Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Byliśmy przeciw powstaniu
  Boydar o Faza fermentacji
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (53 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (53 – …
  JerzyS o Szumowski dla money.pl:…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (53 – …
  gnago o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  Głos Prawdy o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (53 – …
  Maverick o Wolne tematy (53 – …
  Marucha o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  PanSmetek o Łukaszenka: zyskał miesiąc – s…
  tak na koniec o Wolne tematy (53 – …
  NC o Zapanuj nad własnym czasem – o…
  NyndrO o Wolne tematy (53 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 519 obserwujących.

III RP unijną psychuszką?

Posted by Marucha w dniu 2016-09-27 (Wtorek)

Sytuacja światowa zmienia się w błyskawicznym tempie na naszych oczach. Narastają konflikty zbrojne oraz chaos spowodowany wędrówką ludów i terroryzmem. Ciągle pogarsza się sytuacja gospodarcza z powodu nieprzerwanego „wysysania” przez sektor finansowy (tzw. FIRE[i]) środków pieniężnych z realnej gospodarki.

Proces ten stanowi główną metodę wprowadzania „nowego porządku światowego” (NWO), w założeniu którego goje mają stać się ekonomicznymi niewolnikami „narodu wybranego”.

System ten funkcjonuje jednak w ten sposób, że pomimo stałego obniżania się stopy życiowej bogatych państw Zachodu, jest ona zawsze nieco wyższa niż w III RP i innych jego koloniach. Utrzymuje to, napędzany ludzką zachłannością, nieprzerwany strumień emigracji z naszego kraju na Zachód.

Dzięki proukraińskiej polityce „patriotycznej” kolonialnej administracji III RP, miejsce emigrantów zajmują w naszej Ojczyźnie banderowcy. Na dzień dzisiejszy jest ich już półtora miliona. Coraz widoczniejszy jest też napływ kolorowych „uciekinierów” z Azji i Afryki. Tak więc, jedynie sprawą czasu pozostaje rozpoczęcie masowych mordów na tubylczych „Lachach” i „niewiernych” .

Nie lepiej wygląda sprawa naszych emigrantów na „demokratycznym i tolerancyjnym” Zachodzie. Powoli zaczyna narastać fala agresji w stosunku do nich. Najnowszy mord na Polaku w Wielkiej Brytanii wywołał co prawda zdecydowaną reakcje naszego „patriotycznego rządu”, polegającą na wycieczce aż dwu „polskich ministrów” do Londynu, gdzie tłumaczyli swym brytyjskim „partnerom”, że Polacy szybko się asymilują (czytaj: wynaradawiają), więc nie powinno się ich mordować.

Nie na wiele się to tłumaczenie zda. Poziom frustracji społeczeństw zachodnich, wywołany narastającą nędzą i niekontrolowaną emigracją muzułmanów, musi znaleźć gdzieś swe ujście. Atakować wyznawców Allacha nikt się nie odważy, ale Polaków można bezkarnie mordować.

Najgorszy los spotyka największy odłam polskiej emigracji lokującej się na terenie Niemiec. Przepaść pomiędzy tymi dwoma narodami jest tak wielka, zapełniana na domiar tego od paru tysięcy lat morzem krwi niewinnych słowiańskich ofiar , że „transformacja” z „Polaka” na „Niemca” musi powodować głębokie podświadome zmiany psychiczne nawet w najbardziej plugawym renegacie.

Przy czym jest to najbardziej traumatyczny proces u setek tysięcy „polskich pań”, które za parę nędznych judaszowych srebrników w sposób intymny sprzedają się szatanowi poprzez związki z „germańskimi nadludźmi”. Presja na „Polki” ze strony „demokratycznych” władz Republiki Federalnej jest tak wielka, że metody stosowane przez nazistów na polskim społeczeństwie w okresie okupacji wydają się być w porównaniu bardzo umiarkowanymi. Odbieranie dzieci i zakaz używania polskiego języka nawet w domu, wyznacza nowe standardy kulturowe i cywilizacyjne „Wielkich Niemiec” i innych zachodnich państw.

Tak więc, stan psychiczny naszych polskojęzycznych emigrantów można zdiagnozować jako swoisty przejaw schizofrenii, dogłębnie niszczący osobowość chorego. Nie inaczej ma się sprawa ze śmiałym wejściem naszych „rodaczek” w związki z muzułmanami. Różnice cywilizacyjne i kulturowe są tam nie do pokonania.

Nie lepiej ma się sprawa na ”pluralistycznym” terytorium III RP. Amerykańscy agenci udający „patriotyczny rząd” III RP pracują pełną parą by utrzymać w społeczeństwie mit o „niewidzialnej okupacji naszej Ojczyzny przez Rosję Putina” i jego sprawstwie kierowniczym wszystkich nieszczęść jakie spadały i spadają na III RP, jak również konieczności przeciwdziałania temu poprzez „obronny atak” na terytorium Kaliningradu i rozpętanie IIII Wojny Światowej.

„Europejczycy” spod znaku PO, wysługujący się bezpośrednio Berlinowi i Brukseli, pracują na trzy zmiany w celu przekonania społeczeństwa, o zbawiennych skutkach planowanego powołania unijnej straży granicznej, oraz wspólnej europejskiej armii, takiego nowego Wermachtu. „Myślący Polacy” stoją więc przed nie byle jakim problemem: czy wybrać dla III RP okupację amerykańską, czy niemiecką. Sprawą czasu jest zapewne postulat zainstalowania na naszej ziemi nowego Gestapo, które z prawdziwie niemiecką rzetelnością zadba o ład, porządek i przestrzeganie prawa unijnego w III RP.

Na tymi dwoma „nurtami politycznymi” unosi się jak zły duch idea hierarchii kościelnej, wciskająca do przestrzeni pomózgowej wiernych, imperatyw „miłosierdzia bez granic”, jako ciągłego i bezwarunkowego procesu przebiegającego równolegle do nieustannego zbrodniczego działania naszych „przyjaciół i sojuszników” zmierzającego do zakończenia likwidacji społeczeństwa III RP. W okresie PRLu, przebiegli purpuraci chytrze chowali się za plecami umęczonego społeczeństwa, przed atakami komunistów, których byli głównym wrogiem, lansując przy tym hasło; „kościół zawsze z narodem”. Z chwilą zmiany orientacji politycznej Polski z iście szatańską przewrotnością dołączyli do grona okupantów, w charakterze ich ideologicznej podpory. [To jednak jest spore uproszczenie – admin]

Tak wygląda dziś w uproszczeniu sytuacja moralno-ideologiczna Polski i Jej społeczeństwa, zarówno w kraju, jak i za granicą. Najsmutniejsze jest to, że przygniatająca większość Polaków nie widzi nic patologicznego w swej sytuacji. Ot, najzwyklejsza unijna „normalność”, konstatują z głębokim samozadowoleniem, tak podobnym do satysfakcji przysłowiowego Napoleona z zakładu dla obłąkanych, któremu właśnie uroiło się zwycięstwo pod Austerlitz.

[i] https://en.wikipedia.org/wiki/FIRE_economy

http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/

Komentarze 24 to “III RP unijną psychuszką?”

 1. NICK said

  Niezłe podsumowanie sytuacji.
  Pan Ignacy się rozwija.

 2. Boydar said

  Zgłaszam zdanie odrębne, Panie NICK’u. Tow. „Nowopolski” uprawia bezczelną łobuzerkę a sam artykuł to tendencyjna karykatura ze wskazaniem na konieczność oddania władzy tym, którzy są zorientowani jak to wszystko się kręci. Pewnie że są; ja też jestem zorientowany jak rosły moje pomidory i dlaczego.

 3. Longinus said

  A co moze nie prawda..syjonisci beda teraz .Naszymi panami. A GOIE do rooobboooty.
  Za psie pieniadze ..Ot prawdziwa demokracja ..No nie. Haaaa haaa

 4. Autor maluje obraz Unii i III RP przy pomocy farb szarych, z akcentami, jakby to powiedzieć… pachnącymi brązowo. Podzielam zdanie Admina, że w odniesieniu do Kościoła Nowopolski upraszcza, ale wyznam przy okazji, że na posoborową światową hierachię mam spojrzenie równie lekkie, jak pewien członek mojej rodziny, który ilekroć został zmuszony do zajrzenia wgłąb wózka, wywoływał gwałtowny płacz przebywjącego tam gówniarza.

  Co do kobitek (mądre zrozumieją, a nawet podzielą):
  Zdumiewająca jest łatwość, z jaką „polskie panie” przystosowują się do świata „pań światowych”, czy raczej „pań zachodnich”. Zbyt łatwe, a co najmniej mało eleganckie byłoby napomykanie o różnicach w wadze mózgu i o innych ewidentnych cechach niewieścich, znanych – od kiedy istnieje homo mniej więcej sapiens – mędrcom i filozofom , stąd ograniczę się do zachęcenia do lektury ilustrowanego, niedługiego tekstu pt. „Zdrada Ewy”, tutaj .http://rozpuszczalnik.blogspot.fr/2015/03/swiat-w-3de-demoralizacja-dezintegracja.html , gdzie starałem się zachować zimną krew i dobre maniery.

  Z myślą o leniwych, przytoczę tylko jedno zdanie:
  Kobieta, z własną pensją na swoim koncie, pigułką w tyłku i kluczykami do samochodu w ręku, poczuła się wyzwolona z tysięcy lat cywilizacji, a że dla neofity charakterystyczna jest gorliwość i agresywność, to przedwczorajsza wierna żona i wczorajsza czuła matka maszeruje dzisiaj w pierwszej linii dowolnego procesu rozkładowego à la mode.

 5. Carlos said

  Jesli chodzi o „Polski Kosciol” to nie widze tu zadnego uproszczenia. Dogadali sie konkordatem i innymi ulgami, wiec cale 27 lat Kosciol milczal, kiedy rozkradano Polske. I nie pomoze tu PRAWDZIWA WIARA naszego Gajowego- ja mam najwieksze pretensje do Polskiego Kosciola, ze nie ostrzegl nas przed KOR-em,a nawet chronil tych bandytow przed „komunistami”,nie mowiac juz o tym jak mocno sie zjudaizowal. Dlugo by o tym rozprawiac…. ONI mieli swoje owieczki PROWADZIC -ale nie na manowce.

  Pełna zgoda.
  Pamiętajmy jednak, że dłużej klasztora, niż przeora.
  Admin

 6. Joannus said

  Ad 4
  Pezykre to ale prawdziwe,
  Wczorajszego dnia, w podróży usłyszałem z ust wypidżonej młodej damy coś takiego – ja źle się czuję w kościele.
  Po drugie, kiedy zestawić życie mojej śp. rodzicielki z typowym wzorcem współczesnej młodej kobiety, to jawi się różnica niemal jak między ziemią a księżycem

 7. Boydar said

  @ Pan Carlos (5)

  „… nie mówiąc już o tym, jak mocno się zjudaizował …”

  Panie Carlos, pozwoli Pan, że dokonam eksperymentu; zadam Panu kontrowersyjne pytanie – „czy poszedłby Pan na stare, brzydkie, zasyfiałe qurwy ?” Teoretycznie odpowiedź wydaje się oczywista a pytanie retorycznym. Zostawmy więc Pana w spokoju i skoncentrujmy się na odpowiedzi. Po pierwsze, a dlaczego nie ? Zaczynamy uzasadniać, zaczynamy, i co ? Brakuje nam argumentów. Że stare ? A co to przeszkadza ? Zwiotczała skóra, nieprzyjemne wrażenie, ktoś podpowie. Tiaaa ? Popatrzcie na Wasze Żony, po sześćdziesiątce praktycznie wszystkie są zwiotczałe. Taki klimat. Jedźmy dalej, że brzydkie. Pragne zauważyć, że po ciemku nie widać. Poza tym, de gustibus i tak dalej. I zostaje nam tylko ten syf. I tu jest problem. Bo przesłanka nie zawiera się w przedmiocie rozważań. Trzeba wiedzieć czym skutkuje zarażenie aby uwzględnić ten aspekt (czy na pewno wszyscy potrafią wyjaśnić, czym skutkuje przejście na judeocośtam ?).
  Jest jeszcze jeden punkt widzenia, „nie chodzę na qurwy”, żadne. Nawet młode, ładne i zdrowe. Czy to się daje uzasadnić ? Otóż nie, gdyż z założenia jest irracjonalne. W Main Kampf, Hitler podpisał się pod wskazaniem, że istotą i największą siłą katolicyzmu jest swego rodzaju irracjonalność, oderwanie od namacalnych korzyści wynikających ze sposobu uprawiania życia.

  To były luźne dywagacje a teraz do meritum. Pańska opinia, że „kościół się zjudaizował” może więc odnosić się wyłącznie do dzieci – czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci. Bo przyzwoity facet nie chodzi na qurwy a katolik nie daje się zjudaizować. Proces judaizacji naszych dzieci natomiast, zasługuje na karę śmierci. Tak jak kidnaping czy niewolnictwo seksualne. Kiedy zaś będziemy wydawać i wykonywać te wyroki, pomyślmy czasem jak bardzo przeszkadzaliśmy tym wszystkim alfonsom Brandenburczyków w janczarowaniu naszego potomstwa.

  A na qurwy chodzimy z własnej woli, bez żadnego przymusu.

 8. […] Źródło: https://marucha.wordpress.com/2016/09/27/iii-rp-unijna-psychuszka/ […]

 9. Agusia said

  „Poziom frustracji społeczeństw zachodnich, wywołany narastającą nędzą” hmmm… Nędzą. Pan tak na powaznie?

 10. Diana said

  Ad 5.
  ………- ja mam najwieksze pretensje do Polskiego Kosciola, ze nie ostrzegl nas przed KORem,……

  „W piątek, w 40. rocznicę utworzenia Komitetu Obrony Robotników, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda oddał hołd 12 nieżyjącym założycielom komitetu”.

  „Minister Wojciech Kolarski wraz z Doradcą Prezydenta RP Urszulą Doroszewską odwiedzili Cmentarz Powązkowski, gdzie w imieniu Prezydenta RP oddali hołd Jerzemu Andrzejewskiemu, Janowi Józefowi Lipskiemu, Edwardowi Lipińskiemu, Antoniemu Pajdakowi oraz Wojciechowi Ziembińskiemu”.
  http://www.prezydent.pl/kancelaria/aktywnosc-ministrow/art,443,wiazanki-od-prezydenta-rp-na-grobach-zalozycieli-kor.html

 11. Carlos said

  Droga Pani Diano ! Przeciez Kaczynscy byli uczniami Lipskiego,wiec Dudus w tym samym duchu wychowany.Nikt oprocz J. Brochockiego a takze W. Poreby nie opisal dokladnie ruch KOR i emigracje marcowa .Kwasniak oddawal im czesc i pozorowany przeciwnik Dudus oddaje. W Polsce-na zmiane- rzadza konie roznej masci ale wszystkie sa z tej samej stajni. Acha, Brochocki to pseudonim Ryszarda Gontarza ,znanego dziennikarza czasow rewolty marcowej. Oni ( Korowcy) wszyscy maja tyle wspolnego z chrzescijanstwem,co ja z buddyzmem, ale udaja katolikow i Narod im wierzy. Dziekuje Pani ,ze ma Pani podobne zdanie o nich, do mnie. ad 2. jak Nowopolski jest towarzyszem wg. Pana to ja nie mam slow na Pana ignorancje.

 12. Carlos said

  https://cont.ws/post/376479?_utl_t=fb

 13. Re: 7 Boydar.
  Czy zamierzal Pan napisac, ze kazdy czlowiek posiadajacy prawo wolnej woli chce sie skorumpowac (s…qurwic) czy jednak nie???…
  Mysle, ze jest to tego kwintesensja. Krotko I na temat.
  =========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Przepraszam za swoje „piec groszy” …

 14. Boydar said

  @ Pan Jasiek (13)

  Pańskie pytanie sformułowane jest według schematu „czy przestał pan już brać łapówki ?”

  Moje przesłanie natomiast jest następujące: po pierwsze primo, każdy człowiek ma wolna wolę i rozum; a ochrzczony, dodatkowo asystę Ducha Świętego i Anioła Stróża, mylone czasem z intuicją. Po primo drugie czyli secundo, każdy człowiek ma diabelską inseminację do „prostowania dróg”; a ‚kto drogi prostuje w domu nie nocuje’.

  Proszę popatrzeć, jak ucieszyły się rzesze „wiernych”, kiedy okazało się że Watykan najwyraźniej nie ma nic przeciwko sankcjonowaniu stanu grzechu rozwodników czyli udzielaniu im sakramentu Komunii Świętej. Czy ucieszyli się małżonkowie ? Być może, w jakimś stopniu, w większym zapłakali w duszy. Ucieszyli się ci, którzy chcą do Nieba wejść tylnymi drzwiami, od zakrystii. Jak ucieszyły się wszelkiej maści nieszczęśni dewianci, kiedy usłyszeli „kimże jestem”. Nie uogólniając zbytnio, wykoślawione „idee” katolicyzmu po II SW, bardzo pasują arogancji człowieka upadłego. A stare zasady mówią jasno – jeśli jest popyt, przychodzi i podaż. Czy do sytuacji społeczno-moralno-etycznej w Sodomie doprowadził Drugi Sobór Gomorski ?

  Hierarchia autorytetów ustawiona jest od stworzenia świata niby drogowskaz. Wprawdzie ktoś już dawno zauważył, że rzadko drogowskazy same podążają we wskazywanym kierunku, nie zwalnia ich to jednak od właściwego pełnienia powierzonej funkcji. Tymczasem praktycznie wszystkie tutejsze drogowskazy kłamią jak z nut i właściwie mało komu to przeszkadza. No to skoro nie przeszkadza, to „cóż było robić …”.

  Powtórzę, dla mnie penalizacji ziemskiej podlega wyłącznie demoralizowanie dzieci. Demoralizatorami dorosłych ma kompetencję zająć się wyłącznie Bóg.

  A tak na marginesie; ja nie jestem Pan Wanderer, mnie nie przeszkadza kiedy ktoś się „wtrąca” 🙂

 15. Marta1973 said

  Czy można gdzieś znaleźć online książkę Jerzego Brochockiego „Rewolta Marcowa – narodziny, życie i śmierć PRL”?

 16. er said

  Do admina: To nie jest spore uproszczenie. Bez podparcia kościoła ten system padłby w 1 (jeden) dzień.

 17. Boydar said

  Nie kościoła tylko judeohierarchów i rabinów poprzebieranych za księży. Na tym polega myk – „co się gapisz obrzygańcu ?”.

 18. Trak said

  Wszyscy coś dostali.
  My piąchą po gębie i pałą po nerach a KORowcy apanaże i odznaczenia – oczywiście, chlebusiowe.
  Jest sprawiedliwość władzy.

 19. NICK said

  Kościół.
  Lubelaku. (17).

  TU JEST SEDNO.

  We powszechnym mniemaniu, kojarzy się.
  Z Watykanem. Bergolniętym. jezuitami, jako oficjalnym zakonem, dominikanami, większością benedyktynów (…).

  Lud patrzy i łyka. Noo, to moja Wiara. Mój Kościół.
  Rzygi.
  To nie wina ludu!!!
  To moja wina, to Pana wina, P.Romana wina… .
  P. Maruchy wina… .

  Lud Boży czeka.
  Na Syna.
  A także Człowieka.

 20. Carlos said

  https://www.google.pl/?gfe_rd=cr&ei=_fLrV_aBGsav8weP1IzgBA#q=rewolta+marcowa+pdf

 21. Marta1973 said

  @20
  Serdeczne „merci beaucoup” dla Carlosa! 🙂
  Jest lektura na jesienne wieczory.

 22. Carlos said

  Ma te ksiazke i czytalem ja 2 razy. ( Na razie) Duzo wiadomosci wiec trzeba czytac uwaznie. Milej lektury…

 23. Maćko said

  „Kontrwywiad obywatelski” z cyklu

  RWI – Realia Wojny Informacyjnej

  Nasz gość przedstawia w nim możliwości obrony przed obcą agenturą wpływu oraz niekorzystną propagandą przez… zwykłych obywateli.
  .https://www.youtube.com/watch?v=vLFoiMesa9M

 24. Carlos said

  http://web.archive.org/web/20140606191350/http://www.naszawitryna.pl/index_ksiazki_21.html nie chce byc natretny ale tu sa ciekawe pozycje do poczytania

Sorry, the comment form is closed at this time.