Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Coraz więcej Ukraińców przemyca imigrantów do Europy

Posted by Marucha w dniu 2016-09-19 (Poniedziałek)

Coraz więcej ukraińskich marynarzy, kapitanów jachtów i innych jednostek trudni się w przemycie imigrantów do Europy, zatrudniają ich gangi przemytników – informuje włoska policja.

Nie każdy imigrant może pozwolić sobie na usługi oferowane przez ukraińskich przemytników. Koszt bezpiecznego i luksusowego dotarcia do Europy na jachcie, lub innej jednostce to koszt rzędu 6-8 tys. dolarów – podaje Reuters.

Na początku września włoska policja aresztowała dwóch Ukraińców oskarżonych o próbę przemytu do Włoch 50 Pakistańczyków na 20-metrowym jachcie. Od początku 2015 r. włoska policja aresztowała co najmniej 65 podejrzanych o przemyt ludzi Ukraińców. Dwaj z nich, w wieku 21 i 25 lat, podróżowali pod turecką banderą na łodzi, która prawdopodobnie wypłynęła z Turcji.

Reprezentant policji powiedział, że incydenty z udziałem ukraińskich marynarzy i luksusowych jednostek są coraz częstsze. Urzędnik policyjny wyjaśnił również, że niektórzy ukraińscy żeglarze prawdopodobnie szukają okazji do zarobku, żeby móc opuścić kraj, w którym separatyści wzniecili rebelię w 2014 r.

Tylko w tym roku do wybrzeży Włoch dotarło 93 000 tys. migrantów. Warto odnotować, że w Libii jest 235 tysięcy migrantów, którzy tylko czekają na możliwość przedostania się przez Morze Śródziemne do Włoch. Taką informację przekazał specjalny przedstawiciel ONZ w Libii Martin Kobler.

Na podstawie: Reuters / NDIE.PL
http://parezja.pl/

Komentarzy 18 to “Coraz więcej Ukraińców przemyca imigrantów do Europy”

 1. gustek said

  tylko turcy nie przemycaja nikogo…. chinczycy europy…….podrabiacze … artykul odwraca uwage od gownego inicjatora kasoruubcy,export do west europe 82 md rocznie ,samozakup, w tym ,22 md, ..paprykarz wiezie papryke przez pol europy,zarobi, nie z e,u, (clo ? ) a polak jablka na kompost musi wyrzucic ,ot zagadka , ? co nie ? ,ja to sie dziwie co dzien,czemu west temu kasoruubcy tak w w po rtfel wchodzi , ma krym odbic z tatarami czy co ? ? ?

 2. Zdravko said

  Jeśli Ukraińscy marynarze kogoś zabierają, to znaczy, że musieli bardzo dobrze zapłacić. Prawo międzynarodowe jest tak skonstruowane, że jednostka,która przewozi Gapiów, nawet nieświadomie, dostaje od razu Grzywnę i nakaz odstawienia delikwenta. Do czasu odstawienia trzeba oczywiście darmozjada wyżywić. Dlatego powszechną normą (o tak!), jest, ze takiego gapia wyrzuca się za burtę. Ukraińcy tu nie są wyjątkiem.

 3. Radosław said

  UPAdlińska wszawica staje się coraz bardziej uciążliwa dla całej Europy. Jest w tym wielka zasługa Kalksteinów, Sakiewiczów i innych polskojęzycznych majdaniarzy, którzy jeździli do Kijowa z zapałkami i wazeliną. Historia „podziękuje” tym szczurobratom,

 4. Boydar said

  A jak potoczyła by się historia, gdyby nie te zapałki i nie ta wazelina, Panie Radosławie ?

 5. Radosław said

  Ano nie wyszedłby z chazarskiego łona kłębek kolczastego drutu w postaci banderowskiej gangreny, Panie Boydar, bez odpowiedniego zaplecza i wsparcia robactwo nie rozpełzło się po całym kontynencie ze szczególnym uwzględnieniem ziemi nadwiślańskiej.

 6. Boydar said

  I co widzi Pan w tym złego ? Jeśli „wyszedłby” to znaczy że już tam był. A jeśli nie teraz to przecież niedługo później. Rozproszone robactwo łatwiej wytruć. Dobrze, jeśli taka „operacja” przebiega, kiedy mamy przygotowany flit na karaluchy. Niekoniecznie my.

 7. Obcy Astronom said

  „Urzędnik policyjny wyjaśnił również, że niektórzy ukraińscy żeglarze prawdopodobnie szukają okazji do zarobku, żeby móc opuścić kraj, w którym separatyści wzniecili rebelię w 2014 r.”

  Wy, UPAińcy i te wasze banderowskie tłumaczenia. Żałosny narodek-wychodek.

 8. Radosław said

  Ad. 6

  Tu i ówdzie, na ziemi czy pod ziemią, są gniazda różnego typu robactwa. Gdy człowiek o tym wie, ale tego nie rusza, czyli pozostawia w spokoju, robactwo siedzi w gnieździe, zdycha z braku żywiciela lub pożera siebie wzajemnie, a następnie zamienia się w nawóz i zwraca przyrodzie co ukradło bez negatywnych tego skutków dla ludzi. Niestety, tu stało się inaczej, nowotwór banderowski przerzuca się do Polski i nie ma filtrów które by robactwo skutecznie przefiltrowały. Ziemia jest zatruta, ludzie są zatruci, a robactwo harcuje w najlepsze. Taka smutna prawda…

 9. Radosław said

  Dodam Panie Boydar, że gdzie się człowiek nie ruszy, wszędzie słuchać banderowską mowę i widać te prymitywne chazarskie ryje, aż ma się wrażenie, że już jest ich więcej niż nas. Brakuje im tylko siekier, wideł i pił, ale wystarczy że głód pościska im gardziele, to odpowiednie narzędzia szybko się znajdą. Wiadomo nawet, kto im je dostarczy.

 10. Kar said

  Coraz więcej Ukraińców przemyca imigrantów do Europy
  ————————————————-

  ..na frasunek dobry…ON..wi…ON kuma…

  http://nr.ecomart.net.au/shop/members/getimage.php?image_id=597

 11. Boydar said

  Panie Radosławie, dlaczego nie wytłumaczył Pan tego wcześniej Putinowi.

  Dodam coś jeszcze; niektóre robactwa są tak genetycznie skonstruowane, że i przez parę tysięcy lat nie chcą same zdechnąć. Zawsze jakiegoś żywiciela do nory wciągną. I odnoszę wrażenie, że Ktoś dobrze pojął ten mechanizm. Dlatego postanowił gada zagłodzić a w międzyczasie i dodatkowo pokazać mu lustro. Pojedynczymi egzemplarzami musimy zająć się sami, bo to już leży w naszej mocy.

 12. Filomena said

  Polska powinna sie przygotowac na najgorsze. Slyszalam ze prezydent Bialorusi Lukaszenko na swojej granicy z Ukraina buduje olbrzymie ogrodzenie z odpowiednimi sygnalami i zasieki. Robota idzie w wielkim tempie, w pospiechu. A nie jest to latwa robota, bo czesc granicy pokryta jest blotami i gestymi lasami. Trzeba wycinac niektore drzewa. Wojskowym pomagaja cywile.

  Do Polski bedzie sie zjezdzac coraz wiecej mieszkancow z Ukrainy i to glownie z terenow zachodnich i z niektorych czesci centralnych czyli glownie z terenow banderowskich (Galicja nazywana przez Noworosjan Banderowszczyna) albo zatrutych banderowska ideologia ( mam na mysli czesci Ukrainy centralnej). Czesc z nich bedzie powolywac sie na polskie pochodzenie. Dzis nie ma dla nich znaczenia, ze ich pradziadkowie i dziadkowie za to „polskie pochodzenie” powibijali – i to czesto w okrutny sposob – czesc swoich krewnych.

  Widzialam kiedy taka mape, ktora pokazywala rozmieszczeni roznych grup etnicznych I religijnych na Ukrainie w drugiej polowie 19 -stego wieku. Prawie cala zachodnia czesc Ukrainy zamieszkana byla przez wielkie grupy zydow. Nieco mniej ich bylo w srodku Ukrainy a prawie wcale nie bylo we wschodniej Ukrainie z wyjatkiem paru duzych miast. Ze wzgledu na tak wielka ilosc zydow mieszkancy zachodniej Ukrainy wchloneli wiele elementow zydowskiej kultury co odzwierciedla sie w ich charakterze. Stad ten rozlam mentalnosciowy miedzy tymi ze wschodu a zachodu. Ci z Zachodniej leca na pieniadze i zeby zdobyc kase beda wykonywac najgorsze roboty.

 13. Radosław said

  Panie Boydar, doskonale Pana rozumiem i w pełni zgadzam się z tym co Pan napisał, bo taka jest wlaśnie prawda. Dziękuję i pozdrawiam.

 14. Święty Andrzej Bobola przyjdzie nam z pomocą,
  sami nie mamy szans

 15. Polak said

  TRZEBA jakos zapelnic PUSTE SALE WYKLADOW na POLINSKICH uniwersytetach i szkolach wyzszych. POLACY z biedy sie nie rodzili NIZ DEMOGRAFICZNY zas UPA prancy naplodzili sie jak kroliki a wied dawac im STYPENDIA AKADEMIKI . MLODYCH POLAKOW WYGNALI POlszewicy a wiec UPAprany witamy na uniwersytetach w Polin dajemy akademiki stypendia HURRRRRRAAAAAAA hurrrrrrraaa UUUUUUUPPPpppppppAAAAAAAaaaaaaaaaa GLUPIE LACHY

 16. L2P said

  11 nauka domowa.. z typowo robacza frazeologia o znajomosci wspolrezydowania, wylozone i prawie udowodnione.Gratulacje z uszaniowaniem robactwa.

  My to depczemy 🙂

 17. Boydar said

  Depczcie, depczcie … „i tego robaka też ci zjemy !”

 18. L2P said

  zjadacie juz swoje wlasne..

  https://www.google.nl/search?q=rasizm&espv=2&biw=1134&bih=575&site=webhp&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwjZlP-a-6bPAhUGaT4KHWRVCpsQ_AUIBigB#imgdii=_r_7C1aI1eiH1M%3A%3B_r_7C1aI1eiH1M%3A%3B-8eRwP7e–VuPM%3A&imgrc=_r_7C1aI1eiH1M%3A

  efektowne polaczenie..

Sorry, the comment form is closed at this time.