Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  gnago o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Adrem o Wolne tematy (11 – …
  Zbyszko o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Boydar o Wielka Lechia – kilka uwag met…
  Przemysław Jakub o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  gnago o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Adrem o Wolne tematy (11 – …
  Krzysztof M o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Krzysztof M o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  Greg o Wolne tematy (11 – …
  Kapsel o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  rycho08 o Wolne tematy (11 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 502 obserwujących.

Wolne tematy (87 – 2016)

Posted by Marucha w dniu 2016-10-07 (Piątek)

Na oddziały ruskiego Specnazu padł blady strach w związku z zamiarem zwalczania ich przy pomocy Wojsk Obrony Terytorialnej p. Macierewicza.

My też się boimy, ale dzielnie wpisujemy tu nasze rozmaite uwagi na tematy gdzie indziej nie poruszane.

pierogi-z-jagodami

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2016/10/05/wolne-tematy-86-2016/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2016/10/10/wolne-tematy-88-2016/

Gajowy Marucha

Komentarzy 217 to “Wolne tematy (87 – 2016)”

 1. Siggi said

  Zaraz,zaraz…
  Jak ogólnie wiadomo od dziesięcioleci obowiązuje całkowity zakaz jakichkolwiek prób z bronią atomowo-jądrową.Jak Kim z Północy coś tam zdetonuje ,to zaraz RB ONZ debatuje gniewnie,a tu to co?Co za maniery?_

  Stany Zjednoczone przeprowadziły próbę najnowszej bomby atomowej

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/20161007/4018266/USA-proby-jadrowe.html

 2. Boydar said

  Proszę Pana Wanderera, czy wqurwia Pana że jest czy że widać ? Bo że jest, to nic Pan na to nie poradzi; przynajmniej osiem milionów obywateli z polskimi paszportami tak uważa. Czy można zlekceważyć wolę tylu wyborców ? A gdzie u Pana demokracja ? Proszę uwzględnić, że być może to właśnie jest przyczyna, iż musi się Pan tułać po świecie, dla osobników niedemokratycznych nie ma miejsca w nowoczesnej Polsce. Jedźmy dalej, a może że widać ? Prooooszę Pana, przecież nie po to świeca by pod łóżkiem stała. Najtęższe umysły eugenialnej nacji trudziły się przez ostatnie piętnaście wieków nad kształtem tych fundamentalnych dla Europy i świata dzieł, a Pan by tak chciał pod dywan. Nieładnie !

  Odpowiadając zaś przez ogródków na Pańską wątpliwość, wyrażam zdziwienie; przecież w ostatnim zdaniu (223) bardzo precyzyjnie Pan sam to wyjaśnił.

 3. Tolo said

  Jak Jaruzelski przygotował rozmowy „okragłego stołu”

  Cezary Rozwadowski w swoim artykule pt. „Smutna zabawa w klocki historyczne” przedstawił scenariusz, według którego gen. Jaruzelski przygotował rozmowy okrągłego stołu, wykorzystując stan wojenny do wyeliminowania z gry działaczy Solidarności Polaków-patriotów i podzielił się władzą ze starannie dobranymi, głównie według kryterium etnicznego, działaczami tzw. opozycji demokratycznej oraz Polakami, na których miał teczki świadczące o ich współpracy z komunistycznymi służbami specialnymi, nie licząc kilku polskich tzw. “użytecznych idiotów”, którzy jedynie uwiarygodnili całą akcję. Cezaremu Rozwadowskiemu zabrakło wspomnianej informacji o konsultacjach gen. W. Jaruzelskiego z amerykańskim miliarderem żydowskiego pochodzenia Davidem Rockefellerem. Dopiero ten klocek pozwala zrozumieć takie sprawy jak tworzenie legendy Lecha Wałęsy i przyznanie mu Nagrody Nobla, rabunkową prywatyzację polskiego majątku narodowego, niszczenie teczek komunistycznej bezpieki, ukrywanie pochodzenia etnicznego polityków, słynne “odpieprzcie się od generała” Michnika, a nawet opinię JPII o Jaruzelskim jako “wielkim polskim patriocie,” nie mówiąc już o nadreprezentacji polityków żydowskiego pochodzenia we wszystkich rządach w Polsce po 1989 roku”.

  https://piotrbein.wordpress.com/2012/05/18/czy-jaruzelski-wykonywal-polecenia-rockefellera/

 4. wanderer said

  Eee, Szanowny Panie Gajowy, niech Pan nie mowi ze takie pysznosci podaja w sanatorium. Naprawde?! 🙂

  Moje ulubione pierogi (a drugie z truskawkami)

 5. wanderer said

  re2

  Ja prosty chop jestem.
  Myslalem ze Pan tak to 219 w poprzednich wolnych od siebie napisal
  🙂

 6. Bodzio said

  ad 1. @Siggi
  Nie doczytał Pan, zrzucili bombę bez ładunku jądrowego bo chcieli zobaczyć, czy ładnie i celnie lata.

 7. Peter said

  ABORCYJNA RZEŹNIA – SAMOBÓJSTWO BIAŁEGO CZŁOWIEKA

  Europa starzeje się w zastraszającym tempie. Sprzyja temu obowiazująca w Zachodnej Europie, pełna hipokryzji, ideologia poprawności politycznej, która zabijanie nienarodzonych dzieci nazywa “prawem kobiet.” Katastrofą okazała się być próba “odmłodzenia” zachodnich populacji w postaci masowego napływu młodych kolorowych imigrantów z Azji i Afryki w ramach lansowanej przez kanclerz Niemiec Angelę Merkel ideologii mieszania ras, zwanej multi-kulti. Olbrzymia Rosja nie otrząsnęła się do dzisiaj ze skutków obowiazującej przez kilkadziesiąt lat zbrodniczej ideologii komunizmu. Jej skutkiem jest m.in. najwyższy w Europie stopień aborcji oraz powszechny alkocholizm. Wspólną cechą obydwu systemów była i jest nienawiść do chrześcijaństwa, które miało być wymazane ze świadomości europejskich społeczeństw. Pogarda do wartości chrześcijańskich takich jak małżeństwo i rodzina oznacza równocześnie pogardę do życia, co znajduje swój wyraz w promowaniu aborcji na masową skalę. Obecne ataki propagandowe przeciwko Polsce są również spowodowane przywiązaniem naszego narodu do wartości chrzescijańskich, znienawidzonych przez rządzące Zachodnią Europą elity.

  Hipokryzja i antydemokratyczny charakter tego system wychodzi na wierzch w próbach zamknięcia ust wszystkim, którzy przecwstawiają się aborcji. Jakkolwiek sama idea aborcji była propagowana od początku przez środowiska, które uważają chrześcijaństwo za swojego głównego wroga, to obecnie w krajach zachodnich coraz większy procent ludności akceptuje ją (włączając w to nawet pewne „chrześcijańskie” środowiska). Rezultaty tego już widać gołym okiem: starzenie się społeczeństw zachodnich, uzupełnianie braków na rynku pracy przez imigrację, zgodę na eutanazję starców, kalek, ludzi niedorozwiniętych umysłowo itp., którzy będą zbyt wielkim ciężarem dla nowoczesnego społeczeństwa. Mamy do czynienia z propagowaniem antychrześcijańskich potworności „w imię rozumu”. Od czasu wprowadzenia prawa do aborcji w USA zamordowano ponad 50 mln nienarodzonych dzieci a na całym świecie ponad 1 miliard.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/19-statystyk-o-aborcji-ktore-kazdy-znac-2015-04

  William Grigg pisał kiedyś, że te “liberalne,” antychrześcijańskie idee promują te same siły, które chciały ludzkości narzucić komunizm. Ponieważ nie udało się tego zrobić siłą – „krwawo”, obecnie „rewolucję kulturalną” robi się łagodnie, krok po kroku, przy miejscowym znieczuleniu.

  http://wicipolskie.org/wp/?cat=10&paged=412

  Każda z tych rewolucji jednocześnie udała się i nie udała. Bo choć komunizm rzekomo nie panuje dziś w większości państw świata, to jednak ich elity intelektualne i polityczne wciąż myślą Marksem, Robespierrem i Lutrem. Zapoczątkowany przez tę trójkę rewolucyjny proces trwa – po odebraniu społeczności Wiary, Tradycji i Własności oraz innych podstaw cywilizacji, przeciętny człowiek pozostaje jeszcze posiadaczem własnej rodziny. A na to również nie może być zgody rewolucjonistów. Rodzinę też należy zniszczyć!

  Dlatego właśnie na naszych oczach rozgrywają oni kolejną odsłonę rewolucji. Nowy cel – unicestwienie rodziny. Zasadniczą część tego planu stanowi promocja „wolnego seksu”, związków homoseksualnych, transseksualizmu, antykoncepcji, aborcji i wszystkiego, co może się przysłużyć antynatalizmowi. Bo rodzina to przede wszystkim miejsce, w którym przychodzą na świat dzieci. Dlatego to właśnie rodzenia dzieci najbardziej dziś oni nienawidzą.

  Szatański Endlösung

  Szatan – pierwszy wróg Boga – pragnie dokładnej odwrotności świata stworzonego przez Niego. Bóg jest dobrem – Szatan złem. Bóg jest stwórcą – Szatan dekonstruktorem. Bóg jako dawca życia nakazał człowiekowi rozmnażać się – Szatan pragnie, byśmy się wzajemnie zabijali. Bóg uczynił kobietę centralnym punktem swego zbawczego planu, gdyż dzięki niej na świat przyszedł Jego Syn – Szatan pragnie zniszczyć kobiecość i wszystko, co się z nią wiąże, przede wszystkim dawanie życia.

  Kiedy po raz pierwszy zaczęto na szeroką skalę zachęcać do zabijania nienarodzonych, eufemistycznie nazywano to „usuwaniem ciąży”. Kłamliwie utrzymywano, że płód jest tylko „zlepem komórek”, nawet na późnym etapie ciąży. Następnie zaczęto zmieniać znaczenie samego słowa „płód”: przestał on już być człowiekiem w pierwszej fazie rozwoju, a zaczął być bezosobowym tworem – z pewnością nie człowiekiem, co najwyżej jakąś formą humanoida. Jednak w drugiej połowie XX wieku Bóg ofiarował nam nowe narzędzie walki i niezbity argument na rzecz życia – ultrasonografię. Dziś, oglądając zdjęcia USG, nikt o zdrowych zmysłach nie jest w stanie zaprzeczyć, że matka nosi w sobie nowego człowieka.

  Na to wściekle nienawidzący Bożego porządku rewolucjoniści zareagowali – nie dając za wygraną, postanowili zacząć uzasadniać oczywiste morderstwo – wymyślaniem coraz to nowych sztuczek, coraz bardziej karkołomnych konstrukcji myślowych w rodzaju: „praw kobiet”, „wolności wyboru”, „świadomego rodzicielstwa”. Wymyślono takich haseł kluczy całe setki. Na promocję aborcji wydano miliardy dolarów, a do walki z życiem zaprzęgnięto największe na świecie organizacje, z rządem Stanów Zjednoczonych na czele. A wszystko po to, by matki decydowały się zabijać swoje dzieci – w imię własnej wygody, ku chwale Rewolucji i ku czci Szatana.

  http://www.pch24.pl/aborcja-to-triumf-szatana-i-final-rewolucji,43232,i.html

  https://www.google.com/search?q=aborcja+koszerna+rzeznia&biw=1920&bih=955&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiyk8-C4b7PAhWHWx4KHRa_CNMQ7AkIMQ

 8. jamek said

  Pseudożydy typu Izaka (Macierewicza) Singera nie tylko zawłaszczają pamięć o żołnierzach wyklętych, ale powołując WOT chcą zagarnąć tych nacjonalistów-patriotów którzy mogli by nas jak ŻW bronić … najpewniej właśnie przed pseudożydowskimi globalistami z NWO i ruskimi też >>> .https://youtu.be/salpkH7aK9U

  Bo Wolność i Niezawisłość tylko z Chrystusem Królem Polski:

  https://youtu.be/WHdzEQ5vOI0

 9. Adam Ryglowski said

  Ad 1) – A motory (silniki ) u tych paskudnych „ruskich”
  do następnych już kupiły ?

  …..
  …..
  A czym różni się najnowsza , od tej cokolwiek starszej , a w ogóle – czym się różnią dla ludzi – takich jak np.-ja od tych , co wywaliły SS -syny z usa nad JEDYNĄ KATOLICKĄ KATEDRĄ (KOŚCIOŁEM) w Japonii w
  Nagasaki /(Hiroszima)

  Na ra poczekamy , zobaczymy (a może nie ) zemstę zza grobu czerwonej rasy ( INDIAN PŁN. AMERYKAŃSKICH)
  z Parku Yellowstone .

 10. Boydar said

  @ Pan Wanderer

  No pewnie, że od siebie; a co, wyglądało na cytatę ? Jeżeli Pan Macko preferuje tezę, że publikacja materiałów wideo, grafik etc („jeden obraz zastępuje tysiąc słów” – tym razem to faktycznie cytat) jest bzdetem, za wyjątkiem prelekcji docenta, to ja Mu mogę tylko przyklasnąć; z koniem się kopać nie będę – „… Oups.. zdciecie powyzej nie bylo przewidziane sie pokazac. Cóz, przynajmniej wartosciowe a nie bzdety …” (217)

 11. wanderer said

  re 9 Pan Boydar,

  Achaa…

  🙂

 12. Siggi said

  Lp.6,Bodzio.
  ———-
  Toż to klasyka robienia wody z mózgu.
  Próba jądrowa bez jąder?Bajeczki dla dorosłych.
  Nazywają też to …”podwójne standardy”.Niby nie ,ale tak…
  Po mojemu to było rozbijanie jąder I już.

 13. jamek said

  Słuchajcie:

  Amerykańce, ruskie, brukselskie, putinowe, merkelowe, hollandowe

  Pier…le to >>> https://youtu.be/8yhyPeqD16s

  Bo wy wszyskie to hu.e i kur..y jesteście i pier…le to!

 14. Isia said

  Panie Gospodarzu … jeśli takie delicje podają w sanatorium … 🙂 !!! …

  przyłączam się do Pana Wanderera (4) … dla mnie również ulubione danie … obok pierogów z kapustą i grzybami … i, oczywiście, ruskich pierogów … a jak smakowicie wygląda …

  To nie z sanatorium…
  Admin

 15. jamek said

  Czarne marsze aborcyjne przykładem manipulacji medialnej

 16. Boydar said

  http://historia.wp.pl/title,Archeolodzy-zbadali-w-Sasinach-megalityczne-grobowce-chrzescijanskie,wid,18534424,wiadomosc.html

 17. król katz said

  Finansowanie Solidarności – część kolejna

  Włoscy chrześcijańscy demokraci, komuniści i socjaliści nie byli jedynymi ugrupowaniami politycznymi, które otrzymywały pieniądze od Calviego. Na bezpośrednie polecenie Gellego miliony przekazywano juntom wojskowym, które panowały wówczas, względnie panują jeszcze dziś w Argentynie, Urugwaju i Paragwaju. Za pieniądze, które ukradł Calvi, między innymi argentyńska junta wojskowa zakupiła we Francji rakiety Exocet; w zrealizowaniu finansowej strony tego kontraktu pomogła filia Calviego w Peru. Potajemnie i nielegalnie miliony płynęły do kas „Solidarności” w Polsce. Sumy te stanowiła mieszanina pieniędzy z łupów Calviego i środków Banku Watykańskiego, które w końcu pochodziły ze skarbonek wypełnianych przez katolickich wiernych. Calvi często mówił o tych transferach pieniędzy do Polski, kiedy rozmawiał z przyjaciółmi lub ludźmi zaufanymi. Jednym z tych zaufanych był Carboni, który — jak przystoi solidnemu członkowi P2 — potajemnie włączał magnetofon: Marcinkus musi uważać na Casarolego, który jest przywódcą grupy opozycyjnej. Gdyby Casaroli spotkał kiedyś w Nowym Jorku jednego z tych finansistów pracujących dla Marcinkusa, i wysyłających pieniądze dla ,,Solidarności”, wówczas z Watykanu nie pozostałby kamień na kamieniu. Albo gdyby Casaroli znalazł chociażby jeden z tych dokumentów, o których ja wiem — wówczas żegnaj Marcinkusie, żegnaj Wojtyło. Żegnaj „Solidarności”. Wystarczyłaby tylko ostatnia operacja na sumę 20 mln dolarów. Opowiedziałem o tym także Andreottiemu, ale nie wiadomo dokładnie, po czyjej stronie on stoi. Gdyby sprawy we Włoszech przybrały niekorzystny obrót, wówczas Watykan musiałby wynająć sobie budynek w Waszyngtonie, na tyłach Pentagonu. W każdym razie bardzo daleko od Bazyliki Św. Piotra.

  Ogólna suma pieniędzy, które na polecenie Watykanu przemycono potajemnie i nielegalnie do kas „Solidarności”, wynosi ponad 100 mln dolarów. Wielu z tych, którzy sympatyzują z ruchem związkowym Wałęsy, przyjmie tę wiadomość być może z aprobatą i aplauzem. Jednak ingerując za pomocą takich środków w sprawy wewnętrzne innego kraju stwarza się potencjalnie niebezpieczny precedens. Dlaczego ktoś inny nie miałby potajemnie przekazać IRA 100 milionów, by dzięki temu mogła kontynuować swoje zamachy? Miliard dolarów sandinistom, by wysadzili w powietrze kilka drapaczy chmur w Nowym Jorku, Chicago i San Francisco? Odgrywanie Boga nawet dla papieża może być niebezpiecznym zajęciem. W wypadku Karola Wojtyły ogromną hipokryzją jest publiczne piętnowanie księży nikaraguańskich za włączanie się do działalności politycznej, skoro ingeruje on tak głęboko w sprawy Polski.

  Dawid Yallop, „W imieniu Boga”

  Kardynał Cody nadal okazywał się wspaniałomyślnym ofiarodawcą. W październiku 1979 r. papież Jan Paweł II odwiedził Stany Zjednoczone. Na chicagowskim lotnisku O’Hare powitał go kardynał Cody, który wcisnął mu do rąk małą drewnianą szkatułkę jako „osobisty prezent”. Szkatułka zawierała 50 000 dolarów. Nikt nie odmawia kardynałowi prawa wręczenia papieżowi prezentu, ale — pomijając już prostacką bezpośredniość tego gestu — rodzi się jednak pytanie, skąd pochodziły te pieniądze. Ze środków diecezji? Z wyłącznie i osobiście zarządzanego przez Cody’ego funduszu? Z jakiego źródła Cody mógł odprowadzićtaką sumę?

  Niecały rok po wizycie papieża w USA toczyło się urzędowe dochodzenie amerykańskich organów wymiaru sprawiedliwości przeciw kardynałowi Cody’emu. Prokuratura zaczęła interesować się zarzutami wypłacenia przez Cody’ego swej przyjaciółce, Helen Wilson, prawie miliona dolarów pochodzących z majątku kościelnego. W szczegółach badała, czy prawdą jest, że pomieszał on swoje prywatne fundusze z kościelnymi, czy potajemnie całymi latami wypłacał Helen Wilson pieniądze, czy zapewnił jej niedopuszczalnie wysoką rentę i za 90 000 dolarów kupił dla niej dom na Florydzie. Cała sprawa stała się interesująca dla władz dlatego, że Cody wszystkie te dobrodziejstwa finansował rzekomo pieniędzmi kościelnymi, a jak wiadomo dochody Kościoła są zwolnione od podatków. Jeżeli uwzględni się drażliwe implikacje polityczne takiego śledztwa, wówczas już sam fakt, że rząd amerykański polecił jego przeprowadzenie, należy ocenić jako niezawodną wskazówkę, że musiał istnieć przekonujący materiał obciążający. Śledztwo rozpoczęło się we wrześniu 1980 r.

  W styczniu 1981 r. zespół oskarżający wydał Cody’emu wiele dyspozycji; przede wszystkim wezwano go do przedłożenia wszystkich dokumentów dotyczących dochodów oraz spraw finansowych diecezji i jego własnych. Jeżeli Cody był czysty, to jego reakcja i postępowanie w następnym okresie były niezrozumiałe. O dochodzeniu i dyspozycjach wiedzieli tylko kardynał, jego adwokaci i dwóch lub trzech bliskich zaufanych. Cody pozostawił wiernych w Chicago i posła watykańskiego w Waszyngtonie w pełnej nieświadomości tego, co się działo. Odmawiał też wykonania dyspozycji sądu i wydania żądanych dokumentów. Taki opór zwykłego obywatela pociągnąłby za sobą zarządzenie z rygorem przymusu wykonania; jednakże nie dotyczyło to Co-dy’ego, który jest autorem powiedzenia: Nie rządzę krajem, ale rządzę Chicago. Teraz demonstrował, że w żadnym wypadku nie było to puste gołosłowie. Kiedy we wrześniu 1981 r. „Chicago Sun Times” ujawnił tę historię, Cody wciąż jeszcze nie spełnił dyspozycji. „Sun Times” przez dwa lata prowadził na własną rękę dochodzenie przeciw kardynałowi. Teraz zaprezentował swoim czytelnikom szczegółowy raport o wielu uchybieniach, których według jego informacji dopuścił się Cody.

  Kardynał odmówił przedstawienia choćby strzępka dowodu na to, że oskarżenia są fałszywe; zamiast tego, odwołał się do 244 000 katolików chicagowskich, by go poparli, stwierdzając: To nie jest atak na mnie. To jest atak na cały Kościół. Wielu zaakceptowało to całkowicie błędne hasło, ale było też wielu takich, którzy nie przyłączyli się do niego. W każdym razie wizerunek Kościoła rzymskokatolickiego odniósł wielkie szkody, jakie przepowiedział Luciani. Poglądy w Chicago były podzielone. Najpierw spora większość katolików stała za swoim kardynałem, ale z upływem miesięcy na świadomość wielu ludzi oddziaływał zasadniczy fakt, że Cody wciąż jeszcze nie wykonał dyspozycji wydanych przez sąd. Niektórzy z jego najwierniejszych wasali zaczęli domagać się podporządkowania decyzjom sądu. Do tej pory ustami swoich adwokatów usprawiedliwiał on swoje zachowanie następującym argumentem: Jestem odpowiedzialny tylko przed Bogiem i Rzymem. To przekonanie zabrał ze sobą do grobu.

  Kardynał Cody zmarł w kwietniu 1982 r., kiedy władze wymiaru sprawiedliwości wciąż czekały na spełnienie ich żądań. Mimo że był on od dawna chory, jego ciało — inaczej niż w wypadku Albino Lucianiego — poddano autopsji. Wykazała ona, że zgon nastąpił w wyniku poważnego uszkodzenia naczyń wieńcowych. Cody pozostawił oświadczenie z poleceniem opublikowania go po jego śmierci. Nie zawierało ono niczego, co mogłoby służyć jako dowód jego niewinności w odniesieniu do jakiegokolwiek z podnoszonych przeciw niemu zarzutów. Dostarczył za to jeszcze raz dobitnego przykładu swej bezczelnej arogancji, którą odznaczał się przez całe swoje życie: Wybaczam moim wrogom, ale Bóg tego nie uczyni.

  Cody. Kolejny z podejrzanych nie tylko pozostawiony na stanowisku przez JP2, ale i promowany wyżej. Jego następca został… Józef Bernardin. Promotor homoseksualizmu. Oskarżony o gwałt na jedenastoletniej dziewczynce w trakcie satanistycznego rytuału. Dziewczyna kilkakrotnie przeszła test wykrywaczem kłamstw. W 1983 roku Bernardin został mianowany kardynałem. Przypadek?

  Niezależnie od tego, kto zamordował papieża Albino Lucianiego, sprawca najwyraźniej liczył na to, że następne konklawe i następny papież wyrzucą na makulaturę osobiste decyzje Jana Pawła I. Dla wszystkich pięciu mężczyzn wybór „właściwego” człowieka na papieża mógłby przynieść ratunek. Z pewnością żaden z nich nie zaryzykowałby morderstwa tylko po to, by zapewnić sobie miesięczną karencję udzieloną z łaski. Chodziło o zatroszczenie się, by wybrano „właściwego człowieka”; wówczas nie obawiano by się już niczego więcej. Dwóch z tej piątki, Villot i Cody, miało daleko sięgające możliwości wywierania wpływu na wybór dokonywany przez konklawe. Również Marcinkus nie był pozbawiony takiego wpływu. Odpowiednimi możliwościami i środkami dysponowali także Sindona i Gelli.

  http://semperfidelisetparatus.blogspot.com/2013/01/finansowanie-solidarnosci-czesc-kolejna.html

 18. Boydar said

  http://historia.wp.pl/title,Prof-Grzegorz-Motyka-Ukraina-gloryfikuje-OUN-i-UPA-za-ich-walke-z-ZSRS,wid,18534483,wiadomosc.html

  Nie ma to jak profesorska opinia – „… Myślę, że on /film Wołyń – przyp. mój/ dobrze pokazuje, że zbrodnia wołyńska nie wynikała z takiej lub innej cechy narodowej, ale była dobrze zorganizowana przez określone polityczne i nacjonalistyczne środowisko …”

  Noż qurwa, jaka tam znowu cecha narodowa; przecież każda nieżydowska społeczność przy dobrym zorganizowaniu, rozczłonkuje siekierą albo drewniana piłą kobietę w ciąży lub przybije dziecko do drzwi stodoły.

  Ty wenclu psi, żebyś w wodzie stał i przez wieczność z pragnienia zdychał

 19. Wełna said

  Panie Siggi,

  Czy nie wypadałby podać autora cytowanego tekstu…WT 86 kom. 211.

 20. SAP said

  @Król Katz
  Podnieca to Pana?
  To cytowanie fantasty, jakiegoś scenarzysty od głupawych telewizyjnych seriali BBC i ignoranta co całą swoją twórczość opiera na plotkach i „tajnych” informatorach?

 21. wanderer said

  re16

  Znalazlem tam taki kwiatek:

  Część z ozdób była wykonana bardzo precyzyjnie, przy zastosowaniu złożonych technik jubilerskich. Dla niektórych może być zaskoczeniem, że społeczność uważana za żyjącą na krańcu świata posiadała tak wysoką kulturę materialną” – zauważa badacz.

  Tak, bo my to w lepiankach mieszkalismy i zarlismy kit..
  P..leni ignoranci.

 22. Boydar said

  Panie Wełna, pod tekstem podpisały się kropki, wszystkie czternaście. Nie jest jasne czy praca może być uznana za zbiorową czy prawa autorskie przysługują każdej z osobna. Śmieszne ? Bardzo. Czepia się Pan.

  http://niezalezna.pl/87128-wojska-obrony-terytorialnej-odpowiedzia-na-agresywny-rosyjski-imperializm-potrzebne-nam-silne-

 23. Boydar said

  @ Pan Wanderer (21)

  Badacz tak naprawdę, to zauważył rozbieżność pomiędzy naukami rabinów a wykopkami. I to zdziwienie jeszcze go trzymać będzie długo. Natomiast szczerze martwię się o ich stan zdrowia kiedy pokopią w Jedwabnem.

 24. Wełna said

  Panie Boydarze,

  Kiedyś już pytałem, powtórzę – czy Pańskie komentarze też piszą kropki…?

 25. Boydar said

  Tak, Panie Wełno, wsyskie tsy.

 26. Katz said

  20

  Pan ma urojenia nt ks. Wojtyły. A teraz jeszcze pan bredzi. JP2 znalazł zabójcę/ów JP1? Tak czy nie? Przecież się nie lękał.

 27. SAP said

  Idź Pan z tym do Urbana, choć ponoć on wykpił tego Jełopa Yallopa.

 28. Wełna said

  Tsy czy czternaście – ganc pomada.

 29. Boydar said

  W sumie – tak. Ale na Pańskim miejscu wyciągnął bym do Pana Siggi rękę.

 30. Boydar said

  Tekstu dużo, nie we wszystko wierzę, ale eksperyment ciekawy. Wie ktoś coś nowego o tym wynalazku ? Bo o pogłoskacht o było i w Gajówce.

  http://mufineksposypkom.neon24.pl/post/134182,nowe-niemcy-lokalna-spolecznosc

  http://wiki.koenigreichdeutschland.org/images/4/4c/Verfassung_pol_Aug_2014.pdf

  Dobranoc.

 31. CHRZEST POLSKI W ROKU 966 BYŁ TYLKO KAPITULACJĄ PRZED CESARZEM.

  Jak pisałem KILKAKROTNIE to przy Koronacji Cesarskiej w Rzymie w roku 962 był obecny i Honorowany jako CEZAR książę czeski Bolesław Srogi, któremu podlegał Kijów, oraz Powinien tam być Mieczysław Pierwszy. O ile jednak Bolesław Uznał kodeks handlowy Świętego Jakuba – dający Żydom monopol finansowy – to Mieszko uznać tego Kodeksu NIE MÓGŁ, gdyż był związany konwencją Prawdziców z Samarkandą.
  Rzym znalazł z tego ciekawe Wyjście: Formalnie pogodził się z Votum Seperatum Mieszka, pozyskując go tym dla Wyprawy Flot Słowiańskich na Arabską Hiszpanię, w której to sprawie wysłano na Połabie byłego jarla Bractwa Śmiałych Żeglarzy na Wolinie Wichmana-Bilunga. Uzgodniono też Krucjatę Nadwołżańską przeciw judaistycznym Chazarom, która miała sens jako Współdziałanie czesko-polskie.
  Krucjatą nadowołżańskią dowodził Bolesław choć armia polska była silniejsza od czeskiej. Jednak po przybyciu nad Wołgę doskonała i liczna polska jazda udała się na wojnę Prawdziców o Zjednoczenie Chin, co nazywa się Dynastią Sung.
  Na Połabiu Wichman zebrał floty słowiańskie, ale udziału w wyprawie do Hiszpanii odmówił król duński Harald Sinozęby. Wobec tego Wichman uderzył na Haralda i ciężko rannego przywiózł z Bornholmu na Wolin, gdzie ten przed śmiercią uznał się Trybutariuszem Cesarskim i przyjął Chrzest RZYMSKI. Na tym jednak nie Koniec, bo Wichman na czele tychże flot słowiańskich uderzył na Szczecin, gdzie Polacy budowali Drugi Londyn, co irytowało potężną Winetę na klifach zachodniego Wolina. W bitwie tej zginął nie znany z imienia brat Mieszka a nowy twór Okupacyjny nazwano Marchią Bilunga.
  Wojnę Chazarską zakończyła bitwa nad Wołgą, w której Chazarowie mili 200 tysięcy wojowników konnych a Czesi, Polacy i Rusini nie wiele ponad sto tysięcy. O bitwie nad Wołgą zadecydowała jednak wracająca z Chin polska jazda, która uderzyła na Chazarów Od Tyłu.
  Po tym zwycięstwie Armada uderzyła na Konstantynopol, który zdobyła dzięki flocie ruskiej, ale powrót Mieszka do Polski okazał się Trudny. Mieszko musiał Skapitulować przed Cesarzem, uznając się Trybutariuszem DO RZEKI WARTY, co Rzym zinterpretował jako Wschodnią Granice Cesarstwa na Wiśle-Gople-Warcie-Przemszy-Wiśle-Odrze-Morawie i Dunaju, którego to Trybutu nie odwróciło rozgromienie Wichmana pod Lipianami w roku 967.
  Trzeba było zadać Niemcom jeszcze kilka klęsk, aby cesarz Otton III zrezygnował z tej Granicy w Szczecinie-Gnieźnie ostatecznie. Zjazd Milenijny musiał być w Szczecinie-Gnieźnie, gdyż Otton III przy zrzekł się przy koronacji Cesarskiej w Rzymie praw gruntowych we Włoszech, wobec czego był Bez Ziemi, gdyż w Kolonii rządził Król Niemiecki Karol Dolnolotaryński. Papież wyznaczył Ottonowi nową stolicę w Grodezu-Berlinie, który Bolesław Chrobry KUPIŁ od Ottona za KOLONIĘ.

 32. Maćko said

 33. Siggi said

  Macierewicz (?) pogrąża Polskę
  Żyjemy w kraju, w którym jednym z ważnych tematów bieżących dyskusji stało się zagadnienie „prawdziwości KOR”. Zazwyczaj KOR był do tej pory kojarzony głównie z nazwiskami Jacka Kuronia i Adama Michnika, ale jak się okazuje, wynika to z zawłaszczenia prawdziwego KOR-u przez tych panów i ich ludzi, ze szkodą dla prawdziwych założycieli tej formacji – Antoniego Macierewicza i Piotra Naimskiego.
  dalej………..
  http://www.mysl-polska.pl/1036

 34. telimena50 said

  ad 5 do Pana Wanderera:
  Niech Pana nie dziwi – dzis piatek wieczor, pan Boydar krajowym zwyczajem „rozluznia sie” -stad jego niezrozumiale dla trzezwego umyslu, pokretne krotochwile.

 35. julius said

  ISIS w ramach nowej taktyki krwawego terroru rekrutuje „seryjnych morderców” w państwach europejskich. Wzywa ekstremistów mieszkających w Europie i USA, aby przeprowadzali częste i losowe ataki nożem w miastach, miasteczkach i wsiach na przypadkowo spotkane osoby. Zrekrutowani zwolennicy mają kupić nóż, zabić niewinnych ludzi, a potem wyrzucić nóż i zacząć od nowa. W artykule opublikowanym w czasopiśmie Rumiyah grupy terroru nawet udzielają porad jakie typy noży użyć i sugerujące uderzenia w odludnych miejscach po zmroku, aby uniknąć wykrycia, donosi Daily Express. Apelują do potencjalnych dżihadystów o walkę za pomocą noży zamiast pistoletów i bomb – ponieważ jest łatwiejsza do przeprowadzenia, można dokonać dużej ilości morderstw bez bycia złapanym. Szefowie ISIS wierzą, że losowe wybranie ofiary zabójstwa spowoduje, ,ze prawie niemożliwe stanie się wykrycie sprawcy zbrodni przez służby bezpieczeństwa w porównaniu do strzelanin i zamachów bombowych, które wymagają specjalistycznego sprzętu i koordynacji.
  https://www.thesun.co.uk/news/1929676/isis-to-send-wannabe-serial-killers-to-the-west-in-bloody-new-terror-tactic/

 36. Siggi said

  Smacznego! Do frytek z McDonald’s dodaje się składniki rakotwórcze oraz służące do wyrobu lakierów czy środków antykorozyjnych

  http://www.dzienniknarodowy.pl/3094/smacznego-do-frytek-z-mcdonalds-dodaje-sie-skladni/

 37. Macko said

  Pani Magdalene Zietek-Wielomska poleca:

  Wszystkich, którzy chcą lepiej rozumieć politykę i kulisy sterowania opinią publiczną zachęcam do śledzenia działalności Centrum Stosunków Międzynarodowych (CSM). Warto sobie popatrzeć, kto jest we władzach, warto popatrzeć, z kim współpracują, i warto przeglądać ich posty na FB. Oto jeden z ostatnich: „Dr Małgorzata Bonikowska, prezes CSM, poprowadziła sesję na temat przyszłości Polityki Zagranicznej i Bezpieczeństwa UE w kontekście rozbieżności między wymiarem wspólnotowym a priorytetami narodowymi podczas dwudniowego roboczego spotkania parlamentarzystów i ekspertów z krajów UE, Azji, Afryki i Ameryki Łacińskiej pod hasłem: European Values and Realpolitik. The EU ‘s role in Regional and Global foreign and security politics. Spotkanie w hiszpańskim San Sebastian 5 i 6 października zorganizowała Fundacja Konrada Adenauera. Znalazł się również czas na relaks w nadmorskiej scenerii”.
  http://csm.org.pl/pl/

 38. Macko said

  Bill Warner przestrzega:
  http://www.mrctv.org/videos/bill-warner-1400-years-fear-polish-titles
  Dr Bill Warner jest autorem ponad 15 książek na ten temat, od wielu lat zajmuje się badaniem tekstów źródłowych islamu. Jest założycielem i dyrektorem Centrum Studiów nad Politycznym Islamem (Center for the Study of Political Islam – CSPI), ruchu zajmującego się badaniem politycznego islamu i udostępnianiem informacji na jego temat szerszej publiczności w zrozumiałej i przejrzystej formie. CSPI jasno wskazuje na to, że islam to nie tylko religia, ale przede wszystko złożony system religijno-kulturowo-polityczny.

  „Z powodu mojej publicznie znanej opinii na temat politycznego islamu i jego wpływu na społeczeństwo ludzie nazywają mnie czasami rasistą, nienawistnym islamofobem. Często zarzuca mi się też nietolerancję i rzeczywiście można powiedzieć, że zasadniczo nie toleruję islamu. To istotny punkt. Młodych ludzi uczy się, że tolerancja jest nadrzędną cnotą, więc skoro jestem nietolerancyjny oznacza to, że jestem zły.” – mówi o sobie Warner.

 39. Macko said

  http://konserwatyzm.pl/artykul/23034/wielomski-w-interesie-polski-jest-posiadanie-alternatyw-dla-stanow-zjednoczonych-i-niemiec-wywiad-dla-rosyjskiego-portalu-regnum-ru/
  Wielomski: W interesie Polski jest posiadanie alternatyw dla Stanów Zjednoczonych i Niemiec (wywiad dla rosyjskiego portalu regnum.ru)

 40. Siggi said

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/artykuly/5627-zakarpacie-wprowadza-autonomie-wegrzy-i-rusini-chca-wyjsc-z-ukrainy-czy-grozi-nowa-wojna

 41. Siggi said

  Umorzyła postępowanie ws. wnuka Wałęsy. Szefowa Prokuratury odwołana ze stanowiska

  7 października 2016 16:05
  Szefowa Prokuratury Gdańsk-Śródmieście odwołana ze stanowiska. Jak informuje Radio Gdańsk, utrata stanowiska najprawdopodobniej spowodowana jest umorzeniem postępowania w sprawie wnuka Lecha Wałęsy, który został zatrzymany za pobicie swojej byłej dziewczyny.
  Jak informuje Radio Gdańsk Prokuratura Gdańsk-Śródmieście zajęła się sprawą, ale nie wszczęła dalszego postępowania a je umorzyła. Dlaczego? Według Prokuratury nie było w tym znamion interesu publicznego, aby ścigać przestępstwo z urzędu. Decyzję o pozbawieniu stanowiska podjął Bogdan Święczkowski – Prokurator Krajowy, działający z upoważnienia prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry.
  19-letni wnuk prezydenta Wałęsy pobił i dźgnął nożem swoją byłą dziewczynę. Sprawa po ponownym przeanalizowaniu trafi znów do Prokuratury a w wyniku nieprawidłowości w prowadzeniu postępowania podjęto decyzję o pozbawieniu dotychczasowego stanowiska Grażyny Starosielec.

  PJ
  Źródło: Radio Gdańsk
  http://prostozmostu.net/news/umorzyla-postepowanie-ws-wnuka-walesy-szefowa-prokuratury-odwolana-ze-stanowiska

 42. Isia said

  … Panie Snag (222 – WT 85) …

  … uprzejmie dziękuję za zapodany artykuł, do przeczytania którego tak taktownie mnie Pan zachęcał … więc pozwoli Pan, że zrewanżuję się …

  … do your homework Mister Snag …

  http://www.wiedzaiedukacja.eu/archives/1355

 43. Towarzystwo Wałbrzych-METRO
  NIE W KIJ DMUCHAŁ FRYDERYKA WIELKIEGO

  Anonimowe PRZEDRZEŹNIANIE mnie jako Bełkotu Chorego Żyda nie ma rangi Naukowej i Prawnej. Ma jednak rangę Polityczną, gdyż chodzi o zrobienie ze mnie Żyda, jak z Adolfa Hitlera Antysemity, który wg śledztwa Bundestagu w/s Hitleryzmu i Holokaustu był Żydem i Żydofilem.
  Śledztwo to ZAGINĘŁO z archiwum Bundestagu, ale zostało częściowo opublikowane w książce HITLER ZAŁOŻYCIELEM IZRAELA. Założenie Izraela było bowiem Testamentem Adolfa Hitlera, który w Ostatnim Rozkazie kazał SS „Obrzezać się i iść na podbój Palestyny”, żeby przy pomocy tajnych kont szwajcarskich przenieść władzę z Moskwy do Tell Awiwu, co zrealizował Adolf Eichmann – założyciel tajnych kont izraelskich.
  Gdy Eichmann przyjechał na Zaproszenie Szymona Wiesenthala na inspekcję SWOICH kont izraelskich to Golda Meir zainterpelowała w Knesecie więc Eichmanna aresztowano, osądzony i stracony, co było WALKĄ Żydów stalinowskich z hitlerowskimi o tajne konta izraelskie.
  Tajne konta izraelskie są SKARBCEM łupów wojennych, w którym nie znalazły się TYLKO skarbiec Hitlera w Wałbrzychu i skarbiec Himmlera w Bolesławcu, a to dlatego, że skarbców tych pilnowała Armia Czerwona, która nie potrafiła ich jednak OTWORZYĆ, bo są zaminowane minami WŁOSKIMI.
  Teraz okazało się, że KLUCZE do skarbca Hitlera ma jego córka z zamrożonej spermy – bo Prawdziwy Hitler zginął w Kętrzynie 20 VII 1944 a dalej działały sobowtóry pod kierunkiem Himmlera. O ile Niemcy chcą podzielić się Skarbcem Hitlera z Holokaustami to my żądamy eksplorowania go przez Europejskich Komisarzy Roszczeniowych.
  Ostatnio widziałem zdjęcie makiety Lublina z podpisem POLSKA JEROZOLIMA. Dotychczas Polską Jerozolimą było Wilno lub Kraków a wystąpienie z tym HONOREM Lublina świadczy o utracie przez Kraków i Wilno tej godności. Kraków Utracił ten Honor z powodu ATAKÓW Żywca Krakowskiego na mą Funkcjonalną Chronologię Architektury Niemieckiej, która została wykorzystana przez Bundesdinst do ZAKATOWANIA Księdza Popiełuszki dla PRZEJĘCIA łupów Armii Czerwonej na tajnych kontach szwajcarskich, co ZBANKRUTOWAŁO SmerSz.
  Znaczy to, że Kraków za Zbankrutowanie SmerSza został pozbawiony godności Polskiej Jerozolimy, czyli że już ATAKÓW z Krakowa na Wrocław NIE BĘDZIE !!! Można się jednak spodziewać Ataków Żywców Lubelskich, ale te musiałyby się uporać najpierw z KIELCAMI.
  Żywiec Lubelski ma jednak groźnego konkurenta w postaci Herezji Rosyjskiej, że KONSTANTYNOPOL TO PRZEDANTYCZNA JEROZOLIMA: http://www.wandaluzja.com/?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski//. Mym zdaniem ODPOWIEDZIALNI za tą Herezję są Anglicy, bo powstała na Jerozolimie Izaaka Newtona, w której Świątynia Salomona jest na Planie Hagia Sophia w Konstantynopolu.
  Newton metrykuje Świątynię Salomona Sezostrisem III, który kazał wbijać słupy graniczne nad Indusem i Wołgodonem. Tym OBRAZIŁ Ariów z Asgardu-Kijowa, którzy stali ZBROJENIOWEJ z Kielc nie przysłali, wobec czego Sezostris kazał WYRABOWAĆ stal zbrojeniową z Mauzoleum Eurydyki w Troi na Złotym Rogu i wykorzystać przy budowie swej Świątyni Imperialnej w Mieście Pokoju a EURYDYKĘ odbudować PRZYPOROWO.
  Według mej Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej – którą chciał zniszczyć Żywiec Krakowski, czemu przeciwstawił się Ali Akca – to Hagia Sophia została zbudowana przez k’ORFEUSZA-Kara z Krakowa na Mauzoleum Eurydyki. Takim SKURWYSYŃSTWEM było opublikowanie przez Białczyńskiego Wawelu PRZEDROMAŃSKIEGO Hawrota pt. WAWEL TYSIĄC LAT TEMU. Hawrot odatował ten Wawel na kulturę Porzedłużycką za co został OTRUTY, co Białczyński wykorzystał – bo Nie Wiedziano, Co z Tym Zrobić? do Agitki ZA KUKIZEM. Ja na Kukiza złego słowa nie powiedziałem, ale wezwałem go do przywołania Białczyńskiego Do Porządku.
  Wawel Przedromański Hawrota to architektura zamków jurajskich Jura-Uranosa, a więc Nie w Kij Dmuchał Fryderyka Wielkiego. Wawel Przedromański został zburzony przez Tyfona z Pragi.

 44. re1truth2 said

  Re 30
  Nigdy do tego niedojdzie, wyjaśnia to [artykuł 78 ust.3) Reichsmark po jego wprowadzeniu stanie się oficjalną walutą Niemiec. Do czasu wprowadzenia Reichsmark, ENGEL jest uważana za legalną walutę.]

  Bo to od początku LEGNE… jak kto woli razem, albo osobno.
  Podobnie jak z reprezentacja Polski prowadzoną przez ENGEL.

 45. Ad. 3:
  Pisałem Dziesięć Razy, że Jaruzelski i Michnik wydali 128 tysięcy Wariackich Papierów dla NIEMAJĄCYCH spermy jerozolimskiej solidarnościowców i 12 tysiącom nacjonalistów, z których żaden do polityki Nie Wrócił.
  Chodziło o Wywłaszczenie Polaków i aby Giertychy wprowadziły do polityki nacjonalistów spermy jerozolimskiej.

 46. jamek said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/david-mayer-de-rothschild-szykowany-antychrysta-2016-10

 47. re1truth2 said

  Re 45
  Tak, się robi wodę z mózgu ludziom.
  .http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/10/a44.jpg

  Na oczach wszystkich, znowu oszukać…

 48. re1truth2 said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/koszmar-szerzy-sie-syrii-afryke-polnocna-katherine-frisk-2016-10

 49. osoba prywatna said

  Duży baner z wizerunkiem prezydenta Rosji Władimira Putina pojawił się na Manhattan Bridge w Nowym Jorku, podaje CBS.
  Banner o rozmiarach 6 x 9 metrów został powieszony w czwartek wieczorem. Pod zdjęciem widnieje podpis Peacemaker.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nieznani-ludzie-wywiesili-portret-putina-na-moscie-w-nowym-jorku

 50. Kar said

  ..Pan, to sie wykwintnie odzywia..pierogi z jagodami, super (..wegierka sliwka tez pasuje niezbicie)..jagody musza byc z wlasnych zapasow (?)..bo te ze sklepu nie „krwawia” jak te na obrazku..ze sklepu tu juz chyba genetyki..białasy w srodku

 51. Łukasz Wilkowicz, Chcemy drugiej Tesli? SZYKUJMY MILIARDY – Z werwą wystartowaliśmy z programem elktromobilniści, który w mniej niż 10 lat ma nam dać milion aut na prąd. Ministerstwo Energii przygotowało program powstanie spółki firm energetycznych, która miałaby zaprojektować prototyp samochodu na prąd. „Drugi Tesla w polsce? Czemu nie”-mówi prezes Tauronu Remigiusz Nowakowski. W takim razie przyjrzyjmy się Tesli nr 1; Dziennik Gazeta Prawna, 7-9 X 2016, s. A26.

  Premier Mazowiecki obiecuje Druga Teslę. Przed PIERWSZĄ Teslą publicyści zajmujący się Technika i Ekologią zwrócili się do polskich Fizyków Teoretycznych w sprawie onej TESLI jako Amerykańskiego Cuda na Kiju, na co Fizycy odpowiedzieli: NIGDY NIE BĘDZIE SAMOCHODÓW NA PRĄD. Samochód na prąd jest bowiem ABSURDEM. Prąd nie jest Źródłem energii tylko jej NOŚNIKIEM – jak Wodór – a ponieważ samochód Elektryczny jest bardziej UCIĄŻLIWY dla środowiska – chociaż Nie Smrodzi – i znacznie Droższy to jes to filozofia Zająca, który twierdzi, że Autostrady są DO UCIEKANIA PRZED SAMOCHODAMI.
  Według tego Autostradowego Zapierdalacza to przed przystąpieniem do Drugiej Tesli powinniśmy przygotować Kilka Miliardów Złotych, bo Straty będą z pewnością Większe niż przy Pierwszej Tesli.
  Za właściciela Tesli uchodzi Prezydencka familia Bushów, a to dlatego, że Tesla poprosił UJ o przysłanie mu Zdolnego Asystenta więc wysłano JURKA, Buscha, który obiecał pięknej krakowiance – jak można była sądzić z urody starszej pani w Parku Południowym – zabrać ją do USA. Tego jednak Nie Zabrał tylko ZAMORDOWAŁ Teslę. Praktykujący katolik Otto Skorzeny zeznał na Łożu Śmieci przed hiszpańskimi hierarchami duchownymi i bonzami Falangi, że to NIE ON zamordował Teslę tylko Generał Abwehry Gehlen i asystent Tesli George Bush, późniejszy zabójca Prezydenta Kennedyego i 41 Prezydent USA, wręczając Przytomnym Dokumentację Fotograficzną: http://www.wandaluzja.com/?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski//.
  Na zakończenie ŁK cytuje autorytet techniczny: URUCHAMIANIE FABRYKI SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH TO IDIOTYZM DO KWADRATU – w co wsadził głowę Premier Morawiecki. Ja dodam, że Kurwy Kalifornijskie wyobrażały sobie, że będą Rządzić Światem moim VDTW Monte Christo. WYGRAŁY więc II wybory prezydenckie dla George Busha-Juniora za Obietnicę zniesienia Przywilejów Ekologicznych Kalifornii, bo WÓWCZAS Kalifornia miała być Skazana na VDTW.
  Bush-Junior tak faktycznie zrobił, ale wprowadzić w Kalifornii ZEROEMISYJNOŚĆ, co Wyeliminowało VDTW, który redukował toksyczną Emisyjność o 80%, co SKAZAŁO Kalifornię na trakcję Elektryczną – uciążliwszą dla środowiska od Spalinowej i z Dopłatą przez KAŻDEGO Amerykanina 1.500 $ rocznie. To było po RZEZI finansów amerykańskich przez Kanadyjsko-Kalifornijski System Energetyki Wodorowej Flicka na skutek OTRUCIA Kowalskiego u Urszuli Sipińskiej.

 52. osoba prywatna said

  Tak reklamuje się IKEA! Homoseksualna propaganda wkracza już na dobre w przestrzeń reklamy produktów i usług
  http://www.dzienniknarodowy.pl/3063/tak-reklamuje-sie-ikea-homosekusalna-propagand/

 53. La Reine Toronto said

  ,http://www.zerohedge.com/news/2016-10-07/pope-francis-traitor-western-civilization

  To jest TO.

 54. Boydar said

  Panie Kaczyński, czy ratyfikując traktat wiedział pan o tym ? Że może chcieć ?

  http://technowinki.onet.pl/internet-i-sieci/unia-europejska-chce-podatku-od-linkow/6ks638

  A o czym pan wiedział ?

  Żartowałem.

 55. Właśnie po raz pierwszy obejrzałem „Południk Wildsteina” na TVP (nowy program B. Wildsteina). Odcinek był poświęcony relacjom polsko-ukraińskim ze szczególnym uwzględnieniem kwestii Wołynia i „nacierającej” Rosji, która „chce nam odebrać niepodległość”. Do studia zostali zaproszeni Berdychowska z „Więzi” (pismo a la „Tygodnik Powszechny”, jakby kto nie wiedział), „nagrzany redaktor” (tak go nazwał obecny w studiu Winnicki) Mucha z „Gazety Polskiej”, a (zagłuszanymi) głosami rozsądku był wspomniany Winnicki i jeszcze redaktor Szych z prawy.pl.
  http://vod.tvp.pl/26987457/08102016
  Program w stylu: Ukraina jest nam niezbędna, bo Rosja ekspanduje do Odry albo i dalej, a więc na banderyzm należy przymykać oko. Winnicki z Szychem próbowali to neutralizować, ale program był tak prowadzony, że nie za bardzo im się udało. Tak więc, jak ktoś chce się trochę podenerwować w sobotnie popołudnie, to polecam tę półgodzinną jazdę w stylu pisowskiej TVP.

 56. Boydar said

  Ciekawe zagadnienie, ileż szczególnych aspektów bulgoce pod spodem

  https://pl.sputniknews.com/swiat/20161008/4023035/ukraina-rosja-praca.html

 57. Sztab Generalny USA: III wojna światowa jest niemal pewna!

  „Wojna z Rosją jest praktycznie gwarantowana” – takie przerażające ostrzeżenie padło z ust szefa sztabu wojsk lądowych USA gen. Marka Milleya – podaje „The Independent”.

  „Wojna z Rosją lub Chinami będzie skrajnie mordercza i szybka. Prędkość, z jaką maszyny i sztuczna inteligencja będą podejmować decyzje przekroczy możliwości ludzkiej obrony” – ostrzega z kolei generał William Hix.

  Według niego, „postęp technologiczny, którego dokonały Rosja i Chiny w ostatnich latach zmusza Biały Dom aby przygotować się do przemocy na skalę, której nie widzieliśmy od czasu wojny w Korei”. W podobnym duchu wypowiedział się gen. Joseph Anderson, wiceszef sztabu US Army…

  http://reporters.pl/2677/sztab-generalny-usa-iii-wojna-swiatowa-jest-niemal-pewna/

 58. Boydar said

  @ link od Pani La Reine (51)

  „… ponieważ papież musi być najpierw biskupem …”

  Nie musi. A już na pewno nie musi przed soborem. Po wyborze przechodzi ten etap, ale wcześniej może być wyłącznie ochrzczonym Piastem Kołodziejem. Powyższe dyskwalifikuje autora tekstu.

 59. Siggi said

  Antoni – wytrawny agent Kremla?
  W walce politycznej w Polsce najczęściej używanym „argumentem” jest oskarżenie kogoś o to, że jest „agentem Putina” lub w wersji soft przypuszczenie, że ktoś może być takim agentem. W mentalności całej postsolidarnościowej „elity” jest to broń najgroźniejsza, budząca strach i przerażenie.

  Ostatnio opozycja antypisowska z KOD-em na czele zdaje się sugerować, że najbardziej niebezpiecznym „agentem Rosji” jest Antoni Macierewicz, uznawany znowu w wielu kręgach za polityka mającego ewidentnie obsesję antyrosyjską.
  Jak się jednak okazuje, umysły ludzi dawnej opozycji są bardzo pojemne i twórcze – agentem Moskwy może być każdy, nawet Antoni, a może nawet przede wszystkim on. Tym razem to „Gazeta Wyborcza” podjęła trop, co skrzętnie odnotował portal koduj24. Tytuł intrygujący: „Dlaczego MON nie chce cara cali?” Nie wchodzę teraz w to, kto tu ma rację, mnie interesuję mentalność elit politycznych i dziennikarskich w Polsce. Oto autor tego tekstu w GW sugeruje powiązania Antoniego Macierewicza z ludźmi i firmami, w tym o United Technologies. I co? Ano: „Okazało się też, że koncern United Technologies robi świetne interesy z Rosją, kupując tam wielkie ilości tytanu. Razem z rosyjskim kombinatem Energomasz, United Technologies posiada małą firmę RD Amross, która sprzedaje Pentagonowi silniki rakietowe używane w… satelitach szpiegowskich. Według audytorów i agencji Reuters w tym przypadku Pentagon znacznie przepłaca, ale nadal kupuje silniki produkowane przez Rosjan”.

  W tle jest tajemniczy senator Alfons (tfu!) D’Amato, który „obsługuje także nowego właściciela firmy Sikorsky – tego samego, który produkuje Black Hawki, czyli koncern Lockheed Martin, który w tym roku firmie byłego senatora zapłacił 70 tys. dolarów. A w 2015 r. – 120 tysięcy. Ten też kupował silniki rakietowe od rosyjskiego kombinatu Energomasz. Drugi faworyt Macierewicza – producent śmigłowców Agusta Westland, od lat obsługuje rosyjski koncern petrochemiczny Rosnieft. W zeszłym roku Rosnieft zakupił 160 helikopterów wyprodukowanych przez tę firmę”.
  No i wszystko jasne – wszystkie nici prowadzą do Kremla. Jeśli dodamy, że amerykańska firma Sikorsky została założona przez Rosjanina Igora Sikorskiego (1889-1972) – na zdjęciu, genialnego konstruktora samolotów i śmigłowców – to wszystko jest jasne. Rzecz jasna GW na koniec zastrzega się: „Oczywiście, na tej podstawie snuć można wiele domysłów i podejrzeń, choć wcale nie znaczy to, że za którąkolwiek decyzją MON stoi zła wola, a za powiązaniami Antoniego Macierewicza – jakieś mroczne interesy”.

  Tak jest, nie można, ale cały tekst jest właśnie po to pisany, żeby było można. O tym, że każdy mądry czytelnik wyciągnie zupełnie inne wnioski – GW nie mieści się w głowie.

  Jakie to wnioski? Ano takie, że system powiązań gospodarczych USA i Rosji jest bardzo duży, że pomimo oficjalnej wrogości i sankcji kooperacja i to w newralgicznych dziedzinach jest kontynuowana. I wreszcie, że bajki o sankcjach to jest strawa dla idiotów w Europie Wschodniej, ale nie dla poważnych państw. A takie państwa jak USA i Francja są poważne, ale Polska już nie. Ale dla GW i KOD ważniejsze jest nie to co najistotniejsze, tylko przekonanie, że walcząc z PiS walczą z „rosyjską agenturą”, bo to dodaje tej walce posmak misji dziejowej i cywilizacyjnej.

  Jan Engelgard
  http://www.mysl-polska.pl/1038

 60. Siggi said

  Na rdzennych terenach NRD.
  Sprawa rozwojowa,czekać…

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,title,Niemieckie-miasto-otoczone-przez-policje-Mieszkancom-wydano-zakaz-robienia-zdjec-i-relacjonowania-operacji,wid,18535509,wiadomosc.html?src01=6a4c8&src02=facebook_wiadomosci

 61. re1truth2 said

  Uzupełnienie do 58
  http://www.liveleak.com/view?i=e49_1475927402
  http://www.presstv.ir/Detail/2016/10/08/488164/Germany-police-Chemnitz-bombing – Jaber Albakr 22-letni Syryjczyk wg police.

 62. Boydar said

  Wydaje się, że po stu gramach da się to przeczytać do końca; po jednym gramie na jeden powód

  http://wiadomosci.onet.pl/leszek-budrewicz-mamy-dzis-z-ukraina-podobny-problem-jak-kiedys-z-niemcami/h6tldl

 63. Głos Prawdy said

  Szanowny Gospodarzu błoga, proszę uprzejmie, nie trać swego zdrowia próbując podzielić się swym zdaniem na tematy związane z bikupem Rzymu gdzie indziej, bo to prawie daremne.Bo Ciebie tam pokąsają omamieni ludzie, albo źle informowani ludzie, którzy chcą pozostawać takimi, jak mnie pokąsali i omal nie zagryźli, zdarzyłam uciec z pewnego blogu, skąd oni przeszli. jestem tam persona non grata.

  Mam grubą skórę 🙂
  Admin

 64. Głos Prawdy said

  USA przerzucają wojskową technikę eszelonami.Świadkowie wykładają zwiadowcze dane na you tube. (foto, wideo)

  Gwaltowne zaostrzenie sytuacji wokół Syrii zbulwersowało internet burzą wydarzeń. Zwłaszcza dużo zjawiło się tekstów w anglojęzycznej prasie:
  Niniejszej informacji właścicielami sa od siły kilkudziesięciu pracowników w Pentagonie, na służbie obowiązani za każdym ruchem obserwować. Głupim jest przepuszczać, że te informacje otworzą.
  Z rosyjską prasą sytuacja jest absolutnie podobna. Gdzie tam teraz jest amerykańska flota podwodna nikt ludziom nie powie.
  Jednak nawet w takiej sytuacji istnieją wiarygodne źródła informacji. Te źródła – mieszkańcy USA. W tym ogromnym kraju żyją miliony całkiem rozsądnych ludzi, którzy głęboko w dupie na interesy Białego Domu, w Syrii i w której bardzo nie chca zobaczyć w centrum swojego miasta nuklearny grzyb. Wszystko, co mogą te zakładnicy sytuacji zrobić – to zdjąć i umieścić film na youtube. I wideo są imponujące:
  Youtube.com jak wszyscy zdają sobie sprawę, firma nie jest całkiem niezależna i niepożądane wideo mogą usunąć. Wtedy celowo uparci obywatele robią zdjęcia i wysyłają dziennikarzom, nadzorującym za tematem :
  Jak można zrobić pierwszy wniosek z informacji – spirala Trzeciej wojny zakręca sie. Rozumiem, że jeden pociąg z czołgami, nakręcony przez jakiegoś rolnika z Teksasu zupełnie nic nie znaczy. Ale jeśli transport z techniką wojskową jadzie po terenie całego kraju – wyraźnie czuc zapach nafty.
  Drugi wniosek jest jeszcze bardziej ciekawy. Na proponowanym wideo widzimy pojazdy opancerzone, nakręcony w dniach 1-2 października. Być może nieco wcześniej, gdy kolega amerykanin wklejał wideo na youtube. A teraz pomyślmy o łańcuchu zdarzeń:
  – planowanie przerzutu sprzętu wojskowego
  – odrzut rozkazu o przerzucie
  – doprowadzenie rozkazu do dowódcy brygady, inscenizacja zadania przed każdym sierżantem
  – wyjście z boksów i droga na stację kolejową
  – załadunek na transporty
  – nie bardzo szybki sposób poprzez ogromny Texas
  Nawet biorąc pod uwagę, że Pentagon prawie nie ma niechlujstwa z wojskowej logistyką, taki przerzut sił zajmuje czas. Innymi słowy, jeśli zaostrzenie konfliktu w Syrii stało się 29-go września, przygotować wojska do wysyłki już 1-go października nie potrafi nikt i nic. Pancerna brygada – to nie myśliwcy. DLATEGO MASOWY PRZERZUT SPRZĘTU NA WSCHÓD (OCZYWIŚCIE DO PORTÓW) W USA BYŁ DOŚĆ DAWNO ZAPLANOWANY. Asad, powstańcy i inne figle-migle – nie więcej niż przyczyna oficio by dawno zaplanowane działania wojenne nie wyglądały bezpodstawnymi.
  https://cont.ws/post/392192

 65. Głos Prawdy said

  WikiLeaks: Clinton wyposażyła ISIS bronią
  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/92149-sensacja-hillary-clinton-sprzedawala-bron-do-isis
  .https://www.youtube.com/watch?v=vnWWgKxWvtY

 66. Głos Prawdy said

  Fukushima otruła cały pacyfik. Ale wokół katastrofy panuje dziwna zmowa milczenia.

  Która z katastrof elektrowni najbardziej niebezpieczna w historii ludzkości? Większość ludzi powie: „Czarnobyl”, i nie będzie miała rację. W 2011 roku trzęsienie ziemi, które, jak się uważa, było аfterszokiem po drugim chilijskim trzęsieniu ziemi w 2010 roku, wywołało tsunami, stało się przyczyną stopienia reaktorów w elektrowni, firmy TEPCO w japońskim mieście Fukushima. Stopione trzy reaktora, a dalsze za tym emisja promieniowania w wodzie okazała się największa w historii ludzkości. Tylko w ciągu trzech miesięcy po katastrofie w pacyfik zostało wyrzucone radioaktywnych substancji chemicznych w ilościach przekraczających emisji podczas katastrofy w Czarnobylu. Jednak, w rzeczywistości faktycznie wyniki mogą być o wiele większe, ponieważ, jak w ostatnich latach zostało udowodnione wieloma naukowcami, oficjalne japońskie oceny rzeczywistości nie odpowiadają.
  I jakby tego wszystkiego było za mało, Fukushima nadal zrzuca do pacyfiku zdumiewająca ilość — 300 ton! — odpadów radioaktywnych codziennie! I Fukushima będzie to robić dowolnie długo, ponieważ wyciek nie może być rozwiązany. Ona po prostu nie jest dostępna ani dla ludzi, ani dla robotów z powodu bardzo wysokich temperatur.
  Dlatego nie powinniśmy się dziwić, że Fukushima zaledwie w ciągu pięciu lat już zaraziła napromienianiem cały pacyfik.
  Fukushima z łatwością może okazać się najgorszą katastrofą ekologiczną w historii ludzkości, ale o niej prawie nigdy nie mówią ani polityki, ani powszechnie znane naukowcy, ani agencję informacyjne. Ciekawe, że TEPCO jest spółką zależną Generał Electric (GE) — jednej z największych firm na świecie, dysponująca bardzo dużą kontrolą jak nad licznymi mediami, tak i nad politykami. To może wyjaśnić brak oświetlenia katastrofy Fukuszymy, które obserwujemy przez ostatnie pięć lat.
  Ponadto, dostępne są dane o tym, że firma GE przez dziesięciolecia była na bieżąco z tym, że fukuszymskie reaktory były w fatalnym stanie, ale o niczym nie zadbała. Dane te doprowadziły do tego, że 1400 obywateli Japonii złożyli pozew do firmy GE za jej rolę w fukuszymskiej katastrofie nuklearnej.
  I nawet jeśli nie możemy zobaczyć promieniowanie, niektóre części zachodniego wybrzeża Ameryki Północnej na przestrzeni kilku ostatnich lat już odczuwają jej działanie. Tak więc, po krótkim czasie po Fukushimy ryba w Kanadzie zaczęła krwawić z żeber, ust i oczu. Rząd tę „chorobę” ignoruje; tymczasem już na 10 procent zmniejszyła się lokalną ichtiofauna, w tym śledzie północnego pacyfiku. W Zachodniej Kanadzie niezależni naukowcy odnotowują wzrost poziomu promieniowania na 300 procent. Według ich danych, ten poziom na pacyfiku rośnie każdego roku. Dlaczego to nie jest znane w głównych MEDIACH? Być może przyczyna leży w tym, że władze USA i Kanady zakazały swoim obywatelom mówić o Fukushimie, aby „ludzie nie panikowali”?
  Radioaktywne śmieci po Fukushimy osiągaja Zachodniego wybrzeża Ameryki Północnej
  Na południe od Kanady, w amerykańskim stanie Oregon, rozgwiazdy zaczęli tracić nogi, a następnie — w pełni się rozpadać, gdy do tego regionu w 2013 roku dotarło promieniowanie. Teraz gwiazdy umierają w rekordowych ilościach, co stawia pod ryzyko cały oceaniczny ekosystem regionu. Jednak urzędnicy państwowi mówią, że to nie wina Fukushimy w tym, choć właśnie po Fukushimie poziom promieniowania oregon tuńczyka wzrosł trzykrotnie. W 2014 roku promieniowanie na plażach Kalifornii wzrosło o 500 procent. W odpowiedzi urzędnicy oświadczyli, że promieniowanie pochodzi z tajemniczego „nieznanego” źródła i że nie ma się czym przejmować.
  Ale katastrofą na Fukuszymie wywarła ogromny wpływ nie tylko na Zachodnie wybrzeże Ameryki Północnej. Teraz naukowcy mówią o tym, że radioaktywny cały pacyfik — w 5-10 razy bardziej radioaktywny (podobno, w zależności od odległości od Hiroszimy, Nagasaki i poligonów jądrowych USA i Francji — red.), niż w czasie II wojny światowej i zaraz po niej, kiedy rząd USA zrzucał w tym regionie liczne bomby atomowe.
  Tak więc, jeśli o Fukushimie nie będzie się prowadzić dyskusji, to czekają na nas bardzo nieprzyjemne niespodzianki.
  http://www.pravda-tv.ru/2016/10/07/259040/fukusima-otravila-ves-tixij-okean-no-vokrug-katastrofy-carit-strannyj-zagovor-molchaniya

 67. Głos Prawdy said

  Najkrótsza droga do portfela klienta prowadzi przez jego nos. Manewrując zapachami można bowiem manipulować ludźmi
  http://www.focus.pl/czlowiek/nos-do-interesow-6312

 68. revers said

  re1,6

  cwicza nie uzbrojona bombka grawitacyjna b61-12 o dokladnosci do 20 metrow scrednicy rozrzutu obok punktu celu, jak GPS da dane lub zostana wprowadzone na pare minut przed zrzutem.

  Ale syjonisci z masoneria tez jak zawsze cos knuja, i to w niedalekiej przyszlosci

  http://www.presstv.ir/Detail/2016/10/07/488056/nuclear-war-Syria-US-Russia-Israel-Aleppo-Daesh

  bo wyszedl przeciek do Rosji o urzyciu bomb atomowych w Syrii, stad tez tyle alarmow i cwiczen w Rosji i Moskwie od 4-7.10.16

  Lub przepowiednie o zburzeniu Damaszku

  http://www.alamongordo.com/bible-prophecy-damascus-will-be-destroyed-before-the-end-of-times/

 69. osoba prywatna said

  Wśród swoich.
  .https://www.youtube.com/watch?v=9__W7kjSJWw

 70. Boydar said

  @ GP (64)

  „Mieczy ci u mnie dostatek, ale i te dwa przyjmę” (Abaddon)

 71. Głos Prawdy said

  Prosze mi wybaczyć, czasami zapominam jak się piszy w sposób uprzejmy w języku polskim, przez Ty mogę napisać. na przykład slowo Pan z wielkiej litery dla wielu katolików na Białorusi – to skojarzenie z Panem Bogiem, więc ręka nie podnosi się czasami tak napisać w odniesieniu do człowieka, dopóki nie przyzwyczaisz się.

 72. Boydar said

  Najwyraźniej załoga onetu Gajówkę czyta uważnie; zmieniono tytuł albumu Lombroso z „twarze onetu” na „programy onetu”. Cieniasy 🙂

 73. Konrad said

  http://theusualroutine.com/2016/10/07/pentagon-stunned-thousands-chinese-troops-enter-isis-war/

  PENTAGON zaniemowil kiedy chinska armia wlaczyla sie do walki z ISIS

 74. TG said

  Dzieje Polski

  http://www.ipsb.nina.gov.pl/a/biografia/jakub-jozef-frank

 75. NICK said

  Czytam Państwa.

 76. Siggi said

  Antek jest rewelacyjny!To się nazywa Strateg i Analityk w jednym.Że nam los zesłał takiego w samą pore,ale możemy i w pory narobić przez takiego.
  —————–

  Macierewicz: Nie będziemy tolerować okupacji terytorium naszego sojusznika ukraińskiego

  Dodane przez Lipinski

  Szef MON wypowiedział się na temat realnych jego zdaniem zagrożeń podczas wizyty w litewsko-polsko-ukraińskiej brygadzie w Lublinie.

  Antoni Macierewicz zwrócił się do nowo mianowanego dowódcy wielonarodowej brygady podkreślając, że obejmuje on stanowisko, gdy jednostka jest gotowa do działania w sytuacji, gdy znajdujemy się w coraz bardziej wymagającym okresie napięcia i zagrożenia ze wschodu. Minister Obrony Narodowej wskazał: Nieomal codziennie dowiadujemy się o aktach agresji i zagrożenia, nieomal codziennie dochodzą do nas informacje o przerzucie na zachodnią granicę Federacji Rosyjskiej nowych sił, począwszy od Kaliningradu, a skończywszy na Morzu Czarnym. To musi budzić niepokój.

  CZYTAJ RÓWNIEŻ:
  Macierewicz o rzezi wołyńskiej: Źródłem jest Rosja [+VIDEO]

  Polski szef Ministerstwa Obrony wygłosił też dosyć szokującą deklarację: Trzeci rok trwa okupacja terytorium naszego sojusznika ukraińskiego. To jest sytuacja, której w Europie tolerować nie można. Żadne państwo nie ma prawa dążyć do regulowania konfliktów politycznych przez okupację terytorium innego państwa. Polska nigdy się na to nie zgodzi. Dodał również: W kwestii bezpieczeństwa nasza solidarność z państwami flanki wschodniej NATO będzie nieugięta i nigdy się nie zmieni.

  CZYTAJ WIĘCEJ:
  Ukraina: wybory pogrążą kraj w chaosie
  Hołd lenny ministra Macierewicza

  Według Macierewicza obecność amerykańskiej armii w Polsce jest najlepszym gwarantem bezpieczeństwa: Po raz pierwszy od 70 lat będziemy mogli powiedzieć, że jesteśmy bezpieczni, ale zawsze rzeczywiste bezpieczeństwo i rzeczywista pewność zależy od własnej siły, własnego wysiłku i własnej determinacji.

  kresy.pl / tvp.info
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz%2Fmacierewicz-nie-bedziemy-tolerowac-okupacji-terytorium-naszego-sojusznika-ukrainskiego

 77. Siggi said

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/134205,co-sie-dzieje-na-swiecie-08-10-2016

 78. Siggi said

  http://jeznach.neon24.pl/post/134213,czy-uda-sie-uniknac-wojny

 79. snag said

  Ważna wiadomość, bardzo ważna ,…

  Kilka grup żydowskiego wpływu w Polsce zorganizuje przyjęcie w sabbat w jednej z warszawskich restauracji w pobliżu Sejmu polsko-jezycznym zaprzedanym jew-sprawie wpływowym politykom włącznie z Anna M. Anders na czele polsko-jezycznych jew-ass-kissers która faworyzuje żydowski interes zamiast polskego, oznajmiła założycielka Jewrnalism Fundacji reprezentantka filii w Kraków branch of TSKZ, Klaudia Klimek – Podczas kolacji tematem rozmów będzie ‚wykład’ na temat polsko żydowskich stosunków w przeszłości, sprawa REPARACJI (a jakże) i relacja mediów w stosunku do Izraela ,…

  Tego Jonny Daniels z From the Depths Holocaust ktoś w końcu przetrąci czy ja mam się nim zająć ?

  W tytule jest błąd … zamiast Poles (Polakow) jest pols, co znaczy kołków

  Trzymajcie się za kieszeń ,…

  Polish Jews to treat 12 senior pols to Shabbat dinner in Warsaw
  ————————————————————————————————————————–
  http://www.jta.org/2016/10/07/news-opinion/world/polish-jews-to-treat-12-senior-pols-to-shabbat-dinner-in-warsaw

 80. re1truth2 said

  Re 74
  To wszystko wina Boydara. Tam się zawsze zaczyna.
  1. Unia Lubelska.
  2. ‚rząd lubelski’.
  3. LitPolUkr.
  et cetera…

 81. osoba prywatna said

  WAŻNE! JAK PRZETRWAĆ W WARUNKACH APOKALIPTYCZNYCH. Zastosowanie ziół dla zdrowia, leczenia i spożycia.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wazne-przetrwac-warunkach-apokaliptycznych-zastosowanie-ziol-dla-zdrowia-leczenia-spozycia-video-2016-10

 82. NICK said

  Muzyka, muzyka.
  Obrazy są tłem.

 83. osoba prywatna said

  Wpływ aluminium ze szczepionek na ludzi – napisy PL
  .https://www.youtube.com/watch?v=uElac8E6yuA

 84. osoba prywatna said

  Łukaszenka: w wojnie z Zachodem będziemy umierać za Rosję! Dajcie nam Iskandery!
  http://reporters.pl/2691/lukaszenka-w-wojnie-z-zachodem-bedziemy-umierac-za-rosje-dajcie-nam-iskandery/

 85. Boydar said

  Re; (77)

  buuuuuuuuuuuuuuuu ……

 86. Siggi said

  Lp.79 NICK

  Super,dzięki .

 87. Siggi said

  http://ciekawostkihistoryczne.pl/2016/10/07/japonscy-doktorzy-mengele-bestie-o-stokroc-gorsze-od-hitlerowcow/

 88. Boydar said

  Zgadza się, super !!!

 89. Carlos said

  tego Wildsteina nie da rady sluchac bez bluzgow

 90. antek.wariat said

  „Teraz, po zwycięstwie epoki republik i w początkach ery mas nie do pomyślenia jest, by demokracja miała polegać na tym, że niewielka grupa posłów reprezentuje szerokie masy. Jest to przestarzała teoria, zdezaktualizowana przez własne doświadczenia. Władza bowiem powinna w pełni należeć do ludu. Najokrutniejsze dyktatury, jakie znał świat, powstały w warunkach systemu parlamentarnego.”

  ~płk. Mu’ammar al-Kaddafi

 91. osoba prywatna said

  Putin o Donaldzie Trumpie i wyborach prezydenckich w USA [Polskie napisy]
  .https://www.youtube.com/watch?v=RpNgYhnJ4Rk

 92. Maćko said

  84 Siggi – ciekawe, czy wyniki tych badan Japonczyków nad wiezniami tez zostaly przeslane do uniwersytetów w GB i w US jak te „doktora” Mengele? Amerykanie je wykorzystali, jak widac…

 93. Maćko said

  87. Antek – kto przekonal Libie i Argelie aby zlikwidowaly budzet obronny? Dwa lata przed atakiem na te kraje.
  Z podobnych pytan – jak to sie stalo, ze oddzialy Afgańskich mudżahedinów powstaly pól roku przed atakiem sowietów?

 94. Yah said

  (…) Nowoczesna zachodnia cywilizacja objawiła się na scenie historii nagle i w tajemny sposób przejęła całkowitą kontrolę nad historią. Używając swojej przemożnej siły, wysłała swoje armie na całą ziemię i za pomocą zakrwawionego miecza ciemiężca wprowadził swój porządek, oparty na niczym nieograniczonym ucisku. Kiedy to zrobili, to zajęli dla żydów Ziemię Świętą, obalając Imperium Osmańskie. (…)

  (…) Moja odpowiedź na tę praktykę: można zabić człowieka, ale nie można zabić prawdy. A my nie boimy się śmierci, mogą zabić tylu, ilu chcą, ale nie zdołają zabić prawdy. Ta prawda jeszcze ich nawiedzi i wiemy, kiedy to się stanie. Prawda nadejdzie w świetlistym blasku. Dwa ludy oczekują tego dnia nadejścia prawdy, te dwa ludy teraz zbliżają się do siebie i tego nie można zatrzymać. Te ludy to muzułmanie i prawosławni chrześcijanie. Putin jest prawosławnym chrześcijaninem.

  A może Wiktoria Wiedeńska to był największy błąd Polski. Przecież dzięki temu zwycięstwu powstał zgniły Zachód. Może za to ponosimy do dziś dzień karę. Prawosławie przetrwało okupację turecką na Bałkanach, a chrześcijaństwo na Zachodzie …..

  Po ponad trzystu latach powraca co samo tylko, że tu gdzie mogłaby stać Polska stoi Rosja. A Zachód …..Zachód to dzieło szatana i musi zniknąć. Mógł zniknąć wcześniej – byłaby by polska, nie byłoby wszechogarniającego zła.

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/134205,co-sie-dzieje-na-swiecie-08-10-2016

 95. Putinistka said

  Kiedy recenzja „Wołynia” na marucha? Ja byłam i czekam na reakcje tutaj piszących 😉 pozdrawiam!

 96. osoba prywatna said

  60 niesamowitych historycznych zdjęć.
  .https://www.youtube.com/watch?v=57NXJd3tJ7M

 97. http://historia.wp.pl/title,Philip-Steele-Mieszko-I-nawrocil-sie-z-powodow-religijnych-a-nie-politycznych,wid,18534235,wiadomosc.html//

  Ile ten gnojek amerykański przywiózł pieniędzy, żeby wypisywać takie bzdury?
  Ad. 31: CHRZEST POLSKI W ROKU 966 BYŁ TYLKO KAPITULACJĄ PRZED CESARZEM//. IDIJOTA Indiana Jones zawiózł do Izraela kilka milionów dolców swego ojca za grunt podmiejski, które przepuścił na szukiwanie Skarbu Świątyni.
  Gdyby miast wygadywać w Oświęcimiu bzdury o Rozstrzeliwaniu Antysemitów przyjechał do Wrocławia to byśmy wytłumaczyli mu, że Skarb Świątyni ODZYSKALI Asyryjczycy a on zostałby Miliarderem jako plenipotent Hipoteki Rzymu za Złoto Afryki, które Mojżesz wywiózł na okrętach z Suezu i ukrył w Eliacie, skąd poszło do banków aleksandryjskich, które sfinansowały zań Hipotekę Rzymu, którą UZNAŁ Wespazjan.

 98. osoba prywatna said

  Gej zgwałcił… włamywaczy
  http://niezalezna.pl/87229-gej-zgwalcil-wlamywaczy

 99. Siggi said

  Ta gazeta była organem KC i Kadara Jonasa I Sekretarza KC WPR,tj tytuł: „Nepszabadsag”.Bardziej do „Trybuny Ludu” niż do „Wy-bredziny…”
  Wydawca Mediaworks poinformował, że pracownicy zostali zwolnieni z obowiązku

  http://andrzej111.salon24.pl/731018,dzis-padl-wegierski-odpowiednik-wyborczej-czekamy-na-powtorke-w-warszawie

 100. Piskorz said

  re 81 Z tej strony..”

  Co więcej – zgodnie z miejscową opinią, psie mięso jest tym smaczniejsze, im bardziej zwierzę będzie przed śmiercią torturowane. Zwykłe bicie należy do „standardu”, ale niektórzy rzeźnicy stosują o wiele bardziej okrutne metody, na przykład opalanie żywcem..” A OTO CHIŃSKA STARODAWNA KULTURA..!!

 101. SAP said

  Wracaja stare tańce.
  Oberek

 102. Zbigniew Jacniacki said

  https://web.facebook.com/photo.php?fbid=1250752504985643&set=oa.463761443830732&type=3

  „””….Czy nasze oczy zawsze widziały prawdę, że słońce jest blisko ?
  Spójrz na kąt padania promieni słonecznych! Jeśli słońce byłoby odległe o 93 milionów kilometrów, to wszystkie te promienie byłyby proste i równolegle (a nie tylko te, które są bezpośrednio pod słońcem). Ale nie są. Jeśli zmierzysz kąt padania promieni słońca, to jest ono tylko około 3,000 km nad ziemią (tak samo księżyc) , słońce ma średnicę 32 km (tak samo księżyc). Nasa zawsze mówi Ci co masz myśleć…”””

  A TY co o tym sądzisz???

  Zdjęcie użytkownika Donald J. Potts.
  ‎Donald J. Potts‎ do Sergeant Major’s Truther Info
  7 październik o 23:37
  OUR EYES HAVE ALWAYS SEEN THE TRUTH THAT THE SUN IS CLOSE

 103. Miet said

  Re.99
  No tak , Panie Jacniacki – czy ta Ziemia jest okrągła, kiedy widać, że jest płaska?

 104. sarto said

  Jean-Joseph Surin

  Triumf Boskiej Miłości nad mocami piekła

  Rozdział VI, Appendix II.

  Rozmowa z demonem o rzeczach duchowych.

  (5)

  W jaki sposób demony prowadzą do grzechu ; o upadku doskonałych ; udręki piekła.

  Pewnego razu zapytałem się demona, co najbardziej trzyma człowieka przywiązanego do stworzeń.

  „Przyjemność zmysłów”, odrzekł. „Porządek w jakim usiłujemy oddalić go od cnoty jest, opiera się na tym, by zapomniał o Bogu. Mocno staramy się, by utrzymać go w tym zapomnieniu. Ażeby to osiągnąć sprawiamy, iż przykładają wiele troski i niepewności do dóbr tego świata. Staramy się także, by drogi zbawienia wydawały mu się trudne i cierniste. Tak człowiek zapominając o Bogu tak bardzo miłości godnym, pośród trosk tego świata, w które jest zaangażowany, a obdarzony sercem, które nie może obejść się bez miłowania, jest przez nas inspirowany do miłości rzeczy stworzonych. W ten sposób dusza jego nie mając już żadnej pamiątki o Bogu, a będąc przywiązana do stworzenia, my wówczas sprawiamy w niej wszystko, co tylko chcemy. Dlatego łatwo dajamy człowiekowi miłość zaszczytów, wygody i przyjemności tego życia, i kierujemy go do przepaści grzechu.”

  Zapytałem go jeszcze, czy w piekle są specjalne kary dla dusz, które skosztowawszy Boga w ćwiczeniu Boskiej miłości[1] i kontemplacji[2].

  „Tak”, odpowiedział, „mamy dusze, w naszych mrocznych lochach, które zakosztowały Boga w modlitwie zjednoczenia (l’oraison d’union)[3] oraz w stanie unii mistycznej (l’état de la vie unitive)[4], ale mamy ich bardzo niewiele. Ponieważ te wielkie dusze doświadczone w drogach chrześcijańskiej doskonałości, nie dają się wziąć z zaskoczenia, ale przez ukrytą próżność, która wślizguje się do ich serc i je całkowicie zaślepia, tak iż pogardzając innymi, w końcu same wpadają w grzech. Nie brakuje nas przy śmierci sług Bożych, by ich jeszcze pochwycić, jeśli tylko możemy, właśnie przez tę próżność. Jeśli osiągamy celu, wtedy mają w piekle (własnego) demona, który przypomina im o wszystkich chwilach kosztowania Boga i względy, które otrzymali, by utrzymać w nich robaka, który ich zżera (od środka [przyp. tł.]).

  Kiedy dusza jest nam oddana przy wyjściu z ciała, znamy wszystkie powody jej potępienia, co jest nam niezbędne, ponieważ jesteśmy wykonawcami jej wyroku, by móc dotkliwie wycisnąć na niej na żywo i na zawsze to, co tylko najbardziej może zwiększyć jej cierpienie. Przedstawiamy jej wszystkie łaski jakimi Bóg ją uprzedził, wszystkie okazje, których zaniedbała, względy jakie jej okazał; do każdej zaś rzeczy przypominanej, stosujemy karę, i obciążamy ją udrękami.

  Mamy nawet dusze, które widziały Boga w Jego człowieczeństwie, i przedstawiamy im to tak wielkie piękno na zawsze dla nich utracone. Mają one wtedy wrażenia silniejsze niż podczas ich ziemskiego życia, co powoduje u nich więcej bólu i goryczy niż wszystki udręki piekła.”

 105. Bronisław said

  Re: 72. Szanowny Panie TG!

  Wyrażam Panu wielką wdzięczność za przypomnienie problemu Frankizmu, który („chyba”) – jak jestem przekonany – do dzisiaj jest dla Naszego Narodu i Państwa zniewalającym brzemieniem, a z którym i obecnie szczególnie sobie nie poradziliśmy, i właśnie przez to Frankistom bez większych trudności udało się z Nas Dumnych Polaków tak „chamsko” upodlić oraz uczynić swoimi niemal, bezwolnymi posługaczami?!!!
  Na temat wpływu myśli Jakuba Franka, na filozofię oraz działanie Adama Mickiewicza oraz Jana Pawła II, znakomita analiza zawarta jest w eseju rektora Seminarium Duchownego Bractwa Świętego Piusa X pod Rzymem: „KAROL, ADAM, JAKUB, KS. FRANCESCO RICOSSA”!!! Nie mam wątpliwości, ze dopóki, nie zrozumiemy problemu opętania Naszego Narodu przez Frankistów (od 1759 roku), dopóty nie mamy szans na Suwerenność!!! Obecnie Jesteśmy tak oplątani tą szatańską „ośmiornicą”, że „chyba” tylko Jezus Chrystus – Król Polski i Jego Matka Maryja – Królowa Polski są w mocy poprowadzić Nasz Polski Naród ku moralnemu i politycznemu wyzwoleniu!!! Łączę pozdrowienia!

  Króluj Nam Chryste!!!

 106. snag said

  Adoratorzy gitary ,…

  Cos dla duszy na weekend ,…

 107. Siggi said

  Czołowy ukraiński dziennik: Poroszenko jest bardziej niebezpieczny niż Janukowycz
  Poroszenko jest faktycznie bardziej niebezpieczny niż Janukowycz. Stosuje pseudo-patriotyczną retorykę, by atakować swych oponentów i umacniać władzę, szerząc fałszywą ideę, że ktokolwiek krytykuje prezydenta czasu wojny, pracuje dla wroga Ukrainy, Rosji – pisze ukraiński dziennik „The Kyiv Post”.
  W swoim edytorialu, znany ukraiński angielskojęzyczny dziennik “The Kyiv Post” rozpoczął serię poświęconą oligarchom. Pierwszą część poświęcono „najpotężniejszemu członkowi tego elitarnego klubu” na Ukrainie – urzędującemu prezydentowi Petrowi Poroszence.

  – W oczywisty sposób Poroszenko jest bardziej subtelny, elastyczny i inteligentny niż Wiktor Janukowycz, jego nieuczony, sztywny i beznadziejnie skorumpowany poprzednik. I w przeciwieństwie do Janukowycza, jest bardziej podatny na naciski ze strony Zachodu i społeczeństwa obywatelskiego i jak dotąd nie udało mu się zbudować autorytarnego reżimu. Jednak zarazem, jest on faktycznie bardziej niebezpieczny niż Janukowycz – pisze gazeta.

  Artykuł zarzuca byłemu prezydentowi, że był “kleptokratą ze skłonnościami dyktatorskimi” i „złodziejaszkiem” okradającym Ukrainę. Z kolei odnośnie Poroszenki zwrócono uwagę, że ma on „znacznie lepszy PR”, a także lepiej udaje kogoś, kim w istocie nie jest.

  – Poprzez przyjęcie zachodniego stylu, reformistycznej retoryki i wyznaczenie paru reformatorów na stanowiska państwowe, Poroszenko stworzył zasłonę dymną, osłaniającą jego prawdziwe intencje – pisze gazeta. – Zdołał oszukać Zachód, by dawał mu pomoc finansową i obiecywał zniesienie wiz z UE. Jednocześnie, jego kumple niszczą dokładnie te same reformy, którymi on chwali się przed Zachodem, samemu monopolizując władzę.

  Przeczytaj: Ukraińskie media: ludzie Poroszenki przejmują kontrolę nad znanymi stacjami telewizyjnymi

  – Janukowycz przynajmniej nigdy nie miał tyle tupetu, żeby robić z siebie patriotę. Poroszenko stosuje pseudo-patriotyczną retorykę, by atakować swoich oponentów i umacniać swą władzę, szerząc fałszywą ideę, że ktokolwiek krytykuje prezydenta czasu wojny, pracuje dla wroga Ukrainy, Rosji – podkreśla The Kyiv Post.

  Gazeta pisze, że sojusznicy Poroszenki dyskredytują jego krytyków uruchamiając świetnie zorganizowane kampanie, oczerniając ich i przedstawiając jako niepatriotycznych lub skorumpowanych. Jednocześnie sam prezydent Ukrainy „ukręcił” skandal ws. swojej firmy offshore na Wyspach Dziewiczych, niszcząc dziennikarzy którzy go ujawnili. Odwracał również uwagę od rzekomej korupcji, w którą mieli być zamieszani jego sojusznicy, poprzez krytykę polityków nastawionych na reformy.

  – To dlatego Poroszenko stanowi zagrożenie: sprytny przeciwnik reform jest bardziej niebezpieczny niż głupi. Jedyną drogą walki z takim wrogiem jest pokazanie, że blefuje. I to będziemy robić – podsumowuje gazeta.

  kyivpost.com / Kresy.pl
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz%2Fczolowy-ukrainski-dziennik-poroszenko-jest-bardziej-niebezpieczny-niz-janukowycz-2

 108. Siggi said

  http://reporters.pl/2668/karaiby-zamienione-w-ruine-powietrzny-kataklizm-niesie-zaglade-nad-usa-uciekajcie-on-was-zabije/

 109. Boydar said

  „… Matthew przybiera na sile. Obecnie ma prędkość 260 km/h i jest silniejszy niż Katrina, która zniszczyła w 2005 r. Nowy Orlean …”

  A ostrzegał ratownik, nie wqurwiać Rekina !!!

 110. snag said

  Senor Boydar ,…

  New Orlean zniszczyla ludzka glupota spowodowana lekcewazeniem zalecen fachowcow – 85 % miasta jest ponizej poziomu morza, puscil wal przeciw-powodziowy reszta jest historia. Jalmuzna dla zio-grajdolka jest priorytetem, zaniedbana infrastruktura moze poczekac ,…

 111. La Reine Toronto said

  .https://www.youtube.com/watch?v=C9vN5M-YDmo

 112. Ad. 64:
  Tajny Raport Fukushimy jest PORAŻAJĄCY. Pomimo, że zapoznało się z nim tylko KILKU niemieckich polityków to Zdezawuował on debatę w Bundestagu w/s Strategii Energetycznej na rzecz Energii Odnawialnej, która WISI na Kieszeni Podatnika. Arbitralną Decyzję w tej sprawie podjęła Kanclerz Merkel nie dopuszczając Tajnego Raportu na wokandę Bundestagu. Wniosek Tajnego Raportu ma być , że FUKUSHIMA OTRUŁA PACYFIK, co stwierdza Głos Prawdy.
  Sprawy Fukushimy nie zrozumiemy bez pyskówki w Parlamncie Japońskim: Opozycja DLACZEGO NIE WYŁĄCZONO REAKTORÓW? Rzecznik RZĄD OBAWIAŁ SIĘ PANIKI W TOKIO I DZIKIEJ EWAKUACJI, A POZA TYM ARMIA OBIECAŁA DOSTARCZYĆ REAKTORY PRZENOŚNE. Opozycja I DOSTARCZYŁA? Rzecznik TAK, ALE OKAZAŁY SIĘ NIESTOSOWNE.
  Jest to Oskarżenie Rokefelera o OTRUCIE PACYFIKU. W roku 1977 Jane Fonda odmówiła przyjazdu do Wrocławia wyznaczając na zastępstwo Urszulę Sipińską, ale występ Nacjonalistki w ŚLĄSKU Przestraszył Władzę. Wobec tego Sipińską zaprosiła wrocławska TOSHIBA przy Mazowieckiej, ale ze względu na rozmiar sali możliwe to było Za Zaproszeniami. Władza przerażona tym, że zaproszenie dostanę ja zgodziła się udostępnić SĄSIEDNIĄ salę Związków Zawodowych – największą na Dolnym Śląsku po VRATISLAWII – jeśli występ będzie Bez Zaproszeń, co się stało.
  W czasie tego Koncertu za ścianą u Toshiby KOR sprzedał mój minireaktor URSZULA SIPIŃSKA Japończykom i Amerykanom, za co tylko Amerykanie zapłacili 10 miliardów dolarów, i stąd właśnie japońskie Reaktory Przenośne. Amerykanie natomiast ZASTĄPILI minireaktor USi superreaktorem ROCKEFELLER, który WYBUCHŁ w Fukushimie.

 113. Macko said

  104. Bzdety. Silna burza. Sila burzy opada.

 114. Macko said

  Szanowni Adminowie,

  Bardzo prosze o udzielenie nagany Boydarowi i Nickowi za systematyczne naśmiewanie sie z pojawiajacych sie na Gajówce komentatorów, za szykanowanie obecnych, za wprowadzania atmosfery sprzecznej z celem Gajówki, oraz za zachowanie sie niegodne Chrześcijanina.

  Z powazaniem
  Maćko

  ——
  Oni to jak kot Maine Coon.
  Patrzy spode łba, jakoś tak krzywo i wrednie… a jest w gruncie rzeczy szalenie łagodnym i przyjaznym zwierzakiem.
  Admin

 115. Siggi said

  Strategiczny Antek o … skrobaniu w sejmie.

  http://trybeus.neon24.pl/post/134227,antonio-wyjasnia-dlaczego-pis-storpedowal-stop-aborcji

 116. Łukasz Wilkowicz, Chcemy drugiej Tesli? SZYKUJMY MILIARDY – Z werwą wystartowaliśmy z programem elektromobilniści, który w mniej niż 10 lat ma nam dać milion aut na prąd. Ministerstwo Energii przygotowało program powstanie spółki firm energetycznych, która miałaby zaprojektować prototyp samochodu na prąd. „Drugi Tesla w Polsce? Czemu nie”-mówi prezes Tauronu Remigiusz Nowakowski. W takim razie przyjrzyjmy się Tesli nr 1; Dziennik Gazeta Prawna, 7-9 X 2016, s. A26.

