Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Janusz Lewandowski to nie tylko główny referent antypolskiej rezolucji. To przede wszystkim pomysłodawca rabunkowej „powszechnej prywatyzacji”!

Posted by Marucha w dniu 2016-09-17 (sobota)

W kontekście wczorajszej aktywności Janusza Lewandowskiego w Parlamencie Europejskim i przyjęciem antypolskiej rezolucji, warto przypomnieć wcześniejsze „osiągnięcia” tego europosła.

Jednym z nich jest niewątpliwie Program Powszechnej Prywatyzacji, nazywany również „najdroższą porażką III RP”. W trakcie przymusowej prywatyzacji ponad 500 przedsiębiorstw doszło bowiem do mnóstwa afer i przekrętów, na których wzbogacili się pseudobiznesmeni i koledzy polityków. Tradycyjnie straciło nasze państwo, czyli my wszyscy.

Pomysłodawcą programu powszechnej prywatyzacji był wspomniany powyżej Janusz Lewandowski, który w rządzie Hanny Suchockiej pełnił rolę ministra przekształceń własnościowych.

Do programu włączono 512 należących do państwa przedsiębiorstw, których ówczesną wartość szacowano na około 6 miliardów złotych. Były one zarządzane przez tzw. narodowe fundusze inwestycyjne (NFI), którymi mogły kierować firmy konsultingowe, banki komercyjne oraz konsorcja wybrane metodą przetargu. Każdy dorosły Polak otrzymał tzw. powszechne świadectwo udziałowe stanowiące dowód na to, że jest współwłaścicielem prywatyzowanych przedsiębiorstw. Świadectwa te można było sprzedawać dowolnemu podmiotowi lub zamienić na akcje NFI.

Jaki był efekt tej operacji? Większość Polaków świadectwa udziałowe natychmiast sprzedała uzyskując za nie równowartość około 100 zł. Skupowali je często zwykli spekulanci, którzy w momencie dematerializacji świadectw i ich zamiany na akcje NFI dorabiali się szybkich fortun.

Niestety sama idea działania NFI została wypaczona przez zarządzających nimi ludzi (często byli to kumple lub znajomi polityków). Podejmowali oni decyzje o sprzedaży za bezcen majątku przedsiębiorstw wchodzących w skład danego NFI. Na tym tle doszło do mnóstwa gospodarczych afer i przekrętów. Po kilku latach wartość większości NFI stała się śmieciowa. Wielomiliardowy majątek rozpierzchł się po prywatnych spółkach kolesi i pseudobiznesmenów, którzy w porozumieniu z zarządzającymi NFI ustawili się na lata kosztem naszego państwa.

Teraz wracamy do czasów współczesnych – co dzisiaj robi Janusz Lewandowski, czyli jeden z głównych pomysłodawców programu powszechnej prywatyzacji?

Otóż jest europosłem z ramienia Platformy Obywatelskiej, który w Brukseli bryluje jako główny referent antypolskiej rezolucji.

Jak widać wymyślenie systemowej platformy do robienia wałków nie załamało mu politycznej (europejskiej) kariery. Wręcz przeciwnie – Lewandowski jest dziś wychwalany przez wszystkich eurokratów i euroentuzjastów…

http://niewygodne.info.pl

Komentarze 142 to “Janusz Lewandowski to nie tylko główny referent antypolskiej rezolucji. To przede wszystkim pomysłodawca rabunkowej „powszechnej prywatyzacji”!”

 1. czytelnik said

  Ten paralita o typowych słowiańskich rysach i uśmiechu barana winien znaleźć się za kratkami a nie w parlamencie UE.

 2. JO said

  To wstyd, ze taki wciaz chodzi po polskiej ziemi…a my nic. Spojrzmy w lusterko.. – ja nie potrafie..

 3. Maciuś said

  I gooowno co z tego wynika. Nawet jeden żydowski kłak mu ze łba nie spadł i nie spadnie.

 4. Premizlaus said

  Czy to ten Lewandowski, którego matactwa wypominał kiedyś w sejmie śp. Lepper?

  On ci to – admin

 5. Lily said

  A,kto po 1989 r,doprowadzil Polske do stanu
  obecnego ?.
  „Po owocach,ich poznacie”.
  Ewangelia wg sw, Mateusza.

 6. Longinus said

  I jeszcze te ;;;;scierwo zyje.Malo tego zre pierdzi chachmeci ile wlezie smieje Ci sie GOIU W twarz aty udajesz prawdziwego chrzescijanina.Ze trzeba milowac I przebaczac ?Ale komu ? No jak kto komu?,,,,,,,,,,Ano szlachcie ;;;jerozolymskiej.Ktora sie panoszy na calym globie. W mysl rewolucyjnych ;;;hasel;;;WOLNOSC ROWNOSC SPRAWIEDLIWOSC I DEMOKRACJA……….No co jeszcze nie kumacie GOIE.

 7. […] […]

 8. anonim said

  Jestem bardzo rad czytać takie komentarze….:)

 9. POWSTANIA to POLSKI HOLOCAUST said

  KARAKON

 10. Carlos said

  no tego s…….a jak widze, dostaje drgawek – toz to najwiekszy zlodziej ostatnich 27 lat

 11. ERROR 404 NSZ said

  Jak będą padały takie ostre komentarze i powszechnie , to go też szybko zabiorą do Jaffy jak i innych przed nim , którym palił się ląd
  pod nogami czy racicami jak kto woli…

 12. RomanK said

  A ktoby pomyslal ,z wszystko zaczelo sie od…Gierka????

 13. Polak said

  POLIN-niak vel POLIN-novitz zalosne przedstawienie, WSTYD i HANBA.

 14. peacelover said

  …taki juz jest , a takiemu wszysko jedno …!
  popatrzcie na ten glupi pysk !!

 15. Dictum said

  Czepiamy się faceta, a „Lewandowski jest dziś wychwalany przez wszystkich eurokratów i euroentuzjastów…”

  Nie tylko wychwalany, ale i odznaczany:

  1) Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski (2011)

  2) Nagroda pod nazwą (trzymajcie mnie, ludzie !!!)) – Perła Honorowa Polskiej Gospodarki w kategorii gospodarka (2010)

 16. Zerohero said

  @2, JO

  Mnie też to wpienia. Może jakieś 5% ludzi wie o co chodzi. Resztę można wymłócić w dupala na sucho i nawet nie poczują. Dałem niedawno wyraz zniecierpliwienia widząc jak prosty kulturysta z Lublina – M.Kowalski z łatwością zamienia młodych narodowców w izraelskich przydupasów chcących iść na wojnę z Rosją. Określiłem Polaków jako naród głupków, bo odróżnianie swego od wroga to elementarna rzecz, a oni tego NIE POTRAFIĄ.
  Jakiś słabo kojarzący forumowicz nazwał to s…niem we własne gniazdo.
  No pięknie.

  A tego Lewandowskiego to kto toleruje? Naród geniuszy?

 17. NICK said

  Mój ranking:
  1. Lewandowski.
  2. Balcerowicz.
  3. Petru. Obcy. Uczeń obcego spod dwójki. Podobno Rumun.
  Rumunia zaś odegrała ‚pewną’ rolę w roku 1939.
  Tak sobie rzucam. Hasłowo.

 18. JO said

  ad.16. To ja teraz odpowiem slowami Pana Romana K :
  „RomanK said

  2016-09-17 (sobota) @ 12:27:53
  Nie byloby tego , gdyby zamiast lisci….tam wisieli ….uniewinniani przez sady. Niestety z ryczenia hasel jeszcze nikt nie wyzionol ducha.”

  Tacy Agenci Mosadu prowadza nas i kaza „Ryczec Haslami” a my sie tym zadowalamy jak jakies „cioty”, ktorymi nas zrobil JPII i jego mniilosc…

 19. NC said

  „Większość Polaków świadectwa udziałowe natychmiast sprzedała uzyskując za nie równowartość około 100 zł”
  No właśnie…

 20. Antares said

  # CZYTELNIK

  Za kratkami? I jeszcze to żydowskie ścierwo trzeba by było żywić?. Powiesić – najlepiej na jakieś latarni, na kulę w łeb nie zasługuje bo za drogo i zbyt humanitarnie.

 21. Przecław said

  świetny wykład, dotyczy Lewandowskiego i innych grabieżców.

 22. Przecław said

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Lewandowski

  taka znana osoba, a kim byli jego rodzice, jak się nazywali ? Głuche milczenie, skąd ta skromność i dyskrecja, czyżby nie był dumny ze swego pochodzenia ?…

 23. Marta1973 said

  Lata temu tego typka bardzo trafnie scharakteryzował Stanisław Michalkiewicz.

  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=1815

 24. Zbyszko said

  Polecam temu Panu lekturę orędzi Anny Katarzyny Emmerich o Czyśćcu z których się dowie, jak cierpią dusze które za życia nagrabiły, czy zdefraudowały jakiś majątek. Jak cierpią, jak proszą (o ile mogą) potomnych by to wszystko pooddawali, zadośćuczynili.. Ale kto z potomnych odda dobrowolnie coś co dostał w spadku:-)
  Lepiej, dla takiej duszy, gdyby się w ogóle nie narodziła. Wybawieniem dla tej duszy byłoby gdyby po śmierci okazało się że to już koniec. Ale niestety (dla tej duszy)… to nie jest koniec. Jak w matrixie, okazuje się, że to nasza dusza jest życiem a nie ciało, które tutaj (razem ze wszystkim) zostawiamy. Przez całe życie, to dusza żyła w ciele i żyje nadal…
  Proszę pana, zachęcam do zagłębienia się w te sprawy, może uda sie jeszcze jakoś zadośćuczynić. Potem będzie już za późno.

 25. Longinus said

  Ogladajac czy sluchajac tego wykladu.Nasuwa sie tylko jedno rozwiazanie.Wziac ;;;kalachy I isc zrobic porzadek z tymi ludzmi pseudo ludzmi.Ale to nie po chrzescijansku.Wlasnie I tu jest pies pogrzebany.Co nam sie ino zostalo?..
  POLACY nie chowajmy glowy w piasek.Nie udawajmy ze tego nie widzimy ..Kiedy rodowici Polacy maja nedze w swoim wlasnym kraju.K…a DOSC TEGO rozumiecie POLACY Wy nie wyjezdzajcie z kraju To wam nic nieda Tu trzeba WALCZYC TO JEST NASZE WESTERPLATTE (POLSKA).Tych ludzi TRZEBA………………..USUNAC ….USUNAC …..USUNAC .My sie nie wykrecajmy sianem.Mowiac my jestesmy chrzescijanami nam nie wolno robic krzywdy innym.Nikt tu nie namawia Panstwa byscie robili prymitywnie zlo.Jest co prawda 5-przykazanie nie ;;ZABIJAJ.Ale nie jest napisane powiedziane ….NIE BRON SIE ….POWIEM KROTKO…………DOSC ZLODZIEJSTWA.DO ROBOTY POLACY.

 26. HeroZero said

  @16 Zerohero

  Mnie też to wpienia. Może jakieś 5% ludzi wie o co chodzi. Resztę można wymłócić w dupala na sucho i nawet nie poczują.

  Dlatego zawsze będzie rządzić totalitarnie 5%, a niepokorne bydło będzie traktowane pastuchem elektrycznym wolnego rynku. Giertych wyłożył polskiemu bydłu z mównicy sejmowej co się dzieje (sławna riposta Kurskiemu). Efekt? Żaden. Jaki wniosek wyciągnął Giertych? Położył laskę na polskie bydło, bo ani dla tegoż bydła, ani z tym bydłem niczego zrobić się już nie da.

  A Pan, Zerohero jakie wnioski wyciągasz z bębnienia tu latami grochem o ścianę? Słychać Pana choć w setnej tak daleko, jak Giertycha?

  Dałem niedawno wyraz zniecierpliwienia widząc jak prosty kulturysta z Lublina – M.Kowalski z łatwością zamienia młodych narodowców w izraelskich przydupasów chcących iść na wojnę z Rosją.

  Tenże sam kulturysta przekonuje nadwiślańskich narodoFcUF o niskich czółkach, że kiedy Polakiem mógł być każdy, kto chciał, Rzeczypospolita była potęgą. I dostał brawa. Zalew czarnych i Arabów (nie tych z Janowa) chwilowo nie grozi, ale są inne nacje, które chcą w większych liczbach „tą ziemię” (której oblicze odmienił duch Jachwe w odpowiedzi na modły 10 milionów idiotów) czynić sobie poddaną. Po to dają sobie 500+ na każde żydowskie dziecko. Mądrzy inaczej tubylcy są w siódmym niebie bo jak zwykle „nie wczytali”, o co chodzi. Cyganów też mocno przybędzie. Ave Prezes.

  Określiłem Polaków jako naród głupków, bo odróżnianie swego od wroga to elementarna rzecz, a oni tego NIE POTRAFIĄ.
  Jakiś słabo kojarzący forumowicz nazwał to s…niem we własne gniazdo.
  No pięknie.

  A tego Lewandowskiego to kto toleruje? Naród geniuszy?

  Panie Zerohero, nie ma już w co defekować, bo gniazdo już dawno rozdrapane między kapitał większy i mniejszy, starszy i mąrdzejszy i jaki tam jeszcze Pan chce. Na przydzielenie nadwiślańskiemu stadu bydła nowego gniazda (w miejsce tego, które pozwoliło sobie spod ociekających kałem zadów wyciągnąć po 1989) jakoś się nie zanosi. Żeby polskie bydło, nie zasługujące na miano narodu dostało jakieś gniazdo, Stalin musiałby wstać z grobu i zrobić drugą Jałtę i drugi Poczdam, potem reformę rolną i nacjonalizację przemysłu oraz gruntów neomagnackich i „wspólnot wyznaniowych”. Niestety taki cud się nie zdarzy, choć gdyby się zdarzył, to cena życia parunastu tysięcy neo-„Łupaszków”/”Inek”/”Zagończyków” nie byłaby wygórowana dla trzeźwo myślącego człowieka. Miałbyś Pan odwagę być w ten sposób trzeźwy wśród pijanych?

 27. guła said

  Za Gomułki nie brylowałby po salonach grandziarzy (nie tylko on). Ścigany przez wymiar sprawiedliwości doczekał się przedawnienia, gdzieś tam zadołowany (dziennik bałtycki) i z marszu zatrudniony przez panią doktor w jej gabinecie jako główny doradca od finansów.
  Andrzej Czuma na początku podziału funkcji w PO, odrzucił wszelkie związane przez niego nadzieję z nową władzą i partią, odszedł, apelując coby Polacy postarali się o kałachy.

 28. guła said

  Czas na wiersze Wisławy …, czyż nie? O tem jak to Stalin reformę rolną przeprowadza i rozkułacza z włóki czy też kilku włók, mieszkańców kresów za Uralem.

  Łupaszki, Inki, Zagończyki walczyli od początku z najeźdźcą swojej ojczyzny. Nie złożyli broni i wówczas kiedy to likwidowano „reakcjonistów” setkami tysięcy, nie chcąc gnić w kazamatach i znosić katusze śledztw, bo żydokomuna przejmowała stery państwa …

  Być może dobrowolnie zgodziliby się na Oświęcim, a już rotmistrz Pilecki napewno.

  Reformę rolną rozpoczęła II RP płacąc za zreformowane ziemie ich właścicielom, No tyle na ile państwo było stać. I o dziwo, kontynuowała to PRL, ale za czasów Gomułki.

 29. kama said

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/09/kto-winien-polsce-odszkodowanie-za-straty-wynikle-z-tzw-transformacji-czas-na-pozwy/

 30. guła said

  Powód był jeden, wyeliminować tych którzy żydokomunie zagrażali. I tak się stało. Dziś wystarczy zabronić Polakom posiadania broni.

 31. POLSKA to umeczony kraj przez barbarzynskich sasiadow i zdziczalych przybedow said

  BARBARIAN von POLIN Moj Boze czemu skazales ten kraj na takie cierpienia od tych dzikusow.

 32. niezGula said

  Łupaszki to bandzioraszki i głupaszki. Dlaczego? Ano dlatego: http://el.zorro.salon24.pl/708091,czy-zbrodniarz-wojenny-moze-zostac-narodowym-bohaterem-polski
  O co walczyli? O to, żeby parę dni dłużej pobyć „panem oficerem” rozstawiającym po kątach ludzi, którzy nie mieli możliwości bronić się przed jego bandą.

  Reakcjonistów nikt nie mordował „setkami tysięcy”. Wszystkich ofiar stalinizmu (1944-1956) jest kilkanaście tysięcy (wg ustaleń zespołu T. Szaroty z IPN).

  II RP nie różniła się znacząco w podejściu do majątku narodowego od III RP, prywatyzując np. monopol zapałczany, dzięki czemu (uwłąszczani na miarę możliwości II RP) chłopi mogli dzielić zapałki na 8 części (wzdłuż, panie Guła – zgadnij Pan czemu) albo gonić do sąsiada po żar, żeby rozpalić w piecu. Gdyby nie Stalin, polski chłop nie zobaczyłby własnej ziemi ani szkoły do 1989 a może i dłużej.

  A właścicieli ziemi należałoby obciążyć odszkodowaniami za stulecia pańszczyzny, a nie – obdarowywać pieniędzmi państwa za odbierane hektary. Ale pan, Guła tego nigdy nie pojmiesz, bo kiepełe nie te.

 33. Rdest said

  Pan Lewandowski kojarzy się z postacią Koszałka Opałka wykreowanego przez JM Szancera.

 34. SAP said

  NiezGula
  Twój tate walczył o komunę dopilnowując by noga od taboretu głęboko weszła w kiszkę stolcową akowca. Twój tate miał ubaw, bo akowiec wył z bólu jak zarzynane zwierzę i wkrótce umierał z ogólnego zakażenia.
  O.. dol się od chłopów. Oni nie potrzebują przybłędów na swoich obrońców.

  ——
  Tak – admin

 35. niezGula said

  @33 SAP

  Szanowny patrydyoto, w komunistycznym więzieniu mój dziadziuś spędzał nieprzyjemne chwile w roli pensjonariusza, kiedy moja babunia próbowała zapobiec niedożywieniu mojego tatusia, kiedy na gospodarce zabrakło męskiej ręki. Co nie przeszkadzało bohaterom z lasu „uśmiechnąć się” po kury. Odszkodowania za rzeczone babunia nie zobaczyłą, widać rzont lądyński nie przesłał bojownikom o wolność (do rabowania) i niepodległość (prawu i elementarnej ludzkiej przyzwoitości) funduszy.
  Czy te leśne „boChatery” skończyły na stołku postawionym na sztorc, czy poszły na amnestię nie wiem. Dla Polski i Polaków gówno te bohatery wywojowały, ale babcine kury spacyfikowali do kości w ramach walki z babami i dziećmi z chałup nieskumanych z „lasem”.

  Jak kto chce popełnić samobójstwo, niech się powiesi na lejcach, a nie miesza w to innych. Jak kto chce być bohaterem, niech nie rabuje kur samotnej babie na zagrodzie. A jak rabuje – to niech się liczy ze „sprawiedliwością” ludową w postaci nogi od stołka w rzyci. U innych te „boChatery” też nie wypadły lepiej:
  http://el.zorro.salon24.pl/699308,zolnierze-wykleci-czy-moze-tylko-zolnierze-przekleci

  Czuwaj, SAPiens. Tylko się nie zasapaj.

 36. Przecław said

  Posłuchajcie tego filmu, który wkleiłem w #20. Wykładowca mówi JAK ODZYSKAĆ POLSKIE FABRYKI SAMOCHODÓW czas 1:14. Na końcu wykładu mówi czym się różni MĄDROŚĆ od GŁUPOTY. To jest kapitalne, brawo Rajmund Polak z FSM.

 37. Przecław said

  Rok 2011, Pollak pyta tłustego Bula kiedy zamierza zdelegalizować zdrajców z RAŚ.

 38. La Reine Toronto said

  przeciez ten pan ma inne ‚rodowe’ nazwisko, tylko zapomnialam, moze ktos podpowie?
  czy to nie kolejny przebieraniec jak spiewal zacny Rosiewicz?

 39. Longinus said

  Kule musza swistac By te bydlo politycznne zalapalo gdzie rzadzi.

 40. POWSTANIA to POLSKI HOLOCAUST zorganizowany przez BANDE ANTYPOLSKICH DRANI said

  KOMUSZY IMPORT od KARAKONA STALINA wprost z TURKMENISTANU

 41. L2P said

  Co warto przekazać z historii ukrytej i mniej poznanej a rzucającej światło na bieg dzisiejszych wydarzeń do masowej wiadomości;

  cz 1

  Mistrzowie kłamstwa fałszu i obłudy – historia niesemickich Żydów 

  Natura w swojej nieskończonej mądrości przywiązuje największą wagę do przetrwania gatunków. Niektóre gatunki, np. karaluchy czy komary, są pasożytami. Każde stworzenie ma swoje sposoby na przetrwanie oraz zachowanie swojego gatunku. W każdym z nich wola życia i zachowania swojego gatunku jest niesamowicie silna. Jeśli by tak nie było, wszystkie stworzenia by wkrótce wymarły. 

  Wśród gatunku ludzkiego, jedna rasa wyróżnia się na tle innych pod względem intensywności i zapału, z jakim walczy o swoje przetrwanie. Mowa tutaj o rasie żydowskiej. Jak jedna rasa mogła przetrwać i pozostać nienaruszona przez co najmniej 5 tys. lat ciągłych problemów? Jest to rzecz godna uwagi. 

  Żydzi trwają, ponadto, zniewolili oni wszystkie inne rasy mimo, że są tak małą częścią populacji Ziemi. 

  O ile wspaniała Biała Rasa była budowniczym, odkrywcą i twórcą cywilizacji i narodów, Żyd nie był żadnym z nich. Wręcz przeciwnie, był on zaprzeczeniem cech szlachetnego Białego Człowieka. W swojej historii trwającej ponad 5 tys. lat, podczas której zachował swoją rasową homogeniczność, Żyd był pasożytem żerującym na narodach, pośród których mieszkał. Nigdy nie był twórcą, budowniczym, ani niczego nie wytwarzał, w przeciwieństwie do Białej Rasy. Żydzi od zawsze byli niszczycielami cywilizacji, łupieżcami narodów i mordercami, którzy dokonywali ludobójstwa od najwcześniejszych etapów swojej historii.

  Doprawdy, Żydzi są krwiożerczą masą. Udało im się przetrwać przez tak długi czas, aczkolwiek byli rozproszeni wśród wielu innych narodów. Byli chorobą nękającą ludzkość od samego początku pisanej historii. Choroba ta trwa nadal i jest bardziej śmiercionośna niż kiedykolwiek – główną jej ofiarą jest Biała Rasa. Trzeba więc przyjrzeć się historii naszych oprawców. 

  Jest to fascynująca, ale i przerażająca historia. Jednak musimy ją poznać i zrozumieć, jeśli mamy się wydobyć z tego kryzysu i wypełnić nasze obowiązki wyznaczone przez Naturę, czyli: zapewnić przetrwanie Białej Rasie. 

  Historia ludzkości jest przepełniona wojnami i konfliktami. Wśród wszystkich narodów i ras, które w tych konfliktach brały udział, żadna nie wzbudzała tak potężnych antagonizmów (niezależnie od miejsca, w którym się pojawiła) jak `rasa` żydowska. 

  Wśród tych wszystkich zawirowań historii, wojen, konfliktów i masakr, prędzej czy później obie strony konfliktu porozumiewały się i zawierały kompromis, jednak nie dotyczyło to Żydów, którzy nigdy nie potrafili pogodzić się z narodem, na którym żerowali. Nigdy nie udało im się również pokojowo wyemigrować do innych krajów. Historia Żydów pokazuje nam dwie rzeczy: po pierwsze – nigdy nie było pojednania pomiędzy nimi, a ich gospodarzami; po drugie – żaden naród nigdy nie zdołał pozbyć się ich permanentnie. Ponadto, gdy Żydzi stawali się coraz bardziej szkodliwi i nieznośni, naród na którym żerowali generalnie próbował się ich pozbyć. Niemniej jednak, w żadnym przypadku poszkodowana nacja nie zdołała wypędzić ich na stałe. Jest to zaskakujące, że za każdym razem gdy Żydzi byli wypędzani, powracali po zaledwie kilku latach. Nie tylko powracali, ale także ze zdwojoną siłą próbowali zniszczyć swoich niedawnych żywicieli. Od niepamiętnych czasów był to naród niszczycieli kultury i cywilizacji. Problem żydowski nękał narody przynajmniej przez ostatnie 5 tys. lat. 

  O ile Biała Rasa w swojej kreatywności i żywiołowości przemieszczała się w różne rejony świata i tworzyła tam cywilizacje, tak Żydzi niezmiennie za nią podążali by te cywilizacje zniszczyć. Pomogli oni zniszczyć cywilizacje starożytne w tym egipską oraz grecką, byli głównym powodem upadku cywilizacji rzymskiej. Kiedy Europa powoli zaczęła się odradzać i kontynuować rzymskie tradycje, Żyd już czekał, by stać się chorobą toczącą jej organizm. 

  Głównym centrum dzisiejszego żydostwa jest Nowy Świat. W zasadzie, Nowy York jest największym ośrodkiem żydowskiej populacji na świecie, a także centralnym ośrodkiem finansowym. Celem Żyda jest nie tylko zniszczenie Stanów Zjednoczonych i państw Europy, ale także skundlenie Białych populacji je zamieszkujących. 

  Jak to się stało, że żydowska rasa zdołała przetrwać te wszystkie zawirowania historii, których doświadczyła podczas gdy potężniejsze ludy jak Rzymianie upadły? Czy to dlatego, że Żydzi są wytrwali? Okazuje się, że Żydzi są wytrwali, jednak dużo wytrwalsze rasy, jak Rzymianie, nie zdołały przetrwać. Czy to dlatego, że Żydzi są dobrymi wojownikami? Nie, są oni tchórzami i z pewnością jednymi ze słabszych wojowników. A może to dlatego, że są oni bardziej zdradzieccy i kłamliwi? Możliwe, ponieważ przewyższają oni w tym wszystkie inne rasy. Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego udało im się przetrwać. Główna przyczyna ich sukcesu leży w unikalnej religii. 

  Już na samym początku swojej historii, Żydzi zauważyli ogromny potencjał drzemiący w religii, która jest potężną bronią. Bronią, która może posłużyć zarówno do zjednoczenia swojej rasy, jak i do zniszczenia jej wrogów. Przez tysiące lat opanowali te umiejętności do perfekcji. W mistrzowski sposób wykorzystali religię do zapewnienia sobie przewagi nad innymi ludami. Nikt się tego nie spodziewał, a już na pewno nie Biała Rasa. 

  Krótka analiza historii wojen pomiędzy Rzymem i Kartaginą, oraz historii oblężenia i zniszczenia Jerozolimy podczas ekspansji Rzymu pozwolą nam rozwiązać tajemnicę przetrwania Żydów przez tak długi czas. 

  Gdy Rzymianie rośli w siłę, było tylko kwestią czasu zanim dojdzie do konfliktu z Kartaginą. Przez ponad 100 lat dwie potęgi prowadziły wyniszczającą wojnę. Ostatecznie Rzym wyszedł z tej bitwy zwycięsko – Kartagina została zburzona, cała jej męska populacja zabita, a kobiety i dzieci sprzedane do niewoli. Kartagina zniknęła z map by już się na nich nie pojawić. 

  Przeciwstawmy to teraz temu, co stało się w Jerozolimie w 70 r. n.e. 

  Za czasów panowania cesarza Wespazjana Żydzi z Judei zaczęli się buntować. Cesarz Wespazjan wysłał tam generała Tytusa i po 139-dniowym oblężeniu Jerozolimy miasto zostało zrównanie z ziemią, a Żydzi zabici lub przesiedleni. Zdawałoby się, że sytuacja jest podobna do tej z Kartaginą, że będzie to koniec Żydów. Jednak tak się nie stało. 

  Żydzi mieli pewną nadzwyczajną przewagę: była to ich unikalna religia, która jednoczyła tę rasę. Dalecy od bycia pokonanymi, Żydzi w swojej przebiegłości i zaradności, zjednoczeni przez swoją religię postanowili zemścić się na Rzymianach. Zmienili Rzymianom religię, która znacznie osłabiła ich wolę przetrwania jako rasy i narodu. 

