Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Kreml: Frekwencja wyborcza w Rosji jest większa niż w Europie

Posted by Marucha w dniu 2016-09-19 (Poniedziałek)

Rzecznik prasowy prezydenta Rosji Władimira Putina Dmitrij Pieskow oznajmił, że frekwencja w wyborach do Dumy Państwowej Rosji była większa niż przeciętny wskaźnik w Europie.

— Rzeczywiście, większa frekwencja byłaby mile widziana, ale nie należy pomniejszać znaczenia obecnych liczb dotyczących frekwencji. Nie można jej uznać za niską, wiedzą Państwo, że w większość państw europejskich frekwencja jest o wiele mniejsza. Nasze liczby są większe, i to znacznie większe. Najważniejszy jest chyba rezultat, i tu bardziej wymownego rezultatu w ogólnym zarysie w przekroju politycznym prawdopodobnie być nie mogło – oznajmił Dmitrij Pieskow.

Według wstępnych danych Centralnej Komisji Wyborczej frekwencja w wyborach do Dumy Państwowej wyniosła 47,81%.

http://pl.sputniknews.com

Komentarzy 8 to “Kreml: Frekwencja wyborcza w Rosji jest większa niż w Europie”

 1. MatkaPolka said

  Jedna Rosja – Rekordowe zwycięstwo partii Miedwiedewa

  Najnowsze dane Centralnej Komisji Wyborczej, frekwencja w całej Rosji było 47,81%, co jest dość dobry wynik w wyborach parlamentarnych.

  Wyniki wyborów do Dumy Państwowej Rosji są praktycznie zakończone. Cztery osoby, które zostały przedstawione wcześniej uczyniły go do Dumy ponownie. Począwszy od 17:15 czasu moskiewskiego, Jedna Rosja (której liderem jest premier Dmitrij Miedwiediew) otrzymał 54.19%, Komunistyczna Partia zdobyła 13,35%, Liberalno-Demokratyczna Partia Władimira Żyrinowskiego twierdził 13,16%, zaś Sprawiedliwa Rosja otrzymała od 6,21% głosowanie. Nawet, jeżeli wyniki wyborów się zmienić, to tylko w zupełnie nieznacznym stopniu do jednej dziesiątej procenta.

  Jedna Rosja – 343 z 450 miejsc – następca rekord w rosyjskiej historii politycznej.

  Ilość miejsc w Parlamencie Rosji pokazuje diagram – graficzne przedstawieni wyników wyborów

  .https://2.bp.blogspot.com/-xfy4TfWNW4M/V9-tNCcffYI/AAAAAAAAEXs/iwHQ3k9_8Yoc6ZQDvZKpncYw7X8xHdm9wCLcB/s1600/Screen%2BShot%2B2016-09-19%2Bat%2B11.17.18.png

 2. MatkaPolka said

  CZYTAJ TO CO CZYTAJĄ ROSJANIE – najlepsze pokrycie z wydarzeń w Rosji , na Ukrainie , w Syrii i na świecie – z punktu widzenia Rosjanina

  State Duma Elections: Putin’s United Russia claims record-breaking victory

  http://www.fort-russ.com/2016/09/state-duma-elections-putins-united.html

  United Russia scored one of its most convincing victories in Sunday’s elections to the State Duma. Receiving more than 54% of the vote, the party has secured a constitutional majority for itself in the lower house of parliament with a record number of mandates. In addition to United Russia, the Communist Party of the Russian Federation (KPRF), the Liberal Democratic Party of Russia (LDPR), and A Just Russia have made it into the Duma.

  The other parties that participated in the elections failed to overcome not only the 5% barrier necessary to be represented in the Duma, but also the 3% threshold to apply for state funding. However, Rodina and the Civic Platform will still be represented in the lower house given their victories in single-mandate districts.

  Political analysts interviewed by RIA Novosti believe that United Russia could appoint opposition representatives to a portion of leading roles and support other parties’ bills.

  According to the voting results, United Russia won a record number of seats in the State Duma. In addition to the 140 deputy seats which the party won on federal lists, United Russia will also gain another 203 seats for single-mandates. Thus, United Russia’s mandates amounts to 343 out of 450 deputy chairs, a record in Russian political history.

 3. anonim said

  Panie Mujstangu panie Mujstangu zwolnij Pan konie…przecież wiecie co grozi za ujmowanie czci Największemu z Większych Drogiemu Szanownemu Najwyższemu Przywódcy Partii.
  To Drogi Lider Kim cieszy się najwyższym poparciem we wszechświecie…nie zapominajcie o tym bo nie znacie dnia ani godziny.

 4. MatkaPolka said

  @ 1 Mustang

  Wszystkie wybory w USA są fałszowane – cały proces wyborczy w USA jest nieporozumieniem i jednym wielkim oszustwem. Maszynki do głosowania to tylko ostatni ostatni element tego osszustwa

  Are U.S. elections rigged?
  Ht..tp:/../ww..w.debate.org/opinions/are-u-s-elections-rigged

  The Illuminati Always Win The ‚Election’ – Iluminanci zawsze wygrywają wybory
  http://www.rense.com/general59/WIN.HTM

  Wszystkie wybory w USA są fałszowane
  Kerry and Bush
  Bush/Gore
  Nixon/Kennedy
  Truman/ Dewey

  Bardzo dobrze to pokazuje obecny kampania wyborcza Clinton –Trump –
  Oszustwa wyborcze , morderstwa polityczne, przestępstwa kryminalne Clinton

  Dosłownie Wzór „Amerykańskiej Demokracji”

 5. Boydar said

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ue-nie-uznala-rosyjskich-wyborow-na-terytorium-krymu/76jn7q

  Tym razem bez komentarza.

 6. Siggi said

  Lp.6,Boydar.

  Panie !
  Jak mnie Huinia postawi,np.2x po 100gram „Z kloskiem” I koniecznie matiasy na zagryche,to ja tez nie uznam tego Krymu I Sewastopola.
  W sytuacji totalnego lomotu 18.09.w RF musza cos palanty pisac.
  Czekam na oficjalny wykaz imienny deputatow do Dumy Panstwowej ,bo ciekawi mnie czy moich dwoch znajomych sie dostalo.Wladimir Wolfowicz,to moj „stary”znajomy I on napewno.
  Ale mialo dojsc do 2/3 wymiany poprzedniego skladu Dumy glownie w klubie”Jedinaja Rossija”.Nie wykluczone,ze spuszczono na „zielona trawke” tych ktorzy „podmoczyli”se I partii reputacje.Izolatory(areszty)zapelniaja sie z tytulu korupcji takze tymi co „jedli”z reki W.Putina.Idzie ostra,gigantyczna akcja „odchwaszczania” wladzy.
  Szczesc Boze – Wladimir Wladimirowicz!

 7. Boydar said

  Nie podzielam Pańskiego zdania, Panie Siggi, z banalnego powodu – ja nie zakąszam.

 8. Maurycy said

  Pan Pieskow, sieje propagandę, że taka frekwencja wyborcza jest większa niźli w większości krajach europejskich. Kilka przykładów:Niemcy- 71,5%, Wielka Brytania 66,1, Francja-57,22%, Hiszpania 71,69%, Szwecja -85,8%, Dania-85,9%. Większość osób nie zada sobie trudu żeby to sprawdzić. Wyniki dotyczą wyborów Parlamentarnych.

Sorry, the comment form is closed at this time.