Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marek o USA nastawiają przeciwko sobie…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  re1truth2 o Wolne tematy (24 – …
  Liwiusz o Jak rosyjska ropa umknęła…
  zbigi o Ruska baba, czyli co dale…
  Liwiusz o Zielone ludziki
  Liwiusz o USA nastawiają przeciwko sobie…
  revers o Wolne tematy (24 – …
  Liwiusz o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  B o USA nastawiają przeciwko sobie…
  mironik o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Zielone ludziki
  revers o Hillary Clinton: Konflikt na U…
  Greg o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Niemcy odkręcają – my dokręćmy

Posted by Marucha w dniu 2016-08-28 (Niedziela)

Niech pan siada, Bluem. Od kiedy ma pan te objawy, Bluem? Co za głupstwa pan wygaduje, Bluem? Kto panu powiedział, że „nacjonalizm jest idiotyzmem”, Bluem? Nazwiska, adresy, kontakty, bliskie spotkania III stopnia, Bluem! Póki jeszcze nie stracił pan pamięci, Bluem! A wygląda na to, że z pamięcią u pana nie jest najlepiej, Bluem! W przeciwnym razie pamiętałby pan, Bluem, że „idiotyzmem”, to może być nacjonalizm jakiegoś narodu mniej wartościowego, na przykład polskiego – ale skąd panu przyszło do głowy, Bluem, że „idiotyzmem” może być na przykład nacjonalizm żydowski?

Ładny interes! Gdyby takie rzeczy mówił, dajmy na to, jakiś polski nazista, z tych nazistów, co to wie pan, Bluem, zbudowali polskie obozy zagłady w których zagładzali Żydów, Cyganów i inne niepożądane elementy – ale Pan, reprezentujący Herr… to znaczy entschuldigen Sie – nie żaden „Herrenvolk”, bo wiadomo, że ówczesny kanclerz tu akurat się pomylił, że Herrenvolk owszem, istnieje, jak najbardziej – ale że ta ranga przysługuje wybranemu narodowi żydowskiemu – że, krótko mówiąc, pan, Bluem, powinien wiedzieć, z jakiego klucza ma pan ćwierkać.

Wprawdzie Teodor Herzl, twórca nacjonalizmu żydowskiego, uważał, że Żydzi są takim samym narodem, jak każdy inny i z tego właśnie wywodził ich prawo do politycznego zorganizowania się w państwo – ale tak było kiedyś, w zacofanym wieku XIX, podczas gdy najnowsze badania – rozumie pan Bluem?

„Profesor Speck, generał Dreck und Archival der Bibliothek von Untenstinkenhosenknopf, następnie doktor Lausenkopf w „Zeitschrift fur deutsche Oekonomie”, a za nim docent Siegfried Vieh, a potem pastor Johann Laus w „Zeitschrift fur deutsche Kirche und Haus”, Geheimrat Stock, Justitzrat Bock i wreszcie on – Otto Gottlieb Schmock” – te badania wykazały, że tak nie jest, że Żydzi są narodem wyjątkowym pod każdym względem, a w tej sytuacji nazywanie „idiotyzmem” każdego nacjonalizmu, również żydowskiego, stanowi antysemicki wybryk.

Oczywiście na tym etapie, bo jeśli etap się zmieni, to badania wykażą co innego, no a wtedy mogą paść całkiem inne rozkazy. Ale dopiero wtedy, rozumie pan, Bluem? Rozumie! No! To może pan odejść w pokoju, Bluem.

Tak wyobrażam sobie rozmowę, jaką ktoś starszy i mądrzejszy mógłby przeprowadzić z Norbertem Bluemem, w swoim czasie przywódcą niemieckiej CDU, a nawet ministrem w rządzie kanclerza Helmuta Kohla. Norbert Bluem pilnował się przez całe dziesięciolecia, nigdy ani razu nie odchylił się nawet na milimetr od jedynie słusznej linii – teraz wprawdzie też chciał dobrze, ale co z tego, że chciał dobrze, kiedy wyszło za dobrze? A wiadomo, że lepsze jest wrogiem dobrego.

Owszem, można stosować różne formy moralnego i nie tylko moralnego szantażu, żeby zmłotować państwa mniej wartościowe do podporządkowania się rozkazowi Naszej Złotej Pani, która rozdysponowała między nie tak zwane „kwoty”, czyli kontyngenty tak zwanych „uchodźców” – ale po cóż wylewać przy tej okazji dziecko z kąpielą i nieubłaganym palcem piętnować nacjonalizm jako „idiotyzm” i to bez żadnego rozróżnienia między nacjonalizmem niesłusznym i jedynie słusznym? Co tu ukrywać; starość nie radość i chyba pora umierać, Bluem?

Okazuje się, że Niemcy mają swoje problemy, podobnie jak my – swoje. Na przykład coraz bardziej popularne staja się u nas rekonstrukcje historyczne. Wolontariusze odgrywają sceny sławnych bitew, albo mniejszych rangą utarczek zbrojnych – ale dlaczego te historyczne rekonstrukcje mają ograniczać się tylko do militarnych epizodów naszej historii? Nie ma żadnego powodu przeciwnie – ograniczanie rekonstrukcji historycznych tylko do wątków militarnych, prowadzi do zniekształcania historii, podobnie jak każda półprawda.