  Z ogromnym zapałem Żydzi rozprzestrzeniali wśród Rzymian religię, głoszącą tak samobójcze idee jak „nadstaw drugi policzek”, „miłuj swoich nieprzyjaciół”, „nie stawiaj oporu złemu” i innymi samo destrukcyjnymi filozofiami, które znacznie osłabiły Rzymian i sprawiły, że stali się oni bezbronni wobec swoich wrogów. W ciągu kilku następnych stuleci wielka rzymska cywilizacja upadła. Stała się bezbronna wobec grasujących Wandalów, którzy ostatecznie splądrowali Rzym w roku 476. 

  W swojej wytrwałości i gorliwości by zachować żydowską rasę, Żyd nie poprzestał na Rzymie. Wręcz przeciwnie – po upadku Rzymu, zwrócił się w stronę nowopowstałych kultur zachodnioeuropejskich. Kultur, które od samego początku miały być osłabione owa religią, która wcześniej posłużyła Żydom do zniszczenia Rzymu. 

  Prawdą jest to, że Żyd jest wytrwały. Jest on przebiegły, zdradziecki i uporczywy. Te wszystkie cechy sprawiają, że jest on najgroźniejszym drapieżnikiem i pasożytem na ciele ludzkości. Ale nawet te cechy nie zapewniłyby mu przetrwania, gdyby nie ich religia. To właśnie elementy tej religii jednoczą wszystkich Żydów przeciwko reszcie ludzkości. To dzięki tej religii Żydzi działają tylko na własną korzyść, kosztem wszystkich innych. Uosabia ona jedno z najsilniejszych praw Natury: dążenie do przetrwania i rozprzestrzeniania swojej rasy. 

  Żydzi w swojej wczesnej historii nauczyli się bardzo ważnej rzeczy: nic nie jednoczy tak, jak wspólny wróg. Bazując na tej przesłance, zawsze prowadzili wojnę z innymi rasami. W zasadzie, to wszystkie inne rasy są ich wrogami przez cały czas. Kto jest ich głównym wrogiem w danym momencie – to tylko kwestia strategii. 

  Ta teoria zdziałała cuda. Utrzymała Żydów jako rasę zjednoczoną i walczącą. Dzięki swojej solidarności zdołali pozbyć się swoich wrogów w przeszłości. Dzisiaj niszczą Białą Rasę. 

  Głównym motywem w żydowskiej religii jest nienawiść – nienawiść do gojów, czyli innych ras. Kolejnym bardzo ważnym aspektem żydowskiej religii jest Rasowa Lojalność. Dla przeciętnego Białego Człowieka niewiele już znaczy to, z kim robi interes, czy jest to drugi Biały Człowiek, czy nie. Biały goj nie jest również zainteresowany, czy sąsiad lub osoba, którą spotyka na ulicy również należy do Białej Rasy. Jednak dla Żyda to, czy robi interesy z drugim Żydem, czy żyje obok drugiego Żyda, czy spotyka drugiego Żyda, ma ogromne znaczenie. Pamiętajmy o tym elemencie Rasowej Lojalności w religii dla Białej Rasy. 

  W Księdze Przysłów (29:18 jest wyrażony długoterminowy program: „Gdy nie ma widzenia, naród się psuje”. Skontrastujmy to z poradą, którą Żydzi narzucili Białej Rasie w Nowym Testamencie, na przykład w Ewangelii Mateusza (6:34) jest napisane: „Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie”. Widzimy tu wyraźnie, że dla Żydów ważne jest by mieć plan długoterminowy. W zasadzie ich religia jest oparta na bezustannym spiskowaniu, co jest kluczowe dla ich przetrwania jako pasożytniczej rasy. W celu zmiękczenia i osłabienia Białej Rasy, zatruwają oni umysły Białych Ludzi takimi „radami”, spośród których „nie troszczcie się więc zbytnio o jutro” jest tylko jednym z wielu przykładów. Biała Rasa niestety podąża za takimi radami. Żydzi określili swoje plany tysiące lat temu – podbić i zniewolić wszystkie inne narody. 

  Biała Rasa – w przeciwieństwie do Żydów – nie ma żadnego planu umożliwiającego przetrwanie. Nie ma żadnej religii, która by ją zjednoczyła. Jest całkowicie bezbronna przeciwko Żydom, których zadanie polega na jej zniszczeniu lub zniewoleniu. 

  O ile szlachetna Biała Rasa jest kreatywna, produktywna i samowystarczalna, Żydzi w bardzo wczesnym stadium swojej historii postanowili, że najlepszą ich metodą przetrwania będzie pasożytowanie na innych, bardziej produktywnych narodach. Przez kolejne tysiące lat to postanowienie zostało tak zakorzenione w żydowskiej mentalności, że stało się częścią ich narodowego charakteru. Nie potrafią już oni postępować inaczej, są uzależnieni od swoich żywicieli, zupełnie jak pchły i inne pasożyty w świecie zwierzęcym. Wobec tego, Żyd snuł plany i przygotowywał się do osiągnięcia swoich celów. 

  Ma on daleko idący i wszechogarniający program umożliwiający mu kontrolę, dominację i wyzyskiwanie swojego żywiciela, do którego żywi chorobliwą nienawiść. Głównym aspektem żydowskiej religii jest właśnie nienawiść do swojego żywiciela. Jak wiele razy słyszeliśmy wyrażenia takie jak „nierządnica z Babilonu”? Faktem jest, że Biali Babilończycy byli dobrymi i kreatywnymi ludźmi, którzy zostali ostatecznie zniszczeni przez Żydów. Rozprzestrzeniana przez Żydów propaganda o rzekomej degeneracji Babilończyków jest potwornym kłamstwem. 

  Rzymianie (których cywilizacja została zniszczona przez Żydów za pomocą zmiany identyfikacji chrześcijaństwa) byli przedstawiani przez Żydów jako okrutni, zdegenerowani, niemoralni. Nawet dzisiaj, żydowskie filmy z Hollywood ukazują Rzymian jako degeneratów. Tacy propagandziści jak Billy Graham oskarżają Rzymian o okrucieństwo i tyranię. Kolejne, potworne żydowskie kłamstwo. 

  Wybrawszy rolę pasożyta, Żydzi są ograniczeni do wędrówki w poszukiwaniu żywiciela – rozwiniętego społeczeństwa, pośród którego będą mogli się osiedlić i prosperować jego kosztem. Jako pasożytniczy lud, Żydzi są całkowicie uzależnieni od swoich ofiar. Kiedy stają się częścią jakiegoś społeczeństwa, nic do niego nie wnoszą poza swoją chytrością i zdradzieckością. Żyd wie, że prędzej czy później zostanie zdemaskowany i skończy się to zemstą i aktami przemocy. Rzeczą, której boją się oni najbardziej jest wykrycie i następująca po nim fizyczna przemoc. Jednym z ich powiedzeń było: „Oy, gevalt!”. To stare powiedzenie w języku jidysz można tłumaczyć jako „Och, przemoc!”. 

  Wiedząc, że takie pasożytnicze zachowanie jak okradanie nie-Żydów w konsekwencji doprowadzi do przemocy, Żydzi przygotowują się na to z wyprzedzeniem. Przypomnijmy sobie cytat z Księgi Przysłów: „Gdy nie ma widzenia, naród się psuje”. Dlatego próbują oni zminimalizować wszelki opór ze strony „gojów”. Dzięki temu, akty wrogości ze strony ich żywicieli występują znacznie później. 

  Pod tym względem Żyd jest bardzo podobny do innych pasożytów występujących w Przyrodzie. Kiedy kleszcz dostaje się na nogę człowieka, robi to potajemnie i zazwyczaj pozostaje niezauważony. Szuka on odpowiedniego miejsca na ciele swojego żywiciela, gdzie będzie mógł rozpocząć wysysanie jego krwi. Kleszcz wie, że jeśli ukąsi swojego żywiciela, będzie to dla niego bolesne i zwróci to jego uwagę, czego rezultatem będzie pozbycie się pasożyta. Jednak kleszcz ma na to metodę. Zanim ukąsi swoją nieświadomą ofiarę, znieczula ją. W ten sposób jest w stanie na niej żerować podczas gdy żywiciel nie poczuje bólu, a nawet nie będzie świadomy jego obecności. Kiedy ofiara wreszcie odnajdzie kleszcza, będzie on już dobrze osadzony w jej ciele. Żywiciel nie będzie już w stanie usunąć pasożyta bez spowodowania bólu i zakażenia sobie samego. Nawet jeśli ofiara spróbuje teraz pozbyć się szkodnika, nie może tego zrobić. Można wyrwać opasłe ciało kleszcza, jednak głowa pozostanie osadzona w środku i spowoduje infekcję, a nawet zatrucie krwi. Na tym etapie usunięcie pasożyta staje się trudną operacją podczas gdy na początku można było go wyciągnąć palcami, gdyby tylko żywiciel zdał sobie z tego sprawę. Pasożytnicza działalność Żyda jest bardzo podobna. 

  Będąc nieproduktywnym pasożytem, Żyd nie ma nic do zaoferowania społeczeństwu czy narodowi, na którym żeruje. Pamiętaj o tytule tego rozdziału – Żydzi są mistrzami kłamstwa. Ich głównym zajęciem jest oszukiwanie i kłamanie na ogromną skalę. Wybrawszy drogę pasożyta, oszukiwanie i kłamanie stało się tak głęboko zakorzenionym zachowaniem Żyda, że wie on instynktownie, co trzeba robić by przetrwać i jakie są słabości jego nie-żydowskiego żywiciela. W związku z tym, koncentruje się on na wszystkich centrach władzy kreatywnego i produktywnego społeczeństwa, na którym żeruje. W krótkim czasie zdobywa on kontrolę nad wszystkimi funkcjami i urzędami, które zapewniają dobrobyt i przetrwanie temu społeczeństwu. Żyd nie jest rolnikiem, nie pracuje w fabryce. Zamiast tego, koncentruje się raczej na obsadzaniu wszystkich ważnych funkcji państwowych swoimi ludźmi. Przejmuje także władzę nad mediami i bankami. W sprawny sposób manipuluje, dezorientuje i zwodzi umysły swoich ofiar. Tak jak kleszcz, Żyd znieczula organizm nie-żydowskiej nacji, na której postanowił żerować. Osadza się głęboko w jej ciele i przygotowuje się do obrony przed wszelkimi próbami pozbycia się go. 

  Dzisiaj na świecie, a szczególnie w Ameryce, widzimy Żydów kontrolujących najważniejsze urzędy. Mają oni całkowitą kontrolę nad Systemem Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych, o którym większość Amerykanów nic nie wie i myśli, że jest częścią Rządu Federalnego. Wiele książek zostało napisanych o żydowskiej władzy nad Rezerwą Federalną i nie mamy miejsca, żeby dokładnie przeanalizować ten problem. Wystarczy jednak powiedzieć, że Zarząd Rezerwy Federalnej nie jest instytucją państwową, lecz całkowicie prywatnym systemem banków znajdujących się pod kontrolą międzynarodowego żydostwa. Znajduje się on poza zasięgiem Rządu Federalnego. Nie, żeby robiło to wielką różnicę, ponieważ Rząd Federalny jest również kontrolowany przez Żydów, jednak warto to podkreślić. 

  Poprzez manipulacje i nadużywanie swojej niezależności od rządu, Rezerwa Federalna może drukować miliardy dolarów na swój własny użytek, płacąc tylko i wyłącznie za papier i farbę. Te koszty zwykle wynoszą 7/10 centa za każdy banknot, niezależnie czy jest on o nominale 10 dolarów, czy 1000 dolarów. Właściwa emisja pieniądza jest przeprowadzana przez Biuro Grawerowania i Drukowania (BEP), ale banknoty są potem przekazywane międzynarodowemu żydostwu pod przykrywką Systemu Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych. Jedynym wydatkiem tych bankierów jest zakup papieru i farby. 

  Żydowscy bankierzy nie tylko uzyskują pieniądze właściwie za nic, ale rząd USA jest zobowiązany wydawać obligacje skarbowe jako zabezpieczenie tej transakcji. Amerykanie muszą wtedy spłacać nie tylko kapitał tych obligacji, ale także wynikające z niego odsetki. Te długi nie są nigdy spłacane, lecz wręcz przeciwnie – przez ostatnie 40 lat wzrastają z roku na rok. W taki sposób amerykański podatnik jest coraz bardziej obciążany długami, które później przejdą na kolejne pokolenia. Amerykanie jak i większość dzisiejszego Świata zapożyczają się u międzynarodowego żydostwa, które zdobyło te pieniądze praktycznie bez żadnego wysiłku i bez własnego nakładu finansowego. 

  Żydzi manipulowali finansami i uzurpowali sobie prawo do skarbu państwa w którym żyli od najdawniejszych czasów. W ich edycji Biblii jest mowa o ludziach zajmujących się wymianą waluty. Byli to oczywiście Żydzi. Żydowski monopol na pieniądze sięga tak daleko, jak sama historia pieniądza. Oszustwo Rezerwy Federalnej nie jest niczym nowym – wyrasta ono z kilkutysięczno-letniej praktyki przechowywania złota bogatych obywateli przez żydowskich skarbników. 

  Złoto miało szczególną siłę przyciągania dla Żydów od najdawniejszych czasów. Kiedy tylko pieniądz został wynaleziony, złoto było używane jako środek wymiany, a Żydzi od samego początku starali zajmować się przechowywaniem złota innych. Wiele osób było zainteresowanych takimi usługami. Przez większość czasu złoto znajdowało się u Żydów, nie zdarzało się, by musieli oni przekazać całe złoto właścicielom. W ten sposób narodził się pomysł pożyczania części złota, które należało do kogoś innego, by potem otrzymywać nieco większą sumę z powrotem. Gdy ilość klientów wzrosła, Żydzi zorientowali się, że mogą pożyczać praktycznie 90% złota, które mieli w danym momencie do dyspozycji będąc cały czas w stanie pokryć wszelkie podjęcia pieniędzy przez ich prawowitych właścicieli. To był początek bankowości, która potem stała się potężnym narzędziem w rękach Żydów. Dzięki niej Żydzi byli w stanie bogacić się na pracy produktywnych kupców przy praktycznie zerowym wkładzie własnej pracy. 

  Właśnie z takiej działalności wywodzi się bankowość. Od tamtego czasu Żydzi wprowadzili wiele nowych metod kontrolowania światowych finansów – od kontroli odsetek, przez Rezerwę Federalną, aż po międzynarodowe pożyczki i manipulacje. [ instrumenty pochodne ]

  Nie tylko kontrolują oni bankowość, ale także rynki akcji. Każdy kto przyjrzy się rozkładowi miejsc na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, zauważy, że są to w znacznej mierze Żydzi. Kontrolując rynki akcji, Żydzi wzbogacają się na ciężkiej pracy wielu kreatywnych i produktywnych Białych, sami nic do tej pracy nie wnosząc. Ponadto, poprzez odmowę udzielenia kredytu, są oni w stanie pogrążyć ekonomię tego (lub jakiegokolwiek innego) kraju w głębokim kryzysie. A kryzysy są zawsze zaplanowane z dużym wyprzedzeniem, dzięki czemu Żydzi są w stanie na nich skorzystać i czerpać ogromne zyski, obdzierając niespodziewających się gojów z ich oszczędności. 

  Żyd nigdy by nie zdołał zdobyć takiej przewagi i takiej kontroli nad swoimi ofiarami, gdyby nie to, że jest także w posiadaniu środków masowego przekazu. Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę, jak potężną bronią jest propaganda. Adolf Hitler słusznie mawiał, że użycie propagandy przez żydostwo może sprawić, że w oczach ludzi niebo będzie wyglądało jak piekło, a piekło jak niebo. Jest to całkowita prawda. Żydzi potrafią umiejętnie manipulować umysłami. Skoro kontrolują bankowość i mają w swoich rękach ogromne sumy pieniędzy, mają także środki by wykupić prasę, sieć radiową, sieć telewizyjną, stacje telewizyjne, a także agencje prasowe (United Press International, the Associated Press i inne). W ten sposób kontrolują oni każdą informację, która ma dostać się do mediów w na całym świecie. Mogą oni łatwo zatuszować niewygodne informacje i pozbywać się każdej historii, która przedostaje się do ich agencji prasowych i powstrzymać je od rozprzestrzenienia się. 

  W ich arsenale propagandy znajduje się także inna bardzo potężna broń – przemysł filmowy, który jest kompletnie kontrolowany przez Żydów. W zasadzie, Hollywood jest tak zdominowany przez Żydów, że często nazywa się go „koszerną doliną”. Przemysł filmowy przez ostatnie 50 lat niewątpliwie urósł do rangi jednego z najpotężniejszych środków propagandy i zatruwania umysłów Białych Ludzi. Tylko w ostatnich latach został on zrównany (a być może prześcignięty) z siecią telewizyjną. Możemy być pewni że przemysł filmowy został wykorzystany do promowania żydowskich interesów i ich programu zniszczenia Białej Rasy. 

  Podczas II wojny światowej żydowski przemysł filmowy w Hollywood był zajęty wypuszczaniem kolejnych antyniemieckich, antyhitlerowskich i antynazistowskich filmów propagandowych. Będąc łatwowiernymi i naiwnymi, wielu naszych Białych Braci połknęło żydowską przynętę i zgodziło się na walkę w bratobójczym konflikcie by ocalić głowy Żydom. W tym samym czasie państwa komunistyczne były wychwalane pod niebiosa. Za pomocą zdradzieckiej, kłamliwej propagandy, udało im się przekonać Amerykanów, że powinni dołączyć do samobójczej walki po stronie kontrolowanego przez Żydów ZSRR, przeciwko heroicznym obrońcom Białej Rasy – narodowi niemieckiemu. 

  Filmy były wykorzystywane nie tylko po to, by zaangażować Amerykę w samobójcze wojny, ale także by wpłynąć na jej moralność i obyczajowość. Osłabiały i degenerowały one moralność amerykańskiej młodzieży i amerykańskiego kraju w ogóle. W latach 20 filmy stały się tak wyuzdane i zdegenerowane, że przyszłość kinematografii stała pod znakiem zapytania, ze względu na spadek zainteresowania. O dziwo, w latach 30 ton moralny się poprawił. Wiele filmów powszechnie uznawanych za najlepsze w historii kinematografii pojawiło się właśnie wtedy. Skusiło to ludzi by znowu zaczęli licznie chodzić do kin. Wtedy Żydzi znowu zaczęli wtrącać do filmów antyniemieckie i antynazistowskie wątki oraz podburzać Białych Amerykanów do wzięcia udziału w bratobójczej wojnie.

  Podczas samej wojny, produkcja filmów osiągnęła szczyt. Niemal każdy film służył propagandowej misji zmuszenia Ameryki do wzięcia udziału w wojnie przeciwko Niemcom. W tym samym czasie wtrącano także wątki dotyczące rasowej integracji. Kiedy wojna dobiegła końca, kolaboracja z ZSRR, poparcie dla Organizacji Narodów Zjednoczonych i realizacja idei rządu światowego były mocno promowane. 

  W latach 50 idea rasowej tolerancji wobec Żydów została poszerzona do akceptacji czarnucha jako równego nam w społeczeństwie, oraz uznania go za biedną ofiarę zachłanności i okrucieństwa Białego Człowieka. Samobójcza idea, mówiąca że czarnuch może być stałym i istotnym elementem amerykańskiego społeczeństwa była od tamtego czasu żarliwie promowana. Znalezienie filmu, który by nie promował w jakimś stopniu mieszania ras jest ostatnimi czasy bardzo trudne. Żyd za pomocą filmów, prasy i telewizji dąży do skundlenia Białej populacji. Wszelki opór jest efektywnie niszczony lub tłumiony. 

  W latach 50 i 60 w filmowej kampanii propagandowej pojawiły się dwa nowe elementy. Jednym z nich jest promocja narkotyków. Pokazuje się to w taki sposób, jakby ludzie sami promowali zażywanie narkotyków bez żadnych wpływów z zewnątrz. Młodzi ludzie odnoszą wrażenie, że każdy to robi, więc sami chcą spróbować. Drugim elementem jest zwiększona ilość brudu i pornografii znajdujących się w filmach. Osłabia to i zanieczyszcza naszą moralność oraz myślenie ludzi, szczególnie młodzieży. 

  Telewizja, która została spopularyzowana krótko po zakończeniu II wojny światowej, współcześnie przewyższa kinematografię w swojej efektywności zanieczyszczania umysłów Białych Ludzi. 

  Umysły Białych widzów stały się tak zanieczyszczone obsesją oglądania telewizji, że wiele rodzin po odebraniu telewizora nie wiedziałoby, co zrobić ze swoim wolnym czasem. Niektóre matki pozostawiają swoje dzieci w pokoju sam na sam z włączonym telewizorem, używając tego idiotycznego żydowskiego pudła jako opiekunki dla nich. Nie zdają sobie sprawy, że podatne, młode umysły siedząc przed telewizorem czerpią zdegenerowane żydowskie idee. Nie zdają sobie również sprawy, że pozwalają najcenniejszym przedstawicielom nowego pokolenia na zatrucie żydowską trucizną, którą będzie potem trudno wyeliminować. 

  I w taki właśnie sposób, gdy Żydzi kontrolują wszystkie środki propagandy (agencje prasowe, gazety, radio, telewizję, filmy, czasopisma), cały świat został zalany żydowską trucizną, która głosi że powinno się zawierać mieszane małżeństwa z czarnymi; że Żydzi są święci i nietykalni; że brud i pornografia są normalnym stanem rzeczy w przemyśle rozrywkowym; że narkotyki są czymś modnym, że każdy powinien ich spróbować. 

  Zwłaszcza idea Rasowej Lojalności jest przedstawiana jako najbardziej ohydna zbrodnia, jaką można sobie wyobrazić. Z długich lat żydowskiego zatruwania umysłów nie wyłania się żadna konstruktywna myśl, za to wszystko, co jest destruktywne dla Białej Rasy jest żarliwie promowane. Lista mylnych, destrukcyjnych i samobójczych idei, które są wpajane Białemu społeczeństwu jest ogromna. „Fałszywe idee szerzone przez Żydów”, to tylko mała część tego, czym karmione są masy Białych Ludzi. 

  Uprawiając swoją propagandę, Żydzi często nazywają rzeczy inaczej, niż jest w rzeczywistości. Jednym z ich ulubionych określeń jest „pranie mózgu”. Ja odrzucam to określenie i stosuję raczej termin „zanieczyszczanie umysłu”, ponieważ oddaje on lepiej sens tego, co się właściwie dzieje. „Wypranie” czyjegoś umysłu oznaczałoby usunięcie z niego wszystkich zanieczyszczeń. Ale Żydzi tego nie robią. Zamiast tego zatruwają oni normalne, zdrowe mózgi nie-Żydów, zalewając je brudem, pornografią i szkodliwymi ideami. Dlatego uważam, że termin „zanieczyszczenie umysłu” dużo lepiej określa działalność Żydów niż określenie „pranie mózgu”. 

  W agresywnej kampanii zanieczyszczania umysłów Białych Ludzi, umysły młodzieży są pierwszym i najważniejszym celem. Aby przejąć nam nimi kontrolę, Żydzi używają systemu edukacji, który znajduje się w ich rękach od wielu dekad. 

  Henry Ford napisał swoją świetną książkę „Międzynarodowy Żyd” ponad 50 lat temu. Oto, co napisał o żydostwie w szkolnictwie: „Uczelnie są obiektem ciągłej inwazji żydowskiej myśli.” „Synowie Anglosasów są atakowani.” „Synowie budowniczych i konstruktorów Ameryki są obalani przez filozofię jej niszczycieli.” „Młodzi ludzie po pierwszych miesiącach radosnej wolności intelektualnej ulegają wrogim doktrynom, których źródła i konsekwencji nie są w stanie zobaczyć.” „Centralną grupą czerwonych filozofów na każdym uniwersytecie są Żydzi, mający często swojego nie-żydowskiego przedstawiciela w postaci profesora, który uległ ich złudnym wizjom. Niektórzy z tych profesorów są opłacani przez czerwone organizacje z zewnątrz. Istnieją międzyuczelniane organizacje socjalistyczne pełne Żydów i żydowskich wpływów, wspierające żydowskich profesorów w całym kraju.” 

  Jako rozwiązanie problemu, Henry Ford zaproponował: „Po prostu zidentyfikujmy źródło i naturę wpływów, które ogarnęły nasze szkoły i uniwersytety. Niech studenci wiedzą, że muszą wybierać pomiędzy Anglosasami a plemieniem `Judy`( identyfikacja)… Jedynym niezawodnym antidotum na żydowskie wpływy jest obudzenie w studentach dumy ze swojej rasy.” 

  Pamiętajmy, że Henry Ford, wielki Amerykanin, napisał te słowa w 1921 r., ponad 50 lat temu. Od tamtego czasu żydowska dominacja w naszym systemie edukacji zaczynając od przedszkoli, a kończąc na uniwersytetach, zmieniła te placówki służące do nauki w prawdziwe przytułki dla obłąkanych, gdzie młode i kreatywne umysły Białych dzieci są zanieczyszczane i zmieniane w narzędzia zniszczenia własnego kraju, narodu i rasy. Przymus szkolnictwa sprawia, że rodzice są zmuszeni wysyłać swoje dzieci do szkół, by były tam więzione przez 5 dni w tygodniu po kilka godzin, gdzie wpaja im się żydowskie bzdury i anty-rasowe wartości. 

  Pomysł Henrego Forda, by tylko identyfikować źródło problemu jest już nieaktualny. Trzeba podjąć dużo bardziej drastyczne środki. Biały Człowiek potrzebuje `wrócić do korzeni` [ odebrać swoja identyfikacje żydom czyli swojego Boga ! ] Potrzebuje całkowicie odrestaurowanej filozofii i religii, które nadadzą mu właściwy cel życia, tożsamość i ideologię, która będzie jego własną. Prawda jest taka, że Biały Człowiek potrzebuje swojej religii skoncentrowanej wokół swojej rasy – największej wartości, jaką posiada. Ta idea musi być wpajana dzieciom od momentu, gdy nauczą się mówić. 

  Nie ma ani jednego istotnego elementu wpływającego na funkcjonowanie Białych krajów, który by nie był pośrednio lub bezpośrednio kontrolowany przez Żydów. Posiadając dwa potężne narzędzia w swoich rękach, konkretnie kontrolę nad środkami propagandy oraz kontrolę nad finansami, sterują oni Białymi krajami jak marionetkami. Wszystko robią pod przykrywką demokracji reprezentującej całe społeczeństwo, ale tak naprawdę jest ona tylko kolejnym narzędziem w rękach Żydów używanym do wyzyskiwania, prześladowania i wyniszczania Białej Rasy. 

  W USA na przykład nie ma prawie żadnego urzędnika państwowego, który byłby wolnym człowiekiem. Niemal każdy z nich został osadzony na swoim stanowisku lub zdobył swój urząd w wyniku żydowskiej manipulacji, zgodnie z żydowskim planem. Zdobywając swoje posady dzięki żydowskiemu wstawiennictwu, muszą się potem odwdzięczyć swoim „dobroczyńcom”. Za prezydentem Nixonem stoi żydowski zwierzchnik Henry Kissinger, urodzony w Niemczech, syn rabina (dane na rok 1973 – dop. tłum.). W zasadzie, cała kariera polityczna Nixona rozpoczęła się w 1946 r. z pomocą żyda Murraya Chotinera. Ciągle kierował on poczynaniami Nixona i był pośrednikiem pomiędzy nim a społecznością żydowską. 

  Prezydent Lundon B. Johnson miał osławionych Abe Fortasa i Waltera Rostoffa (obydwaj mają żydowskie pochodzenie). Prezydent Kennedy miał Waltera Rostoffa i Arthura Schlesingera. Prezydent Franklin D. Roosevelt miał Bernarda Barucha oraz wielu pomniejszych żydowskich doradców. I tak dalej. 

  W podobny sposób kontrolowane przez Żydów są niższe szczeble władzy, włącznie z władzą lokalną. Wielu Żydów kandyduje do urzędów osobiście, jednak zwykle starają się oni wystawić Białego przedstawiciela, którym będą mogli manipulować i za jego pomocą osiągać swoje cele. 

