Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wolne tematy (52 – …
  Marek o Inne aspekty przemysłu co…
  gnago@o2.pl o Ludzi wybitnie uzdolnionych łą…
  gnago o Śmierć lekarza rodzinnego
  I*** o Herbert, czyli skąd się w…
  bryś o Wolne tematy (52 – …
  bryś o Śmierć lekarza rodzinnego
  Igor Niefiedow o Wolne tematy (52 – …
  Boydar o Wolne tematy (52 – …
  Igor Niefiedow o Dziś Węgry, jutro Polska – czy…
  Boydar o Wolne tematy (52 – …
  I*** o Wolne tematy (52 – …
  Lily o Wolne tematy (52 – …
  Igor Niefiedow o Wolne tematy (52 – …
  Siekiera_Motyka o Śmierć lekarza rodzinnego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Niemcy: Rząd przygotowuje kraj na wojnę?

Posted by Marucha w dniu 2016-08-26 (Piątek)

24 sierpnia niemiecki rząd zaakceptował projekt nowych zasad obrony cywilnej w RFN. 69-stronicowy dokument zaleca obywatelom, by w razie ogólnopaństwowej sytuacji kryzysowej zaopatrzyli się w zapas wody pitnej na 5 dni i żywności na 10 dni.

Obliguje ludność cywilną do wsparcia wojska w kierowaniu ruchem drogowym, wyszukiwaniu kwater i zaopatrzeniu w paliwo. Podkreśla potrzebę usprawnienia procedur alarmowania ludności o zagrożeniu, ochrony budynków i organizacji doraźnej pomocy medycznej, a także odtworzenia procedur zawiadamiania o mobilizacji do wojska w wypadku przywrócenia poboru (zawieszonego w 2011 r.).

Wprowadza możliwość racjonowania żywności, rekwirowania pojazdów do użytku Bundeswehry oraz zobowiązania firm do budowy koszarów i innych obiektów wojskowych.

Opozycja zarzuca rządowi Angeli Merkel wzniecanie paniki, choć Berlin zaprzecza, że opracowanie dokumentu jest reakcją na konkretną sytuację.

(Na podstawie PAP opracował A.D.)
http://xportal.pl

Komentarzy 18 do “Niemcy: Rząd przygotowuje kraj na wojnę?”

 1. Jan said

  A NASZE MONGOŁY TRZYMAJĄ NAS W CIEMNOCIE.

  ——
  Niemców chcą wpędzić w psychozę wojny. Kto niby im zagraża, oprócz muzułmanów?
  Admin

 2. Marcin said

  Dlaczego na 5 I 10 dni a nie na 20 lub miesiac? Tyle będą się rozprawiać z niepokornymi tubylcami czy jak?

 3. Edwin said

  A moze to tylko proba podniesienia wskaznika konsumpcji 😉
  Jak kazdy rzuci sie robic zapasy to polki opustoszeja blyskawicznie 😉

 4. RomanK said

  :-))))) Jedzenie i woda na 10 dni….papieru toaletowego nie wymienili:-)))))Maliniak moze oglosi…Lowy na Jeleni:-))))))

 5. Bodzio said

  Chyba powinno być na odwrót: zapas wody pitnej na 10 dni a żywności na 5 dni? W końcu bez jedzenia można się dłużej obyć niż bez wody.

 6. Kazimierz Rychter said

  też to mówiłem- co da zapas na 10 dni, jak już to kupować wodę pitna, jak najwięcej i rzeczy, które można przechować: ryż, kasze, makarony, cukier, konserwy itd.

 7. Gietrzwałd said

  ad 3,
  Panie Edwin,
  …i tu u pana w tym zdaniu wyszedł niezły nonsens…

  „…Jak kazdy rzuci sie robic zapasy to polki opustoszeja blyskawicznie…”

  …a to niestety z powodu nie pisania komentarzy z polskimi literami,
  o które tak często apelował Pan Gajowy Marucha…
  Może teraz szanowni goście Gajówki zaczną pisać po polsku,
  tak trochę z szacunku do Gospodarza portalu a i trochę do samych siebie i nas Rodaków… 🙂 🙂

  Pozdrawiam AMDG

 8. Archer said

  Z zewnątrz Niemcom nic nie zagraża, tak samo jak Szwecji. Tym krajom zagraża rak wewnętrzny – muzułmanie i menażeria z czarnej Afryki. W Polsce rak jest zgoła inny, ale równie niebezpieczny. Tym rakiem jest zażydzony sejm, senat i „niezależne” media głównego ścieku. To oni, wespół z politykierami i klerem katolickim polskiego pochodzenia doprowadzają naród do bezbronności. Wątpię, czy te państwa coś ocali.

 9. Re: Artykul…
  W poprzednim moim wpisie dotyczacym zapasow wody i zywnosci na 5 i 10 dni oznajmionym przez niemicko-zydowski rzad oznacza zupelnie inny wymiar czasu dla ludnosci (obywateli).
  Niemcy doskonale wiedza o tym, ze jesli rzad zapowiada takie informacje (niby infantylne), to w mysl niemieckiego barbarzystwa cywilizacyjnego zabezpieczenie terminowe na „wypadek” lub „wszelki wypadek” rozciaga sie na 5 miesiecy i 10 miesiecy, a przy tym pelna gotowosc ludnosci cywilnej w sensie osobistym i militarnym.
  A wiec wojenne werble zaczely tarabanic na wojne…i nie tylko z muzulmanami w Niemczech…

  W/g mojej opinii, sudeccy Niemcy, zwlaszcza oni maja po dziurki w nosie muzulmanski „zalew” w Niemczech i postanowili „wyczyscic” swoje terytorium z „kolorowych” raz na zawsze…a potem moga rozciagnac swoje zadania terytorialne wobec Polski (ziemie zachodnie)…w/g „jewRopejskiego” prawa wlasnosci sprzed 1934 roku.

  Czy wojna z Rosja? Niemcy doskonale wiedza o tym, ze Rosjanie moga zabezpieczyc transport militarny dla 30 milonow Chinczykow (po zeby uzbrojonych zolnierzy) do Europy w ciagu 10-20 dni i bynajmniej nie „pala” sie do wojny z Rosja. Byloby to dla Niemcow i calej Europy zbiorowe samobojstwo…

  Czy Rosja jest zainteresowana wojna? Absolutnie NIE!!! Znosi cierpliwie NATO-wsko-zydowskie „podszczypywania” wokol swoich granic, ale ustawia swoje sily morskie i powietrzne wokol strategicznych punktow na Ziemi…i cierpliwie czeka.
  Zaznaczyc nalezaloby, ze jesli USA rozpocznie wojne z Chinami (np: na Morzu Chinskim) to automatycznie machina wojenna w Rosji zostanie niezwolcznie uruchomiona, a iran rowniez nie zostanie w tyle… (majac na uwadze amerykanskie przygotowania w Jemenie)…

  Czy bedzie III wojna (zydowska) swiatowa???

  Napewno wie Sam Bog, a ja moge sie jedynie domyslac, ze „ktos” z „pustymi kartami” w lapie przycisnie nieodpowiedni „guzik”…

  ===========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Codziennie prosze Boga, abysmy Polacy nie dali sie „wkrecic” w jakakolwiek wojnenna „zadyme”…w zydowskich „ynteresach”…(w obronie syjonistycznych interesow)…

 10. Anucha said

  Wojny nie będzie.
  Są takie przysłowia, „Pies który szczeka nie gryzie”- co oczywiście nie zawsze sprawdza się i
  „Zapas biedy nie czyni”
  Jak przygotować się na wypadek wypadków, pytajcie braci Serbów. Oni przerabiali niedawno napaść bandytów z usa. Wiedzą co jest najbardziej niezbędne do przetrwania .
  Myślę, że wystarczy tylko dobrze obserwować, czy szczury zaczynają zpiżdżać.
  Ja złapię się hałata sam na dno nie pójdę.

 11. Maćko said

  8. Archer – Niemcom i SZ*edom zagraza ich okupacyjny rzad. Podobnie jak Polakom czy USrAelczykom. No nie? 😉

 12. Asz przekonał mnie, że rosyjska doktryna wojenna, mówiąca o użyciu TAKTYCZNEJ bomby atomowej na linii Warszawa-Gdańsk, jest głupiego gadaniem, gdyż MUSI to spowodować zbombardowanie STRATEGICZNĄ bombą atomową Warszawy choć Rosjanie Bardzo By Tego Nie Chcieli.
  Ta AWANTURA wciąga automatycznie Niemcy – formalnie antyrosyjsko, ale bardziej antypolsko, gdyż Niemcom zależy na granicy Wersalskiej a nie mają nic przeciw Wiedeńskiej, co jest tym łatwiejsze, że w Poznaniu mogą liczyć tam na spermę Stalinowską, żeby np. uniknąć losu Warszawy. Moskwa zamierza tym uzyskać granicę Rosji, Białorusi i Ukrainy na Wiśle, ale może się POŚLIZGNĄĆ na doktrynie Aneksji przez Niemcy Rosji, gdy płace w Rosji będą 20 razy NIŻSZE niż w Niemczech.
  Rosja to Oprycznina Iwana Groźnego z haremów Sulejmana Wspaniałego. Monastyry wezwały przeciw Postoprycznej Polaków, ale odzyskała ona Rosję dzięki Niemcom w roku 1917. 20 lat temu Asz mówił, że Niemcy dostali Zajoba, bo w każdym budynku w Berlinie budują schron pa.
  Hilary Clinton, licząc się z wypędzeniem przez Niemców Amerykanów z Turcji, załatwiła ewakuację amerykańskiej broni atomowej z Turcji do Rumunii w PÓŁ GODZINY !!!

 13. ojojoj said

  A na ile dni maja zaopatrzyc sie w amunicje? Aaaa, zapomnialem, ryby i niewolnicy glosu nie maja.

 14. hulsz said

  ad.9 P.S. Codziennie prosze Boga, abysmy Polacy nie dali sie „wkrecic” w jakakolwiek wojnenna „zadyme”…w zydowskich „ynteresach”…(w obronie syjonistycznych interesow)…Nie ma sie czym przejmowac .Gdyby cos sie zaczelo polowa polskiej armii zdezerteruje na pniu.To juz nie ci sami ludzie co walczyli 80 lat temu.Ostatnio rozmawialem z zawodowym zolnierzem w Polsce .Spytalem go co zrobisz jak trzeba bedzie bic sie z Rosja.Odpowiedzial z usmiechem :Spierdole do rodziny ktora mam w Niemczech.

 15. hulsz said

  ad.11 Zgadza sie.

 16. Kazimierz Rychter said

  Wczoraj w sklepie widziałem nagłówek tabloida, fakt albo superexpress, jak szkalowali polskiego żołnierza, który zdezerterował z jednostki z bronią i jest poszukiwany przez żandarmerię wojskową- napisali że agent Putina, retoryka taka jaka posługuje się GP, GPC czy GW, w kluczowych kwestiach są bardzo zgodni. Pierwszy Polski żołnierz, który się zbuntował na żydowskie rządy, po nim będa następni, oby szybko.Wojsko i Polska Policja nie mają wyjścia, muszą się zbuntować, ponieważ, niedługo będą odesłani na zielona trawkę (optymistyczna wersja) Ci co będą mieć swoje zdanie, będą mogli być zamordowani. Okupant naszego kraju; Ussrael stosuje taką zasadę dla wszystkich na całym świecie. Jak sługa niepotrzebny to do Bozi.
  W miejsce polskich wojskowych i policji przyjda ( są już) Ukraińcy, żydzi i muzułmanie- jesli ktoś tego nie rozumie, to brak mu wyobraźni.

 17. revers said

  Gdzie im bedzie lepiej jak w nie spacyfikowanej na czas generalnych wschodnich gubernii eu?

  http://newsweb.pl/2016/08/25/niemiecka-prasa-polska-jest-juz-wlasnoscia-unii-europejskiej/

 18. ojojoj said

  Kochani, zaopatrzcie sie w 1) olej kokosa – tylko w szkle, 2) orzechy – jakiekolwiek, 3) nasiona – szczegolnie z trawy jak np. pszenica (i tak, im wiecej glutonow, tym lepiej).

  Gdy to macie, woda nawet nie jest wazna.

Sorry, the comment form is closed at this time.