Dlatego też najwyższy czas, by zakres rekonstrukcji historycznych rozszerzyć również na inne aspekty najnowszej historii. Na przykład – pierwsze posiedzenie Krajowej Rady Narodowej w noc sylwestrową z roku 1943 na rok 1944, kiedy to sowieccy agenci, jak Bolesław Bierut nazywany „szczurem”, Aleksander Kowalski, czy arywiści jak Edward Osóbka-Morawski („łasica”) albo aferzyści, jak Michał Rola-Żymierski, przy wódeczce dzielili się dygnitarstwami.

Niezamierzony komizm można by uzyskać wprowadzając do rekonstrukcji Józefa Kuśmierka. Jak nam kiedyś opowiadał, stał z rozpylaczem „na świecy” w bramie domu przy ul. Twardej 22 i już nieźle zmarzł, kiedy o północy posłyszał gromkie toasty. Tak jak stał, z rozpylaczem, zadzwonił do drzwi, a kiedy ktoś mu otworzył, jego oczom ukazały się pobladłe twarze Bieruta i innych, wpatrujących się w pistolet maszynowy. Widząc to Kuśmierek uśmiechnął się i powiedział: a może by tak, towarzysze, i dla mnie kielicha? I tak powstała Polska Ludowa.

Albo na przykład rekonstrukcja ubeckiej kazamaty, w której pułkownik UB Józef Dusza oprawia jakiegoś „żołnierza wyklętego”, jednego z tych, których aktor Piotr Zelt nazywa „bandytami”. Ten pan Zelt grywał telewizyjnych gównach w rodzaju „13 posterunek”, no i – podobnie jak Kuba Wojewódzki, co to „odkorkowuje” kolejne „wodzianki”, robiąc z nich damy i pisarki – tańcował z pi… to znaczy – pardon – oczywiście z „gwiazdami” – i tak się wyrobił, że potrafi zagrać wszystko – nawet zwłoki.

Wracając tedy do rekonstrukcji, można by zacząć od sceny, jak płk Dusza każe delikwentowi położyć się na koźle, ogląda fachowo pośladki i powiada: dzisiaj nie będę cie bił, niech ci się dupa trochę zagoi, bo lubię, kiedy mi ładnie trzeszczy pod batem. Pan Zelt mógłby w takiej rekonstrukcji zagrać zadek, a pułkownika Duszę – ach, któż by inny, jeśli nie Bogusław Linda – oczywiście po konsultacjach z Sanhedrynem, bo twardziel – twardzielem, ale co to komu szkodzi wystarać się o pozwolenie?

Wreszcie – żeby żadna władza nie została poddana dyskryminacji – w kolejnej rekonstrukcji można by pokazać sędziego Stefana Michnika, jak feruje wyroki śmierci na „zaplutych karłów reakcji”, a potem – redaktora Passenta, jak ich demaskuje i piętnuje nieubłaganym palcem – tym samym, którym Józef Stalin wydobył z rozporka całą PRL.

Takie rekonstrukcje historyczne powinny być obowiązkowo pokazywane uczniom szkół podstawowych i średnich – podobnie jak w Ameryce makabryczne opowieści o holokauście – dzięki czemu wiedza o tym, na czym właściwie polegało „państwo totalitarne”, znacznie by się w naszym – i tak już nieszczęśliwym kraju – znacznie by się rozszerzyła i pogłębiła.

W rezultacie zarówno filut „na utrzymaniu żony”, postawiony przez mocodawców na fasadzie Komitetu Obrony Demokracji, jak i rozmaite pieszczochy Wojskowych Służb Informacyjnych musiałyby trochę bardziej się wysilić w służbie Naszej Złotej Pani oraz starszych i mądrzejszych.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarzy 5 do “Niemcy odkręcają – my dokręćmy”

 1. Przemko said

  wszystko (prawie) prawda Panie Stachu, ale akurat Linda zachował się po męsku odmawiając pasikoniowi udziału w antypolskim paszkwilu z udziałem szczura.

 2. Aguirre said

  Fajne, ale czy oby nie za bardzo obraził Towarzysza Stalina. Zgodnie z tym co ostatnio tutaj czytałem to dobry tata był 😉

 3. To, że NACJONALIZM JEST IDIOTYZMEM powiedział Roman Giertych, gdy zaprowadził polskich nacjonalistów do Opus Dei czyli Chadeko-jezuityzmu, według doktryny Józefa Glempa, że POLSCE NIE POTRZEBNA CHADECJA TYLKO OBÓZ NARODOWY jako Patriotyzm Chrześcijański. To znaczyło, że w Polsce Chadecja miała się nazywać NACJONAŁEM.
  To Było Cacy Cacy, ale Nacjonalizm został SKRYMINALIZOWANY, tak jak Patriotyzm, według doktryny Józefa Stalina: WROGÓW NAZYWAJCIE FASZYSTAMI. To pierwotnie odnosiło się do Faszyzmu Keynesa i Paderewskiego, który UWALNIAŁ Żydów od odium Kapitału Kryminalnego, więc został podjęty przez Żydów Włoskich dla ZDOBYCIA WŁADZY przez Mussoliniego, z której to Racji Mussolini był nazywany przez Chadeków włoskich ŻYDEM, bo dopiero pod Wpływem Hitlera faszyzm włoski stał się NARODOWY a nie Żydowski. Faszyzm był skutkiem Zeznania Szpicbródki w więzieniu Mokotowskim, że Celem bolszewików było uruchomienie w Rosji PRZEMYSŁOWEJ eksploatacji złota na Wykupienie USA.
  NACJONALIZM był XIX-wieczną rewolucją PRZECIW KAPITAŁOWI KRYMINALNEMU. Gdy Kapitał Kryminalny przybrał formę polityczną jako Bolszewizm to najwybitniejszy ekonomista XX wieku Keynes powołał FASZYZM jako Antybolszewizm a Największy Poeta Amerykański XX Wieku WYKLĄŁ Bolszewizm jako Talmudyzm: TALMUD JEST KONSTYTUCJĄ ZWIĄZKU SOWIECKIEGO, który przy Płodzeniu Amerykanów zamordował 20 milionów Ukraińców i 15 milionów Polaków, co Broz-Tito-Pindar uzupełnił o Sto Małych Narodów Rosji.
  Zakasował to szef kapitału politycznego Urszuli Sipińskiej Tomasz Wołek, że Kapitał Kryminalny to ANTYSEMITYZM, z czego wyszedł Idiotyczny Nacjonalizm. Ja chciałbym Idiotyczny Nacjonalizm uzupełnić tym, że NIE BYŁO NAZIZMU NIEMIECKIEGO TYLKO ŻYDOWSKI a XIX-towieczny KapitaŁ Kryminalny opierał się na KORUPCYJNYM powiązaniu żydowskiego rozboju kapitałowego z episkopatem.
  Żydzi rabowali i malwersowali banki, a episkopat Rozgrzeszał ich za Dolę, co nazywa się MASONERIĄ, który to system legalizował u nas Glemp wg doktryny Tomasza Wołka, że KAPITAŁ KRYMINALNY TO ANTYSEMITYZM, co było skutkiem kopulowania przez spermę jerozolimską markizetty Świnkówny.

 4. L2P said

  Nazwy `faszyzm i nazizm` wymyslil i nadal, m.y zyd z zemsty za przymusowa prace i odgrodzenie od zywicieli.

  Niemcki styl wojenny wzorowal sie na Rzymie odwiecznym wrogu `parchatych`

  `Gewalt w mendiach pt.bija zyda`, trwa juz dziesieciolecia, jednakowo podgrzewany z obozami `zaglady` …a nie faktycznie pracy, na konto Rzeszy..

  zyd w swoim idyllicznym bytowaniu robi tylko dwie rzeczy `mamon i skargi do boga`..mistrzostwo swiata..

  [ po wojnie to tam owszem i masowo mordowali ale bialych gojow ! ]

  zydowie w obozach urzadzali sobie wlasny teatr a nawet mieli burdele z basenem do rozrywki..

  tam tez niby sie podusili i popalili `wlasnym oddechem` zapewne w ofierze dla wiecznej `lichwy` !

  po stuleciach tolerancji `gadowskich`, zyd mix z wylegarni `polaco` – oryg nazwa polzyda, probuje emigrantom to chomato przelozyc..

  Mendia 99% strasza wygladem, bo tam gdzie nie trzeba sie napracowac, mozna ukrasc czy sie pokazac, salonowo `rabinicznie` ..nauczac.. co jak i gdzie ma byc, tam p. chochol..

  Temat bezdenny.. i po `Katyniach`..`nie dziwi, ze cialo nie wie jaki leb nosi`.

  Sowiety bez ukrytej pomocy maszyny przemyslowej STANOW- zarzadzanych przez M.Z.yda nie powstalyby ani przezyly a tym bardziej wojne przetrwaly nie mowiac o jej `wygraniu`..

  [ oczywiscie placili za to horrendalnie Rosjanie bedac przebogatymi w zasoby materialne i ludzkie na n.ta potege ! zastopowac to, to szok i paranoja, `ukry` w boj..i inne.. w dzisiejszym wydaniu..]

  Hitler zdelegalizowal i znacjonalizowal `parcha` bankowosc oraz wprowadzil wlasna walute, dlatego byl w stanie odbudowac kraj z `ochydy` zydowskiej w jakiej Niemcy po wojnie sie znalazly, dlatego tak jest znienawidzony i przesladowany.

  p/k Kennedy….i wielu.. w zwiazku z tym pomordowani,.. tj gada gl sila i dzis w zwiazku z tym waza sie losy calego juz swiata, ale to cd.n..

 5. L2P said

  World History They REFUSE To Teach In Schools

  .https://www.youtube.com/watch?v=6AvkZKpiNi0

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: