Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Możem nożem

Posted by Marucha w dniu 2016-09-03 (sobota)

Aresztowanie wnuka Lecha Wałęsy (zdjęcie) za wzbogacenie nożem swojej byłej konkubiny odzwierciedla tylko stan upadku „elit” broniących III RP. Promocja noży w mediach wspierających Wałęsę towarzyszy atmosferze agresji promowanej przez te media.

Tak się składa, że akurat kiedy Lech Wałęsa postawił sprawę na ostrzu noża i grozi demokratycznie wybranemu rządowi suwerennej Polski wojną domową, jego 19-o letni wnuk Dominik (zdjęcie powyżej) został aresztowany pod zarzutem ugodzenia nożem swojej byłej konkubiny. Czyn został zakwalifikowany jako (cytat): „znęcanie się w zbiegu z uszkodzeniem ciała”. Nożownik Wałęsa siedzi z areszcie i trwa śledztwo.

Czy można się dziwić temu atakowi ? Raczej nie, z oczywistych powodów:

1. Europejska konwencja o zapobieganiu przemocy wobec kobiet została zawieszona rok temu decyzją Angeli Merkel (która, tak jak wcześniej Hitler, może wszystko) i hordy muzułmańskich migrantów molestują, gwałcą i nawet mordują kobiety, od Szwecji, poprzez Niemcy aż po Austrię. Także Polki.
>monsieurb.neon24.pl/post/131537,pieklo-kobiet-w-wiedniu
>monsieurb.neon24.pl/post/132755,zalatwie-cie-dziwko
>monsieurb.neon24.pl/post/132859,morduja-polki-juz-cztery

2. Media przyjazne Wałęsie, od Wyborczej po TVN, systematycznie podsycają atmosferę nienawiści, promując w tym samym czasie wizerunek noża w zlobotomizowanym społeczeństwie (zdjęcia poniżej).

3. Skoro dziadek Wałęsa nie ustaje w pluciu jadem i grożeniu demokratycznie wybranym władzom naszego kraju, to co się dziwić wnukowi, że naśladuje dziadka i odwołuje się do przemocy kiedy tylko coś idzie nie po jego myśli ? Tak zbieramy owoce wychowania młodych przez rządy najpierw samego Wałęsy a potem podłączonej pod niego wizerunkowo Platformy.

To nie pierwsza kolizja klanu Wałęsów w prawem karnym. Syn noblisty, Przemysław, nachlewał się i doznawał ataków pomroczności jasnej za kierownicą samochodu, pierwszy raz jego adwokatom udało się go wybronić akrobacjami prawnymi, drugi raz już nie:

>http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Pomrocznosc-jasna-znow-skazany,wid,1376155,wiadomosc.html

Młody nożownik Wałęsa też prawdopodobnie schowa się za pomrocznością jasną. Albo raczej za patriotyzmem. Po prostu trenował trochę przed wojną domową zapowiedzianą przez jego dziadka (dorżnąć watahy). To nie był akt przemocy wobec kobiety, tylko wypadek na poligonie.

Na noże czyli taka nowa świecka tradycja:

Rok temu dorzynanie watah zawitało do matecznika Platformy:

Umysł ostry jak nóż:

http://www.mpolska24.pl

Admin

Komentarze 23 to “Możem nożem”

 1. Edwin said

  Z ta biblioteka to dobre. Ale jednoczesnie smutne i prawdziwe.

 2. Adam Ryglowski said

  Jakie drzewo – taki klin …

 3. NICK said

  Jabłonka parchata rodzi/przysposobuje podobne sobie owoce.
  Mało tego.
  Zakaża/zaraża.
  Poprzez mendia.

  Gra.

  Polityków. Na ciele Wałęsy zaczyna nie tyle wqurviać co świadczyć to samo.
  O Wałęsie, niektórzy piszą Lejba Kohne, jak i o nich samych.
  Jedno przyrodzenie ich wydało.
  Piekielne.

 4. Heh said

  Patrząc na współczesnych nastolatków można przypuszczać że pewnie konkubina wnusia wałęsowego nie chciała w pupę, z pupy do buzi lub nie chciała go zeszmacić gwałcąc go jednocześnie w anus za pomoca tzw strapona.

 5. Longinus said

  Smrody smierdzace I zlodzieje rzadza ta POLSKA.A polak jest zadowolony bo moze wyjechac na zachod I kupi stare BMW czy AUDI.I sie cieszy bo jest ;;ktus;;;A tak poprawdzie jest zerem intelektualnym.To jest nasza tozsamosc dzisiejszego polaka.Amen tyle w tym temacie.

 6. Adam Ryglowski said

  P. Longinus -Ad 5)
  Dokładam drugie AMEN (ale tylko do zachodu słońca).
  Być może jutro polactwo na powrót stanie się Polakami .

  (no dobra , … jestem poje..ny – bo jeszcze nie było dwóch niedziel w kupie , ani … )

 7. adsenior said

  Po prostu napadła wnusia rodzinna choroba bolkowego stadła- POMROCZNOŚĆ JASNA!!

 8. jamek said

 9. Nóż kuchenny za dwie dychy??? 🙂 Przyzwoity nóż kuchenny kosztuje trzy stówy! 🙂

 10. gorce said

  Nie może dobre drzewo rodzić złych owoców, ani złe drzewo rodzić dobrych owoców”

 11. Racjonalista said

  Te same nożowe geny, bo ponoć i Bolek za młodu, gdy żył w PGRze, zbawiał się dźganiem ludzi nożem podczas wiejskich zabaw np. w remizie.

 12. Chef said

  Nóż szefa. Hamburgeryzacja na siłę populacji Polin sięga dna. Chef’s knife oznacza ni mniej ni więcej co nóż kuchmistrza. Szef to na jajkach, jak mnie uczono za młodu. Wierze na słowo, bo na żadnym jajku nie widziałem jeszcze szefa.

 13. heh said

  To jest dobry nóż a tym z gazety to bym nawet psu nie kroił karmy.

 14. Bylo do przewidzenia…..lumpenproletariacka progenitura a nie jakas tam „elita”. Szkoda czasu i atlasu.

 15. chef said

  Japońce od wielu stuleci słynęli z posiadania najlepszej stali na noże. O katanach krąża legendy, nie wiadomo czy prawdziwe, ale fantastyczne.

 16. AniaK said

  „Ilekroć TVN24 robi wywiad z Wałęsą przedstawia go na tle biblioteki. A przecież gamoń nie przeczytał żadnej książki.”

  Ale napisał kilka. Ma swój blog, nauczył się obsługiwać Facebooka….:)

 17. Bebebe said

  Panie Chef,
  Nie tylko najlepsze, najdroższe, to jeszcze robione na wymiar,dla konkretnej osoby dopasowane do konkretnej ręki, więc super ergonomiczne.ponoć czeka się dosyć długo na odebranie takiego noża od producenta…

 18. RSA said

  Wałęsy nie lubię, a nawet powiem więcej – nie szanuję. Ale zaraz się wnuka czepiać, nastolatka jeszcze, że babę kujnął kozikiem? W świętokrzyskim każdy chodzi z kosą w kieszeni i nikt z tego powodu nie robi wielkiej sprawy. Co innego, gdyby miał nielegalną giwerę. Zresztą – może to ona go napadła, a on się tylko bronił? Z babami nigdy nie wiadomo…

 19. revers said

  re15,17

  na yutube pelno filmkow jest wrzuconych jak zrobic z preta stalowego, zbrojniowego, lub nawet z stalowych, sprezynujacych pasow po starych tylnich resorach starych samochodow, japonskie katany, dalmascenckie noze i kindzaly.

  I to wykuwane czesto na wiekowych dmuchawach i wiekowych recepturach lub dalmascenska obrobka stali.

  A u Walesow to juz genetyczna pomrocznosc jasna, wczesniej rozjezdzali na pasach dla pieszych nauczycielki, lub wyprzedzali motocyklem na 3 ciego.

 20. Premizlaus said

  Re 4:
  Kimkolwiek Pan jesteś, to proszę się wstrzymaj od takiej pornowerbalności.

 21. Premizlaus said

  Poprawka: proszę się wstrzymać

 22. La Reine Toronto said

  Jak widze jakiegos ‚Walese’ w mediach to mi sie zbiera na torsje. Nie rozumiem dlaczego oni nadal maja taki wplyw na Polakow i Polske? Ludzie co wy nie potraficie krytycznie myslec?

  Za pieniądze można z osła zrobić posła.
  Admin

 23. ramol said

  Panie Scyzoryk (RSA). Nóż w kieszeni można, a nawet trzeba nosić. Powinno być można nosić i spluwę. Dieło w tom szto należy się wiedzieć, kiedy, jak i do czego używa się wspomnianych narzędzi. Na tym polega kultura współzycia. Jeśli trzeba zabraniać posiadania noży, widelcy, wykałaczky czy inne klucze francuskie, to znacze ze z mentalnościa narodu zrobiło sie coś nie tak.

  Albo władze rozmaitych szczebli chcą żebyśmy uwierzyli że z nasza mentalnościa narodową jest coś nie tak.

  Na Kurpiach też sie nosi noże po kieszeniach. Nazwa Kurpi Czerwonych pochodzi od zwyczajowo czerwonej drewnianej rączki noża. Podobno.

  P.S. U nasz powiada się o Was Scyzoryki z sympatią. bo pamiętamy jak przedzieraliście się do Stolycy na Powstanie. I o Lubelakach też, ale to już nie na temat.

Sorry, the comment form is closed at this time.