Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (81 – …
  zen o Trzy lata więzienia za „dyskry…
  osoba prywatna o Wolne tematy (81 – …
  Katechon o Wolne tematy (81 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (81 – …
  Katechon o Wolne tematy (81 – …
  Katechon o Wolne tematy (81 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (81 – …
  Dinozaur o Trzy lata więzienia za „dyskry…
  Jerzy o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  Zbigniew Kozioł o Upadek nauki? W przyszłym roku…
  Lily o Wolne tematy (81 – …
  zen o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  JanuszT o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  Boydar o Wolne tematy (81 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 527 obserwujących.

Wrzód na niewymownej części Europy centralnej pęka

Posted by Marucha w dniu 2016-09-07 (Środa)

Ropiejący wrzód na tylnej części Europy środkowej pęka i jego sąsiedzi, a mianowicie Polska, Rosja, Węgry, Rumunia, Mołdawia, a nawet Białoruś, chcąc nie chcąc będą zmuszone do reakcji i zagospodarowania próżnego politycznie obszaru.

Jakiś czas temu paranoiczni ukraińscy przywódcy zwrócili się do władz w Ułan-Bator z żądaniem odszkodowania za mordy dokonane na Kijowianach przez mongolskich najeźdźców w okresie średniowiecza. W odpowiedzi otrzymali notę stwierdzającą, że Mongolia wypłaci odszkodowania po przedstawieniu przez Kijów imiennej listy ofiar.

Dziś, gdy Ukraina, w odpowiedzi na rezolucję Sejmu III RP, nazywającą ludobójstwem bestialskie rzezie na Wołyniu w 1943 roku, definiuje „przymusową polonizację” swej społeczności w okresie II RP i „deportacje” czasu PRLu (Akcja Wisła), właśnie mianem „ludobójstwa”[i], z ciekawością oczekiwać należy reakcji „patriotycznych” władz w Warszawie.

Amerykańskie marionetki z PiS coraz rozpaczliwiej manewrują pomiędzy neo-banderowską administracją w Kijowie, a tym segmentem krajowej opinii publicznej, który pomimo totalnej propagandy, nie dał się przekonać, że „incydent wołyński” jest rezultatem wspólnych „błędów” Polaków i Ukraińców z tego czasu.

Kiedy na dodatek do opinii publicznej docierają informacje o roszczeniach terytorialnych w stosunku do Polski, oraz zbrodniach kijowskiego reżimu dokonywanych obecnie w tajnych więzieniach na Ukrainie[ii] [iii], jeszcze trudniej będzie uspokoić społeczeństwo, że „nasi ukraińscy bracia” nie wrócą niedługo do swego ulubionego zajęcia, jakim zawsze było „rjezanie Lachiw”.

„Patrioci” z PiS zostaną przyparciu do muru i będą się musieli zdeklarować komu naprawdę służą; Polsce, czy żydowskiemu reżimowi w Waszyngtonie?

Ich poprzednicy z PO przesadzili w służalczości w stosunku do Niemiec i UE, co polskojęzyczne społeczeństwo III RP przyjęło z dezaprobatą, odsuwając ich od administracji tą kolonią.

Wszystko wskazuje na to, że nasi zachodni okupanci zmuszeni będą szukać na gwałt kolejnej „zdrowej i rozumnej siły politycznej” do zainstalowania w Warszawie. A to nie ułatwi im przygotowania sił zbrojnych III RP do „obronnego ataku” na Moskwę.

Jednak dla mieszkańców unijnych kolonii z obszaru byłych „krajów demokracji ludowej” prawdziwy problem stanowią dwie „bomby”, które już eksplodują na wschodzie i południu Europy. Są nimi Turcja i wspomniana już Ukraina.

Ta pierwsza pogrążą się coraz bardziej w wojnie domowej z Kurdami, oraz w chaosie konfliktu syryjskiego i tylko sprawą czasu jest „wielkie tąpnięcie”, które wyśle do nas miliony tureckich i arabskich uciekinierów.

Sytuację na Ukrainie przeanalizował ostatnio amerykański niezależny analityk, który bez ogródek stwierdza de facto rozpad struktur państwowych i gospodarczych tego sztucznego tworu państwowego.[iv]

Uważa on również, że pomimo wzmocnienia się, Rosja nie będzie w stanie zaabsorbować administracyjnie i gospodarczo niczego ponad rosyjsko etniczny obszar Donbasu, w związku z czym reszta problemu spadnie na Europę.

Pośrednio tą tezę potwierdzają kilkukrotne oficjalne wystąpienia Putina (ostatnie z przed kilku dni w wywiadzie[v] dla Bloomberga), który zapewne nie przypadkowo określa Lwów mianem polskiego miasta.

Prezydent Rosji dobrze wie, że wszelkie negocjacje z amerykańskimi agentami w Warszawie nie mają sensu, liczy jednak że przysłuchiwać się będą jego głosowi te polskie siły, które nie zatraciły jeszcze resztek zdrowego politycznego rozsądku i to w momencie gdy (co powyżej przedstawiono) sytuacja zachodniego okupanta w Polsce, nie jest tak różowa jakby się na pierwszy rzut oka wydawało.

Jakby nie było, ropiejący wrzód na tylnej części Europy środkowej pęka i jego sąsiedzi, a mianowicie Polska, Rosja, Węgry, Rumunia, Mołdawia, a nawet Białoruś, chcąc nie chcąc będą zmuszone do reakcji i zagospodarowania próżnego politycznie obszaru, oraz obrony własnych społeczności przed milionami rozżalonych banderowskich uciekinierów. Konieczna będzie również obrona przed matactwami, Niemiec, USA i naszych pozostałych „zachodnich przyjaciół”. Nie będzie to sprawa łatwa, ale ponieważ alternatywą jest konflikt nuklearny, to do stracenia nie ma nic

[i] http://russia-insider.com/en/friends-bitter-rivals-poland-and-ukraine-accuse-each-other-genocide/ri16271
[ii]http://gazetabaltycka.pl/promowane/zle-sie-dzieje-na-ukrainie-beda-roszczenia-terytorialne-wobec-polski
[iii]http://www.dailystar.com.lb/News/World/2016/Sep-03/370243-beatings-and-a-lost-kidney-life-in-secret-ukraine-prisons.ashx
[iv] http://thesaker.is/the-case-for-the-breakup-of-the-ukraine/

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 20 do “Wrzód na niewymownej części Europy centralnej pęka”

 1. JerzyS said

  Polska, Rosja, Węgry, Rumunia, Mołdawia,
  a nawet Białoruś,
  chcąc nie chcąc będą zmuszone do reakcji i zagospodarowania próżnego politycznie obszaru,
  oraz obrony własnych społeczności przed milionami rozżalonych banderowskich uciekinierów.

  Konieczna będzie również obrona przed matactwami, Niemiec, USA i naszych pozostałych „zachodnich przyjaciół”.

  Nie będzie to sprawa łatwa, ale ponieważ alternatywą jest konflikt nuklearny,
  to do stracenia nie ma nic

 2. NICK said

  Zatem.
  Pora najwyższa by z Rosją rozpocząć współpracę. Prawdziwą.
  Takoż z resztą Słowian.

 3. Ehze said

  Jak Bog chce cie zniszczyc to najpierw odbiera ci rozum.
  Ile rozumu zostalo jeszcze Ukraincom?

 4. L2P said

  zarzewie, nowy front, powtorki z historyji,..ludzie juz nie ucza sie na bledach, tym bardziej cudzych, ich poziom swiadomosci jest tel.awi.zyjny..!

  [ zeby wspolpracowac najpierw trzeba sobie wlasny dom wyczyscic no bo jak to tak, bez glowy i do tego z.brudem w gosci..n/p. ]

 5. na opak said

  Ile rozumu zostalo jeszcze Ukraincom?

  Czy go kiedykolwiek mieli?

 6. RomanK said

  Panie Jerzy:


  a co sie tyczy tematu…jest juz stanowczo za pozno.

 7. Moher49 said

  Zastali tysiąckrotnie przeklęci za swoje zbrodnie na niewinnych dzieciach. Oni sami w swoją Ukrainę nie wierzą. Kilka razy słyszałem pytanie – kiedy wy Poliaki do Lwowa wrócicie ?. Uczą się języka polskiego. Polski kościół odbudowuje katolickie kościoły zamienione na stajnie, wiernych przybywa. Są problemy we Lwowie i okolicach bo tam rządzą zwolennicy Bandery, ale do czasu.

 8. lopek said

  Integralną częścią tego wrzodu są także tzw. władze „polskie” – więc wrzód będzie pielęgnowany kosztem Polków ile się tylko da.

 9. peacelover said

  …parchate scierwo z Polski WOOON !!!!!!!!

 10. Jack Ravenno said

  Kraina U – o matko! co to jest?

 11. NICK said

  Dobrze, że zaczyna to docierać. Tu i tam.
  Panie Jack. (10).

 12. Boydar said

  Panie NICK’u, do Pana tez niech dotrze, że to będzie 17 województwo; a może też 19 i 20.

  http://ostkraft.ru/ru/articles/1778

 13. Boydar said

  Chyba 18 pominąłem, niech Pan łaskawie uwzględni.

 14. NICK said

  Oj, oj.
  Skoro potwierdziłem, że kraina U to jest nic. (11). Wieeelokrotnie. No toż trza zagospodarować. Słowianie są JE Putinowi potrzebni. I będą. Okaże się, że, po raz kolejny, że jesteśmy winni wielką wdzięczność.
  Hi,hi.
  [„Nyndro”]

 15. Boydar said

  Słowianie, potrzebni, zależy jak na to patrzeć. Putin to nie pszczółka Maja, z menelami wódki w bramie pić nie ma przyjemności.

 16. Julian said

  Kiedys to nazywalo sie Rus Kijowska,dlaczego teraz Ukraina.Pewnie ze jest U kraju Rosji,nawet jezyk Ukrainski jest stosunkowo mlody powstaly na zmieszaniu polskiego i rosyjskiego.

 17. Joe said

  Putin to nadzieja Slowian,ale i przeznaczenie tradycji chrzescijanskiej,ktora zachowala sie w cerkwi prawoslawnej.UNE wiedza ze kazdy dzien,tydzien ,miesiac i rok..to czas ktory dziala na korzysc Slowian.Ten czas oddala nas od tragedii jaka byla „transformacja” prawie perfekcyjnie przeprowadzona przez UNYCH.Nie ma sensu wyliczac,wszyscy pamietamy jak bylo…a bylo bardzo zle….Wojna POdjazdowa trwa i bedzie sie nasilac w miare oglupiania propagandowego,az moze do ataku nuklearnego ktory bedzie ubrany w klamstwo prowokacji….UNE dostaly obledu jak Putin wypowiedzial slowa”Nowej Chazarii nie bedzie”…bo wiedza co to znaczy.

 18. z prowincji said

  ja mam nadzieję ze Prezydent Putin ma za sobą(i następców) ludzi podobnych do siebie zainteresowanych bezgranicznie w utrzymaniu wielkości i siły Rosji i całej słowiańskiej
  populacji mimo chwilowego chyba jej rozbicia przez wiadome siły .
  Bo jeżeli jest samotny w tym dziele to biada nam .
  Mam tez przeświadczenie że w przeciwieństwie do naszych elit ,elity rosyjskie nie
  oczekują zbawienia i przyszłości z „zachodem „.

 19. www said

  PiS musi się zdecydować Polska czy Usrael

 20. peacelover said

  PIS musi byc wykopany do USraelA
  w sposob nagly u permanentny !!!!!

Sorry, the comment form is closed at this time.