Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Papież Franciszek utworzył nowy urząd, który zajmie się pomocą dla uchodźców

Posted by Marucha w dniu 2016-09-02 (piątek)

Głowa Kościoła Katolickiego bardzo pozytywnie wypowiadała się wobec fali muzułmańskich uchodźców, którzy od dłuższego czasu podbijają Europę.

Papież Franciszek, zwany również Ojcem Świętym, nie zważa na to, że takie mieszanie się ras jest bardzo niebezpieczne, na co wskazują zamachy terrorystyczne, ataki na białych mieszkańców tego kontynentu oraz muzułmańskie getta, do których boi się nawet wkroczyć policja.

Obecny papież niejednokrotnie nawoływał kraje takie jak Polska, aby „otworzyły swoje serca” na nachodźców i zaczęły ich przyjmować. W jednym z wywiadów powiedział nawet, że idea podboju tkwi w duszy islamu a przecież Jezus też wysyłał swoich uczniów w tym samym celu. Jorge Mario Bergoglio wzywał Europejczyków aby zaczęli się wreszcie integrować, a nawet rozmnażać z muzułmanami, co pozwoliłoby podnieść wskaźnik urodzeń.

Jak wiadomo, papież Franciszek podczas swego pontyfikatu ma zamiar skupiać się między innymi na pomocy dla uchodźców. Celem jego pierwszej podróży była włoska wyspa Lampedusa, do której przybywa tysiące migrantów z Afryki. W lutym bieżącego roku, przebywając na granicy amerykańsko-meksykańskiej powiedział, że każdy, kto chce budować mury, nie jest chrześcijaninem. Dwa miesiące później, Bergoglio przybył na grecką wyspę Lesbos, zabrał na pokład swojego samolotu kilkunastu uchodźców i wraz z nimi poleciał do Rzymu.

Europie Środkowo-Wschodniej nie spodobało się takie mieszanie ras, zaś islamizacja Europy Zachodniej, Południowej i Północnej przebiega bez większego problemu. Tylko nieliczni politycy dostrzegają, że przyjmując do swoich państw muzułmańskich migrantów bez żadnych kontroli narażamy się na poważne niebezpieczeństwo. Lecz budowa wielokulturowego społeczeństwa wciąż postępuje a to może się źle dla nas skończyć.

31 sierpnia świat obiegła wiadomość, że papież Franciszek utworzył nowy urząd ds. uchodźców, który tymczasowo będzie mu całkowicie podległy. Prefektem tego urzędu został ghański kardynał Peter Turkson. Nowy organ będzie zajmować się sprawami migrantów – tych którzy „są w potrzebie, chorych, wykluczonych i marginalizowanych, uwięzionych i bezrobotnych, dotkniętych konfliktami zbrojnymi, katastrofami naturalnymi, oraz wszystkimi formami niewolnictwa i tortur”.

Głowa Kościoła Katolickiego, poprzez nowy urząd który zacznie funkcjonować od 1 stycznia 2017 roku, chce również zadbać o rozwój integralny człowieka, lecz głównym zadaniem będzie pomoc dla uchodźców. Franciszek chce się upewnić, że Kościół „należycie” zajmuje się kwestią masowej migracji.

Można oczywiście gdybać w jakim celu powstał nowy organ w Watykanie, lecz biorąc pod uwagę dotychczasowe wypowiedzi papieża Francisza, prawdopodobnie chodzi o dalszą integrację muzułmanów w Europie, albo raczej integrację Europejczyków z muzułmanami.

Skoro przywódcy Unii Europejskiej oraz sam papież są przychylni islamizacji, możemy spodziewać się, że nasz kontynent w dalszym ciągu będzie wręcz oddawany nachodźcom, którzy powoli lecz konsekwentnie podbijają Europę.

John Moll
http://zmianynaziemi.pl

Komentarzy 29 to “Papież Franciszek utworzył nowy urząd, który zajmie się pomocą dla uchodźców”

 1. VA said

  Dlaczego Franek (żydowski oszust) milczy na temat Chrzescijan mordowanych i przesladowanych w krajach muzułmańskich?

 2. Armagedon said

  Czy ten facet nie rozumie, ze ze swojej pozycji ma pomagac katolikom i ludziom biednym w krajach katolickich.
  Czy kardynalowie, ktorzy go otaczaja, ktorzy go wybrali nie moga mu tego wytlumaczyc … albo go wyrzucic z tego stanowiska za dyskryminacje katolikow?

 3. Hasso C. said

  Nie wiem, czy znacie Panstwo ksiazke „Le Camp des saints” Jeana Raspaila z 1973 roku. Opisuje ona inwazje Europy przez milion uchodzcow z glodujacych Indii przy pomocy flotylli przerdzewialych statkow, ktora powoli i nieublaganie zbliza sie do Europy, podczas gdy w Europie odbywa sie walka o umysly i serca ludzi, zeby sklonic ich do przyjecia tej inwazji z otwartymi ramionami. Jedna z glownych rol w tej zdradzieckiej akcji gra papiez pochodzacy z Ameryki Poludniowej, ktory juz uprzednio sprzedal cale wyposazenie Watykanu aby za uzyskane pieniadze pomagac glodnym w Afryce. TO JEST PIERWOWZOR ZDRAJCY FRANKA. Jean Raspail byl jasnowidzem, ktory ponad 40 lat temu przewidzial, to, co sie dzieje obecnie. Nie wiem, czy ukazala sie po polsku, ja czytalem ja po niemiecku. Jest dostepna tutaj pod tytulem „Das Heerlager der Heiligen” https://workupload.com/start/HkFORRBx

  O żesz q…. Pan serio?
  Admin

 4. Ehze said

  No to teraz Franek juz nie moze ukryc CZYIM jest agentem . Calkiem sie odslonil.
  Jakos Frankowi nie przyszlo do glowy aby zakonczyc problem uchodzcow poprzez zwrocenie sie z apelem do tych co produkuja uchodzcow by przestali ich produkowac, by zakonczyli swe mordercze akcje. NIe przyszlo mu do glowy by potepic tych co wypedzaja ludzi z ich krajow poprzez rozpetywanie tam wojen.
  Takie potepienie byloby najlepszym rozwiazaniem problemu uchodzcow: ale NIE, Franek poprzez swe akcje AKOMODOWANIA uchodzcow AKOMODUEJ podzegaczy wojennych.

  MODLMY SIE ZA NIEGO!
  I modlmy sie by modlitwy za kogos wspolracujacego z piekielnymi silami byly skuteczne!

 5. Inkwizytor said

  Pan Marucha jako uznający Franca I papieżem ( wiem , Duch wieje kędy chce ) musi z pokorą przjąć zarzadzenie Franca. Inaczej stawia się poza Kościołem

  ——
  Po co Pan mnie zaczepia?
  Nie przyjmuję z pokorą ani wielu wypowiedzi, ani czynów Franciszka.
  Przecież Pan o tym wie.
  Admin

 6. Hasso C. said

  Ksiazka Raspaila jest tez po angielsku – dostepna tu: http://www.jrbooksonline.com/pdfs/camp_of_the_saints.pdf

 7. Greg said

  #6
  Od dawna jest dostępna wersja Polska.
  Multibook.pl

 8. revers said

  Frankoński urząd ds. Uchodźców niczym nie różni się od Niemieckiego Urzedu ds. Imigrantów i Uchodżców a nawet przewyższa doborem urzędników, pracowników, ci muszą byc nie zadłużeni w SCHUFA tj. krajowym registrzenia i wiele innych.

  No to zbliżamz sie do talmudycznego końca kościoła chrystusowego na koniec tylko afrykański papież i rubta co chceta na tęczowo, może jednak Nostradamus.

 9. RomanK said

  Ja bym tak pochopnie nie sadzil…na nowy urzad papiez powolal naszego Biskupa Dallas Kevina Farrell.
  https://www.cathdal.org/home/more-on-bishop-farrella-s-new-role-as-prefect-of-the-dicastery-for-laity-the-family-and-life?send_to=%2F

  Kim jest nasz Biskup????
  Pierwszym biskupem jaki od soboru sam przyszedl do kaplicy tntegrystow… jakiej uzyczaly nam od 18 lat Siostry od Dzieciatka Bozego z Pragi na Mount Carmel….i przeplakal cala Msze Sw….odprawiana w rycie trydenckim….Nie dal rady mowic i przeprosil , bo sam nie mogl opanowac wzruszenia….
  POjechal do Rzymu i wrocil z bulla papieska papieza Benedykta XVI, ktora ustanowila nasza parafie – parafia obrzadku rzymskiego z pelnymi prawami jako czesc Diecezji Dallas.
  Biskup zawolal nas i pokazal nam Kosciol jaki zaproponowal nam kupic i oswiadczyl nam, ze daje nam polowie pieniedzy zalatwia wszystkie pozwolenia i oplaty….
  Z tulajacych sie od 40 lat….stalismy sie Parafia….z Kosciolem na 400 ludzi w lawkach, plus szkola, caffeteria, plebania i parking na 480 samochodow w centrum Metroplexu…..
  Powodujac nasze zmartwienie ..jak my to utrzymamy…..
  Zanim doprowadzilismy Kosciol do porzadku…na pierwszej Mszy Sw…Kociol wypenil sie do ostatniego miejsca…. Ks. Wolfe..rozpoczal homilie….” No i co???ludzie????….. kupilismy za maly kosciol:-)))))
  Dzis nasza parafia liczy ponad 3 tys ludzi…..bylo nas 150….
  Nasz Biskup nazywany jest …Organizer…..
  Kosciol widac przygotowuje sie na niezwykle zmiany…..
  Poruszone zostaly Niebiosa……Niech Bog zmiluje sie nad nami!

 10. ojojoj said

  Krzyzowcy w grobach sie przewracaja.

 11. Hasso C. said

  A mi, ni stad ni zowad, przypomniala sie stara historia o stadzie plemnikow: „Panowie, zdrada, jestesmy w d…”

 12. Rob said

  @Inkwizytor
  Nie rozumiesz doktryny katolickiej!
  Katolik nie ma obowiązku zgadzania się z wszystkim o czym mówi papież.
  Tzw. „nieomylność papieża” jest ściśle zdefiniowana.
  JPII podczas swojego długiego pontyfikatu bodajże tylko raz skorzystał z tej formuły.
  Jeden z wybitnych teologów KK powiedział kiedyś, że „pogląd, iż papież NIGDY nie jest nieomylny jest sprzeczny z nauczaniem KK ale pogląd, że papież jest ZAWSZE nieomylny jest jeszcze większym błędem”.

 13. Piszę więc jestem said

  Jeżeli pan RomanK wierzy to się coffffam – opieki Matki Bożej życzę- i tyle.

 14. revers said

  Watykan i Pan Franek bierze od dobrodzieja co laska …

  Soros wyłożył wielkie pieniądze, aby wpłynąć na papieża w sprawie aborcji i małżeństw gejów.
  Z dokumentów platformy Wikileaks wynika, że lewicowy miliarder George Soros – jeden z najważniejszych sponsorów Hillary Clinton w wyborach o fotel prezydenta USA – wyłożył wiele pieniędzy, aby papież Franciszek podczas swej zeszłorocznej pielgrzymki do Stanów Zjednoczonych nie mówił o aborcji czy małżeństwach homoseksualnych, lecz skupił się na nierówności w zarobkach oraz ociepleniu klimatu. Sorosowi udało się zinfiltrować najbliższe otoczenie Ojca Świętego (do niego samego oczywiście nie dotarł), w tym dwóch biskupów z USA oraz jednego kardynała z Ameryki Południowej.
  Plan zrodził się w 2015 r. w Fundacji Społeczeństwa Otwartego, poprzez którą George Soros prowadzi swoją działalność propagandową. Zarząd fundacji przyznał grant w wysokości 650 tys. dolarów (ok. 2,5 mln złotych) dwóm organizacjom.
  Jedna z nich to PICO, organizacja określająca się jako postępowa i zwalczająca ubóstwo. Z ujawnionych dokumentów wynika, że PICO miało dostać pieniądze, aby „wykorzystać ten moment i spowodować, żeby papież skupił się na tematach ekonomicznych i sprawiedliwości rasowej, wykorzystując w tym celu wpływ kard. Rodrigueza, czołowego doradcy papieża oraz wysyłając wiosną lub latem delegację do Watykanu, aby Franciszek sam mógł usłyszeć o mało zarabiających katolikach w USA.” Dalej można przeczytać, że miało to wpłynąć „na historyczne przemówienie papieża Franciszka przed amerykańskim Kongresem i ONZ”.
  Wspomniany kard. Oscar Rodriguez Maradiaga to honduraski purpurat, arcybiskup Tegucigalpa, prezes globalnego Caritasu oraz przewodniczący Rady Kardynałów, ekskluzywnego grona doradczego papieża Franciszka. Mało kto może pochwalić się większymi wpływami w Kurii.
  Druga grupa, która otrzymała pieniądze, to organizacja Faith in Public Life (FPL, Wiara w Życiu Publicznym), której szefową jest „kapłanka” protestancka Jennifer Butler, radykalna zwolenniczka aborcji. W dokumencie można przeczytać, że „grant wesprze także działania FPL w obszarze mediów i opinii publicznej, włączając w to zorganizowanie sondażu (sic!), który pokaże, iż katolicy dobrze odbierają naukę papieża odnośnie niesprawiedliwości, nierówności w zarobkach, a także to, że bycie prorodzinnym oznacza skupienie się na zwalczaniu wzrastających nierówności”.
  Fundacja Sorosa chciała wpłynąć w ten sposób nie tylko na Ojca Świętego, lecz również wypaczyć wynik tegorocznych wyborów prezydenckich w USA. W dokumentach można bowiem przeczytać: „PICO oraz FPL stworzą pomost ku szerszym rozmowom o prostej, podstawowej ekonomii, aby w ten sposób zmienić narodowe paradygmaty oraz priorytety przed kampanią wyborczą wyborów prezydenckich w 2016 r.”. Do debaty publicznej miały zostać wprowadzone poprzez papieża postulaty socjalistyczne, które z kolei miały pomóc Hillary Clinton.
  Czy Sorosowi udało się osiągnąć swój cel? Wikileaks przechwyciło także dokument fundacji Sorosa podsumowujący ich wysiłki. Byli zadowoleni i szczególnie podkreślali, że „udało się kupić niektórych biskupów wspierających tematykę ekonomii i sprawiedliwości rasowej, tak, aby zacząć tworzyć krytyczną grupę biskupów powiązanych z papieżem”. Wg tego dokumentu udało im się także spenetrować amerykańskie media poprzez „stworzenie zaawansowanej kampanii medialnej z udziałem katolickiego dyrektora FPA jako czołowego komentatora w prestiżowych środkach społecznego przekazu takich jak USA Today, Newsweek, CNN, NBC, Boston Globe, Washington Post i Guardian”.
  Po tych szokujących informacjach pojawiają się pytania co do encykliki papieża Franciszka „Laudato Si”, która w głównej mierze była poświęcona ekologii i zagrożeniom globalnego ocieplenia. Możliwe, że środowisko Sorosa miało na to wpływ. Z tego powodu martwi także bliski związek Jeffreya Sachsa z Watykanem, ekonomisty i bankiera o zabarwieniu ekologicznym, który walczył o to, aby wprowadzenie aborcji zapisać jako jeden z Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ, co zresztą się udało. Wg ONZ do 2030 r. kobiety wszędzie powinny mieć dostęp do bezpiecznej i legalnej aborcji. Do Narodów Zjednoczonych Sachsa zaprosił abp Marcelo Sanchez Sorondo, bliski doradca papieża Franciszka. Zaś papieski nuncjusz abp Bernardito Auza stwierdził, że Kościół i papież te cele wspierają.
  Adam Sosnowski

  ze kupiony, lub kupczony kosciol.

 15. RomanK said

  Panowie….wasze epistoly wyczerpuja wszystkie znamiona szkalowania bez podania nawet sladowych dowodow, nie mowiac o faktach.
  Czy ma pan dowod na to, ze Vatykan przyjal pieniadze od Sorosa jako zaplate za niszczenie Kosciola?????
  Panie Revers co to za pieniadze 650 tys dollarow????dla Vaticanu, ktory jest wlascicielem banku..niezliczonych nieruchomosci, i nieprzebranych arealow ziemi na caltym swiecie????
  TO tak- jak oskarzyc Ksiezna Walii ze sie puscila za 2 zlote na sode:-)))

  Panier Pisze wiec jestem….z czego sie pan cofffa????
  I to coffanie zalerzy od mojej Wiary????? Moja wiara to sprawa pomiedzy BOGIEM a mna. CO panu do tego????
  Pan sie nie patrzy na mnie i nie bierze przykladu….przyklad dla pana to Pan Jezus. Nasladuj pan Jego neimnie czy innego smiertelnika grzesznika.
  Niech pan sie nei spowiada za papieza, biskupa..za mnie…..neich sie pan nie bije w czyjes piersi…ale swoje.
  Widzi pan dla mnie jest pan wyrafinowanym wrogiem religii..jako takiej.
  Bo czlowiek religijny, czy to chrzecijanin czy musulmanin…nei pisalvby tak jak pan pisze.
  I zaloze sie, ze pan nie wie skad o tym wiem:-)))))

 16. Hasso C. said

  Panie RomanieK , rachunki i kwity niepotrzebne, gdy papiez Franek przechwytuje i propaguje wszelkie lewicowe i globalistyczne (niszczace Cywilizacje Zachodnia) idee. Jaki kon jest, kazdy widzi.

  To nie musi wynikać z jego przekupienia.
  Admin

 17. VA said

  re: 3
  „Jean Raspail byl jasnowidzem, ktory ponad 40 lat temu przewidzial, to, co sie dzieje obecnie.”
  A może znał plany żydomasonerii?

 18. Hasso C. said

  Ad 17) Nie sadze. On byl tradycjonalista, patriota, monarchista. „Polska wikipedia” nawet nie wspomina jego najwazniejszej ksiazki.

  Odnosnie papieza: Chcialem zapewnic wszystkich, ze nie bylo i nie jest moim zamiaram obrazac niczyich uczuc religijnych. Sam nie wierze w zadnych bogow i podobne historie, i dobrze mi bez tego. Ale cenie ojca Rydzyka. Jak ostatnio jezdzilem po Polsce, to stale gralem Radio Maryje.
  Jednakze papieza Franciszka uwazam za konia trojanskiego globalizmu w swiecie katolickim. I zdrajce. A czyje stopy bedzie nastepnym razem calowal? Rabinow? Sorosa? Nie zdziwilbym sie.

  ——
  Akurat za co Pan ceni o. Rydzyka?
  Admin

 19. RomanK said

  Panie Hasso….pan sie juz wylegitymowal.
  Wez pan ze soba reszte…. minyan…..i opowiedz pan rabinowi co pan uwaza po uwazaniu. I nazwij sie pan w nowym wcieleniu Conclave:-))))

 20. AlexSailor said

  Kluczowe są tu pieniądze, nasze pieniądze.
  Wystarczy nie finansować organizacji ściągających i ułatwiających życie w Polsce najeźdźcom muzułmańskim.

  To bardzo trudne dla Polaków.
  Bo najlepiej wrzucić do puszki czy koszyka, a że to będzie na Owsiaka – komu chce się pomyśleć.
  O ile nie można ganić człowieka, który pełen nawet wątpliwości dał pieniądze stojącemu od sklepem menelowi czy imigrantowi, bo działał w dobrej wierze i musiał odjąć szybko decyzję, o tyle wspieranie organizacji i dzieł, których konsekwencją będzie ściągnięcie nam do Polski ludzi, którzy mają zamiar nas, nasze rodziny i dzieci w szczególności, zabić, a w najlepszym razie sprowadzić do roli posługaczy, jest wysoce naganne.

 21. u said

  No juz tylko musze sie zastanowic co po takim lobuzie bergoglio mozna sie jeszcze spodziewac? Wszystkie gendery sa mozliwe chyba do realizacji i nawet moga sie odbywac „dumne” parady przesladowanych zboczencow na placu Sw.Piotra na Watykanie. Uzna , ze sa islam ich przesladuje i wyciagnie do nich pomocna dlon. Taki lajdak czego sie dotknie to splugawi, rzadko tylko wyrwie mu sie cos z geby co nie koliduje poprawnoscia degeneracka, czyli z naukami Chrystusa.
  On jest tepy, ograniczony intelektualnie naprawde w porownaniu ( bardzo ubogie slownictwo, ktore kojarzy mi sie z Kukunkowymi wypowiedziami)do papieza B XVI), wiec mozna i zakladac, ze nie wie co czyni, ze nie swiadomy jest w ocenie wlasnych wystepkow. Zastanwiam sie nawet czy Franio zapoznal sie sie ze Slowem Bozym?
  Codziennie to sie modle i o zdrowie B XVI, oby nam zyl i o nastepnego Namiestnika Chrystusa, ktory bedzie godnie zastepowal Go na Ziemi.

 22. L2P said

  ad 18
  `franek siedzi pod ogonem capa` a papiez w ogrodach – katakumbach..masz Pan jeszcze czas…na Boga ?

  a tu `Obóz swietych` Jean Raspail Audiobook PL;

 23. Anna said

  Watykan to Mossad, organizuje NWO

 24. Rudy said

  Gudłaj Bergoglio tworzy ekipę, która spali Rzym. Taki jest główny cel talmudycznego „papieża”.

 25. revers said

  RomanK napisał: „..o to za pieniadze 650 tys dollarow????” panie Romku co łaska, było napisane.

  Tak samo w drugą strone co to jest dla kościola ciężkie pieniądze za sakremty chrztu, komuni, ślubu,chorych i umierających, a jednak pewne nieraz wysokie stawki istnieją, o czym pan Franek ostanio wspomnila będąc w POlsce na spedzie Mlodych w Polsce, za duzo bierze klechowy biznes.

 26. ? said

  To nie jest pasterz trzody Chrystusowej! To jest zdrajca!

 27. NICK said

  Ja pierd.olę.
  Biskup „popłakany trydencko” ma glejt!
  Pana Romana.
  Ale jaja.

  [starzy bywalcy zrozumieją]

 28. RomanK said

  Panie Revers…przeciez wystarczy powiedziec NIE…. i policzyc swoje pieniadze.
  Z innej strony ide o zaklad, ze zaden z tych tu anonimowych krytykusi i reformatorow religijnych..nie jest chrzecijaninem…..

 29. Mietkowski said

  2 wrzesień 2016
  Nigdy dotąd nie widziano tak żałosnej parady okrętów wojennych, jak ta, która odbyła się w ostatnich godzinach w portach Południowych Włoch. Gianandrea Gaiani

  Nawet lotniskowca „Garibaldi” używa się do przerzutu Afrykańczyków z Libii do Włoch
  http://www.dakowski.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1&limit=4&limitstart=12

Sorry, the comment form is closed at this time.