Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Polska: KOD stworzy Państwo Podziemne

Posted by Marucha w dniu 2016-09-04 (Niedziela)

W propagandowym filmie Obywatelski zryw, nakręconym przez Nowoczesną Ryszarda Petru, Mateusz Kijowski wypowiedział się na temat przyszłych kierunków działalności tzw. Komitetu Obrony Demokracji.

– Na początku zerwaliśmy się, bo niszczono nam instytucje. Te instytucje są coraz bardziej niszczone, więc teraz drugi etap jest taki, że musimy zacząć zakładać własne instytucje. I tutaj chciałbym przewrotnie użyć takiego hasła: „1944 pamiętamy”. Może nie dokładnie 1944, ale pamiętajmy co robiła Polska podziemna, kiedy nie było państwa wolnego – budowała państwo podziemne. – powiedział Kijowski. Jak dodał, mają to być instytucje, które pomogą przenieść wartości, wolności, swobody przez czas opresji.

Tytanizm intelektualny tej wypowiedzi dorównuje podobnym słowom Jacka Żakowskiego, który obwieścił, że KOD powinien stać się polskim Hamasem.

Źródło: Polska Agencja Prasowa

Komentarz Redakcji: Na załączonym zdjęciu młodzieżówka KOD podczas pierwszego szkolenia z zakresu partyzantki miejskiej. (A.D.)

Komentarz Redakcji: Na załączonym zdjęciu młodzieżówka KOD podczas pierwszego szkolenia z zakresu partyzantki miejskiej. (A.D.)

http://xportal.pl/?p=26720

Komentarzy 30 to “Polska: KOD stworzy Państwo Podziemne”

 1. Dictum said

  Z pamiętnika jednej z przedstawicielek młodzieżówki KOD-u

 2. Oni są organicznie niezdolni do mówienia, do głoszenia prawdy. Tak, jak byk nie będzie śpiewał słowiczym głosem, tak i oni nigdy nie powiedzą prawdy. Kłamstwo, manipulacja, naginanie, przeinaczanie to ich żywioł.

  To wynika ze struktury ich umysłów.

 3. Adam Ryglowski said

  a CHWIL PARĘ TEMU „polsscy sądziowie ” i „cały T? K? uznały ,że nie są tak traktowani , jak powinni być – tzn. są pod pręgierzem(?) – chociaż są ZAIMMUNITETOWANI DO III POKOLENIA .
  W ub. r. pytałem
  – PO CO NAM P O L A K O M . TK?
  – PO CO 460 , jak wystarczy setka posłów ?
  – PO CO 100 , a nie tuzin senatorów , stopujących hohsztaplerkę , – i sejmitów , – i minist(rant)ów ,- i pałacyku po JWK konstantym.
  A CO TO JEST IMMUNITET ???
  _-KTÓRY PRZYSŁUGUJE , – DYPLOMATOM , OBCYCH ,NIE ZAWSZE PRZYJAZNYCH PAŃSTW ?

  Gdzie jeszcze poza polandią istnieją takie WYBRYKI PRAWNE , GDZIE IMMUNITETENTARIUSZ (gdzie błąd 🙂 ? )
  jest jak CYSORZ , ABO CO NAJMIJ FARAON ???

 4. Isia said

  … mam nadzieję, że …
  rdzenni Polacy nie dadzą się zmanipulować ( omamić ) przez żydostwo chwytliwymi hasłami o … wolności, swobodzie, ogólnie tzw. demokracji etc. … i wciągnąć do tego, z gruntu, antypolskiego tworu o nazwie KOD …

  … KOD to „wytwór” żydowski, finansowany przez żydów, kierowany przez żydów i … skupiający osoby pochodzenia żydowskiego … ( Petru, Holland, Kalisz, Gasiuk – Pihowicz, Bratkowski, Smolar, Gross … )

  … żydostwo z KOD -u bezczelnie zawłaszcza historię narodu polskiego ( m.in. Polskie Państwo Podziemne, Powstanie Warszawskie to … nasze, polskie, dzieje … ) … występuje pod polskimi symbolami narodowymi ( na manifestacjach ) … podszywa się pod naród polski ( manifestacja pod hasłem … „my naród”.. . ) etc. …

  … wiadomo, co to oznacza, gdy trwa walka o … biologiczne przetrwanie polskiego narodu i … zachowanie naszej, polskiej, tożsamości narodowej … żydostwo nie przebiera już w środkach …

 5. nolens volens said

  Tak żeby dzień zakończyć optymistycznie
  .https://www.youtube.com/watch?v=U31IfXis15s

 6. AlexSailor said

  ad 3 @Adam

  Zapomniał Pan o immunitecie prokuratorskim i de facto dla niektórych wyższych urzędników.

  Ja bym zatrzymał immunitet parlamentarny, ale przy redukcji posłów, bo rzeczywiście władza wykonawcza mogłaby wsadzić każdego niewygodnego parlamentarzystę, ale inne immunitety, może z wyjątkiem prezydenta i premiera, to kpina z ludzi i sprawiedliwości.
  Każdy sędzia, i inny prawnik, ma możliwości, wiedzę, znajomości, pozwalające mu na 100X skuteczniejszą obronę, niż przeciętny Polak, choćby ze względu na solidarność zawodową,

  Czego jednak brakuje, to sędziów śledczych, kontrolujących samowolę organów ścigania.

 7. Isia said

  … Jabłonowski:

  … Liderzy KOD prowadzą was do burdlu …

  http://www.polskasuwerenna.pl/Jablonowski_Liderzy_KOD_prowadza_was_do_burdlu,b-84

 8. NICK said

  Zatem. Gdzie?
  Prowadzi ‚Jabłonowski’?

 9. lomar said

  Zdjęcie – młodzi Kod’u…

  Ano, rzeczywiście młodzi.

  Cóż w porównaniu do co poniektórych, to wszyscy inni sa młodzi.

 10. revers said

  Jak na zalaczanym obrazku, chyba podziemne kretowisko upanstwowionych na nowo rzodkiewek

 11. L2P said

  ad4
  Pani Isiu tragedia naszego narodu, oprocz tego zlego co Pani wymienila, jest niezdolnosc do samooceny w zwiazku z kolaboracja ze zlem w postaci `zyda`, na ogromna skale, stad domniemam trudnosc w
  zawolaniu `kupa Panowie [ i Panie ] kupa`, na caly liszkowaty rod `wzeniony` w Polske i Polakow, czego serdecznie sobie i nam wszystkim zycze.

 12. u said

  KOD moim zdaniem to stworzy ale pieklo w kraju , bo do tego za wszelka cene – dazy.

 13. Maćko said

  Majac pieniadze Sorosa ( inwestycja ) duzo moga zdzialac dla wlasnego dobra ( prowizje ) a na szkode Polski ( zwrot z inwestycji Sorosa )

  ( pod slowo „soros” mozna wstawic aktualnego inwestora po sprawdzeniu kim on jest ( Korporacja ) )

 14. u said

  @ 13

  Kariera Sorosa dobiega chyba konca, bo nawet jego rodacy wyskoczyli z oskarzeniem, ze ten lotr judzil i donatowal Palestynczykow (Hamas) przeciwko Israelowi. Soros wie czy to prawda czy tylko pomowienia w tym wypadku, no, ale jest chyba juz zuzyty.. Zreszta to nie koniec jego wystepkow, ktore sa mu zarzucane na najbardziej chodliwych mediach internetowych Breibart (warto tam wgladac), ktorego mecenesami sa starsi i madrzejsi. Rewolucja tzn. zmiana systemu wymaga ofiar i wydaje mi sie, ze Soros jest jedna z nich (oby). Nie ma sie co dziwic potega Stanow sie wali i madrzejsi robia co moga, probujac ja wskrzesic. Przeciez w przeciwnym wypadku mozemy bytowac pod kitajskim batem. A komu sie taka wymiana dominacji w tym naszym malym swiecie sie usmiecha?

 15. Maćko said

  @14 U -> „( pod slowo „soros” mozna wstawic aktualnego inwestora po sprawdzeniu kim on jest ( Korporacja ) )”
  😉

 16. Maćko said

  Cywilizacja Chinska dosc dobrze sie harmonizuje z lacinska.
  Wszystki inne sa nizsze – gorsze.
  Jaki jest typ cywilizacjia w USA? Turansko-bizantyjsko-sakralna? Musialbym poszukac. Ale na pewno nie jest to cywilizacja lacinska.

 17. u said

  @ 16

  Drogi Maćku wydaje mi sie , ze w Stanach jest obecnie cywilizacja wybuchowa. Przed chwila czytalam na Sputniku tym international, ze think tanki (experci) w Stanach zalecaja wyprzedzajaca wojne z Chinami ( wg doktryny Busha mlodszego). Jesli to prawda, to swiadczy o tym, ze stracili rozum i nie zdaja sobie sprawy, ze na takie rozwiazanie jest juz za pozno. Chiny pokazaly, ze preza muskuly -(ostrzezenie Obamy pod adresem Smokow i zwiazana z tym kara jaka dostal na przywitanie) bo maja do tego podstawy. Armia liczna jak mrowisko 2 miliony zawodowych zabijakow i z czym Stany do nich podskocza? Z blackwaterami? Taki fajny byl kraj, zal serce sciska, ze zglupial bo z powodu zachlannosci korporacji kitajcow doprowadzil do potegi.
  Jedyna nadzieja, ze jakos sie dogadami bez krzaczkow.

 18. Rudy said

  Bardzo dobrze, niech się chazarskie świnie żrą, gryzą, i mordują nawzajem. Ja usiądę, zapalę i z największą przyjemnością popatrzę na spadające łby.

 19. Dictum said

  ad. 18.
  Tylko niestety to wszystko ma doprowadzić, żeby nasze łby pospadały. Chazarskie wieprze sobie nawzajem krzywdy nie zrobią, one mają za zadanie nam niszczyć wszystko, co jeszcze jako tako nasze i jako tako dla nas dobre.

 20. Rudy said

  Ad. 19.
  „Wlewają w nas ten jad nienawiści i ci z lewa, i ci z prawa, tylko po to abyśmy się żarli nawzajem, wyzywali i bili się między sobą. A oni? Oni zawsze się dogadają, będą kraść, bogacić się i będą robili z nami co tylko będą chcieli i powiedzą, że to wszystko w imię demokracji”

  Andrzej Lepper

 21. Rudy said

  Ad. 19, dlatego Panie Dictum, najlepsza reakcja to brak reakcji, czyli nie dać się podpuszczać i prowokować nawzajem. Prosta i bardzo skuteczna broń przeciw tym bydlakom.

 22. Maćko said

  A Chinczycy pisza o Polskim Imperium:
  http://photo.chinatimes.com/20160514001524-260812
  goraco polecam doczytac do konca!

  :-))))))))))))))))))

  17. Pani U – Wybuchowa? Nie znalazlem takiej u Konecznego! 😉
  Powaznie, to US maja „silnego prezydenta” ( sterowanego przez kagana=korporatokracje ) którego Amerykanie jeszcze idolatruja -> turanizm.
  Nastepnie, duza czesc wladzy jest w rekach wojskowych psychopatów -> turanizm
  Dalej, rozrost administracji i przepisów prawnych zupelnie absurdalnych, wskazuje na bizantynizm.
  Mocna i rozrosnieta religijnosc, mimo za bardzo powierzchowna i ludyczna, wskazuje na ogonowa sakralnosc, wzmocniona poprzez wielki wplyw cywilizacji zydowskiej.

  Natomiast cywilizacja lacinska sie wycofuje i zanika ( etyka nie dominuja prawa a prawda nie dominuje poznania )
  serdecznosci z odleglosci.

 23. NICK said

  A czego to ludzie nie piszą, autorze? (Maćko, Pan)
  Daj mi Pan przykład ze wstrzemięźliwości socjocyber… .

  Co do ocen. Faktów. Zwłaszcza medialnych.
  Oj.

 24. Maćko said

  23. Nick, po wuja pan wpisuje te swoje bzdety? Cos nowego pan wnosi? Nie. Nic. Tylko pan szkodzi.

  Primum non nocere pan pamieta?

  Nie potrafi nie szkodzic?

  No to niech sie pan stad wynosi.

  Won, fuera, dehors, raus, paszol won…

 25. Boydar said

  Panie NICK’u, lornetę i meduzę proszę. Jeden dla Pana bo ja nie zakąszam.

 26. NICK said

  Te… .
  Kosmopolitańczyk-Lewantończyk. (24).
  Zadaj Pan se lewatywę kolejną. Poprzednie lewatywy dobrze Pan zniósł. (proktolog).
  Jest problem. Jelito może się wynicować. Są oznaki. Proszę zważać. Primum… .

  Pana występy socjocybernetyczne {hi,hi] są dla mnie niczym. Pana zaś podpieranie się ‚nimi’ świadczy.

  O czym? O tym, że bez tych podpierań to Pan „nie istnieje”?

  Szkoda. Nadobnie. WEG.

  P.S.I. Nie mam ochoty, tak do końca. Pana, „rozebrać”. Szczególnie gdyż Gospodarz ma swoje plany.
  P.S. II. Lubelaku. Spożyłem. Na zdrowie.
  P.S.III. Wpierdala się gdzie nie powinien.
  Zresztą nieumiejętnie. Dawno by go spuścić.

  Gospodarz WIE. Co robi.

 27. Dictum said

  ad. 22 :-))))))))))))))))))

  Panie Maćko, lektura pasjonująca

 28. Boydar said

  Tak, nawet docent się nie umywa.

 29. Maćko said

  27 Dictum – i jakie obrazki interesujace! Te male i te duze! 😉

  Powtórka z koniecznsoci o KODzie:

  Majac pieniadze Sorosa ( inwestycja ) duzo moga zdzialac dla wlasnego dobra ( prowizje ) a na szkode Polski ( zwrot z inwestycji Sorosa )

  ( pod slowo „soros” mozna wstawic aktualnego inwestora po sprawdzeniu kim on jest ( jaka Korporatokracja ) )

 30. NICK said

  Mam niestrawność.
  Po meduzie.
  Oczy-wiście.

Sorry, the comment form is closed at this time.