialnymi ogólnikami podały, że kontaktował się z osobami z europejskich ruchów antynatowskich oraz że kontaktował się z ludźmi z innych krajów jak Rosja, Chiny, Iran.

Przecież wszyscy w Polsce politycy utrzymują kontakty z różnymi politykami z całego świata i co – za takie kontakty PiS aresztować będzie polityków, (szczególnie samych siebie) dziennikarzy, działaczy społecznych? Jako były poseł IV i V kadencji Sejmu RP, działacz Solidarności od 80 roku, domagam się publicznego przedstawienia konkretów, które miałby świadczyć o płatnej współpracy Mateusza Piskorskiego z obcym wywiadem. W przeciwnym razie dalsze milczenie władz RP będzie dowodem na bezprawne działania przeciwko posłowi Mateuszowi Piskorskiemu, które przypominają czasy reżimu Jaruzelskiego i Kiszczaka na początku stanu wojennego.

Tzw. prewencyjny areszt, który usuwa z życia publicznego niewygodne dla władzy osoby stosowały i stosują władze totalitarne. Tak postępowały władze PRL zatrzymując działaczy Solidarności. Obecna władza PiS swoim postępowaniem wobec Mateusza Piskorskiego upodabnia się do tych niechlubnych poprzedników. Poglądy antynatowskie nie są i nie mogą być w żadnym demokratycznym państwie powodem do aresztu, bo w prawdziwej demokracji każdy może mieć poglądy zgodne z własnymi przekonaniami.

Nieznane są mi przypadki aresztowań w Europie Zachodniej za poglądy antynatowskie!
Polska władza polityczna i dyspozycyjne wobec niej urzędy okazują dziś swą kruchość. Jakim prawem ta władza próbuje nakazać każdemu obywatelowi uznawać sojusz z NATO za polską rację stanu, co więcej, dążenie do bliskich, przyjaznych kontaktów z narodami słowiańskimi, w tym Rosją, za działanie przeciwne tej racji stanu? To takie samo działanie, jak za czasów PRL, gdy nakazywano nam, byśmy uznawali przyjaźń z ZSRR za jedyną słuszna rację, a myślących inaczej zamykano w więzieniach i aresztach.

Ja, niżej podpisany, nie uznawałem okupacji wojsk sowieckich naszego terytorium, tak samo nie uznaje okupacji wojsk ,,natowskich” na naszym terytorium i potępiam wszystkich tych polityków, którzy zgodzili się na taką okupację naszego kraju przez obce wojska i podejrzewam ich o szpiegostwo na rzecz obcych interesów.

Według obecnych władz agentem jest ten, kto rozmawia z ludźmi np. z Rosji, ale agentem w Polsce nie jest ten, kto był szkolony i służy wprost polityce USA, Niemiec i Izraela. Agentem nie jest ten, kto podszywa się pod danego ministra polskiego, a w konsekwencji realizuje politykę USA na terytorium Polski i w innych krajach, kosztem narodowych interesów Polski! Nie sądziłem, że jakakolwiek władza po 1989 r. posunie się do tak jawnego braku poszanowania wolności obywatelskich, jakie są aresztowania za poglądy polityczne.

Dyspozycyjność prokuratury, a zwłaszcza sądu, w nazwie niezawisłego organu Rzeczpospolitej Polskiej, wobec władzy politycznej nie jest oznaką siły, przeciwnie – świadczy o słabości wymiaru sprawiedliwości oraz polityków i o ich strachu przed wolnym słowem a więc przed własnymi obywatelami, czyli suwerenem naszego kraju. Jeśli nie mając wymiernych dowodów winy Mateusza Piskorskiego prokuratura odważa się postawić jakiejś zarzuty, a sąd to bezprawie sankcjonuje, musi liczyć się z tym, że „spisane będą czyny i rozmowy” i tą władzę też społeczeństwo prędzej czy później rozliczy.

Obecna polityczna władza wmawia Polakom, że grozi nam wojna z Rosją, że musimy sprowadzić tu nad Wisłę obce okupacyjne wojska. Ta władza nie ma żadnych podstaw, by twierdzić, że Rosja planuje agresję na Polskę, tak jak nie ma dowodów rzekomej winy Mateusza Piskorskiego. Wojska NATO, de facto okupacyjne, tak jak charakter okupacyjny miała obecność w Polsce w PRL-u wojsk sowieckich, nie są nam potrzebne. Niech pojawią się wtedy, kiedy pojawi się realne zagrożenie z jakiejkolwiek strony. Dziś NATO może prowadzić wojny daleko od granic swoich państw-członków, na obcych kontynentach.
Obecnej władzy nie chodzi o mityczne zagrożenie ze strony Rosji, ale prowadzenie ciągłej prowokacji wobec naszego sąsiada Rosji, które właśnie ma za zadanie dopiero sprowadzić realne zagrożenie dla Polski i Polaków.

Obecność wojsk NATO na polskim terytorium, do czego niemal już realnie doprowadziły rządy PiS i prezydent Andrzej Duda, uczyni z Polski swoistą tarczę strzelniczą, gdyby konflikt amerykańsko-rosyjski się zaognił. Każda narodowa władza oddala zagrożenia wojenne od własnych granic, a w Polsce przeciwnie, władza z prezydentem na czele ściąga na nasze terytorium konflikt zbrojny między ,,wschodem” a ,,zachodem”. Czy taka władza nie powinna samych siebie aresztować?

Władza PiS w imię głoszonych pseudo-patriotycznych haseł, która ostentacyjnie podpiera się Kościołem katolickim, swoim działaniem doprowadzi do rozlewu polskiej krwi, a nawet do eksterminacji narodu polskiego. Już w bardzo nieodległym czasie antynarodową postawą obecnych władz Polska na ich życzenie może stać się ,,spaloną pustynią” z milionami ofiar. Takie mogą być konsekwencje szaleńczego poddaństwa polityków Pis-szaleńcom, jastrzębiom wojennym z USA, ponieważ szaleńcy ci, marzą o ,,konfiturach” rosyjskich a nie o obronie Polski i Polaków.

Część społeczeństwa czuje się uśpiona hasłami demagogicznymi PiS i świadomością, że od ostatniej wojny minęło ponad 70 lat. Przed ludźmi, którzy szykują nam nową hekatombę ostrzegał nas Mateusz Piskorski, dlatego płaci cenę za głoszenie prawdy. Bez żadnych dowodów zamyka się usta człowiekowi, który w imię interesu społecznego mówi prawdę, miał inne zdanie niż obecni zarządzający Polską. Taka „zabawa” Polską i Polakami trwa od zakończenia II wojny światowej. Poseł V kadencji sejmu, Mateusz Piskorski w interesie rdzennych Polaków ostrzegał nas przed próbą likwidacji Polski i wojną z naszym sąsiadem w interesie światowych mafii korporacyjnych związanych z lichwą, dlatego stał się niewygodny dla tych którzy realizują w Polsce politykę światowej mafii finansowej.

Domagam się od Jarosława Kaczyńskiego natychmiastowego uwolnienia Mateusza Piskorskiego i innych więźniów politycznych, wycofania się z podpalania Polski. Domagam się od szefa Solidarności Piotra Dudy, aby opowiedział się za prześladowanym M. Piskorskim a nie za polityczną władzą, która zamyka do więzień Polaków, tylko dlatego, że myślą i działają po polsku.
Domagam się od posłów na Sejm, aby w imię ich godności osobistej nie pozwolili sprowadzać się do roli maszynki do głosowania, aby przejrzeli na oczy, komu służą i w czyim interesie przyciskają guziki w sejmie.

Domagam się od Rzecznika Praw Obywatelskich, podjęcia działań wyjaśniających aresztowanie M. Piskorskiego, podobnej reakcji jak w przypadku heroicznej obrony prezesa TK.

Zygmunt Wrzodak
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 36 do “W obronie Mateusza Piskorskiego”

 1. leo69 said

  Szanowny Panie Zygmuncie , dziekuję za ten głos. Uderzono w Piskorskiego, bo kto się za nim wstawi ? Jakoś nie podniósł się wrzask tzw. żydomendiów. Ale już Janusza Korwina-Mikke z podobnymi a nawet bardziej radykalnymi poglądami nikt nie niepokoi ?? Ciekawe , bo ma immunitet , czy z innych powodów. Boją się k…y prawdy. A w Piotra Dupę nie wierzę , aby zabrał głos w czyjejkolwiek obronie a zwłaszcza Pana Piskorskiego tak samo jak Pierwsza Dupa.

 2. AniaK said

  Tym z PiS-u na tłumaczenie czegokolwiek szkoda czasu. Nie wiem jakim cudem te ich prawniki pokończyły studia. Politologów też bystrych nie mają. Ja udzielam Panu Mateuszowi swojego poparcia, trzymam kciuki…. i jak trzeba będzie wezmę udział w marszu. Potrzebuję tylko przewóz 🙂

 3. Boydar said

  Czemu p. Wrzodak, płomienny patriota, obrońca uciśnionych i znakomity publicysta, nie wskaże, które paragrafy zostały złamane ?

  Nowelizacje KPK (tylko interesujący fragment)

  2) w art. 263:
  a) § 4 otrzymuje brzmienie:
  „§ 4. Przedłużenia stosowania tymczasowego aresztowania na okres oznaczony,
  przekraczający terminy określone w § 2 i 3, może dokonać sąd
  apelacyjny, w którego okręgu prowadzi się postępowanie, na wniosek
  sądu, przed którym sprawa się toczy, a w postępowaniu przygotowawczym
  na wniosek właściwego prokuratora apelacyjnego – jeżeli
  konieczność taka powstaje w związku z zawieszeniem postępowania
  karnego, czynnościami zmierzającymi do ustalenia lub potwierdzenia
  tożsamości oskarżonego, przedłużającą się obserwacją psychiatryczną

  Opracowano na podstawie:
  Dz.U. z 2007
  r. Nr 20, poz. 116.
  ©Kancelaria Sejmu s. 2/2
  2007-02-15
  oskarżonego, przedłużającym się opracowywaniem opinii biegłego,
  wykonywaniem czynności dowodowych w sprawie o szczególnej zawiłości
  lub poza granicami kraju, celowym przewlekaniem postępowania
  przez oskarżonego.”,
  b) po § 4 dodaje się § 4a w brzmieniu:
  „§ 4a. Sąd apelacyjny, w którego okręgu prowadzi się postępowanie, na
  wniosek sądu, przed którym sprawa się toczy, może dokonać przedłużenia
  stosowania tymczasowego aresztowania na okres oznaczony,
  przekraczający termin określony w § 3, także z powodu innych
  istotnych przeszkód, których usunięcie było niemożliwe.”,
  c) § 5 otrzymuje brzmienie:
  „§ 5. Na postanowienia sądu apelacyjnego wydane na podstawie § 4 i 4a
  przysługuje zażalenie do sądu apelacyjnego orzekającego w składzie
  trzech sędziów.”;
  3) w art. 530 § 3 otrzymuje brzmienie:
  „§ 3. Na zarządzenie, o którym mowa w § 2, zażalenie przysługuje do Sądu
  Najwyższego. Sąd Najwyższy rozpoznaje zażalenie jednoosobowo. Sąd
  kasacyjny wydaje postanowienie bez udziału stron, chyba że Prezes Sądu
  Najwyższego zarządzi inaczej.”;

  itd.

  Powyższe zmiany wprowadzono drogą ustawy w czasie, gdy p. Wrzodak zasiadał w ławach poselskich. Korci mnie aby poszukać, jak głosował. Da się bez problemu. Każdy kij ma swoje końce, przeważnie dwa.

  Na każde postanowienie o tymczasowym aresztowaniu istnieje droga odwoławcza oraz inne środki obrony przed błędną sankcją. Niechby p. Wrzodak przestawił historię oraz stan bieżący korespondencji z organami.

  ——
  A niech siedzi…
  Admin

 4. JO said

  https://gajowka.wordpress.com/sprawa-p-m-piskorskiego/

 5. revers said

  Jak wiekszość polakow nie odrożnia Pawła Piskorskiego , związanego z warszawską sitwą i HGW od Mateusza Pikorskiego ze Ziamnny, i powtarza „dobrze mu tak” np. na facebooku, innych portalach społecznościowych, to co się nie dziwić, wszyscy za sektą smoleńską i NATO pójdą.choćby do piekieł , w nową komune nwo.

  Nowy Raport Smoleński gotowy?

 6. Bogush said

  brawo za artykuł p. Zygmuncie, całkowicie się zgadzam. aby pomóc panu Piskorskiemu proponuję aby Pan stworzył i zamieścił tutaj deklarację popierającą Pana Piskorskiego gdzie każdy z takimi poglądami jak nasze mógłby podpisać i wysłać do rządu lub innych odpowiednich władz, to powinno dotrzeć do nich bezpośrednio na biurko wtedy może będzie jakaś reakcja. Pozdrawiam Pana

  Jest coś podobnego na Facebooku. Szukaj „Mateusz Piskorski”.
  Admin

 7. ojojoj said

  PISda jest prohamerykanska i wprowadza hamerykanskie obyczaje rodem z guantanamo. I tak Piskorski ma szczescie, ze go polish SWAT nie ustrzelil z helikoptera jak szedl po zakupy, czy dron nie rozwalil mu samochodu gdy do niego wsiadal.

 8. AniaK said

  Re6:
  Panie Bogush, Pan chyba nie bardzo jest w temacie Pana Mateusza Piskorskiego. Do rządu wysyłać deklarację? Nie po to go wsadzili do pierdla żeby teraz czytać jakieś pisma niemiłe im oczom. I proszę nie zapominać że to towarzystwo szkolone było w Hameryce. Szkoda naszej roboty. Pewnie pani sprzątaczka niechcący wyleje na nasze pismo kawę albo herbatę, a jak zostaną jeszcze jakieś ślady tuszu to Cif niechcący wypadnie jej z reki. A kopię będziemy mogli sobie wsadzić nie muszę mówić Panu gdzie. Nadzieja w niezależnych prawnikach i sile tłumu. Takie ślady trudniej zatrzeć.

 9. AniaK said

  ….niemiłe ich oczom….

 10. AniaK said

  albo papieros niechcący wypadnie jej z ręki…

 11. Boydar said

  Niech siedzi ? Trudno, niech. W tym czasie ma okazję przekonać się kto jest przyjacielem a kto tylko udaje, nieoceniona wiedza. Moczy się zawsze przez „kolegów”. Kto kogo zakablował tym razem ? I kto się zgrywa że tak mu strasznie smutno.

  ——
  Zakablował? Po co? Wszystko, co robił Mateusz Piskorski było w 100% jawne i transparentne.
  Admin

 12. AniaK said

  Re11:
  Nie należy jeszcze lekceważyć rodziny. Rodzina też czasami potrafi „pomóc”. Słyszałam, że w niektórych rodzinach za odmienne poglądy straszą nawet karą śmierci. A jak się zna jeszcze ich sekrety, to wieczorami modlą się do Pana Boga żeby zrobił to za nich 🙂

 13. RomanK said

  Pan Mateusz i pan Zygmunt…osobiscie od wielu lat prowadza dzialalnosc polityczna jawnie i odwaznietzn uczciwie.
  Jak trzeba pisza prawde i mowia prade i postepuja zgodnie z tym co mowia. Bez ogladania sie na innych i bez zadnych oczekiwan od cichych plujof.
  Pluje z poza winkla, ze swoimi expertyzami…krytykujac ich w taki -czy inny sposob, udowadniaja tylko, ze sa taki … jak i te do wozenia gnoju.

 14. Boydar said

  Ja nie jestem fachowcem od kablowania. Ale jeśli „wszystko, co robił Mateusz Piskorski było w 100% jawne i transparentne” to należało właśnie zakablować że jest inaczej.

 15. Marek said

  ” i tą władzę też społeczeństwo prędzej czy później rozliczy”
  ===
  i wybierze mniejsze zło po raz kolejny, czyli drugą, trzecią lub czwartą opcję snahedrynu chazarskiego w guberni Polin.

 16. adsenior said

  Kolejny obok Starucha i faceta „od tortu sędziowskiego”, więzień polityczny!

 17. Bronisław said

  Re: 2. Pani Aniu!

  Pisze Pani: „Tym z PiS-u na tłumaczenie czegokolwiek szkoda czasu. Nie wiem jakim cudem te ich prawniki pokończyły studia. Politologów też bystrych nie mają.”!!!

  A, czy nie uważa Pani, że „Tym z PiS-u” – wyjątkowo starannie dobranym w spolegliwości dla wiernego wykonywania zadań w interesie „Usraela” – nie wystarczą służby, perfekcyjnie ich prowadzące dla realizacji wytyczonych im zadań i celu?!!! „Oficerom” tych służb – trudno mieć w tej kwestii wątpliwości – nie brakuje i chyba, jak na razie nie braknie determinacji, aby nałożone na nich zobowiązania doprowadzić do założonego przez ich mocodawców sukcesu?!!!

  Po ludzku, sytuacja Naszego Polskiego Narodu i Państwa jest, w zasadzie, beznadziejna. Pozostaje Nam jeszcze Nadzieja – głęboko w to wierzę – w Opatrzności Bożej, że odmieni się „…smutny ten czas…”!!! Pozdrawiam Panią serdecznie, Pani Aniu!

  Króluj Nam Chryste!!!

 18. peacelover said

  add16 Adsenior
  …”ten od tortu sedziowskiego”…
  Nazwisko tego czlowieka: Zygmunt Miernik,
  siedzi w zakladzie karnym za ten swoj tort, ktorym obrzucil sedzine za smiesznie niski wyrok,
  ktory dostal Kiszczak (typowy wiezien polityczny!)
  Trzeba do tego czlowieka pisac, by go wspierac ile sie tylko da !!!
  Jego adres:

  Zygmynt Miernk
  zk_uherce@sw.gov.pl

 19. peacelover said

  poprawiam moje bledy :

  Zygmunt Miernik
  zk_uherce@sw.gov.pl

 20. La Reine Toronto said

  Czy jest petycja w sprawie uwolnienia pana Piskorskiego? Chetnie podpisze.

 21. ojojoj said

  Moze byc jeszcze tak:

  Piskorski siedzi sobie w więzieniu, zabrali mu sznurówki i pasek od spodni, popada w depresję i strzela sobie z dubeltówki w plecy, … 3 x

 22. Anucha said

  @20

  Łaskawa Pani, różnych petycji wystosowano już setki, czy w tej sprawie nie wiem.
  Ale jedno jest pewne, taka petycja to gotowiec dla służb i mają wyłowione wszystkie raki pływające do tyłu ( czyli według nas prawidłowo).
  Moją intencją nie jest odwodzenie od podpisywania czegokolwiek, osobiście brałem udział wielokrotnie w takich akcjach. Nie możemy okazywać strachu , bo o to chodzi dla okupanta.
  Ale mamy „gotowiec” z niedalekiej przeszłości jak należy postępować. Wystarczy powielać działalność KOR-u. Na początek trzeba zadbać o opiekę prawną i finansową pomoc dla najbliższej rodziny. I nagłaśniać i jeszcze raz nagłaśniać co właśnie robimy na Gajówce. Tak postępowali nasi dzisiejsi ciemiężyciele.
  I nie wpłaty po kilka groszy na konto a kilku poważnych przedsiębiorców Patriotów, których nie brakuje, trzeba tylko zorganizować się i takiej pomocy nie odmówią Rodacy.
  Pozdrawiam.

  A teraz wystawiam nogę i możecie strzępić mi nogawkę.

 23. Rafał said

  TO TRZEBA NATYCHMIAST ZABEZPIECZYC GDYZ HIENY PRAWDE WYCZYSZCZAJA……………

  https://gazetawarszawskacom1.wordpress.com/

  Subject: OTOZ TAK TO WYGLADA

  http://gazetawarszawska.com/pugnae/4375-zydowski-terroryzm-policji-w-polsce

 24. revers said

  re21

  Moze byc jeszcze tak:

  Piskorski siedzi sobie w więzieniu, ..”

  sprawdz pan lepiej swoje autko, wokol mojego krazą jakies kreciki od bmw, mercedesow, kreislerow i to na lince gazu rozleguluja silnik, trzeba w biegu na przystanku doprowadzic do stanu normalnego obroty silnika, to na oponach cos wloza dewulkanizujacego ze lepiej opona wyglada od tej jaka mial Duda na swym pancernym BMW i trudno felge zdjac , przy wymianie kola bez pancernego mlota w biegu.

  To hamulce nie tak dzialaja lub swieca na cylindrze popuszczona ze nie daj wystrzeli swieca przy wyprzedzaniu na drodze innego pojazdu ok 30% mocy silnika traconej w niezamierzonej przez kierowce pojazdu dekompresji na cylindrze, przy jednoczesnym najechaniu pojazdu z naprzeciwka. katastrofa gotowa.

 25. Maciuś said

  Trzymaj się Mateusz. Nie daj się tym kurewskim pisdom złamać. Chuja ci mogą zrobić. Serdecznie cię pozdrawiam. Kiedyś wróci Wolna Polska. Precz z żydobolszewią z Polski i temu podobnymi kurwami.

 26. Lily said

  Prawda,zas jest taka,ze prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie.
  A,ten Pan Miernik to ten,co jezdzil ze swoim
  kumplem Slomka na Majdan ?.

 27. Bogush said

  Ad 8 Pani Aniu,rzeczywiście nie jestem całkowicie w temacie, ale irytują mnie ciągłe biadolenia typu trzeba coś zrobić, nie siedżmy w domy czy t.p. wiem ze były w internecie deklaracje do poszczególnych polityków unii europejskiej w sprawie polskiej demokracji i setki było wysłanych. czy myśli Pani że jeśli tysiące lądują w jego komputerze i niemalże go blokują to pozostanie to bez żadnego echa ? Goebels powtarzał, że kłamstwo powtarzane 1000 razy staje sie prawdą , może i to zadziałołyby podobnie. Ja osobiście nie mogę nic zrobić, zbyt duża odległość od Polski

 28. Dictum said

  No ciekawe, co dalej z nim zrobią?
  Przecież nie mają żadnych dowodów na pracę agenturalną, no bo takiej nie było.
  A na głoszenie własnych poglądów i otwieranie oczu narodowi nie ma paragrafu.

 29. Isia said

  Re: 3 … do Pana Admina …

  … komentarz „a niech siedzi”… proszę o szerszą wypowiedż … dla lepszego zrozumienia …

  ——
  Co tu rozumieć, Pani Isiu.
  Smutna ironia.
  Admin

 30. AniaK said

  Re17:
  Panie Bronisławie, i ja Pana pozdrawiam 🙂

 31. Isia said

  Re: 29 … z całym szacunkiem Panie Adminie … trochę to wymijająca odpowiedż …

  … ocenił pan fakt … tj. pobyt w areszcie Pana M. Piskorskiego … jako smutną ironię … z czym się zgadzam …

  … jednak … myślałam o czym innym … mianowicie … co miały znaczyć słowa … „a niech siedzi” …

  ——
  Jak wymijająca? Niczego nie wymijałem. Stwierdziłem, że skoro pewne osoby mają doń zastrzeżenia, to niech siedzi, choć nie wiadomo za co.
  Admin

 32. AniaK said

  Re27:
  Panie Bogush, może bez echa nie pozostanie. Trochę się wkurzą, trochę pracy będzie ich to kosztowało, ale wątpię żeby zmusiło ich to do głębszej refleksji. Jak ktoś ma całe prawo w swoich rękach i wykorzystuje je do własnych celów, to echo odbija się od ściany ale do głowy nie trafia.

 33. Isia said

  Re: 31 … Panie Adminie … dziękuję za odpowiedź … w pełnym zdaniu …

  … samo „a niech siedzi” … nie brzmiały dla mnie jednoznacznie … stąd prośba o uściślenie …

 34. La Reine Toronto said

  ad 22 alez przyznaje Panu racje; wiem ze w Kanadzie petycje pomagaja i dlatego tak sobie pomyslalam.
  Jak jest petycja to wiadomo ludzie sie bardziej solidaryzuja i wykazuja wiecej inicjatywy do walki o dana sprawe.

  Nic zlego; szanuje panskie zdanie.
  My Polacy mamy teraz wielkie zadanie azeby zaczac sie ‚zbierac do kupy’ bo Ojczyna w niebezpieczenstwie.

  Pan Piskorski to odwazny czlowiek i dobrze ze ‚siedzi’ bo na razie jest bardziej bezpieczny…mam nadzieje.

  Wrogowie zaczynaja sie bac o swoje dupska i to widac bo zaaresztowali potencjalengo przywodce.

  Ojejku, trzymajmy sie razem i nerwy tez miejmy na wodzy jak to sie mowi.

  Pozdrawiam i modlmy sie za Pana Piskorskiego!

 35. Anucha said

  Ad:34

  Ja też myślę miła Pani,że ta eskalacja wydarzeń nieprzyjemnych dla nas, ma właśnie związek ze strachem o swoje dupska.
  Ale jak mówią
  ” Jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy”
  Tylko ponoć oni mają diabła za ojca i chcą spełniać pożądania swojego ojca.
  Jak tak to tylko w Bogu nadzieja.

 36. revers said

  Dobrze chcial chlop, ale doopowlazy polskie wola jankeski terror na silowniach energetycznych petersburga, w moskiewkim metrze i w stacjach radionadawczych.

  http://www.fort-russ.com/2016/08/poland-on-chopping-block-natos.html

  jak by by im stacji radiowej Gliwice bylo malo, jako prowokacje.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: