Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wolne tematy (75 – 2016)

Posted by Marucha w dniu 2016-09-02 (Piątek)

Wicepremier i minister rozwoju Mateusz Morawiecki zapowiedział, po powrocie z Londynu, że w najbliższych latach powstanie w Polsce minimum 10 tys. nowych miejsc pracy. Nie wiemy wprawdzie, ilu Polaków wyjedzie z Polski, ale i tak się cieszymy.
Zatem wpisujmy tu, co nam się podoba, ale nie śmiećmy.

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2016/08/31/wolne-tematy-74-2016/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2016/09/06/wolne-tematy-76-2016/

Gajowy Marucha

Komentarzy 219 do “Wolne tematy (75 – 2016)”

 1. Piszę więc jestem said

  Nie znam adresu w internecie do tego tekstu, więc go wklejam:

  Oto owoc moich zamgań w temacie: refleksje na tematy telefoniczne. Trwało to trochę, ale to temat rzeka, która przechodzi w wodospad, wielu już nie umknie, wielu można jeszcze uratować, więc spełniając prośbę, oto co z tego wyszło.
  Taką osnową i motywacją do tych dociekań niech mi będzie Ks. Malachi Martin, zwłaszcza jego książka pt. „Klucze Królestwa”.
  Jest rzeczą dość osobliwą, że ten Irlandczyk, jeden z głównych „mózgów” przygotowujących II Sobór Watykański.
  Człowiek o wielkiej erudycji i znajomości języków, ciężko pracował, motywowany przez swoich pryncypałów Kardynałów, nad wypracowaniem uzasadnień i udowodnieniem konieczności zwołania tego nadzwyczjnego Gremium.
  Aby nagle, ujżawszy rozmiary oszustw jakich się dopuszczono, wystąpić z Tow. Jezusowego i żyjąc w USA, swoje kapłaństwo realizował demaskując kulisy największego przekrętu wszechczasów, będę go nazywał skrótem: „SWII”.
  Jak wielka musiała być motywacja tego Irlandczyka, aby napisać książkę o Roli Narodu Polskiego w dziejach Świata i Kościoła Katolickiego, prawie 1000 stron o historii powstania i roli jaką powierzyła nam Opatrzność Boża do spełnienia jako Królestwo Matki Bożej – już tu na Ziemi! Takich rzeczy nie robi się bez odpowiedniego natchnienia, lub jak kto woli, odczuwania konieczności z uwagi na ciężar spraw tam się ukrywających, a ogólnie nie znanych ogółowi, ku obopólnej stracie!
  Więc twierdzę, że taka wielka praca musi być przez samych zainteresowanych, nas Polaków, wzięta dokładnie pod lupę, o co tu chodzi, w imię czego, ku czemu – jak to każdy Katolik pyta: Dia Ti.
  Zacznę od początku, czyli jak powstało Katolickie Królestwo – Polska.
  Wiem z innych żródeł, że ewangelizacja naszych przodków jest dziełem Benedyktynów Irlandzkich, o czym jeszcze do niedawna było wiadome w źródłowych dokumentach, i jeszcze w latach 50-60-ych głoszona w Seminariach polskich, ale na dzisiaj nikt nie umie ich odnaleźć i skatalogować.
  Przecież istnieje w archiwach wiele mniej ważnych a starszych dokumentów, ale niestety, nawet Benedyktyni nie znają swojej historii!? Podam tutaj opinię prof.Konecznego, który stawia jednoznaczną tezę, że Król Polski dał się ochrzcić w sytuacji, gdy większość jego poddanych była już Katolikami – ciekawostka nieprawdaż?!
  Dagome Iudex jest bezsprzecznie fundamentem, na którym powstała Polska. Rzeczą niepojetą jest, że do naszych czasów przetrwało już tylko z kilka kopii streszczenia (tzw. regestu) sporządzonego w 1087 r. w Collectio canonum kardynała Deusdeditia, no cóż w tym dziwnego lub zaskakującego, przez Niemca, do tego kardynała, któż jest wiarygodniejszy w przekazywaniu historii potomnym jak Niemiec dla historii Narodu Polskiego. Na bazie takich danych cóż możemy zbudować, ano róbmy ile możemy . . .
  Oto kilka spekulacji na ten temat. Otóż ks. Malachi był bardzo mocną personą w czasie przed SWII, miał dostęp nawet do orginału III Tajemnicy Fatimskiej, więc czemu nie mogę założyć, że buszując po archiwach z glejtem w ręku, natknął się na wiele dokumentów stawiających Polskę w nieco innym świetle jak to w obiegowym świecie poprawności politycznej (od czasu Kongresu Wiedeńskiego AD 1815 – Nic co Polskie nie może być dobre!!!) bezwzględnie obowiązuje. Może odkrył „zaginione” dokumenty w takich różnych a przedziwnych sprawach jak:
  – cała sprawa Krzyżacka. Oni mieli wykonać plan aneksji aż po Ural co najmniej, a tu znowu jacyś Polacy im w drodze stanęli, więc nie dziwmy się, że współcześni „pisarze” historii z nadania jak Norman Davis o Grunwaldzie piszą na połowie strony w swej 1000 stronicowj księdze Igrzyska Boże, nawet Niemcy do dziś robią doktoraty na ten temat, ale nie My! Może ks.Malachi ujrzał Kto i po co Krzyżaków tam naprawdę posłał?! Tutaj koniecznie dodam, że Votum za zwycięstwo grunwaldzkie ufundowane przez syna Króla Władysława w Brdowie, jest zanane tylko „koneserom” – lud nie zna swego Votum!
  – Ks.Oporowski, jako generał Zakonu Paulinów na Wawelu wszedł na Ambonę i ostrzegł Króła i całą magnacką świtę, że nie godzi się Polski sprzedawać światu w ich knowaniach, dobrze, że go nie zabili jak Św.Stanisława, ale skończył żywot w zapomnieniu w swoim rodzinnym Oporowie jako zwykły Braciszek. Jednak Sława Jego cudów przetrwała, mam dostęp do starodruków gdzie są one opisane, a jest to przełom XIV i XV wieku. Ojcowie Paulini zagadani przed Obrazem Ks.Oporowskiego, czy wiedzą kto to jest, zbaranieli, obraz przed którym stają codziennie wiele razy, a oni ani be ani me, tak właśnie robi się z naszą wiedzą o Wierze Katolickiej, hasła wydmuszki, starannie wyprane z treści! Papiery Kanonizacyjne zginęły w drodze!
  – Św. Stanisłąw Kostka, największy Orędownik w Orszaku Matki Bożej przed Tronem Najwyższego, co zrobiono z tego potężnego Męża? – młodzianka, cherlaczka o jakimś nie wpełni sprawnym rozumie i choć kanonizowany, bo współcześni mu Jezuici zbyt wiele widzieli i czcią Go otoczyli niezłomną, więc chociaż nam wykradli Jego Wielkość, ot tak dla zabawy. Ale dzięki książce ks.Warszawskiego o Św. Stanisławie możemy zobaczyc jego prawdziwy obraz. Ale jak potraktowano autora tej książeczki i paru innych demaskatorskich dzieł, nałożono mu areszt domowy w domu jakiegoś bractwa i to dożywotnio.
  – Ks.Piotr Skarga, taki niepoprawny, teksty wprawdzie przetrwały, ale Jego główne przesłanie: Królowa Narodu Polskiego, objawiająca się O.Mancinellemu na Wawelu 8 Maja AD 1610, proszę zobaczyć gdzie to jest? Ale z kanonizacji już Go okradli judaszowym sposobem, wmawiając wszem i wobec, że został pochowany żywcem o czym świadczą zadrapania wieka trumny od wewnątrz . . . Istnieja ówczesne zapiski, mówiące o wielkim tłumie na Jego pogrzebie, i gdzie zdrapywano choćby najmniejsze źdźbło drewna właśnie z leżącego wieka trumny! – tak nas się okrada nawet ze Świętych ( o czym jest więcej dalej).
  – Św. Andrzej Bobola, niby tu jest wszystko w porządku, a jednak twierdzę, że nie jest i to bardzo! Zawsze mnie intrygowało pytanie dlaczego tak nienawidzili Św. Andrzeja, przecież było tylu innych, a jednak to Jego ścigano tak zajadle. Pomijając wszystko, znowu wraca sprawa Królowej Polski Mariam. Św. Andrzej jako Jezuita znał Objawienia z opisu ks. Skargi, i główną treścią Jego Misji było głoszenie właśnie tej Prawdy o Naszej Królowej, bo to jest przecież coś niebywałego i niepowtarzalnego, a tu cisza. To był też powód by poproszono właśnie Św.Andrzeja o ułożenie Roty Ślubów Lwowskich, bo wiedziano o Jego wielkiej wiedzy gorliwości w tym temacie. A co nam głoszą dzisiaj? Oto w Radio Rydzyk niejaki dr. Osadczy bredzi o baśniach ludowych i „ex katedra” ogłasza, że autorem Roty Ślubów był Prymas Leszczyński i kto twierdzi inaczej jest ignorantem! To było 30 Marca, a co słyszę 16 Maja w RM? – ks. Prof. Machniak twierdzi znowu „ex katedra” prawdę udowodnioną naukowo, że Autorem Roty Lwowskiej jest Św. Andrzej Bobola! I bądź tu człowieku mądry . . . Oto cała wiarygodność Ks.Rydzyka & ska. (podobnie jest z tworzeniem nam autorytetów z kapelusza. Od Normana Davisa, dla którego Grunwald to półstronicowy opis przyrody, aż po prof. Nowaka Andrzeja, dla którego Łotr Piłsudski to bohater – to mają być historycy, pewnie tak ale fartuszkowo-pejsaci!).
  AR: Załgana Historia rodzi załganą rzeczywistość Str. 1 z 6
  – Prymas RP jest instytucją jedyną w swoim rodzaju w całym świecie, bez wyjątków. Król, Sejm i Papież uznali Prymasa RP za Ojca Narodu Polskiego, nic bez Jego zgody ani Król ani Sejm uczynić nie mogli, jeśli nie chcieli narazić się na Gniew Boży.
  Przetrwał ten stan rzeczy aż po JPII, AD 1986 rekami Papieża Instytucja Prymasa RP została pozbawiona wszelkich nadanych jej praw i przywilejów jako niezgodna z duchem czasów demokratycznych – Delirium Maximum w galopie! To był ten ostatni nóż w plecach Narodu Polskiego, zamordowano nam Ojca Narodu Prymasa. Od wtedy jesteśmy już całkowicie bezbronni. Ale o tym potem, na razie idąc chronologicznie, w miarę sensownie.
  – Wiedeń jest niby znany, ale znowu jak mało mówi się o przyczynach, o argumentach jakie przekonały Króla do tej wyprawy. Tutaj napotykamy na założyciela Białych Marianów Św. Stanisława Papczyńskiego. Kolejna postać na miarę światową a zredukowana do polskiej „pobożności ludowej” – mąż tak wielkiego ducha, sławny na cały ówczesny świat, ale my dzisiaj wiemy lepiej, czyli coraz mniej i coraz gorzej! Zakon powołany przedewszystkim dla Kultu Matki Bożej Królowej Polski i dla umożliwienia powrotu biednym Rodakom do Ojczyzny, gdy już znależli chleb w dalekich krainach. Proszę zobaczyć za co został kanonizowany, same banały Fakty nikną i są metodycznie chowane i zakłamywane. Tak jak historia powstania kontynuatorów, samozwańczego towarzystwa marianów czarnych, którzy z założycielem mają tyle współnego co krzyżacy z Matką Bożą, pozwolę sobie nawet na tak daleko idące porównanie, oni są dzisiaj co najwyżej jeszcze chrześcijanami, bo do katolików to im daleko.
  Jeszcze jest Ks. Stanisław Wyszyński następca Św. Papczyńskiego, który w Portugalii uczynił tyle cudów, że zasłynął na całą Europę, ale papiery kanonizacyjne zginęły. Ale ślad po nim nie zaginął, mamy go choćby u prof.Konecznego na stronach Święci w dziejach Narodu Polskiego.
  – Rozbiory zostały nam zaaplikowane jako odtrutka od zgubnych przecież mżonek o tym, że Królową Narodu Polskiego ogłosiła się Sama Bogarodzica ustami obcego, nie znającego nas zupełnie zakonnika O. Mancinellego. I Kongres Wiedeński jest tego kolejnym dowodem i etapem idelogicznym. Powstania zbrojne etapami wykrwawiania sie Narodu, a w tle likwidowano wszelkie bastiony naszej Wiary i siły narodowej. Jeszcze wątek likwidacji Krakowa jako stolicy, to też ma związek z Królową Polski.
  Zakon Marianów Białych car likwiduje. Car zmienia imię MB w Ostrej Bramie z Królowa Polski i Świata na Matka Miłosierdzia, niby nic, ale jaki skutek. Bł.Honorat Koźmiński jest tu sztandarowym przykładem prześladowań, ale nie do końca skutecznyh, wciąż Pan Bóg ich chronił i pozwalał na posługę wśród ludu polskiego. Św. Zygmunt Szczęsny-Feliński, i jego dzieło warte propa-gowania już w szkołach podst. uczące nas z jednej strony pokornej służby słabszym i nieumiejętnym aby gdy trzeba, stanąć jak Tytan wobec samego Cara mówiąc: a choćby i mój lud zwariował i poszedł na rzeź, Ja jako jego Pasterz muszę być wśród nich, bo któż i dlaczego ich do tego szaleństwa doprowadził…
  Tutaj muszę się streszczać bo wyjdzie księga, a nie zapis refleksji na temat Narodu Polskiego. Ogólnie czas rozbiorów masoneria sterowana przez Judaszystów, realizowała swe plany bezkarnie na oczach Świata, zuchwała i podła ponad wszelkie granice.
  Efekt chyba najmocnie obrazujący to co chcę wyrazić, to sprawa konstytucji 3 Maja. To Apogeum zuchwałości i załgania historii, aby ten akt zatwierdzający władzę masońsko-judaszową nad Polakami, został ku potomności złączony z UroczystościąMatki Bożej Królowej Polski! Tak to jest absolutne Delirium Maximum, mając jeszcze i to na uwadze, że ta zuchwałość została zatwierdzona przez samego Papieża na prośbe Episkopatu, kim jest ten Episkopat by zmieniać Wolę Bożą, która się wyraziła w Krakowie na Wawelu 8 Maja AD 1610 ustami O. Mancinellego, pozostaje im powiedzieć to co usłyszał Św. Piotr od Pan Jezusa:
  Idź precz szatanie, bo myślisz po ludzku nie po Bożemu!
  – Sprawę „nieśmiertelnego” sporu: Dmowski czy Piłsudski, czy też obaj jako wielcy ojcowie RP. Podam tylko dla porządku rzeczy, spór ten też oddaje stan naszego ducha, otoczonego przez siły podłe a wielce możne, które nie będąc posiadaczem czegokol-wiek, decydują o tym kto na świecie będzie miał prawo oddychać ( Encyklika Piusa XI„Quadragesimo Anno” pkt. 105-109:„Gremia, które nie będąc nawet właścicielami…to swą samowolą doprowadzili do tego, że „nikt nie może wbrew ich woli oddychać”). Bydlaki robią chaos i pożogę, a nasi chcą uczciwie z nimi dialogować, po czym ogłasza się nieudacznictwo Polaków, i można nas już rżnąć bezkarnie . . .
  – No i tak można po dzisiejszy Sejm RP, który nieustannie jest popisowym numerem Judaszystów ciągnących kogo trzeba za uszy, a kogo trzeba to i życie mu się wyciągnie z piersi, na tysiące sposobów.
  Podsumowując trzeba mieć przed oczyma Dagome Iudex oddający nas jako Własność Jezusowi, na ręce Jego Wikarego, Papieża.
  Tak trwamy aż do 1610 roku by otrzymać z Nieba Królową – Bogarodzicę na Królową Narodu Polskiego, co dziś bezprawnie na podstawie pychy i „tfurczości”bezkarnej przeredagowano na Królową Korony Polskiej. Jakże to znamienne i świadczące o tym jakie siły nieustannie działają by nas ośmieszać i pozbawiać naszej prawdziwej siły – Królowej Nieba i Ziemi, Królowej Polski.
  Jeśli w Litanii Loretańskiej Papież swą władzą zatwierdził wezwanie: Królowo Polski módl się za nami, to jaki dureń zuchwały, pozwala sobie na takie zabawy, to już chyba jasno wskazałem na autorów?! Mało kto rozumie, że każde wezwanie w Litani Loretańskiej jest zatwierdzone, i nic tam nie można dodawać czy odejmować. Ale kogo to dziś obchodzi?! – demokracja łamie …
  Ogłoszenie się Matki Bożej Królową Polski zmienia dotychczasową sytuacją, oto z Woli Nieba dana nam jest ta, która ma zmiażdżyć głowę węża, a więc My Jej Lud mamy Jej w tym wielkim Dziele pomagać. To nie jest przywilej, to jest wielki obowiązek, i te durne stwierdzenia przekazane nam przez Wańkowicza, że Żydzi (Judaszyści) oddają nam swe wybraństwo za darmo, bo oni go już nie potrzebują, mają lepsze „gwarancje”, aż po kard. Lustigera, że Katolicy okradli Naród Wybrany z jego wybraństwa, ukazują nam naszych wrogów w coraz jaśniejszym świetle. Powtarzam, to nie przywilej, to ciężki obowiązek, a kto ciężko pracuje temu i należy się wielka zapłata, nieprawdaż? – tylko że to my Polacy najlepiej chyba rozumiemy, że ta zapłata jest Tam gdzie: mól nie zniszczy, rdza nie zeżre, i złodziej nie ukradnie – to jest samo sedno, to nasze Serce!
  Aby nas zapewnić o Opiece dano nam Gietrzwałd. Jedyne takie zdarzenie na świecie, i jedyne tak zwalczane i przemilczane.
  Matka Boża czyni nam obietnicę, że jeżeli podejmiemy tam, właśnie tam w Gietrzwałdzie nieustanny Różaniec, wyprosi nam u Boga każdą konieczną Łaskę! Cóż tu dodać, czego tu nie można zrozumieć? Bismarck się tam nawrócił, ale nie KEP, oni unikają tego miejsca jak diabeł wody święconej, dokładnie tak. Proszę zobaczyć: Car wiedział, Bismarck i jego dupki też, komuna wiedziała, bo wysiedlała ludność miejscową i zmieniała znaki drogowe, by tam nikt nie trafił i niczego nawet ustnie nie przekazano… A KEP nie: Kościół Katolicki w Polsce milczy, kapłani ignoranci w większości wiedzą tylko jak być „managerem”, wodzirejem, dobromusiędziejem, podziwianym na scenie kiedyś zwanej prezbiterium, itd., itp., itd.
  AR: Załgana Historia rodzi załganą rzeczywistość Str. 2 z 6
  No i sprawa języka w jakim mówiła do dzieci Matka Boża w Gietrzwałdzie. Ogólnie wśród kapłanów panuje przekonanie, że mówiła gwarą warmińską. JP II mówił podczas ogłoszenia Nadprzyrodzoności Objawień w Gietrzwałdzie, że mówiła po polsku, ks.Weichsel ówczesny proboszcz w swej książce świadectwie podkreśla, że wioska była zamieszkana w 99% przez Polaków!
  Twierdzę, że kiedy ktoś powtarza te bzdury o mowie warmińskiej jest sam masonem, lub bardzo się im wysługuje, nie ma innej możliwości, gdzieś nawet głupota ma swoje granice i różni się znacząco od złej woli!
  Więc biada nam, jeśli sobie jako Naród nie uprzytomnimy co jest naszą istotą, co jest naszym powołaniem, co jest naszym ratunkiem. Jeżeli nie uznamy w pełni Woli Bożej oddajacej nas na własność Matce Bożej byśmy Ją w niszczeniu łba szatana wspomagali, biada nam i jeszcze większa BIADA!
  Tak dla porządku, Król Mieszko w Dagome Iudex oddaje nas i swoje ziemie na wieczną własność Panu Jezusowi, więc o co chodzi dzisiejszym „krucjatowcom” gdy wołają o intronizację Zbawiciela w RP, On jest tam już od 1000 lat, a na dodatek ,od 1610 roku mamy oficjalnie Królową, która nawet w Teologii Katolickiej ma nas niechybnie do Syna doprowadzić, to co dopiero w sytuacji, gdy ogłasza się Sama z Woli Bożej Naszą Królową, czy to tak trudno zrozumieć?! Czy tak ciężko jest zobaczyć zamiary naszych wrogów?! Przecież to są właśnie ci sami, którzy walczą z Jezusem i Jego Matką – Ci sami: Judasze z piekła rodem.
  Zapominają jednak tą podstawową prawdę, że Pan Bóg w swej mądrości ustanowił na Matkę Swego Syna Kobietę, z krwi i kości zrodzoną dając Jej posłannictwo i władzę by miażdżyć głowę Węża, bo to stanowi w Jego szatańskich oczach i rozumieniu pyszałka, największą z możliwych obelgę i sromotę. Czy teraz widać co my Polacy mamy z tym wszystkim wspólnego?! – mądrej głowie dość w…
  Prymas RP przez 500 lat: 1573 – 1986, bronił nas i prowadził scalając wokół Naszej Królowej i Jej Syna, nie pomogły wojny, rozbiory, I i II wojna Światowa, 45 lat terroru komunistycznego, aż do roku 1986! Oto zorientowali się gdzie jest to źródlo ukryte naszej siły. Oto sam uwielbiany i bałwochwalczo czczony JPII „morduje” naszego Ojca Duchowego, Prymasa, na naszych oczach. Może istnieją ludzie , pojedyncze jednostki, które mnie tutaj zrozumieją, ale ja przecież „pluje” na największego Polaka w 1000 leciu – ukamiennować go! – tak, tylko tego mogę się spodziewać, ale czy mam się cofnąć przed Prawdą?!
  Lista matactw w naszej historii jest tak długa, że proszę się nie dziwić, jeżeli trochę chaotycznie skaczę w tematach, ale te sprawy powinien odkłamywać jakiś wielki Instytut Narodu Polskiego – Królestwa Bogarodzicy, a nie jakiś marny pojedynczy człowieczek,
  bez patentów na „prawdę”!
  Imię Matki Bożej w języku polskim brzmiało przez 1000 lat Maria, bo jako łacinnicy jest to proste i logiczne i w niczym nie bylo w dysonansie z naszym obyczajem i mową. Aż do czasu, gdy (wg. Instytutu Maryjnego był to Episkopat ok 1928 roku. Mam pracę ks.Wilka Episkopat RP w 20 leciu, nie ma tam śladu, by Imię Matki Bożej było wogóle poruszane – 100%!)postanowiono w imię świętości naszej Pani, oddzielić święte imię od świeckich marysiek i co zrobili? – wprowadzili Y do imienia, a jaki efekt:
  Maria to dwie sylaby, więc akcent pada na Ma’- ria, dodając „Y”otrzymujemy 3 sylabę i przsuwamy akcent na Ma – ry’ – ja
  Efekt każdy słyszy, ja od dziecka nie umiałem wydukać z siebie tego bluźnierstwa, a nasi kapłani nam wmawiaja że tak postanowiono i tak musi być. Zadam wam uczeni biskupi tylko jedno pytanie, a wy sami sobie odpowiedzcie, jeżeli potraficie:
  – Jeżeli tak wam zależy na podkreśleniu świętości Matki Bożej, to dlaczego nie uczyniliście odwrotnie, pozostawiając Święte imię Maria Matce Bożej i nakazać imię MA Ry Ja dziewczynkom, ile matek ilu rodziców by się zdecydowało nadać takie imię swej ukochanej córce?! – ale czy dla was istnieje jakaś logika , nie, wy macie konspekty i wyłączone mózgi – przykre, ale tak jest!
  Czy to nie apogeum ignorancji i lenistwa, by własnej Królowej nadać imię zawierające w sobie bluźnierstwo?! – w Jej Królestwie!
  Gietrzwałd podobnie. Gdzież to nasi Rodacy nie pojechali, czy 50, czy 1000, czy i 10000 kilometrów, cóż tam przecież to dla Matki Bożej. A ja wam mówię bzdura. Uprawiacie po prostu coś zupełnie innego od pielgrzymki, to co czynicie to jest najwyżej turystyka sakralna i to w większości bardzo marnego obyczaju, w większości niestety ale tak jest.
  Mamy 4 miejsca na ziemi, które kościół Katolicki swoim autorytetem określił specjalnym dekretem jako zdarzenia nadprzyrodzone. W Kolejności:
  Gwadelupe; Lourd; Gietrzwałd i Fatima!!! – reszta miejsc określana jest tylko jako: w niczym nie sprzeciwiające się Dogmatom Wiary Katolickiej. Dzięki takim pseudo autorytetom jak Wincenty Łaszewski wmówiono ludziom, że takich miejsc jest już kilkanaście, co jest ewidentnym kłamstwem i manipulacją, ale gdzie znajdziemy kogoś, kto nam pomoże?! – ależ nie ma, nawet na świętym miejscu w Gietrzwałdzie zakonnicy tam posługujący (oni mówią o pracy, co ich degraduje do roli najmników. Jakimi niestety się w pełni stali, kto nie wierzy niech tam popyta) nie odróżniają wogóle rangi Gietrzwałdu od np. Świętej Lipki, czy Częstochowy, dla nich Matka Boża jest jedna i tyle. Przecież Kościół w ten sposób rujnuje swój własny Autorytet?!
  Tak więc ci sami Ludzie Polacy jeżdżą do Medjugorie, choć Kościół Katolicki zakazał pielgrzymek, ale nie, oni wiedzą lepiej, pod hasłem czcimy MARYJĘ bez problemu kalecząc jej Imię, jadą tam gdzie nie wolno, aby lekceważyć zupełnie postanowienia Woli Bożej, według której Tron z Nieba stanął w Gietrzwałdzie a nie w Częstochowie, nie w Górce Klasztornej, tylko w Gietrzwałdzie, w normalnym rzeczy stanie, władze kościelne uznając Wolę Bożą przenieśli by cały kult tam, gdzie Pan Bóg postanowił aby tak było, ale nie u nas, u nas rządzą Rabini, bo przecież to ich musi słuchać Stwórca, korząc się przed ich mądrością. Czy stopień ohydy nie sięga nam już szyi… Podobnie jest ze świętem Matki Bożej Królowej Polski, Wola Boża ogłosiła tp w dzień 8 Maja AD 1610, i twieredzę, że to wydarzenie jest najważniejsze w naszej Historii, więc musimy je czcić tam i wtedy kiedy nastąpiło, ale nie, judaszyści nie tylko przenieśli nam stolicę do Warszawy, aby Wawel nie był czczony jako miejsce Królowania, ale i fakt Objawień już nie był ogólnie znany podczas potopu „szweckiego”, dopiero nam o tym przypomniał Papież, czy to nie hańba?!
  Ale to nie koniec dzieła padalców niszczących Kościół i tych którzy tego kościoła – Matce służyć mają z Woli Nieba.
  Weźmy teraz pod lupę słowo Katolicos. Do czasu Pana Jezusa znaczył tylko tyle co: POWSZECHNY. Ale od momentu, gdy przyjęto nazwę Kościoła Jezusowego jako KATOLICKI, jego znaczenie zostało poważnie zmienione na :
  Jedyny Powszechnie Uznany Za Prawdziwie Objawiony!
  W załączniku jeden z nielicznych ale chyba najbardziej obrazujących naukowo ten problem, analiza zasadności takiego tłumaczenia na polski co dało efekt, że już niezauważenie nie jesteśmy Katolikami, ale wyznając wiarę w „jeden powszechny” kościół staliśmy sie częścią czegoś o czym nawet nie wiemy, to nowy pseudo kościół New Age, cel judaszyzmu, tej ukrytej podstępnej machinacji
  AR: Załgana Historia rodzi załganą rzeczywistość Str. 3 z 6
  dokonywanej przez Szatana aby zlikwidować Kościół Katolicki na ziemi. Niech moi Rodacy przyglądają się tablicom informacyjnym na kościołach w Polsce, i stwierdzą z przerażeniem, że znika tam słowo – Katolicki, to dalszy krok ku jednej wierze w szatana na ziemi, tabernakula już masowo znikaja z prezbiterium, potem już tylko krzyże zastąpimy menorą i…
  Ignorancja jest wielkim grzechem zaniedbania, i nie ma tu tłumaczenia, jak by wam ktoś podmienił numer konta z waszymi pieniędzmi, oj to byście mu pokazali gdzie raki zimują, ale w sprawach Wiary prawdą jest wszystko mówione z miłym głosem i uśmiechem miłości, to ładne (gołe tyłki w Prezbiterium) i tamto niezłe (kocham Allaha) – paranoja w galopie.
  Podkreślę tutaj jeszcze raz, że logika autorów tych podstępów jest godna jej ojca, ojca kłamstwa, które rodzi śmierć. Proszę iść ich drogą myślenia. Oto zmieniają nam Katolicki na powszechny, Imię Matki Bożej z Aramejskiego Mariam na Maryja, maranatha tłumaczą frywolnie na przjdź Panie Jezu,itp. – oto cała ich perfidia. Z jednej strony idziemy do ludu dając im zrozumiałą mowę, tam gdzie chcą coś przemycić, albo uparcie przyzywają oryginalne słowa by coć sobie wiadomego sponiewierać. Tradycjonalistów wyzywają od nostalgicznych dewotów, a sami lubią by na ich uroczystościach Chorał gregoriański i modlitwy łacińskie, bo takie mocno ukazujące potęgę umysłu danego Hierarchy, wszędzie tylko człowiek i jego pycha!
  Ciągnąc dalej, narzuca się pytanie, dlaczego Pan Bóg dopuszcza do takich podłości?! – na nasze życzenie, które to najlepiej opisuje nam Pan Jezus mówiąc do ks.Michaeliniego, że mój Kościół pomimo ostrzeżeń, pomimo napomnień dialoguje ze światem ku swojej zgubie, więc przjdzie ten czas kiedy przywiozą do mnie mój kościół jako pacjenta na noszach, a ja jako chirurg będę zmuszony OTWORZYĆ: wrzody i brudne rany, by je boleśnie wypalić – nie ma innego wyjścia, nie ma innej drogi, tylko
  bolesne leczenie, bardzo bolesne przywracanie życia naiwnym do bólu, moim dzieciom, których nazwałem przyjaciółmi.
  Wielu Twierdzi, że kościół współczesny jest podzielony, nie! – to niemożliwe, my zostaliśmy okradzeni z Głosu Ex Cathedra, czyli ukradziono nam Papieża podstawiając w jego miejsce atrapę i to do tego plującą bluźnierstwami – oto przyczyna i akt. stan rzeczy.
  Czy Król może być uznany za Króla, jeżeli nie złoży przysięgi przewidzianej w prawie, nie założy Korony, w tym przypadku Tiary, i zacznie twierdzić, że ceduje swą władzę na gremium demokratyczne – toż w każdym zakątku świata by go pognali pałami, ale nie w „miłosiernym’” kościele powszechnym. Nie, oto: Jan XXIII przyjmuje imię heretyka po raz drugi, odmawia spełnienia Woli Bożej wyrażonej w Fatimie w III Tajemnicy; Paweł VI sprzedaje Koronę, odmawia złożenia przysięgi papieskiej; JP II odsyła Kościołowi Węgierskiemu Tiarę, nie składa przysięgi, jego „TotusTuus” okazuje się w praktyce „cały twój ale świecie”, bo on słuchał świata a nie Matki Bożej i stąd jego bałwochwalczy kult dzisiaj; aż po F1 odrzuca nawet tutuł Papież; a wszyscy oni biorąc czynny udział w montowaniu Dokumentów IISW złamali Przysięgę Antymodernistyczną, stali się KRZYWOPRZYSIĘŻCAMI… o reszcie herezji i obrazy Bożej nie wspomnę – i co, i Nic! Papieżu Franciszku prowadź nas, śpiewają jak okadzeni, jak bydło na rzeź prowadzone …
  Wyciskając nieustannie „wodę manpulacji i kłamstw” z naszej rzeczywistości w kolejnym kroku proszę spojrzeć na naszą historię poprzez kilka osób: JP I Józef Piłsudski; Roman Dmowski; Prymas 1000 lecia Wyszyński; JP II.
  Piłsudski ukończył 4 klasy szkoły wiejskiej, wobec wykształcenia Dmowskiego był ignorantem i hochstaplerem, niestety po dziś dzień w oczach moich Rodaków to bohater, oto Łajdak z wielkim Mężem Stanu przed którym chylił czoło cały ówczesny Świat z Rabinem USA na czele. Nic nie przemawia. Weźmy Prymasa Wyszyńskiego. Jego powołanie to była dopiero 3! Kandydatura.
  Pierwsza to Abp Łukomski, zamordowany „wypadkiem Samochodowym”, druga to abp Gawlina jemu zagrożono, że jak przekroczy granicę to już z kaźni nie wyjdzie, więc ks.Wyszyński był kandydatem komuny, bo tylko jego zaakceptowali.
  Ten wątek kończę dwoma faktami: już jako Prymas nigdy nie pomógł Abp Gawlinie, a podczas II Soboru watykańskiego, nie uznał jego niesamowitej roli przez całą II Wojnę Św. jak i potem choćby oddając mu to minimum uznania i podzięki, nic z tego, Prymas wiedział, że legalnym Prymasem jest Abp Gawlina, i to go trochę uwierało, ale nie za bardzo. Podczas ogłaszania Prawdziwości Objawień Gietrzwałdzkich, ten wielki sługa Mar(y)ji, zaniemógł, ciężko to rozumieć, ale jak się weźmie pod uwagę, że Kard. Wyszyński Gietrzwałd zamilczał na śmierć, czyli pełna niezgoda z Wolą Bożą, i wywyższając Częstochowę ponad wszystko, realizował swoją politykę – nie Bożą! Niestety tak to widzę i wiele jeszcze o tym świadczy niezbicie, ale tu niech wkroczą naukowcy, badacze tematu i Autorytet Kościoła, gdy znowu się pojawi. JP II tutaj podam tylko dwa Fakty: AD 1986 likwidacja urzędu Prymasa RP zastępując go pustym tutułem bez żadnych uprawnień, nawet reprezentacyjnych. To Największy Cios W Plecy Narodu Polskiego jaki Znam! Zostaliśmy pozbawieni Ojca ziemskiego, który nas duchowo scalał i prowadził!
  Oto „największy z rodu polskiego” morduje nas duchowo, potem to już jesteśmy tylko igraszką w rękach rabinów tego świata.
  A druga sprawa, III Tajemnica Fatimska. Jeżeli Matka Boża, atorytetem Kościoła uznanym objawieniu, wyraża swoją wolę, która nie może być przecież niezgodna z Wolą Bożą, żąda ujawnienia tej tajemnicy, to obowiązkiem Papieża jest ją wykonać.
  A co robi JP II? – on wie lepiej od Matki Bożej i się Jej jawnie przciwstawia, co potwierdził w swej mowie do wiernych, nie ogłosił.
  Konsekwencja to wtargnięcie Komunizmu do wnętrza Kościoła Świętego. Tak się musi dziać, jeżeli nie potępiamy Obrazy Bożej to staniemy się jej ofiarami, to stara prawda, ale zawsze obowiązująca i bolesna. JP II w swym dialogu ze światem zabrnął tam, gdzie się żaden katolik nie powinien nawet zapuszczać, ale nie On „wielki i przebiegły lis” wprowadził nas w paszczę lwa wmawiając, że to taka chwilowa wersja ”miłosierdzia”. Nazywam to za prof. Konecznym Delirium Maximum, bez zmrużenia oka. Jak to możliwe, by tacy „wielcy polacy” wycięli z pamięci Narodu takie fakty jak: Dagome Iudex; sedno instytucji Prymasa RP; objawienia O. Mancinellego i rzeczywistą treść tytułu Matka Boża Królowa Polski; niedopuszczenie do kanonizacji Wandy Malczewskiej, która jedyna mogła mistycznie pytać o Los Narodu Polskiego samego Pana i Jego Matkę podczas Męki Pańskiej(!); podtrzymanie nakazu zmiany imienia Matki Bożej na Ma Ry Ja; nie potępienie puczu JP I czyli Piłsudskiego AD 1926; propagowanie Częstochowy niejako wbrew Woli Bożej wyrażenej w Gietrzwałdzie; utrzymanie w zapomnieniu historii Trzech Hostii AD 1399 w Poznaniu, Zbrodni i Cudu Eucharystycznego, aż po zaniechanie potworne jakim jest pobłażanie kobietom oddającym swe dzieci we własnym łonie na śmierć, tak jak niepotępienie komunizmu, tak nie obłożenie klątwą tej zbrodni dziciobójstwa pozwala by ono trwało dalej, bo durne baby tłumaczą sobie, że to nic takiego, nawet Biskupi nic o tym nie mówią (w każdym Kościele powinno być to napiętnowane i ukazywane jako zło wołające o pomstę do Pana Boga, ale kto zna te grzechy?)) – czy to nie wystarczy by zacząć widzieć sprawy inaczej?!
  Zdaję sobie sprawę z wagi moich słów, przywołam tu kilka przykładów z wielkiego depozytu Prawd Wiary Katolickiej, które mnie do ich napisania niejako „zmusiły” – bo Prawda Jest, a kłamstwo to ułuda. Oba te stany duszy, mają jednak fundamentalne
  AR: Załgana Historia rodzi załganą rzeczywistość Str. 4 z 6
  znaczenie dla Jej, duszy, losów i to na wieki, więc milcząc gdy krzyczeć należało, staję w szeregu ojca kłamstwa które zrodziło śmierć, narażając swoją duszę na wieczne potępienie.
  Demokracja jest taką właśnie fudamentalną obłudą i kłamstwem. Stwórca nam ukazuje swe prawo jako odpowiedzialność Osoby wobec Osoby Boga – gdzie chcecie tu wtłoczyć wolę wielu… o ignorancjo wyniesiona na ołtarze XXI wieku. Św. Katarzyna ze Sienny demaskuje ten wszechobecny gniot ignorancji mówiący o tym, gdzie 2 lub 3 modli się w imię moje, tam ja jestem między nimi. Pytam więc, czy Pan mówi tu o 2 czy 3 milionach, albo miliardach?! Nie, wyraźnie mówi o 2 lub 3! No więc o co tu chodzi?
  Cytuję Św. Katarzynę: „przykazanie Prawa sprowadzają się tylko do dwóch i nie przestrzegając tych dwóch, nie przestrzega się żadnego.Trzeba kochać Mnie Ponad Wszystko i bliźniego, jak siebie samego. To jest początek, środek i koniec przykazań Prawa. Tych dwóch nie da się zjednoczyć w imię moje bez zjednoczenia trzech władz duszy: Pamięci, Intelektu i Woli. (…)Kiedy te trzy cnoty i władze duszy są zjednoczone, Ja jestem pośrodku nich.”( s.127-128). Kto słyszał choćby w dalekim przybliżeniu tę Prawdę kiedyś z „ambony” czy w rekolekcjach?! Karmieni jesteśmy ubóstwianiem człowieka, bo co Boskie stało nam się obce. Podkreśla to kolejne manipulowanie słów Sw. Pawła. Mówi on o konieczności odrzucenia wszystkiego co ma choćby pozór zła. A co czyni współczesny katolik? Przyjmuje z radością, miłością miłosierną wszystko co ma choćby pozór dobra!? – o głupoto zuchwała, w „imie boże” bluźnisz Jego Mądrości i to w sposób haniebny. Albo to słowo-hit maranata.
  Co oznacza maranatha?
  Jest to słowo aramejskie tłumaczone bądź jako „przyjdź Panie nasz”, bądź jako „Pan nasz nadchodzi”.
  Jego wieloznaczność na tym się nie kończy. Św. Paweł użył go w zdaniu:
  „Jeżeli ktoś nie kocha Pana, niech będzie wyklęty. Maranatha” (Kor.I.16,22).
  Jest to jedyne miejsce w Piśmie Świętym gdzie słowo to podawane jest bez tłumaczenia.
  Ze względu na poprzedzające wyrazy słowo to było używane jako wzmocnione przekleństwo,
  jako przekleństwo do kwadratu (Oxford English Dictionary, 1933).
  W Hiszpanii, gdzie wielu Żydów zmuszano do przyjęcia Chrztu Świętego pod groźbą banicji,
  wielu przyjęło go nieszczerze. Wówczas, uczestnicząc w nabożeństwach katolickich w duchu
  wymawiali po nich słowo maranatha tym samym niejako przekreślając modlitwy katolickie.
  Z tego powodu kryptożydów nazywano w Hiszpanii marranami (Larousse du XX Siecle, 1931;Meyers Enzyklopädisches Lexikon. 1975).
  >> powyższy text pochodzi z Internetu – Opoka w kraju Nr.13 – prof. Maciej Giertych <<
  [Maran atha-Pan nasz nadchodzi (na sąd); byłoby to dopełnieniem przekleństwa rzucanego bezp.wcześniej.
  Marana tha-przyjdź Panie nasz; mogła to być liturgiczna formuła pierwotnego kościoła po aramejsku używana-powyższe objaśnienie znajdziemy w Piśmie św. St i Nowego testamentu – Kraków 1935r. Wyd.Ks.Jezuitów]
  { Biblia Tysiclecia wyd.IV, również tłumaczy nam jak wyżej, przemilczając już jednak znaczenie – przekleństwa jak to czynili żydzi w Hiszpanii, twierdzi natomiast, że zawiera ono w sobie Osobę Pana Jezusa Chrystusa, a to jest wobec powyższych faktów – jednoznacznym Nadużyciem }.
  Powyższe ukazuje nam drogi jakimi błąka się każdy, kto odrzuca depozyt wiary na rzecz pychy, która szuka poklasku.
  Tak postępują z nami we wszystkich dogmatach wiary, bez wyjątku, co można zobaczyć w załącznikach o Biblii tysiąclecia jako Biblii 1000 przekłamań i o losie Kongregacji d.s Pisma Świętego zlikwidowanej na „mocy” prywatnego listu prałata do innego psubrata, który się „powołując” stwierdza nieżyciowość tej kongregacji i „błogosławi” jej likwidację.
  Tutaj koniecznym jest przypomnienie grzechów przeciwko Duchowi Świętemu. Te 6 grzechów popełnili Żydzi, dlatego ich los jest taki tragiczny, bo popełnili rzeczy niewybaczalne. Podobnie należy widzieć II Sobór Watykański. Widzę tam zarówno notoryczne i kosekwentne zaprzeczenia uznanym prawdom wiary, jak i zuchwałą wiarę w miłosierdzie Boże, widzę zatwardziałość w grzechach i zazdrość wobec bliźnich trwających w prawdzie (Kaim i Abel), widzę również rozpaczliwe odmawianie uznania swej winy i trwanie w niej aż do śmierci, widzę te rzeczy takimi jakie są, to nie jest osądzanie, ale obowiązek Katolika szukania prawdy o tym, co obraża Pana Boga, a co jest Mu Miłe! Reszta zostanie nam ukazana na sądzie, ale tym ostatecznym.

  Cóż oni z nami zrobili?! – czcimy Matkę bez wiedzy od kiedy i dlaczego Ją mamy za Królową. Czcimy Jezusa nie widząc, że jesteśmy od 1000 lat, od naszego zarania, jego własnością. Uważamy się za Katolików, nie rozumiejąc, że uczynino z nas powszechniaków. Używamy słów zupełnie nie mając pojęcia o ich znaczeniu i treści. Na koniec jeszcze o źródle naszej niemocy.

  Msza Święta jako jedyne źródło Łask Bożych. Przemianowano nam na „ucztę euchrystyczną”. Jest to tak samo uprawnione, jak wcześniej ukazane nadużycia ze słowami: katlicki czy maranatha. Eucharystia to przeistoczone Ciało i Krew naszego Zbawiciele.
  To przeistoczenie może się dokonać TYLKO!!! – podczas Najświętszej Ofiary jaką jest Msza Święta. Nie ma innej możliwości.
  I Tak jak nie ma miłości niemiłosiernej, a więc miłość jest niemożliwa bez jej podstawowego atrybutu: miłosierdzia. Tak samo pomijąc Ofiarę likwiduję Euchrystię, to tak oczywiste jak Amen w pacieżu, ale widać nie dla wszystkich… Jakże więc można głosić takie zlepki fonetyczne jak: uczta; spotkanie; odprawianie; składanie; zgromadzenie – eucharystyczne?! – Jak można tak mieszać pojęcia i dogmaty, jak można?!
  Jest to możliwe, również i dlatego, że ten niebywały zlot zwany II Sobór Watykański, dokonał bardzo subtelnej niwelacji pewnej kardynalnej granicy, granicy odzielającej kategorycznie i jednoznacznie: Nadprzyrodzoność od doczesności. To herezja autorstwa takich pływaków w dogamatach jak Congar i de Luback. Zwłaszcza ci dwaj są głównymi mieszaczami ciał i ducha, tak że na końcu i sam Pan Jezus zostaje zrównany z człowiekiem, co w kosekwencji prowadzi do totalej utraty poczucia Sakrum, a to skłania do przyjęcia komuni na łapę i w końcowym etapie, „konsekrowanie” przez świeckich, po kobiety włącznie.
  Pan Jezus Jest Bogiem, który dla naszego zbawienia PRZYJĄŁ ciało, jak można tak bluźnić. Można niestety wszystko, tak długo dopóki nie… zacznie boleć i palić! Tylko, że wtedy jest już za późno, dużo za późno!
  Ale to nie koniec inwencji „tfurczej” tych synów Judasza, nie! – proszę zobaczyć co uczyniono z JP II, bo to jeszcze daleko nie ko-niec bluźnierstw. Kard. Dziwisz „swym majestatem” zabrał z Kliniki Gemelli cały zapas krwi zmarłego pryncypała i wymyślił rzecz niebywałą(pomijając tutaj sprawę złamania ostatniej woli JPII o zniszczeniu natatek-to barbarzyństwo podłe do potęgi). Uczynił z tej
  AR: Załgana Historia rodzi załganą rzeczywistość Str. 5 z 6
  krwi „RELIKWIE”! – krew była od zawsze zakazana jako materiał na relikwie, bo pobrać ją można tylko od żywego człowieka, a
  żywy nie jest jeszcze świętym!!! Cóż to jednak dla takiego tuzza myśli innowacyjnej jakim jest kard. Dziwisz (popatrz, posłuchaj a się zdziwisz…), oto z kilku litrów krwi uczynił źródło największego współcześnie bluźnierstwa jakim jest, co jest oczywiste, umieszczanie „relikwiarza krwi” JPII na stołach ohydy. Nie dość, że same stoły są obrazą majestatu Eucharystii, to jeszcze za towarzystwo otrzymuje krew śmiertelnika! – Boże Przebacz, Jezu Zmiłuj się nad Nami.
  Mówię o łamaniu Praw, które stanowią wogóle cały Kościół Katolicki, gwałcą swoje własne prawa na których Kościół zbudowano, i to w imię „miłościmiłosiernej”. Jak widzi to Niebo, otrzymaliśmy odpowiedź w Lourd. Kiedy przygotowywano „instalację” tej krwi w Sanktuarium, nastąpił POTOP o skali niebywałej. Abp Mokrzycki i jego świta w panice ratowali się przed wodą, a kustosz po ustąpieniu wody zoabczył spustoszone sanktuarium jak po bombie, wg. Jego słów. Nawiasem mówiąc, ostatnio, tuż przed święceniem swojej „wyciskarki do cytryn” ks Rydzyk swym „autorytetem” oznajmił, że krew do tych relikwiii została pobrana w momencie śmierci JP II!!! – czyli tu agonia, a dookoła i w ciele uwijają się hieny, pobierając materiał dosłownie ze ZŁOTEJ ŻYŁY JP I I – znacie większy debilizm i deptanie godności ludzkiej?! – Ja nie znam. Jeszcze trzeba sobie uprzytomnić, że już trwały przygotowania do zabalsamowania JP II dla potomności, a ja od dziecka słyszałem, że święci się nie rozkładają, więc po co im te kretyńskie zabiegi? Odpowiedź i tutaj mam prostą. Oni ubiegają Pana Boga. To samo zrobili z Janem XXIII i z O. Pio, ale z dwóch różnych powodów. Z JXXIII profilaktycznie, by zanim go ogłoszą świętym, się po prostu nie rozleciał. Natomiast O. Pio, aby zanim go świętym ogłoszą nie mogli się powołać na jego czyste ciało w trumnie po latach, bo przecież on tam jest już przez nas zabalsamowany. Oto macie kolejną lekcję metod synów Judasza. Będzie jeszcze weselej. Bo oto pytam: Kogo, Kto i Jak uznaje świętym po II SW?! SW II zlikwidował instytucję Adwokat Diabła, który miał za zadanie znaleźć wszelkie możliwe Nie dla kanonizacji. Akt Kanonizacji był aktem Nieomylności Papieża. Po likwidacji Adwokatus Diaboli, proces został sprowadzony do aktu widzi mi się lub nie widzi mi się kogoś w Watykanie – dokładnie tak, to prywatna opinia pełniącego obowiązki Papieża wraz z jakimś tam gremium demokracji ( czytaj członków demonokracji). Dla pełniejszego obrazu zgorszenia podam los Św. Szymona.
  Św. Szymon z Trydentu, dwuletni chłopczyk z włoskiego miasteczka Trydent. Został on w roku 1475, w przeddzień żydowskiej Paschy, przez kilku aszkenazyjskich Żydów uprowadzony z domu. Nocą złoczyńcy zabili dziecko. Spuścili z ciała krew, przebili je gwoździami i ukrzyżowali głową w dół(…)Morderców złapano, a oni przyznali się do wszystkiego. Biskup Trydentu uznał ich winnymi. (…) Ale jego historia znalazła niespodziewany finał podczas II SW w 1965 roku, gdy z takich czy innych tam powodów, po prostu zrewidowano procesy kanonizacyjne i …(stwierdzono, że nastąpiły uchybienia procesowo-kanoniczne i go zdetronizowano, wrzucono do kosza historii!!!) i ogłoszono NIE ŚWIĘTYM !
  Jeszcze raz. Papież nieomylnie, w XV wieku uznaje Szymona Świętym, aby jakieś Judasze AD 1963, poprawiały Papieża mocą…
  No właśnie, mocą czego? – kilku rabinów przebranych za kapłanów, w czasie obecności wszystkich Ojców Kościoła na świecie, robią z powagi i godności pośmiewisko na oczach Katolików, wrzucają w błoto Świętego, tylko dlatego, że przypomina o zbrodniczej naturze „narodu wybranego”, więc likwidujemy…
  Proszę o wybaczenie, ale jakoś końca nie umiem złapać w tym wyliczaniu co mnie boli, a czego nawet nie dostrzegają moi Bliźni, moi: Rodacy; Polacy; Katolicy. Z powyższego może jest kilka osób, które wszysto to wiedzą i cierpią gdzieś w odosobnieniu i odrzuceniu. Kolejny element układanki planów szatana, to hit F1: kim jestem by osądzać?!
  Ano nikim, tyle, że problem jest wrzucony do fałszywej przegródki. Obowiązkiem Katolika jest szukać Prawdy. Szukamy na podstawie prawa , które mamy w depozycie Wiary. Jeżeli nie nauczymy się rozróżniać: co Pan Bóg uznaje za Obrazę, a co za miłe Jego Miłości, nie warci jesteśmy nawet jednego Bożego Spojrzenia na nas, a co dopiero usprawiedliwienia naszych czynów.
  Sąd ma coś, czego nie ma nikt i nic innego, ma obowiązek wydać wyrok, nie ocenę, nie opinię, ale WYROK. A ten należy sie tylko Bogu, bo tylko On zna wszystkie elementy i zależności jakie nastepują podczas naszego życia na tym Łez padole. Materia nas uzależnia, a duchowy wróg nas kusi. To odróżnia tylko Stwórca. Więc jak mogę sądzić człowieka? Mam obowiązek każdego ostrzec, gdy obraża Boga Stwórcę. A gdy nie słucha, niech będzie nam jako wróg i tyle. Św. Bonawentura ostrzegł nas przed tymi, co głoszą Śłowo Boże nie zawieszone w rzeczywistości w której się znajdujemy. Pusta święta gadanina o rzeczach w próżni, jest zwykłym aktem OBŁUDY. Na naszych oczach łamie się wszystkie 10 Przykazań, a nasi Pasterze nieustannie blablają o jakichś okolicznościach, o zależnościach, o miłosierdziu … A gdzie zgubili: Tak Tak , Nie NIE!?
  Pozostał już tylko – Święty słowotok Judasza. On też coś tam kochał, ale Boga Zdradził i tak już zostanie na
  zawsze – kto pragnie jego towarzystwa, jego wola – ale nie ze mną!
  Kto milczy gdy trzeba wołać o Pomstę do Boga, jest niczym …
  Wszystko co powyżej napisałem jest jednoznacznym świadectwem kogoś, kto ciężko pracował by poznać odpowiedź na pytanie:
  Dia Ti ? ku czemu, dlaczego? Napisałem to, bo mnie o to poproszono, i to z wielu stron. Całość tego co mógłbym napisać, pewnie byłaby na tyle spora, że i tak nikt by jej nie przeczytał bo i po co. Darmo dostałem i darmo oddaję, choć może oddaję z wielką troską o mojego Bliźniego, aby nic co wyłuszczyłem nie stało się zgorszeniem dla nikogo, bo to wielka zbrodnia.
  Chcę by każdy kto to czyta wiedział, że to wszystko poświęcam i ofiaruję Panu naszemu Jezusowi Chrystusowi, podczas codzinnej adoracji Najświętszego Sakramentu, kiedy łącząc się z Matką Bożą Królową Ludu Polskiego, dzisiaj 2 Czerwca AD 2016 rozpoczynając już 119 Nowennę do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej w intencji Ratunku dla nas, Jej Królestwa, i wreszcie spełnienia Jej jedynej prośby podczas 160 objawień: Módlcie się Tutaj! Na Różańcu! – nie w Częstochowie, nie w Medjugorie – Tutaj!
  Godzina 21 dla Narodu Polskiego powinna być po wsze czasy – Godziną dziękczynienia za Objawienia Gietrzwałdzkie, których początek był właśnie o 21 ej na wieczorny Anioł Pański. A co nam wciskają? – jakiś lotnik coś zobaczył, rodzina potwierdziła i co? – ano odrzucając Wolę Bożą poddajemy się królowaniu nam przez człowieka, w różnej postaci. Od małpy po szatana!
  Czy jest Naród na świecie, którego by Niebo za Królową ogłosiło, i ten fakt byłby tak sponiewierany?!
  Kończę bo słów mnożyć nie przystoi. Stoję do dyspozycji w każdej sprawie, którą poruszyłem, a która ukazała kolejne pytania, nie cofam niczego, posługa Bliźniemu jest mi wielce miłą, zwłaszcza gdy mam coś dla… rozdmuchania kłębów zadymy szatańskiej nad nami, Katolickiego Kościoła wyznawcami.

  Kto dobrnął do końca, życzę siły i niezłomności, wobec padalności ignorancji.

 2. Maciuś said

  Z sieci
  „Tak sobie myślę. Gdyby tak Rajmund K. zamiast włazić na Jadźkę K. zwalił sobie gruchę, to nie byłoby dwóch jednojajowych i tego całego bałaganu!”

 3. AniaK said

  Placuszki mniam mniam. Dziękujemy pięknie 🙂

  Powiem w sekrecie, tylko do Pani uszu: te placuszki są z kwiatami akacji.
  Admin

 4. AniaK said

  Tak sobie myślę, że pan Putin codziennie zaczyna dzień od kawy i naszej noweli smoleńskiej. Dobry humor na resztę dnia murowany 🙂

 5. no-passaran said

  Smutna refleksja Polaka nad prezydentem swojego kraju
  http://wps.neon24.pl/post/133569,smutna-refleksja-polaka-nad-prezydentem-swojego-kraju

 6. Isia said

  … racuchy ? może z jabłkami ? dla mnie … smaki dzieciństwa …

  Placki akacjowe…
  Admin

 7. Adam Ryglowski said

  Pani AniuK – On tego na pewno nie robi (te teksty prasują fałdy na każdym mózgu lepiej , niż żelazko ) . 🙂
  P.S.
  Ad 1) – To tekst na OSOBNY WPIS – SPRÓBUJ
  Wg mnie b. dobry , ( A BĘDZIE DRAKA !!! )
  🙂

 8. Rdest said

  Może dla wielu film Ślesickiego „Rodzina człowiecza” tez będzie przypomnieniem dzieciństwa lub młodości, przeniesie w świat odległy i bliski.
  >https://www.youtube.com/watch?v=0_k3rJ0zh4g

 9. rybol said

  Prawda sowiecka
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Sad-Najwyzszy-Rosji-utrzymal-wyrok-za-post-o-agresji-ZSRR-na-Polske,wid,18490563,wiadomosc.html

 10. Zerohero said

  Humor żydowski z Charlie Hebdo w z związku z trzęsieniem ziemi we Włoszech. Prawda, że śmieszne?

  .https://i.redditmedia.com/ll5A1kVZufenAySRrhmYVt_XAb7SbcR5HErP7nYi9l0.jpg

 11. RomanK said

  ….więc czemu nie mogę założyć, że buszując po archiwach z glejtem w ręku, natknął się na wiele dokumentów stawiających Polskę w nieco innym świetle, jak to w obiegowym świecie poprawności politycznej….”koniec cytaty.
  Moze pan i owszem….ale detektywa , jak i historyka obowiazuje uczciwosc zwodowa. Uczciwosc!!!! Ja wiem ze wielu ludziom to slowo -pojecie nic nie mowi….ale tam gdzie chodzi o ustalenie faktow…na ktorych przecie bazuje prawda obiektywna….niczego zakladac nie wolno!

 12. RomanK said

  Podam tutaj opinię prof.Konecznego, który stawia jednoznaczną tezę, że Król Polski dał się ochrzcić w sytuacji, gdy większość jego poddanych była już Katolikami – ciekawostka nieprawdaż?!…
  Panie pisze bo umie….
  Czy pan odroznia opinie od tezy???? Moze to dla pana niespodzianka….ale ani Mieczyslaw nie byl krolem, ani nie byl poganinem. Oczywiscie swp. Prof Koneczny byl historykiem i doskonale o tym wiedzial, ze plemiona Lechickie byly chrzescijanami od zarania….oczywiscie nei wszycy bo tolerancja wsrod Slowian byla ogromna i nei byla wyjatkiem ,a raczej powszechna zasada…. Na terenach Tych Lechickich. chrzescjianstwo rytu Cyrylo Metodianaskiego istnialo od 9 wieku…Mieczyslaw nie przyjal chrztu z rak ultramontes…bo byl chrzescijaninem….wtedy jeszcze byl Jeden Kosciol…

 13. Siggi said

  http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/93813-syryjski-tort-podzielony-miedzy-klan-rothschildow-ruperta-murdocha-oraz-dicka-cheneya

 14. Piszę więc jestem said

  i tysiące mędrców udowodnić nie zdoła,

  czego jeden RomanK nie udupi . . .

 15. Miet said

  Tak sobie siedze na lotnisku w NY i czytam Gajowke.
  Pobyt z wnukami byl wspanialy – jak zawsze – ale nigdy nie jest tak fajnie, zeby nie moglo byc gorzej.
  Nadeszla wiesc, ze na Florydzie szaleje tropikalny sztorm i szybko sie przesuwa w kierunku NY.
  Na takie dictum dziadkowie musieli podjac szybka decyzje – przyspieszyc odlot i to o dwa dni.
  Tak wiec siedze sobie i czytam Gajowke.
  Licze na troche rozrywki bo na dodatek lot do Kalifornii niestety opoznia sie i to juz o poltorej godziny.:-))
  Wypilem juz dwa kielichy dobrego kalifornijskiego wina – ale chyba mam wystarczajaco duzo czasu na cala butelache.:-))

 16. La Reine Toronto said

  .https://youtu.be/-D6c1_e8qa4?list=PLGGaCO2le5IG-mAJW8YU21EXx8v2uWtYw

  to dla mlodych Polakow: zobaczcie jak Polska byla szanowana i jaki wklad miala w rozwoj Iraku dla przykladu…

  Coscie dranie zrobili z Polska?

 17. RomanK said

  Panie pisze wiec wiem…..pan nie chce zauwazyc, ze to pan udupia swoje menty swoja logika na wspak????
  Tysiace medrcow nie zrobi tego co jeden glupek uwazajacy sie za medrca?
  czytaj sie pan sam…z piec razy….

 18. Siggi said

  http://opinie.wp.pl/jeffrey-sachs-prawdziwe-oblicze-amerykanow-w-syrii-6032308169483393a

 19. Siggi said

  http://3droga.pl/wywiady/izrael-jest-panstwem-oblakanym-wywiad-z-normanem-finkelsteinem/

 20. Siggi said

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/spoleczenstwo/5402-izraelski-general-tel-awiw-jest-mistrzem-w-okupacji-ktora-przybrala-forme-sztuki

 21. Siggi said

  Ordung jest Ordung …

  http://fakty.interia.pl/deutsche-welle/news-niemcy-kobiety-beda-musialy-ujawniac-nazwiska-kochankow-jest,nId,2261968

 22. Siggi said

  Prognozy astrologów co do bliskiej i dalszej przyszłości w odniesieniu do wielkich mocarstw i całego świata.
  Koniec USA symbolizuje trzech „niezwykłych „prezydentów:
  – durak, Bush(młodszy)
  – kolorowy (cwietnoj) Obama
  – kobieta Hilaria
  Prognozy szokujące,materiał w j.rosyjskim.
  <<<<<<https://www.youtube.com/watch?v=M15lvP29Ibs&feature=youtu.be

 23. Asyria said

  http://militarymaps.info/

 24. Asyria said

  https://adnovumteam.wordpress.com/2016/09/02/syria-339-dzien-sprzatania-swiata/?iframe=true&theme_preview=true

  IZRAEL
  Izraelski festiwal piwa na muzułmańskim cmentarzu…
  Izraelska rodzina która przyłączyła się do dajesz wróciła do Izraela

  PAKISTAN
  Islamiści atakowali chrześcijańskie miasto w Pakistanie

  ARABIA
  Arabia zakupuje w Chinach drony „Pterodaktyl” – prehistoria

  IRAN
  „Arabia jest źródłem terroryzmu”

  TURCJA
  Tureckie lotnictwo bombarduje pozycje Kurdów na terenie tureckiej prowincji Hakkari. Zginęło co najmniej 27 Kurdów
  Coraz większe ochłodzenie na linii Berlin – Ankara

  Kalifat Europa

  Antykapitalistyczna demonstracja w Berlinie. Policja użyła gazu. – brawo NRD
  W Paryżu podobno jakiś człowiek poderżnął gardło policjantce. Przypadkowo nie był Europejczykiem chyba…

  Dla kosmopolity Snaga

  Hilaria chce by wznowić sankcje wobec Iranu
  Antyrosyjski plan Pentagonu
  Amerykanin przyznaje ze zabijał kobiety i dzieci w Iraku, gdzie służył w latach 2007-2009
  Film animowany „Nocny koszmar USA”
  https://pp.vk.me/c631728/v631728211/31e92/FFhWss8-irg.jpg – zdolny, więc da radę według Kowalskiego

  Za dużo tego komentowania, więc każdy może sobie sam …

 25. Siggi said

  Władimir Putin: А я Вам скажу без всяких шуток… пожалуйста, флаг в руки, начинайте
  3 września 2016 Autor: krakauer
  https://i1.wp.com/obserwatorpolityczny.pl/wp-content/uploads/2016/09/ZVaOq4DITivjZ7OrT9ArqHK3E90Qf1ai-e1472856389798.jpg?resize=632%2C575&ssl=1
  Znowu każda okazja do plucia na Rosję jest dobra. Niestety nie powstydził się jej nawet sam Bloomberg, albowiem próba manipulacji tezami z wywiadu pana Władimira Putina – Prezydenta Federacji Rosyjskiej, jest klasycznym przykładem prowokacji. Dodajmy bardzo wyrafinowanej i doskonale przemyślanej.
  dalej…………
  https://obserwatorpolityczny.pl/?p=43071

 26. Siggi said

  Skopiowałem tytuł komentarza ,w którym były rosyjskie bukwy i automat-cenzor zatrzymał. Paranoja !!!
  Całość ciekawego komentarza Krakaruera tu w linku,a WordPress niech nas pocałuje tam ,gdzie …słońce nie dochodzi. Gnidy dworskie.

  https://obserwatorpolityczny.pl/?p=43071

 27. Boydar said

  @ PWJ (14)

  „Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej osób. – Oscar Wilde”

 28. Boydar said

  Gnidy dworskie były żywe, Panie Siggi … 🙂

  Czy jak partyzant zdobył schmeissera to narzekał na odrapaną kolbę ? Raczej rozglądał się za pestkami …

 29. http://turystyka.wp.pl/title,Zamek-w-Olsztynie-zyska-nowa-atrakcje,wid,18451782,wiadomosc.html
  Strona internetowa http://www.zamekolsztyn.pl/index.php?id=152// ZAMEK KRÓLEWSKI Olsztyn k. Częstochowy

  Kto im naraił tego idiotę Hadamika? Architektura Kazimierza Wielkiego to KREML MOSKIEWSKI a on by w takiej Psiej Budzie nogi nie postawił.
  Olsztyn k. Częstochowy to jeden z zamków OKUPACYJNYCH Jura-Uranosa z Wrocławia, który z powodu zabrania mu metalurgii sudeckiej przez Olimipn-Kroków-Pragę budował metalurgię na limonitach jurajskich, ale po zbudowaniu zamków jurajskich opanował POLITYCZNIE Małopolskę, gdzie znaleziono syderyty świętokrzyskie, wobec czego zamki jurajskie przetrwały NIEMODERNIZOWANE 7 tysięcy lat.
  To jest sprawa GRECKA i Niemiecka, gdyż Niemcy datowali zamki NADREŃSKIE na X, XI wiek, ale ja odatowałem je na Halsztat – z czym się MUSIELI Zgodzić – ale archeolog niemiecki Heinrich Kusche zidentyfikował gęstą siatkę na zdjęciach SATELITARNYCH Europy jako NEOLITYCZNE tunele, które ja zinterpretowałem jako lochy zamkowe, co zostało potwierdzone archeologicznie w Austrii i na Lubelszczyźnie.
  Idiota Hadamik pokazuje Odbytnice jak Katarzyna II: http://facet.wp.pl/7-najbardziej-nietypowych-smierci-wielkich-tego-swiata-6031956956066433g// 7 NAJBARDZIEJ NIETYPOWYCH ŚMIERCI WIELKICH TEGO ŚWIATA – Katarzynę II zabił polski „tron”. Katarzynę zabił jednak Nie Tron Jagiellonów ale małpia złośliwość i Patologiczna Nienawiść do Polskości – bo tylko tym można tłumaczyć fanaberię, aby przerobić Tron Jagiellonów na WC.
  W tym WC zamontowano „bagnet na sprężynie”, który był tak skuteczny, że przeleżała przy Tronie Jagiellonów całą noc a w orzeczeniu lekarskim napisano, że Śmierć nastąpiła z powodu pęknięcia pęcherza żółciowego.
  Polacy przewidzieli, Po Co Jej Tron Jagiellonów.
  Hadamik powinien też wiedzieć, że w zamku Olsztyn, który był CZĘŚCIĄ twierdzy CZĘSTOCHOWA, był więziony Prorok Żydowski, Syn Jezusa Chrystusa Jakub Józef Frank . W r. 1772 Rosjanie zdobyli Twierdzę, Franka Uwolnili z jego zamek SPALILI.

 30. AniaK said

  Re7:

  On tego na pewno nie robi (te teksty prasują fałdy na każdym mózgu lepiej , niż żelazko )

  Panie Adamie, jeżeli ma się w ręku dowody, a fantazja ludzka – z różnych powodów – przekracza zdrowy rozsądek to nawet z największej tragedii można zrobić komedię.

  Gdyby bezpośrednio po katastrofie smoleńskiej, ktoś z jaśnie panującego nam rządu głośno i wyraźnie powiedział:

  Zachowaliśmy się skandalicznie. Nasze wewnętrzne kłótnie, spory, animozje, brak podstawowej wiedzy teoretycznej…..stały się przyczyną tragedii do której nie powinno dojść. Nie znamy jeszcze szczegółów, ale trzeba sobie jasno i otwarcie powiedzieć:

  TAKI SKŁAD PASAŻERÓW BYŁ NIEDOPUSZCZALNY.

  Może wówczas traktowano by nas trochę poważniej.

 31. AniaK said

  A to już jest tragikomedia nie wiem do której potęgi.

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,20625072,miniaturowe-metalowe-blasiki-takie-statuetki-wreczono.html

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/prezydent-andrzej-duda-za-reke-z-ewa-blasik/nkehnss

  Proszę zwrócić uwagę na splot dłoni i minę pani Ewy i pana prezydenta. Może po cichu tak sobie pomyślał:

  Tak Ewuniu, dopięliśmy swego. Nawet jeżeli twój małżonek nie powinien dopuścić do tego nieszczęsnego lotu, nawet jeżeli miał zbyt dużą ilość alkoholu we krwi, a nawet gdyby pod wpływem alkoholu siedział za sterem tego nieszczęsnego samolotu, nic nie zmieni faktu że jest naszym bohaterem.

 32. Maciuś said

  Słowo na niedzielę. I nie tylko…

  Mija kolejny tydzień absurdów, hipokryzji i degrengolady państwa leżącego między Odrą a Bugiem. Coś drgnęło podczas sesji Rady Warszawy ale jak zawsze rozejdzie się to po kościach bo przecież, po ponad ćwierć wieku tzw. demokracji za olbrzymie geszefty nikogo jeszcze nie posadzono i nie wsadzi. Robienie w wała elektoratu to ulubione zajęcie zmieniających się elit politycznych, które na maxa rżną społeczeństwo i udają że rządzą. Społeczeństwo gryzie do łokci paznokcie, płaci podatki…….., ale trzyma mordę na kłódkę wszak ich wybrańcy przy żłobie. Dzisiaj jedziemy na grzyby, ryby albo inne wywaby, będziemy cieszyć się z pieczonej na grillu holenderskiej albo niemieckiej padliny i przy gitarze zaśpiewamy „nic się nie stało, Polacy nic się nie stało”.

  Nic to i nie martwcie się, przecież w poniedziałek znowu idziemy do pracy.

 33. AniaK said

  Znając trochę psychikę tych ludków, wcale by się nie zdziwiła, gdyby okazało się, że wrak tego samolotu na trzeci dzień mógł znaleźć się w Polsce ale ludki z PO i z PiS-u nie potrafiły się dogadać i sprawą musieli zająć się Rosjanie 🙂

 34. AniaK said

  Jak nam przyjdzie rachunek za przechowywanie tego złomu, to nie wiem czy nasze wnuki zdołają go uregulować 🙂

 35. AniaK said

  Pan Putin musiałby być kretynem żeby na swoim terytorium robić sobie taki bałagan. Szukanie zamachowca ponoć najlepiej zaczynać od swoich.

 36. Boydar said

  A prosiłem Panie Gajowy żeby „tamtego” wątku nie zamykać ? No prosiłem …

  Ja nie mogę otwierać na nowo wybranych wątków…
  Admin

 37. AniaK said

  Nasze bohatery Sierpnia 80 z PiS-u i z PO wspólnymi siłami taki prezent zrobiły Służbom Specjalnym o jakim im się nie śniło w najpiękniejszych snach. Marszałkiem Sejmu można zostać z układów albo z przydziału, ale prezydentem tylko z woli Nieba 😉

 38. AniaK said

  .https://www.youtube.com/watch?v=OIuX6MsDv5I

 39. AniaK said

  .https://www.youtube.com/watch?v=NUVsHCD-xas

 40. AniaK said

  .https://www.youtube.com/watch?v=obvizJRnezA

 41. wanderer said

  Otworzyc specjalnie dla Pani Ani osobny watek

 42. Siggi said

  Hm.scezorykiem chrzczone,to znaczy … ?

  http://www.piens.pl/kto-jest-kim-piekne-opracowanie-postaci-kod/

 43. Siggi said

  Prezydent RF W.Putin przyleciał do Pekinu – relacja.

  >.https://www.youtube.com/watch?v=ZgYeV1k3e40

 44. biscoter said

  Jestem w Niepokalanowie w Domu św. Teresy. Czy któryś z Gajówkowiczów też jest na miejscu? 🙂

  Strasznie mi przykro…
  Jednak nie przybędę. Nie chcę publicznie tłumaczyć.
  Admin

 45. biscoter said

  Przecież nic się nie stało. A nie ma Pan wieści co z innymi?

 46. Siggi said

  Nieśmiertelny Bułhakow
  Po raz kolejny przeczytałam „Białą gwardię” Michaiła Bułhakowa (na zdjęciu powyżej) i tym razem w była to lektura naprzemienna: po polsku i po rosyjsku. I powiem Wam, że jest to powieść wspaniała! Bardziej to widać, jak się czyta po rosyjsku, ale po polsku też nie jest zła.
  dalej…………..
  http://www.mysl-polska.pl/1001

 47. NICK said

  Admin.
  (???)
  (!!!)
  Zresztą.
  Wieeele wątpliwości.

  Czasami to chce mi się wszystko porzucić.

 48. NICK said

  Co by krzywdy żadnej nie czynić. Tutejszym. Normalnym. Ludziom.
  Ot, co.
  HUK.

 49. osoba prywatna said

  Nawet lotniskowca „Garibaldi” używa się do przerzutu Afrykańczyków z Libii do Włoch
  …oby wreszcie publicyści i blogerzy polscy zabrali się za solidne wertowanie obcojęzycznych informacji w Internecie i przestali bredzić o „najazdach islamskich”… wszystko jest celowe i od dawna zaplanowane ze szczegółami, a stary komuch „Franciszek” − aby jeszcze szybciej uporać się z chrześcijańskimi korzeniami Europy − sam się powołał na szefa kolaborującej z globalistami watykańskiej dykasterii ds. migrantów…
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18673&Itemid=47

 50. Siggi said

  Nie mogą strawić Putina i bredzą klasycznie.
  ———

  „73-letni Baiden i 69-letnia Clinton wezwali 63-letniego Putina,aby ustąpił drogi młodszym i energicznym politykom.”
  https://scontent-sjc2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14212766_915462925224286_3662289245018537231_n.jpg?oh=70c01c76b1f9b47d578e12a7ed16c460&oe=58517684

 51. osoba prywatna said

  Studenci medycyny będą indoktrynowani w kierunku zabijania. W planach „warsztaty” z metod aborcyjnych
  Proaborcyjna organizacja wkracza na uczelnie medyczne w Warszawie i Poznaniu. Studenci będą zapraszani na wykłady utrzymane w duchu wrogości do życia poczętego i zajęcia praktyczne przygotowujące do zabijania nienarodzonych.
  http://www.pch24.pl/studenci-medycyny-beda-indoktrynowani-w-kierunku-zabijania–w-planach-warsztaty-z-metod-aborcyjnych,45745,i.html

 52. NICK said

  OP.
  Prawda.

 53. Siggi said

  http://newsweb.pl/2016/05/15/zydzi-niszcza-europe-chca-wygnac-na-zachod-arabow-czyszczac-teren-dla-wielkiego-izraela/

 54. Siggi said

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kongres-sedziow-polskich-przyjal-uchwaly/0fzcjr?utm_source=fb&utm_medium=fb_detal&utm_campaign=podziel_sie

 55. osoba prywatna said

  Legalne trucie – mięso – M. Dymek.
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18666&Itemid=119

 56. Ad. 29:

  To jest intryga na miarę SKARBU WIŚLAN, który przebiłem ZŁOTEM AFRYKI. Wówczas Japończycy i Amerykanie KUPILI we wrocławskiej TOSHIBIE od KOR-u za plecami protegowanej Jane Fondy Urszuli Sipińskiej mój minireaktor URSZULA SIPIŃSKA, za co tylko Amerykanie dali 10 miliardów $, co spowodowało LEGALIZACJĘ Solidarności. Aby pozbawić mnie Odpowiedzialności Naukowej i zgarnąć Pulę Pokerową KULTUR MEGALITYCZNYCH wystąpiono ze Skarbem Wiślan z Krakowa, który ja musiałem Skontrować ZŁOTEM AFRYKI – żeby episkopat nie myślał, że arabska karawana ze zlotem afrykańskim to ZWYCIĘSTWO.
  Skarb Wiślan był próbą ROZTRATOWANIA mnie po kupieniu przez Rockefellera minireaktora USi, co teraz próbuje POWTÓRZYĆ córka Hitlera z zamrożonej spermy (Moskwa, Praga, Ost-Berlin) z ZAMKAMI JURAJSKIMI jako dystrybutor Satelitarnej Detekcji Złota, na którym STOI Unia Europejska. Znaleziono logiczne WYTŁUMACZENIE Zamków Jurajskich jako FORTYFIKOWANIA przez Kazimierza Wlk Granicy ze Śląskiem. To jest doktryna Taką Sobie, ale STOI za nią Satelitarna Detekcja Złota, która BIERZE Skarbiec Hitlera w Wałbrzychu.
  Naukowo jest to jednak Pokazywanie Odbytnicy na sposób Katarzyny II. Ponieważ Skarb Wiślan został znaleziony POD spaloną palisadą Okołu to zamiast strzelać papieżowi w Brzuch taniej byłoby zbadać te PALE dendrologicznie, a teraz zidentyfikować Warstwę Budowlaną zamku OLSZTYN czy zbadać idący POD granicą śląską Loch Zamkowy – czego boją się Jak Diabeł Święconej Wody. Jest też NEOLITYCZNY Kamieniołom Krakowski, w którym cięto piłami DIAMENTOWYMI bloki megalityczne, który to kamieniołom Opuszczono po znalezieniu wapienia budowlano-drogowego w Kazimierzu Dln.
  Kilka lat temu do Moskwy przyjechali archeolodzy hiszpańscy i kazali sobie pokazać kamieniołom, z którego czerpano kamień na budowę Białokamiennej Moskwy, więc zaprowadzono uch nad Dubnę. Ci zrobili wykopy i znaleźli sieci do połowów TOWAROWYCH sprzed 8 tysięcy lat, co im WYSTARCZYŁO – że Bialokamienną Moskwę budowano 8 tysięcy lat temu, choć ja twierdziłem, że 7 TYSIĘCY LAT TEMU.
  Ta datacja HISZPAŃSKA odwraca mi chronologię, bo można z niej sądzić, że Jur-Uranos był z MOSKWY a nie z Krakowa, Pragi i Wrocławia ??? Upieram się jednak, że to on budował zamki jurajskie, które okazały się NIEPOTRZEBNE. PRZYPOMINAM, że Trąbiliśmy na Całą Polskę, iż POSZUKUJEMY SPADKOBIERCÓW zamordowanego przez UB na PWr Margrabiego na Mirowie Gonzagi-Myszkowskiego. – Jeśli nie znajdziemy ich w Polsce będziemy szukać we Włoszech. Prawdziców znalazło się Jak Psów.

 57. Konrad said

 58. Siggi said

  Pamela ma absolutną rację w tej i nie tylko w tej kwestii.Wygląda na to,że się zreflektowała i nawraca się na wiarę przodków(…nie mylić z rąbaniem przodków).
  Przodujący we wszystkiem na świecie kontynent amerykański i w tej branży był przodujący.Po zdławieniu rygorów purytanizmu ,już gdzieś w początkach l.60-tych tamtego wieku powstał u nich tzw.”ruch społeczny”swingersów.Ja to pojmuje na mój chłopsko-zootechniczny łeb(…rozum ,tu nie wymieniam,bo to nie ma nic wspólnego z rozumem), ten „ruch” jako nic innego jak kolektywistyczna rąbanka.Potem to szybko zawlekli do Europy ,no i po przewrocie w Pałacu Namiestnikowskim przy okrągłym meblu(1988-89r) i u nas w Rzeplitej też się realizuje ten wektor.
  Przykro stwierdzić,ale i w Rosji też poszli na całego,gdzie rygory moralne bdb funkcjonowały w ZSRR.Po 1992roku „hulaj dusza…”.
  Rodzi to straszne skutki ,Pamela słusznie ostrzega.W NRD-Niemcach,Czechach ,nie mówiąc o Skandynawii tylko im „rąbanka”w głowie,a z tego nie ma przyrostu demograficznego,tylko durny styl życia.Internet jest zafajdany setki tyś materiałów filmowych n/t temat aż do skrajnych sytuacji.Na jednym z polskich materiałów zauważyłem kiedyś znaną mi parę z Gorzowa Wlkp.która nie kryła swoich fantazji i wcale nie tacy młodzi,a … odbiło.
  Jest żle,a będzie jeszcze gorzej…

  http://kontrrewolucja.net/rodzina/pamela-anderson-ostrzega-pornografia

 59. Mietkowski said

  Nigdy dotąd nie widziano tak żałosnej parady okrętów wojennych, jak ta, która odbyła się w ostatnich godzinach w portach Południowych Włoch. Gianandrea Gaiani 2 wrzesień 2016

  Nawet lotniskowca „Garibaldi” używa się do przerzutu Afrykańczyków z Libii do Włoch
  http://www.dakowski.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1&limit=4&limitstart=12

 60. jędrek said

  re 58
  Lepiej późno niż wcale. Tylko czy się jej nie odmieni gdy dostanie propozycję nowej sesji, filmu, serialu.
  Pozwolenie na nawrócenie jest skoro opublikowane w żydowniku Wall Street Journal. Będzie prohibicja?

  Pamela Anderson molestowana jako 6 latka, zgwałcona jako 12latka, zgwałcona grupowo jako 14latka.

  Pamela Anderson suffered frequent sexual abuse as a child, a fact she would not reveal publicly until 2014: she was molested by a female babysitter from ages 6 to 10, raped by a 25-year-old man when she was twelve, and gang-raped by her boyfriend and six of his friends when she was 14.[11] She also revealed that her father, though „loving”, had been an alcoholic

 61. Alina said

  „Dzisiaj zbierze się w Warszawie mafia”
  Proszę sobie przypomnieć sceny z filmów o gangsterach – gdy najwięksi z nich spotykali się by omówić wspólną politykę, bądź podzielić strefy wpływów i nałożyć ten obraz na dzisiejsze informacje, że ponad tysiąc sędziów z całego kraju ma spotkać się w Warszawie na nadzwyczajnym Kongresie Sędziów Polskich.
  „Zajmie się on m.in. oceną sytuacji wokół Trybunału Konstytucyjnego oraz odmową powołania przez prezydenta niektórych kandydatów na sędziów.”

  Tak proszę Państwa, ta mafia nie zbierze się po to, by omówić sytuację we własnym środowisku i całkowity upadek morale sędziego, ale po to, by dyskutować o własnych strefach wpływów.
  Przypomnę zatem, że to Naród jest suwerenem! I Naród wybrał Prezydenta.
  Ale w postkomunistycznej Konstytucji Kwaśniewskiego, Naród nie ma żadnego bezpośredniego wpływu na wybór jakiegokolwiek sędziego!
  cd:
  http://zaprasza.net/a.php?article_id=33873

 62. Alina said

  http://prawy.pl/36550-zaplaciles-grzywne-za-odmowe-zaszczepienia-dziecka-rusza-bezplatna-pomoc-prawna/

 63. AniaK said

  .https://www.youtube.com/watch?v=ab6aJLkV4x4

  Ania Anna
  Gdyby pani premier pochodziła z Kujaw, Mazur, Moskwy, Paryża….to przymknęłabym oko na to przemówienie. Ale jeżeli pani premier twierdzi ze pochodzi ze Śląska, to jestem zmuszona zabrać głos. Albo ktoś tu jest bardzo oderwany od rzeczywistości, albo ma bardzo bujną fantazję. Jeżeli w 1980 roku górnicy walczyli o wolne soboty i niedziele to chyba jakieś nieporozumienie. Z moich obserwacji wynika, że oni walczyli o płatne soboty i niedziele. Jakie to były lata dokładnie nie pamiętam, ale oni nawet bili się o pracę w soboty i niedziele bo za jeden weekend mieli więcej kasy niż zwykły robotnik za cały miesiąc. Nawet się tym chwalili. Nie wiem czy w jakiejś gałęzi przemysłu w wyniku rozmów rządowo-związkowych przed wyborami doszło do tylu absurdów co w górnictwie. Trzeba powiedzieć sobie jasno i otwarcie, górnictwo w tym kraju zostało doprowadzone do takiego stanu przez niekompetentne rządy sprawujące władzę po roku 1989, i układy górniczo-rządowe. To była bezwzględna walka nie o wolność tylko o kasę. Takiego wyzysku robotnika przez robotnika jak obecnie to chyba w tym kraju jeszcze nigdy nie przerabialiśmy. To są raczej obchody nieporozumień, a nie podpisania porozumień.

  Ania Anna
  A jeżeli mowa o Pani Annie Walentynowicz, to miło że jest Ona autorytetem dla pani premier, ale myślę, że gdyby udało Jej się szczęśliwe wrócić z wycieczki do Katynia i nie zmieniłaby swoich poglądów, to widząc się co dzieje się w tym kraju z ludźmi pracy, to albo by popadła w depresję, albo została samotnikiem z wyboru. Na pewno nie chciały mieć nic wspólnego ani z PiS-em, ani z PO. Pośmiertnie trochę nietaktem jest wciskanie Pani Anny Walentynowicz do PiS-u. Tym bardziej że zginęła z powodu głupoty ludzi z PiS-u, i z PO.

 64. AniaK said

  Miałam zostawić to dla siebie, ale mam miękkie serce, i zanim cała Polska będzie się śmiała z PiS-owskich rezerwacji izolatek na OITM-ie, to muszę ich trochę oświecić. Może jakaś zabłąkana owieczka od nich się tu błąka i w porę ich ostrzeże.
  W państwowych szpitalach na Oddziale Intensywnej Terapii Medycznej, izolatki są najbardziej niebezpiecznymi pomieszczeniami. Tam trafiają osoby w najgorszymi infekcjami. Żeby niechcący nie zainfekować całej Wiejskiej, to w razie konieczności, ja radziłabym raczej skorzystać z prywatnych oddziałów OITM z izolatkami dla WIP-ów, albo z prywatnych ojomowych ambulansów 🙂

 65. AniaK said

  korekta
  Tam trafiają osoby w najgorszych stanach z największymi infekcjami.

 66. Siggi said

  Szanowni Państwo! Drodzy Przyjaciele!
  Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłosił konkurs na Lidera 25-lecia. Wśród siedemdziesięciu dwóch kandydatur znalazła się także Fundacja im. Brata Alberta w Radwanowicach, opiekująca się osobami niepełnosprawnymi i prowadząca 32 placówki dla terenie całego kraju.
  Na liście występuje pod numerem 10, na który można głosować poprzez Internet do dnia 6 września br. Link do głosowania. Można oddać głos tylko na jedną organizację http://www.pfron.org.pl/pl/ankiety/18,Lider-25-lecia.html
  Bliższa informacja o Fundacji im. Brata Alberta poniżej oraz pod linkiem http://www.pfron.org.pl/pl/komunikaty/3289,Liderzy-25-lecia-glosowanie.html
  W imieniu Podopiecznych, Wolontariuszy i Pracowników bardzo proszę o oddanie głosu na to dzieło!

  Serdecznie pozdrawiam. Szczęść Boże!

  Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski
  Prezes Zarządu Krajowego Fundacji im. Brata Alberta

  http://www.albert.krakow.pl
  10.

 67. AniaK said

  Re41:
  Dziękuję za wstawiennictwo, ale ja lepiej czuję się z Wami. Tam pewnie nikt by nie zaglądał 🙂

 68. Siggi said

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/02/co-zawdzieczaja-rosjanie-dyktaturze-putina-a-o-czym-polacy-moga-tylko-pomarzyc/

  ——
  A dyć to stary artykuł Maruchy…
  Admin

 69. Siggi said

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/antoni-macierewicz-ujawni-nowe-dowody-w-sprawie-katastrofy-smolenskiej/66lgz0h?utm_source=Interakcja

 70. L2P said

  Chcesz zobaczyc pare UFO ludkow demonow gudlajow w ludzkiej ramie to popatrz na 34:04/37:37 p/n video;

  .https://www.youtube.com/watch?v=a-xjiXfJ58Q

  jak jeszcze nie wierzysz w byt judeo demono padliny, tos cap.

 71. La Reine Toronto said

  ‚Like adventurous American eagles who have no fear of soaring too high, corporate patronage networks with wings of oil companies on the right and the Wall Street banking industries on the left take flight to conquer the globe.’

  ‚ Vultures circle around the Bermuda Triangle of the TPP, TTIP and TISA, creating a vortex of unregulated greed. When their conquest turns sour, they make sure they get bailed out by the taxpayers and then move on to their next fraud or crime.’

 72. Siggi said

  Ukraina: Amerykański wódz w Donbasie

  30 sierpnia 2016 21:29
  8 sierpnia generał Frederick „Ben” Hodges, dowódca amerykańskich sił zbrojnych w Europie (USAEUR), dokonał przeglądu pozycji ukraińskich wojsk na linii frontu w Donbasie. W inspekcji uczestniczyli także dowódcy armii ukraińskiej, wśród nich generał Rusłan Homczak dowodzący tzw. „operacją antyterrorystyczną” (ATO) przeciw Donieckiej i Ługańskiej Republice Ludowej.

  „Powodem wizyty jest rozwój praktycznej współpracy między siłami zbrojnymi naszych krajów.” – poinformowały służby prasowe ukraińskiej grupy wojsk „Mariupol”.

  „Armia amerykańska będzie nadal pomagać armii ukraińskiej.” – powiedział generał Hodges na zakończenie wizyty.

  (Na podstawie prawica.net i uatoday.tv)

  Jeden komentarz
  Jozef-Jerzy Jurkun
  31 sierpnia 2016 o 09:36 · Odpowiedz
  PRZYPOMNĘ… Ukraińskie Dien Bien Phu – trzy tysiące Ukraińców zabitych pod Debalcewem… Pod Debalcewem doszło do przetrącenia kręgosłupa „ukraińskiej armii”. Z punktu widzenia sztuki wojennej nic nie stoi obecnie na przeszkodzie, aby armie separatystów zaczęły się posuwać w kierunku Charkowa, a następnie na Kijów. Tymczasem KIJOWSKI BANDYTA Poroszenko oznajmił, że jakieś 80 procent jego oddziałów opuściło kocioł debalcewski w ramach uporządkowanego odwrotu. Z bronią i sztandarami. Straty w ludziach podobno są przy tym minimalne; zaledwie kilkunastu ukraińskich żołnierzy. Czyżby doszło do szczególnie ciężkiego przypadku utraty kontaktu z rzeczywistością? ===== Dzisiaj separatyści na Ukrainie mają więcej czołgów niż Francja, Włochy i Niemcy razem wzięte. Jak podają media,premier Ługańskiej Republiki Ludowej – Igor Płotnickij zagroził, że jeśli Ukraina nie będzie przestrzegała postanowień konferencji pokojowej Mińsk-2, to może dojść do kolejnych „kotłów” jak ten pod Debalcewem, z tym, że już pod Charkowem, Kijowem, a nawet pod Lwowem. Wiele wskazuje na to, że mogą to być rzeczywiste groźby, bo separatyści mają już, dzięki Rosjanom, siły i środki potrzebne do przeprowadzenia takiej kampanii. PS. Wprawdzie Ukraina w granicach sprzed konfliktu z Rosją była uznawana za państwo i nikt nie podważał jej terytorialnego kształtu, niemniej jednak lukę w sformalizowaniu stanu faktycznego z pewnością wykorzysta Władimir Putin. Zresztą Kreml już odniósł pierwsze zwycięstwo: 7 kwietnia 2014 roku ósmy Sekretarz Generalny ONZ Ban Ki-moon wygłosił oświadczenie, które zostało zakazane do dystrybucji w ukraińskich mediach i Internecie, a w którym stwierdził, że ONZ nie może uznać działania Federacji Rosyjskiej względem Ukrainy jako naruszenia prawa, ponieważ zgodnie z dokumentami terytorium Ukrainy jest okręgiem administracyjnym ZSRS, nie jest zatem suwerennym państwem. Swoiste kuriozum stanowi fakt, iż – zdaniem ekspertów – Rosja może teraz złożyć oświadczenie o przynależności terytorium ukraińskiego do państwa rosyjskiego, zastrzegając, iż wszystko, co dzieje się w tym regionie stanowi wewnętrzną sprawę Rosji. Oznacza to, iż z punktu widzenia prawa międzynarodowego wybory z dnia 25 maja są nieważne. Kreml najwyraźniej jednak nie zamierza wykorzystywać w ten sposób sytuacji. Podobną zresztą inercję zachowują Stany Zjednoczone i Unia Europejska. Być może wszystkie państwa bezpośrednio zaangażowane w konflikt stwierdziły, że metoda faktów dokonanych może jedynie zaognić i tak napiętą sytuację oraz uniemożliwić realizację celów, jakie stawiają sobie poszczególne strony.=== Nie jest jednak wykluczone, że koniec końców Zachód odda Rosji terytorium Ukrainy, jeżeli na horyzoncie pojawi się widmo zysku. W końcu nie raz tak robił a przez kolejne wieki w prowadzonej przez niego polityce niewiele się zmieniło.===
  PS…
  W momencie obalenia prezydenta Janukowycza i zainstalowania oligarchiczno – banderowskiej junty państwo ukraińskie przestało istnieć. Przestało istnieć w takiej formie politycznej i administracyjnej jaką znamy od dwudziestu lat. Nikt i nic nie jest w stanie tego przywrócić. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Marionetkowy rząd w Kijowie nie ma sił, żeby opanować tę sytuację. Nie ma pieniędzy ani środków siłowych. Propaganda podbija cały czas bębenek zagrożenia ze strony Rosji, która ponoć na nic innego nie czeka, jak tylko, żeby wpuścić swoje hordy na teren wschodniej Ukrainy i rezać. Takie brednie mogą mówić jedynie „politycy” którzy robią to za okreslone korzyści (i tych jestem w stanie zrozumieć) albo ci, którzy są zwykłymi kretynami i o polityce, zwłaszcza wykraczającej poza gminne koterie nie wiedzą nic. Ale ci powinni raczej zmienić zawód i znależć sobie zajęcie na miarę swoich możliwości intelektualnych. Czy Rosja może militarnie interweniować na Ukrainie? Oczywiście, że może! Ma po temu siły, środki i doskonały pretekst w postaci rosyjskojezycznej mniejszości (która tak na prawdę jest większością) na wschodniej Ukrainie. Ale Rosja tego nie zrobi.Bo po prostu nie musi. Jedynym przypadkiem, w którym Putin nie miałby wyjscia byłoby masowe zabijanie przez kijowską juntę Rosjan na wschodniej Ukrainie. A na to marionetki z Kijowa nie mają środków ani determinacj. Wiedzą bowiem doskonale, że są zwykłą bandą uzurpatorów osadzonych na urzędach przez usrael, CIA, Unię i kogo tam jeszcze. To jasne, że Rosja podlewa kontrolnie oliwy do ognia. Byliby głupi, gdyby w takiej sytuacji tego nie robili.===== Rosja tę bitwę już wygrała i teraz może spokojnie siąść na brzegu rzeki i oczekiwać płynącego trupa nieprzyjaciela.

  http://xportal.pl/?p=26697

 73. AniaK said

  Ania Anna
  Może jeszcze krótka chwila prawdy o biednych „pogubionych” robotnikach. Zastanawiam się po cichu czy oni są pogubieni czy wykiwani. Większość z nich jakoś odnalazła się w nowej brutalnej rzeczywistości. Poznała gorzki smak robotniczej solidarności i z uśmiechem na ustach obsługuje swoich panów na panami. I przy okazji obchodów rocznicy tych porozumień pragnę jeszcze zwrócić uwagę, że część robotników Sierpnia 80 która w wyniku wydłużenia wieku emerytalnego i anormalnej polityki obecnego i poprzednich rządów nie załapała się na normalne zasłużone emerytury jest skazana na pracę ponad swoje siły do końca życia. Głodowe emerytury jakie się im proponuje po dodatkowym przepracowaniu pięciu, siedmiu czy więcej lat wołają o pomstę do Nieba. Zastanawiam się, czy bohaterom Sierpnia 80 – szczególnie tym uprzywilejowanym – spadnie przed śmiercią chociaż jedna łezka nad ich losem. Obawiam się że nie. No może dla czystości sumienia rzucą jakimiś okruchami. Mózgi niektórych ludzi są bardzo skomplikowane.

 74. AniaK said

  Na 91 tys. mieszkańców w mieście trochę mało tych ludzików.

  http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/jastrzebie-zdroj/g/36-rocznica-porozumien-jastrzebskich-premier-szydlo-zlozyla-kwiaty-pod-pomnikiem-zdjecia,10586614,20000416/

  Może jeszcze krótka chwila prawdy o biednych „pogubionych” robotnikach. Zastanawiam się po cichu czy oni są pogubieni czy wykiwani. Większość z nich jakoś odnalazła się w nowej brutalnej rzeczywistości. Poznała gorzki smak robotniczej solidarności i z uśmiechem na ustach obsługuje swoich panów na panami. I przy okazji obchodów rocznicy tych porozumień pragnę jeszcze zwrócić uwagę, że część robotników Sierpnia 80 która w wyniku wydłużenia wieku emerytalnego i anormalnej polityki obecnego i poprzednich rządów nie załapała się na normalne zasłużone emerytury jest skazana na pracę ponad swoje siły do końca życia. Głodowe emerytury jakie się im proponuje po dodatkowym przepracowaniu pięciu, siedmiu czy więcej lat wołają o pomstę do Nieba. Zastanawiam się, czy bohaterom Sierpnia 80 – szczególnie tym uprzywilejowanym – spadnie przed śmiercią chociaż jedna łezka nad ich losem. Obawiam się że nie. No może dla czystości sumienia rzucą jakimiś okruchami. Mózgi niektórych ludzi są bardzo skomplikowane.

 75. AniaK said

  Może jednak coś zrozumieli 🙂

  Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina.

  .http://www.tujastrzebie.pl/images/galbig2/gallery/1482/8_57cb1d5b15cdb.jpg.jpg

 76. AniaK said

  http://www.dziennikzachodni.pl/strefa-biznesu/wiadomosci/a/kopalnia-krupinski-w-srk-mieszkancy-wstrzasnieci-wladze-suszca-protestuja,10522400/

  Uruchomiłam gorącą linię. Ganiam po Internecie i uspokajam wszystkich górników. Pani Szydło obiecała uratować polskie górnictwo. Będzie broniła go jak lwica. W porozumieniu z rządem zgodnie rezygnuje z wszystkich przywilejów. To wszystko pójdzie adieu 🙂

  http://ruchnaprawy.pl/przywileje-poselskie-w-pigulce-by-zylo-sie-lepiej/

 77. AniaK said

  W końcu spełni się marzenie pana Petru 🙂

  POLSKA BEZ PRZYWILEJÓW!

  .https://www.youtube.com/watch?v=WbWrjv-O5Do

 78. AniaK said

  Przyjrzyjcie się proszę uważnie Jezusowi w tym Kościele.

  Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Jastrzębiu Zdroju

 79. Siggi said

  http://opinie.wp.pl/fawaz-gerge-strategia-panstwa-islamskiego-6032675987366529a?src01=6a4c8&src02=facebook_wiadomosci

 80. Adam Chabiński, LONDYN SIĘ PALI – W nocy 2 września 1666 r. wybuchł trwający kilka dni pożar, który strawił niemal całą angielską stolicę. Z dymem poszło prawie sto kościołów, potężna katedra i ratusz, HISTORIA Fakt, 3-4 IX 2016, s. III.

  Holendrzy nie mogli wygrać konwencjonalnej wojny morskiej z Anglikami, gdyż ci stosowali taktykę KOZACKĄ. Jedyną metodą rozprawy z Psami Morskimi było SPALENIE LONDYNU, co proponował Prześwietnym Stanom Holenderskim Głównodowodzący floty Zjednoczonych Prowincji de Ruyter, ale te nie wyrażały zgody. W końcu de Reuter dopuścił się Samowoli i Anglia SKAPITULOWAŁA.
  O Wielki Pożar Londynu oskarżono i skazano Sądownie według WYKLUCZAJĄCYCH się Oskarżeń 2 różne osoby. Gdy Anglicy nie dopełniła warunków Kapitulacji to w roku następnym Holendrzy ponownie wpłynęli do Ujścia Tamizy i dokonali EGZEKUCJI Floty Angielskiej.

 81. guła said

  Jezus jest ukrzyżowany, widać 12 apostołów(?) których Duch Święty nawiedził no i patronka kościoła N.M.P.
  O co Annie chodzi?

 82. AlexSailor said

  Linki informacyjne z drugiej strony:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ustawa-antyterrorystyczna-a-chrzescijanstwo-w-rosji-2016-08

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/moskwa-juz-azerbajdzanska-2016-09

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/prezydent-putin-i-zydowski-ekstremizm-2016-08

 83. Greg said

  Krystian Zimerman.
  Szlachetna postać, to trzeba przypominać.
  http://www.rp.pl/artykul/615604-Krystian-Zimerman-nie-chce-grac-w-Polscet.html#ap-1
  https://wirtualnapolonia.com/2009/04/30/krystian-zimerman-czyli-prawda-jest-skandalem/

 84. AniaK said

  Re81:
  Jezus jest tu raczej schowany a nie ukrzyżowany. Apostołów policzyłam – wszytko się zgadza, ale postać w środku nie jest ani kobieta ani mężczyzną. Proszę się jeszcze raz uważnie przyjrzeć.

 85. osoba prywatna said

  W co można przeistoczyć szarą ścianę budynku.
  http://www.gazetalubuska.pl/styl-zycia/plotki-i-ciekawostki/art/8868695,trojwymiarowy-mural-w-poznaniu-od-razu-stal-sie-atrakcja-zdjeciawideo,id,t.html

 86. Cyber said

  .https://www.yahoo.com/news/
  .https://www.yahoo.com/news/science/
  .https://www.yahoo.com/news/photos-day-september-3-2016-000000497.html – 20/25
  .https://www.yahoo.com/gma/protesters-gather-outside-brock-turners-family-home-ohio-193823912–abc-news-topstories.html – Miet ?

 87. re1truth2 said

  Re 78
  [Przyjrzyjcie się proszę uważnie Jezusowi …]
  Przecież to nie Jezus, widać zarys piersi…
  http://www.matkakosciola-jastrzebie.pl/?nasza-swiatynia,29

 88. osoba prywatna said

  Polska i jej obywatele byli obiektem planowej eksterminacji hitlerowskich Niemiec zakładanej docelowo w skali 85 % osób narodowości polskiej i 50 – 75% innych narodów Słowiańskich. Na nasze szczęście nie udała się realizacja planów tajnych judeosatanistycznych organizacji Zachodu, wykorzystujących do tego Niemców, jako narzędzie spreparowane w okresie rządów Republiki Wejmarskiej, a następnie Hitlera. Tym nie mniej z szacunków Trybunału Zbrodni Wojennych w Norymberdze wynika, że w czasie II Wojny Światowej wymordowano 1/3 populacji II RP, która liczyła 36 milionów w chwili wybuchu wojny. Te obliczenia są najbliższe prawdy, a nie oficjalnie zadekretowane i powielane fałszerstwa historyczne, że to było 6 milionów obywateli polskich, w tym niecałe 3 mln. narodowości polskiej i nieco więcej niż 3 mln. narodowości żydowskiej. Dr Ludwik Staszyński były żołnierz AK w swojej dobrze udokumentowanej książce pt. „W szponach ludobójców i grabieżców. Polska pod niemiecką i sowiecką okupacją 1939 – 1945”udowadnia, że jest to liczba co najmniej 8,5 miliona zabitych obywateli polskich żyjących w granicach II RP, a ile więcej to trzeba zbadać. Autor podaje też, że straty materialne według obliczeń Biura Odszkodowań Wojennych wyniosły 38 % istniejącego potencjału. Według dr Staszyńskiego łączne odszkodowania agresora niemieckiego wobec Państwa i obywateli polskich obliczone przez to Biuro i prof. Klafkowskiego z Poznania w cenach z 1939 r. – w USD i złocie, wynoszą po przeliczeniu na obecne ceny po uwzględnieniu inflacji dolara USA – około 5 BILIONÓW PLN (sic!!!) i według wzrostu wartości złota – około 10 BILIONÓW PLN (sic!!!). Polska była krajem najbardziej zniszczonym, 3-4 krotnie bardziej niż Niemcy jako agresor. Dlaczego zatem polskie rządy i polski episkopat nie domaga się wypłaty tych odszkodowań przede wszystkim od Niemiec, ale także od tych nacji i krajów, które tą wojnę i ludobójstwo na taką skalę zaplanowały, przygotowały i przeprowadziły ? Zbrodnie ludobójstwa nie ulegają przedawnieniu zgodnie z prawem międzynarodowym, a więc i odszkodowania też.
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/09/czy-celem-polskiej-polityki-zagranicznej-jest-powrot-do-granic-polskich-ustalonych-w-traktacie-wersalskim/

 89. Cyber said

  @ Pan Maciek. Czy warto, aby obecni forumowicze przeczytali ten krótki artykuł?

  Click to access zle_z_polskiego-ocr.pdf


  Pozdrawiam

 90. Siggi said

  Konkretnie i mocno wypowiedział się emerytowany pilot.Powinien uważać gdzieś na przejściach dla pieszych,nie ryzykować wychodzenia z domu o zmierzchu,po prostu uważać na siebie jak mu życie miłe,bo może przydarzyć się np.samobójstwo.

  http://polityczek.pl/index.php/uncategorised/965-emerytowany-pilot-o-katastrofie-smolenskiej-politycy-karma-nam-klamstwami-a-pomaga-mu-kler-i-episkopat

 91. Siggi said

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/aleksandra-pezda-nie-uczymy-sie-na-wlasnych-sukcesach/836w70

 92. Siggi said

  List otwarty posłów Janusza Sanockiego i Jerzego Jachnika do nadzwyczajnego Kongresu Sędziów Polskich – Warszawa 3.09.2016 r.
  http://sanocki.neon24.pl/post/133593,list-otwarty

 93. osoba prywatna said

  Do Honoré de Balzaca przyszedł rzemieślnik i zażądał zapłaty za wykonaną pracę. Balzac wyjaśnił, że nie ma teraz pieniędzy, i poprosił go, żeby przyszedł kiedy indziej. Rzemieślnik zdenerwował się i zaczął krzyczeć:
  – Kiedy przychodzę po pieniądze, to pana nigdy nie ma w domu, a gdy nareszcie pana zastałem, to pan nie ma pieniędzy!
  – To zupełnie zrozumiałe – odparł Balzac. – Gdybym miał pieniądze, nie siedziałbym w domu.

 94. La Reine Toronto said

  http://tinyurl.com/jyzcfpp

  no prosze! Walka o Chazarie w pelnej krasie…

 95. Jan Rad said

  Wojna rozpocznie się powtórką z historii , teraz chazarska elita złoży w ofierze szatanowi panią Merkel. Przed pierwszą wojną był to Franz Józef .Abramsy już ustawione do ataku na Rosję.Tak podaje Simon Parkes, taki angielski Jackowski ,ja osobiście bym dodał jeszcze SPD, CDU i dwie polskie ex małżonki .pozdrawiam z Bawarii.https://www.youtube.com/watch?v=QI4Pw-eJzhE&feature=youtu.be

 96. osoba prywatna said

  Grypa.
  Rada Starego Dochtora

  Jak poczujesz się rozbitym, będziesz miał dreszcze, 1-3 dniową gorączkę, poty, bóle głowy, itp objawy, to zaraz jak się źle poczujesz, pobierz 10 tabletek węgla drzewnego, tego czarnego. Jak nie masz pod ręką, to może to być zwykły węgiel drzewny z kominka. Trzeba go tylko dobrze młotkiem na proszek rozbić.

  Dorosłemu do wypicia trzeba podać tak ze 2 cm tego proszku – węgla – na pół szklanki wody, dziecku 0.5-1 cm, w zależności od masy ciała.

  Po około 5 godzinach należy całą procedurę powtórzyć.

  Po kolejnych 5 godzinach jeszcze raz. I tak co 5 godzin, aż kupka wyjdzie czarna.

  Po tym należy wypić możliwie szybko szklankę lub dwie mleka kwaśnego od krowy. W żadnym przypadku nie pić tego zabielanego płynu z kartoników, plastików itd.

  Po kolejnych 5 godzinach kolejny kubek kwaśnego mleka od krowy.

  Jednocześnie należy spryskać tylną ścianę gardła, z języczkiem, roztworem kwasu jabłkowego, ale samemu zrobionego. Jest to jednorazowa sprawa i mamy butelkę – czyli zapas dla całej rodziny co najmniej na pół roku.

  Jest to sprawdzony i medycznie uzasadniony sposób postępowania.

  Wirus wnika właśnie przez tylną ścianę gardła. Pryskać z atomizera trzeba często, co godzinę, ponieważ przełykając ślinę usuwamy kwas.

  Węgiel jest tylko absorbentem, czyli odkurzaczem toksyn, znajdujących się w naszym przewodzie pokarmowym. Nie powoduje żadnych innych skutków.

  Objawy kliniczne, jakie odczuwamy, są spowodowane przez toksyny, powstające w czasie walki naszego układu odpornościowego z wirusem, a nie jak dawniej sądzono, z powodu wnikania wirusa do komórki.

  Jeżeli zaczniecie kurację wcześnie, to żadne toksyny nie wnikną do krwioobiegu i początkowe objawy ustąpią.

  Kwaśne mleko należy wypić w celu zasiedlenia naszego przewodu pokarmowego dobrymi bakteriami, a te najlepsze i najtańsze są w mleku krowim. Jak mleko jest fałszowane, to nie skwaśnieje.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dr-jerzy-jaskowski-jesien-sie-zbliza-dealerzy-grypy-ruszaja-do-boju-2016-08

 97. NICK said

  RAPerzy ,tak krytykowani

  Wielu tutejszych przerastają.

 98. NICK said

 99. NICK said

 100. robertgrunholz said

  Minęły prawie dwa lata odkąd napisałem ,,Tragedię edukacji naszej” i właśnie rozpoczął się spór o projekt likwidacji gimnazjów.

  Po głębokim namyśle (a dwa lata to sporo czasu), chciałbym zaproponować coś nieco innego. Niektóre wcześniejsze pomysły odrzucam, w kwestii innych jestem tym bardziej przekonany o ich konieczności, a jeszcze inne dokładam do tego worka o nazwie ,,edukacja”. Jestem jednak otwarty na wszelkie sugestie i słowa krytyki.

  Nasze wydatki na naukę i badania innowacyjne, stawiają nas na szarym końcu Europy. Gorsi od nas pod tym względem są tylko Bułgarzy, Serbowie, Grecy, Chorwaci, Słowacy i Maltańczycy.

  Prowadzi Skandynawia (Finowie, Szwedzi, Duńczycy), a dalej Niemcy i Austria.

  Kto posiada przemysł, a kto nie?

  https://rgrunholz.wordpress.com/2016/09/04/ponowne-rozwazania-o-edukacji/

 101. NICK said

 102. NICK said

  Azaliż pisałem. Czym jest ‚czas’.
  Czy jest. I czym jest.

 103. NICK said

  Niejako, tak wyszło, nawiązanie do „chin”. Współczesnych.
  Chi.. chi… chi…. chi….. .

 104. Siggi said

  http://gazetabaltycka.pl/promowane/zle-sie-dzieje-na-ukrainie-beda-roszczenia-terytorialne-wobec-polski

 105. SAP said

  Z cesarskich czasów, których piękno i radość promieniuje do dziś.
  .https://www.youtube.com/watch?v=5PiSh8fyMfE
  .https://www.youtube.com/watch?v=EBLaMmxyibE

 106. Siggi said

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/133590,co-sie-dzieje-na-swiecie-04-09-2016

 107. osoba prywatna said

  Spowiedź windykatora
  http://joemonster.org/art/37164/Spowiedz_windykatora
  Stoimy frontem do Klienta,
  warto jednak pomyśleć o dobrych plecach
  http://www.windykacja365.pl/
  Telefon – Windykator z Łukowa
  .https://www.youtube.com/watch?v=hqujkk9b4ZM

 108. NICK said

  Nawiasem, zaś, NWO to historia. Dla Gawiedzi. Co to ‚śledzi’.
  NWO.
  O to szło.
  We tym etapie.

  Rozumiesz? Capie !?!

 109. La Reine Toronto said

  ad 106: Panie Nick, dlaczego Pan ignoruje kanony Gajowki? dlaczego tyle badziewia od 97 …dalej? pocoz nam oczy psuje?

  Kropki prosze prosze Pana, kropki …..wielokropki …szacunek sie nam nalezy! i Panu tez…

 110. La Reine Toronto said

  .https://youtu.be/w5VYfwXfDhM

  pieknie graja i spiewaja w Kopenhadze …

 111. NICK said

  Pani nic nie rozumie… .

 112. La Reine Toronto said

  ad 109 alez rozumiem i to nadto…ale wielkokropki nalezy tu zastosowac na nasza prosbe i naszego edytora Gajowego Maruchy.

  Troszke szacunku Panie Nick’u ? tylko troszke…prosze…

 113. Greg said

  Ziemia nie jest płaska!
  .https://www.youtube.com/watch?v=V95s84Letlg
  Dla tych co myślą inaczej.
  Nie dajcie się nabrać!

 114. NICK said

  Pani Szanowna. (110). La Reine.
  Wiem.
  Jakie są zasady.

  Pozwalam sobie bez kropki wówczas kiedy uważam to za ważne. Wtręty moje bywają. pozornie, gupie. [„ki, gupi”-Nyndro, pan].

  Znacznie częściej niezrozumiałe.
  Ostatnio zaś? Przekraczające. Granice. Futurologii.

 115. strach się bać said

  Panie Re1truth2

  Na zdjęciu nie mozna się przyjrzeć Panu Chrystusowi, albowiem Go tam nie ma (przynajmniej w fizycznej postaci). Niech Pan zwróci uwage na pewien szczegół, otóż na płomyki ognia wnikające w głowy Dwunastu. Ten wizerunek przedstawia scenę przyjścia Ducha Świętego, a pośrodku siedzi Matka Boża, Miriam. Ona przez dziewięc dni uczyła Uczniów,jak należy sie modlić i to była nowenna. Nagromadzili zapasy żywności, wina i wody i zamknęli sie na cztery spusty z obawy nie przed okupantem, ale przez Żydami. A potem wyszli i zadziwili najpierw swoich, a potem cały świat. Przestali się bać.

  Nie wiem, czy i my powinniśmy przestać się bać. ale pamiętajmy, że pierszą z cnot Boskich jest roztropność, a męstwo stoi na końcu. Współczesny świat roztropności nie doceni i dlatego żyjemy w czasach ostatecznych, z roztropnością na własny użytek.

  Dlatego w poniższym podpisie widnieje Strach Się Bać, a nie na przykład Piwowar.

 116. strach się bać said

  Przepraszam, panie Guła, żem zduplikował Pańskie wyjaśnienie.

  Nie doczytałem się. Tyle tych wpisów, opinii, mozna się pogubić…

 117. Siggi said

  http://pl.sputniknews.com/swiatowa_prasa/20160904/3819851/bloomberg-putin-usa-kampania-wyborcza.html

 118. Karol said

  Moralny imperatyw

  Aborcja to morderstwo, a mordercy powinni zostać straceni!” – stwierdza Paul Hill, przywódca Defensive Action (Akcja Obronna). Publikacje Armii Boga, Akcji Obronnej i innych radykalnych grup antyaborcyjnych tchną żarliwością, prawdziwym duchem krucjat. Wiele w nich odwołań do Starego Testamentu, stale przypominają też słowa Chrystusa o przyniesionym przezeń na świat mieczu. Ich poczucie sprawiedliwości jest surowe, nie zna kompromisu:
  – doktor David Gunn, dyrektor kliniki aborcyjnej w Pensacoli, „babykiller”, zastrzelony przez Michaela Griffina, aktywistę ruchu Wybawienie Ameryki. Ukarany!
  – doktor John B. Britton, „babykiller” z Pensacoli oraz jego ochroniarz – wolontariusz, zastrzeleni przez Paula Hilla przed dokonaniem, zaplanowanych na ten dzień, trzydziestu aborcji. Ukarani!
  – dwie pracownice kliniki aborcyjnej w Brooklinie, zastrzelone przez Johna Salviego, samotnego katolickiego bojownika. Ukarane!
  – strażnik z ochrony kliniki aborcyjnej w Birmingham, zabity w wyniku eksplozji bomby, podłożonej przez Armię Boga. Ukarany!
  – doktor Barnett A. Slepian, „babykiller” z kliniki w Buffalo, zamienionej w fortecę (zbrojna ochrona, kamery, brak okien), zabity przez snajpera we własnym mieszkaniu, w trakcie spożywania posiłku. Ukarany!
  Jak zauważa Paul Hill, wykonywanie egzekucji na „babykillerach” to „moralny imperatyw”.
  http://kin-rchristusrex.blogspot.com/p/blog-page_16.html

  Rosyjskie słowo „БЛУД” tłumaczy się na język polski jako „nierząd, rozpusta, wszeteczność”. Pochodnymi od tego słowami, określającymi osoby są: „блудница”, „блудник” ; w języku polskim odpowiadają im słowa: „nierządnica, rozpustnica, lubieżnica, wszetecznica” – w odniesieniu do kobiety i „rozpustnik, lubieżnik, wszetecznik” – w odniesieniu do mężczyzny. Zauważmy, że w języku polskim nie ma określenia dla mężczyzny, pochodzącego od słowa „nierząd”. Do mężczyzn po prostu to słowo nie ma odniesienia. Obok powszechnie używanego słowa „nierządnica” w stosunku do kobiet, nie używa się słowa „nierządnik” w odniesieniu do mężczyzn. Ciekawe, dlaczego? Prawdopodobnie wynika to z przyjętych w społeczeństwie ocen przedstawicieli obu płci, zachowujących się niemoralnie. O ile rozpustne kobiety na ogół nie cieszą się poważaniem i są potępiane, to mężczyźni z reguły nie są potępiani, a niekiedy nawet z powodu swojej „jurności” są traktowani z uznaniem (O, dobry z niego kogut! itp. określenia).
  Omawiany grzech obejmuje wspólne mieszkanie bez ślubu, masturbację (onanizm, samogwałt) i inne rodzaje rozpusty.
  Z jakiegoś powodu przyjęto uważać, że temat czystości i dziewictwa dotyczy tylko kobiet. I często właśnie kobiety obwinia się za wszystkie grzechy i konsekwencje rozpusty. Ale trzeba przyznać, że mężczyzna w tej sprawie ponosi OGROMNĄ odpowiedzialność, ponieważ sam Pan obdarzył go szczególnym statusem: być głównym – to znaczy ZA WSZYSTKO ponosić odpowiedzialność. I co się dzieje? Ten, który powinien dawać przykład dobrego, pobożnego życia, chronić kobietę przed złem – kusi ją, znieważa, kłamie i zdradza?

  http://kin-rchristusrex.blogspot.com/p/ruch-abc.html

 119. AniaK said

  Re115:
  Jeżeli to jest Miriam, Matka Boża, to artysta musiał być nieźle nawalony 🙂

 120. Siggi said

  https://wrealu24.pl/services/1592-dlaczego-polacy-salutuja-dwoma-palcami-to-unikat-w-skali-swiatowej

 121. Yah said

  „Jak wśród płaczu do Boga przychodzą chwile niezwykłego spokoju sumienia, na tym polega radość płaczących, tak też wśród fałszywej przyjemności, dostarczanej diabelskim zwiedzeniem, przychodzą chwile, w których to zwiedzenie jakby się ujawnia, demaskuje i pozwala się poznać, czym jest”. Te chwile są okropne! Ich boleść i wywoływana przez tę boleść rozpacz – są nie do zniesienia! Według tego stanu, do którego doprowadza zwiedzenie, najłatwiejszym byłoby, gdyby rozpoznał je sam zwodzony i aby podjął kroki do uzdrowienia siebie. Ale niestety! Początkiem zwiedzenia – jest duma, a owocem jej – nadmierna duma. Zwodzony, uznający siebie za uczestnika Boskiej Łaski, prawie zawsze gardzi radą bliźnich, jak to zauważył Święty Symeon.”.

  dalej:

  https://bractvospasa.wordpress.com/2016/09/04/czy-umiemy-sie-modlic/

 122. Yah said

  „Zachód jest młody w kategoriach kulturowych i historycznych, Zachód jest młodzieńczy. Wschód jest stary. Zachód jest aktywny. Wschód kontemplacyjny. Zachód – pełen emocji, pełen ruchu, pełen dynamiki. Wschód natomiast zagłębiony jest w sobie, jakby nie odrywał oczu od skarbów, które posiada. Zachód – w porywie, w poszukiwaniu, w odwadze. Wschód przechowuje.

  Zachód śni i marzy. Wschód szuka wszędzie wiecznych idei pod osłoną widzialnego. Zachód ubiera swoich świętych w biało-śnieżne szaty, wieńczy ich głowy wieńcami róż, a Wschód widzi świętość jednakowo i pod szmatami i pod złotem, nie czyni atrybutem świętych ani łachmanów żebraka, ani włosiennicy mnicha, ani purpury królów, on jakby przechodził obok tego, co zewnętrzne.”

  dalej:

  https://bractvospasa.wordpress.com/2016/08/26/roznice-w-mysleniu-religijnym-wschodu-i-zachodu/

 123. Siggi said

  http://m.superbiz.se.pl/wiadomosci-biz/jak-ambasador-zrobil-wszystkich-na-szara_887196.html

 124. Siggi said

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/cba-zajmuje-sie-sprawa-zwrotu-ok-100-nieruchomosci-w-warszawie/q4blmgt

 125. Siggi said

  Może to już było?Ale dla przypomnienia warto,bo słowa nic nie straciły na aktualności,a aktualna rzeczywistość „wzbogaca” surowe oceny autora.

  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/04/06/usa-sa-najwiekszym-zagrozeniem-dla-zycia-na-ziemi/

 126. Piszę więc jestem said

  119 – imię Matki Bożej jest

  M a r i a m ! ( nawet w biblii 1000 przekłamań!!!)

 127. Boydar said

  Przychodzi separatysta Donieckiej Ludowej Republiki wieczorem do domu, kładzie na stół żywego karpia i mówi do żony – przygotuj.

  Po chwili milczenia, żona zaczyna tłumaczyć swojemu separatyście, że nie może jemu przygotować tego karpia, gdyż Ukropy przebili wodociąg i nie ma czym umyć ryby. Nawet gdybym umyła tego karpia, to nie ma na czym go usmażyć lub ugotować, gdyż Ukropy przebili gazociąg i w domu nie ma gazu. Mało tego! Od kilku dni w domu nie ma nawet światła, gdyż Ukropy poderwali linię energetyczną zasilającą miasto!

  Zaległa cisza. W tej ciszy słychać tylko, że karp kręci głową w różne strony i mówi:

  Sława Ukrainie!

  za http://electrino.neon24.pl/post/133586,slawa-ukrainie

 128. Boydar said

  http://pl.sputniknews.com/polska/20160904/3820343/polska-majdanek-hajlowanie.html

  Czyżby coś drgnęło w kalesonach ?

 129. http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/530036,krzysztof-pieczynski-dopoki-nie-rozwiazemy-konkordatu-polska-bedzie-chlewem-kosciola.html//

  Faworyt Katarzyny Wielkiej, Mesjasz Rosyjskiego Złota, Założyciel Tajnych Kont Szwajcarskich Jakub Józef Frank został oskarżony o używanie tytułu Syna Jezusa i propagowania poligamii, i skazany na karę Twierdzy. Został osadzony w Częstochowie, która miała status Twierdzy, w skład której wchodził zamek Wolsztyn-Olsztyn, w którym zakwaterowano Franka. Przesiedział tam kilkanaście lat BEZ HAREMU, który musiała mu zastępować córka, kierując stąd dystrybucją rosyjskiego złota.
  Podczas I Rozbioru Polski w 1772 r. twierdzę częstochowską zdobyli Rosjanie, którzy Franka uwolnili a zamek SPALILI. Ponieważ Frank zyskał NAJLEPSZE rekomendacje ambasad mocarstw Zaborczych to tysiące jego wyznawców przekroczyło zachodnią granicę Polski a on zaczął zabiegać w Berlinie i Wiedniu o utworzenia Państwa Żydowskiego pomiędzy Wisła a Dnieprem, co zostało UZNANE na kongresie we Fryburgu Bryzgawijskim w r. 1799 – legalizującym Rozbiory Polski.
  Akt ten został ZŁAMANY przez cara Aleksandra I na Kongresie Wiedeńskim, gdy Anglia nie dała Rosji Kalifornii – wobec czego car anektował ziemie miedzy Dnieprem a Bugiem, co ZAPROTESTOWAŁ Rothschild, który pokłócił się z carem i przepowiedział mu Upadek Rosji TAK JAK POLSKI. Dlatego ziemie między Dnieprem a Bugiem Rosjanie nazwali Ziemiami Zabranymi.
  Żydzi zabiegali o nabycie Wolsztyna-Olsztyna jako miejsca MARTYROLOGII Franka. Zamek jest własnością Gminy, ale z roszczeniami do niego wystąpili Lubomirscy i Klasztor Jasnogórski. Równocześnie podjęto próbę zdezawuowania MEJ metryki zamków jurajskich – budowanych przez JEDNĄ szkołę muratorską – jako Okupacyjnych greckiego Boga Prapoczątku Jura Uranosa z Wrocławia, co awansuje je do Historii Cywilizacji. Poza tym Klasztor Jasnogórski nie ma praw hipotecznych do Twierdzy Częstochowskiej jako instytucji PAŃSTWOWEJ a Lubomirscy mogli nabyć od zaborców ruiny zamku jako powinowaci Franka.
  Tak instytucje państwowe jak Kościół wspierają metrykę Olsztyna od Kazimierza Wlk , nazywając ten zamek KRÓLEWSKIM, choć tłumaczę, że architekturą Kazimierza Wielkiego jest KREML Moskiewski – dlatego nie ma krzty bizantynizmu – a Kazimierz by nogi w takiej Psiej Budzie nie postawił, wobec czego nazywanie Olsztyna Zamkiem Królewskim jest Obrazą Majestatu.
  Można wprawdzie powiedzieć, że Gotycka Moskwa była nie tyle realizacją Fortecznego Lublina, który nie został zrealizowany, co zburzonego przez Rosjan podczas Potopu Majestatycznego Mińska Batu-Chana., ale zobaczymy co będzie po ODKOPANIU zamku Kazimierza Wlk we Lwowie?
  To przypomina obrzydliwą sprawę Skarbu Wiślan za Solidarności I. W celu zdezawuowania mych Kultur Megalitycznych urządzono we wrocławskim Muzeum Archeologicznym wystawę Skarb Wiślan jako artefaktu wielkomorawskiego. To BURZYŁO moją chronologię archeologiczną więc PROTESTOWAŁEM. Ponieważ klerykałowie dopuścili się wobec mnie prowokacji – że PIES SZCZEKA A KARAWANA IDZIE DALEJ to zacząłem krzyczeć DAJĘ ZŁOTO AFRYKI ZA ZABICIE ŻYWCA KRAKOWSKIEGO OD ZAWODOWEGO KOPULANTA, żeby nie myśleli, że arabska karawana ze złotem afrykańskim to Zwycięstwo. Poza tym Watykan jest MOIM DŁUŻNIKIEM za mój kataster jerozolimski.
  Ponieważ komendant Szarych Wilków Celik krzyczał: SZARPIECIE CYNGLA, KTÓRY O SPRAWIE POJĘCIA NIE MA, PRZESŁUCHAJCIE MNIE to jurysdykcja włoska jest mu winna 50 milionów $, z czego połowa należy się Urszuli Sipińskiej. Ali Akca stworzył 120 wersji zamachu na Jana Pawła II, i o to chodziło.

 130. L2P said

  ad 99-102
  Sprobuje pomoc Panie Nick krotko i na temat..pieknie.. ale nie mieszaj Pan` zyda – zlego nasienia`.. z dobrym..
  wyswietlajac gudlajowate `first class` hits !

  [ ilumienati czyli zydzi juz dawno kontroluja,.. to my dowiadujemy sie o tym..
  raperka lezy poza `nawisem`, czarnych podskoki i skrety ciala, posluchaj Pan cos co z Nieba wziete..w/n ]

  .https://www.youtube.com/watch?v=_lLHCVrw8aU

  Biblja Panu nie obca ?

  Slowo Boze ; `gdybyscie z Ojca mego byli [ w odnieszieniu do faryzeuszy dzisiejszych zydowin ] rozumielibyscie co mowie, poniewaz nie jestescie z Ojca mego, nie rozumiecie` !

  Pan tak sobie to przemysli,, nie na skroty, prosze i poszukac o identyfikacji chrzescijan, to tam i reszta sie wyjasni…

  Milej nauki bo i pora juz…

 131. Maćko said

  Bardzo interesujace…
  Szewczak sięga do prehistorii bankowości i – jak się okazuje – wpływy lichwy i bankierów na dzieje datuje się od czasów, gdy powstał pieniądz. Ale wpływy te apogeum osiągnęły w czasach nam współczesnych. Protoplastami dzisiejszych bankierów byli Żydzi, którym wprawdzie Tora zakazuje lichwy, tzn. pożyczania na procent, tyle że zakaz ten dotyczy współwyznawców. Bankowość w średniowiecznej Europie rozpoczęli Włosi, niemniej szybko przegrali oni walkę z bankami żydowskimi, a stan ten utrzymuje się do dziś. Autor przytacza list, jaki wystosowali bracia Rothschildowie do przyjaciół bankierów w Nowym Jorku w 1863 r.:

  „Tylko mniejszość potrafi zrozumieć zasady działania tego systemu (kredytowego). Owa mniejszość to albo ludzie ogromnie zainteresowani płynącymi zeń korzyściami finansowymi, albo ludzie uzależnieni od jałmużny, którą system ów zapewnia. Ludzie z tych dwóch grup społecznych nigdy się nam nie przeciwstawią. Natomiast zdecydowana większość ludzi nie jest w stanie zrozumieć i pojąć owej władzy i wyższości nad innymi, jaką daje kapitał wytworzony i pomnożony w tym systemie. Ludzie ci znoszą ucisk bez słowa skargi, bez cienia świadomości, bez żadnych podejrzeń wobec systemu, który przynosi szkodę im i ich interesom”. Kościół od zawsze sprzeciwiał się lichwie, potępiał ją, a ludzi zajmujących się nią traktował na równi z zabójcami, świętokradcami czy sodomitami. I chociaż powstawały również banki chrześcijańskie (m.in. w Polsce), to nie odegrały one większej roli. Niestety, przestępczość wdarła się nawet do watykańskiego banku Ambrosiano.

  http://www.mysl-polska.pl/983

  ..Książka opisuje dość prosty, lecz niezwykle perfidny mechanizm udzielania kredytów. Banki posiadają depozyty pieniężne wynoszące według jednych szacunków 2-3 proc., według innych – 5-8 proc. w stosunku do obrotów. Udzielają natomiast kredytów czy pożyczek przewyższających posiadane zasoby pieniężne nawet 200-krotnie. Ergo pożyczają coś czego nie posiadają, czyli wirtualne pieniądze. Hokus-pocus, pecunia ex nihilo. W ten sposób banki kreują pieniądz elektroniczny, czego koszty wynoszą zero. Natomiast spłata kapitału i procentów przez dłużnika następuje w realnych, niejednokrotnie ciężko zarobionych pieniądzach. W ten sposób powstało gigantyczne zadłużenie wszystkich krajów, które wyniosło w 2014 roku 200 bln USD, czyli ok. 260 proc. światowego produktu brutto, z czego: 40 bln – gospodarstwa domowe, 60 bln – rządy, 55 bln – sektor niefinansowy, 45 bln – sektor finansowy, w tym banki. Są to dane Banku Światowego. Ponadto banki ukrywają w tzw. rajach podatkowych, bagatela, 20 – 30 bln USD, aby okpić fiskus kraju pochodzenia.

 132. Maćko said

  89 Cyber – dzieki za link do tekstu Mazura. Na pewno warto go przeczytac. Na pewno warto go zrozumiec i przyswoic sobie. Wlasnie nad tym pracuje.

  Jaka szkoda, ze nie przyszlo Panu Marianowi Mazurowi do glowy pisac pod pseudonimem!!!
  Prace podpisane jako:
  Mr. Mariott Matzur’
  Sensei Mar Matsuro czy
  Herr Marien Mazuren
  bylyby znacznie wyzej cenione przez zadufanych w sobie ignorantów wypisujacych zbyt liczne bzdety na Gajówce.

  A tak znachor, technik czy stolarz, przekonani o wlasnej wyzszosci na podstawie czytania wlasnych wpisów i ogladania sie z podziwem w lustrze kazdego ranka, tylko z politowaniem pokiwaja glowa i bekna wirtualnie: ten tam z Mazurów, no ten, od socjocybotyki ( tu sie zasmiaja hucznie z ich zdaneim udanego dowciou ) to co on tam moze wiedziec… jakis gamon… taki sam glupi jak ten tam Kossyniecki czy jak mu tam…

 133. Siggi said

  Tu znów coś o tatuażach,nawet prawie naukowo napisane.Jeszcze na starość pragnę wytatuować se na łysinie jakąś scenę historyczną z dziejów Polski pochodzącą z klasycznych obrazów polskich ,słynnych malarzy.
  Planowałem Bitwę pod Grunwaldem,potem Hołd pruski,ale za dużo tam szczegółów i koszty rosną.Może Ktoś mi coś zasugeruje,tylko żeby nie było”Piłsudski na kasztance”,albo „Okrągły stół” i wszystko z tem związane.JP-2 i tematyka jego diaspory wykluczne.
  Dzięki.

  http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/nauka/1671912,1,co-tatuaze-mowia-o-naszych-przodkach.read

 134. jamek said

  .https://www.youtube.com/watch?v=zrMB4gogDBk

 135. Siggi said

  Tekst z lutego,ale może zainteresować chłopów indywidualnych,prezesów RSP,szlachtę zagrodową,obszarników,feudałów tutejszych.

  http://studioopinii.pl/krzysztof-lozinski-zrownanie-chlopa-z-ziemia/

 136. Jan Bończa-Szabłowski, ZAGADKI MISTRZA Z BRUGII – W Polsce Hans Memling kojarzy się prawie wyłącznie z tryptykiem „Sąd Ostateczny”, i nie zawsze mamy świadomość, że jego twórczość obejmuje prawie setkę prac. A są wśród niech dzieła nie tylko wybitne, ale też równie tajemnicze, jak życie ich autora; Rzeczpospolita PLUS – MINUS, 3-4 IX 2016, s. 20-21.

  Nazwisko Memlinga pochodzi od MEMEL-Kłajpedy, co oznaczało krowę morską, z czego Polacy urobili NIEMEN. Memling był nadwornym malarzem Polskiej Joanny Dark, która agitowała za wojną z Anglią więc dopuszczono ją do Konferencji Pokojowej i podziału kontrybucji angielskiej 4 milionów grzywien srebra.
  Joanna portretowała się jako ARCHANIOŁKA. Po Pokoju odbyła podróż po Włoszech, gdzie JEJ malarz Memling stał się RENESANSOWY. Widać to najlepiej na obrazie Męka Chrystusa, który jest datowany na lata 1470-71, ale jako przedstawiający Gdańską Golgotę wybitnego króla Anglii Edwarda IV powinien powstać w Roku 1471 lub – co bardziej prawdopodobne – że Gotycki oryginał został przemalowany w manierze Renesasnowej i darowany bratankowi królewskiemu Krzysztofowi Kolumbowi, który został zapisany do cechu Tkaczy w Genui, gdyż Trybut za kolonie genueńskie na Krymie został przeznaczony na apanaże dla dzieci Warneńczyka.
  Na GOLGOCIE mamy Gdańsk z Motławą płynącą Długim Targiem. Koryto to zostało zakopane na Drogę Paradną przed Pałacem Królewskim, zaś Dwór Artusa jako PAŁAC Joanny został zfrontowany do Pałacu Królewskiego, który potem został przebudowany na kamienice mieszczańskie w związku z urządzeniem rezydencji królewskiej na zamku BISKUPIM.
  Joanna SPOKORNIAŁA, gdyż zamówiła Pomnik ZWYCIĘSTWA ze swą statuą Modlącej Się na Reprezentacyjnym narożu Ratusza, który wykonał Bernt z Uznamu. Pomnik okazał się jednak NIECENZURALNY, gdyż Święty Jerzy TRATUJE Smoka, a Święty Jerzy to Patron Anglii zaś Smok to SPRZYSIĘŻENIE Jaszczurcze tj. Gryfa Pomorskiego. Rada miejska sprzedała więc Pomnik ZWYCIĘSTWA, który miał stanąć przed Dworem Artusa, do Sztokholmu a JEJ portrety w Zbroi w Dworze Artusa kazała ZNISZCZYĆ.
  Wobec tego Joanna wyniosła się do Hamburga. Zabrała ze sobą ołtarz fary Mariackiej, podpisany LUBLIN, który kazała umieścić jako ołtarz Główny katedry hamburskiej, ale Prusacy, którzy prześladowali Joannę, kazali katedrę z Tego Powodu ROZEBRAĆ a Ołtarz sprzedać w Częściach na licytacji.

 137. NICK said

  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/polske-czeka-kryzys-demograficzny-eksperci,33,0,2148641.html

 138. NICK said

  Panie Siggi. (135).
  Tematy były poruszane w Gajówce ale ten artykuł stanowi dobre podsumowanie. ‚Brevier’

 139. AniaK said

  .https://www.youtube.com/watch?v=ab6aJLkV4x4

  Ja rozumiem, że w 1980 roku pani premier była małą dziewczynką i nie bardzo jest w temacie o co walczyli górnicy w tym mieście, ale przed przyjazdem na te obchody – żeby nie fałszować naszej historii – mogła się trochę lepiej przygotować. Dla odświeżenia pamięci:

  Do 21 postulatów wysuniętych przez załogi zakładów strajkujących na Wybrzeżu Międzyzakładowy Komitet Strajkowy w KWK „Manifest Lipcowy” dołączył własne dotyczące spraw płacowych, socjalno-bytowych oraz zarządzania i organizacji pracy. Z tych zaakceptowanych przez rząd PRL i zapisanych w protokole wymienić można m.in.:

  – podnoszenie wysokości zarobków w ścisłej relacji ze wzrostem kosztów utrzymania
  – wprowadzenie wolnych sobót i niedziel
  – wprowadzenie pułapu minimalnej i maksymalnej płacy
  – obniżenie wieku emerytalnego dla pracowników dołowych (przedłożone Sejmowi PRL)
  – zniesienie czterobrygadowego systemu pracy w niektórych kopalniach, w innych ustalenie systemu według uznania załóg
  – przyznanie dodatków pieniężnych za rozłąkę dla pracowników mieszkających w hotelach robotniczych lub kwaterach prywatnych z dala od rodzin
  – zaliczenie pylicy płuc do chorób zawodowych
  – poprawę zaopatrzenia sklepów w przetwory mięsne i zaniechanie sprzedaży tych wyrobów w miejscach innych niż sklepy ogólnej sieci handlowej
  – przyznanie deputatu węglowego wszystkim pracownikom zatrudnionym w górnictwie
  – ograniczenie administracji
  – wprowadzenie racjonalnej gospodarki węglem kamiennym

  Na dokładną analizę każdego punku porozumień chwilowo nie mam czasu, ale korektę do wprowadzenie wolnych sobót i niedziel mogę zrobić od ręki.

  – żądamy umożliwienia każdemu górnikowi pracy w sobotę i niedzielę za kwotę nie mniejszą od minimalnej płacy krajowej za cały miesiąc.

  I teraz może króciutka refleksja. Kto wbijał naszym kopalniom gwóźdź do trumny? Wolne soboty i niedziele o które walczyli górnicy są chyba największym paradoksem tych porozumień. Wolne soboty i niedziele to związkowo-rządowi bohaterowie Sierpnia 80 załatwili swoich synom i wnukom. Ale nie z powodu ojcowskiej miłości tylko z powodu braku kasy.

  Czy pani premier Szydła na pewno pochodzi ze Śląska? Muszę to sprawdzić 🙂

 140. revers said

  Ze spotkan G20

  wersja angielska chinskich newsow

  http://www.news.cn/english/

  wersja telewizyjna

  http://english.cctv.com/

 141. outsiderR said

  Co nieco o historii. Jej fałszowaniu.
  Dawnymi czasy fałszerzy pieniędzy „pojono” ciekłym ołowiem (pono).
  Co z fałszerzami historii dziś? Chociaż po bratersku dać w policzek?
  Inne propozycje?

  http://bastiondialogu.pl/polacy-znowu-manipuluje-sie-nasza-historia/

  PS Mówiąc o policzku miałem na myśli niejakiego Głódzia…

 142. outsiderR said

  AniaK
  „Czy pani premier Szydła na pewno pochodzi ze Śląska? Muszę to sprawdzić🙂”

  Jeśli dysponuje Pani czasem – wiele można dziś sprawdzić. Takie możliwości są…

  https://familysearch.org/ark:/61903/3:1:939V-839X-PX?mode=g&owc=9R1S-829%3A21713801%2C37559001%3Fcc%3D1407440&wc=9R1W-SPF%3A21713801%2C37559001%2C37669101%3Fcc%3D1407440&cc=1407440

  Powyższy link tyczy okolic Radomia, lecz i Śląsk pewnie jest dostępny.
  Szukać Pani Aniu. Szukać 🙂

 143. pawel said

  ad 135. Siggi

  Wniosek słuszny, lecz szanowny autor zapomniał o jeszcze jednej, oprócz ANR sile mogącej skupować grunty rolne. A mianowicie o związkach wyznaniowych.

  Najzabawniejsze jest to że ustawa ta podoba się rolnikom.

 144. revers said

  re136

  http://europa-nachrichten.jimdo.com/eu/

  eurokraci maja inne wskazniki na tle globalizmu odgornego, 1,5 dzietnosci – a jak zabraknie to przysla od saudis 2.8 dzietnosci, troche dzihadzistow z pasami szahida koniecznie.

  http://europa-nachrichten.jimdo.com/eu/

 145. AniaK said

  .http://i.parlamentarny.pl/i/02/40/63/024063_r0_940.jpg

  Bohaterami jesteśmy co widać i słychać. A teraz po kieliszeczku, buźka buźka….Takich emeryturek jak nam nikomu w tym kraju nie udało się załatwić.

  .http://8.s.dziennik.pl/pliki/9413000/9413926-premier-beata-szydlo-2l-minister-900-555.jpg

 146. revers said

  Za 1,5 zlp podwyzki emerytur to i konia nie utuczysz, na bochenek chleba nie starczy, chyba ze z mysla o carteringu w smietnikach.

  Oraz mieszkan na ulicy, jak to doswiadczylo 40 tys. warszawiakow w konfrontacji z ekipa HGW.

  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/530133,reprywatyzacja-do-ostatniego-mieszkania-magazyn-dgp.html

 147. AniaK said

  Re141:
  Nie chce mi się szukać. Na moje oko to ona pochodzi ze wsi. „Krowa” wydojona, to trzeba zrobić podział „krowy” 🙂

 148. Głos Prawdy said

  Jakich „ustępstw” od Rosji w Syrii wymaga Waszyngton?

  W przeddzień prezydentem USA stwierdzono, że bez pewnych ustępstw ze strony Rosji ” Moskwie będzie trudno osiągnąć pokój w Syrii”. Eksperci od razu zaczęli spekulować na temat tego, o jakich konkretnie koncesji mogła iść mowa w oświadczeniu Obamy. Agencja Reuters twierdzi, że dowiedział się o konkretnych „koncesji ze strony Federacji ROSYJSKIEJ”, na które liczą STANY Zjednoczone. Przy tym agencja informacyjna odnosi się do lista Michaela Ratni (specjalny przedstawiciel Waszyngtonu w negocjacjach w sprawie Syrii) członków tzw. umiarkowanej opozycji.

  Z listu Ratni:
  Zakładamy, że Rosja zmusi syrijskie wojskowe statki powietrzne do zaprzestania bombardowania dzielnic kontrolowanych przez siły opozycji. To musi dotknąć i tych obszarów, w których siły opozycji działają obok sił „Джебхат fatah ash-Sham” (to „rebranding” terrorystycznego ugrupowania „Джебхат an-Nusra”, zakazanej w Rosji, – ok. „WE”).

  Na uwagę zasługuje jeszcze jeden faktycznie wymóg USA. Chodzi o to, że Rosja powinna wpłynąć na syryjską armię w celu odblokowania drogi zaopatrzenia bojowników na północ od Aleppo. W USA nazywają w ten sposób „korytarzem humanitarnym”, poprzez który realizowane są dostawy pomocy humanitarnej. W tym samym czasie amerykańskie MEDIA nie oświetlają tego, kiedy dokładnie Stany Zjednoczone prowadzili operacje dotyczące dostawy pomocy humanitarnej dla mieszkańców Aleppo, jeśli „pomocą humanitarną” nie liczyć spasowane z amerykańskich samolotów zasobniki z bronią i amunicją, które w dziwny sposób znalazły się u bojowników.

  W liście pana Ratni stwierdził, że jeśli Moskwa podejmie te „warunki”, USA „zaczynają koordynować swoje działania z Federacją ROSYJSKA do spraw przeciwdziałania „Al-Kaidie”. A to jest wystawione jak ogromne korzyści dla Rosji ze strony USA… Takie wypowiedzi o tym, że Rosja „powinna spełnić warunki” bardziej podobne na szantaż, niż na propozycję współpracy.
  http://pravdoryb.info/kakikh-ustupok-ot-rossii-po-sirii-trebuet-vashington-101502.html

 149. Greg said

  W ostatnim nr. warszawskiej gazety.
  T.W. bezpieki mecenasem Żołnierzy Wyklętych?
  Na zdjęciu razem z L. Żebrowskim!!! (daje do myślenia?)

 150. Głos Prawdy said

  Od razu dwa ukraińscy sportowcy – ukraińskie zawodniczki, zrezygnowali z ukraińskiego dowodu osobistego na korzyść obywatelstwa FR.
  W ukraińskim segmencie sieci społecznościowych drugi dzień z rzędu sypią się przekleństwa w adres ukraińskich sportowców, które postanowili przenieść się do Rosji i zmienić ukraińskie obywatelstwo na rosyjskie.
  http://oko-planet.su/politik/newsday/335000-srazu-dve-ukrainskie-sportsmenki-otkazalis-ot-ukrainskogo-pasporta-v-polzu-grazhdanstva-rf.html

 151. Głos Prawdy said

  USA zaczęły uzbrajać kurdskie wojsko przeciwczołgowymi rakietowymi kompleksami TOW – przeciw Turcji, swojemu sojusznikowi i partnerowi po NATO.
  http://vremya4e.com/world/49004-novosti-nato-ssha-vooruzhayut-kurdov-ptrk-protiv-turcii.html

 152. AniaK said

  .https://www.youtube.com/watch?v=Nb9T8yWvnZc

 153. revers said

  Konsultant Atlantyckiej Organizacji Konsulacyjnej Radek S. za czarownica Klinton oraz jej kochanki Huma B..

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/radoslaw-sikorski-donald-trump-jako-prezydent-jest-niebezpieczny-dla-calej-wspolnoty/62tgl7?utm_source=fb&utm_medium=fb_detal&utm_campaign=podziel_sie

  Kurski w 2014 roku nie widzial z Jaroslawem K. rozstrzeliwan Polakow przez UPA na Majdanie teraz koniukturalnie zobaczyl to co telewizja w 2014 nie pokazala.

  http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/449716,jacek-kurski-na-majdanie-pokazywali-jak-upa-rozstrzeliwuje-polaka.html

 154. ? said

  Polak jednak potrafi:

  Zwycięstwo Łukasza Dyczki w Finale Eurowizji dla Młodych Muzyków!!!

  Dziś wieczorem w Kolonii odbył się konkurs Eurowizji dla Młodych Muzyków w którym, dzięki zwycięstwu w polskim finale wystąpił absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gorlicach, a obecnie uczeń Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach – 18 letni saksofonista Łukasz Dyczko. Wystąpił i osiągnął, jak do tej pory swój największy muzyczny sukces, bo takim z pewnością jest zajęcie 1 miejsca w tak prestiżowym międzynarodowym konkursie.
  http://www.gorlice24.pl/7,7330,Zwyciestwo_Lukasza_Dyczki_w_Finale_Eurowizji_dla_Mlodych_Muzykow.htm

 155. AniaK said

  Ja chyba już wiem kim jest ta postać w środku ni to mężczyzna ni to kobieta. To jest Mamona.

  .https://i1.wp.com/www.encyklo.pl/images/9/94/Jastrzebie_Matki_Kosciola3.jpg

  Oni się modlili do Mamony. Gdyby to była Miriam, Mariam, albo Matka Boża – jak zwał tak zwał – to miasto te zalane byłoby Jej łzami.

  .https://www.youtube.com/watch?v=wPD5QkHbd7w

 156. AniaK said

  To jest miasto szatana. Tysiące rozbitych rodzin, patologia, samobójstwa….Mamona tam takiego bałaganu narobiła że w w głowie się nie mieści. Jak oni nie zdejmą tam mikro Jezusa z mikro krzyża, i posadzą na swoim miejscu, to tam może dojść do wielkiej tragedii. Nigdzie nie widziałam tak smutnych oczu Chrystusa jak w tym kościele.

 157. Asyria said

  https://adnovumteam.wordpress.com/2016/09/04/syria-341-dzien-sprzatania-swiata/
  .https://i1.wp.com/free-news.su/wp-content/uploads/2015/11/siria.jpg
  .https://pp.vk.me/c630519/v630519883/5ab1a/NEl1N-ALzWA.jpg
  Kocioł Aleppo znów szczelnie zatkany…

  G20.https://pp.vk.me/c543107/v543107320/2cdbe/a-OfsnoKUeU.jpg
  Po spotkaniu Ławrow – Kerry, Pan Obama podszedł do Pana Putina. Nie podali sobie ręki, jak zauważyli wścibscy dziennikarze. Pan Obama poprosił Pana Putina o możliwość osobistego spotkania na co zgodził się WWP. Spotkanie ma się odbyć jutro, czyli (DZISIAJ) w poniedziałek i najprawdopodobniej dotyczyć spraw syryjskich.

  Spotkanie „przyjaciół Syrii” ma się odbyc w Londynie w dniu 7 września.

  UNICEF przekazał władzom syryjskim w Hasaka 60 lodówek zasilanych energia słoneczną do przechowywania szczepionek

  Biedni, zniszczeni krwawym reżimem Syryjczycy w Damaszku:

  .https://pp.vk.me/c604819/v604819120/4eaa/35Syvwr_tNQ.jpg
  .https://pp.vk.me/c604819/v604819120/4ebc/AHMgcSZJhfA.jpg
  .https://pp.vk.me/c604819/v604819120/4ec5/TFYhBEovf3Q.jpg

  IZRAEL
  Interesujące opinie na temat dajesz
  Sposób święcenia dnia świętego powoduje wrzenie w Izraelu

  LIBIA
  Wojsko libijskie likwiduje dajesz

  JEMEN
  O sytuacji w Jemenie – tekst i dyskusja w linku

  IRAN

  TURCJA
  Turcja przygotowuje się prawnie i uśpiesznie do wznowienia prac przy budowie przez Federację pierwszej elektrowni atomowej
  Amerykańska dziennikarka uciekła z więzienia dajesz. Została aresztowana w Turcji za nielegalne przekroczenie granicy

  Kalifat Europa
  Tusk przyznaje że możliwości Jewrosojuza są na wyczerpaniu. Chodzi o przyjmowanie nowych kolonistów…
  Bułgaria odmawia przyjmowania kolonistów
  Berlin. Wczorajszy marsz przeciwko faszyzmowi
  Francuzi informują że USA dokonały „cyberataku” na pałac Elizejski w roku 2012

  DODATKI
  Czy USA wywołają III WŚ przed wyborami?
  Dlaczego USA okrążają Federację siecią laboratoriów biologicznych?
  Samoloty SU-33 z lotniskowca Admirał Kuźniecow otrzymają przed wyruszeniem na misję do Syrii najnowsze systemy celowania
  Kontrakt stulecia na modernizację i dostawę rosyjskich samolotów do Indii
  Parę zdań ciekawych i zdjęć o 101 Dywizji Powietrzno Desantowej
  W Rosji trwają przygotowania do nacjonalizacji Centrobanku
  Powojenne czasy. Operation „Paperclip”
  .https://pp.vk.me/c631717/v631717973/4b0a9/eOhRzawGPVc.jpg

  Starczy tego, bo Herr Hasso C., pani AniaK, Panowie Boydar i Maćko nie będą udzielać się w Gajówce.
  Po-zdrawiam

 158. AniaK said

  korekta
  Jak zacznę coś poprawiać to zawsze więcej bałaganu narobię.

  To jest miasto szatana. Tysiące rozbitych rodzin, patologia, samobójstwa….Mamona tam takiego bałaganu narobiła że w głowie się nie mieści. Jak oni nie zdejmą tam mikro Jezusa z mikro krzyża, i nie posadzą na swoim miejscu, to tam może dojść do wielkiej tragedii. Nigdzie nie widziałam tak smutnych oczu Chrystusa jak w tym kościele.

 159. AniaK said

  …i trochę większego nie posadzą na swoim miejscu…

  Ja Go tam zobaczyłam dopiero po założeniu okularów 🙂

 160. AniaK said

  A nierozbite rodziny też nie do końca prawidłowo tam funkcjonują. W tych czasami bywa jeszcze gorzej.

  http://www.se.pl/wiadomosci/polska/pozar-w-jastrzebiu-zdroju-dariusz-p-wsciek-sie-bo-mysla-ze-rodzina-nie-sponea_388958.html

 161. Lily said

  Ad 144.
  Smolensk kosztuje. Odszkodowania,renty,eksperci,
  pomniki,ksiazki,film,miesiecznice,prelekcje.
  Jestem bardzo ciekawa,czym Pis by sie zajmowal jak nie bylo by tego Smolenska.
  Maja okazje wypromowac kogos, na
  „wielkiego Polaka”,”lidera”,meza stanu”.
  Oni zyja w luksusach,a „gorszy sort”, ich
  nie obchodzi.

 162. Boydar said

  @ Pani Ania

  http://www.mposita.lublin.pl/

 163. Boydar said

  http://wiadomosci.onet.pl/szczecin/rpo-zajmie-sie-sprawa-smierci-lekarki-w-bialogardzie/643wej

 164. matirani said

  Jugosławia. Wojna wywołana przez USA. William Engdahl podaje:

  The Bush Administration lit the match in November 1990 when the US Congress passed the Administration’s proposed 1991 Foreign Operations Appropriations Act 101-513. The new US law provided that any part of Yugoslavia failing to declare independence from Yugoslavia within six months of the act would lose all US financial support. The law demanded separate elections in each of the six Yugoslav republics, supervised by the US State Department. It also stipulated that any US or IMF aid must go directly to each republic and not to the central Yugoslav government…
  I tak to się zaczęło. Ratowanie hegemonii NATO i zabezpieczanie zysków przemysłu wojennego.

 165. matirani said

  Jak to dobrze , że są mądrzy i pomocni ludzie na liście, publikujący interesujące linki
  Na przykład przypomnienie o użyteczności czytania wieści z Chin:

  http://news.xinhuanet.com/english/2016-09/05/c_135663775.htm

  … cytat : Gosset noted that Xi has asked his G20 colleagues to avoid empty talks — he wants concrete results and effectiveness.

  As he sees it, at present there is probably no better place than in China to reassure countries facing economic difficulties and to send a message of confidence for the future of the global economy, since China is still among the best-performing economies in the G20 club despite a gradual slowdown.

 166. Maćko said

  http://www.pch24.pl/pismo,55
  Niemieckie rewolucje
  Polonia Christiana
  nr 52 Wrzesień-Październik 2016
  Dlaczego Niemcy odsuwają się od Boga? Czy państwo niemieckie rozliczyło się ze swoją przeszłością oraz jak zmienia się stosunek niemieckich obywateli do imigrantów? Tematem przewodnim 52 numeru magazynu „Polonia Christiana” jest nasz zachodni sąsiad – Niemcy.

  W numerze przeczytamy także o fali nienawiści, z którą musiał zmierzyć się kardynał Robert Sarah wyłącznie za swą troskę o cześć dla Najświętszego Sakramentu. Zupełną niespodzianką dla wielu okaże się też tekst o prawdziwym obliczu świętego Franciszka z Asyżu.
  Spis treści
  EDYTORIAL
  Sławomir Skiba Co zdeformowało Niemcy?
  POLSKA
  Bartosz Chełmiński Rzeczpospolita znaczy: dobro wspólne
  Jakub Majewski Pola nie dla Polaków
  Krzysztof Jasiński Stawić czoła antypolonizmowi
  Krzysztof Gędłek Młodzi – promyk nadziei
  Rozmowa z dr. Lechem Haydukiewiczem Niewolnicy socjalnej wolności
  Roman Motoła Aborcyjny kompromis czy prawo i sprawiedliwość?
  FELIETONY
  Andrzej Pilipiuk Zamknięte witryny
  Tomasz A. Żak Lek – tury polskości
  Grzegorz Braun Strategie zakłamania
  Stanisław Michalkiewicz Sojusznik Naszych Sojuszników
  Krystian Kratiuk Coś ty Kościołowi uczynił, kardynale?
  ORDO IURIS
  Nikodem Bernaciak, Katarzyna Zych Kogo karać za dzieciobójstwo?
  ŚWIAT
  Krzysztof Warecki Erdogan rzuca wyzwanie
  Tomasz Cukiernik TTIP – szansa czy zagrożenie?
  Bogdan Dobosz Posprzątać po lewicy
  CYWILIZACJA
  Bogna Białecka Joga w psychoterapii
  Rozmowa z ks.prof. Waldemarem Chrostowskim Czy wolno jeszcze nawracać żydów?
  Krystian Kratiuk Fałszywy obraz z ducha fałszywego
  Grzegorz Kucharczyk Jak gaśnie lumen rationis
  TEMAT NUMERU: NIEMIECKIE REWOLUCJE
  Krystian Kratiuk Wir werden nicht dienen!
  Tadeusz Marczak Powrót kwestii niemieckiej
  ks. prof. Tadeusz Guz Zrozumieć Niemców
  Rozmowa z prof. Bogdanem Musiałem Czują się moralnie lepsi
  Roman Kochnowski Cienka politura?
  CREDO
  Kardynał Raymond Leo Burke Sentymentalny fałsz
  HISTORIA
  Jacek Kowalski Między inwazją tatarską, Saracenami a Paryżem
  Katarzyna Malicka Żegnaj, Miasto Semper Fidelis!
  Andrzej Solak Blizny Budapesztu
  Jarosław Szarek Dał nam przykład Sienkiewicz
  NASZE DZIEDZICTWO
  Jan Gać Czy ich pamiętasz, Ostio?
  Filip Obara Przybytek cnót i cudów
  PRAWDA, DOBRO, PIĘKNO
  Rozmowa z Zygmuntem Magierą Liturgia trydencka sprzyja pięknej muzyce
  Leonard Przybysz Fluctuat nec mergitur
  WYKWINTNA KUCHNIA
  Bogusław Bajor Mnisi wiedzą, co to smak!
  KRZYŻOWIEC XX WIEKU
  Plinio Corrêa de Oliveira Złowieszczy królik

 167. revers said

  Smutna refleksja Polaka nad Prezydentem swojego kraju …

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/09/02/smutna-refleksja-polaka-nad-prezydentem-swojego-kraju/

 168. Siggi said

  To trza naukowo przeanalizować.Nie zabieram się do tego,bo nie moja branża,ale widoczki jak to wszystko „pierdalło”(…termin z poznańskiego)są malownicze,podniecające i jakieś wstępne wnioski można wysnuć,ale trza być fachowcem.Wqrviające jest to,że żółtki północnokoreańskie puszczajo rakietki jak … bąki po grochówce i im nic,nawet Sammit-20 w Chinach Ludowych się nie ustosunkował do tego.

  http://politikus.ru/events/83531-gadaem-o-prichinah-i-posledstviyah-avarii-falcon-9-pervogo-sentyabrya.html

 169. Siggi said

  Dot.lp.168.Tu ciąg dalszy w polskiej wersji …

  https://www.wprost.pl/swiat/10021697/Eksplozja-Falcon-9-Na-sekunde-przed-wybuchem-kamery-zarejestrowaly-no-wlasnie-co.html

 170. NICK said

  Paweł. (143).
  Dobra uwaga.

 171. Boydar said

  „… Wydaje się, że dorosłe ptaki nie identyfikują ślimaka jako drapieżnika. Były przypadki, że mając ślimaka w gnieździe, duże ptaki próbowały wręcz dalej wysiadywać …”

  http://wyborcza.pl/1,75398,20642739,slimaki-spod-wroclawia-zjadaja-piskleta-odkrycie-bylo-szokujace.html#TRNajCzytSST

  Skąd ja znam ten mechanizm …

 172. jamek said

  [!!!] FAŁSZYWY PROROK RZEKŁ:

  „Ludzkość przeżywa kryzys nie tylko ekonomiczny i finansowy również ekologiczny, wychowawczy, moralny, ludzki. Kiedy mówimy o kryzysie, mówimy o niebezpieczeństwach, ale także o szansach.

  Co jest naszą szansą? Być solidarnym.

  Chodź, pomóż mi!

  Aby każdy wnosił wkład we wspólne dobro i w budowę społeczeństwa, które stawia w centrum OSOBĘ LUDZKĄ.”

 173. Premizlauis said

  http://newsweb.pl/2016/09/05/101-letni-kombatant-wyrzucony-z-mieszkania-sprawa-ma-zwiazek-z-afera-reprywatyzacyjna/

 174. Greg said

  #Maćko
  Dobrze że to wkleiłeś!
  Przy tym zalewie debilizmu trzeba zachęcać ludzi do czytania, prenumeraty ,,Polonia Christiana”
  Jeden z ostatnich bastionów cywilizacji łacińskiej!

 175. Greg said

  #AniaK
  Proszę zobaczyć film ,,Golgota Beskidów”
  Tam jest dopiero PROFANACJA!
  Za zgodą ,,biskupów” miejsca!!!

 176. Siggi said

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/133603,co-sie-dzieje-na-ukrainie-05-09-2016

 177. Siggi said

  Międzywojnie Rzeplitej II ponury okres w naszych dziejach…

  http://okres-prl.blog.onet.pl/2016/09/02/nie-wolno-budowac-przyszlosci-na-falszu-i-obludzie-zaklamaniu-lekcja-historii/

 178. NICK said

  Wstałem o czwartej.

  Dobranoc.
  Bez kropki ponieważ polskie dziecko gra:
  https://www.bing.com/videos/search?q=gitara+klasycznie+utwory&view=detail&mid=1CC5E6AFDF85DBA7CDC01CC5E6AFDF85DBA7CDC0&FORM=VIRE

 179. Alina said

  154
  Dzięki za link do informacji o występie wybitnie zdolnego młodego Polaka.
  Tu równie wybitny młody Chorwat, wzruszający:

 180. NICK said

  Ależ się ułożyło, Alino, Pani. (179).
  Nomen omen?
  Słowiańsko i po drodze. I, ładnie.

  Wydaje się, że krzewienie kultury słowiańskiej, w tym polskiej, może być ZNACZĄCYM. Działaniem.

 181. AniaK said

  Re175:
  Panie Greg, dobrze że mnie Pan uprzedził. Takich filmów nie wolno mi oglądać.

 182. re1truth2 said

  Re 149
  Czy o to zdjęcie chodzi .http://m.wm.pl/2015/02/z9/p1090586as-232116.jpg
  http://wydminy.wm.pl/247578,Tego-dnia-Wydminy-byly-w-wolnej-Polsce.html
  https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/4134-koniecznie-przeczytajcie-tajny-wspolpracownik-bezpieki-mecenasem-zolnierzy-wykletych

 183. konik said

  Czy celem „polskiej” polityki zagranicznej jest powrót do Granic Polskich ustalonych w Traktacie Wersalskim ?
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/09/05/czy-celem-polskiej-polityki-zagranicznej-jest-powrot-do-granic-polskich-ustalonych-w-traktacie-wersalskim/

 184. osoba prywatna said

  Józef Wilk z Solidarności ma 31 tys. zł pensji – tak się upasł kolejowy związkowiec
  http://www.se.pl/wiadomosci/polska/jozef-wilk-z-solidarnosci-ma-31-tys-zl-pensji-tak-sie-upasl-kolejowy-zwiazkowiec_339334.html

 185. osoba prywatna said

  „Wizyta” (1971) – film psychologiczny krótkometrażowy
  .https://www.youtube.com/watch?v=bCW471dcHZ8

 186. konik said

  Oto zgodnie z ogłoszonymi ostatnio przez ukraiński urząd statystyczny danymi, tylko w pierwszym półroczu 2016 tamtejsza populacja zmniejszyła się o 87 tysięcy osób zaś w okresie 25 lat niepodległości liczba ludności spadła o 9,5 miliona – z 52 mln w roku 1991 do 42, 7 mln obecnie. To dane optymistyczne, gdyż ujmują także ludność Krymu oraz Donbasu a także emigrację zarobkową szacowaną na ca 2,5 mln osób. Realnie zatem należy określić liczbę ludności „samostijnej” na ok. 36 milionów. To samo źródło podaje, że 72,3 % mieszkańców Ukrainy żyje w biedzie zaś klasę średnią stanowi … 0,7 % !

  W czasach Związku Radzieckiego ekonomika Ukraińskiej SRR plasowała się w okolicach 10 – 20 miejsca w skali światowej – dzisiaj zajmuje miejsce 150! Przez 25 lat nie tylko nie udało się przekroczyć dochodu USRR,ale i do osiągnięcia jego poziomu brakuje przeszło 40 %! Jak się można domyślać, owe „sukcesy” przekładają się wprost na popularność aktualnych władz co znakomicie ilustruje sondaż „Najlepsi w 25 – leciu Ukrainy” przeprowadzony 02. 08. 16 przez redakcję ukraińskich „Wiesti” – gazetę i rozgłośnię radiową. Najlepszym prezydentem obwołano w nim … Wiktora Janukowycza…
  Czytaj całość … http://gazetabaltycka.pl/promowane/zle-sie-dzieje-na-ukrainie-beda-roszczenia-terytorialne-wobec-polski

 187. Putrapolski said

  Nigel Farage Speaks at Donald Trump Rally in Jackson
  .https://www.youtube.com/watch?v=oj4K9fr_WgY

 188. guła said

  A to zdjęcie?
  .http://www.matkakosciola-jastrzebie.pl/templates/default/img//2.jpg

 189. Siggi said

  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/94152-turecki-prokurator-ruch-gulena-to-robota-cia-jak-mormoni-i-scjentolodzy

 190. Listwa said

  Jakby Pan Gajowy zechciał na pocztę zajrzeć w wolnej chwili.

  dgmarucha gmail.com

 191. konik said

  Jestem rosyjskim okupantem

  […]Oto zgodnie z ogłoszonymi ostatnio przez ukraiński urząd statystyczny danymi, tylko w pierwszym półroczu 2016 tamtejsza populacja zmniejszyła się o 87 tysięcy osób zaś w okresie 25 lat niepodległości liczba ludności spadła o 9,5 miliona – z 52 mln w roku 1991 do 42, 7 mln obecnie. To dane optymistyczne, gdyż ujmują także ludność Krymu oraz Donbasu a także emigrację zarobkową szacowaną na ca 2,5 mln osób. Realnie zatem należy określić liczbę ludności „samostijnej” na ok. 36 milionów. To samo źródło podaje, że 72,3 % mieszkańców Ukrainy żyje w biedzie zaś klasę średnią stanowi … 0,7 % !

  W czasach Związku Radzieckiego ekonomika Ukraińskiej SRR plasowała się w okolicach 10 – 20 miejsca w skali światowej – dzisiaj zajmuje miejsce 150! Przez 25 lat nie tylko nie udało się przekroczyć dochodu USRR,ale i do osiągnięcia jego poziomu brakuje przeszło 40 %! Jak się można domyślać, owe „sukcesy” przekładają się wprost na popularność aktualnych władz co znakomicie ilustruje sondaż „Najlepsi w 25 – leciu Ukrainy” przeprowadzony 02. 08. 16 przez redakcję ukraińskich „Wiesti” – gazetę i rozgłośnię radiową. Najlepszym prezydentem obwołano w nim … Wiktora Janukowycza…[..]
  Czytaj całość … http://gazetabaltycka.pl/promowane/zle-sie-dzieje-na-ukrainie-beda-roszczenia-terytorialne-wobec-polski

 192. AniaK said

  Re188:
  Też niewolno, ale do kościoła czasami trzeba zajrzeć 🙂

 193. AniaK said

  To jest Matka Boża. Rozkraczona, z podwiniętą sukienką…szkoda że majtek jej jeszcze nie widać. Brak słów.

 194. AniaK said

 195. Siggi said

  Wszyscy chcą rozmawiać z Rosją – koniec sankcji jest naturalną koniecznością

  5 września Autor: krakauer
  https://obserwatorpolityczny.pl/?p=43099

 196. Siggi said

  Jako auto-chton lubuski też bym nie głosował na nią.Zrobiła się taka ropuchowata,łązi ciągle w portkach,bezguście,coraz tłuściejsza,że ciężko patrzeć tem bardziej głosować.

  http://pl.blastingnews.com/europa/2016/09/meklemburgia-angela-merkel-dostala-zolta-kartke-od-wyborcow-001101229.html

 197. Siggi said

  Ludzie ! Wyluzujcie się ,bo ocipieć można od tego wszystkiego co nas otacza.
  >>>>https://www.youtube.com/watch?v=oPcCZXl5otU

 198. Maćko said

  Poniewaz dalej bywaja tu jacys tacy dziwni ludzie, co wstawiaja jakies skrzeczace nagrania muzyczne czy inne duperelki landrynkowe, to cóz, wpadlem miedzy kruki, wstawie i ja, tyle ze cos duzo przydatniejszego:

  Polaków obrazac mozna, Niemców moze tez… a Zydów nie wolno…ciekawe!

 199. Siggi said

  Może ta publikacja już tu była wcześniej?Aktualność wielu sformułowań nie nie straciły na znaczeniu ,a wręcz zyskały.Dlatego polecam ten tekst uwadze bywalców tego Salonu.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/paul-craig-roberts-grozba-unicestwienia-swiata-zniszczone-zaufanie-miedzy-rosja-i-ameryka-2015-03

 200. L2P said

  Dla Przyszlosci;

  Kształcenie dzieci Jahwe (wymawiane „Yah-Way”) Białych ludzi Zachodu Europy i krajów, w tym Stanów Zjednoczonych i Islandii, którzy są synami i córkami Jahwe, którzy są z domu Jakuba -Israel i są domem Judy. ( to nie dzisiejsi Żydzi ! ) 

  Reuben to Holandia, Symeon to Hiszpania, Juda [ teraz rozumiemy..? ] to kraje germańskie, Niemcy, Irlandia, Szkocja i Biala Europa wschodnia – Białorus – Rus.ja (Juda miał dwoch synów). Zabulon to Francja, Isaszar to Finlandia, Dan to Dania, Gad to Włochy, Asher to Szwecja, Neftalego to Norwegia, Benjamin to Islandia, Dom Józefa mial podwójnie; Efraim to Anglia, Manasses Stany Zjednoczone, Kanada, Australia- z 13 Orlami i gałązkami oliwnymi i 13 strzałami w naszych narodowych i rasowych godlach-pieczeciach. Wszyscy Biali Europejczycy mezczyzni, kobiety i dzieci sa dziecmi YHVH – nie sa Zydami.

  Aktualnie Zydzi przejeli `wszystko` co nasze i zafalszowali te rzeczywistosc na swoja korzysc, zamieniajac sie `stanami bytu`[ blogoslawienstwo Jakuba i Ezawa- `starszy brat` JPII ] tj rola jaka odgrywamy na ziemi. Zawsze to robili i do tego sa stworzeni, to jest odwieczne, poprzez lichwe, falszywe wojny i infiltracje….w koncu zapanowuja i gloryfikuja lobotomie rzeczywistosci poprzez `zapomnienie`, jak Biblia informuje, nastaje ich czas i ich rzady..

  [ odchodzac poprzez grzech od Boga, co promuja i o czym doskonale wiedza [ studia Tory ],
  zmuszaja nas w bezwzgledny sposob do grzechu i potem akceptacji tego stanu i zlych rzeczy…]

  Niech laska Panska oswieca i prowadzi…

 201. ALFAPOLONIER_14 said

  !!!!! Tak się bawi policja w Londynie. SZOK!!! A głupie i niedojrzałe białe kobiety, przez śmierdzącego żyda uchowane (bo NIE wychowane), jeszcze naiwnie się z tego cieszą… !!!!!

 202. marrkerr said

  Duterte, który objął rządy na Filipinach w czerwcu br., zezwolił policji i służbom bezpieczeństwa na stosowanie kary śmierci wobec handlarzy narkotyków bez wyroku sądowego. Ocenia się, że zabito w ten sposób na Filipinach od czerwca ponad 2 tys. handlarzy narkotyków i narkomanów.

  http://wpolityce.pl/swiat/307326-obrazony-barack-obama-odwolal-spotkanie-z-prezydentem-filipin

 203. Siggi said

  http://prostozmostu.net/news/ukrainski-polityk-zachodnia-ukraina-powinna-byc-zwrocona-polsce

  Tu jedna z wypowiedzi I.Berkuta na YouTubie…
  >>https://www.youtube.com/watch?v=N4H7-Bhodzk

 204. AniaK said

  Czy oni przypadkiem mnie tam nie obgadują?

  http://www.pomponik.pl/plotki/news-beata-szydlo-i-andrzej-duda-na-premierze-smolenska,nId,2263569

 205. L2P said

  ad 201

  to chucpa w wykonaniu czarnych platnych debili cynikow, niemniej tak to postepuje niszczenie bialej cywilizacji i faktycznie najlatwiej poprzez nawiedzanie kobiety [ Ewa Biblijna ] a i dalej juz znamy…

 206. AniaK said

  http://film.onet.pl/smolensk-uroczysta-premiera-filmu/chh62y

  „Premiera filmu „Smoleńsk” była już wielokrotnie przekładana. ”

  Jak już tyle razy była przekładana to nie mogli troszkę poczekać na najnowsze odkrycia pana Macierewicza? Ponoć czeka nas jakaś nowa sensacja. Boję się, że na tym jednym filmie się nie skończy 🙂

  Po konsultacji z reżyserem.

  DRODZY RODACY. OTWÓRZCIE SZEROKO OCZY. TAK WYGLĄDA MANIPULACJA PRAWDĄ NA KOSZT PODATNIKA. KŁAMSTWO MA MOC! MATA CO CHCETA.

 207. AniaK said

  Czy pani premier nie podpuszcza przypadkiem pana prezydenta żeby mi wpie…lił?

  .http://i.iplsc.com/prezydent-andrzej-duda-i-premier-beata-szydlo/0005VT1ATDG36J7G-C122-F4.jpg

 208. AniaK said

  .https://www.youtube.com/watch?v=DmF1RFVtUIw

 209. AniaK said

  Ja chyba wiem co oni kombinują. Niektórzy od 31 sierpnia imprezują ciągiem.

  ROZPI…OLIĆ TEN KRAJ, I ZROBIĆ Z NIEGO WIELKIE POLSKIE HOLLYWOOD

 210. AniaK said

 211. AniaK said

  .https://www.youtube.com/watch?v=hglb3C3ZplY

 212. AniaK said

  .https://www.youtube.com/watch?v=r5V3FT3RXx4

 213. Lily said

  Ad 198.
  Osobnik ten,jak dla mnie jest 100 procent niewiarygodny.Dlugo nie mogl dopchac sie do koryta,az w koncu stwierdzili,ze moze byc im przydatny. Tez,jak to niejaki Kaczynski oswiedczyl,z tzw,”lepszego sortu”,or „we the people”,wedlug innego osobnika.
  Geny nie klamia.

 214. Julka said

  Clinton za jeden wykład w USA bierze 700 tys.$, w Rosji 500. Rzekłabym barachło. Ciekawe co i komu wykłada.http://prezydent.neon24.pl/post/133630,fundacja-bila-i-hilary-clinton-i-milionyhttp://prezydent.neon24.pl/post/133630,fundacja-bila-i-hilary-clinton-i-miliony

 215. guła said

  Panno Aniu 188 trzeba zapisać na dysku. Otworzyć w swoim stosownym programie i wówczas Panno Aniu, dojrzy Panna to, czego nie widzi.

 216. Greg said

  Panie Romanie.
  Proszę prześledzić i zdać relację.
  Czerwone światełko?
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/fema-zlozyla-zamowienie-na-5-milionow-butelek-wody

 217. maasteer said

  https://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fi0.wp.com%2F3.bp.blogspot.com%2F-B1Mhma0QyiM%2FTY8QAZGdaYI%2FAAAAAAAAAQs%2FtLtjPVSqThY%2Fs1600%2Fposlak.JPG%3Fw%3D622&imgrefurl=http%3A%2F%2Fblogpublika.com%2F2015%2F10%2F25%2Frequiem-dla-czasu-letniego%2F&docid=xJaGxIevQxCH7M&tbnid=wagA1CQptWVRMM%3A&w=365&h=352&client=firefox-b&bih=596&biw=853&ved=0ahUKEwjWsrbR2frOAhUGXSwKHbC0CgIQMwhCKB4wHg&iact=mrc&uact=8

 218. maasteer said

  sorki link sie zepsuł
  miało być:

 219. zeev said

  Slowa-KIA:)))
  Silvia Petruchová=Silvia Shahzad
  http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/podivna-svadba-politicky-zenich-svadbu-neprisiel-ona-aj-tak-vydala.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: