Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Handel dziećmi

Posted by Marucha w dniu 2016-09-19 (Poniedziałek)

Cytat:

,,Cywilizacja, która odbiera matkom ich dzieci w sytuacji, gdy NIE MA zagrożenia zdrowia czy życia dziecka, która odmawia praw rodzicielskich młodym matkom tylko dlatego, że „sprawiają kłopoty” (co jest bardzo pojemnym pojęciem), która nie próbuje nawet pomóc tym młodym, już skrzywdzonym przez otoczenie matkom w podjęciu trudu rodzicielstwa – jest cywilizacją bydląt. Rozdzielanie matki (nawet bardzo młodej, „trudnej”) z dzieckiem od razu lub krótko po narodzinach jest bestialstwem. Coś takiego powinno mieć miejsce w absolutnie wyjątkowych sytuacjach, kiedy matka nie rokuje nadziei na poprawę bądź nie chce/nie umie zająć się maluchem.

Polecam obejrzeć film do samego końca. Niecałe 20 minut. Oto kraj, w którym już się nie potępia nieletnich matek, ale w którym wiele z nich jest na wstępie (!) osądzanych jako niezdolne do wychowywania swojego dziecka.

Sam brak ośrodków, w których „trudne” matki mogłyby wychowywać dzieci ORAZ kontynuować naukę, świadczy o Polsce fatalnie. Co prawda jest coraz lepiej, społeczeństwo jest uświadamiane i edukowane i MOŻE kiedyś takie dziewczęta nie będą musiały przechodzić tragedii rozstania z dzieckiem. Może kiedyś ich prawni opiekunowie wesprą je w macierzyństwie, zamiast ochoczo przystawać na ich nieprzemyślaną decyzję o oddaniu maleństwa do adopcji. Bo powiedzmy sobie szczerze: oddanie dziecka jest dla wychowywania go taką alternatywą, jak praca w agencji towarzyskiej dla pracy w urzędzie, sklepie czy jakiejś firmie.

Marzy mi się, żeby kiedyś nieletnie matki (zarówno te z tzw. dobrych rodzin, jak i te z ośrodków resocjalizacyjnych) przestały być traktowane jak patologia. Wczesne macierzyństwo nie jest patologią! Jest tylko większą lub mniejszą niedogodnością, z którą można sobie poradzić, jeśli otrzyma się pomoc od rodziny, a w przypadku „trudnych” dziewcząt – także wychowawców, opieki społecznej, urzędów, a niekiedy zajmujących się tym problemem organizacji. Musi zaistnieć dobra wola osób decydujących o losie takich matek, musi zostać wyedukowana specjalna kadra wychowawcza oraz muszą zostać przekazane na ten cel fundusze.

To ostatnie jest solą w oku niektórych ludzi. Polecam przeczytać komentarze pod filmem. Nie jest ich wiele. Chamskie, toczące pianę, ciskające kamieniami Polaczki wściekają się, że „głupie, puszczalskie dziewuchy” otrzymują jakąkolwiek (!) pomoc od państwa. Bo ta pomoc idzie z ich podatków. Rzygać mi się chce. Na szczęście pojawiają się też głosy mądrych, wrażliwych ludzi, którzy przywracają mi wiarę w ostateczne zwycięstwo szlachetności i zdrowego rozsądku. Na razie jednak ta wiara jest wątła.”

Dziękuję za poruszenie tego tematu Kirze.
Za: https://opinie-kiry.blogspot.se/2016/09/serce-sie-sciska.html

Mój komentarz:

,,Temat jest bulwersujący, lecz nie mniej niż los wielu dzieci ,,adoptowanych”, szczególnie poza granice Polski.

Małoletni chłopcy trafiają często w łapy pedofilów.

Małe dziewczynki są sprzedawane szejkom jako ,,idealne żony-dziewice”.

Nieco starsze trafiają do domów publicznych.

Wiele z nich kompletnie znika – zapewne po to, by na czarnym rynku mogło się pojawić nieco organów.

Wszakże każdy 105-letni Rockefeller musi mieć 7 transplantacji serca i prywatny harem na swoim jachcie, nawet gdy niebieskie tabletki już mu nie pomagają.

Już teraz nie więcej jak 1% populacji posiada ponad połowę światowych dóbr. Nieruchomości, złoża ropy, gazu, metali ziem rzadkich, wodę pitną, banki, firmy ubezpieczeniowe, prywatne fundusze emerytalne, firmy farmaceutyczne, koncerny chemiczne, firmy ochroniarskie, patenty na GMO i większość wynalazków (najczęściej wykradzionych)…

Skoro tak wygląda sytuacja na całym świecie, a dzieci są porywane dla zgrai bogatych pedofilów (Patrz na wszystko w tym temacie: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1172483,Skandal-pedofilski-w-Wielkiej-Brytanii-Na-liscie-20-bylych-prominentow), skoro nawet w Polsce odbiera się rodzinom dzieci ,,za biedę”, to niedługo młode matki w ogóle nie będą mieć kontaktu ze swoimi dziećmi, tak jak i dziadkowie, bo są ,,za starzy”.

W tej sytuacji brak odpowiednich ośrodków w ogóle nie dziwi. Politykom i mafii nie jest na rękę, by te dzieci wychowywały się w normalnych rodzinach. Im więcej pretekstów, by odebrać niemowlaki ich nieletnim matkom, tym lepsza forsa dla jakiegoś rodzimego Jugendamtu, kuratora i sędziego.

Na samą myśl o tej zgrai chce mi się wymiotować. Ich się powinno obdzierać żywcem ze skóry.”

Robert Grünholz
https://rgrunholz.wordpress.com

Komentarzy 36 to “Handel dziećmi”

 1. ojojoj said

  Ciekawe jak by urzad, w jakimkolwiek oswieconym dzisiejszym kraju, potraktowal Maryje ze wzgeldu na jej wiek, zaraz po urodzeniu Jezusa.

 2. NICK said

  Ooo. Pan Robert. Dobrze.
  Przyznaję, filmu nie oglądałem.
  Znam te tematy. Od podszewki.
  A i zawsze kurvica mnie bierze.
  Dobry tekst. Cały.

  „Wszakże każdy 105-letni Rockefeller musi mieć 7 transplantacji serca i prywatny harem na swoim jachcie, nawet gdy niebieskie tabletki już mu nie pomagają.”
  Tabletki te pomagają. W odpowiedniej dawce. Na kolejne serce wyrwane… .
  A na narząd płciowy?
  Zobaczmy zatem. Kto. I czym. Rządzi goim.
  Światem?

 3. ojojoj said

  Jest jeszcze jeden aspekt tej sprawy, ktorej prawie nikt nie porusza. Mianowicie, dziala to tez jako straszak na kobiety, ktore chcialyby zostac matkami. Jest to kolejny mechanizm redukcji populacji, poprzez strach przed tworzeniem potomstwa. Wynik jest taki, ze potencjalne matki wola pozostac samotne oraz mordowac swoje dzieci,

 4. jazmig said

  Autor jest Niemcem lub Żydem, i ma te swoje nazistowskie nawyki. Polaczki, to pogardliwa nazwa Polaków w Niemczech.

  Ja też jestem przeciwny odbieraniu matkom ich dzieci, ale różnie z tym bywa. Gdy pijana matka rodzi pijane dziecko – to co zrobić z tym fantem? Dziecko też ma prawo do wychowania w przyzwoitych warunkach, nie musi być w luksusach, ale minimum to miłość matki i jej instynkt macierzyński. Wtedy warto pomagać.

  Jeżeli jednak nawet tego nie ma, to jednak lepiej jest to dziecko przekazać jakiejś bezdzietnej rodzinie.

 5. Adam Ryglowski said

  ok Jazmig – jeżeli ciężarna kobieta (dziewczyna) rodzi – I NIE MA PRZY NIEJ ” K U P C Ó W ” – ALBO NIE PODAJE ZGŁOSZENIA – S A M A !!! . , to dzieciątko jest tylko i WYŁĄCZNIE J E J .
  Reszta , to talmud – bo trzy pokolenia wcześniej , dziewczyna „PRZYCHÓWEK ” zostawiała na progu chałupy NORMALNEJ RODZINY – gdzie 6 , czy 7 (poza swoimi )- „znajda” to było też DZIECKO .

 6. Boydar said

  Pan Jazmig ma w sumie rację; takich Polaczków należy nazwać po imieniu i po polsku – wredne chu.je na kaczych łapach.

 7. Premizlaus said

  Re 2:
  Już kiedyś podejmowałem ten wątek, ale nikt nie zauważył.
  Rockefellerowie, nie tylko Dawid, ale także jego ojciec John D. i dziadek żyli zadziwiająco długo.
  Jak żydowina zdechnie, to świat będzie oddychał nieco świeższym powietrzem. Oh, ale brak we mnie mniłości.

  Re 1:
  Ano właśnie. Matka Boża porodziła Zbawiciela, jak miała ok. 15 lat. Co to znaczy? To znaczy, że rodzenie dzieci
  przez nastolatki jest rzeczą normalną. Gdyby umożliwiono dziewczętom od ok. 15, 16 roku życia zawierać mariaże normalnie (obecnie 16-latki mogą jedynie za zgodą sądu w wyjątkowych okolicznościach), to nie dochodziłoby do patologii. W Wiekach Średnich kobiety nastoletnie rodziły po 7, 8 dzieci co najmniej i dawało radę się żyć. Fakt, że przez niedorozwój medycyny nie wszystkie dzieci rodziły się żywe i zdrowe i słabe szybko umierały na drodze tzw. selekcji naturalnej, ale było to ogólnie przyjęte za normę, a to były najbardziej katolickie czasy.

  A dzisiaj co mamy? Dziewczęta spatologizowane przez sączenie ich wnętrza naturalizmem, seksualizmem, liberalizmem i modernizmem, tak, wiem, że brzmię jak Pan JO, bo to jego szkoła, ale to bardzo mądra szkoła, która pokazała mi wiele rzeczy, które są istotne i prawdziwe. Sam Pan JO, jeżeli tutaj zajrzy i zauważy tą dyskusję, to może nieco więcej opowie o rodzeniu dzieci przez nastolatki.
  Dzisiejsze nastolatki używają, korzystając przy tym z antykoncepcji, grzesząc ciężko i rujnując sobie jednocześnie zdrowie fizyczne.
  Polska miast mieć młode, wielodzietne, katolickie matki w katolickich małżeństwach, mają chodzące trupy, naszpikowane tatuażami i poprzekłuwane metalem tu i ówdzie, przystrojone w sposób wulgarny i nieprzyzwoity.

 8. Ad.4

  Proszę wrócić do artykułu i sprawdzić czy sformułowanie „Polaczki” jest użyte przez autora, czy też pojawia się w cytowanym fragmencie tekstu. Po czym przeprosić za oszczerstwo. Bo autor bardzo nie lubi wciskania mu do ust nie jego słów.

 9. piwowar said

  Żadne macierzyństwo nie jest patologią.

 10. adfgqerb@com.pl said

  Ciekawe czy u „żytkuf” tak jest. Odsunąć ich od wszystkich ważnych rzeczy a staniemy na nogi. Te małpy wszystko niszczą co nie jest z nimi curwurovo związane.

 11. sowa41@ onet .eu said

  __ Panowie Jazmig na 4ce i Boydar na 6ce – BRZYDKI WPIS – . Nie powinniscie z takim epitetem do P. Robertgrunholz .

 12. Maćko said

  7 Premizlaus – pierwszy Roke-wada zyl 98 lat wedlug wiki.. znaczy sie genetycznie maja dlugowiecznosc w rodzinie. Przy postepie medycyny normalne jest, ze kolejne pokolenia zyja jeszcze dluzej… nawet swiniac sie za mlodu.
  Sprawdzalem swego czasu, i wyglada na to, ze eliksiru mlodosci jeszcze nie ma, bo najbogatsi zdychaja tak miedzy 75 a 85 lat. Jak wszyscy inni, mniej bogaci.
  Ciekawe badania na Harvardzie wykazaly, ze miedzy populacjami swiniowatych-wyuzdanych, normalnych i ascetów róznica w dlugosci zycia jest bardzo niewielka. Róznica widoczna jest natomiast w jakosci zycia ostatnich lat. Pierwsza grupa ma przeszczepy, dializy i opieke medyczna na codzien w domu a ta ascetyczna pare dni przed zgonem jezdzi na rowerze po parku doookola rodzinnego zamku.
  Troche z innej cywilizacji, japonscy mistrzowie karate umieraja tak pod 70-80 lat, silni i aktywni do ostatnich godzin. Legenda prawi, ze Mistrz pewnego dnia mówi, ze czuje sie zmeczony i idzie do lózka odpoczac. I zasypia na wieki.
  Szanowanko

 13. Maćko said

  Rokewada ma 101 lat. Spoko.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/David_Rockefeller
  1915 rocznik

 14. Boydar said

  Panie Sowa, może i Pan masz dobre chęci, ale czytać ze zrozumieniem to warto się było nauczyć. Obywatel Jazmig przywalił Autorowi, miał zbójeckie prawo, szczególnie że w kontekst trzeba się bardzo dokładnie wczytać aby nie popełnić omyłki interpretacyjnej. Mam nadzieję, że Pan Robert już to zauważył. Natomiast ja, ja wsparłem Autora. Jeśli nawet „Polaczki” jest na indeksie, co wydaje się Panu Jazmig a co prawidłowo (nawet cytując) zastosował Pan Robert, to squrwesyny zawiszczące dzieciom pomocy zasługują na znacznie poważniejszy zestaw epitetów.

  Ale to może być zbyt skomplikowana historia jak dla niektórych.

 15. maniek said

  …ścierwa!!

  https://ligaswiatowa.wordpress.com/2014/10/10/kanibalizm-to-nie-fikcja/

  miąsko!!…

  https://www.google.co.uk/search?q=fundacja+dzieci+zaginionych&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=Ze_gV7PfIMXv8Aeg7KvwCA

 16. Panie Boydar, gdybym ja osobiście miał użyć wobec tych ludzi jakiegoś epitetu, to z pewnością nie ograniczałbym się do takiego stwierdzenia 😉 Mimo to cytat pozostaje cytatem. Nadal sądzę, że stosownym do kontekstu.

  Z kolei oszczerstwo Pana Jazmig jest równie trafione, jak twierdzenie, że Pan Gajowy wierzy w UFO i chupacabrę, gdyż publikował artykuły na ten temat. Choć podkreślał coś zawsze wielkimi literami, czego i tak połowa osób nie potrafiła doczytać.

 17. Boydar said

  Ależ ma Pan rację, Panie Robercie. Tylko najwyraźniej nie zdaje Pan sobie sprawy, z drugiego dna powiedzonka „w sumie, taaaak …” 🙂

 18. NICK said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,12-latka-urodzila-dziecko-Personel-szpitala-byl-w-szoku,wid,18511114,wiadomosc.html?ticaid=117c33&_ticrsn=3

 19. Boydar said

  Ciekawie skonstruowany artykuł, Panie NICK’u. „Personel był w szoku”; bo urodziła ? Inne przychodzą żeby wyskrobać, fucktycznie można się zdziwić. Jeżeli w piątej klasie zaszła w ciążę, to okoliczności przyrody są w istocie fascynujące. Właściwie więcej pytań niż odpowiedzi.

 20. Witam Gajowego,Witam autora,którego artykuł przekazałem do siebie wpolsce.biz.Dobrze że Gajowy jak i Robert przedstawiają dramat następnegp pokolenia.Od siebie dodam.

  Policja,sądy rodzinne,wojsko,Caritas,Diakonia(ewangielicy),MOPS (w Polsce)mają pracowników socjalnych.Komu zależy na finansowaniu mafii socjalnej w Polsce, w EU i tworzenie „wydziałów dla dzieci”

  Nawet z rodzin w trudnych warunkach socjalno-społeczno-gospodarczych.Dzieci są odbierane nawet rodzinom z powyżej 5000 Euro netto,miesięcznie.W całej zachodniej Europie.We wschodniej Europie,są sprzedawane do krajów zachodnich.Dzieci o białej karnacji.Mam informacje ze znanych organizacji ale obowiązuje mnie klauzuła milczenia.Nawet po latach.Nie chcę sprawy karnej.

  Oczywiście odbierane są dzieci z białych rodzin.Muzułmanie zabijają pracownika socjalnego,w EU przez nastolatka,chłopaka w wieku 15-17 lat.W USA dzieci ,mają jeszcze szanse pozostać u dziadków.członków rodziny.Podobnie w Izraelu jak i w Rosji.Robert ,Ty przekazałeś informacje,które są autentyczne.

  W formie dyplomatycznej.Ja ,os siebie oceniam sytuację jako Holocaust,Pogrom na polskiej,niemieckiej Rodzinie,na społeczeństwie. Na białych aby ich potomkowie byli w mniejszości a „kolorowi” jak do dzisiaj byli maksymalnie kontrolowani.To nie jest fickcja.Odbieranie dzieci w roku 2016,w całej Europie wzrosło ale nie u uchodzców.Wzrosły dotacje(można sprawdzić na stronach parlamentu EU)dla państwowych organizacji jak Jugendamt czy też podobnych organizacji w Skandynawii do której,jeszcze za PO-PSL dzieci z Polski,z domów dziecka.z rodzin zastępczych były sprzedawane za forsę dla Polski czyli za dziecko 5000-30.000 Euro(!)..

  Bednarz ,przed bójką z politykiem PiS zadał konkretne pytania,gdyż on,ja i inni znamy fakty z dowodami,które odrzucają prokuratury w Polsce,w Niemczech.

  Pomimo zakazu handlu dziećmi w Polsce,który wprowadził Prezydent Polski,sytuacja jest dramatyczna.

  Kochani,takie organizacje to państwa w państwie,które tworzą terror w Polsce,w Niemczech.To jest zastraszanie społeczeństwa,zwłaszcza gdy rodziny mają dzieci,wnuków?Tak.

  Dodam.Oczywiście wiele kobiet wykorzystuje taką sytuację a własne dzieci są traktowane jako produkty, przynoszące zyski.Po rozstaniu z „białym”partnerem wpadają w sidła „muzułmanów” lub gangsterów a dzieci są w takiej sytuacji,(przy matce)…przegrane.Stają się ofiarami,psychicznego i fizycznego,terroru w „rodzinie” matki,która nie ma nic do powiedzenia.Ja uważam,że policja ma tak dobrych pracowników socjalnych tak jak szkoły,przedszkola,że w określonych sytuacjach,mogą reagować,zamiast sprzedaży dzieci.

  Oczywiście że są matki, Polki, które psychicznie odrzucają swoje dzieci,zwłaszcza gdy dziecko jest chronicznie chore tak jak w moim przypadku. Wychowuję od urodzenia dziecko,4 letniego Aleksandra.

  Po 12 operacjach tumora,raka …w jamie ustnej.Matka od urodzenia,nie spędziła z dzieckiem nawet 60 minut a jej dorosłe córki(17,18 lat) nawet nie podarowały swojemu bratu…lizaka.Mają brata w 4 literach.Oczywiście Alex,psychicznie się bardzo dobrze rozwija.Brakuje mu matki ale lubi….60 latki.

  Dlaczego o tym piszę?

  Panowie w roku 2016,w całje Europie,w tym w Polsce,są traktowani jako dawcy a nie jako partnerzy czy jako mężowie.Nawet jeśli posiadasz majątek, kamienice, ziemię czyli jesteś w bardzo dobrej sytuacji.Nawet gdy jesteś alfa samcem ale masz mało czasu.

  Islam poradził sobie z tym problemem.Tam decydują Panowie a domów dziecka jest bardzo mało,gdyż klany,rodziny przyjmują chore lub osierocone dzieci.

  Rober,tak jak Gajowy.Proszę was.Pisać,informować,przekazywać informacje.Macie nie tylko talent,wiedzę ale jeszcze pozostaliście humanistami,wysokiej klasy.Oczywiście,przy tej okazji życzę sukcesów wraz z pytaniem do Roberta i Gajowego?Będę opłacać koszta serwera.Czy chcecie własne strony wraz z top level domeną?Przez 2 lata,.One będą połączeone z waszymi blogami.

  Podoba mi się odwaga Roberta i Gajowego.Wasza odwaga cywilna niech będzie przykładem dla następnego pokolenia.Brawa.

 21. Boydar said

  Panie Lipski …

  Czy moglibyśmy się zapoznać z Pańskimi dotychczasowymi dokonaniami na gruncie ? Pod Pańskim adresem na FB nie ma nawet Pańskiego zdjęcia nie mówiąc już o fotce małego Aleksandra. Jeśli jest to tajne, to przepraszam, ale zdaje się, że chce zrobić Pan coś bardzo publicznie angażując osoby trzecie. Życzę zdrowia synkowi. Allah Akbar !

 22. Panie Marku, proszę napisać do mnie na Facebook. Lub na robert.grunholz@gmail.com

 23. Zbyszko said

  Gdzie jest teraz ta pierdolona solidarność, która nam tą „wolność” zafundowała?! gdzie jest jej pomoc tym matkom, którym te dzieci są odbierane!? gdzie jest ten katolicki PIS!? gdzie są ci katoliccy posłowie PISu!?

  ——
  Panie Zbyszku,
  Ani „Solidarność” (tylko KOR-owcy), ani PIS nie jest katolicki, ani katoliccy nie są jego posłowie.
  Admin

 24. Zbyszko said

  Przepraszam, że mnie aż tak poniosło… W tych właśnie biednych, wielodzietnych rodzinach, dzieci przeważnie są bardzo kochane i wychowywane na porządnych ludzi a nie egoistycznych samolubów

 25. Temat,przez cały czas aktualny w Polsce 2016..Pan Gajowy,wybaczy mi że nie podaję swoich stron z tym tematem. Po moich email do niezależna.pl,pomimo,że nie popieram PiS,redakcja,co raz częściej przedstawia fakty ,które niestety są mi znane.Temat bardzo przykry,gdyż to obywatele Polski,w Polsce terroryzują psychicznie dzieci.Dlaczego?Dla forsy sadyści reagują…Makabryczna historia…
  Tytuł: Piekło w rodzinnym domu dziecka. U… znajomych ważnego posła Platformy.
  http://niezalezna.pl/86346-pieklo-w-rodzinnym-domu-dziecka-u-znajomych-waznego-posla-platformy
  Pozdrawiam Gajowego i dziękuję za uwagę.Marek Lipski

 26. L2P said

  To jest efekt globalny, dziejowej, wielowymiarowej i wywrotowej pracy zakulisowego zyda rozbijajacego Biale Rodziny, uczacego nieposzanowania Dzieci Ojca i Matki a nst. Boga, tak sa upodlane.. Narody…

 27. Najciekawsze i najstraszniejsze zarazem jest to, że establishmentowi (jeśli to żydomasońskie ścierwo można w ogóle tak nazwać) III RP udało się uformować całą masę urzędników „pomocy społecznej”, sędziów i policjantów, którzy na masową skalę, bez żadnych oporów moralnych, biorą udział w procederze państwowego kidnappingu. Poza nazistami i funkcjonariuszami III RP, przez całą ponad 1000-letnią historię Polski, nikt nie odbierał dzieci z rodzin.

 28. revers said

  i jeszcze panie KOG trzeba podkreslic ze wiekszosc tych dzieci znika fizycznie w seiciach pedofilskich, sieciach dawcow organow i krwi, by np. pan David Rockefeler mial 7 transplantacje serca, jak tez do tranfuzji krwi po przrobce z osoczem by zylo sie dluzej do 150 lat.

  Zreszta po katastrofie w Haiti tez zglosily sie prywatne osoby i organizacje dobrodzieji od kidnapingu o zagospadrowanie osieroconych dzieci. Wiekszosc dzieci rowniez znikla bez wiesci w sieciach kidnaperskich, pedofilskich, transplatacyjnych.

 29. NICK said

  Faktem JEST.
  Niespotykanie dużo widzę kobiet w nadziei.
  W ciąży, ciężarnych, znaczy.
  Nadziejo ma… .

 30. Boydar said

  Jeśli to Polki, to nadzieja poroniona. Żydów, znaczy się. Polak potrafi, bez Kozery ! 🙂

 31. revers said

  no i o dzieciach w ciazy nie zapominac p. NICK najmlodsza matka ma 12 lat i urodzila dziecko w Kielcach

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,12-latka-urodzila-dziecko-Personel-szpitala-byl-w-szoku,wid,18511114,wiadomosc.html?ticaid=117c56

 32. Majster said

  O tym,że była to Cyganka powiedziano tylko w Polsacie. Nie było za to mowy o pedofilii, bo nikt nie chce dostać w mordę albo nożem.

 33. NICK said

  Pozdrawiam Polaków.
  P. Revers. To już było.
  Przypuszczam, że Gospodarz zapoda 12-latkę na stronę główną. Ba. Jestem pewien.
  Pogadamy.

 34. Anucha said

  Boydar a ty dalej bajki opowiadasz, z całym szacunkiem 🙂
  potrzebuję
  ochrony prawnej ,dwa razy w tygodniu w Calais i ciapatych będę napierdalał pałą jak Pudzian

 35. Boydar said

  A co ja więcej mogę, Panie Anucha. Do żadnej pracy zespołowej się nie nadaję – taki charakter, sił fizycznych powoli braknie, z rzeczy na pe to mi tylko „poopowiadać” zostało; miej Pan zrozumienie dla starszego Chachła … Z tego mojego bajania to może i co komu przyjdzie, a jak nie, to zawsze może przerzucić zainteresowania na Pana Maćko. O, On też jest na pe.

 36. W lutym br. PiSuary z pompą ogłosiły, że przegłosowały ustawę uniemożliwiającą odbieranie przez reżim III RP dzieci z rodzin z powodu biedy:
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sejm-uchwalil-ustawe-zakazujaca-odbierania-dzieci-z-powodu-biedy-rodzicow,wid,18156687,wiadomosc.html?ticaid=117cb5
  tymczasem teraz, sąd w Łodzi, po okresie ponad pół roku od czasu obowiązywania tej ustawy, odebrał samotnemu ojcu 6 dzieci właśnie z powodu biedy.
  Jako, że sprawa została, jako tako, nagłośniona, to – dopiero w wyniku interwencji ministerstwa sprawiedliwości – konfiskatę dzieci (póki co, bo ostateczny wynik nie jest jeszcze znany) anulowano.
  I tu cytat z wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego:

  „Z kolei wiceszef Ministerstwa Sprawiedliwości Patryk Jaki poinformował o tym, że „udało się dzisiaj wstrzymać interwencję dotyczącą zabrania szóstki dzieci samotnie wychowującemu je ojcu” . – Napisaliśmy ustawę, która mówi wprost, że nie wolno zabierać dzieci z powodu biedy. Ale ja nie mam wpływu, jeśli sędzia, nawet mimo tej ustawy, podejmuje zupełnie inną decyzję – powiedział wiceminister”
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019395,title,Lodz-w-piatek-sad-rozpatrzy-zazalenie-na-postanowienie-o-odebraniu-ojcu-dzieci-z-powodu-biedy,wid,18513956,wiadomosc.html

  Czy ja dobrze k…a czytam: „Napisaliśmy ustawę, która mówi wprost, że nie wolno zabierać dzieci z powodu biedy. Ale ja nie mam wpływu, jeśli sędzia, nawet mimo tej ustawy, podejmuje zupełnie inną decyzję” ?????!!!!!!!!!!

Sorry, the comment form is closed at this time.