  Jeśli jakikolwiek uczciwy przywódca Białej Rasy spróbuje ubiegać się o jakiś urząd, Żydzi uruchamiają przeciw niemu ogromną machinę propagandową, którą dysponują. Taki człowiek jest potem atakowany i oczerniany. Czasami stosowana jest całkowicie odwrotna taktyka – wszelkie informacje o nim są pomijane, co powoduje, że wyborcy nie wiedzą nawet, że ktoś taki kandyduje. Jeśli taki urodzony Biały przywódca zdoła przejąć urząd pomimo tych wszystkich przeszkód, wtedy machina propagandowa rusza z pełną siłą, by go oczernić, zniesławić i skompromitować w oczach łatwowiernego społeczeństwa. W grę wchodzą także ogromne nakłady finansowe posiadane przez Żydów – w następnych wyborach oponent Białego przywódcy będzie wspierany finansowo i faworyzowany przez media. 

  Zwykle Żydzi na swoje marionetki wybierają tych polityków, którzy mają słabe charaktery lub haniebne epizody z przeszłości (nieznane opinii publicznej). Ze względu na słabość charakteru lub podatność na szantaż, takimi ludźmi można łatwo manipulować, czy to przy pomocy łapówek i wsparcia finansowego, czy przy pomocy groźby ujawnienia ich haniebnej przeszłości. Tacy ludzie łatwo stają się zdrajcami swojej rasy i pachołkami Żydów. 

  Wspomniałem już o tym, że propaganda, bankowość, edukacja i rząd znajdują się w rękach Żydów. Jednak w żadnym wypadku nie wyczerpuje to tematu. W rzeczywistości, praktycznie nie ma żadnej ważniejszej działalności państwa, która by nie była kontrolowana przez „naród wybrany”. Obejmuje to także organy ścigania, sądy, a nawet religię Białego czlowieka. Warto także wspomnieć, że większość przedsiębiorstw, szczególnie tych wpływowych, znajduje się w rękach Żydów. 

  Ponad 50 lat temu Henry Ford napisał: „Jeśli ktoś chciałby stworzyć listę branż kontrolowanych przez amerykańskich Żydów, musiałby uwzględnić większość istotnych gałęzi amerykańskiej gospodarki – zarówno tych, które są naprawdę istotne i tych, które się jako takie przedstawia. Teatr jest całkowicie w rękach Żydów. Sprawia to, że niemal każdy spektakl zawiera w sobie propagandę, reklamę lub bezpośrednie polityczne nawiązania.” 

  „Kinematografia, przemysł cukrowniczy, przemysł tytoniowy, 50% lub więcej przemysłu mięsnego, ponad 60% przemysłu obuwniczego, większość zaopatrzenia w instrumenty muzyczne, biżuterię, zboże, bawełnę, ropę naftową, stal; powierzchnie magazynowe, media, przemysł alkoholowy, pożyczkodawcy – między innymi te istotne gałęzie gospodarki znajdują się pod kontrolą amerykańskich Żydów (czasem pomagają im w tym Żydzi europejscy).” 

  To są obserwacje Henrego Forda sprzed 50 lat. Ten wielki, kreatywny i produktywny geniusz Białej Rasy, który zaczynając od zera zbudował jedno z największych przedsiębiorstw na świecie, z pewnością powinien coś wiedzieć na temat tego, kto kontrolował biznes w Stanach Zjednoczonych w tamtych czasach. 

  Ford, zbudowawszy ogromne przedsiębiorstwo, zorientował się, że jakieś tajemnicze siły próbowały mu je odebrać za pomocą chytrości i oszustwa. Podejrzewał, że ci manipulanci byli wspierani przez potężnych żydowskich finansistów. Będąc inteligentnym i zaradnym człowiekiem, Henry Ford postanowił znaleźć sprawców tej intrygi. Zaprosił do swojego biura najbardziej inteligentnych poszukiwaczy, których znał i zlecił im zebranie informacji na temat Międzynarodowego Żyda, które opublikował w 1921 r. w The Dearborn Independent, który w tamtym czasie był oficjalnym tygodnikiem Ford Motor Company. Informacje te były potężnym ciosem w żydowską konspirację, która została ujawniona przed nie-żydowskim społeczeństwem. Znajomość tych danych jest obowiązkowa dla każdego, kto chce się nauczyć więcej na temat żydowskiej konspiracji, jej genezy i sposobu działania. 

  cdn
  * * * * * 

 42. L2P said

  cz 2

  Skoro Żydzi mieli tak zgubny wpływ na Białe cywilizacje w ciągu ostatnich tysiącleci, zmusza nas to do dokładnego przeanalizowania natury naszej Nemesis. Wynalezienie lekarstwa na tę chorobę jest naszym fundamentalnym zadaniem. Spróbujmy to zrobić..
  * * * * * 

  Kim są ci tajemniczy, osobliwi ludzie, którzy zdołali przetrwać przez dłuższy czas, niż jakikolwiek inny lud? Kim są ci ludzie, którzy zdołali zniszczyć tak wielkie cywilizacje, jak.. Rzym, Babilonia, czy Egipt? Jakie zdolności pozwoliły im zmienić bogaty kraj, jakim była Rosja w żydowski obóz pracy przymusowej? W jaki sposób udało im się przejąć kontrolę nad bogactwami tego świata i pogrążyć świat w żydowskiej dyktaturze? Jak mogli to wszystko osiągnąć podczas, gdy my – wielka Biała Rasa – nie mogliśmy o tym otwarcie mówić bez obawy o publiczne oczernienie? 

  Przeanalizowanie żydostwa pod względem biologicznym, psychologicznym, ekonomicznym, a także z punktu widzenia rasy i religii jest sprawą najwyższej wagi. 

  Wśród Białych Ludzi krąży wiele mitów dotyczących żydowskiej rasy. Jednym z najgorszych jest przekonanie, że Żydzi są częścią Białych Ludzi. To oszustwo jest rozsiewane przez samych Żydów wśród Białej Rasy, podczas gdy w swoim własnym środowisku wyraźnie podkreślają swoją odrębność i brak powiązań z nią. 

  Żydzi zawsze byli i będą, nie-semitami a azjatyckim, mongolskim azjatyckim ludem plemiennym. [ Aszkenazi i Sephardic ]
  Żydowski profesor Leonard J. Fine dobitnie tłumaczy kwestię rasową swojej własnej nacji: „Nie jesteśmy biali ani symbolicznie, ani dosłownie. Nie powinniśmy pozwalać na szufladkowanie nas razem z białą Ameryką, ponieważ do niej nie należymy.” 

  Biali Ludzie marnują wiele czasu na dyskusjach, czy Żydzi są rasą, religią, czy narodem. Faktem jest, że są tym wszystkim i nie ważne, na jaki aspekt położymy największy nacisk. 

  Od czasów starożytnych byli oni rasą i chorobą toczącą cywilizowany świat. Cele Żydów zostały osiągnięte dzięki ich unikalnej religii oraz przejętej identyfikacji religijnej Białego człowieka..
  Była ona stworzona głównie po to, żeby zachować ich własną rasę dzięki pasożytowaniu na produktywnych narodach. Żydzi mieszkają na całym świecie, tworząc „państwo w państwie” w każdym kraju, który obrali za swojego żywiciela. Obejmuje to praktycznie każdy cywilizowany kraj na świecie. Jeśli jest jedna rzecz, która czyni Żydów tak wytrwałą i uporczywą rasą, to jest to ich talmudyczna religia i Rasowa Lojalność, którą ta religia zaszczepia w każdym Żydzie. Właśnie ta rasowa i religijna jedność sprawia, że są oni tak potężni. Powinniśmy wziąć to pod uwagę podczas szukania metody na ocalenie Białej Rasy. 

  Najwcześniejsze dzieje żydowskiej rasy zostały już dawno zapomniane. Żydowskie opowieści o pochodzeniu od Abrahama, Izaaka i Jakuba są kłamstwem mającym na celu zgromadzenie Żydów wokół judaizmu, lecz nie mają żadnego poparcia w faktach historycznych. 

  Sami Żydzi nigdy nie próbowali odszukać swoich prawdziwych korzeni, które na zawsze maja
  być okryte tajemnicą. Twierdza, ze po prostu pojawili się w pewnym momencie w historii, uważając, że są narodem wybranym przez boga, szczególnym ludem o najdłuższej pisanej historii wśród wszystkich narodów na Ziemi. O ile pierwsze stwierdzenie o pochodzeniu od Abrahama, Izaaka i Jakuba jest po prostu częścią doktryny ich przywłaszczonej religii, tak kluczowej w uformowaniu się tej rasy, to drugie stwierdzenie o posiadaniu najdłuższej pisanej historii spośród wszystkich narodów jest trudne do podważenia. 

  Żydzi pojawiają się w historii różnych nacji od 5 tys. lat. Będąc drapieżnikami i pasożytami, nie udało im się osiedlić na stałe i uniezależnić się od innych ludów. Jest to niezbyt imponujące jak na rasę, która uznaje się za „wybraną” przez boga. 

  Samo słowo „Żyd” pojawiło się stosunkowo niedawno. W Starożytności byli oni znani jako Hebrajczycy. Nazwa ta prawdopodobnie pochodzi od aramejskiego „Ebri”, które z kolei pochodzi od hebrajskiego „Ibhri” oznaczającego kogoś mieszkającego po drugiej stronie rzeki. Hebrajczyk jest w starożytnej literaturze zapisywany jako „Habiru” – ta forma często pojawia się w Biblii i w literaturze egipskiej. W Biblii słowo „Habiru” często jest używane zamiennie z „Sagaz”, oznaczającym bandytę/nożownika. Tak więc Egipcjanie określali Żydów jako „bandytów z drugiego brzegu rzeki”. 

  Palestyna leżała na skrzyżowaniu najważniejszych szlaków handlowych. Było to idealne miejsce dla wszelkiego rodzaju bandytów i rozbójników. Na dodatek, pustynie i góry również sprzyjały powstaniu plemienia bandytów, rozbójników i pasożytów. I właśnie taki lud tam powstał – to najwcześniejszy punkt żydowskiej historii, do jakiego jesteśmy w stanie się cofnąć według samych Żydów [ dalej zbliżamy się do ich prapoczątków Kain nst. Ezaw rozdział Salomona ]

  Przykład, jak niemiecki Żyd Kastein (który skrócił swoje nazwisko z Katzenstein) jest znany jako wybitny znawca żydowskiej i biblijnej historii. W swojej „Historii Żydów” Kastein określa wiele ważnych postaci `żydowskiego pochodzenia` jako bandytów. Wspomina o tym, że Jefte był jednym z wybawicieli Żydów i określa go jako dowódcę rozbójników. Na temat wielkiego bohatera Żydów, Dawida, Kastein pisze: „Kiedy umarł Saul, Dawid był jeszcze hersztem bandy rozbójników. Dowiedziawszy się o zwolnieniu tronu, Dawid natychmiast udał się do Hebronu w Judei. Nikt go nie wzywał, sam zaczął domagać się tronu twierdząc, że Samuel potajemnie wyznaczył go na następcę.” O wielkim i mądrym Salomonie Kastein mówi: „Salomon rozpoczął swoje rządy popełniając trzy morderstwa, które oczyściły mu drogę do władzy i pozwoliły pozbyć się swojego jedynego brata. Uczynił to bez żadnych wyrzutów sumienia.” [ edycje interpretacje ]

  Bycie krwiożerczymi zbrodniarzami jest typowe dla żydowskich przywódców, a Salomon, Dawid oraz Jefte nie byli wyjątkami wg jego interpretacji.

  Kiedykolwiek w historii pojawili się Żydzi, zawsze towarzyszyła temu zdrada, morderstwo, rozboje, przestępstwa i rozlew krwi. 

  Poza faktem że Żydzi istnieją dłużej niż jakikolwiek inny lud na świecie, dwie rzeczy wyjątkowo przykuwają naszą uwagę. Jedną z nich jest to, że przez te wszystkie tysiąclecia nigdy nie próbowali oni zbudować trwałego państwa, a współczesne bandyckie `państwo Izrael` nie jest wyjątkiem od tej zasady. Izrael został stworzony jako centrum żydowskiej światowej dyktatury, a nie jako miejsce, w którym będą gromadzić się wszyscy Żydzi. Drugim interesującym faktem jest to, że nigdy nie stworzyli oni samodzielnie zaawansowanej cywilizacji (pomimo tego, co sami na ten temat twierdzą). 

  Jedną z najbardziej niebezpiecznych umiejętności Żydów jest ich skuteczne posługiwanie się środkami propagandy. Jednakże historia Hebrajczyków pokazuje, że wszelkie żydowskie tezy o posiadaniu wielkiej cywilizacji są kompletnie bezpodstawne. W „The Horizon Book of Christianity” jest napisane: „Żydzi na początku byli skupiskiem małych plemion, które potem zdobyły niezależność tylko dzięki przerwie pomiędzy powstawaniem, a upadkiem wielkich imperiów. Nie wznieśli żadnych pomników świadczących o ich wielkości. Nie ma grobowców hebrajskich królów z bogatymi zdobieniami. Palestyńska archeologia nie zdołała odnaleźć żadnych pomników Dawida czy Salomona, lecz jedynie garnki, takie jak ten, z którego Rebeka poiła wielbłądy służących Abrahama.” [ ukryta historia ]

  Instytut Orientalny w Chicago posiada jedną z największych kolekcji dzieł sztuki, głównie z Egiptu, Syrii i innych kultur Bliskiego Wschodu, czyli regionu, z którego pochodzą Żydzi. Można by się spodziewać, że wkład Żydów w rozwój kultury jest tam dobrze udokumentowany. Przechodząc przez ogromne sale wypełnione wielkimi dziełami sztuki, niesamowitymi pomnikami, znakomitą biżuterią i innymi artefaktami z egipskich i asyryjskich grobowców, w końcu docieramy do wystawy poświęconej Żydom. Tutaj znajdujemy fragmenty glinianych garnków o surowym wyglądzie, bez dekoracji – przywodzące na myśl raczej epokę kamienia. To jest ta wielka, żydowska „kultura”, którą Żydzi się tak przechwalają. 

  Prawda jest taka, że Żydzi byli znani w Starożytności tylko jako niszczyciele. Nie rozwinęli sztuki, nie założyli dynastii, nie stworzyli wielkich miast, ani nie podnieśli poziomu swojej kultury i cywilizacji. Jednak dzisiaj słyszymy Żydów przedstawiających siebie jako jedynych budowniczych cywilizacji. 

  Znany historyk, Arnold Toynbee, trafnie określił Żydów kilka lat temu, kiedy nazwał ich „skamieniałym ludem” [ drewniane dusze ]. Miał on na myśli to, że nie zdołali oni rozwinąć się od epoki kamienia, czego świadectwem są ich prymitywne gliniane garnki. Nigdy nie zdołali opanować rolnictwa, hodowli zwierząt, architektury, ani stworzyć bardziej rozwiniętej sztuki. Nawet jako bandyci, Żydzi nie osiągnęli zbyt wiele, więc część z nich porzuciła ryzykowne życie w Palestynie, gdzie często znajdowali się oni na skraju głodu. [ brak iskry bozej ]

  Kastein mówi o Żydach: „Niektórzy pozostali w granicach Kanaanu; inni osiedlili się na Wschodzie oraz na okolicznych puszczach i pustyniach, gdzie wiedli życie nomadów; jeszcze inni z kolei w ucieczce przed klęską głodu wyruszyli do Egiptu, gdzie znaleźli się pod osłoną faraonów.” 

  Egipcjanie, którzy stworzyli jedną z najwcześniejszych i największych cywilizacji w dziejach, nie zdołali zauważyć, że to dzięki ich wrodzonej, rasowej wartości ta cywilizacja faktycznie powstała. Już wcześniej przedyskutowaliśmy, dlaczego jednym z ich największych błędów było wpuszczenie czarnych znad dolnego Nilu do swojego państwa oraz zmieszanie się z nimi. Ze wszystkich ras Starożytnego Egiptu, tylko Żydzi zachowali czystość krwi i odrębność kulturową. 

  Faraonowie, którzy wpuścili Żydów tylko ze względu na swoją litość i współczucie, wkrótce przekonali się, jak niszczycielskiego pasożyta zaprosili do swojego kraju. Żydzi wkrótce obsadzili ważne urzędy państwowe w kraju faraonów, a cywilizacja chyliła się ku upadkowi. Pasożyci zaproszeni przez Egipcjan z sympatii wkrótce zaczęli manifestować swoje cechy i niszczyć Egipt od wewnątrz. Grupy bandytów wkrótce rozproszyły się po całym kraju i rozpoczęły nękać ludzi na szlakach handlowych. Byli oni najbardziej zuchwali na obrzeżach Egiptu. Zdawali się wiedzieć, kiedy atakować i które miasta były słabo chronione. 

  Żydzi byli przywódcami i katalizatorami procesu sprowadzania czarnych niewolników. Z tego powodu proces kundlenia Białej populacji Egiptu przybrał na sile. Cywilizacja zaczęła niszczeć od wewnątrz. Jej przywództwo stało się apatyczne, rasa była coraz bardziej zanieczyszczona czarną krwią, a morale ludności zostało podkopane. Oto, co odczytuje Alan H. Garduner ze starożytnego papirusu: „Egipt stanął w obliczu niebezpieczeństwa, jego system społeczny pogrążył się w dezorganizacji, przemoc opanowała państwo. Najeźdźcy łupili bezbronną populację, bogaci zostali pozbawieni wszystkiego i spali pod gołym niebem, podczas gdy biedni przejęli ich majątki. To nie jest opis lokalnego incydentu, lecz obejmującej cały kraj katastrofy. Faraon był dziwnie nieaktywny.” 

  Jest to opis typowej dla Żydów zjadliwości w szerzeniu rozkładu i niszczenia wielkiego narodu, na którym postanowili oni żerować. Widzieliśmy analogiczną sytuację podczas upadku Babilonu. Studiując przebieg Rewolucji Francuskiej oraz Rewolucji Październikowej w Rosji również odnajdujemy wyraźne analogie. 

  Już w 2100 r. p.n.e. Egipcjanie byli tak zdemoralizowani i podzieleni, że nie potrafili odeprzeć najazdów z zewnątrz. Jak zwykle, Żydzi utorowali najeźdźcom drogę do zwycięstwa. Utorowali drogę Hyksosom, którzy przejęli Egipt nie napotykając większego oporu. Rządzili tam Egipcjanami przez 511 lat. Hyksosi byli znani jako protektorzy Żydów. Podczas tego trwającego ponad pięć wieków okresu, Żydzi byli w Egipcie panami, zabierającymi Egipcjanom wszystko, czego tylko zapragnęli. Budzili oni nienawiść swoją arogancją wobec zdradzonej populacji. W końcu rdzenni egipscy przywódcy zbuntowali się i pozbyli się Hyksosów na zawsze. Po odzyskaniu kontroli nad własnym państwem, Egipcjanie ukarali Żydów za zdradę, skazując ich na niewolnictwo i ciężką pracę. 

  Tak oto zaczynają się czasy Mojżesza, kiedy Żydzi narzekali na swój ciężki los w Egipcie. Zanim zdradzili Egipcjan na korzyść Hyksosów, cieszyli się dużą wolnością. Jednak po tej zdradzie logicznym jest, że musiała spotkać ich kara. 

  Zamiast przetrzymać niewolę, prosili oni faraona, by ten pozwolił im powrócić do Palestyny i kontynuować życie nomadów-bandytów. Jednak oszukani Egipcjanie żądali podtrzymania kary, więc faraon był zmuszony się zgodzić. Wtedy Żydzi użyli każdego sposobu, by zdobyć wolność. Przy pomocy trucizn i zanieczyszczania wody ściągali plagi na Egipcjan. 

  W końcu pozwolono im opuścić Egipt. To wtedy ich religia się umocniła i ta bandycka rasa zyskała swój łatwo rozpoznawalny charakter. 

  To wtedy rozproszyli się oni po innych ludach takich jak Grecy czy Persowie i infekowali je swoją destrukcyjną działalnością. 

  Wiodący biznesmen, J.J. Cavanaugh, porównał rozprzestrzenianie się Żydów do fizjologicznych efektów nowotworu. Powiedział: „Żydów można określić jako chorobę cywilizacji. Można ich porównać do rozprzestrzeniania się raka w ludzkim ciele. Tak jak Żydzi rozprzestrzeniają się po cywilizowanym świecie, podążając za szlakami handlowymi, tak komórki nowotworowe rozprzestrzeniają się w ludzkim ciele, podążając wzdłuż żył i tętnic. I tak jak Żydzi zbierają się w najważniejszych miejscach świata i zaczynają się mnożyć, dławiąc i zatruwając całe społeczności i narody, tak komórki nowotworowe zbierają się i mnożą by niszczyć narządy wewnętrzne, a w końcu cały organizm.” 

  Wielu starożytnych historyków dostrzegało żydowski problem i go opisywało, jednak większość z tych prac nie zachowała się do dzisiaj. Kiedy Juliusz Cezar dotarł do Aleksandrii, jedną z pierwszych rzeczy, jaką musieli zrobili jego żołnierze, było spalenie wielkich bibliotek, które się tam znajdowały. Jest to zrozumiałe, biorąc pod uwagę fakt, że Juliusz Cezar był obrońcą Żydów i jednym z ich agentów. Jeśli te zbiory biblioteczne nadal by istniały, moglibyśmy dokładniej opisać wpływy żydowskiej zarazy na starożytne cywilizacje. 

  Spośród niewielu opinii dotyczących Żydów, które zachowały się z dawnych czasów mamy opinie Filona oraz Strabona. Filon, ważny historyk, napisał, że „żydowskie społeczności rozprzestrzeniły się po wszystkich kontynentach i wyspach”. 

  Opinie Stracona, napisane gdy u władzy w Rzymie był Oktawian August, są bardziej wymowne. Napisał on: „Ci ludzie [Żydzi] dotarli już do każdego miasta i trudno znaleźć miejsce, do którego oni nie dotarli i które nie odczuło jeszcze ich potęgi.” 

  Widzimy, że kiedy cywilizacja rzymska się rozwinęła, Żydzi już tam byli. W czasach Juliusza Cezara Żydzi byli potężni i mieli wpływ na strukturę finansową i politykę Rzymu. Juliusz Cezar był jednym z ich agentów, tak jak później Roosevelt czy Churchill. Sami Rzymianie wiedzieli już dobrze o złym i zgubnym wpływie Żydów na ich państwo i reagowali na ten problem. Rzymianie, jak wiele innych ludów które zostały zatrute tym pasożytem, podjęli próbę pozbycia się Żydów z Rzymu, lecz oni zawsze powracali. Rzym w czasach Juliusza Cezara był w podobnej sytuacji, jak współczesne Białe kraje – była to republika z wieloma frakcjami i grupami politycznymi walczącymi o władzę. By wygrać, polityk potrzebował poparcia jakiejś grupy, która by przekonywała inne grupy do jego popierania. W czasach rzymskich, tak jak we współczesnych demokracjach, tę grupę tworzyli Żydzi. Oferowali pomoc każdemu politykowi, który miał w zamian stać się ich marionetką. 

  Juliusz Cezar poznał tę podstawową prawdę. Odnalazł więc Żydów i zdobył ich poparcie. Dzięki ich pomocy Cezar wkrótce został władcą Rzymu i niekwestionowanym władcą świata. Zaalarmowana jego służalczością wobec Żydów grupa lojalnych Rzymowi senatorów pod przywództwem Brutusa (przyjaciela Cezara z czasów, zanim jeszcze stał się on marionetką Żydów) postanowiła go zabić. Wszyscy słyszeliśmy o słynnym zabójstwie Juliusza Cezara, ale niewielu zna jego przyczynę – Cezar był na usługach Żydów. Oktawian August, który objął władzę w Rzymie po tym jak generałowie Cezara pokłócili się między sobą, przywrócił szczególne przywileje Żydom. To tłumaczy, dlaczego był on silniejszy od innych frakcji, na które podzielił się Rzym po śmierci Cezara.

  Pomimo silnego wpływu Żydów, jeden czynnik umożliwił wzmocnienie Rzymu. Demokratyczno-republikański system zmienił się w monarchię, w której cesarz był głową państwa. Rzymianie w końcu nauczyli się, że system wielopartyjny, w którym władza podzielona jest pomiędzy kilka frakcji jest słaby i nieefektywny. Kiedy zastosowano zasadę przywództwa, Rzym dobrze prosperował przez 200 kolejnych lat. W zasadzie, Pax Romana (okres od czasów panowania Oktawiana Augusta do około 200 r. n.e.) był najdłuższym okresem pokoju w historii cywilizowanych narodów świata i w historii Białej Rasy. Musimy pamiętać, że zostało to osiągnięte wbrew żydostwu, gdyż niektórzy cesarze potrafili się mu opierać. 

  Nigdy nie mogliby tego zrobić w systemie demokratyczno-republikańskim. 

  Za czasów panowania cesarza Wespazjana, kiedy Żydzi z Jerozolimy i Judei się zbuntowali, wysłany został tam generał Tytus, którego wojska obległy miasto. Wkrótce miasto zostało podbite i zrównane z ziemią, a jego mieszkańcy zabici, albo sprzedani w niewolę. 

  Rzymianie wymierzyli im sprawiedliwość, jednak kwestia żydowska była daleka od rozwiązania. To wtedy żydowska nienawiść wobec Rzymian osiągnęła szczyt. Nienawidzili oni Rzymian z chęci zemsty, tak jak wcześniej nienawidzili Babilończyków, których także zniszczyli. Jest to cecha charakterystyczna Żydów: bezgraniczna nienawiść wobec narodu, na którym żerują i który przeznaczyli na zniszczenie. To, że ten naród był ich głównym źródłem utrzymania się nie liczy. Jako pasożyty dążą do zniszczenia swoich gospodarzy, chociaż mogą sami na tym ucierpieć. 

  Po zniszczeniu Jerozolimy, Żydzi nauczyli się że nie mają szans w otwartej walce z Rzymianami, więc użyli swojej przebiegłości by znaleźć inną metodę. To wtedy, krótko po zniszczeniu Jerozolimy, zaczęli propagować ich chrześcijaństwo, które szerzyło tak destrukcyjne idee jak: „nadstaw drugi policzek”, „miłuj swoich nieprzyjaciół”, „sprzedaj co posiadasz i rozdaj ubogim”, „nie stawiaj oporu złemu”, „nie osądzaj”, „nie troszcz się zbytnio o jutro” itd. 

  Nowa `uzydowiona`religia którą Żydzi narzucili Rzymianom obiecała, że jeśli będą żyć według tych samobójczych nakazów, zostaną nagrodzeni po śmierci, otrzymają zbawienie, itp. Rzymianie ulegli tym samobójczym naukom, a krótko po tym cesarstwo chyliło się ku upadkowi. 

  Jednym z głównych powodów upadku Rzymu był niski przyrost naturalny. Ze źródeł historycznych wynika, że nie pozostał prawie nikt, kto mógłby rządzić Rzymem – tylko skundlone mniejszości, które zmieszały się z resztą populacji i utworzyły bezmyślny motłoch. Dzisiaj to samo dzieje się w Białych krajach, gdzie młodzi przedstawiciele Białej Rasy są uczeni, że posiadanie dzieci jest czymś złym i powinno się co najwyżej adoptować biedne dzieci należące do mniejszości rasowej (czyli czarnuchy). 

  Po śmierci Domicjana w 96 r. n.e., cesarze Rzymu nie byli już Rzymianami z pochodzenia. Od tego momentu byli oni cudzoziemcami kontrolowanymi przez żydowskich „doradców”. W roku 313 n.e. cesarz Konstantyn wydał Edykt Mediolański, uznający `żydowskie chrześcijaństwo` za oficjalną religię Cesarstwa Rzymskiego. Od tego momentu wpływ tej `żydowskiej ideologii` narzuconej Rzymianom doprowadził do szybkiego pogorszenia sytuacji w Cesarstwie i w ostateczności do jego upadku. W roku 476 n.e. barbarzyńcy z Zachodu podbili Rzym nie napotykając żadnego większego oporu. Wola obrony skundlonego i zaczadziałego już ludu rzymskiego zanikła. Rzym upadł. [ Konstantynopol II Rzym ]

  We wszystkich książkach historycznych oraz w kręgach religijnych mówi się nam, że chrześcijaństwo było w opozycji do Żydów, że Chrystus odrzucił Żydów, że to Żydzi go ukrzyżowali. Nawet dzisiaj Koszerni Konserwatyści próbują nam wmówić, że głównym celem Żydów jest zniszczenie chrześcijaństwa. Może to byc jedno z największych oszustw w historii świata. Fakty mówią jasno: Żydzi zedytowali chrześcijaństwo by osłabić umysły Rzymian, co doprowadziło do upadku cywilizacji rzymskiej. Była to zemsta Żydów za zniszczenie Jerozolimy i wyraz nienawiści Żydów wobec ludu, na którym żerowali. 

  Żydowski historyk, Kastein, szczerze opisuje tę szczególną cechę Żydów: „Dla Żydów, Rzym stanowił kwintesencję zła i powinien być zniszczony. Nienawidzili oni Rzymian nieludzką wręcz nienawiścią.” Mamy jeszcze inne przykłady na to, jak Żydzi nienawidzą ludów, na których żerowali. Na przykład, wieki po upadku Babilonu Żyd nadal mówi o „nierządnicy babilońskiej”. Jednak ze wszystkich nacji, Żydzi najbardziej znienawidzili Rzymian. Prawdopodobnie dlatego, że reprezentowali oni jedną z najpiękniejszych i najpotężniejszych cywilizacji, jakie kreatywna i produktywna Biała Rasa jest w stanie stworzyć. [ Biały człowiek i jego cywilizacje zawsze wierzyły w jednego Boga i wiedziały skąd pochodzą do czasu ich zmierzchu z przyczyny żydowskiej ]

  Nienawiść pasożytniczego Żyda wobec swojego żywiciela jest tak ogromna, że najważniejsze dla Żyda jest ukrycie swoich prawdziwych uczuć. Zawsze stara się on wyglądać na pokojowo nastawionego – wita się on słowem „shalom”, czyli „pokój”. Żyd zawsze działa w sekrecie, nigdy nie chce ujawnić swoich prawdziwych zamiarów. 

  My, Biali Ludzie, możemy wiele się nauczyć z historii Rzymu. Rzymianie zbudowali wspaniałą cywilizację, której nikt jeszcze nie dorównał pod względem osiągnięć. Jednak powinniśmy wyciągnąć wnioski z jej upadku. 

  Przeanalizujmy teraz te lekcje, najpierw te pozytywne: 

  1. Cywilizacja Rzymian była rezultatem tego, kim Rzymianie byli – wysoką, jasnowłosą, niebieskooką Białą Rasą, obdarzoną przez Naturę pięknem, kreatywnością i inteligencją. 

  2. Byli oni – w okresie powstania cywilizacji i jej rozwoju – czyści rasowo. Ich rozwój trwał dopóki pozostawali niezmieszani. Upadek nastąpił dopiero, gdy rasa została skundlona poprzez mieszanie się z podbitymi ludami. 

  3. Byli oni mężni, odważni, niezłomni w walce, dzięki czemu w ciągu kilku wieków podbili większość znanego wtedy świata. 

  4. Byli oni praktyczni, dobrze zorganizowani, miłujący prawo, porządek i organizację. Stworzyli najdoskonalszy system prawny, jaki świat kiedykolwiek widział. Większość praw w cywilizowanym Zachodnim Świecie bazuje na prawie rzymskim. 

  5. Wytworzyli oni najbardziej wyrazisty i uporządkowany język w historii ludzkości. Nawet dzisiaj, po 2 tys. lat, żaden język nie dorównał Łacinie. 

  6. Mieli oni wrodzony instynkt odpowiedzialności wobec swoich bliskich i ojczyzny. 

  7. Byli oni twórczym, kulturalnym ludem, którego język, literatura i sztuka przewyższyły wszystkie wcześniejsze ludy, a być może pozostały niedoścignione do dzisiaj. 

  8. Potrafili oni być twardzi i zdecydowani wobec swoich wrogów, np. podczas kompletnego zniszczenia Kartaginy lub Jerozolimy. 

  Z drugiej strony, możemy nauczyć się, że: 

  1. Rzymianie zdawali sobie sprawę, że swoje Cesarstwo, cywilizację i wielkość zawdzięczali swojemu rasowemu pochodzeniu.. 

  2. Wpuścili oni czarnych i inne gorsze rasy do swojego Cesarstwa i nie podjęli żadnych konkretnych działań, by ochronić czystość swojej krwi. 

  3. Rzymianie posiedli bezużyteczną i bezsensowną religię, która była nieco zmodyfikowaną wersją greckich wierzeń. Esencją tej religii była wiara w wielu bogów i półbogów, którzy brali udział w różnych nic nie znaczących (z punktu widzenia Rzymian) wydarzeniach. Nie zjednoczyła ona Rzymian, ani nie nadała ich życiu celu. Nie uczyła ich, jak ważną wartością jest rasa. Podsumowując, nie udało jej się uchronić Rzymian przed rasową degeneracją. Stało się to pod wpływem żydowskiej degeneracji co i dziś widzimy. 

  4. Nie potrafili oni dać sobie rady ze zdradliwym żydostwem. Ponieważ pozwolili sobie na skundlenie swojej rasy, infiltrację żydostwa w sferze finansów, edukacji i rządu oraz przyjęli samobójczą, „nową” chrześcijańską religię, ich cywilizacja upadła. [ nastały Białych wojny z intryg Żydów do czasów nowożytnych ]

  5. Gdyby posiadali oni instynkt Rasowej Lojalności (zamiast instynktu „narodowej” lojalności wobec Rzymu) i wykorzystali go w ciągłości swojej religii, nigdy nie doszłoby do skundlenia ani przyjęcia `żydowskiej` religii (która była bezpośrednią przyczyną ich upadku). 

  6. Gdyby Rzymianie posiadali taką religię, zamiast głupiej, zabobonnej religii, którą skopiowali od Greków, to rzymska cywilizacja istniałaby do dzisiaj i jeszcze przez wiele tysięcy lat. W zasadzie, cywilizacje nie umierają, chyba, że skład rasowy populacji, która stworzyła tę cywilizację ulega zmianie i degradacji. [ wpływy żydowskie w obu cywilizacjach ]

  7. Jeśli rzymska cywilizacja by przetrwała, jakim błogosławieństwem dla świata by to było! Zamiast świata rządzonego przez Żydów, pogrążonego w ciągłych rewolucjach, waśniach i anarchii, pełnego zalewających nas rasowych kundli i kolorowych, mielibyśmy piękną, Białą cywilizację panującą na każdym kontynencie – prosperującą, pokojową, uporządkowaną i produktywną. Mielibyśmy świat bez kolorowych szumowin, które zanieczyszczają swoją obecnością ogromne połacie Ziemi. Bez wątpienia nie byłoby także niszczyciela wszystkich cywilizacji – pasożytniczych Żydów.

 43. L2P said

  `Janusz Lewandowski` cytat ;

  `Polacy nie musza posiadac zakladow pracy. Beda zyc z pracy wlasnych rak (…)`

  P/k …`Wedel` przez Lewandowskiego sprywatyzowany czytaj ukradziony za doplata przez `imiennika` lubliniaka Lewandowskiego…..

  Nie dosc, ze lewe sie nazwalo to i w Polsce biedacy zydowscy musza krasc za doplata, kto by to pomyslal,:)

 44. @ 39 (L2P)

  Panie L2P, z tekstu, który Pan wypracował (przepisał, skompilował – niepotrzebne skreślić), wynika, że nie wybierze się Pan w ciągu nabliższych godzin na niedzielną mszę. Ja się wybieram, stąd poświęcę Panu ledwie kilka linijek. Później zaś nie wdam się w dyskusję z pańskimi tezami i obserwacjami, ponieważ mam inne plany na najbliższe 12 miesięcy.

  A więc krótko: ten historyczny zarys dziejów i wpływów żydowskich (cokolwiek by ten przymiotnik nie oznaczał) jest mieszanką prawd, półprawd, ćwierćprawd, urojeń i rojeń. Nie zdaje Pan sobie pewnie sprawy, do jakiego stopnia jest przesiąknięty żydowska pychą: my wszystko, nic bez nas, my możemy, oni nas mogą…, my najlepsi, my najpodlejsi, en résumé, wszystko, co wybitne to my, a goje będą paśli nasze stada. Na chrześcijaństwo, które od początku było w totalnej opozycji do starych i nowych żydów, znaleźli sposób, który jest bez sensu podchwytywany przez ludzi równie wnerwionych, jak naiwnych – oto myśmy wam stworzyli tę waszą religię, która was obezwładnia i czyni naszymi niewolnikami.

  Nie mam już czasu, żeby zająć się swobodą myśli natury historycznej, hulających po pańskim artykule jak jesienne liście, jedne żółte, drugie wciąż zielone. Może zrobi to ktoś inny.

  Na wszelki wypadek pozdrawiam i znikam (nie mam juz czasu na korekte).

 45. semperparatus said

  Re.L2P Zdaje się,że rozpoznaję tego „krytyka chrześcijaństwa”…pachnie mi ten wywód Dariuszem Kosiurem…i jego WPS-em…Na którym to portalu-pod pretekstem walki z judaizmem-zwalcza chrześcijaństwo…Czyli staje się-tak naprawdę-sojusznikiem tegoż judaizmu…Bo traktuje wzniosłe nauki Jezusa Chrystusa(miłości bliźniego oraz prymatu ducha nad materią) jako żydowskie oszustwo i wybieg…w celu osłabienia gojów…Oraz-słusznie potępiając wiele występków i zbrodni KK-„przenosi”je i utozsamia z osobą i nauką naszego Zbawiciela…Propaguje też pojęcie „judeochrześcijanstwa”…które jest nonsensem logicznym i ontologicznym…bo są to ideologie(czy religie)biegunowo sobie przeciwstawne i nie do pogodzenia…
  O nieprzezwyciężalnych sprzecznościach między judaizmem i chrześcijaństwem świadczy m.in skrajna nienawiść Żydów wobec Chrystusa i Jego nauki…oraz okrutne prześladowania z fizycznymi eksterminacjami włącznie…(przykładem najbardziej dobitnym jest ludobójstwo prawosławnych Rosjan przez reżim bolszewicki po rewolucji w Rosji)

 46. Radosław said

  Za dużo tych żydowskich śmieci w Polsce, stanowczo za dużo.,..

 47. guła said

  Pewnie rozmnażają się na podobieństwo królików, co rzecz jsana jest niemożliwością. Albo mataczą danymi, którą to umiejętność wysysają z mlekiem matki. Boć nie z Biedronki.

 48. Radosław said

  Ad. 44. Bezczelne żydowskie świnie zaznały od Polaków zbyt dużo tolerancji. Czas się obudzić.

 49. guła said

  SAP kretynie, mój ojciec, jako nastoletni młodzieniec, był łącznikiem AK w Okręgu Wileńskim. Po wyrwaniu się z kotła jaki sprokurowali wyzwoliciele sojusznicy, jak wielu innych, zaciągnął się do Kościuszkowców kończąc swoją walkę w szturmie o Berlin. Tam będąc rannym długo leczył się, o zgrozo, w ruskim lazarecie. Wyszedł po latach jako inwalida wojenny. Jego ojca a mego dziadka w wieku 50 lat wywieźli w 44 za Ural jako obszarnika(?) z wyrokiem 12 lat ŁAGru, Wrócił dwa lata po śmierci Stalina. Dziwiąc się nieustająco, że żyje.
  Napisałem to dlatego boć tobie podobni mogą potraktować ciebie jak wiedzącego (stara gudłajska metoda podrzegaczy)
  …………….
  „A właścicieli ziemi należałoby obciążyć odszkodowaniami za stulecia pańszczyzny, a nie – obdarowywać pieniędzmi państwa za odbierane hektary. Ale pan, Guła tego nigdy nie pojmiesz, bo kiepełe nie te”

  Niezłe p i e r d o l n i ę c i e NiezGuła. Idź ty rzesz do lekarza. To nie boli i możesz się, pan, zbyt późno zorientować.
  Że cóś nie tak.

 50. guła said

  Już wolę jak piszecie o generale „Bluszczu”, agencie Francuzów.

 51. guła said

  Ci z Kresów liczą swoje ofiary od traktatu ryskiego; 1, 2 , 3, 4 … itd. Czy to jest zrozumiałe?
  Operacja polska NKWD 1937-1938 – Tomasz Sommer.

  Niestety ale UB ma na sumienie 250 tyś ofiar z którymi uporała się po lasach, wsiach, miasteczkach, miastach, w końcu i ubowskich kaźniach rozsianych po całym kraju. Pamiętam jak dziś na tej stronie p. A. C. tłumaczyła z jakiego to powodu PRL zatrudniał w UB Żydów (zawsze są dwa wyjścia a czasami kilka).

 52. Lily said

  Re 45;Radoslaw.
  Kiedy kraj,po kraju wypedzal to towarzystwo, milosierni/litosciwi/,a raczej naiwni Polacy przygarneli ich.
  Przyslowia sa madroscia narodow.
  Stare polskie przyslowie mowi,”za dobre serce,gorzkie lzy”.

 53. Lily said

  Re 40 ;L2P.
  Aaron Langman ?.
  „Po owocach,ich poznacie”.Ewangelia wg sw.Mateusza.

 54. Radosław said

  Ad. 49. Właśnie nadszedł najwyższy czas, żeby wypędzić te świnie z Polski. Niestety, z żydostwem nie da się dłużej razem żyć…

 55. XXX said

  Represje stalinowskie po 1944 to nie są SETKI tysięcy ofiar. Jeśli rozmowa dotyczy band „niepodległościowych” szumnie zwanych „żołnierzami” „niezłomnymi” to trzeba liczyć od 1944, a nie od operacji polskiej tow. Jeżowa z 1937, bo to absurd.

  Prawda jest taka, że wszystkie bandy „niepodległościowe” liczyły:
  – „żołnierze” wyklęci – 20 tysięcy „partyzantów”,
  – przez wszystkie organizacje i grupy konspiracyjne przewinęło się 120–180 tysięcy osób

  (za: Sławomir Poleszak, Rafał Wnuk: Zarys dziejów polskiego podziemia niepodległościowego 1944–1956. W: Atlas polskiego podziemia niepodległościowego 1944–1956. Wyd. 1. Warszawa – Lublin: IPN, 2007, s. XXII–XXXVIII)

  Uwaga: te 120-180 tys „przewinięte” to cywile, którzy dali się przespać od czasu do czasu w swojej stodole, dali żreć, buty, płaszcz itp. albo poinformowali od czasu do czasu, kiedy KBW będzie we wsi czy miasteczku. A nie ci, co z parabelką, MP-40 czy MG-42 ganiali po lasach i bawili się w żołnierzyków, chowanego i „niepodległość”.

  Straty podziemia „niepodległościowego”:
  – 8668 poległych w walce
  – 5 tysięcy skazanych na karę śmierci (połowę wykonano)
  – 21 tysięcy zmarłych w więzieniach
  – 79 tysięcy aresztowanych
  (za: Sławomir Poleszak, Rafał Wnuk: op.cit., s. XXII–XXXVIII)

  Te dane są cokolwiek zawyżone (jak to ma w zwyczaju IPN) – ale zaokrąglijmy w górę – wychodzi 35 tys. Nie ćwierć miliona. Nie wiem, co liczył zespół prof. Szaroty, ale mimo wszystko od „kilkunasty tysięcy” jest bliżej do tych aktualnie „rzeczywistych” 35 tys. niż od jakichś wymyślonych SETEK tysięcy.

  Czuwaj.

 56. L2P said

  @41
  prosze sobie nie przeskadzac, artykulu jest skierowany wymownie do Bialych czystej krwi i wiary Polakow
  a sensownej krytyki i dyskusji sie nie boi ale bez obcej propagandy i tluszczenia.

  @42
  to raczej przedstawienie tego raczej skomlikowanego problemu, niemniej wyglada to `na zazebienie` `gevalt`
  i na pewno Chrzescijanstwo nie ma nic wspolwyznaniowego z Zydami.

  @50 lista niezle ustawionych osobowosci i prorocze okreslenie..

 57. guła said

  No tak, te „120 – 180 tyś” toż przecież nie żywi ludzie których uczyniono nieboszczykami, nie ofiary. Nie trzeba głośno liczyć.

  Toż to logistyka, jedynie możliwa, w ówczesnych realiach którą należało wyeliminować – co też i uczyniono, coby pozbawić, „wałęsających się po lasach”, wsparcia.

  Czuj czuj, Czuwaj.

 58. XXX said

  Analfabeto, nikt żadnych 120-180 tys. nie mordował. Te 120-180 tys. to osoby na siłę przyszyte do „podziemia” „niepodległościowego” przez speców od propagandy z IPN, bo 20 tys. lunatyków ganiających po lasach to była za mało prestiżowa liczba jak na walkę z „komuną”, której wymaga obecna potrzeba chwili i propagandy. Jest „zamówienie społeczne”, są i cyferki z sufitu.

  Czytać małe Gula nie nauczyli to duże Gula czytać nie umi?

 59. guła said

  Te krawiec widziałeś jak szyli? Brechasz. Chwalisz się umiejętnością czytania – pewnie z zrozumieniem. Która mimo wszystko potrzebuje … deko wyobraźni. Jak inaczej cokolwiek zrozumieć. No, samodzielnie.

 60. XXX said

  Małe Gula nie nauczyli odróżniać fantazjowanie od wyobraźnie, to duże Gula myli fantazjowanie z wyobraźnie. Samodzielnie.
  Podziemia antyniemieckiego nikt nie musiał pompować o „domniemane” osoby wspierające w „szacunkowej liczbie” uzyskanej drogą przemnożenia liczby „partyzantów” przez 6 lub 9. Tą drogą konspiracja antyniemiecka liczyłąby 1 mln w strukturach (mocno nadętych, bo rzeczywiste stany osobowe były mniejsze min. o połowę – te wszystkie „brygady” i „dywizje” AK w sile niepełnych batalionów wg etatów przedwojennych itp. – nie liczę tu nawet „kompletów”, małego sabotażu, Żegoty itp.) plus 6-9 mln „zaplecza logistycznego”. Ale nawet takie przemnożenie pokazuje, jak miało się liczebnie „podziemie” „niepodległościowe” do podziemia antyhitlerowskiego. Stąd histeryczne próby histeryków z IPN, by nadymać balonik „antykomuny”.

 61. Diana said

  http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/531113,kim-jest-george-soros-czy-szykuje-w-polsce-nowy-majdan-przeciw-dobrej-zmianie.html

 62. guła said

  Tę Żegotą to mnie przekonałeś ewidentnie.

 63. Maćko said

  Lewandowski pomyslodawca????? HAHAHAHA!
  Co za bzdura.
  Ten cwaniak to tylko pionek-wykonawca.

  20 – Przeclawie – ale material! Wlos sie jerzy na glowie ze zgrozy i adrenalina sie podnosi od zlosci!
  Uszanowania!
  ( Bardzo interesujace: .https://youtu.be/qBoN2m1LStU?t=330
  świetny wykład, dotyczy Lewandowskiego i innych grabieżców. )
  *******

  Aby takie materialy propagowac istnieje Gajówka.

  Dlatego Snagu:
  albo sie dostosujesz
  albo miejsce zmienisz,
  bo tu nie pasujesz
  bo psujesz…

 64. Alina said

  Cała afera w PE z Lewandowskim w roli głównej polega na tym, żeby przypomnieć Polakom, że wprawdzie PiS wygrał wybory w Polsce, ale w PE PiS jest NICZYM, bo jest w mało licznej i nic nie znaczącej frakcji.
  PO zaś należy do najliczniejszej frakcji w PE i jako taki może mieć wpływ na fundusze unijne dla Polski. To powiedział wprost któryś z posłów PO w publicznej telewizji. Co to znaczy? Ano PO powtarza ten sam numer, jaki wykorzystali w 2007 roku strasząc, że jeśli PiS zdobędzie władzę, to nie będzie dotacji unijnych. To wówczas zadziałało, bo mieli wówczas w rękach całe media i wałkowali ten straszak bez przerwy, jak się okazało skutecznie.
  Co się potem stało już wiemy po 8 latach rządów PO: fundusze unijne były i owszem, głównie na autostrady na kierunku zachód-wschód. Jest to jeszcze nie ruszona afera. PO wprowadziła bowiem takie zasady przetargowe i tak otworzyła rynek „autostradowy”, że padły, czyli zbankrutowały prawie wszystkie polskie firmy budowlane, które brały udział w budowie autostrad. Głównymi wykonawcami były dziwne „zachodnie” firmy, które zatrudniały polskich podwykonawców.
  Można było usłyszeć w TVP-Info parę dni temu mimochodem podaną informację, że 80 eurocentów z każdego euro „dotacji” unijnych trafia do zachodnich firm. Mówiąc prostym tekstem oznacza to, że 80% dotacji unijnych jest wyprowadzanych z Polski przez obce firmy. Niestety nie usłyszałam jaka jest polska składka do kasy unijnej i ile dostajemy dotacji, ani ile z tego przejadają unijni urzędnicy, którym mamy płacić nie tylko diety, kiedy „urzędują”, ale diety DOŻYWOTNIE. Ciekawe, czy przed referendum unijnym ten przywilej był podany do publicznej wiadomości? Ja nie słyszałam.

 65. L2P said

  Co warto przekazać z historii ukrytej i mniej poznanej a rzucającej światło na bieg dzisiejszych wydarzeń;
  Cz 1

  Mistrzowie kłamstwa

  Natura w swojej nieskończonej mądrości przywiązuje największą wagę do przetrwania gatunków.
  Niektóre gatunki, np. karaluchy czy komary, są pasożytami. Każde stworzenie ma swoje sposoby na przetrwanie oraz zachowanie swojego gatunku. W każdym z nich wola życia i zachowania swojego gatunku jest niesamowicie silna. Jeśli by tak nie było, wszystkie stworzenia by wkrótce wymarły. 

  Wśród gatunku ludzkiego, jedna rasa wyróżnia się na tle innych pod względem intensywności i zapału, z jakim walczy o swoje przetrwanie. Mowa tutaj o rasie żydowskiej. Jak jedna rasa mogła przetrwać i pozostać nienaruszona przez 5 tys. lat ciągłych problemów? Jest to rzecz godna uwagi. 

  Żydzi trwają, ponadto, zniewolili oni wszystkie inne rasy mimo, że są tak małą częścią populacji Ziemi. 

  O ile wspaniała Biała Rasa była budowniczym, odkrywcą i twórcą cywilizacji i narodów, Żyd nie był żadnym z nich. Wręcz przeciwnie, był on zaprzeczeniem cech szlachetnego Białego Człowieka. W swojej historii trwającej ponad 5 tys. lat, podczas której zachował swoją rasową homogeniczność, Żyd był pasożytem żerującym na narodach, pośród których mieszkał. Nigdy nie był twórcą, budowniczym, ani niczego nie wytwarzał, w przeciwieństwie do Białej Rasy. Żydzi od zawsze byli niszczycielami cywilizacji, łupieżcami narodów i mordercami, którzy dokonywali ludobójstwa od najwcześniejszych etapów swojej historii.

  Doprawdy, Żydzi są krwiożerczą masą. Udało im się przetrwać przez tak długi czas, aczkolwiek byli rozproszeni wśród wielu innych narodów. Byli chorobą nękającą ludzkość od samego początku pisanej historii. Choroba ta trwa nadal i jest bardziej śmiercionośna niż kiedykolwiek – główną jej ofiarą jest Biała Rasa. Trzeba więc przyjrzeć się historii naszych oprawców. 

  Jest to fascynująca, ale i przerażająca historia. Jednak musimy ją poznać i zrozumieć, jeśli mamy się wydobyć z tego kryzysu i wypełnić nasze obowiązki wyznaczone przez Naturę, czyli: zapewnić przetrwanie Białej Rasie. 

  Historia ludzkości jest przepełniona wojnami i konfliktami. Wśród wszystkich narodów i ras, które w tych konfliktach brały udział, żadna nie wzbudzała tak potężnych antagonizmów (niezależnie od miejsca, w którym się pojawiła) jak `rasa` żydowska. 

  Wśród tych wszystkich zawirowań historii, wojen, konfliktów i masakr, prędzej czy później obie strony konfliktu porozumiewały się i zawierały kompromis, jednak nie dotyczyło to Żydów, którzy nigdy nie potrafili pogodzić się z narodem, na którym żerowali. Nigdy nie udało im się również pokojowo wyemigrować do innych krajów. Historia Żydów pokazuje nam dwie rzeczy: po pierwsze – nigdy nie było pojednania pomiędzy nimi, a ich gospodarzami; po drugie – żaden naród nigdy nie zdołał pozbyć się ich permanentnie. Ponadto, gdy Żydzi stawali się coraz bardziej szkodliwi i nieznośni, naród na którym żerowali generalnie próbował się ich pozbyć. Niemniej jednak, w żadnym przypadku poszkodowana nacja nie zdołała wypędzić ich na stałe. Jest to zaskakujące, że za każdym razem gdy Żydzi byli wypędzani, powracali po zaledwie kilku latach. Nie tylko powracali, ale także ze zdwojoną siłą próbowali zniszczyć swoich niedawnych żywicieli. Od niepamiętnych czasów był to naród niszczycieli kultury i cywilizacji. Problem żydowski nękał narody przynajmniej przez ostatnie 5 tys. lat. 

  O ile Biała Rasa w swojej kreatywności i żywiołowości przemieszczała się w różne rejony świata i tworzyła tam cywilizacje, tak Żydzi niezmiennie za nią podążali by te cywilizacje zniszczyć. Pomogli oni zniszczyć cywilizacje starożytne w tym egipską oraz grecką, byli głównym powodem upadku cywilizacji rzymskiej. Kiedy Europa powoli zaczęła się odradzać i kontynuować rzymskie tradycje, Żyd już czekał, by stać się chorobą toczącą jej organizm. 

  Głównym centrum dzisiejszego żydostwa jest Nowy Świat. W zasadzie, Nowy York jest największym ośrodkiem żydowskiej populacji na świecie, a także centralnym ośrodkiem finansowym. Celem Żyda jest nie tylko zniszczenie Stanów Zjednoczonych i państw Europy, ale także skundlenie Białych populacji je zamieszkujących. 

  Jak to się stało, że żydowska rasa zdołała przetrwać te wszystkie zawirowania historii, których doświadczyła podczas gdy potężniejsze ludy jak Rzymianie upadły? Czy to dlatego, że Żydzi są wytrwali? Okazuje się, że Żydzi są wytrwali, jednak dużo wytrwalsze rasy, jak Rzymianie, nie zdołały przetrwać. Czy to dlatego, że Żydzi są dobrymi wojownikami? Nie, są oni tchórzami i z pewnością jednymi ze słabszych wojowników. A może to dlatego, że są oni bardziej zdradzieccy i kłamliwi? Możliwe, ponieważ przewyższają oni w tym wszystkie inne rasy. Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego udało im się przetrwać. Główna przyczyna ich sukcesu leży w unikalnej religii. 

  Już na samym początku swojej historii, Żydzi zauważyli ogromny potencjał drzemiący w religii, która jest potężną bronią. Bronią, która może posłużyć zarówno do zjednoczenia swojej rasy, jak i do zniszczenia jej wrogów. Przez tysiące lat opanowali te umiejętności do perfekcji. W mistrzowski sposób wykorzystali religię do zapewnienia sobie przewagi nad innymi ludami. Nikt się tego nie spodziewał, a już na pewno nie Biała Rasa. 

  Krótka analiza historii wojen pomiędzy Rzymem i Kartaginą, oraz historii oblężenia i zniszczenia Jerozolimy podczas ekspansji Rzymu pozwolą nam rozwiązać tajemnicę przetrwania Żydów przez tak długi czas. 

  Gdy Rzymianie rośli w siłę, było tylko kwestią czasu zanim dojdzie do konfliktu z Kartaginą. Przez ponad 100 lat dwie potęgi prowadziły wyniszczającą wojnę. Ostatecznie Rzym wyszedł z tej bitwy zwycięsko – Kartagina została zburzona, cała jej męska populacja zabita, a kobiety i dzieci sprzedane do niewoli. Kartagina zniknęła z map by już się na nich nie pojawić. 

  Przeciwstawmy to teraz temu, co stało się w Jerozolimie w 70 r. n.e. 

  Za czasów panowania cesarza Wespazjana Żydzi z Judei zaczęli się buntować. Cesarz Wespazjan wysłał tam generała Tytusa i po 139-dniowym oblężeniu Jerozolimy miasto zostało zrównanie z ziemią, a Żydzi zabici lub przesiedleni. Zdawałoby się, że sytuacja jest podobna do tej z Kartaginą, że będzie to koniec Żydów. Jednak tak się nie stało. 

  Żydzi mieli pewną nadzwyczajną przewagę: była to ich unikalna religia, która jednoczyła tę rasę. Dalecy od bycia pokonanymi, Żydzi w swojej przebiegłości i zaradności, zjednoczeni przez swoją religię postanowili zemścić się na Rzymianach. Zmienili Rzymianom religię, która znacznie osłabiła ich wolę przetrwania jako rasy i narodu. 

  Z ogromnym zapałem Żydzi rozprzestrzeniali wśród Rzymian religię, głoszącą tak samobójcze idee jak „nadstaw drugi policzek”, „miłuj swoich nieprzyjaciół”, „nie stawiaj oporu złemu” i innymi samo destrukcyjnymi filozofiami, które znacznie osłabiły Rzymian i sprawiły, że stali się oni bezbronni wobec swoich wrogów. W ciągu kilku następnych stuleci wielka rzymska cywilizacja upadła. Stała się bezbronna wobec grasujących Wandalów, którzy ostatecznie splądrowali Rzym w roku 476. 

  W swojej wytrwałości i gorliwości by zachować żydowską rasę, Żyd nie poprzestał na Rzymie. Wręcz przeciwnie – po upadku Rzymu, zwrócił się w stronę nowopowstałych kultur zachodnioeuropejskich.

  Prawdą jest to, że Żyd jest wytrwały. Jest on przebiegły, zdradziecki i uporczywy. Te wszystkie cechy sprawiają, że jest on najgroźniejszym drapieżnikiem i pasożytem na ciele ludzkości. Ale nawet te cechy nie zapewniłyby mu przetrwania, gdyby nie ich religia. To właśnie elementy tej religii jednoczą wszystkich Żydów przeciwko reszcie ludzkości. To dzięki ich religii Żydzi działają tylko na własną korzyść, kosztem wszystkich innych. Uosabia ona jedno z najsilniejszych praw Natury: dążenie do przetrwania i rozprzestrzeniania swojej rasy. 

  Żydzi w swojej wczesnej historii nauczyli się bardzo ważnej rzeczy: nic nie jednoczy tak, jak wspólny wróg. Bazując na tej przesłance, zawsze prowadzili wojnę z innymi rasami. W zasadzie, to wszystkie inne rasy są ich wrogami przez cały czas. Kto jest ich głównym wrogiem w danym momencie – to tylko kwestia strategii. 

  Ta teoria zdziałała cuda. Utrzymała Żydów jako rasę zjednoczoną i walczącą. Dzięki swojej solidarności zdołali pozbyć się swoich wrogów w przeszłości. Dzisiaj niszczą Białą Rasę. 

  Głównym motywem w żydowskiej religii jest nienawiść – nienawiść do gojów, czyli innych ras. Kolejnym bardzo ważnym aspektem żydowskiej religii jest Rasowa Lojalność. Dla przeciętnego Białego Człowieka niewiele już znaczy to, z kim robi interes, czy jest to drugi Biały Człowiek, czy nie. Biały goj nie jest również zainteresowany, czy sąsiad lub osoba, którą spotyka na ulicy również należy do Białej Rasy. Jednak dla Żyda to, czy robi interesy z drugim Żydem, czy żyje obok drugiego Żyda, czy spotyka drugiego Żyda, ma ogromne znaczenie. Pamiętajmy o tym elemencie Rasowej Lojalności w religii dla Białej Rasy. 

  To, że judaizm talmudyczny jest tarczą chroniącą żydowską rasę przez ostatnie 5 tys. lat jest nie do zaprzeczenia. Golda Meir, była premier Izraela, podkreśliła to dobitnie w swoim przemówieniu, które wygłosiła w Knesecie (izraelskim parlamencie): „jestem osobą niewierzącą, jednak nikt nie jest w stanie wykorzenić z mojego serca i umysłu przekonania, że bez żydowskiej religii bylibyśmy narodem jak każdy inny, który po latach świetności przestał istnieć”. Od najwcześniejszych przebłysków dzieciństwa, żydowscy rodzice wpajają swojemu potomstwu ideę Rasowej Lojalności. Jest to idea głosząca, że przetrwanie żydowskiej rasy jest wszystkim, że wszystkie inne ludy są jej wrogami, których powinno się wykorzystać lub zniszczyć. 

   W Księdze Przysłów (29:18 jest wyrażony długoterminowy program: „Gdy nie ma widzenia, naród się psuje”. Skontrastujmy to z poradą, którą Żydzi narzucili Białej Rasie w Nowym Testamencie, na przykład w Ewangelii Mateusza (6:34) jest napisane: „Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie”. Widzimy tu wyraźnie, że dla Żydów ważne jest by mieć plan długoterminowy. W zasadzie ich religia jest oparta na bezustannym spiskowaniu, co jest kluczowe dla ich przetrwania jako pasożytniczej rasy. W celu zmiękczenia i osłabienia Białej Rasy, zatruwają oni umysły Białych Ludzi takimi „radami”, spośród których „nie troszczcie się więc zbytnio o jutro” jest tylko jednym z wielu przykładów. Biała Rasa niestety podąża za takimi radami. Żydzi określili swoje plany tysiące lat temu – podbić i zniewolić wszystkie inne narody. 

  Biała Rasa – w przeciwieństwie do Żydów – nie ma żadnego planu umożliwiającego przetrwanie.

  O ile szlachetna Biała Rasa jest kreatywna, produktywna i samowystarczalna, Żydzi w bardzo wczesnym stadium swojej historii postanowili, że najlepszą ich metodą przetrwania będzie pasożytowanie na innych, bardziej produktywnych narodach. Przez kolejne tysiące lat to postanowienie zostało tak zakorzenione w żydowskiej mentalności, że stało się częścią ich narodowego charakteru. Nie potrafią już oni postępować inaczej, są uzależnieni od swoich żywicieli, zupełnie jak pchły i inne pasożyty w świecie zwierzęcym. Wobec tego, Żyd snuł plany i przygotowywał się do osiągnięcia swoich celów. 

  Ma on daleko idący i wszechogarniający program umożliwiający mu kontrolę, dominację i wyzyskiwanie swojego żywiciela, do którego żywi chorobliwą nienawiść. Głównym aspektem żydowskiej religii jest właśnie nienawiść do swojego żywiciela. Jak wiele razy słyszeliśmy wyrażenia takie jak „nierządnica z Babilonu”? Faktem jest, że Biali Babilończycy byli dobrymi i kreatywnymi ludźmi, którzy zostali ostatecznie zniszczeni przez Żydów. Rozprzestrzeniana przez Żydów propaganda o rzekomej degeneracji Babilończyków jest potwornym kłamstwem. 

  Rzymianie byli przedstawiani przez Żydów jako okrutni, zdegenerowani, niemoralni. Nawet dzisiaj, żydowskie filmy z Hollywood ukazują Rzymian jako degeneratów. Tacy propagandziści jak Billy Graham oskarżają Rzymian o okrucieństwo i tyranię. Kolejne, potworne żydowskie kłamstwo. 

  Wybrawszy rolę pasożyta, Żydzi są ograniczeni do wędrówki w poszukiwaniu żywiciela – rozwiniętego społeczeństwa, pośród którego będą mogli się osiedlić i prosperować jego kosztem. Jako pasożytniczy lud, Żydzi są całkowicie uzależnieni od swoich ofiar. Kiedy stają się częścią jakiegoś społeczeństwa, nic do niego nie wnoszą poza swoją chytrością i zdradzieckością. Żyd wie, że prędzej czy później zostanie zdemaskowany i skończy się to zemstą i aktami przemocy. Rzeczą, której boją się oni najbardziej jest wykrycie i następująca po nim fizyczna przemoc. Jednym z ich powiedzeń było: „Oy, gevalt!”. To stare powiedzenie w języku jidysz można tłumaczyć jako „Och, przemoc!”. 

  Wiedząc, że takie pasożytnicze zachowanie jak okradanie nie-Żydów w konsekwencji doprowadzi do przemocy, Żydzi przygotowują się na to z wyprzedzeniem. Przypomnijmy sobie cytat z Księgi Przysłów: „Gdy nie ma widzenia, naród się psuje”. Dlatego próbują oni zminimalizować wszelki opór ze strony „gojów”. Dzięki temu, akty wrogości ze strony ich żywicieli występują znacznie później. 

  Pod tym względem Żyd jest bardzo podobny do innych pasożytów występujących w Przyrodzie. Kiedy kleszcz dostaje się na nogę człowieka, robi to potajemnie i zazwyczaj pozostaje niezauważony. Szuka on odpowiedniego miejsca na ciele swojego żywiciela, gdzie będzie mógł rozpocząć wysysanie jego krwi. Kleszcz wie, że jeśli ukąsi swojego żywiciela, będzie to dla niego bolesne i zwróci to jego uwagę, czego rezultatem będzie pozbycie się pasożyta. Jednak kleszcz ma na to metodę. Zanim ukąsi swoją nieświadomą ofiarę, znieczula ją. W ten sposób jest w stanie na niej żerować podczas gdy żywiciel nie poczuje bólu, a nawet nie będzie świadomy jego obecności. Kiedy ofiara wreszcie odnajdzie kleszcza, będzie on już dobrze osadzony w jej ciele. Żywiciel nie będzie już w stanie usunąć pasożyta bez spowodowania bólu i zakażenia sobie samego. Nawet jeśli ofiara spróbuje teraz pozbyć się szkodnika, nie może tego zrobić. Można wyrwać opasłe ciało kleszcza, jednak głowa pozostanie osadzona w środku i spowoduje infekcję, a nawet zatrucie krwi. Na tym etapie usunięcie pasożyta staje się trudną operacją podczas gdy na początku można było go wyciągnąć palcami, gdyby tylko żywiciel zdał sobie z tego sprawę. Pasożytnicza działalność Żyda jest bardzo podobna. 

  Będąc nieproduktywnym pasożytem, Żyd nie ma nic do zaoferowania społeczeństwu czy narodowi, na którym żeruje. Ich głównym zajęciem jest oszukiwanie i kłamanie na ogromną skalę. Wybrawszy drogę pasożyta, oszukiwanie i kłamanie stało się tak głęboko zakorzenionym zachowaniem Żyda, że wie on instynktownie, co trzeba robić by przetrwać i jakie są słabości jego nie-żydowskiego żywiciela. W związku z tym, koncentruje się on na wszystkich centrach władzy kreatywnego i produktywnego społeczeństwa, na którym żeruje. W krótkim czasie zdobywa on kontrolę nad wszystkimi funkcjami i urzędami, które zapewniają dobrobyt i przetrwanie temu społeczeństwu. Żyd nie jest rolnikiem, nie pracuje w fabryce. Zamiast tego, koncentruje się raczej na obsadzaniu wszystkich ważnych funkcji państwowych swoimi ludźmi. Przejmuje także władzę nad mediami i bankami. W sprawny sposób manipuluje, dezorientuje i zwodzi umysły swoich ofiar. Tak jak kleszcz, Żyd znieczula organizm nie-żydowskiej nacji, na której postanowił żerować. Osadza się głęboko w jej ciele i przygotowuje się do obrony przed wszelkimi próbami pozbycia się go. 

  Dzisiaj na świecie, a szczególnie w Ameryce, widzimy Żydów kontrolujących najważniejsze urzędy. Mają oni całkowitą kontrolę nad Systemem Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych, o którym większość Amerykanów nic nie wie i myśli, że jest częścią Rządu Federalnego. Wiele książek zostało napisanych o żydowskiej władzy nad Rezerwą Federalną i nie mamy miejsca, żeby dokładnie przeanalizować ten problem. Wystarczy jednak powiedzieć, że Zarząd Rezerwy Federalnej nie jest instytucją państwową, lecz całkowicie prywatnym systemem banków znajdujących się pod kontrolą międzynarodowego żydostwa. Znajduje się on poza zasięgiem Rządu Federalnego. Nie, żeby robiło to wielką różnicę, ponieważ Rząd Federalny jest również kontrolowany przez Żydów, jednak warto to podkreślić. 

  Poprzez manipulacje i nadużywanie swojej niezależności od rządu, Rezerwa Federalna może drukować miliardy dolarów na swój własny użytek, płacąc tylko i wyłącznie za papier i farbę. Te koszty zwykle wynoszą 7/10 centa za każdy banknot, niezależnie czy jest on o nominale 10 dolarów, czy 1000 dolarów. Właściwa emisja pieniądza jest przeprowadzana przez Biuro Grawerowania i Drukowania (BEP), ale banknoty są potem przekazywane międzynarodowemu żydostwu pod przykrywką Systemu Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych. Jedynym wydatkiem tych bankierów jest zakup papieru i farby. 

  Żydowscy bankierzy nie tylko uzyskują pieniądze właściwie za nic, ale rząd USA jest zobowiązany wydawać obligacje skarbowe jako zabezpieczenie tej transakcji. Amerykanie muszą wtedy spłacać nie tylko kapitał tych obligacji, ale także wynikające z niego odsetki. Te długi nie są nigdy spłacane, lecz wręcz przeciwnie – przez ostatnie 40 lat wzrastają z roku na rok. W taki sposób amerykański podatnik jest coraz bardziej obciążany długami, które później przejdą na kolejne pokolenia. Amerykanie jak i większość dzisiejszego Świata zapożyczają się u międzynarodowego żydostwa, które zdobyło te pieniądze praktycznie bez żadnego wysiłku i bez własnego nakładu finansowego. 

  Żydzi manipulowali finansami i uzurpowali sobie prawo do skarbu państwa w którym żyli od najdawniejszych czasów. W Biblii jest mowa o ludziach zajmujących się wymianą waluty. Byli to oczywiście Żydzi. Żydowski monopol na pieniądze sięga tak daleko, jak sama historia pieniądza. Oszustwo Rezerwy Federalnej nie jest niczym nowym – wyrasta ono z kilkutysięczno-letniej praktyki przechowywania złota bogatych obywateli przez żydowskich skarbników. 

  Złoto miało szczególną siłę przyciągania dla Żydów od najdawniejszych czasów. Kiedy tylko pieniądz został wynaleziony, złoto było używane jako środek wymiany, a Żydzi od samego początku starali zajmować się przechowywaniem złota innych. Wiele osób było zainteresowanych takimi usługami. Przez większość czasu złoto znajdowało się u Żydów, nie zdarzało się, by musieli oni przekazać całe złoto właścicielom. W ten sposób narodził się pomysł pożyczania części złota, które należało do kogoś innego, by potem otrzymywać nieco większą sumę z powrotem. Gdy ilość klientów wzrosła, Żydzi zorientowali się, że mogą pożyczać praktycznie 90% złota, które mieli w danym momencie do dyspozycji będąc cały czas w stanie pokryć wszelkie podjęcia pieniędzy przez ich prawowitych właścicieli. To był początek bankowości, która potem stała się potężnym narzędziem w rękach Żydów. Dzięki niej Żydzi byli w stanie bogacić się na pracy produktywnych kupców przy praktycznie zerowym wkładzie własnej pracy. 

  Właśnie z takiej działalności wywodzi się bankowość. Od tamtego czasu Żydzi wprowadzili wiele nowych metod kontrolowania światowych finansów – od kontroli odsetek, przez Rezerwę Federalną, aż po międzynarodowe pożyczki i manipulacje. [ instrumenty pochodne ]

  Nie tylko kontrolują oni bankowość, ale także rynki akcji. Każdy kto przyjrzy się rozkładowi miejsc na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, zauważy, że są to w znacznej mierze Żydzi. Kontrolując rynki akcji, Żydzi wzbogacają się na ciężkiej pracy wielu kreatywnych i produktywnych Białych, sami nic do tej pracy nie wnosząc. Ponadto, poprzez odmowę udzielenia kredytu, są oni w stanie pogrążyć ekonomię tego (lub jakiegokolwiek innego) kraju w głębokim kryzysie. A kryzysy są zawsze zaplanowane z dużym wyprzedzeniem, dzięki czemu Żydzi są w stanie na nich skorzystać i czerpać ogromne zyski, obdzierając niespodziewających się gojów z ich oszczędności. 

  Żyd nigdy by nie zdołał zdobyć takiej przewagi i takiej kontroli nad swoimi ofiarami, gdyby nie to, że jest także w posiadaniu środków masowego przekazu. Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę, jak potężną bronią jest propaganda. Adolf Hitler słusznie mawiał, że użycie propagandy przez żydostwo może sprawić, że w oczach ludzi niebo będzie wyglądało jak piekło, a piekło jak niebo. Jest to całkowita prawda. Żydzi potrafią umiejętnie manipulować umysłami. Skoro kontrolują bankowość i mają w swoich rękach ogromne sumy pieniędzy, mają także środki by wykupić prasę, sieć radiową, sieć telewizyjną, stacje telewizyjne, a także agencje prasowe (United Press International, the Associated Press i inne). W ten sposób kontrolują oni każdą informację, która ma dostać się do mediów w na całym świecie. Mogą oni łatwo zatuszować niewygodne informacje i pozbywać się każdej historii, która przedostaje się do ich agencji prasowych i powstrzymać je od rozprzestrzenienia się. 

  W ich arsenale propagandy znajduje się także inna bardzo potężna broń – przemysł filmowy, który jest kompletnie kontrolowany przez Żydów. W zasadzie, Hollywood jest tak zdominowany przez Żydów, że często nazywa się go „koszerną doliną”. Przemysł filmowy przez ostatnie 50 lat niewątpliwie urósł do rangi jednego z najpotężniejszych środków propagandy i zatruwania umysłów Białych Ludzi. Tylko w ostatnich latach został on zrównany (a być może prześcignięty) z siecią telewizyjną. Możemy być pewni że przemysł filmowy został wykorzystany do promowania żydowskich interesów i ich programu zniszczenia Białej Rasy. 

  Podczas II wojny światowej żydowski przemysł filmowy w Hollywood był zajęty wypuszczaniem kolejnych antyniemieckich, antyhitlerowskich i antynazistowskich filmów propagandowych. Będąc łatwowiernymi i naiwnymi, wielu naszych Białych Braci połknęło żydowską przynętę i zgodziło się na walkę w bratobójczym konflikcie by ocalić głowy Żydom. W tym samym czasie państwa komunistyczne były wychwalane pod niebiosa. Za pomocą zdradzieckiej, kłamliwej propagandy, udało im się przekonać Amerykanów, że powinni dołączyć do samobójczej walki po stronie kontrolowanego przez Żydów ZSRR, przeciwko heroicznym obrońcom Białej Rasy.

  Filmy były wykorzystywane nie tylko po to, by zaangażować Amerykę w samobójcze wojny, ale także by wpłynąć na jej moralność i obyczajowość. Osłabiały i degenerowały one moralność amerykańskiej młodzieży i amerykańskiego kraju w ogóle. W latach 20 filmy stały się tak wyuzdane i zdegenerowane, że przyszłość kinematografii stała pod znakiem zapytania, ze względu na spadek zainteresowania. O dziwo, w latach 30 ton moralny się poprawił. Wiele filmów powszechnie uznawanych za najlepsze w historii kinematografii pojawiło się właśnie wtedy. Skusiło to ludzi by znowu zaczęli licznie chodzić do kin. Wtedy Żydzi znowu zaczęli wtrącać do filmów antyniemieckie i antynazistowskie wątki oraz podburzać Białych Amerykanów do wzięcia udziału w bratobójczej wojnie.

  Podczas samej wojny, produkcja filmów osiągnęła szczyt. Niemal każdy film służył propagandowej misji zmuszenia Ameryki do wzięcia udziału w wojnie przeciwko Niemcom. W tym samym czasie wtrącano także wątki dotyczące rasowej integracji. Kiedy wojna dobiegła końca, kolaboracja z ZSRR, poparcie dla Organizacji Narodów Zjednoczonych i realizacja idei rządu światowego były mocno promowane. 

  W latach 50 idea rasowej tolerancji wobec Żydów została poszerzona do akceptacji czarnucha jako równego nam w społeczeństwie, oraz uznania go za biedną ofiarę zachłanności i okrucieństwa Białego Człowieka. Samobójcza idea, mówiąca że czarnuch może być stałym i istotnym elementem amerykańskiego społeczeństwa była od tamtego czasu żarliwie promowana. Znalezienie filmu, który by nie promował w jakimś stopniu mieszania ras jest ostatnimi czasy bardzo trudne. Żyd za pomocą filmów, prasy i telewizji dąży do skundlenia Białej populacji. Wszelki opór jest efektywnie niszczony lub tłumiony. 

  W latach 50 i 60 w filmowej kampanii propagandowej pojawiły się dwa nowe elementy. Jednym z nich jest promocja narkotyków. Pokazuje się to w taki sposób, jakby ludzie sami promowali zażywanie narkotyków bez żadnych wpływów z zewnątrz. Młodzi ludzie odnoszą wrażenie, że każdy to robi, więc sami chcą spróbować. Drugim elementem jest zwiększona ilość brudu i pornografii znajdujących się w filmach. Osłabia to i zanieczyszcza naszą moralność oraz myślenie ludzi, szczególnie młodzieży. 

  Telewizja, która została spopularyzowana krótko po zakończeniu II wojny światowej, współcześnie przewyższa kinematografię w swojej efektywności zanieczyszczania umysłów Białych Ludzi. 

  Umysły Białych widzów stały się tak zanieczyszczone obsesją oglądania telewizji, że wiele rodzin po odebraniu telewizora nie wiedziałoby, co zrobić ze swoim wolnym czasem. Niektóre matki pozostawiają swoje dzieci w pokoju sam na sam z włączonym telewizorem, używając tego idiotycznego żydowskiego pudła jako opiekunki dla nich. Nie zdają sobie sprawy, że podatne, młode umysły siedząc przed telewizorem czerpią zdegenerowane żydowskie idee. Nie zdają sobie również sprawy, że pozwalają najcenniejszym przedstawicielom nowego pokolenia na zatrucie żydowską trucizną, którą będzie potem trudno wyeliminować. 

  I w taki właśnie sposób, gdy Żydzi kontrolują wszystkie środki propagandy (agencje prasowe, gazety, radio, telewizję, filmy, czasopisma), cały świat został zalany żydowską trucizną, która głosi że powinno się zawierać mieszane małżeństwa z czarnymi; że Żydzi są święci i nietykalni; że brud i pornografia są normalnym stanem rzeczy w przemyśle rozrywkowym; że narkotyki są czymś modnym, że każdy powinien ich spróbować. 

  Zwłaszcza idea Rasowej Lojalności jest przedstawiana jako najbardziej ohydna zbrodnia, jaką można sobie wyobrazić. Z długich lat żydowskiego zatruwania umysłów nie wyłania się żadna konstruktywna myśl, za to wszystko, co jest destruktywne dla Białej Rasy jest żarliwie promowane. Lista mylnych, destrukcyjnych i samobójczych idei, które są wpajane Białemu społeczeństwu jest ogromna. „Fałszywe idee szerzone przez Żydów”, to tylko mała część tego, czym karmione są masy Białych Ludzi. 

  Uprawiając swoją propagandę, Żydzi często nazywają rzeczy inaczej, niż jest w rzeczywistości. Jednym z ich ulubionych określeń jest „pranie mózgu”. Ja odrzucam to określenie i stosuję raczej termin „zanieczyszczanie umysłu”, ponieważ oddaje on lepiej sens tego, co się właściwie dzieje. „Wypranie” czyjegoś umysłu oznaczałoby usunięcie z niego wszystkich zanieczyszczeń. Ale Żydzi tego nie robią. Zamiast tego zatruwają oni normalne, zdrowe mózgi nie-Żydów, zalewając je brudem, pornografią i szkodliwymi ideami. Dlatego uważam, że termin „zanieczyszczenie umysłu” dużo lepiej określa działalność Żydów niż określenie „pranie mózgu”. 

  W agresywnej kampanii zanieczyszczania umysłów Białych Ludzi, umysły młodzieży są pierwszym i najważniejszym celem. Aby przejąć nam nimi kontrolę, Żydzi używają systemu edukacji, który znajduje się w ich rękach od wielu dekad. 

  Henry Ford napisał swoją świetną książkę „Międzynarodowy Żyd” ponad 50 lat temu. Oto, co napisał o żydostwie w szkolnictwie: „Uczelnie są obiektem ciągłej inwazji żydowskiej myśli.” „Synowie Anglosasów są atakowani.” „Synowie budowniczych i konstruktorów Ameryki są obalani przez filozofię jej niszczycieli.” „Młodzi ludzie po pierwszych miesiącach radosnej wolności intelektualnej ulegają wrogim doktrynom, których źródła i konsekwencji nie są w stanie zobaczyć.” „Centralną grupą czerwonych filozofów na każdym uniwersytecie są Żydzi, mający często swojego nie-żydowskiego przedstawiciela w postaci profesora, który uległ ich złudnym wizjom. Niektórzy z tych profesorów są opłacani przez czerwone organizacje z zewnątrz. Istnieją międzyuczelniane organizacje socjalistyczne pełne Żydów i żydowskich wpływów, wspierające żydowskich profesorów w całym kraju.” 

  Jako rozwiązanie problemu, Henry Ford zaproponował: „Po prostu zidentyfikujmy źródło i naturę wpływów, które ogarnęły nasze szkoły i uniwersytety. Niech studenci wiedzą, że muszą wybierać pomiędzy Anglosasami a plemieniem `Judy`( identyfikacja)… Jedynym niezawodnym antidotum na żydowskie wpływy jest obudzenie w studentach dumy ze swojej rasy.” 

  Pamiętajmy, że Henry Ford, wielki Amerykanin, napisał te słowa w 1921 r., ponad 50 lat temu. Od tamtego czasu żydowska dominacja w naszym systemie edukacji zaczynając od przedszkoli, a kończąc na uniwersytetach, zmieniła te placówki służące do nauki w prawdziwe przytułki dla obłąkanych, gdzie młode i kreatywne umysły Białych dzieci są zanieczyszczane i zmieniane w narzędzia zniszczenia własnego kraju, narodu i rasy. Przymus szkolnictwa sprawia, że rodzice są zmuszeni wysyłać swoje dzieci do szkół, by były tam więzione przez 5 dni w tygodniu po kilka godzin, gdzie wpaja im się żydowskie bzdury i anty-rasowe wartości. 

  Pomysł Henrego Forda, by tylko identyfikować źródło problemu jest już nieaktualny. Trzeba podjąć dużo bardziej drastyczne środki. Biały Człowiek potrzebuje `wrócić do korzeni` [ odebrać swoja identyfikacje żydom czyli swojego Boga ! ] Potrzebuje całkowicie odrestaurowanej filozofii i religii, które nadadzą mu właściwy cel życia, tożsamość i ideologię, która będzie jego własną. Prawda jest taka, że Biały Człowiek potrzebuje swojej religii skoncentrowanej wokół swojej rasy – największej wartości, jaką posiada. Ta idea musi być wpajana dzieciom od momentu, gdy nauczą się mówić. 

  Nie ma ani jednego istotnego elementu wpływającego na funkcjonowanie Białych krajów, który by nie był pośrednio lub bezpośrednio kontrolowany przez Żydów. Posiadając dwa potężne narzędzia w swoich rękach, konkretnie kontrolę nad środkami propagandy oraz kontrolę nad finansami, sterują oni Białymi krajami jak marionetkami. Wszystko robią pod przykrywką demokracji reprezentującej całe społeczeństwo, ale tak naprawdę jest ona tylko kolejnym narzędziem w rękach Żydów używanym do wyzyskiwania, prześladowania i wyniszczania Białej Rasy. 

  W USA na przykład nie ma prawie żadnego urzędnika państwowego, który byłby wolnym człowiekiem. Niemal każdy z nich został osadzony na swoim stanowisku lub zdobył swój urząd w wyniku żydowskiej manipulacji, zgodnie z żydowskim planem. Zdobywając swoje posady dzięki żydowskiemu wstawiennictwu, muszą się potem odwdzięczyć swoim „dobroczyńcom”. Za prezydentem Nixonem stoi żydowski zwierzchnik Henry Kissinger, urodzony w Niemczech, syn rabina (dane na rok 1973 – dop. tłum.). W zasadzie, cała kariera polityczna Nixona rozpoczęła się w 1946 r. z pomocą żyda Murraya Chotinera. Ciągle kierował on poczynaniami Nixona i był pośrednikiem pomiędzy nim a społecznością żydowską. 

