Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Sondaż: Którzy ministrowie powinni zostać odwołani? Beznadziejny wynik Macierewicza.

Posted by Marucha w dniu 2016-09-26 (Poniedziałek)

Zarówno z oficjalnych jak i nieoficjalnych źródeł docierają do nas informacje, że już wkrótce premier Beata Szydło przeprowadzi duże zmiany na najważniejszych stanowiskach w Polsce.

Pewnym jest, że zmiany spotkają wojewodów. Chociaż o spotkaniu wojewodów z PBS mówi się już od kilku dni, to sami zainteresowani jak na razie wiedzą o nim tylko z… mediów.

Zmiany czekają również ministrów. Z tej okazji IBRIS przeprowadził sondaż. Zapytano Polaków o to, kto powinien ich zdaniem stracić pozycję.

Najwięcej ankietowanych stwierdziło, że swoją funkcję źle wykonuje Antoni Macierewicz. Jego dymisji chciałoby aż 40% ankietowanych. Drugie miejsce na niechlubnej liście zajmuje Zbigniew Ziobro, którego z chęcią pozbyłoby się 24% ankietowanych.

Trzecie miejsce zajmują ex aequo – Konstanty Radziwił (minister zdrowia) oraz sprawująca pieczę nad edukacją Anna Zalewska. 13% ankietowanych wskazało Pawła Szałamachę (minister finansów), a 12% – Krzysztofa Jurgiela kierującego resortem rolnictwa.

Szczegóły zmian personalnych powinny zostać przedstawione jeszcze w tym tygodniu.

UWAGA: Jak zawsze podkreślamy, że do każdego sondażu należy podchodzić z dużym dystansem.

http://pikio.pl/

Komentarzy 18 to “Sondaż: Którzy ministrowie powinni zostać odwołani? Beznadziejny wynik Macierewicza.”

 1. Patriota Polski said

  Nie odwołani a ROZSTRZELANI na miejscu.

 2. Maciuś said

  Żeby zdechli, najlepiej by było dla Polski. To żydokomuna lewacka.

 3. […] via Sondaż: Którzy ministrowie powinni zostać odwołani? Beznadziejny wynik Macierewicza. — Dzienni… […]

 4. Joannus said

  A gdzie jest niejaki Waszczykowski

 5. NICK said

  Rozmawiam na co dzień z wieeeloma ludźmi. Zapuszczam sondę.
  Jeżeli cokolwiek mi wierzycie to obywatel M., przez tak około 77%, jest oceniany niecenzuralnie.

 6. NICK said

  Panie Janie.
  Drugi.
  W kolejce.
  Wedle szkodnictwa.
  I, sondaży.
  Moich.

 7. ojojoj said

  z onetu:

  Gdańsk: MON zmienia treść Apelu Pamięci, kombatanci triumfują.

  Ministerstwo Obrony Narodowej zmienia swoje wcześniejsze stanowisko i na prośbę kombatantów przerabia treść Apelu Pamięci, który będzie odczytywany podczas gdańskich uroczystości rocznicowych utworzenia Polskiego Państwa Podziemnego i Szarych Szeregów. – We fragmencie dotyczącym katastrofy smoleńskiej słowo „polegli” zostaje zastąpione słowem „zginęli”. Cieszymy się, że MON poszedł po rozum do głowy…

  Jeden z komentarzy:

  Powstanie Warszawskie + apel smoleński, rocznica wybuchu II wojny + apel smoleński, Powstania Śląskie + apel smoleński, Powstanie Wielkopolskie + apel smoleński, zwycięstwo pod Wiedniem + apel smoleński, Powstanie Styczniowe + apel smoleński itd.itd. …Wszystkie te wydarzenia miały miejsce tylko raz, również katastrofa smoleńska. Tymczasem wg MON katastrofa smoleńska wydarzyła się w dniu wybuchu II wojny, Powstań Śląskich, Powstania Wielkopolskiego itd itd., a więc za każdym razem. Jak to możliwe? Przecież Tupolewa 101 mieliśmy tylko jednego.

 8. Boydar said

  Czyli prawidłowo; przecież jemu właśnie dokładnie o to chodzi.

 9. Greg said

  #7
  Moim zdaniem ani nie ,,polegli” ani nie ,,zginęli”
  Co się więc stało?
  To wiedzą tylko wtajemniczeni.

 10. Moher49 said

  Ministrem obrony powinien być marszałek, generał a nie cywil-banda bez pojęcia, bez żadnego wojskowego doświadczenia. Petelickiego, niestety ktoś ubił, cała reszta to dupki.

 11. ojojoj said

  Oczywiscie Panie Greg. Wogole nie powinno byc zadnego apelu smolenskiego. Ale kombatanci chca zeby wspolczesni wojskowi tez brali udzial w uroczystosciach, wiec Antos Wybuchy Dwa postawil warunek. Dla mnie ci kobatanci, pomimo ich zaslug, niestety ale maja gumowy kregoslup. Mogliby np. powiedziec MON, ze albo nie bedzie zadnego apelu jakiejs tutki, albo wypier…ac! A oni sie ciesza z zamiany slowka jednego w drugie. Wiec o jaka Polske kto tu chce walczyc, jak sami bohaterzy 2-ej wojny sw. jeszcze zyjacy nie potrafia sie rozprawic z takim glupkiem jak Antos.

 12. www said

  widać sondaż z dupy wzięty Jurgiel lepszy od Macierewicza …sondaż między KOdowcami!

 13. Moher49 ma pełną rację, tylko skąd wziąć dziś generała z prawdziwego zdarzenia.

 14. #1 Szastanie wyrokami smierci na lewo prawo jak z „lapanki” jest troche oblakane. Wiadomo z „lapanki” rostrzeliwano zwyklych ludzi, czasem i lajdakow a tez trafiali sie prawdziwi polscy patrioci…..Tak wiec nasz p.Patriota Polski winien byc bardziej wstrzemiezliwy w publicznym ferowaniu swoich wyrokow. Obecnie Pan Gajowy jest na krotkich wywczasach wiec nie ma jakos komu wytknac „Patriocie” bezmyslnosc. A tak na marginesie…okraglostolowa zydokomuna ma niezwykla umiejetnasc wmieszania „rodzynkow” w postaci kilku porzadnych Polakow by bardziej siebie uwiarygodnic. Moge sie zgodzic jedynie ze p. dr Radziwill raczej nie powinien firmowac swoim nazwiskiem …PiS-u..ale to juz inne kalosze.

 15. Rudy said

  Macierewicxz to ZŁO w najczystszej postaci, diabelska agentura z piekła rodem, więc nie dziwota, że satanistyczny anglosyjon wyznaczył mu rolę tego, który Polskę i Polaków zaprowadzi do grobu. Te pokolenia Polaków, które przeżyją wywołane przez Macierewicza piekło, będą wymieniały jednym tchem: Hitler, Stalin, Macierewicz!

 16. Lily said

  Do tej listy,dopisalabym rowniez Kaczynskiego.
  Stare Polskie przyslowie glosi,”jaki Pan,taki kram”.

 17. er said

  Do Lily: Najlepszy komentarz.

 18. gosc said

  Las Villas-w Slupsku-w Teatr nowy-o ostatnich chwilach S+P P. Wioletty- lotry-hieny -za srebrniki z MKiDK- uzywaja ,-w Slupsku-ile wlezie

Sorry, the comment form is closed at this time.