Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Tadeusz o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  gnago o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Adrem o Wolne tematy (11 – …
  Zbyszko o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Boydar o Wielka Lechia – kilka uwag met…
  Przemysław Jakub o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  gnago o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Adrem o Wolne tematy (11 – …
  Krzysztof M o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Krzysztof M o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  Greg o Wolne tematy (11 – …
  Kapsel o USA przenoszą swoją broń nukle…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 502 obserwujących.

Prywatne wojsko Macierewicza kontra Specnaz

Posted by Marucha w dniu 2016-10-07 (Piątek)

Minister obrony wyjawił przed sejmową podkomisją szczegóły dotyczące swojej wizji funkcjonowania Wojsk Obrony Terytorialnej. Wojskowi są przerażeni. Szykuje się coś niebywałego.

Antoni Macierewicz chce zabawić się w Świętego Mikołaja i pod choinkę podarować Polsce aż 3 brygady OT – czyli ponad 400 żołnierzy zawodowych i 3 tysiące ochotników.

– Taka jest skala wyzwania, które chcemy zrealizować do pierwszych miesięcy 2017 r. Łącznie oznacza to możliwość ukształtowania trzech brygad na polskiej flance wschodniej – oznajmił z satysfakcją Macierewicz.

— Od strony organizacyjnej, strukturalnej i personalnej jesteśmy przygotowani do przejścia w ostatnią fazę realizacji obrony terytorialnej kraju, czyli krótko mówiąc doprowadzenia do tego, aby Polska pod choinkę te trzy pierwsze brygady naprawdę otrzymała. Z dużą dozą pewności mogę powiedzieć, że tak właśnie będzie. (…) Oddziały muszą być przygotowane na kształt sił specjalnych, ale osadzone w społeczności lokalnej.

Co naprawdę przeraziło w tej wypowiedzi ekspertów od lat zajmujących się wojskowością? Otóż Antoni Macierewicz stwierdził, że przeszkoleni przez niego żołnierze z WOT w pierwszej kolejności „w razie wojny hybrydowej” zetkną się z wojskami Specnazu. Minister przyznał, że ta koncepcja marzy mu się już od 2014 roku, kiedy to zaczął przygotowywać się do objęcia swojej aktualnej funkcji.

Rosyjskie siły specjalne liczą około 15 tys. ludzi. Dla porównania – polskie liczą zaledwie 3 tysiące. Jednak Macierewicz, tak jak Martin Luther King „ma sen”: i w tym śnie widzi docelowo 35 tys. ochotników WOT, którzy mieliby stać się drugimi „specjalsami”. To oczywiście wzbudza powszechne rozbawienie, a wśród wojskowych – konsternację.

Pojawiły się zarzuty, że Macierewicz tworzy sobie „swoje prywatne wojsko” za państwowe pieniądze. Sam minister dystansuje się od tych zarzutów: „O absurdalności tych zarzutów i tej publicystyki nie muszę wiele mówić. Nasiliły się, gdy powołałem dowództwo tego rodzaju wojsk. Mówiono, że podporządkowanie we wstępnej fazie tego piątego rodzaju sił zbrojnych jest czymś nadzwyczajnym — a to wynika wprost z przepisów”.

Święty Mikołaj będzie w tym roku wyjątkowo hojny. Ci, którzy nie byli grzeczni wobec PiS, mają się czego bać.

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 56 to “Prywatne wojsko Macierewicza kontra Specnaz”

 1. jamek said

  Zagrywka by przejąć ewentualne spontaniczne organizowanie się ludzi w uzbrojone brygady obronne. Mega szuja!

 2. Adam Ryglowski said

  Było „wprowadż komentarz do tego pola”, więc wprowadzam
  ………………….
  ……….

  .
  SIOSTRO – TLENU !!!

 3. jazmig said

  Specjalsi to wojska zawodowe, amatorzy nie nadają się do tego. Wojna hybrydowa polega na wykorzystaniu ludności lokalnej, a nie na wysyłaniu uzbrojonych sił specjalnych. Macierewicz majaczy, nie ma pojęcia o czym mówi.

  Powiedzmy jasno, te nowe wojska mają wzmacniać lub zastępować policję w przypadku antyrządowych wystąpień ludności. Dla każdego rządu jest to wojna hybrydowa, a dla Kaczyńskiego i Macierewicza demonstracje są organizowane przez Moskwę.

 4. Prywatne wojsko Maciory składać się będzie z mięsa armatniego – gojów i realnych sił specjalnych iSSraelskiej armii, która będzie nas rugować z ziemi, zaraz po ich wojnie przeciwko Rosji…

 5. Zerohero said

  Obrona terytorialna to amatorzy i półamatorzy uzupełniający regularną armię. Od kiedy są to jednostki elitarne? Macierewicz bełkocze coraz gorzej.

  Druga rzecz: termin „wojna hybrydowa” to określenie propagandowe, które g znaczy a używają go ludzkie g..wna (propagandyści albo idioci). Coś co można nazwać wojną hybrydową pokazało NATO w Libii i w Syrii. tzn. kombinowanie ataki „opozycji”, armii NATO (głównie lotnictwa), przejmowanie sygnałów TV rządowej i puszczanie na ich miejsce własnych (wprowadzających na przykład w błąd co do sytuacji).
  Na Ukrainie jest tylko prorosyjskie powstanie wspierane umiarkowanie przez Rosję zainteresowaną w wyciszeniu konfliktu a nie np. podboju albo zniszczeniu Ukrainy. Daleko temu do miana wojny hybrydowej.

 6. Leszek Karpinski said

  oni vs specnaz!? znaczy, mięso armatnie?

 7. Jaga said

  Zagrywka, żeby poprzez taką konfrontację pozbyć się zarówno zarówno Specnazu jak i kwiatu polskiej młodzieży patriotycznej. Takie „zagrywki” są w Polsce średnio co kilkadziesiąt lat, mają głównie cel depopulacyjny, ale Polaków jeszcze niczego nie nauczyły…

 8. Zerohero said

  @Jazmig

  Nieprawda. wojna hybrydowa to pojęcie wymyślone niedawno przez żydowską propagandę i z punktu widzenia wojskowego ani politycznego ono NICZEGO nie definiuje. Hasło na polskiej wikipedii opisuje wojnę hybrydową jako brzydkie i nieformalne rzeczy robione przez ZSRR i Rosję. Jedyny współczesny przykład wojny hybrydowej wg. koszernej Wiki to Ukraina, gdzie Rosja zrobiła „sztuczne” powstanie i używa terroryzmu.
  Hasło angielskie dodaje do tego brzydkie rzeczy robione:
  – przez Iran przeciw Izraelowi.
  – Rosję przeciw Syrii

  Nie ma tam wzmianki o Hondurasie, NATO w Libii, Izraelu w Libanie w latach 80, USA przeciw Syrii (umiarkowani + lotnictwo).
  Nie ma, bo wojna hybrydowa = wojna Rosji.

 9. Jabo said

  O, ludzie małej wiary! Jak można wątpić w działania pana Macierewicza? Przecież pan Macierewicz będąc szefem Służby Kontrwywiadu Wojskowego trzy tygodnie wyszkolił nowych specjalistów od kontrwywiadu, więc co to dla niego jest w prawie trzy miesiące wyszkolić „specjalsów”

 10. RSA said

  Specnaz działa w małych grupach, jak można przeczytać w książkach, to oddziały wyszkolone do dywersji. Obławę na dywersantów może robić nawet kółko myśliwskie we współpracy ze strażą miejską i oddziałami prewencji policji. OT na pewno też mogłoby to robić. Specnaz może być doskonale wyszkolony w strzelaniu, rzucaniu nożem, walce saperką – ale wykorzysta to tylko, jak się napatoczy pojedyńczy przechodzień. Jak się natkną na większą grupę, to już przegrali, bo ich prawdziwą bronią jest kamuflaż, przebranie, ukrycie, skrytość.

  A OT i tak musi w Polsce powstać, niezależnie kto rządzi.

  Może, zanim się stworzy OT, powołać jakieś zwyczajne wojsko?
  Admin

 11. Milan said

  Pierwsza piosenka:
  Na stos rzucilismy
  Ojczyzny los,
  Na stos, na stos

  I druga:
  Maszeruja chlopcy, maszeruja,
  Karabiny blyszcza, szary stroj,
  A przed nimi drzewa salutuja,
  Bo za nasz Izrael ida w ch…

 12. Madziak said

  Wuc Maxierewicz winien zawisnac na choince na Swieta Bozego Narodzenia. On juz takze wyszkolil wlasnycg pomagierow Jannigera i tego drugiego, jak mu tam? PiS mianowal tez usraelskiego madzorce w funkcji gownego MSZ-ta. Wszystko idzie w/g koszernego planu realizacji Polin.

 13. wanderer said

  Maja walczyc przeciw Specnazowi?
  Biedni chlopcy.

 14. Romanusminutus said

  A ja sie zaciagne. A co tam! 😀 😉 Pincet (brutto) piechota nie chodzi.

 15. witek said

  Ciekawe czy ten kretyn czytał choćby ” Lodołamacz” ?

 16. Joe said

  Kosy na sztorc Macierewicz…tylko ze Kosciuszko to mial dobre wojskowe wyksztalcenie,a Macierewicz nie wiem czy trafilby w tarcze…przy wlasnorecznym ustawieniu.

 17. Boydar said

  A kto miałby dowodzić, Panie Gajowy, sierżant Nowak ? On już w ’81 się nadowodził.

 18. Zerohero said

  @10, RSA

  Specnaz to po prostu komandosi, antyterroryści itd. Szerokie pojęcie. Obławę to można robić na przestępcę. Komandos raczej trafia w punkt i wycofuje się. On wie ile ma czasu na akcję.

  PS. a debilka Stankiewicz uważa, że rosyjski specnaz przebierał sie za kibiców piłki nożnej by terroryzować Francję.

 19. ojojoj said

  Specnaz, tak jak Navy Seals maja helikoptery, sprzecik podwodny, noktywizory wielkosci zapalek, drony (te duze i te wielkosci owada), intel, itd. itp.
  A specnazy Antosia Wybuchy Dwa co maja oprocz zdobycznego kalacha jeszcze jak sie bylo w bloku wsch.? Pytam sie.

 20. Maniek said

  Nic to – jestesmy w brzpiecznych rekach

 21. Boydar said

  Przekornie zapytam, czego się Pan obawia, Panie Mańku ?

 22. anonim said

  Panie Boydar
  Patrząc na roześmiane mordy przychodzi do głowy ta fraszka :
  Koło jeziora
  Z wieczora
  Chłopcy wkoło biegały I na żaby czuwały:
  Skoro która wypływała,
  Kamieniem w łeb dostawała.
  Jedna z nich, śmielszej natury,
  Wystawiwszy łeb do góry,
  Rzekła: „Chłopcy, przestańcie, bo się źle bawicie!
  Dla was to jest igraszką, nam idzie o życie.

  Bo dla nich to będzie tylko smuteczek mały gdy na „uchodźstwie” chłopcy „rząd Polski” będą stawiały tylko my te żaby marne pierw z wolna gotowane zginiemy marnie.

 23. Boydar said

  @ Pan Anonim

  Czy wierzy Pan, że te „roześmiane mordy” świadczą o rzeczywistym stanie rzeczy ? Czy roześmianie nie wygląda na dziwnie sztuczne ? Czy jest przekonujące dla widza ? Czy widz ma wpływ na rzeczywistość uwzględniając przekonanie wypływające ? A jeśli nie ma, to kto ma ? Czy zespół zjawisk – roześmiane mordy + przekonanie widza może być elementem znacznie większej rozgrywki ?

  To tylko niektóre z pytań, jakie ja sam sobie zadaję.

 24. anonim said

  Ja tam wierzę że te „roześmiane mordy” mają „ten kraj” zwyczajnie w dpie.
  Uda im się to będzie git, nie uda się to uda się za granicę…który to już raz?

  ps. A „wesoło” nie jest stąd to parcie na Patrioty do osłony ewakuacji „warsiafskich jelit”

 25. Boydar said

  „… do osłony ewakuacji …”

  A to będzie im ktoś się starał przeszkadzać ??? Osobiście poproszę Putina, żeby nie.

 26. Sceptyk said

  Kochani, powiedzcie dokąd w razie czego s…dalać. Nie jestem bardzo strachliwy , ale naprawdę zaczynam się bać. Ten nasz niedouczony „Clausewitz” naprawdę chyba chce wywołać III światową?

 27. anonim said

  Strzyżonego pan buk strzeże…

 28. Zerohero said

  @19, ojojoj

  Nie w tym rzecz. Antoni zapewni swojej OT odpowiednie środki. Będą drony, noktowizory itp. Rzecz w tym, że szefami będą 20 latkowie którym Antoni ufa (pewnie jego bękarty) a szeregowi żołnierze to będą platfusy z kategorią D. Taka jakby straż miejska wśród armii.
  Bo to nie przeciw Specnazowi walka a przeciw buntom społecznym w Polsce.

 29. Panie Zerohero, ale chyba zgodzi się Pan, że OT odpowiednio przeszkolone, w odpowiednich rękach, a zatem i używane w dobrych intencjach przez Polaków, a nie Gubernatów, mogłoby być dla naszego kraju i wojska dużym atutem?

  Choć sądzę, że kultura posiadania broni palnej dałaby nam tyle samo, jeśli nie więcej nawet.

 30. Boydar said

  Kultura posiadania broni palnej nie uczy współdziałania i lojalności wewnątrz grupy wobec istotnego zagrożenia. Broń jest ważna, ale dopiero kiedy trzeba strzelić. Dowódca się znajdzie, ludzie z biegiem czasu wiedzą, komu można zaufać. Właśnie dlatego że byli razem, i w deszczu i pod rynną.

 31. Niech Pan jednak nie zapomina, że karabin w szafie obywatela ma znaczenie nie tylko w przypadku wojny, ale i na co dzień. A to ,,na co dzień” jest częstszym stanem niż wojna, przynajmniej dla naszych pokoleń.

 32. Boydar said

  Niech Pan powróci do „zrozumieć Polaka”. Polakowi karabin w szafie potrzebny nie jest, potrzebny jest zakopany w naoliwionych szmatach. Potrzebne jest zaufanie do sąsiada i towarzysza, i żeby nie zostało zdradzone. Sam fakt osiągnięcia tego stanu jest car bombą najwyższego nominału.

 33. ,,Potrzebne jest zaufanie do sąsiada i towarzysza, i żeby nie zostało zdradzone. Sam fakt osiągnięcia tego stanu jest car bombą najwyższego nominału.”

  Zwyczajowo muszę się zgodzić.

 34. Boydar said

  Dodam, że głęboko zakopany 🙂

 35. RSA said

  @Panowie Zerohero i Boydar – w zasadzie się z wami zgadzam, ale nie ze sformułowaniem „prywatna armia Macierewicza”. Po prostu – nowy rząd i prezydent nie są pewni lojalności „starego wojska”, więc tworzą nową strukturę militarną. Jeśli mam rację, to będą się ją starać izolować od starego wojska. Pieniądze na szkolenia i sprzęt w pierwszej kolejności trafią raczej do OT niż do wojska. Taka jest pragmatyka władzy – a czy formacja będzie się nazywać Obrona Terytorialna, Pospolite Ruszenie – nie ma większego znaczenia. Hipoteza druga – stare wojsko będzie zwijane, a jego funkcje przejmie jeszcze jedna nowa formacja – Gwardia Narodowa, chociaż może się inaczej nazywać. Ci dostaną czołgi, samoloty, rakiety. Polska jest bardzo bogata, codziennie przewala się miliardy (przykład patrz w Gajówce – „Francuzi wściekli”, o Caracalach), z których wystarczyłoby na doskonałe wojsko, ale stare trepy mogą wszystko ukraść, zmarnować, ew. zapewnić sobie emerytury.

  A jeśli chodzi o tych młodzieńców ze zdjęcia, to mówiąc poważnie – ani bym się z nich śmiał, ani bym ich nie lekceważył. Może śmiesznie wyglądają – ale przez ładnych kilka lat współpracowali z Macierewiczem w kampaniach wyborczych, biurach poselskich, robili prezentacje, organizowali spotkania z wyborcami, konferencje, wyjazdy… to kogo Macierewicz ma zatrudniać? Pozostałości po psychiatrze Klichu czy ludzi po Radku Sikorskim?

  Siły zbrojne musimy mieć wzmocnione, nieważne z kim przyjdzie się w końcu dogadywać: Rosją, USA, Chinami, Niemcami…

 36. anonim said

  RSA.
  Pan musi być niedoinformowany w kwestii OT, inaczej nie mogę sobie wytłumaczyć Pana złudzeń…

 37. Zerohero said

  @Robertgrunholz

  Jestem zwolennikiem OT, ale to co wprowadza Macierewicz to nie jest OT, ponieważ

  – nie jest masowe
  – obywatele nie mają dostępu do broni
  – jest ograniczone do ściany wschodniej
  – nie współpracuje z armią, ma całkowicie osobne dowodzenie (OT powinna zamykać luki między oddziałami armii zawodowej, zabezpieczać tyły itd.)

  @RSA

  Czyli będziemy mieć dwie niewspółpracujące ze sobą armie. Być może to jest element spisku zmierzającego do doprowadzenia Polski do klęski militarnej za kilka lat. Wszak rozbicie kompetencji i rozproszenie sił działa destrukcyjnie.
  A może chodzi o uzbrojenie w Polsce Ukraińców? W armii szanse są równe, a w tej pseudo OT Macierewicz może stworzyć po cichu bataliony Ukraińców.
  Może on po prostu Polakom nie ufa. Nie wojsku, ale Polakom generalnie.
  Tak czy siak czuję smród.

 38. Przemko said

  w wojsku nie byłem, ale o spec-nazie czytałem u Suworowa (trening, umiejętności). jeden taki komandos zanim padnie, zabije kilkunastu amatorów z armii psychola maciory. czyli tradycyjnie – obrońca PLski będzie miał dziesięć razy większe straty niż napastnik. aj waj- przecież to tylko krew ‚goim’.

 39. Lovshak-Rusofil said

  Kultura posiadania broni, tak mi się spodobało to wyrażenie, które trafia w sedno, to jedno co trzeba wpoić obywatelom młodym ludziom, kulturę posiadania broni, wierzcie mi powszechny i dobrowolny dostęp do broni po ukończeniu pełnoletniości i kursach i periodycznych szkoleniach i badaniach byłby nie na rękę każdemu rządowi, na pewno rządowi, w którym jest żydobolszewik Macierewicz i agent Grey. jak można będzie pacyfikować przyszłą ludność tubylczą kiedy sprywatyzują wodę i wprowadzą ttip czy tę ostatnią umowę z Kanadą. Naród za pysk jakby co weżmie OT.

  Powszechny dostęp do broni to dla psychopaty Maciorewicza jakiś czarny sen

 40. Zbigniew Jacniacki said

  ad.20

  to zdjęcie bardzo dobrze pokazuje kto z kogo się śmieje…
  A polscy generałowie i oficerowie maja takie kierownictwo w MON, na jakie zasługują.
  Jeżeli zawodowym żołnierzom nie przeszkadzają takie strategie obronne, to dlaczego cywilom maja przeszkadzać?

 41. majomir said

  to nie jest głupie wręcz odwrotnie po co nam żołnierz broniący dębu 500 km. od domu on ma znać teren w swoim powiecie a żeby zdobyć przyczułek broniony przez brygadę trzeba mieć trzy brydady.

 42. RSA said

  @36, w sprawie Ukraińców… podobno jest ich nadreprezentacja w Policji. Można zakładać, że w starym wojsku też. I tak właśnie myślę, że przez jakiś czas będą dwie niewspółpracujące, a może nawet wrogie sobie siły zbrojne. Z tym, że zakładam że „tradycyjne” wojsko zostanie, i to szybko, w części zwinięte, w części przeniesione do nowej gwardii.

  Nie wiem, czy panowie zwrócili uwagę, że Kanada jest jednym z krajów który bardzo popiera Ukrainę. Wszyscy wiedzą, że jest tam wpływowa emigracja ukraińska. Ale na ciekawą rzecz zwrócił uwagę Cezary Gmyz na spotkaniu w Krakowskim Klubie Wtorkowym (youtube: „Co zgotował Cezary Gmyz w Krakowskim Klubie Wtorkowym ?” ). W NATO jest wielu Ukraińców na wysokich stanowiskach dowódczych, nominowanych przez Kanadę. Ciekawostka: córka Ewy Kopacz wyszła za mąż za Ukraińca z Kanady…

 43. www said

  im więcej broni w rękach Polaków tym lepiej. Macierewiczk ok.

  Boże… Boże…
  Admin

 44. Zerohero said

  Skąd się biorą takie debile jak ten www z wpisu 42?

  Gdzieś się lęgną…
  Admin

 45. Boydar said

  Skąd ta nerwowość, Panie Zerohero …

 46. Wilku said

  https://tabloidonline.wordpress.com/2016/10/03/czy-macierewicz-to-lobbysta-z-mafia-w-tle/

  http://www.friendsofpoland.org/announcement
  http://www.thejewishweek.com/category/person/alfonse_damato
  http://www.nydailynews.com/archives/news/amato-swiss-stall-jewish-accounts-article-1.738121
  http://www.thejewishweek.com/features/d%E2%80%99amato_schumer%E2%80%99s_%E2%80%98putzhead%E2%80%99
  http://www.jewishworldreview.com/jj/jj1.asp
  http://www.algemeiner.com/2012/09/28/a-moscow-simchat-torah-heard-round-the-world/
  http://www.bushstole04.com/911/alfonso.htm

  walka frakcji żydowskich

  Po pierwsze. Pan Antoni Macierewicz jest ściśle związany z amerykańską organizacją Friends of Poland, która – jak sama enigmatycznie i bardzo niejasno podaje na swojej stronie – ma umacniać stosunki polsko amerykańskie. Na czym to umacnianie polega, nie wiadomo, ale wiadomo, że Friend of Poland ma dwóch prezesów: Antoniego Macierewicza i byłego amerykańskiego senatora Alfonse Marcello D’Amato. Co ciekawe w organizacji robotę ma znany nam, choć nieco już zapomniany młody obszczymur Edmund Janniger, przez krótki czas będący doradcą Macierewicza w MON. Po awanturze jaka wszczęły media Janninger zniknął z MON, ale nie utonął. W Friend of Poland pełni bowiem funkcję „Specjalnego Przedstawiciela Ministra Obrony Narodowej ds. Strategii Komunikacji Międzynarodowej”.
  damato-161002-300Alfonse Marcello D’Amato

  Po drugie. Prezes Alfonse Marcello D’Amato, nazywa się godnie, jak rasowy włoski mafioso i bynajmniej nie jest to bezpodstawne porównanie, bo zasłynął wieloma przedsięwzięciami podejmowanymi na rzecz mafii.

  9-11 Cover-Up: The Italian Gangsters and Their Jewish Bosses
  Giuliani criminal family: Italian Gangsters & their Jewish Bosses

  9-11 Cover-Up: The Italian Gangsters and Their Jewish Bosses

  By Christopher Bollyn
  1 October 2007

  Michael B. Mukasey, the current nominee to be the next Attorney General of the United States, was the former chief judge of the U.S. District Court of the Southern District of New York, until he resigned in 2006. Mukasey first became a federal district judge in Manhattan in 1987 after he was recommended by Senator Alfonse M. D’Amato to President Ronald Reagan.
  ALFONSE & THE JEWS

  Alfonse M. D’Amato turned out to be a very pro-Israel senator, although he had only received 4 out of every 100 Jewish votes when he was first elected in 1980. There were, evidently, other more powerful Zionist forces than „the Jewish vote” influencing the Roman Catholic senator.

  „D’Amato, who received only 4 percent of the Jewish vote in 1980, placed himself firmly in Israel’s corner from the start,” Tom Goldstein wrote in his article, „D’Amato: At Home in the Senate,” in the New York Times of February 18, 1983.

  „The most important appointment a Senator influences are Federal judgeships, which are for life,” Goldstein wrote.

  D’Amato certainly influenced quite a few appointments of federal judges and prosecutors during his 18 years in the senate. He nominated the two judges who have overseen the most crucial 9-11 lawsuits: Alvin K. Hellerstein and Michael B. Mukasey.
  DAMATO’S CRIMINAL ACTIVITY

  In the spring of 1993, the senator’s brother Armand was tried on 24-counts of mail fraud after being part of a 1986-1988 bribery scheme in which he was paid some $120,000 by an executive at Unisys to buy influence with his brother, the senator.

  The Senate Ethics Committee had also reprimanded D’Amato for allowing his brother Armand, a lobbyist, to use office stationery to help solicit million-dollar Navy contracts for Unisys. Unisys had lobbied the senator’s brother to ensure that the U.S. military would buy their radar products, which they did.

  When Armand was sentenced in November 1993, he received the minimum possible sentence: 5 months in prison and five months in home detention. Armand planned to appeal and remained free on $10,000 bail when the New York Times reported on his sentencing on November 6, 1993.

  A federal appeals court subsequently reversed Armand D’Amato’s mail fraud conviction, finding insufficient evidence against him.

  Michael Chertoff, the current Homeland Security „czar,” served as the U.S. Attorney for the District of New Jersey from 1991 to 1994. During this time, Chertoff worked with Judge Mukasey on the case against „the Blind Sheikh” after the first Zionist „false-flag” bombing of the World Trade Center in 1993.

  Chertoff was appointed by President George H. W. Bush in 1990 as United States Attorney for the state in 1990. Chertoff was the only U.S. attorney not replaced when the Clinton administration took office in 1993.

  ^D’Amato with Chertoff, the Zionist controller, in the background.

  In 1995, Chertoff began working as majority counsel with D’Amato on the Senate Whitewater Committee inquest looking into allegations made against President Clinton and others.

  Chertoff has always been positioned to serve as the Zionist crime network’s key agent managing the criminal cover-up of 9-11 and the first WTC bombing.

  ^Sen. Alfonse D’Amato appears to be feeling the Zionist pressure. Michael Chertoff, in the background, was special counsel for the Senate Whitewater Committee investigating allegations against the Clintons.
  THE GIULIANI FAMILY’S CRIMINAL HISTORY

  Judge Michael Bernard Mukasey had already been a district judge for 5 years when Rudolph W. Giuliani was elected mayor in 1994. Giuliani was the only child of Harold Giuliani, a man who had ties to organized crime in Brooklyn from the 1930s.

  Mayor Giuliani’s father had served an 18-month prison term in Sing Sing for armed robbery in 1934. As Wayne Barrett wrote in his book „Rudy,” the elder Giuliani had been an enforcer for his brother-in-law’s loan-sharking operation.

  In 2000, Giuliani admitted in a television interview that he had known about his father’s criminal activity. „Some of it,” the mayor said, „did come as a shock.”

  „I’ve driven myself crazy over this all my life,” Giulani said. „And when any mistake has been made it really bothers me, and I realize more than I did as I was growing up why my father was doing that. I mean, he wanted to make sure that I didn’t make the same mistakes that he believed he had made.” (Source: „Giuliani Acknowledges Knowing of His Father’s Criminal Activity,” NYT August, 10, 2000)

  But was the criminal history of Giuliani’s family a shock to Michael Mukasey, the Orthodox Jew who was chief judge of the district court in Manhattan? It’s hard to imagine that the mayor’s family history of involvement in organized crime were not known to the clerks and judges in the district court of Manhattan.

  Was this news to Alvin K. Hellerstein, another Orthodox Jew who served as a district judge across the street from City Hall?

  Was it a surprise to Michael Chertoff, the Orthodox Jew who worked closely with Giuliani as an assistant prosecutor in the 1980s?

  ^Michael Chertoff, with the Cheshire Cat smile in the middle, was an Asst. U.S. Attorney under Rudolph Giulani in the 1980s when Giuliani and Chertoff went after gangsters of the Italian sort.

  I seriously doubt if this news was a surprise to any of them. I suspect that these three men, all judges and prosecutors who had worked closely with Giuliani, all knew about his father’s criminal record. In fact, I suspect that they used this knowledge to their advantage. I would suspect that they used the greed and criminality of the D’Amato family to their benefit in the same way.

  This is how the criminal network within the U.S. government, something I call „crimocracy,” works. It functions effectively as a government of criminals, by criminals, and for criminals. This criminal network is the primary source of the corruption which has brought the United States into such dire straits.

  Michael Mukasey, an Orthodox Jew, has shown that he has an extensive knowledge in the history of organized crime in New York City. Mukasey’s public interest in organized crime, however, seems to be limited to criminal networks of ethnic groups other than his own. He has, for example, written lengthy articles about Italian organized crime and reviewed books about the subject for the New York Times since 1971, when he was less than 30-years old.
  THE ZIONIST CONNECTION

  The three men named above: Michael B. Mukasey, Alvin K. Hellerstein, and Michael Chertoff are all Zionist Jews. That is to say that they are dedicated and devoted to the State of Israel. They are also closely connected in more ways than I can explain in this short article.

  Their Zionist identity needs to be understood. These men are acting as agents of a foreign state: Israel – and the international Zionist network that supports it.

  These men function as enemy agents of a hostile foreign entity that already has achieved extensive control over the U.S. government. This network also controls the national spheres of finance and media. These men endeavor to protect the lies and crimes of Zionist agents, particularly those surrounding the events of 9-11, in order to increase Zionist control over the American people and government.

  These men, who are closely connected through their ethnic and religious community links in New York City, have worked closely together for many years on the Great World Trade Center Conspiracy, from the first bombing in 1993 to the final destruction in 2001.

  Indeed, these men are still working together on the criminal cover-up of what really happened on 9-11. The U.S. media and public should be scrutinizing these men and examining the actions they have taken to conceal the truth about 9-11. These men are part of a network of organized criminal network that makes the Italian gangsters of New York City look like Cub Scouts.

  Mukasey, the man who has been nominated to be the next U.S. Attorney General (which would be a national disaster in my opinion), wrote the following lines as the first paragraphs of two articles that he wrote about organized crime.

  I appreciate the first quote because it seems very appropriate to what happened in my trial. The second quote is also quite apt – if we enlarge the meaning of „Mafia” to include the Jewish organized criminal network.

  Michael B. Mukasey wrote:

  The presumption of innocence – whether in criminal trials or politics – has never really caught on in this country. H.L. Mencken observed a generation ago that a criminal defendant is generally presumed guilty, a presumption that rises to the level of a certainty if he is acquitted.

  However – Mencken’s theory goes – if he is lucky enough to be convicted, a presumption immediately attaches that the conviction was unjust or dishonest, probably both.

  Michael B. Mukasey, „The Last of the Big-Time Bosses”
  New York Times, Oct. 17, 1971

  Mukasey also wrote:

  Pascal taught that the first rule of morality, and thus of public discourse about it, is to think clearly. In that spirit, here are a few thoughts about organized crime: The Mafia exists. It is not the creation of novelists or journalists. It has exacted a toll in misery that would shame the Inquisition and a toll in treasure that would embarrass the Pentagon. It consists not of dashing Robin Hoods or buffoons but of willful, disciplined men who have too long burdened all of us.

  Michael B. Mukasey, „In Defense of a Vigorous U.S. Attorney”
  New York Times, Dec. 2, 1985
  „THINK CLEARLY”

  „Pascal taught that the first rule of morality, and thus of public discourse about it, is to think clearly,” Mukasey wrote.

  I agree with Pascal. We must „think clearly” about the „false-flag” terror attacks of 9-11 and identify the „willful, disciplined men” who have exacted this „toll in misery” on the nation.

  Who really is behind the criminal cover-up of the truth of 9-11? The future of our nation depends on our ability to think clearly about this question.

  It is clearly not the Arabs or the Moslems who have confiscated the crucial 9-11 evidence and hijacked the investigation. The Arabs and Moslems are not hiding the truth of 9-11 from the American people. Nor is it the strikingly incompetent president and his medicated cronies who are behind the cover-up.

  Logic dictates that the only people who can be hiding the truth are those who have controlled the investigation, access to the evidence, and the subsequent litigation surrounding the events of 9-11. This puts the blame squarely on Messrs Chertoff, Hellerstein and Mukasey – and their Zionist partners in crime, particularly those who control the mass media. The Zionist media moguls have, through their monopoly, controlled the explanation and „interpretation” of 9-11 provided to the American people.

  Mukasey and his Zionist cronies are the ones who need to be investigated. Making Mukasey the attorney general of the United States would be a mistake with serious long-term consequences for the American people and nation.

  Christopher Bollyn is an independent journalist who depends on the support of his readers to fund his on-going research and writing.

  If you appreciate his research and find it worthwhile, please send a donation.

  Thank you!

 47. Wilku said

  Edmund Janniger ‏@EdmundJanniger Oct 4

  Dziś dzień wspominania św. Franciszka z Asyżu, patrona zwierząt. #ŚwiatowyDzieńZwierząt

  https://twitter.com/EdmundJanniger
  jaka mocna wiara katolicka! 🙂
  007
  .https://pbs.twimg.com/media/Ct7w-NkWcAAzv2L.jpg
  http://instagram.com/ejanniger
  https://twitter.com/FriendsOfPoland

  http://www.newsmax.com/World/GlobalTalk/poland-judicial-court/2016/06/02/id/731898/

 48. Sybirak said

  „ …prywatne wojsko Macierewicza…”

  Rzeczywiście, żadnemu żydowi nie można ufać. Jak to się będzie mu opłacać zawsze zdradzi.
  Jednak są oni silni tylko w warunkach rejwachu, który z reguły sami organizują przy pomocy zakulisowej mafii, popularnie zwanej często sanhedrynem.

  Wbrew powszechnie rozpowszechnianej opinii o mądrości narodu żydowskiego, nie są oni mądrzy. Tak ich wychowano, w pazerności i zachłanności, co przesłania im rozsadek. Co jakiś czas wszędzie są przyłapywani
  na szwindlach i muszą się salwować ucieczką, lub trafiają do paki. Nawet Pigi, przepraszam Hanna Walc, w końcu wpadła.

  Powstaje pytanie czy Macierewicz może liczyć na lojalność OT, Armii, jeżeli sprzeniewierzy się interesom żołnierzy Polaków.
  Wszyscy co byli w wojsku i rozmawiali z frontowcami wiedza, że dowódca który sprzeniewierzył się żołnierzom, w warunkach bojowych, z reguły ginie od „zabłąkanej kuli”. Macierewicza praktycznie nic nie chroni, „prywatnych pretorian” gotowych
  oddać za niego życie niema, jego otoczenie pryśnie przy pierwszym zagrożeniu, BOR się też nie liczy, „nec Hercules contra plures”.
  Owszem Antoni może narozrabiać, ale to tylko przyśpieszy jego rozliczenie.

  Oczywiście , stworzenie OT nie zagraża Rosji – to śmieszne, ale siłę obronną stwarza i stanowi wzmocnienie Polski choć może jeszcze sobie z tego nie zdajmy sprawy.
  Karabiny można przecież obrócić w różne strony….

 49. Szwejk said

  Polskie Wojsko !!! buhahaha , Ostatni raz je widziano za mieszka I ….;)

 50. wow said

  To ma być mięso armatnie w wojnie z Rosją. Tych kilka regularnych brygad ma od razu bronić linii Wisły albo i Odry, a OT to mięcho armatnie które ma o kilkadziesiąt godzin opóźnić Rosję. Kto tam się zapisuje ten skończony dur…Próbują tam skaptować tzw. patriotyczną młodzież. Szkoda ludzi, jeden plus że ponoć na razie brakuje chętnych do OT.

 51. revers said

  urobi sie medialnie i prywatnie ..

  .https://s15.postimg.org/5sh0h8w7v/mediazombies.jpg

 52. Boydar said

  @ Pan Sybirak (45)

  Też tak uważam. Macierewicz nie ma na dłuższą metę z tym nic wspólnego. Liczymy się tylko my i nasza postawa.

  Czy gdyby OT w Polsce stworzył (zapoczątkował proces organizacji) Szrek, zmieniłoby to coś ? Urodzone dziecko zaczyna żyć własnym życiem i rodzic może tylko próbować je wychować w miarę dorastania. W przypadku OT to dziecko już jest w poważnym stopniu dorosłe w chwili poczęcia.

 53. Yah said

  Ad 47

  OT to takie organizowanie ochotników na drugie „Powstanie Warszawskie”, tylko tym razem zniszczona ma być Polska, a ni Warszawa. I pamiętajmy o jednym Warszawę zniszczyli Niemcy , a nie Rosjanie. teraz tez tak byc może.

 54. Boydar said

  Panie Yah, pozwoli Pan że dorzucę do pieca. Przed II WŚ, Warszawa, moje rodzinne miasto, zarówno pod względem charakteru jak i stosunków własności, było miastem ŻYDOWSKIM. Wyłączając śmieszne z prawnego punktu widzenia podrygi Hajki & consortes, dziś jest nowoczesną na ile można, polską stolicą Polski.

  Zostawmy na razie z należytym szacunkiem ofiarę krwi, skupmy się na fizycznych realiach. Zdałem sobie z tego sprawę, po casusie Groznego.

 55. Joe said

  Zniszczenie W.P. ktore w PRL-u jednak bylo i zamiana go na zbieranine UKROW niczego dobrego nie wrozy…Byc moze ze Antkowi chodzi o ochrone korytarzy ktorymi beda uciekac jak juz rozpierduche rozkreca,tak jak bylo w 39-tym.Une w talmudzie maja jeden scenariusz ktorego sie trzymaja i specjalnie bym tu rozumu nie wysilal,bo ich dzialania sa proste.

 56. NICK said

  Tytuł.
  Kontra Polacy. Tu. Na miejscu.
  Tam się zaciągną „ukraińcy”, ‚chazarowie’ i, nieco polactfa.
  Do tego ustawka 1066 o „bratniej pomocy”. Kilka innych.

  Już jest po Nas a wkrótce fizycznie.

  Ustawka 500+ zapewni pełnoprawnych niewolników. Wychowa ich tzw. państwo. Polin.

Sorry, the comment form is closed at this time.