Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

W Rosji pojawi się samolot zdolny do zniszczenia przeciwnika z pomocą laseru

Posted by Marucha w dniu 2016-09-26 (Poniedziałek)

Nowy rosyjski samolot А-60, którego stworzeniem zajmuje się koncern „Technologie Radioelektronowe”, będzie wyposażony w laser pokładowy, który może atakować wszystkie obiekty przeciwnika. O tym powiedział zastępca dyrektora generalnego organizacji, Władimir Michiejew.

„Będzie miał superdokładną nawigację, bowiem, aby wąskie promienie laseru tego samolotu trafiały w obiekty, załoga musi z wysoką precyzją określać położenie w przestrzeni” – cyruje RT słowa Michiejewa.

Wyjaśnił on również, że posiadanie na pokładzie broni laserowej jest dość niebezpieczne dla samej załogi, dlatego stworzone zostaną specjalne systemy ochrony życia. „Rozumiemy, że awionikę danego samolotu trzeba dopracować pod te zadania, dla których jest on przeznaczony. Ten samolot będzie miał na pokładzie lasery, powinniśmy ochronić wszystkie systemy zabezpieczające załogę przed działaniem własnej broni” – wyjaśnił.

Ponadto, samolot będzie wyposażony w umocniony system obrony pokładowej, ponieważ zdaniem Michiejewa, w A-60 „zostaną wycelowane najnowocześniejsze środki rażenia”. „Myślę, że na nim zostanie ustanowiony kombinowany kompleks walki radioelektronowej z elementami «Witebska», «Hibin» i innych systemów efektywnej obrony” –podsumował konstruktor.

Wcześniej źródło w kompleksie przemysłu obronnego powiedziało, że Rosja prowadzi prace w zakresie stworzenia samolotu wyposażonego w broń laserową nowej generacji.

http://pl.sputniknews.com

Komentarzy 18 to “W Rosji pojawi się samolot zdolny do zniszczenia przeciwnika z pomocą laseru”

 1. Rudy said

  Bardzo przyda się w Syrii – do eliminowania i neutralizowania żydowskich, jankeskich, anglosaskich i wahabickich bandytów i terrorystów.

 2. Kronikarz said

  , – )

 3. rafal z said

  A u nas drewniane proce zamieniają na takie z włókien syntetycznych. Przy czym każda proca będzie miała wbudowane walkie-talkie. Nie ma lipy 😀

 4. Adam said

  Cytuję:

  „pojawi się”
  „będzie wyposażony”
  „Będzie miał superdokładną nawigację”
  „będzie miał”
  „Rosja prowadzi prace w zakresie stworzenia samolotu wyposażonego w broń laserową nowej generacji”

  Wystarczy?

  ——
  A co niby ma wystarczyć?
  Admin

 5. piwowar said

  Tak. Ruscy nigdy nie zapowiadają swoich przedsięwzięć przed osiągnięciem sukcesu. O Gagarinie na ten przykład poinformowali jak już wrócił z Kosmosu i po upewnieniu się, że go tam w górze nie zindiktrynowali na marsjanizm.

 6. ALFAPOLONIER_14 said

  To już na szczęście BYŁO testowane wcześniej i zdało egzamin, a dokładnie podczas lokalnego wtargnięcia najgroźniejszego sąsiada na Syberię w roku 1969. Wtedy tamto mrowie żółtej zarazy szło boso, więc Ruscy zatrzymali ich z samolotów tłuczonym szkłem i laserami właśnie, o odpowiednio dużej mocy. Teraz jednak sytuacja jest O WIELE GROŹNIEJSZA niż pół wieku temu, zatem niech Putin testuje w Syrii co tylko może i na ile tylko da radę!

  Dobrze wiedział co robi car Iwan Groźny – groźny ale MĄDRY, strategicznie myślący i nie zwyrodniały choć okrutny, a z pochodzenia Polak po matce (h)Elenie Glińskiej, z rodu polskiego oficera-renegata Michała/Michaiła Glińskiego. Car ten po pierwsze, wyjął żydów spod prawa i zabronił im wstępu do Rosji po karą śmierci – każdy dumny i pełen godności Rusin mógł zabić żyda bezkarnie. Po drugie, car jako przegrany w wojnie z Polską wymusił na Stefanie Batorym, że miasta które tamten żąda odda, ale polski król do nich żydów nie wpuści! Po trzecie zaś i najważniejsze – car ruszył kolonizować Syberię Z ROZSĄDKU, jako ważny obszar strategiczny, gdyż głupi nie był i doskonale wiedział, że jeśli Rosja z ramienia Białej Rasy tego nie zrobi… to prędzej lub później zajmą ją Chiny, a wtedy wszyscy bylibyśmy skończeni! Co uznać można za PEWNIK, wnioskując po losie Tocharów w Turkiestanie Wschodnim („rzezie miedzianogłowych” – Wandaluzja) lub Ajnów wszędzie poza resztówkami na Sachalinie, a których wykończyli Japończycy.


 7. Joe said

  Historia uczy ze Rosjanie POtrafili wydobyc tajemnice Amerykanow n.p bomba atomowa.Ale w odwrotna strone szlo opornie i mysle ze nadal idzie….Amerykanie nie raz byli mocno zaskoczeni.To tylko Izraelowi spieszy sie do bogactw Syberii…Badzmy dobrej mysli…

 8. ALFAPOLONIER_14 said

  Joe – Ameryka jest bardzo niestabilna, przeżarta do głębi przez element najbardziej antyspołeczny i antyludzki w ogóle! Styknie tylko wspomnieć chociażby sprawę pejsa Jonathana Pollarda, płatnego złodzieja i sprzedawczyka intratnych tajemnic wojskowych państwa amerykańskiego, albo żydowski atak na USS „Liberty”, jeszcze w czerwcu 1967, gdzie jawny akt WYPOWIEDZENIA WOJNY… zamieciono pod dywan(!!!). Podobnież Rosjanom zdobycie patentów broni jądrowej ułatwiło wprost nieprzyzwoicie pewne małżeństwo szpicli żydowskich, Rosenbergów. Wielki i pełen godności niemiecki filozof Alfred musi się teraz w grobie przewracać, za tak ohydną profanację Jego nazwiska przez śmierdzącego i pozbawionego honoru żyda!!!!!

  PS. Drążąc temat jeszcze w klimatach chińskich, wedle mediów rosyjskich i chyba w klimacie narodowym:
  https://dezinfo.net/ujasy/6382-na-kitajskom-myasnom-rynke-7-foto.html

 9. ALFAPOLONIER_14 said

  [ad ja sam – aktualnie jeszcze 7] Z kontekstu puenta chwilowo niejasna, lecz gdy wróci Admin lub ktoś przez niego wydelegowany, decydując się przepuścić wpis wiszący do moderacji, to będzie powszechnie wiadomo o co biega. Poprawiając tymczasem stylistykę moją własną, kleconą chaotycznie i naprędce, powinno być: PS. Drążąc temat jeszcze w klimatach chińskich, na stronie mediów rosyjskich i chyba wedle specyfiki narodowej: (umiem czytać cyrylicę, lecz języka nie znam a się nie zawsze łatwo domyślić szczegółów. Gdyby zaś nie przeszło, w telegraficznym skrócie chodziło mi o nawiązanie: broń -> użycie wcześniejsze -> Syberia -> pragmatyk Iwan Groźny -> jego polskie korzenie -> perspektywiczna obrona rasy -> bestialstwo żółtków i BRAWO ROSJA, WIELKA I SILNA, bo od tego zależy nasze życie! Tutaj chyba ogromna większość piszących życzliwa jest Rosji jako słowiańskiemu państwu o względnej normalności obyczajów i osobiście nawet Putinowi. Ja też, ale – nic bezkrytycznie i nic na hurra, tylko czytać, badać i oceniać!

 10. Leszek Karpinski said

  ad 4 . Dokładnie tak.
  ad 5. Gagarin to była tylko i wyłącznie propaganda w celu stworzenia pretekstu na założenie NASA.

 11. Racjonalista said

  @3
  Pan minister Macierewicz obiecał, że każda proca zaopatrzona zostanie w GPS, by łatwiej było trafiać w cel.

 12. Siggi said

  Pojawianie się takich informacji z wyprzedzeniem ma swój określony cel.W nowinkach techniki wojskowej RF nie jest w niczym gorsza od innych.Druga strona nie lekceważy takich sygnałów,co czasem przyprawia o silne rozwolnienie i laksę(sraczkę).Z tego powodu trwa zażarta walka o zdobycie tajemnic lub też…skrytobócze mordowanie konstruktorów,wynalazców słowem polowanie na wybitne móżgi.W Rosji,Iranie,ChRL jest dostatecznie dużo tego przykładów.Jeden z konstruktorów „Armaty” wybitny mózg dostał 9lat(mało,tak mówili kol.z branży)za sprzedaż dokumentacji podobno za kilka mln ziel.

  Boże! Daj jak najwięcej równowagi strachu na świecie,bo wszyscy zginiemy!!!

 13. piwowar said

  Mógłby pan Polonier dać sobie spokój z zamieszaczniem zdjęc rzeźnych Piesków na polskiej stronie. U nas Pies to towarzysz, przyjaciel, pomocnik, a czasem opiekun, a nie schabowszczak.

 14. Boydar said

  To dla lepszego zrozumienia czym jest Chińczyk. Im żaden towarzysz potrzebny nie jest, no może za wyjątkiem Towarzysza Mao i Towarzysza Stalina.

 15. piwowar said

  A po co? Jak na Dźwinie będzie granica posko chińska, to się będziemy martwić o towarzystwo. Albo na Ussuri…

 16. piwowar said

  Do meritum. Samolot z laserową bronią istnieje już od bardzo dawna i nazywa sie nie inaczej jak !-60. Laser Sokol-Eszelon służy do obezwładniania satelitów i innych urządzeń fruwających. Aktualnie Ruscy pracuja nad udoskonaleniem systemu i nic w tym nadzwyczajnego. Pismaki zawsze robią sensacje z niczego. Nihil novi sub Jovi.

  .https://en.wikipedia.org/wiki/Sokol_Eshelon

  Nawet misie nie chce tłumaczyc.

 17. NICK said

  Pozostaje jeszcze żydochińczyk.
  Dziwne?
  Nie po to anglosyjon miał Hong-Kong.
  Na przykład.

 18. ALFAPOLONIER_14 said

  A właśnie: czy wie ktoś może, jak się nazywają chińscy żydzi??? Bo czarni to falasze, hiszpańscy – marrani, kaukascy – tatowie, bałtyjscy – litwacy… ale azjatyckich i dla ścisłości: spośród żółtków – nie znam. :-/ Chociaż wiem że istnieją i że tam też próbują syf robić, jak wszędzie po świecie… z tym że wobec rasy żółtej idzie im to najtrudniej. Bo skośnoocy oprawcy zwierząt, choć są bezwzględni i stanowiący wobec nas jako suwerenów rasę odtwórczą, to jednak życiowo przystosowali się o wiele lepiej, bo naiwni i łatwowierni to oni bynajmniej nie są. Nas to niestety skurffysyny strugańcy dymają we wszystkie otwory i rany krwawiące nawet jak chcą – eksploatacja defektu prostoduszności u Aryĵczyka, tak jak u Arabów zręcznie wyzyskują ich temperament i kompleksy seksualne, gdzie zboczenia i brutalizację tej sfery w islamie odmalowano jako „cnoty”, pod większą żywotność pustynnych dzikusów. Niebotyczne pranie mózgu i charakteru, poprzez narzucone ludzkości wielkie systemy religijne różnych opcji, a później w dodatku przez wieloaspektowy, koszerny nowotwór marksizmu, ze wszelkimi pochodnymi zgniłej ewolucji tej żydowskiej i ludobójczej doktryny! Wszystko to od wieków robione z bardzo mylącą i złudną grą sprzecznych nawzajem pozorów; złożoną tym bardziej, aby jak najtrudniej było ową zarazę bezbłędnie rozszyfrować i podnieść społeczny alarm dla obrony, w oparciu o całkowicie pewne i niezbite konkrety ponad wszelką wątpliwość.

Sorry, the comment form is closed at this time.