  Prezydent Lundon B. Johnson miał osławionych Abe Fortasa i Waltera Rostoffa (obydwaj mają żydowskie pochodzenie). Prezydent Kennedy miał Waltera Rostoffa i Arthura Schlesingera. Prezydent Franklin D. Roosevelt miał Bernarda Barucha oraz wielu pomniejszych żydowskich doradców. I tak dalej. 

  W podobny sposób kontrolowane przez Żydów są niższe szczeble władzy, włącznie z władzą lokalną. Wielu Żydów kandyduje do urzędów osobiście, jednak zwykle starają się oni wystawić Białego przedstawiciela, którym będą mogli manipulować i za jego pomocą osiągać swoje cele. 

  Jeśli jakikolwiek uczciwy przywódca Białej Rasy spróbuje ubiegać się o jakiś urząd, Żydzi uruchamiają przeciw niemu ogromną machinę propagandową, którą dysponują. Taki człowiek jest potem atakowany i oczerniany. Czasami stosowana jest całkowicie odwrotna taktyka – wszelkie informacje o nim są pomijane, co powoduje, że wyborcy nie wiedzą nawet, że ktoś taki kandyduje. Jeśli taki urodzony Biały przywódca zdoła przejąć urząd pomimo tych wszystkich przeszkód, wtedy machina propagandowa rusza z pełną siłą, by go oczernić, zniesławić i skompromitować w oczach łatwowiernego społeczeństwa. W grę wchodzą także ogromne nakłady finansowe posiadane przez Żydów – w następnych wyborach oponent Białego przywódcy będzie wspierany finansowo i faworyzowany przez media. 

  Zwykle Żydzi na swoje marionetki wybierają tych polityków, którzy mają słabe charaktery lub haniebne epizody z przeszłości (nieznane opinii publicznej). Ze względu na słabość charakteru lub podatność na szantaż, takimi ludźmi można łatwo manipulować, czy to przy pomocy łapówek i wsparcia finansowego, czy przy pomocy groźby ujawnienia ich haniebnej przeszłości. Tacy ludzie łatwo stają się zdrajcami swojej rasy i pachołkami Żydów. 

  Wspomniałem już o tym, że propaganda, bankowość, edukacja i rząd znajdują się w rękach Żydów. Jednak w żadnym wypadku nie wyczerpuje to tematu. W rzeczywistości, praktycznie nie ma żadnej ważniejszej działalności państwa, która by nie była kontrolowana przez „naród wybrany”. Obejmuje to także organy ścigania, sądy, a nawet religię Białego Człowieka. Warto także wspomnieć, że większość przedsiębiorstw, szczególnie tych wpływowych, znajduje się w rękach Żydów. 

  Ponad 50 lat temu Henry Ford napisał: „Jeśli ktoś chciałby stworzyć listę branż kontrolowanych przez amerykańskich Żydów, musiałby uwzględnić większość istotnych gałęzi amerykańskiej gospodarki – zarówno tych, które są naprawdę istotne i tych, które się jako takie przedstawia. Teatr jest całkowicie w rękach Żydów. Sprawia to, że niemal każdy spektakl zawiera w sobie propagandę, reklamę lub bezpośrednie polityczne nawiązania.” 

  „Kinematografia, przemysł cukrowniczy, przemysł tytoniowy, 50% lub więcej przemysłu mięsnego, ponad 60% przemysłu obuwniczego, większość zaopatrzenia w instrumenty muzyczne, biżuterię, zboże, bawełnę, ropę naftową, stal; powierzchnie magazynowe, media, przemysł alkoholowy, pożyczkodawcy – między innymi te istotne gałęzie gospodarki znajdują się pod kontrolą amerykańskich Żydów (czasem pomagają im w tym Żydzi europejscy).” [ dziś znacznie wiecej ]

  To są obserwacje Henrego Forda sprzed 50 lat. Ten wielki, kreatywny i produktywny geniusz Białej Rasy, który zaczynając od zera zbudował jedno z największych przedsiębiorstw na świecie, z pewnością powinien coś wiedzieć na temat tego, kto kontrolował biznes w Stanach Zjednoczonych w tamtych czasach. 

  Ford, zbudowawszy ogromne przedsiębiorstwo, zorientował się, że jakieś tajemnicze siły próbowały mu je odebrać za pomocą chytrości i oszustwa. Podejrzewał, że ci manipulanci byli wspierani przez potężnych żydowskich finansistów. Będąc inteligentnym i zaradnym człowiekiem, Henry Ford postanowił znaleźć sprawców tej intrygi. Zaprosił do swojego biura najbardziej inteligentnych poszukiwaczy, których znał i zlecił im zebranie informacji na temat Międzynarodowego Żyda, które opublikował w 1921 r. w The Dearborn Independent, który w tamtym czasie był oficjalnym tygodnikiem Ford Motor Company. Informacje te były potężnym ciosem w żydowską konspirację, która została ujawniona przed nie-żydowskim społeczeństwem. Znajomość tych danych jest obowiązkowa dla każdego, kto chce się nauczyć więcej na temat żydowskiej konspiracji, jej genezy i sposobu działania. 

 66. Alina said

  21
  Hanna Suchocka też nie ma rodziców w Wikipedii. Może oni się nie urodzili, tylko przylecieli na miotłach z jakiegoś piekła?

 67. Alina said

 68. L2P said

  @25
  Samokrytyka mile widziana i calkiem do rzeczy za wyjatkiem 500+ w koncu jeszcze paru Polakow z dziecmi
  zostalo do wykarmienia oraz Stalina z piekla lepiej nie zawracac. Byl to po Lieninie zgnilku najwiekszy zbrodniarz i robil to samo co i jego kompani, wcale nie z mysla o oczyszczeniu ZSRR z ZYdowin, to jest paracha legenda dla Rosjan.

 69. L2P said

  cz.1b
  Dzisiaj na świecie, a szczególnie w Ameryce, widzimy Żydów kontrolujących najważniejsze urzędy. Mają oni całkowitą kontrolę nad Systemem Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych, o którym większość Amerykanów nic nie wie i myśli, że jest częścią Rządu Federalnego. Wiele książek zostało napisanych o żydowskiej władzy nad Rezerwą Federalną i nie mamy miejsca, żeby dokładnie przeanalizować ten problem. Wystarczy jednak powiedzieć, że Zarząd Rezerwy Federalnej nie jest instytucją państwową, lecz całkowicie prywatnym systemem banków znajdujących się pod kontrolą międzynarodowego żydostwa. Znajduje się on poza zasięgiem Rządu Federalnego. Nie, żeby robiło to wielką różnicę, ponieważ Rząd Federalny jest również kontrolowany przez Żydów, jednak warto to podkreślić. 

  Poprzez manipulacje i nadużywanie swojej niezależności od rządu, Rezerwa Federalna może drukować miliardy dolarów na swój własny użytek, płacąc tylko i wyłącznie za papier i farbę. Te koszty zwykle wynoszą 7/10 centa za każdy banknot, niezależnie czy jest on o nominale 10 dolarów, czy 1000 dolarów. Właściwa emisja pieniądza jest przeprowadzana przez Biuro Grawerowania i Drukowania (BEP), ale banknoty są potem przekazywane międzynarodowemu żydostwu pod przykrywką Systemu Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych. Jedynym wydatkiem tych bankierów jest zakup papieru i farby. 

  Żydowscy bankierzy nie tylko uzyskują pieniądze właściwie za nic, ale rząd USA jest zobowiązany wydawać obligacje skarbowe jako zabezpieczenie tej transakcji. Amerykanie muszą wtedy spłacać nie tylko kapitał tych obligacji, ale także wynikające z niego odsetki. Te długi nie są nigdy spłacane, lecz wręcz przeciwnie – przez ostatnie 40 lat wzrastają z roku na rok. W taki sposób amerykański podatnik jest coraz bardziej obciążany długami, które później przejdą na kolejne pokolenia. Amerykanie jak i większość dzisiejszego Świata zapożyczają się u międzynarodowego żydostwa, które zdobyło te pieniądze praktycznie bez żadnego wysiłku i bez własnego nakładu finansowego. 

  Żydzi manipulowali finansami i uzurpowali sobie prawo do skarbu państwa w którym żyli od najdawniejszych czasów. W Biblii jest mowa o ludziach zajmujących się wymianą waluty. Byli to oczywiście Żydzi. Żydowski monopol na pieniądze sięga tak daleko, jak sama historia pieniądza. Oszustwo Rezerwy Federalnej nie jest niczym nowym – wyrasta ono z kilkutysięczno-letniej praktyki przechowywania złota bogatych obywateli przez żydowskich skarbników. 

  Złoto miało szczególną siłę przyciągania dla Żydów od najdawniejszych czasów. Kiedy tylko pieniądz został wynaleziony, złoto było używane jako środek wymiany, a Żydzi od samego początku starali zajmować się przechowywaniem złota innych. Wiele osób było zainteresowanych takimi usługami. Przez większość czasu złoto znajdowało się u Żydów, nie zdarzało się, by musieli oni przekazać całe złoto właścicielom. W ten sposób narodził się pomysł pożyczania części złota, które należało do kogoś innego, by potem otrzymywać nieco większą sumę z powrotem. Gdy ilość klientów wzrosła, Żydzi zorientowali się, że mogą pożyczać praktycznie 90% złota, które mieli w danym momencie do dyspozycji będąc cały czas w stanie pokryć wszelkie podjęcia pieniędzy przez ich prawowitych właścicieli. To był początek bankowości, która potem stała się potężnym narzędziem w rękach Żydów. Dzięki niej Żydzi byli w stanie bogacić się na pracy produktywnych kupców przy praktycznie zerowym wkładzie własnej pracy. 

  Właśnie z takiej działalności wywodzi się bankowość. Od tamtego czasu Żydzi wprowadzili wiele nowych metod kontrolowania światowych finansów – od kontroli odsetek, przez Rezerwę Federalną, aż po międzynarodowe pożyczki i manipulacje. [ instrumenty pochodne ]

  Nie tylko kontrolują oni bankowość, ale także rynki akcji. Każdy kto przyjrzy się rozkładowi miejsc na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, zauważy, że są to w znacznej mierze Żydzi. Kontrolując rynki akcji, Żydzi wzbogacają się na ciężkiej pracy wielu kreatywnych i produktywnych Białych, sami nic do tej pracy nie wnosząc. Ponadto, poprzez odmowę udzielenia kredytu, są oni w stanie pogrążyć ekonomię tego (lub jakiegokolwiek innego) kraju w głębokim kryzysie. A kryzysy są zawsze zaplanowane z dużym wyprzedzeniem, dzięki czemu Żydzi są w stanie na nich skorzystać i czerpać ogromne zyski, obdzierając niespodziewających się gojów z ich oszczędności. 

  Żyd nigdy by nie zdołał zdobyć takiej przewagi i takiej kontroli nad swoimi ofiarami, gdyby nie to, że jest także w posiadaniu środków masowego przekazu. Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę, jak potężną bronią jest propaganda. Adolf Hitler słusznie mawiał, że użycie propagandy przez żydostwo może sprawić, że w oczach ludzi niebo będzie wyglądało jak piekło, a piekło jak niebo. Jest to całkowita prawda. Żydzi potrafią umiejętnie manipulować umysłami. Skoro kontrolują bankowość i mają w swoich rękach ogromne sumy pieniędzy, mają także środki by wykupić prasę, sieć radiową, sieć telewizyjną, stacje telewizyjne, a także agencje prasowe (United Press International, the Associated Press i inne). W ten sposób kontrolują oni każdą informację, która ma dostać się do mediów w na całym świecie. Mogą oni łatwo zatuszować niewygodne informacje i pozbywać się każdej historii, która przedostaje się do ich agencji prasowych i powstrzymać je od rozprzestrzenienia się. 

  W ich arsenale propagandy znajduje się także inna bardzo potężna broń – przemysł filmowy, który jest kompletnie kontrolowany przez Żydów. W zasadzie, Hollywood jest tak zdominowany przez Żydów, że często nazywa się go „koszerną doliną”. Przemysł filmowy przez ostatnie 50 lat niewątpliwie urósł do rangi jednego z najpotężniejszych środków propagandy i zatruwania umysłów Białych Ludzi. Tylko w ostatnich latach został on zrównany (a być może prześcignięty) z siecią telewizyjną. Możemy być pewni że przemysł filmowy został wykorzystany do promowania żydowskich interesów i ich programu zniszczenia Białej Rasy. 

  Podczas II wojny światowej żydowski przemysł filmowy w Hollywood był zajęty wypuszczaniem kolejnych antyniemieckich, antyhitlerowskich i antynazistowskich filmów propagandowych. Będąc łatwowiernymi i naiwnymi, wielu naszych Białych Braci połknęło żydowską przynętę i zgodziło się na walkę w bratobójczym konflikcie by ocalić głowy Żydom. W tym samym czasie państwa komunistyczne były wychwalane pod niebiosa. Za pomocą zdradzieckiej, kłamliwej propagandy, udało im się przekonać Amerykanów, że powinni dołączyć do samobójczej walki po stronie kontrolowanego przez Żydów ZSRR, przeciwko heroicznym obrońcom Białej Rasy.

  Filmy były wykorzystywane nie tylko po to, by zaangażować Amerykę w samobójcze wojny, ale także by wpłynąć na jej moralność i obyczajowość. Osłabiały i degenerowały one moralność amerykańskiej młodzieży i amerykańskiego kraju w ogóle. W latach 20 filmy stały się tak wyuzdane i zdegenerowane, że przyszłość kinematografii stała pod znakiem zapytania, ze względu na spadek zainteresowania. O dziwo, w latach 30 ton moralny się poprawił. Wiele filmów powszechnie uznawanych za najlepsze w historii kinematografii pojawiło się właśnie wtedy. Skusiło to ludzi by znowu zaczęli licznie chodzić do kin. Wtedy Żydzi znowu zaczęli wtrącać do filmów antyniemieckie i antynazistowskie wątki oraz podburzać Białych Amerykanów do wzięcia udziału w bratobójczej wojnie.

  Podczas samej wojny, produkcja filmów osiągnęła szczyt. Niemal każdy film służył propagandowej misji zmuszenia Ameryki do wzięcia udziału w wojnie przeciwko Niemcom. W tym samym czasie wtrącano także wątki dotyczące rasowej integracji. Kiedy wojna dobiegła końca, kolaboracja z ZSRR, poparcie dla Organizacji Narodów Zjednoczonych i realizacja idei rządu światowego były mocno promowane. 

  W latach 50 idea rasowej tolerancji wobec Żydów została poszerzona do akceptacji czarnucha jako równego nam w społeczeństwie, oraz uznania go za biedną ofiarę zachłanności i okrucieństwa Białego Człowieka. Samobójcza idea, mówiąca że czarnuch może być stałym i istotnym elementem amerykańskiego społeczeństwa była od tamtego czasu żarliwie promowana. Znalezienie filmu, który by nie promował w jakimś stopniu mieszania ras jest ostatnimi czasy bardzo trudne. Żyd za pomocą filmów, prasy i telewizji dąży do skundlenia Białej populacji. Wszelki opór jest efektywnie niszczony lub tłumiony. 

  W latach 50 i 60 w filmowej kampanii propagandowej pojawiły się dwa nowe elementy. Jednym z nich jest promocja narkotyków. Pokazuje się to w taki sposób, jakby ludzie sami promowali zażywanie narkotyków bez żadnych wpływów z zewnątrz. Młodzi ludzie odnoszą wrażenie, że każdy to robi, więc sami chcą spróbować. Drugim elementem jest zwiększona ilość brudu i pornografii znajdujących się w filmach. Osłabia to i zanieczyszcza naszą moralność oraz myślenie ludzi, szczególnie młodzieży. 

  Telewizja, która została spopularyzowana krótko po zakończeniu II wojny światowej, współcześnie przewyższa kinematografię w swojej efektywności zanieczyszczania umysłów Białych Ludzi. 

  Umysły Białych widzów stały się tak zanieczyszczone obsesją oglądania telewizji, że wiele rodzin po odebraniu telewizora nie wiedziałoby, co zrobić ze swoim wolnym czasem. Niektóre matki pozostawiają swoje dzieci w pokoju sam na sam z włączonym telewizorem, używając tego idiotycznego żydowskiego pudła jako opiekunki dla nich. Nie zdają sobie sprawy, że podatne, młode umysły siedząc przed telewizorem czerpią zdegenerowane żydowskie idee. Nie zdają sobie również sprawy, że pozwalają najcenniejszym przedstawicielom nowego pokolenia na zatrucie żydowską trucizną, którą będzie potem trudno wyeliminować. 

  I w taki właśnie sposób, gdy Żydzi kontrolują wszystkie środki propagandy (agencje prasowe, gazety, radio, telewizję, filmy, czasopisma), cały świat został zalany żydowską trucizną, która głosi że powinno się zawierać mieszane małżeństwa z czarnymi; że Żydzi są święci i nietykalni; że brud i pornografia są normalnym stanem rzeczy w przemyśle rozrywkowym; że narkotyki są czymś modnym, że każdy powinien ich spróbować. 

  Zwłaszcza idea Rasowej Lojalności jest przedstawiana jako najbardziej ohydna zbrodnia, jaką można sobie wyobrazić. Z długich lat żydowskiego zatruwania umysłów nie wyłania się żadna konstruktywna myśl, za to wszystko, co jest destruktywne dla Białej Rasy jest żarliwie promowane. Lista mylnych, destrukcyjnych i samobójczych idei, które są wpajane Białemu społeczeństwu jest ogromna. „Fałszywe idee szerzone przez Żydów”, to tylko mała część tego, czym karmione są masy Białych Ludzi. 

  Uprawiając swoją propagandę, Żydzi często nazywają rzeczy inaczej, niż jest w rzeczywistości. Jednym z ich ulubionych określeń jest „pranie mózgu”. Ja odrzucam to określenie i stosuję raczej termin „zanieczyszczanie umysłu”, ponieważ oddaje on lepiej sens tego, co się właściwie dzieje. „Wypranie” czyjegoś umysłu oznaczałoby usunięcie z niego wszystkich zanieczyszczeń. Ale Żydzi tego nie robią. Zamiast tego zatruwają oni normalne, zdrowe mózgi nie-Żydów, zalewając je brudem, pornografią i szkodliwymi ideami. Dlatego uważam, że termin „zanieczyszczenie umysłu” dużo lepiej określa działalność Żydów niż określenie „pranie mózgu”. 

  W agresywnej kampanii zanieczyszczania umysłów Białych Ludzi, umysły młodzieży są pierwszym i najważniejszym celem. Aby przejąć nam nimi kontrolę, Żydzi używają systemu edukacji, który znajduje się w ich rękach od wielu dekad. 

  Henry Ford napisał swoją świetną książkę „Międzynarodowy Żyd” ponad 50 lat temu. Oto, co napisał o żydostwie w szkolnictwie: „Uczelnie są obiektem ciągłej inwazji żydowskiej myśli.” „Synowie Anglosasów są atakowani.” „Synowie budowniczych i konstruktorów Ameryki są obalani przez filozofię jej niszczycieli.” „Młodzi ludzie po pierwszych miesiącach radosnej wolności intelektualnej ulegają wrogim doktrynom, których źródła i konsekwencji nie są w stanie zobaczyć.” „Centralną grupą czerwonych filozofów na każdym uniwersytecie są Żydzi, mający często swojego nie-żydowskiego przedstawiciela w postaci profesora, który uległ ich złudnym wizjom. Niektórzy z tych profesorów są opłacani przez czerwone organizacje z zewnątrz. Istnieją międzyuczelniane organizacje socjalistyczne pełne Żydów i żydowskich wpływów, wspierające żydowskich profesorów w całym kraju.” 

  Jako rozwiązanie problemu, Henry Ford zaproponował: „Po prostu zidentyfikujmy źródło i naturę wpływów, które ogarnęły nasze szkoły i uniwersytety. Niech studenci wiedzą, że muszą wybierać pomiędzy Anglosasami a plemieniem `Judy`( identyfikacja)… Jedynym niezawodnym antidotum na żydowskie wpływy jest obudzenie w studentach dumy ze swojej rasy.” 

  Pamiętajmy, że Henry Ford, wielki Amerykanin, napisał te słowa w 1921 r., ponad 50 lat temu. Od tamtego czasu żydowska dominacja w naszym systemie edukacji zaczynając od przedszkoli, a kończąc na uniwersytetach, zmieniła te placówki służące do nauki w prawdziwe przytułki dla obłąkanych, gdzie młode i kreatywne umysły Białych dzieci są zanieczyszczane i zmieniane w narzędzia zniszczenia własnego kraju, narodu i rasy. Przymus szkolnictwa sprawia, że rodzice są zmuszeni wysyłać swoje dzieci do szkół, by były tam więzione przez 5 dni w tygodniu po kilka godzin, gdzie wpaja im się żydowskie bzdury i anty-rasowe wartości. 

  Pomysł Henrego Forda, by tylko identyfikować źródło problemu jest już nieaktualny. Trzeba podjąć dużo bardziej drastyczne środki. Biały Człowiek potrzebuje `wrócić do korzeni` [ odebrać swoja identyfikacje żydom czyli swojego Boga ! ] Potrzebuje całkowicie odrestaurowanej filozofii i religii, które nadadzą mu właściwy cel życia, tożsamość i ideologię, która będzie jego własną. Prawda jest taka, że Biały Człowiek potrzebuje swojej religii skoncentrowanej wokół swojej rasy – największej wartości, jaką posiada. Ta idea musi być wpajana dzieciom od momentu, gdy nauczą się mówić. 

  Nie ma ani jednego istotnego elementu wpływającego na funkcjonowanie Białych krajów, który by nie był pośrednio lub bezpośrednio kontrolowany przez Żydów. Posiadając dwa potężne narzędzia w swoich rękach, konkretnie kontrolę nad środkami propagandy oraz kontrolę nad finansami, sterują oni Białymi krajami jak marionetkami. Wszystko robią pod przykrywką demokracji reprezentującej całe społeczeństwo, ale tak naprawdę jest ona tylko kolejnym narzędziem w rękach Żydów używanym do wyzyskiwania, prześladowania i wyniszczania Białej Rasy. 

  W USA na przykład nie ma prawie żadnego urzędnika państwowego, który byłby wolnym człowiekiem. Niemal każdy z nich został osadzony na swoim stanowisku lub zdobył swój urząd w wyniku żydowskiej manipulacji, zgodnie z żydowskim planem. Zdobywając swoje posady dzięki żydowskiemu wstawiennictwu, muszą się potem odwdzięczyć swoim „dobroczyńcom”. Za prezydentem Nixonem stoi żydowski zwierzchnik Henry Kissinger, urodzony w Niemczech, syn rabina (dane na rok 1973 – dop. tłum.). W zasadzie, cała kariera polityczna Nixona rozpoczęła się w 1946 r. z pomocą żyda Murraya Chotinera. Ciągle kierował on poczynaniami Nixona i był pośrednikiem pomiędzy nim a społecznością żydowską. 

  Prezydent Lundon B. Johnson miał osławionych Abe Fortasa i Waltera Rostoffa (obydwaj mają żydowskie pochodzenie). Prezydent Kennedy miał Waltera Rostoffa i Arthura Schlesingera. Prezydent Franklin D. Roosevelt miał Bernarda Barucha oraz wielu pomniejszych żydowskich doradców. I tak dalej. 

  W podobny sposób kontrolowane przez Żydów są niższe szczeble władzy, włącznie z władzą lokalną. Wielu Żydów kandyduje do urzędów osobiście, jednak zwykle starają się oni wystawić Białego przedstawiciela, którym będą mogli manipulować i za jego pomocą osiągać swoje cele. 

  Jeśli jakikolwiek uczciwy przywódca Białej Rasy spróbuje ubiegać się o jakiś urząd, Żydzi uruchamiają przeciw niemu ogromną machinę propagandową, którą dysponują. Taki człowiek jest potem atakowany i oczerniany. Czasami stosowana jest całkowicie odwrotna taktyka – wszelkie informacje o nim są pomijane, co powoduje, że wyborcy nie wiedzą nawet, że ktoś taki kandyduje. Jeśli taki urodzony Biały przywódca zdoła przejąć urząd pomimo tych wszystkich przeszkód, wtedy machina propagandowa rusza z pełną siłą, by go oczernić, zniesławić i skompromitować w oczach łatwowiernego społeczeństwa. W grę wchodzą także ogromne nakłady finansowe posiadane przez Żydów – w następnych wyborach oponent Białego przywódcy będzie wspierany finansowo i faworyzowany przez media. 

  Zwykle Żydzi na swoje marionetki wybierają tych polityków, którzy mają słabe charaktery lub haniebne epizody z przeszłości (nieznane opinii publicznej). Ze względu na słabość charakteru lub podatność na szantaż, takimi ludźmi można łatwo manipulować, czy to przy pomocy łapówek i wsparcia finansowego, czy przy pomocy groźby ujawnienia ich haniebnej przeszłości. Tacy ludzie łatwo stają się zdrajcami swojej rasy i pachołkami Żydów. 

  Wspomniałem już o tym, że propaganda, bankowość, edukacja i rząd znajdują się w rękach Żydów. Jednak w żadnym wypadku nie wyczerpuje to tematu. W rzeczywistości, praktycznie nie ma żadnej ważniejszej działalności państwa, która by nie była kontrolowana przez „naród wybrany”. Obejmuje to także organy ścigania, sądy, a nawet religię Białego Człowieka. Warto także wspomnieć, że większość przedsiębiorstw, szczególnie tych wpływowych, znajduje się w rękach Żydów. 

  Ponad 50 lat temu Henry Ford napisał: „Jeśli ktoś chciałby stworzyć listę branż kontrolowanych przez amerykańskich Żydów, musiałby uwzględnić większość istotnych gałęzi amerykańskiej gospodarki – zarówno tych, które są naprawdę istotne i tych, które się jako takie przedstawia. Teatr jest całkowicie w rękach Żydów. Sprawia to, że niemal każdy spektakl zawiera w sobie propagandę, reklamę lub bezpośrednie polityczne nawiązania.” 

  „Kinematografia, przemysł cukrowniczy, przemysł tytoniowy, 50% lub więcej przemysłu mięsnego, ponad 60% przemysłu obuwniczego, większość zaopatrzenia w instrumenty muzyczne, biżuterię, zboże, bawełnę, ropę naftową, stal; powierzchnie magazynowe, media, przemysł alkoholowy, pożyczkodawcy – między innymi te istotne gałęzie gospodarki znajdują się pod kontrolą amerykańskich Żydów (czasem pomagają im w tym Żydzi europejscy).” [ dziś znacznie wiecej ]

  To są obserwacje Henrego Forda sprzed 50 lat. Ten wielki, kreatywny i produktywny geniusz Białej Rasy, który zaczynając od zera zbudował jedno z największych przedsiębiorstw na świecie, z pewnością powinien coś wiedzieć na temat tego, kto kontrolował biznes w Stanach Zjednoczonych w tamtych czasach. 

  Ford, zbudowawszy ogromne przedsiębiorstwo, zorientował się, że jakieś tajemnicze siły próbowały mu je odebrać za pomocą chytrości i oszustwa. Podejrzewał, że ci manipulanci byli wspierani przez potężnych żydowskich finansistów. Będąc inteligentnym i zaradnym człowiekiem, Henry Ford postanowił znaleźć sprawców tej intrygi. Zaprosił do swojego biura najbardziej inteligentnych poszukiwaczy, których znał i zlecił im zebranie informacji na temat Międzynarodowego Żyda, które opublikował w 1921 r. w The Dearborn Independent, który w tamtym czasie był oficjalnym tygodnikiem Ford Motor Company. Informacje te były potężnym ciosem w żydowską konspirację, która została ujawniona przed nie-żydowskim społeczeństwem. Znajomość tych danych jest obowiązkowa dla każdego, kto chce się nauczyć więcej na temat żydowskiej konspiracji, jej genezy i sposobu działania. 

 70. błysk said

  Jestem oburzony bredniami na temat chrześcijaństwa niejakiego L2 i łączenia tej religii z dywersyjnymi planami żydostwa .Powtarzam to są brednie ,choćby dlatego że żydostwo ukrzyżowało Chrystusa ,a potem przez dwadzieścia wieków zajadłe zwalczało chrześcijaństwo i katolicyzm .Również „wywodami” XXX o podziemiu niepodległościowym.Człowieku!niegodnym jesteś,by im buty całować.Obydwa wpisy chyba kryptokomunistyczne albo masońskie .wręcz hitlerowskie.

 71. Boydar said

  @ L2P (64)

  fragment opracowania:

  „… Niejako rykoszetem ucierpiała w 1938 r. Komunistyczna Partia Polski: została rozwiązana, jej działaczy wezwano do Moskwy i tam większość z nich – około 2500 ludzi – zamordowano. Przeżyli nieliczni …”

  Samo słowo „zamordowano” jest smutne. Czy jednak nie byłoby smutniej gdyby „przeżyli liczni” ?

  za http://historia.wp.pl/title,Polscy-komunisci-we-wrzesniu-1939-r,wid,18508283,wiadomosc.html?ticaid=117c19&_ticrsn=3

  „Stalin był człowiekiem który wrogów Rosji mordował rękami wrogów Rosji” (Churchil)

 72. YogiBeer said

  @64 L2P

  To żadna samokrytyka. 0hero to nie hero0.

  1) 500+

  500+ to program PiS mający na celu promocję mniejszości żydowskiej i cygańskiej w III RP czy IV RP.
  Uzasadnienie dla niekumatych: te mniejszości mają znacznie większy odsetek rodzin wielodzietnych niż Polacy w Polin. Pieniądze idą w dużej mierze do rodzin bogatych, które i tak stać na utrzymanie tych dzieci. PiS nie robi nic dla rodzin POLSKICH, któych NIE STAĆ na PIERWSZE i DRUGIE dziecko – przy czym najwięcej jest rodzin, których nie stać właśnie na DRUGIE dziecko (a to podstawa zdrowej demograficznnie struktury wiekowej populacji). Efekt zamierzony przez PiS: eksplozja demograficzna Żydów i Cyganów przy praktycznym braku wpływu na dzietność WARTOŚCIOWYCH GENETYCZNIE Polaków, poza lumpen-marginesem i patologią, które są za głupie lub zbyt pijane by kontrolować własną rozrodczość.

  2) Stalin

  Nie ma przywódcy obcego państwa, który zrobiłby więcej dla budowy nowoczesnego państwa dla NARODU polskiego.
  Uzasadnienie dla niekumatych:
  – Stalin oczyścił ziemie przyznane narodowi polskiemu z mniejszości niemieckiej, litewskiej, białoruskiej i ukraińskiej, co dopełniło dzieła Hitlera, który zrobił wiele dla oczyszczenia przyszłych ziem narodu polskiego z mniejszości żydowskiej – Polacy uzyskali idealne warunki rozwoju jako naród (niekoniecznie od razu, ale docelowo – owszem),
  – cofnął zasięg terytorialny NIemiec do stanu sprzed 1000 lat, co narodowi polskiemu NIGDY by się nie udało
  – wyeliminował parafeudalne stosunki własnościowe zarówno w rolnictwie (likwidacja nieefektywnych majątków obszarniczych BEZ ODSZKODOWAŃ – dzięki czemu eks-feudałowie musieli zająć się uczciwą pracą i zacząć żyć na poziomie konsumpcji analogicznym do reszty społeczeństwa) jak i przemyśle – Polak przestał być fornalem w fabryce będącej własnością obcego kapitału (państwowy COP był mikroskopijną kroplą w morzu potrzeb)
  – dał narodowi polskiemu ziemie zaawansowaną infrastrukturą transportową i rozwiniętym (tylko częściowo zniszczonym) przemysłem, w zamian za (w większości) tereny rolnicze, bagna, lasy i nieużytki, posiadające DO DZIŚ głównie wartość sentymentalną dla różnych kalek intelektualnych i sierot po II RP

  Ze Stalinem przegrywa nawet car Aleksander I.

  @65 Błysk

  Wywody XXX o „antykomunistycznym” „podziemiu” „niepodległościowym” to po prostu przytoczenie statystyk z obciążonej propagandowo publikacji IPN. Czyli fakty. Kwestia godności lub niegodności kogokolwiek to kwestia oceny MITÓW. Racjonalna ocena „podziemia” „antykomunistycznego”, czyli w dużym mierze autentycznych band rabunkowych lub grup straceńców terroryzujących całkowicie bezcelowo ludność cywilną w imię WŁASNYCH mżonek (bo nie było już żadnego rządu, który by nakazywał walkę – AK została samorozwiązana rozkazem dowódcy w styczniu 1945). Ci samozwańczy bojownicy o „wolność i niepodległość” osiągali jedynie tyle, że aparat bezpieczeństwa nasilał represje i obrywało się coraz większej liczbie niewinnych Polaków, którzy prawidłowo ocenili szanse powodzenia leśnych watażków w tej „walce o wolność i niepodległość” na równe ZERO.
  Wbijcie sobie chłopięta i dziewczęta do głowy – zasługi mierzy się EFEKTAMI, a nie litrami wylanej nonsensownie krwi (w szczególności – CUDZEJ).

 73. YogiBeer said

  „Ze Stalinem przegrywa nawet car Aleksander I.”
  Wyjaśnienie dla niekumatych: Aleksander I wymógł na „mocarstwach zachodnich” typu Prusy, Austrowęgry i Anglia utworzenie Królestwa Polskiego, które posiadało autonomię większą od PRL, ale było terytorialnie państwem kadłubowym, bo nie było jak odebrać ziem polskich Prusom czy Austrii. Stalin scalił ziemie etnicznie polskie, dodał sporo na zachodzie i okroił niepolskie etnicznie ziemie na wschodzie. Gdyby rząd emigracyjny miał mądrość polityczną Benesza, Polska sięgałaby po Lwów. Ale to już inna historia.

 74. Longinus said

  Blysk a wlasnie jest to dobry wpis o zydostwie.Zreszta ja nie musze tego czytac.Bo wiem ze to wszystko robia ;;;;;terorysci zydowscy rozsianii po calym swiecie.A dla czego doszyli do takiej potegi.To proste;; Goi jest owladniety wieczna miloscia wzgledem tych co go niszcza okradaja lupiac .No bo jak niemasz przebaczac No przecie chrzescijaninem jestes.Masz tylko przebaczac I nic wiecej I byc wiecznie tolerancyjnym I czekac na cud z nieba.Badz wierny ;ale bierny”ot cala filozofia ich sukcesow.W swiecie GOIOW.No nie.Narod ten to narod ktory nic nie wnosi do cywilizacji ludzkiej .On wnosi tylko ;;;;;;destrukcje chaos demoralizacje wojne kryzysy ;;rewolucje;; Bo na tym sie najlepiej zaarabia No nie.
  zyd to rewolucjonista morderca I burzyciel ;;;natury Bozej.

  ——
  Bzdury. Nigdzie nasza wiara nie nakazuje nam być biernym.
  Przebaczajmy osobistym wrogom.
  Wrogom narodu zaś przebaczać nie mamy prawa/
  Admin

 75. Kar said

  re:67/beer/– Stalin oczyścił ziemie przyznane narodowi polskiemu z mniejszości niemieckiej, litewskiej, białoruskiej i ukraińskiej, co dopełniło dzieła Hitlera..
  —————————————

  ..przestan chlac..nie lzyj !..albo zapoznaj sie na trzezwo z realiami..spojrz byku jeden jeszcze x na przyklad Ziem Odzyskanych (!?) ..co drugi to Bialorusin, co trzeci chachel, co czwarty mongol..etc..(poczytaj-zapytaj jak byly zajmowane posesje po Niemcach!..kreda notorycznie uzywana na wrotach;..”zaniate”…lub za 1/2litra od sovieta…)

  nie chlaj..nie zagladaj do butelki !..a bedziesz mial pod kiepela wolna przestrzen (przeciag) od „stalinowskiego oczyszczenia”, zberezniku jeden..obiecuje

 76. Isreal said

  ad66 „Stalin był człowiekiem który wrogów Rosji mordował rękami wrogów Rosji” (Churchil)

  „churchil był człowiekiem(?) który przyjaciół anglii mordował rękami stalina i hitlera (Isreal)

 77. Boydar said

  „Anglia nie ma wiecznych wrogów ani wiecznych przyjaciół, ma tylko wieczne interesy.” Autor: Henry Temple
  „Anglia nie ma przyjaciół, Anglia ma interesy.” Autor: Churchil, jakiś czas później

  „Anglia nie potrzebuje istnienia Polski, nigdy jej nie potrzebowała. Czasami leży w jej interesie pchnąć nas przeciwko Rosji – jak przed epoką Sejmu Wielkiego – czasami przeciwko Niemcom, czasami, jak w 1939, skierować na nas atak Hitlera, aby w ten sposób od-wrócić uderzenie Hitlera od siebie, a zwrócić je na Rosję. Ale po daniu nam „gwarancji” w 1939 r. Anglia nie interesowała się naszymi zbrojeniami, nie pomagała nam ani groszem w przygotowaniach wojennych, a potem nie miała najmniejszego zamiaru nam pomóc w czasie inwazji Hitlera na Polskę, nie rzuciła w tym czasie ani jednej bomby na Niemcy.
  Przeciwnie, Anglia buduje swoją politykę zagraniczną na antagonizmach wielkich państw europejskich między sobą. Potrzebne są jej tarcia między Rosją i Niemcami. Istnienie wielkiej Polski osłabiałoby te tarcia. Toteż w interesie Anglii leży, aby Polski całkiem nie było, albo aby była możliwie najmniejsza.” Autor: Cat Mackiewicz

 78. YogiBeer said

  @ 70, Kar

  re:67/beer/– Stalin oczyścił ziemie przyznane narodowi polskiemu z mniejszości niemieckiej, litewskiej, białoruskiej i ukraińskiej, co dopełniło dzieła Hitlera..
  —————————————

  ..przestan chlac..nie lzyj !..albo zapoznaj sie na trzezwo z realiami..spojrz byku jeden jeszcze x na przyklad Ziem Odzyskanych (!?) ..co drugi to Bialorusin, co trzeci chachel, co czwarty mongol..etc..(poczytaj-zapytaj jak byly zajmowane posesje po Niemcach!..kreda notorycznie uzywana na wrotach;..”zaniate”…lub za 1/2litra od sovieta…)

  nie chlaj..nie zagladaj do butelki !..a bedziesz mial pod kiepela wolna przestrzen (przeciag) od „stalinowskiego oczyszczenia”, zberezniku jeden..obiecuje

  Rozmowa z osobą o pańskim poziomie kultury i pańskim zasobie wiadomości uwłacza nawet gimnazjaliście. Proszę doczytać -nawet w Wikipedii, jaka była struktura etniczna ludności II RP, a potem poszukać tych samych danych dla PRL. Jeśli to nie pomoże, to nic nie pomoże. Można być pozbawionym kindersztuby ignorantem, ale nie można oczekiwać, że ktoś będzie reagował na zaczepki takiej osoby. Żegnam więc niezbyt szanownego pana.

 79. NICK said

  Cóż czyni z człowieka alkohol lub brak jego lub nieumiejętne spożywanie… .
  Paaanie Kar. Co się z Panem dzieje?
  Miło by było gdyby zdanie pierwsze było do Pana?

 80. SAP said

  a to dobre..
  Pan Kar napisał prawdę. A że gula mu skoczyła nie dziwota. (pozdrowienia i dla pana Guły, który chyba ma kłopot z rozróżnianiem nicków). Po wojnie z Rosji sowieckiej przybyła masa obcych narodowo ludzi często na papierach zabitych polaków zarówno tych, co byli kierowani przymusowo przez Stalina i tych, którzy spostrzegli okazję by uciec z sowietów, a elity, ten kwiat narodu, te „sieroty po II RP” czekała droga odwrotna. Tych nowo przybyłych do Polski rozparcelowywano po dużych miastach, jak Gdańsk, Warszawa jednocześnie blokując powrót przedwojennym mieszkańcom, Polakom. Główny strumień szedł na ziemie zachodnie – Wrocław i Prusy. Ci ludzie często nawet nie znali języka polskiego. I powiem panu jeszcze coś o czym nie zawsze wyczyta pan z Wikipedii, większość ludzi u władzy w Polsce ma korzenia na wschodzie, zwłaszcza na Ukrainie. Przypadek?

 81. Kar said

  re:76

  przyznam szczerze, ze sprowokowal mnie panski niewinny/nick-YogiBeer (przepraszam za prywatna wycieczke). To zapewne mialo byc YogiBear. Beer a Bear dwie rozne sprawy patrzac z mojego punktu widzenia. Czepilem sie bezzasadnienie do ..Beer (mam swoj osobisty uraz do tych co publicznie w scisnietej lapie produkuja sie z puszka beer..)

  i..odbieram, ze np.

  Pan chyba nie zna przeszlosci regionu: walbrzyskiego, jaworskiego, swidnickiego, jeleniogorskiego, boleslawieckiego, strzegomskiego etc..? Wg mnie, prosze Pana, nie ma sensu podpierania sie Wikipedia. Bezsens. Prosze wybrac sie na wycieczke rowerowa po okolicznych wioskach,i sam Pan doswiadczy tzw. „stalinowskie oczyszczenie”. Duzo z tych starych do dzisiaj nie kwapi sie nawet zmienic swojej stalinowskiej bumagi..A przeciez nawet i sam Wroclaw..to wypisz wymaluj: „lustro..lustro na scianie powiedz mi zdzieblko co bylo po 1945”..byl-odwiedzil Pan Wroclaw ?

  Pan laskawco jeszcze raz przyjmij ode mnie przeprosiny. To bylo nic osobistego do Pana z mojej strony..przepraszam

 82. YogiBeer said

  @ 79 SAP

  Pan Kar napisał prawdę.

  Nieuk pozbawiony manier napisał bzdury. Statystyki są w tej kwestii nieubłagane i jednoznaczne. Ubyło miliony Niemców, Żydów, Ukraińców, Litwinów i Białorusinów. Osoby podszywające się pod Polaków mogły być marginesem idącym co najwyżej w setki tysięcy.

  Co do elit przedwojennych, to w miażdżącej większości odbudowywały państwo polskie i zagospodarowywały „ziemie odzyskane”. Niewielki odsetek polskich autentycznych elit intelektualnych (wykładowcy, nauczyciele, inżynierzy, nauokwcy) został objęty represjami w okresie stalinizmu. Znaczący odsetek „elit” (sanacyjna kadra urzędnicza / administracja, przedwojenna „elita” polityczna, ziemiaństwo) znalazł się w trudnej dla siebie sytuacji represji i/lub utraty wpływów/ możności kontynuowania luksusowego życia. Przykre (szczególnie dla rodzin tych osób), ale z punktu widzenia interesu narodowego nawet całkowita eksterminacja tych „elit” przez NKWD byłaby niską ceną za uzyskane korzyści terytorialne i etniczne (czytaj – oczyszczenie populacji państwa polskiego z mniejszości). Oczywiście represjami zostały objęte również osoby kompletnie niewinne (w sensie – nie powiązane w żaden sposób z antysowieckim podziemiem) – i można ubolewać nad losem tych osób, ale ogólnej oceny bilansu zysków i strat nie zmieni ani na jotę. Naród polski dostał od Stalina niewyobrażalny prezent, który przebimbał w najbardziej żenujący sposób, jaki można sobie wyobrazić. I w niczym go nie rozgrzesza ilu Żydów czy innych dyżurnych winnych było u władzy w latach 1944-1956.

 83. NICK said

  Tak nawiasem: „nic osobistego” to jak „polityczna odpowiedzialność”.

 84. SAP said

  Pozostanę przy swoim zdaniu. Ludzi rozproszono, by nie tworzyli ścisłych enklaw np. w blokach na każdym piętrze mieszkał Niemiec, Rusek (czy też rosyjskojęzyczny), ubek i paru polaków z centralnej polski, tych co nie załapali się na ziemie odzyskane. Gdyby pan tak rozparcelował np. Amiszów, to Amisz szybko przestał być Amiszem.
  Naród panie kochany to puste słowo jeśli za nim nie idą konkretni ludzie, konkretne rodziny z których pan i ja możemy być dumi i którym można zaufać, którzy we krwi mają dbanie o rzeczy wspólne. Takie rodziny w Polsce kiedyś były i je starto. Proszę wskazać na takich ludzi i takie rodziny, bo właśnie wokół takich rodzin powinniśmy się skupiać i o nie dbać. Inaczej zawsze będzie pan wyglądał jakiegoś Stalina co naprawi Polskę.

 85. guła said

  Juści panie YogiBeer
  Berman i Minc Hilary to Polski dwa filary. I o to w tej całej rzezi chodziło Resztę zrównać, wyrezać.

 86. YogiBeer said

  @84 SAP

  Naród panie kochany to puste słowo jeśli za nim nie idą konkretni ludzie, konkretne rodziny z których pan i ja możemy być dumi i którym można zaufać, którzy we krwi mają dbanie o rzeczy wspólne. Takie rodziny w Polsce kiedyś były i je starto. Proszę wskazać na takich ludzi i takie rodziny, bo właśnie wokół takich rodzin powinniśmy się skupiać i o nie dbać. Inaczej zawsze będzie pan wyglądał jakiegoś Stalina co naprawi Polskę.

  Naród to nie jest folwark „zasłużonych rodzin”. Troski o dobro wspólne nie ma „we krwi”, szczególnie – nie jest to przymiot jakichś „rodzin”. Syn zasłużonego papcia może być kompletnym łotrem, a córunia – prostytutką – cieleśnie bądź intelektualnie. Na szacunek zasługuje wyłącznie osoba i wyłącznie na gruncie jej własnych czynów. Naród jest wspólnotą jednostek, które często muszą przedkładać interes narodu ponad interes własnych rodzin – także w zakresie odcinania własnej rodziny od materialnej dywidendy od szacunku wypracowanego przez przodków.

  Pisanie jakichś głupot o mieszaniu Polaków z Niemcami, „Ruskami” i UBekami to doprawdy intelektualna żenada. Wyjaśnienie dla niekumatych: nie było na terenie PRL tylu UBeków, „Rusków” i Niemców, żeby takie przemieszanie miało jakiekolwiek znaczenie. Dyskusja o takich sprawach to strata czasu – bo są to wydumane problemy o co najmniej dyskusyjnej skali.

 87. guła said

  Każ się podkuć SAP

 88. YogiBeer said

  @85 Guła
  Bez Bermana lunatycy hasaliby po lasach o wiele dłużej i liczniej, można powiedzieć, że w jakiejś mierze jego terror oszczędził per saldo polską krew. Może doszłoby nawet do rewolty typu węgierskiego albo greckiego (Grecy akurat bili się z Anglikami, bo chcieli socjalizmu i dołączenia do bloku sowieckiego tak na marginesie, niemniej – działąnia wojenne przeciw ELAS przewyższały skalą tą ruchawkę 20 tys. polskich bojowników o „wolność i niepodległość”). Berman przy całej swojej zbrodniczości najprawdopodobniej oszczędził narodowi polskiemu drugiego powstania styczniowego.

  Co do Minca – kto opracował plany odbudowy przemysłu i miast po wojnie? MInc. Niezależnie od tego kim był (Żydem) nie można mu odmówić pewnych osiągnięć i zasług.

  Co do „rzezania” całej reszty – szanowny pan nie pojął wywodu. Ale niezdolność pojmowania jest u pana stanem stałym. Werdykt: reklamacje do stwórcy i nie męczyć postronnych.

 89. SAP said

  Odpycha pan problem jak dziecko kołderkę.
  W bloki pakowano nie tylko element różny narodowo, ale też różnicowano ze względu na pochodzenie społeczne i uprawiany zawód (pokazał to zresztą Bareja w Alternatywach, gdzie przeniesiono profesora do nowego mieszkania, bo w starym korniki zagłuszały podsłuch).
  Pan nie rozumie, że naród sam się nie stworzył, że polskość od wieków wykształcała się dzięki tym pogardzanym przez pana rodom, które jakoś przetrwały nawet pod zaborami, a skasowano
  je po wojnie, (a zaczęto w 1926 np.totalny upadek polskiego ziemiaństwa na Kresach już przed wojną).

  Czytałem o gościach co się w życiu świetnie wykazali i poszli w odstawkę, np wybitnie utalentowani dyrektorzy potężnych zjednoczeń za PRL-u. Wykazali się aż za bardzo.

  To co jest najbardziej cenne, piękne, co podziwiamy i do tego tęsknimy to dzieła stworzone dzięki mecenatowi królów i cesarzy, czyli pierwszych rodzin wśród rodzin równych. Niech pan to zburzy postawi coś „narodowego”.

 90. YogiBeer said

  O „zasługach” „rodów” patrz wyżej, nie będę się powtarzał.

  To co jest najbardziej cenne, piękne, co podziwiamy i do tego tęsknimy to dzieła stworzone dzięki mecenatowi królów i cesarzy, czyli pierwszych rodzin wśród rodzin równych. Niech pan to zburzy postawi coś „narodowego”.

  Jeśli czyjaś „zasługa” polega na wydawaniu środków zagrabionych w ramach feudalizmu dziesiątkom tysięcy niewolników (którzy dzięki temu np. głodują, umierają na masę chorób wynikających z niedożywienia), którymi to śrrodkami dysponuje wyłącznie z racji tego, że mamusia była partnerką możnowładcy bądź sama pochodziła z rodziny możnowładców, to dla mnie ta „zasługa” nie istnieje.
  Naród nie potrzebuje dla swojego szczęścia ani dla swojej tożsamości widoków luksusowej konsumpcji „elit” sprzed kilku pokoleń. Tożsamość narodowa to świadomość wspólnoty celów, zagrożeń i wola wspólnego osiągania celów /obrony przed zagrożeniami oraz zaspokajania potrzeb materialnych, bezpieczeństwa i duchowych każdego z członków narodu na miarę aktualnych możliwości. Tożsamość narodowa to nie jest roztkliwianie się nad przedmiotami zbytku eks-elit.
  Król, który zamiast „Pałacu na wodzie” postawiłby szkołę, szpital czy sierociniec, więcej zrobiłby dla narodu, nawet, gdyby architektonicznie ww. budynki użyteczności publicznej były wstrętne.

  ——
  Jednym słowem – odrzuca Pan kulturę i historię na rzecz utylitaryzmu. Nie rozumie Pan najwidoczniej, ile dla przeżycia narodu znaczy właśnie jego kultura.
  Admin

 91. SAP said

  Zapewne mam pan na myśli np. taki szpital zbudowany przez Ludwika XIV:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Les_Invalides

 92. SAP said

  Adolf też tak zapodawał. Gratulacje.

 93. guła said

  Nie brak pojmowania panie YogiBeer ino brak akceptacji dla pańskich wywodów.
  Zabójstwo Stalina ratuje życie resztówce polskich socjalistów, komunistów, prawicy mieszkających w kraju, a na żydokomunie wymusza zwijanie interesu i ucieczkę do Izraela, albo na tzw zachód.

  Mamy przerwę w okupacji do 76 roku. Ale licho nie śpi, jątrzy, podżega i po wielu próbach, przy pomocy zdrajców albo swoich zakamuflowanych we władzach PRL, dokonuje przewrotu i przejmuję władzę.w roku 81. Oczywiście siłowo.

  Kaden niechaj liczy własne ofiary i po swojemu, ja je liczę od 38 roku, poprzez Powstańców i Mieszkańców Warszawy (mordowali swoich wrogów obcymi rękami) no i tą rzeź żołnierzy podziemnych i ludności wspomagającej w walce z żydokomuną o którą spór się toczy. A przecież to resztówka potencjalnych wrogów.

  A kto nie wierzy, że o władzę starszych i mądrzejszych idzie, niechaj się rozejrzy wkoło.

 94. SAP said

  O hoyności Królów i względach Panów Polskich dla rzeczy lekarskiey i Lekarzów
  Pięć rozpraw Jerzego Chrystiana Arnolda— członka Towarzystwa Przyjaciół Nauk
  http://www.tlw.waw.pl/index.php?id=27&newsy_id=227

 95. YogiBeer said

  @ 92. SAP

  Adolf też tak zapodawał. Gratulacje.

  Adolf miał więc absolutną rację. Ale Adolf miał rację w większości diagnoz i recept (z wyjątkiem obszaru militarnej strategii i taktyki oraz absolutnie nieakceptowalnych metod, którymi rozprawiał się z niepożądanymi mniejszościami).

  Pan, panie Sap zapomniał powklejać budyneczki postawione przez tegoż króla dla nałożnic i jako własne rezydencje. Oraz pokazać proporcji pomiędzy wydatkami tegoż króla na cele publiczne a zwykłym marnotrawstwem i konsumpcją własną. Feudalizm to ustrój równie antynarodowy i zbrodniczy jak neoliberalny kapitalizm.

 96. gustek said

  A KACZMAREK I SIWIEC ? ? LEWANDOWSKI W ARTYKULE NA PODPUCHE ? ? CO JUZ STODOLA ZAPOMNIALA ? ? POZDRAWIAM PANA MARUCHE I PANA BOYDARA SERDECZNIE. . .

 97. Boydar said

  Dziękuję, Panie Gustek, wzajemnie.
  —-

  Z punktu widzenia turystów, nawalony piwem Yogi Bear też był elementem niepożądanym. Tyle że to była bajka, a nie NSDAP, Gestapo i SS. Misiu, Tobie się coś porobiło pod futrem na głowicy i chyba tylko Ty o tym jeszcze nie wiesz.

 98. SAP said

  Pan się myli. Na ówczesne czasy był to ustrój optymalny. Zresztą rozwój techniczny i cywilizacyjny zmodyfikowałby i monarchie. Króla trzeba zabić by zdradził własny naród. Częściej to naród zdradzał króla i za dobrze na tym nie wychodził. Adolf był zdolnym przybłędą, bo przecież to „naród” go wybrał. Utracił nie swoje królestwo, a naród okrył wieczną hańbą. Teraz przybłęda Lewandowski, na głosach kilku tysięcy decyduje o losach Polski.

 99. YogiBeer said

  Szanowny pan Boydar już dowiódł swojego poziomu mentalno-kulturalnego dostatecznie dosadnie, by nie tylko YogiBeer nie musiał z tą kreaturą wydumanego kreatora rozmawiać, ale i dowolny żul spod budki z piwem mógł swobodnie pluć panu Boydarowi na buty, vide „wyczyny” pana Boydara tutaj https://marucha.wordpress.com/2016/09/19/przypomnijmy-jak-rzeplinski-walczyl-o-wolnosc-ws-acta-nie-sadze-aby-stosowanie-tej-umowy-grozilo-internautom/

 100. Boydar said

  Ależ Misiu, po co się tak certolić. Niech Miś powie jasno, że prezes Rzepliński Misiowi pasuje, a brak prezesa grozi całemu Yellowstone kryzysem dochodów porównywalnym w skutkach z wybuchem wulkanu. Wtedy będzie alles klar i ja Misia uszanuję. A nie takie pierdoły Miś wciska jak Murzyn ciemnotę białej qurwie.

 101. YogiBeer said

  Pan się myli. Na ówczesne czasy był to ustrój optymalny. Zresztą rozwój techniczny i cywilizacyjny zmodyfikowałby i monarchie. Króla trzeba zabić by zdradził własny naród. Częściej to naród zdradzał króla i za dobrze na tym nie wychodził. Adolf był zdolnym przybłędą, bo przecież to „naród” go wybrał. Utracił nie swoje królestwo, a naród okrył wieczną hańbą. Teraz przybłęda Lewandowski, na głosach kilku tysięcy decyduje o losach Polski.

  Feudalizm to permutacja niewolnictwa. Tylko debil może nazywać niewolnictwo systemem optymalnym. Wyjaśnienie dla niekumatych: więźniowie gułagu też byli niewolnikami. Nikt przy zdrowych zmysłach nie chciałby być pensjonariuszem gułagu i nikt przy zdrowych zmysłach nie powiedziałby, że „na ówczesne czasy” był to system optymalny. Przejście od wspólnoty plemiennej do feudalizmu odbywało się poprzez stopniowe czynienie z wolnych kmieci niewolników rycerstwa. Wspólnota plemienna była z punktu widzenia organizacji protonarodowej i z punktu widzenia praw i wolności członka wspólnoty protonarodowej bardziej „optymalna”.

