Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Dobre wiadomości z rynku uchodźców politycznych

Posted by Marucha w dniu 2016-09-29 (Czwartek)

Status azylanta politycznego ma to do siebie, że azylant może jeździć po całym świecie, z wyjątkiem kraju, z którego uciekł. Dziecko wie, że nikt nigdy nie cierpiał bardziej, niż „uchodźcy” bliskowschodni, złożeni na ogół z młodych osobników płci męskiej, wyposażonych w smartfony i pieniądze.

Życie ich nie składa się jednak wyłącznie z chronicznego męczeństwa – oto ledwie uciekinierzy otrzymali papiery i zasiłki, już przystąpili do spędzania wakacji w krajach, z których w bólu i panice uciekli.

Pisze o tym niemiecki tygodnik Die Welt, a za nim francuskie medias-presse.info. Artykuł nosi tytuł „Imigranci, którzy wracają na wakacje do kraju, z którego mieli rzekomo uciekać! Potwierdzenie ze strony rządu Niemiec”.

Unijna miniter spraw zagranicznych Mogherini, na samym początku uchodźczej afery oświadczyła, że „nikt nie zostanie odesłany do siebie”.

Proszę pani, ich nie trzeba odsyłać; oni sami do siebie wracają. Ale uwaga – po wakacjach ponownie zobaczymy ich w ejropie, aby od nowa mogli cierpieć i korzystać. Korzystać z naszych pieniędzy, ale przede wszystkim z naszej głupoty.

Rozpuszczalnik
Za http://infoprezesa.blogspot.fr

Jako uzupełnienie powyższej wiadomości dodajmy, iż „uchodźcy” mają być na granicach EU wyposażani w karty płatnicze zaopatrzone w odpowiednią sumę pieniędzy, co miesiąc uzupełnianą, aby pokryć ich pierwsze potrzeby. Podobno ma to dotyczyć uchodźców z Turcji. Nie wiemy, czy to dopiero projekt, czy już ten humanitarny pomysł wprowadzono w życie.
Admin

Komentarze 3 to “Dobre wiadomości z rynku uchodźców politycznych”

 1. Kronikarz said

  Humanizm !
  Tak przekonują.

 2. krzysiek4 said

  Dzień X – szturm na Europę.

  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=3&t=25383

 3. Bogush said

  Jeśli już wyjadą na urlop, należy tylko zablokować ich powrót

Sorry, the comment form is closed at this time.