Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  marteczka o Wolne tematy (41 – …
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  nod o Hańba i zdrada – chyba b…
  Maverick o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Carlos o Szambo próbuje go ośmiesz…
  Gdzie błąd? o Wolne tematy (41 – …
  Carlos o Szambo próbuje go ośmiesz…
  revers o Wolne tematy (41 – …
  revers o Wolne tematy (41 – …
  revers o Szambo próbuje go ośmiesz…
  marek13 o Dlaczego koty boją się ps…
  Marucha o Szambo próbuje go ośmiesz…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Bruksela baluje w Sopocie

Posted by Marucha w dniu 2016-09-30 (Piątek)

W nagrodę za przeczołgiwanie Polski, komisarz ludowy Frans Timmermans został zaproszony na nasiadówkę w sopockim Sheratonie, zorganizowaną przez towarzyszkę Henrykę Bochniarz.

Zapach jadła i trunków ściągnął także innych brukselskich urzędników.

Oczekujemy już od dawna nocnego desantu muzułmańskich migrantów na gdańską plażę, pod troskliwym okiem kochającego Islam i Lenina prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, ale zamiast tego na sąsiednią plażę w Sopocie pod osłoną nocy wylądował kilka dni temu desant urzędników z Brukseli, zaproszonych przez towarzyszkę Henrykę Bochniarz z PKPP Lewiatan.

W dniach 28-30 września w sopockim Sheratonie i na pobliskiej plaży odbył się coroczny sabat starych komuchów, lewaków i Platformersów pod nazwą Europejskie Forum Nowych Idei (EFNI). Opisywaliśmy już wcześniejsze sabaty tego naftalinowego towarzystwa, finansowane w czasach PO-PSL przez duże spółki skarbu Państwa takie jak PZU czy PKN Orlen (bo wtedy w spółkach Skarbu Państwa nie było sitwy tak jak dzisiaj):

>monsieurb.neon24.pl/post/126347,stare-jadra-demokracji
>monsieurb.neon24.pl/post/28314,jak-zyc-jak-buzek-w-sopocie

Tym razem dobra zmiana odłączyła towarzystwo plażowiczów od kasy PZU i PKN Orlen, głównym sponsorem tegorocznego sabatu w Sopocie był za to Unicredito, kulejący włoski bank, który przymierza się do sprzedaży Pekao SA. Ale bezrobotni byli prezesi PZU (Andrzej Klesyk) i PKN Orlen (Jacek Krawiec) też pojawili się w tym roku w Sopocie. Jako proszalne dziady ?

Obok proszalnych dziadów do Sheratona zawitało tradycyjne to samo towarzystwo co zawsze, czyli stare komuchy (Hubner, Hausner, Belka, Kołodko, Olechowski), lewacy (Zandberg, Hartman, Biedroń) i Platformersi (Buzek, Borusewicz, Lewandowski, Boni, Mucha).

Maskotką nasiadówki była para Kora i Kamil Sipowicz, którzy wygłosili prelekcję o tym „czy zwierzęta są lepsze od ludzi”. Przywieziono także ukraińskiego Terminatora 3 czyli Nadię Sawczenko, chyba po to aby podkarmić ją w Sheratonie po jej słynnej męczeńskiej głodówce w rosyjskim więzieniu ?

Ale główną ozdobą nasiadówki byli urzędnicy z Brukseli – nadkomisarz Hans Timmermans, niemiecki komisarz ds. polityki sąsiedztwa Johannes Hahn i wpływowy niemiecki europoseł Elmar Brok, którym towarzyszył Marek Prawda, wykształcony w NRD były ambasador Tuska w Berlinie i przy Unii Europejskiej, robiący teraz w biurze Unii Europejskiej w Warszawie. Profil dostojnych gości pokazuje dobitnie, że dla salonu III RP Polska jest niemieckim protektoratem.

Organizatorem sabatu była jak tradycyjnie towarzyszka Henryka Bochniarz, partyjny beton PZPR do ostatnich dni PRL-u a potem wiceminister w rządzie Jana Krzysztofa Bieleckiego („pierwszy milion trzeba ukraść”) oraz sowicie opłacany członek rady nadzorczej ITI Holdings SA.

W ramach programu artystycznego w roli szalonego dyrygenta z rozwianymi włosami wystąpił Jacek Karnowski, prezydent Sopotu, który oczekuje na wyrok sądu w sprawie swojej domniemanej miłości do tanich mieszkań:

>trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35636,20759569,afera-sopocka-7-pazdziernika-decyzja-sadu-w-sprawie-prezydenta.html

Prezydent sąsiedniego Gdańska, równie wielki miłośnik tanich mieszkań, Paweł Adamowicz, w Sopocie się nie pojawił. Prawdopodobnie pełnił swój wieczorny dyżur obywatelski na plaży w Gdańsku, wymachując latarką w razie gdyby ten turecki statek z nielegalnymi muzułmańskimi migrantami w końcu pojawił się na horyzoncie. Bo w ten sposób Adamowicz zamierza „uratować honor Polski w Brukseli”. Wcale tutaj nie żartujemy ….

http://www.mpolska24.pl  [Tamże sporo zdjęć – admin]

Komentarzy 8 to “Bruksela baluje w Sopocie”

 1. AniaK said

  Imprezy pana Wałęsy na pewno nie pobiją 🙂

  .http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/YxCktkqTURBXy8zNWUzNWZjNWVhMDRhMjY2YWIxOTc2ZTliZmFjNmUwNC5qcGVnkZMCAM0CJg

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/huczne-urodziny-lecha-walesy/98sb7gv

 2. Isia said

  … spęd żydów … od A ( jak Adamowicz) do Z (jak Zandberg) …

 3. anonim said

  Spęd rzyduff to za dużo powiedziane raczej zjazd gadających wycieraczek.
  Spęd Rzyduff przez duże R to był na chowaniu perskiego szymonka i dupduś też tam był i Orban też bo une obstawiają wszystkie opcje 🙂

 4. wanderer said

  A teraz quiz:
  „Znajdz tam jednego Polaka”

 5. AniaK said

  http://dzikikraj.interia.pl/news-se-walesa-nie-chce-juz-urodzin,nId,2283954#commentsZoneList

  „Pan prezydent nie jest już zainteresowany rautami. Prosił, by ich nie wyprawiać”

  Ciekawe kto stoi za tymi rautami. Wątpię żeby to byli robotnicy. Komuchy ponoś też lubiły balować, ale miały chyba ciut więcej oleju w głowie. Takie imprezy odbywały się dla wybranych, ale za zamkniętymi drzwiami i bez mediów. A któż takiego tortusia upiekł naszemu panu Bolkowi 🙂

 6. revers said

  Pogrzeb i stypa, przecie sprzedane wszystko co polskie to mozna pochalturzyc, pokreczmersic …

  .https://www.youtube.com/watch?v=p4ye55zuzR8

 7. Kar said

  sposób Adamowicz zamierza „uratować honor Polski w Brukseli”.
  —————————

  .. mysle, ze chodzi tutaj o „ukoronowanie”. Bo w Polsce nie ma juz co praktycznie „ratowac”..poszlo wszystko w piz.. na luzie z przyklaskiem lemingow

 8. gówno said

  żydom nie podobała się „gazeta warszawska”, to ją udupili. Zasrane pierdołowate gnojki. Oby wam Jerozolimę piach zasypał – wy zasrańcy.

Sorry, the comment form is closed at this time.