  Pojęcie narodu to wynalazek XVIII w, dziecko Wielkiej Rewolucji Franciskiej i w pewnym stopniu rewolucji przemysłowej.
  Król (główny gangster/ojciec chrzestny) miał interesy rodzinne (i dynastyczne), jego swoboda manewru była ograniczona interesami szlachty i magnaterii, czyli gangów właścicieli niewolników i ziemi. Pojęcie „narodu” bądź „interesu narodu” nigdy nigdy nie zaświtało w żadnej znamej mi królewskiej głowie. Król reprezentował co najwyżej interesy ww. gangu.

  Adolf przegrał, bo nie rozumiał globalnego układu sił bądź przeszacował swoje szanse. Naród niemiecki nigdy nie kontrolował większego obszaru niż za czasów Adolfa. To nie jest „wieczna hańba”. Okres panowania Adolfa to dla Niemców jednocześnie chwała i chańba pomieszane w proporcjach, których ocena może być wyłącznie subiektywna – i najczęściej jest mocno obciążona ideologicznymi upodobaniami oceniającego.

  Różnica między Adolfem a współczesnymi politykami jest taka, że Adolfa wybrał i poparł Naród niemiecki. Współczesnych polityków w Polin wybiera 40% pozbawionego samoświadomości / tożsamości, wiedzy o świecie i rozumu motłochu zwanego przez zupełne nieporozumienie Polakami.

  Informacja dla pana Boydar: nie dam rady dyskutować na Pana poziomie nawet,jeśli położę się plackiem na podłodze w piwnicy. Dalej będę kilka tysięcy kilometrów powyżej pana poziomu i pan nie usłyszy. Wyjaśnienie dla niekumatych: pan Boydar pokazał swój poziom tutaj: https://marucha.wordpress.com/2016/09/19/przypomnijmy-jak-rzeplinski-walczyl-o-wolnosc-ws-acta-nie-sadze-aby-stosowanie-tej-umowy-grozilo-internautom/#comment-615854

 102. Boydar said

  Czy ja jestem Misiowi coś krewny za reklamę, czy dzisiaj mam gratisa ?

 103. YogiBeer said

  @ 101
  To odpowiedź @98 dla SAP.
  Plus ostatni akapit repliki dla @100 Boydar

 104. SAP said

  „Współczesnych polityków w Polin wybiera 40% pozbawionego samoświadomości / tożsamości, wiedzy o świecie i rozumu motłochu zwanego przez zupełne nieporozumienie Polakami.”

  Może im zrobiono pranie mózgu jakie i pan tu przeprowadza i zaszczepiono wstręt to własnej tożsamości, do polskości, do własnych przodków i nawet własnych sąsiadów. Pana ocena jest jałowa, bo nie płynie z niej żaden pozytyw na przyszłość. to co Adolf zbawcą Polski? Pan zapomina, że królem zostawało się z namaszczenia przez prymasa KK, a to oznaczało przyjęcie pewnych zasad wobec poddanych, m.in takiej, że wobec Boga wszyscy są równi, (niejeden pan stracił głowę za zbrodnie wobec poddanych). Za królów kwitła kultura, sztuka i miała ona wymiar niemalże boski. Artystami nie zostawali ludzie z przypadku ale wybitnie utalentowani i o czystych duszach,a często byli to ludzie z gminu. Byli niejako dopuszczeni, wybrani,powołani przez Boga do tworzenia boskich dzieł. A zatwierdzał je król. To piękno ich dusz promieniuje do dziś. To pan tworzy jakąś subiektywną, nieprawdziwą, niesprawiedliwą ocenę dokonań królów. Zresztą królów się kochało. Dzisiejszymi „królami”się gardzi.

 105. L2P said

  @ Admin
  Panie Marucha dziękuje za pomoc, nigdy nie wiadomo dokładnie co world press-owi przeszkadza,..
  Jeśli co odbiega od schematu to prosze o ewentualna dyskusje…
  Widze , ze dba Pan o podstawowe energie, w tym `co jemy`, milo widziec co jest na talerzu.:)

  Zapiekane grzyby z serem pycha ?!

 106. YogiBeer pisze jak sierota po jakiejś Levicy bez cenzury, a co najmniej jak ktoś, kto nosi komputer za Michałem Nowickim i maszynę wykorzystuje.

  Wisi mi, co YogiBeer wypisuje; nie wisi mi natomiast fenomen, że agresywni ćwierćinteligenci istnieją, głosują, zakładają partie polityczne… Nie byłoby o czym mówić, gdyby szkodzili tylko sobie, ale niestety – każda potwora znajdzie swego amatora.

  YogiBeer ma taki stosunek do historii, jak pewien typ, któremu psychiatra pokazywał kolejno proste rysunki:

  Lekarz pokazuje kwadrat i pyta:
  – Z czym to się panu kojarzy?
  – Z kobietą!
  – A to (trójkąt)?
  – Z kobietą!
  – A to (linia prosta)?
  – Z kobietą!
  – A to (kropka)?
  – Z kobietą!
  Lekarz:
  – Pan cierpi na obsesję seksualną.
  Pacjent:
  – Ja? Ja cierpię? A kto mi to wszystko narysował?

 107. piwowar said

  nawalony piwem Yogi Bear……..

  Wypraszam sobie. Piwo jest napojem szlachetnym i nazwa piwo oznacza po prostu napój, zatem nawalonym nie mozna sie stac po piwie. Może po piwsku, ale piwsko to nie moja dziedzina ekspertyzy.

 108. Boydar said

  Po jednym nie …

 109. błysk said

  Yogi Beer.Lewacki ,kryptokomunistyczny,ubowski,być może kryptożydowski bełkot . Szkoda czasu na czytanie .Dlaczego np leżenie plackiem w piwnicy ? a nie na dachu ? Bezsens i powtarzam – bełkot. Osobnik zupełnie wyalienowany z narodu polskiego ,ale z jakiegoś powodu używający języka polskiego /vide „hasali” „stwórcy”, to chyba o Bogu?/.

 110. L2P said

  @70
  „Jestem oburzony bredniami na temat chrześcijaństwa niejakiego L2 i łączenia tej religii z dywersyjnymi planami żydostwa .Powtarzam to są brednie ,choćby dlatego że żydostwo ukrzyżowało Chrystusa ,a potem przez dwadzieścia wieków zajadłe zwalczało chrześcijaństwo i katolicyzm „

  Panie Blysk troche wolniej..\ zapodane do wiekszego zrozumienia i wskazane jest rozeznac, skad rozne wiatry wieja, by znowu sie nie przewrocic, jak przyjdzie huragan…

  [ w/g mnie jest to oczywista podkladka i nic wiecej, niemniej z tego wiele wynika….np. narod wybrany..]

  Zyd jest przebieglym dywersantem i ogolnie nawet sobie z tego faktu nie zdajemy sprawy !

  Chrześcijaństwo na szczęście jest religia, ktora sama sie obroni i trwa z wlasnej woli Moca Ducha Świętego
  i Wierzących i tak pozostanie do konca, nie ma nic mądrzejszego ponad SLOWO !
  [ Wierny tłumacz Tomasz z Akwinu, Akwinata, łac. Thomas de Aquino – filozof scholastyczny, teolog, członek zakonu dominikanów, to wiedział i tego uczyl..]

  Nasza `tabula rasa` jest zapładniana jak komputer programowany i w wiekszosci moze to byc bzdura, rzecza wygodna wlascicielom `komputera`, należy wiec szukac prawdy niezaleznie i stworzyc zgodnosc
  z rzeczywistością i wlasnym, z Boza Pomoca, zrozumieniem jego ukrytej i wtedy sensownej istoty.
  [ p/k Biblja ]

  [ dzis na talerzu ma Pan podany belkot szatana zawiniety w pare rulonow z dodatkiem piekla zawinietego w `rajskie niebo`..]

  Bedac wierzacym domysla sie Pan, ze bez pomocy Dusz Wysokich `Sily Wyższej`jest niemożliwością, przełamać co mamy wdrukowane, bo pochodzi czesto od zlego i jest jego miara, czyli odwrotnością rzeczywistości, z czem dzis wielu sie zgodzi, bo to widzi i rozumie. Wynika to, ze skali podatności na chłonność zla, ubranego zwykle w `światło i wiedze`, a wciąż zaciekle pracującego na nasza zgube !
  tu i tam..

 111. Marucha said

  Panie L2P,
  Jeśli Pan nie wie, że za nazwanie chrześcijaństwa „religią żydowską” wylatuje się z gajowki, to niniejszym Pana informuję.
  Jakim kretynem trzeba być, aby nazywać „żydowską religią” tę religię, którą żydzi prześladują od jej zarania?

 112. NICK said

  Rzeczywiście, Gospodarzu.
  Podobny do Ko-siura.

 113. Just In BImber said

  Panie Marucha, poproszę o odpowiedź na 2 pytania:

  1. Jakie imię nosi Bóg Ojciec chrześcijan?
  2. Jakie imię nosi żydowski Adonai?

 114. Marucha said

  Re 101:
  Pojęcie narodu to wynalazek XVIII w, dziecko Wielkiej Rewolucji Franciskiej i w pewnym stopniu rewolucji przemysłowej.

  Bzdura, lansowana przez wiadomo kogo i po co.

 115. YogiBeer said

  @90, dopisek admina

  Jednym słowem – odrzuca Pan kulturę i historię na rzecz utylitaryzmu. Nie rozumie Pan najwidoczniej, ile dla przeżycia narodu znaczy właśnie jego kultura.
  Admin

  To jakieś 20 słów. Co odrzucałem? Utożsamianie „kultury” i”historii” narodu z obiektami zbytku eks (bądź obecnych)-elit ekonomicznych i politycznych i bicie niskim czołem przed „zasłużonymi rodami”, które z racji zasług jednostek jakoby zyskują prawo do nadzwyczajnych przywilejów luksusowej konsumpcji na koszt reszty współplemieńców.
  Naród, który pałace królów i magnaterii opłaca gruźlicą, krzywicą, niską dzietnością i przedwczesną śmiercią oraz tułaczką po świecie za chlebem, błędnie alokuje swoje zasoby. O sile narodu decydują fabryki, szkoły i szpitale, a nie płotna Van Gogha, Picassa, pałace Zamoyskich, Potockich czy Radziwiłłów czy ich porcelanowe zastawy i złote sztućce 300 lat temu. O więzi z państwem narodowym przesądza oferta państwa narodowego (o czym wiedzą neoliberałowie dążący do destrukcji narodów zaczynając właśnie od roli państwa narodowego w życiu narodu), a nie – czytanie Ogniem i mieczem i Pana Tadeusza.

  Niech Pan wyjaśni Majom, Aztekom i Inkom oraz Babilończykom, że z racji swojej zaawansowanej kultury poinni istnieć do dziś.

 116. YogiBeer said

  @114

  Re 101:
  Pojęcie narodu to wynalazek XVIII w, dziecko Wielkiej Rewolucji Franciskiej i w pewnym stopniu rewolucji przemysłowej.

  Bzdura, lansowana przez wiadomo kogo i po co.

  Bzdura, lansowana przez wiadomo kogo i po co.

 117. L2P said

  @111 ?!

  Panie Marucha dobrze Pan mowisz, Crzescijanstwo to nie Zydostwo a-kysz bekarcie…
  ale broniac Bożej Wiary Pan bluzgasz..

  jedno wedruje z drugim ? [ arrtykul wlasnie porusza ten problem ]

  niemniej dziękuje za uwage i gdybym tak pojął, sam bym naskoczyl i jeszcze laga przylozyl ale teraz na poczatek odsyłam Pana do @113 i..???

  z kontekstu wyrwane .. dane artykulisko pod rozwagę dla zrozumienia zlozonosci problemu i matrioszkowej historii, ale jak Pan sobie zyczy klepac problem po ramieniu, jezdzac utartym szlakiem,
  to co ja tu..

  Pan tu Gajowy.

  ps. tak na odlew z nowinek, jeszcze powiem, by dotarlo, ze Piekla z Niebem nawet nie da rady Mixowac !

  Woda z Ogniem jak Chrześcijaństwo z Żydostwem, ale w zyciu tak jest i aktualna Biblia o tym świadczy !

  Wroga należy przej-rzec, biorac pod uwage wszystkie możliwości włącznie z `kretyńskimi`, obojetnie jak idiotycznie to moze wyglądać zyd zawsze cos knuje !

  re110 odsylam bez odchlamiania..

 118. Boydar said

  „… a-kysz bękarcie …” – Pan L2P (117)

  Czy Pan kuma, co znaczy bękart ? Kto według Pana w takim razie był rodzicem ze strony chrześcijaństwa ?

  Jeżeli „żydostwo” przyjmiemy za cechę charakterystyczną, bo tylko tak można interpretować w kontekście, to było/jest ono oczekiwanym i ukochanym dzieckiem tej odwiecznej mafii, i słowo „bękart” nie ma zastosowania.

 119. Marucha said

  Re 116 i in.
  Pańska arogancja i niektóre poglądy niezbyt mi się podobają.

 120. L2P said

  @118
  Alez Pan zawinal i wyszedl dziwotwor, dlatego wyjasniam, co wynika z Bibli, mimo – `ubogacen` adiustacji.,.
  najlepiej Ksiege Sw. czytac identyfikujac sie ze Slowem co w skrocie p/n

  Odpowiedz na Panskie zapytanie mozna znalezc w jednym z moich poprzednich wpisow, skad jestesmy po co i kto jest wrogiem Bialych Ludzi dzieci Boga JHVH Jezusa Chrystusa zaswiadczane skra Komuni Ducha Swietego.

  Co do zyda, wroga odwiecznego, to najpierw trzeba go poznac i stad tyle o nim mowy i `dziwnych artykulow`, nawet niepogladowych, poniewaz ostatnio `kaleka` nam rzadzi i zle `sluzy` ?

  Wyjasniam bekarta.. pochodzenie i dziela, w swietle wiedzy i doswiadczenia Bialej Rasy…
  to podrzutek..okreslany jako..bastardo, dziecko z nieprawego łoża, znajda, półsierota, syn pułku, kukułcze jajo, autostopowicz,..szeroka gama co Pan wolisz,..
  Matka jedna zdarzyla sie zydowi i nam, ale Ojcowie nie, jego Zly ! stad zle nasienie,.
  linia urodzenia u nas po Ojcu a u nich po Matce. ..rozumiemy ?
  [ Kain nst Ezaw..linie `starsze` bo pierworodne z Ojca diabla, stad chocby ich krzyk przy wyroku na Jezusa.]

  Biali Ludzie z Boga Niebianskiego `Jestem Ktory Jestem` a Slowo cialem sie stalo i Pan Jezus nauczal..

  Jesli Pan Bog stworzyl matematycznie z genialna geometria i prostota Swiat .. znaczy, ze tak ma byc i nie zmieniac, moze wygladac arogancko i rasowo i faszystowsko i nie genderowo i nie po mysli pogladowej i schemacie aktualnie rzadzacych, ale to nie ma najmniejszego znaczenia,..! dla faktow i rzeczywistosci !

 121. Boydar said

  Panie L2P, już na pierwszy rzut oka widać, że coś Panu dolega. Jednym z objawów charakterystycznych jest klarowność wypowiedzi, która można by streścić dziecięcym powiedzonkiem – ‚ęce, pęce, w której ręce ?’. Ale Panu Maćko i tak nie dorasta Pan do pięt.

 122. L2P said

  @121

  wiesz Pan gdzie możesz isc.. ojejka abubu ejfejku a hop hop a fiku misiu 🙂 wyższy szczebel to KOD !

  daj se Pan siana.. i jak poproszony…komentarze do czapki czubatki..

  Pan Boydarowi podpowie..Panem Mackiem nie zamiata i zapuka..kto tam ?

  cytuje klarowna `bude pogryziona z kośćmi i psami`..w wydaniu `umęczonym` Pana Boydara….kon rzezy z uciechy..

  „Jeżeli „żydostwo” przyjmiemy za cechę charakterystyczną, bo tylko tak można interpretować w kontekście, to było/jest ono oczekiwanym i ukochanym dzieckiem tej odwiecznej mafii, i słowo „bękart” nie ma zastosowania.„

  wiecie co piszecie bo załoga ni kuku ni mumu i to tak czesto i gesto pokrywając ignorancje i brak rozeznania,..

  Nie poruszac tematow ponadpodstawowych nie zklepanych przez zyda obciach.

  Hasaj dalej ale juz we wlasnym sosie, mnie panskie trolowanie zbrzydlo, ale Pan działasz, przyznaje.

 123. pus said

  http://www.forexfactory.com/attachment.php?attachmentid=1950466&d=1465860571

 124. Boydar said

  No to nie wiem, może http://forum.gazeta.pl/ Pana usatysfakcjonuje ?

 125. L2P said

  Panie Boydar zacytuje Mszał Rzymski jeśli Biblia jest Panu zbyt trudna, nawiązując do mojego tłumaczenia Słowa Bożego;

  „Wy, co się boicie Pana, chwalcie Go, wysławiajcie Go, cale potomstwo Jakuba, cześć Mu oddajcie wszystko plemię Izraela! „

  BOG JHVH mówi tylko o Izraelu, z którego jesteśmy, nie mówi o Ezawie i jego `zydkach`, to plemię złego i Ma je w nienawiści i przekleństwie, o czym, mimo ich negatywnego wpływu na nasza rzeczywistość, doskonale wiemy !

  [ naturalnie wiedza to Ci co chcą przejrzeć na oczy, są Chrześcijanami z Bogiem w Sercu ]

  Pan wiedz, ze to byl moj ostatni ludzki odruch widzac co Pan zas i czynisz !

  `Domyślam sie` ktos Pan jest i co czynisz ale taktownie na tym poprzestane, wierzac, ze ten co ma przeznaczone to skorzysta i zadna sila ciemności, nie wiem jak przebiegla i dobrze przebrana
  w tym nie przeszkodzi.

  Ostan sie Pan ze swoim bogiem i nie afiszuj Naszym bo to nie pomoze i tak bedziesz Pan mieszal lopata w kotle na tych kaczych z rulonem w gore a tu w dol i to wszystko co masz i czego sie dorobisz.

  Ps. nie bez powodu `pod lampa najciemniej` i jakie z tego korzyści a jaka znajomość linkowanego bruku, no ..po.dziwwww !

 126. Boydar said

  Coraz Was więcej wypełza, ale jakość wyraźnie spadła. Zasoby kumatych się kończą ? To możliwe, chów wsobny tym skutkuje, między innymi. I chwała Bogu !

 127. L2P said

  Koncz was wstydu sobie oszczędź albo daj jeszcze raz z kopyta, oficerze dyzurny, tego wyraznie swojego podworka, hophop kulkograniaste, wiedzmini tancza, znowu Boga podporka-cwano ale i tak szaro wyszlo, podpis zbyteczny, no wyluzujcie, dosyc, reszta zbedna, juz jasno i wiadomo. Toczyc slinobicie amoku z nieswiadomymi panskich zalet wcale nie zabawne poza Pana ego z tego zlego.

  Chocbys Pan nie wiem jak tego kotleta przewracal to juz nic nie pomoze, poczytaj Pan sobie po czym rozpoznac wiadoma agende, zapodane, Pan w kilku punktach idealnie pasujesz i musisz sam z tym przebywac, nie ma chetnych na zamiany, szukaj wilku lisa dalej, to twoj problem, nie ciagnij innych za soba, nie ma po co, p/w wyjasnione.

  DAJ SE NA LUZ I NA DONICZ.N.EGO…

  Ide spac z koszmarem z B w roli głównej podpierającym sie N i M i jego Swiekra z Jatrewia.

  [ pieklo za zycia a tak pieknie sie zapowiadalo, wystarczy jaden parch i cale jabko do wyrzucenia.. ]

 128. L2P said

  Dla spokoju i utrzymania członkostwa obie-calem Panu Gajowemu, ze nie bede Panu Boydarowi „kuki` robil nawet w odpowiedzi na jego obrzydliwe ataki.macanki i jak to Gajowy Pan piknie powiedział, starego bywalca nie podszczywac, bo delikwent i tak juz nie urosnie i kara skarlenia jest odrabiana za motorniczego na gajowce z nadzieja na wyższe stanowisko. Powodzenia !

  [ skad tylko tak niskie loty, skoro masz pan skrzy-dla `orela`, czyzbys znajda z sowim nosem, niejasne, prosze odpowiedzieć ale bez sciemy..]

  Dla Pana na pocie-che………Bajka o orle !

  A zatem…

  Pewien człowiek wybrał się do lasu i znalazł pisklę, które zabrał do domu.

  Jako, że żal mu było pisklęcia, które okazało się być młodym orłem, stąd wsadził go do zagrody między kury. Orzeł jadł kurze jedzenie, grzebał w ziemi, nawet czasem próbował trochę frunąć, jak robiły to kury.

  Po 5 latach odwiedził raz tego człowieka pewien leśnik. Gdy szli razem przez dziedziniec, zawołał:
  „Ten ptak nie jest kurą, to orzeł! Co on tu robi?”
  „Tak, widzisz – powiedział właściciel – to się zgadza. Znalazłem go parę lat temu i mógłby latać w przestworzach, tyle, że wychował się na kurę. On nie jest już przez to orłem, chociaż jego skrzydła mają 3 metry szerokości.”
  „Nie, powiedział tamten, on jest orłem, gdyż ma serce orła, które każe mu pofrunąć w górę, w przestrzeń.”
  „Nie, nie – powiedział ów człowiek- on stał się kurą i nigdy nie będzie latał jak orzeł.”

  Postanowili jednak zrobić próbę. Leśnik wziął orła, uniósł go w górę i powiedział z naciskiem:
  „Ty, który jesteś orłem, który należysz do nieba, a nie tylko do tej ziemi, rozwiń swoje skrzydła i pofruń!”
  Orzeł siedział na wyciągniętej dłoni i oglądał się. Za sobą zobaczył kury dziobiące ziarna i zeskoczył do nich.
  Gospodarz powiedział: „Mówiłem ci, że to już jest kura.”
  „Nie, powiedział drugi, on jest orłem. Spróbuję jutro drugi raz.”
  Następnego dnia wszedł z orłem na dach domu, uniósł go i zawołał: „Orle, który jesteś królem ptaków, rozpostrzyj swoje skrzydła i pofruń!”
  Ale orzeł znów obejrzał się na grzebiące w ziemi kury, zeskoczył do nich i grzebał razem z nimi.
  Wtedy tamten człowiek powiedział: „Mówiłem ci, że to jest teraz kura!”
  „Nic, powiedział drugi, on jest orłem i ma ciągle jeszcze serce orła. Pozwól mi jeszcze jeden jedyny raz spróbować; jutro zachęcę go do latania.”

  Następnego dnia wstał wcześnie rano, wziął orła i wyniósł go z miasta, daleko od domów, do stóp wysokiej góry. Słońce właśnie wschodziło i ozłacało szczyt góry; wszystkie wierzchołki rozpromieniły się radością uroczego poranka.
  Leśnik wzniósł orła wysoko i powiedział do niego:
  „Orle, ty jesteś orłem, królem ptaków. Ty należysz do nieba, a nie tylko do tej ziemi. Rozwiń swoje skrzydła i pofruń!”
  Orzeł rozejrzał się, zadrżał cały, jakby weszło w niego nowe życie – ale nie odfrunął. I tak orzel został kura.

  Na tym musze zakończyć, upadki sa bolesne ale noze nagroda i c.d.n..

  [ Wtedy leśnik odwrócił go, aby ten zobaczył inne orły, które właśnie szybowały. I nagle orzeł rozpostarł swoje potężne skrzydła, wzniósł się z okrzykiem orła, frunął wyżej i wyżej i nie powrócił już nigdy. Był orłem, chociaż został wychowany jak kura i oswojony! ]

 129. Boydar said

  Już Ty się Panem Gajowym nie podpieraj, „próbuj, jeśli potrafisz”.

 130. NICK said

  L2P.
  HGW.
  ITP.

  w pis-DU.

 131. Boydar said

  HGW ? Ależ wręcz przeciwnie !

 132. L2P said

  Chlopcy bawcie sie z soba to was najbardziej kreci i tyle z was pozytku gluchy z niemym.

 133. Boydar said

  A co, tłumacz Google nie radzi ?

 134. L2P said

  Jak widac T.G.doskonale pomaga i powoduje u właścicieli gul-gul..zdejme z Waszmosci listek figowy ;

  .http://pre02.deviantart.net/ee0c/th/pre/i/2012/087/a/2/annunaki_alien_by_mistersawdust-d4u9yn5.jpg

  nie bede zaśmiecał waszym wygladem gajoweczki i pokaze dziatkom saneczki na pupu ;

  strach w razie czego wiecie idiota sie znajdzie i schowa..

  https://odyssynlaertesa.files.wordpress.com/2014/12/c5bcydzi.jpg?w=529&h=322

  i mleko sie wylalo..

 135. L2P said

  double nie pomógł,.. to pogadaj ze swym obrzezkiem..

 136. Boydar said

  To ma sens, większy 🙂

 137. L2P said

  Uważajcież bo wpadniecie w unisono orgastyczne i tak waaju zostanie i trumna piramidalna z kokosem na glonie, zrozumienie przyjdzie z czasem..

  cos ostatnio nie-najlepiej wygladacie brak dźwięku sreberka i humor pod psem.

  ——
  Do kogo Pan się zwraca?
  Admin

 138. Boydar said

  Cz to może print screen z Pańskiego lustra ? Nie wygląda to dobrze …

 139. L2P said

  raz Ty raz Pan zdecydujcie `Towariszcz`..

  diagnozujac ciagalem walenia chcac sie upewnic rodzajowi kukusia ?

  recepta na gonienie krolika stukajac w murek rzymski chocby klawiatura jedna..

  hilaria z parkinsonem pomoze na zaburzenia schizofreniczne z opetaniem…

  http://www.psychiczne.choroby.biz/B%C5%82%C4%99dne+ko%C5%82o

 140. Boydar said

  „Ty”, „Pan”, to i tak są te zamienniki z wyższej półki. Ciągnij dalej, przekonasz się co trzymam bliżej podłogi. Jak zdążysz 🙂

 141. L2P said

  Boydar `powiedzmy` do Ciebie NIC nie dociera ! chciales na TY i WY to masz, jak za czyjas koze pracujesz abo kuska niewydolna, no wybor demonokratyczny,..
  psi dialog przy bolesnym statusie `lapdog` utrzymac i nie wyjść ze skory i nie wystraszyc 🙂
  faktycznie wyzsza polka i mosciego jazda..

  wciaz sie marzy na wysoka nute brodzic w potokach.. 🙂

  zbrzydlo z `podstawka` pyskowanie !!! zagraj se waju na harmoni sam, zes sobie Pan !

 142. L2P said

  Powtarzac po wielokroc, az sie utrwali co p/n i wiele problemow zaniknie, reke wyciagam z pomoca.

  Duszy polskiej nie mozna ukraść ani pożyczyć ani przybrać ani wyuczyc, z ta `polska skra` trzeba sie urodzic !

  Jest takie piękne pojęcie „dos printełe jid” co by można przetłumaczyć na nieuchwytny duch żydowski.

  W każdej z „iskier” wyróżniamy trzy poziomy[ nefesz,ruach,neszama] dzielące się z kolei na 613 części. Te trzy jakby postaci duszy tworzą [ według systemu luriańskiego] hierarchiczną strukturę zorganizowaną w taki sposób, że człowiek nie może osiągnąć kolejnego poziomu, póki nie doprowadzi poprzedniego stanu do doskonałości. Dwa najwyższe stopnie tego procesu [ chaja i jechida] mogą być udziałem tylko nielicznych wybranych dusz, oświeconych przez „najwyższe ze świateł„!. – prosze bardzo !

  [ Teorię poziomów duszy zawiera już Midrasz Rabba(Rdz 14,9) jednak bez tej hierarchicznej konfiguracji.]

  Ciezka praca pod `swoisty swiat` w imię współbraci `mlota i sierpa` zaprzedanego na użytkowanie wieczyste `najwyższemu ze świateł` , zgadza sie ? stad takie wyuczone pomruki, ganianki i łapanki ..

  `Życie byłoby niemożliwe, gdybyśmy pamiętali. Wszystko polega na tym, aby wiedzieć co należy zapomnieć`.- M. du Gard.

  .https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/08/duszazydowskawzwierciad.jpg

Sorry, the comment form is closed at this time.