Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Marokańczycy demolują holenderskie miasto. Wprowadzono stan alarmowy.

Posted by Marucha w dniu 2016-10-03 (Poniedziałek)

[… rozdano mieszkańcom kredki? – admin]

Mieszkańcy holenderskiego miasta Maassluis zmagają się z Marokańczykami, którzy niszczą samochody, witryny sklepowe, wybijają okna w domach. Burmistrz zarządził stan alarmowy.

W związku z coraz częstszymi burdami w wykonaniu imigrantów z Maroka, burmistrz zarządził stan alarmowy, który będzie obowiązywał przez najbliższe dwa tygodnie. Stan alarmowy dotyczy dzielnicy Burgemeesterswijk.

Młodzi Marokańczycy już od kilku tygodni daje się we znaki mieszkańcom wspomnianej dzielnicy miasta Maassluis. Zachowują się głośno, grożą nieznajomym i dokonują aktów wandalizmu – niszczą m.in samochody.

Burmistrz Edo Haan ma nadzieję, że dekret, który postanowił wprowadzić, przywróci upragniony spokój. Na jego mocy przez 14 dni nikt nie będzie wpuszczany do dzielnicy, o ile nie będzie miał ku temu dobrego powodu. Dekret wprowadza też zakaz zgromadzeń oraz zakaz zasłaniania twarzy.

We wtorek mieszkańców Burgemeesterswijk odwiedził Geert Wilders, lider antyimigracyjnej partii PVV, która postuluje zamknięcie holenderskich granic dla wszystkich muzułmanów. Nazwał ich „ofiarami marokańskiego terroryzmu”.

– Marokańskie szumowiny muszą zniknąć z ulic. Muszą trafić do więzienia i opuścić ten kraj. To nasz kraj! – stwierdził na Twitterze.

Za https://ndie.pl/

Komentarze 22 to “Marokańczycy demolują holenderskie miasto. Wprowadzono stan alarmowy.”

 1. er said

  Dobrze, że w Polsce pełusio zostało wypchnięte na margines, bo było by to samo.

 2. Mądry i odważny osobnik z tego Wildersa.

 3. NICK said

  Admin. Nie żartuj!

  Rozdano śmierć, która do piekieł prowadzi.
  Metalica i AC/piorun/DC?
  Wierzchołek piekła?
  Nie. Początek.

  Bardzo źle. Się dzieje.

 4. Leszek Karpinski said

  ad 3. Panie Nick, źle się dzieje, jak wspomina Pan o rocku to przypomniał mi Pan tego pioruna z Rock em Ring w Niemczech co to poraził tych ludzi. A ja znajomemu powiedziałem że czcili szatana i Pan nasz Stwórca palcem pogroził, a on , że nie, to był tylko zwykły koncert (i pewnie same niewiniątka tam bywały). No to pokazałem mu taki klip, podobny https://www.youtube.com/watch?v=mibhyslsVA0 w tym starczy od 30 sekundy do 50 oglądać jak namawia ich do wznoszenia diabelskich rogów w niebo. Gdzieś na tym koncercie powiedział (nie chce mi się tego badziewia wyszukiwać) „let me see your devil horns in the sky!!! all the way to the back!!!” i wszyscy podnieśli.

 5. Archer said

  Strzelać do bydła, jak nie umieją się zachować. A tak, z roku na rok będzie coraz gorzej w Holandii, UK, Francji, Szwecji, Niemczech. Inaczej jak zdobędą przewagę liczebną, to będą mordować białych autochtonów. To co było w latach 90-tych w byłej Jugosławi to pikuś, w porównaniu co czeka Europę za kilkadziesiąt lat.

 6. NICK said

  Zatem nie pod dywan. P. Leszku. (4).

  To jest powszechniejsze niż zda się P. La Reine. Wielce oburzonej, zresztą.
  Niedowidzącej.

  Nie odnoszę tu ‚sukcesu’. Pokazuję.

  Wpisuję się we świat. Od środka; jakoby.

  Jakobini i tzw. rewolucja u najstarszej, sqrvionej, córy Kościoła. Byłej Francji… .(…)

  Teraz to już nie chodzi o Świat.
  Chodzi o każdą Duszyczkę.

 7. Piszę więc jestem said

  Polak do tego Katolik powiedziałby – sprzeniewierzonej córy . . .

  ale głodnemu „chleb” na mysli.

 8. Maćko said

  Inetersujace. We Francji Marokanczycy to byla smietanka. Wyksztaceni, ulozeni, pracowici. No ale to bylo poprzednie pokolenie 😦

 9. Iwet said

  To w Maroko też wojna, że emigruja?

 10. Dictum said

  Takie twarde restrykcje burmistrza budzą mój sprzeciw. Przecież Franciszek nakazał dzielić się wszystkim z dzikusami, samochodami też.

 11. Yah said

  Ad 6

  Muzyka nazwijmy to rozrywkowa to ciekawy temat. Teksty antycypują to co się ma wydarzyć w przyszłości, zresztą to samo jest czasopismach popularnonaukowych od 1995 roku i całej literaturze SF. To co wymyślili autorzy SF lat temu 30 staje się teraz rzeczywistością, piekielna rzeczywistością. Czekamy na iluzyt wymyślony przez Zajdla

 12. hulsz said

  ad.5 Chyba raczej zakilka lat.

 13. Kar said

  re:2/Mądry i odważny..

  ..gledzidupa, ON nie zdaje sobie sprawy o czym on gada lub poprostu-tylko uspakaja wzburzonych tubylcow…”program” bedzie nadal realizowany i watachy googles beda wciaz grasowac swobodnie na ulicach..

 14. Majster said

  Ad.10 Panie Dictum, ja bym się podzielił z nimi wieprzowiną i wódka. Nie można nikogo dyskryminować ze względu na wiarę

 15. AP said

  Przeciez po to zezwolono emigrowac by caly swiat podpalic !

 16. AP said

  Jakie to mozna miec milosierdzie nad mlodymi emigrantami /imigrantami/miglancami – UCIEKINIERAMI,ktorzy zamiast bronic swoich Ojczyzn ,swych niemogacych sie bronic starcow,dzieci i kobiet te dzieci wychowujacych,wzieli nogi za pas i ZWIALI ???

  Takich trzeba natychmiast zawrocic i wyslac tam skad uciekli !!!
  Na co czekacie mozni tego swiata ,na pieklo na ziemi ?
  Po co w koncu jest ONZ i lozenie na taka organizacje miedzynarodowa ???

 17. marrkerr said

  Holandia to jednak kraj tolerancyjny i nikogo nie wyrzuci, a miejscowi mogą przecież poprosić sądy o eutanazję.Albo swoich emerytów poproszą, by poprosili. Lekarze hol.chętnie wykonają. Zrobi się więcej miejsca dla uchodźców. Zwolnią się pieniądze z emerytur na zasiłki dla nowych przybyszów.

 18. ojojoj said

  Do kibicow strzela sie z gumowych kul. Dla obcych bandyckich watach wprowadza sie dekret, zeby nie chodzili grupami i za mocno nie naciagali czapek na glowy, bo inaczej? pogrozenie paluszkiem w bucie?

 19. NICK said

  Ad (7).
  A kysz.
  Bo cię pokropię.
  „katoliku” bez łaski.

  Po co tu przyszła?

 20. Jack Ravenno said

  Jeszcze Holendrzy zaczną się „wyłamywać” z unii. Chyba, że nie zdążą przed ubogaceniem…

 21. piwowar said

  Ad.10 Panie Dictum, ja bym się podzielił z nimi wieprzowiną i wódka. Nie można nikogo dyskryminować ze względu na wiarę

  A im w to graj. Takie z nich muslimy jak ze mnie. Przecież oni bez obsłonek domagają się gotówki na wódke i papierosy.

 22. Dictum said

  Myślę, że te produkty też są na franciszkowej liście obowiązku chrześcijańskiego dzielenia się wszystkim, co się posiada z bliźnim-bisurmanem (oddać ostatnią koszulę, no to i oddać np. ostatnią flaszkę).

Sorry, the comment form is closed at this time.