  Premier Mazowiecki obiecuje Druga Teslę. Przed PIERWSZĄ Teslą publicyści zajmujący się Technika i Ekologią zwrócili się do polskich Fizyków Teoretycznych w sprawie onej TESLI jako Amerykańskiego Cuda na Kiju, na co Fizycy odpowiedzieli: NIGDY NIE BĘDZIE SAMOCHODÓW NA PRĄD. Samochód na prąd jest bowiem ABSURDEM. Prąd nie jest Źródłem energii tylko jej NOŚNIKIEM – jak Wodór – a ponieważ samochód Elektryczny jest bardziej UCIĄŻLIWY dla środowiska – chociaż Nie Smrodzi – i znacznie Droższy to jest to filozofia Zająca, który twierdzi, że Autostrady są DO UCIEKANIA PRZED SAMOCHODAMI.
  Według tego Autostradowego Zapierdalacza to przed przystąpieniem do Drugiej Tesli powinniśmy przygotować Kilka Miliardów Złotych, bo Straty będą z pewnością Większe niż przy Pierwszej.
  Za właściciela Tesli uchodzi Prezydencka familia Bushów, a to dlatego, że Tesla poprosił UJ o przysłanie mu Zdolnego Asystenta więc wysłano JURKA, Buscha, który obiecał pięknej krakowiance – jak można była sądzić z urody starszej pani w Parku Południowym – zabrać ją do USA. Tego jednak Nie Zabrał tylko ZAMORDOWAŁ Teslę. Praktykujący katolik Otto Skorzeny wyznał na Łożu Śmieci przed hiszpańskimi hierarchami duchownymi i bonzami Falangi, że to NIE ON zamordował Teslę tylko Generał Abwehry Gehlen i asystent Tesli George Bush, późniejszy zabójca Prezydenta Kennedy’ego i 41 Prezydent USA, wręczając Przytomnym Dokumentację Fotograficzną: http://www.wandaluzja.com/?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski//.
  Na zakończenie ŁK cytuje autorytet techniczny: URUCHAMIANIE FABRYKI SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH TO IDIOTYZM DO KWADRATU – w co wsadził głowę Premier Morawiecki. Ja dodam, że Kurwy Kalifornijskie wyobrażały sobie, że będą Rządzić Światem moim VDTW Monte Christo. WYGRAŁY więc II wybory prezydenckie dla George Busha-Juniora za Obietnicę zniesienia Przywilejów Ekologicznych Kalifornii, bo WÓWCZAS Kalifornia miała być Skazana na VDTW.
  Bush-Junior tak faktycznie zrobił, ale wprowadził w Kalifornii ZEROEMISYJNOŚĆ, co Wyeliminowało VDTW, który redukował toksyczną Emisyjność o 80%, co SKAZAŁO Kalifornię na trakcję Elektryczną – uciążliwszą dla środowiska od Spalinowej i z Dopłatą przez KAŻDEGO Amerykanina 1.500 $ rocznie. To było po RZEZI finansów amerykańskich przez Kanadyjsko-Kalifornijski System Energetyki Wodorowej Flicka na skutek OTRUCIA Kowalskiego u Urszuli Sipińskiej.

 117. Asyria said

  https://adnovumteam.wordpress.com/2016/10/06/06-10-2016-syria-373-dzien-sprzatania-swiata/
  Trzeba przypomnieć, że terroryści przetrzymują jako zakładników i żywe tarcze setki rodzin. Rozstrzeliwują tych którzy próbują uciekać.
  Czeski poseł Paweł Kowaczek wzywa Zachód do przerwania gry w żandarma świata i do zaprzestania mieszania się do spraw krajów i narodów które same chcą stanowić w jakim systemie politycznym mają żyć.
  Pan Szojgu podsumował rok działań Federacji w Syrii, a generał Konaszenkow przypomniał „partnerom” o promieniu działania systemów S-300 i S-400. Pan generał podkreślił iż te systemy „nie mają czasu na zastanawianie się do kogo należy lecąca rakieta” i jak to wszystko zadziała – nie będzie możliwości i czasu na skorzystanie ze specjalnej linii łączności.
  Ministerstwo Obrony Federacji „dopuszcza możliwość” ataku amerykańskiego na armię syryjską. Przypomniano też w jakie systemy obrony przeciwlotniczej wyposażona jest Syria.

  Amerykańska generalicja niecierpliwie czeka na rozkaz do ataku <==============

  AFGANISTAN
  Talibowie zajęli większą część Kunduz, choć są sprzeczne informacje na ten temat. Mówią, że „dziś zajęliśmy Kunduz a jutro zdobędziemy Waszyngton”

  Kalifat Europa
  Bundeswehra zamówiła parę lat temu 53 sztuki transportowych Airbusów A-400 dla swych sił powietrznych. Bez przetargu bo próby przetargowe w cuglach wygrywał ukraiński AN-70. teraz się okazuje ze wycofują się z kontraktu bo samolot jest nieprzydatny i kupują pilnie stare amerykańskie Herkulesy.

  ”Hegemonia”
  W USA zatrzymano „drugiego Snowden’a”
  98 thoughts on “06.10.2016 – Syria: 373 dzień sprzątania świata…” – też ciekawe wypowiedzi

  Pozdrowienia

 118. Boydar said

  Ty zając to śrutu czasem nie chcesz ?

 119. http://historia.wp.pl/title,Czy-Mieszko-I-mial-brata-Prokuja,wid,18498317,wiadomosc.html

  ~lanca_ster 2016-09-11 (16:37)
  Według latopisów ruskich żona kniazia Igora (syn Ruryka) o imieniu Olga (córka Olega Wieszcza, późniejsza św. Helena) wracając z Bizancjum, gdzie się ochrzciła, wstąpiła do grodu Iskorostień. Stamtąd wyjechała do Kijowa jako ciężarna z kniaziem Świętosławem (syn księcia Polski Siemomysła i trzeci brat Mieszka I) Oficjalnie uznano, że Ologa była ciężarna z mężem Igorem (zabity przed ponad rokiem w wyprawie przeciwko Iskorostieniowi) Twierdzono, że ciąża „spała” czekając na chrzest, który ją pobudził do rozwoju. Można przeczytać w opowieści z cyklu Szlak Piastów pt. Wschód. (Igor był taki sam jak nasz Krzywousty – błędny rucerz a la Don Kichot) zob, Słowo o pułku kniazie Igora
  odpowiedz

  ~racjonalista 2016-09-14 (11:40)
  A skąd się by ów Świętosław, rzekomy piastowicz miałby wziąć w Iskorosteniu
  odpowiedz
  ~Slabuu 2016-09-15 (23:36)
  @racjonalista ^ To była Świętosława, po polsku Biała
  *****
  Olga wydała Ucztę, na której OTRUŁA miodem pitnym 5 tysięcy Przednich Obywateli Iskanderu-Malinia. Ponieważ nie chciano jej wpuścić do Kijowa to wezwała Siemomysła, ojca Mieszka I, który ją wykopulował i osadził SIŁĄ na tronie kijowskim, z czego urodziła Światosława. Po bitwie nad Regnicą w 955 r. uznała protektorat czeski.
  Uważam, że Olga jest godna miana Babki Unii Europejskiej, jak Królowa Ryksa i Lady Makbet,

 120. antek.wariat said

  Dziś przypada 49 rocznica śmierci jednego z najwspanialszych ludzi, jacy chodzili po ziemi, 9 października 1967 odszedł wielki bohater i rewolucjonista, Commandante Ernesto ‚Che’ Guevara.

 121. Boydar said

  Panie Antek, zapomniał Pan smajla dolepić; tu czasem młode osoby zaglądają.

 122. antek.wariat said

  Cześć, jestem Stefan z kolegami.
  Do tej pory robiliśmy w dziesięciu milionach partyjek, nasze ostatnie koryto czyli niejakie „PełO” właśnie się syPnełO, więc zmuszeni jesteśmy po raz miliardowy zmienić szyld aby móc nadal, jakże wygodnie, żyć na Twój koszt. Dowaliliśmy nową, jakże wypasioną, nazwą „Europejscy Demokraci” i mamy nadzieję, że znowu, przy okazji kolejnych wyborów, motłoch się nabierze, zagłosują na nas i będziemy mogli kolejne cztery lata żreć z państwowego koryta. Ogólnie nasz program wyborczy jest dość prosty, jeszcze tłumaczymy go z niemieckiego bo przed chwilą przyszedł ale ogólnie wszystko po staremu czyli „banderowcy dobrzy, uchodźcy dobrzy, Berlin dobry, Putin zły”. Zagłosujesz na nas, co nie?

  wideo -> https://www.youtube.com/watch?v=fMHbIUKb1Lw

 123. antek.wariat said

 124. antek.wariat said

  Na całym świecie, z małym wyjątkiem, Władimir Władimirowicz Putin jest symbolem prawdziwego przywódcy i wielkiego człowieka, co najlepsze, jest Słowianinem i bardzo często to podkreśla, sławiąc naszą nację.

 125. antek.wariat said

 126. antek.wariat said

 127. Boydar said

  Pani Antek, powtórnie zmuszony jestem zwrócić Panu uwagę; Wowoczka spod (116) nie może wyglądać jak młody kozojebca. I autor demota dobrze o tym wiedział, a Pan nie zauważył ?

 128. antek.wariat said

  Biblia ostrzega przed tzw „Gwiazdą Dawida” czyli heksagramem

  czytaj http://detektywprawdy.pl/2016/10/05/biblia-ostrzega-przed-tzw-gwiazda-dawida-czyli-heksagramem-szokujacy-wers-z-dziejow/

 129. antek.wariat said

 130. antek.wariat said

  120@Boydar
  jesteś idiotą to pewne 🙂

  Pewne to to wcale nie jest.
  Admin

 131. tosiek said

  List poseł Anny Sobeckiej do Antoniego Macierewicza:

  Szanowny Panie Ministrze!

  6 października br. to dzień, który niechlubnie zapisze się na kartach historii Polski jako ten, w którym zaprzepaszczono szansę obrony najbardziej bezbronnych, polskich nienarodzonych dzieci.

  Co więcej, w tym kompromitującym dla Pana Ministra i części moich kolegów dniu nie skorzystał Pan Minister z prawa do milczenia. Wręcz przeciwnie. W cotygodniowym felietonie dla Telewizji Trwam próbował Pan Minister wybielić się, a nawet obrócił to haniebne wydarzenie w sukces. Imputował Pan Minister, że popieranie projektu zakazującego aborcji jest opowiedzeniem się przeciwko ochronie życia poczętego.

  Do tej pory starałam się nie zabierać głosu w tej sprawie i nie krytykować osób, którym zabrakło odwagi, aby poprzeć ten projekt ustawy i opowiedzieć się za życiem, ale słowa Pana Ministra przelały czarę goryczy.

  Wypowiedź Pana Ministra jest nie tylko niegodziwa i kłamliwa, ale to także policzek w twarz wymierzony blisko pół miliona obywatelom, którzy podpisali się pod projektem ustawy. Swoją wypowiedzią zlekceważył Pan Minister ponad 200 tys. osób, które szły w Marszach dla Życia, oraz kilkudziesięciu parlamentarzystów, którzy bronili nienarodzonych dzieci.

  Z niedowierzaniem obejrzałam felieton Pana Ministra i zastanawiam się, czy jest jeszcze sens naszej wspólnej pracy w jednym klubie poselskim. Mając na uwadze powyższe, w imieniu tych wszystkich osób, które zaangażowały się w ochronę życia poczętego, oczekuję publicznych przeprosin od Pana Ministra.

  Z poważaniem

  Anna Sobecka

  Chociaż większość parlamentarzystów opowiedziała się w czwartek przeciw życiu, to pośród posłów znalazły się również osoby mające odwagę powiedzieć swoim politycznym pryncypałom NIE. Oto nazwiska posłów głosujących ZA ŻYCIEM.

  32 posłów z PiS
  ABRAMOWICZ ADAM
  BOROWIEC AGATA
  BUBULA BARBARA
  BUCZAK WOJCIECH
  DUDA ELŻBIETA
  DZIEDZICZAK JAN
  DZIUK BARBARA
  GLENC TERESA
  GŁĘBOCKI KONRAD

  GOŁOJUCH KAZIMIERZ
  GOSIEWSKI JERZY
  KALETA PIOTR
  KRYNICKA BERNADETA
  LATOSIŃSKI BOGDAN
  LISIECKI PAWEŁ
  MAŁECKI JERZY
  MIAZGA MIECZYSŁAW
  OLSZÓWKA PIOTR
  OŁDAKOWSKI ADAM
  PIĘTA STANISŁAW
  POLAK MAREK
  RZEPECKI ŁUKASZ
  SIARKA EDWARD
  SOBECKA ANNA ELŻBIETA
  SOBOŃ ARTUR
  STRZAŁKOWSKI STEFAN
  SZCZYPIŃSKA JOLANTA
  SZYDEŁKO HALINA
  UŚCIŃSKI PIOTR
  WOJCIECHOWSKI GRZEGORZ
  WOŹNIAK TADEUSZ
  ŻALEK JACEK
  15 posłów z Kukiz’15
  ANDRUSZKIEWICZ ADAM
  BŁEŃSKA MAGDALENA
  BOROWSKA ELŻBIETA
  BRYNKUS JÓZEF
  CHRUSZCZ SYLWESTER
  JÓZWIAK BARTOSZ
  KULESZA JAKUB
  MORDAK ROBERT
  PORWICH JAROSŁAW
  ROMECKI STEFAN
  RZYMKOWSKI TOMASZ
  SACHAJKO JAROSŁAW
  SIARKOWSKA ANNA MARIA
  WILK JACEK
  WÓJCIKOWSKI RAFAŁ

  8 posłów z PSL

  BASZKO MIECZYSŁAW KAZIMIERZ
  KASPRZAK MIECZYSŁAW
  KŁOPOTEK EUGENIUSZ
  ŁOPATA JAN
  MALISZEWSKI MIROSŁAW
  SAWICKI MAREK
  SOSNOWSKI ZBIGNIEW
  TOKARSKA GENOWEFA

  1 poseł z WiS
  ZYSKA IRENEUSZ

  2 posłów niezrzeszonych
  KLAWITER JAN
  WINNICKI ROBERT

  MWł

  Za: http://www.pch24.pl/tym-poslom-wystarczylo-odwagi–aby-stanac-w-obronie-zycia–nazwiska-,46475,i.html

  Większośc parlamentarna opowiedziała się za odrzuceniem obywatelskiego projektu „Stop aborcji”. Prezentujemy listę posłów, którzy zagłosowali przeciwko życiu.

  186 z PiS:
  ADAMCZYK ANDRZEJ
  ANDZEL WALDEMAR
  ARCISZEWSKA-MIELEWCZYK DOROTA
  ARDANOWSKI JAN KRZYSZTOF
  ARENT IWONA
  AST MAREK
  BABALSKI ZBIGNIEW
  BABIARZ PIOTR ŁUKASZ

  BABINETZ PIOTR
  BARTOSIK RYSZARD
  BĄK DARIUSZ
  BERNACKI WŁODZIMIERZ
  BIERNAT ZBIGNIEW
  BŁASZCZAK MARIUSZ
  BOGUCKI JACEK
  BOROWIAK JOANNA
  BOROWIEC AGATA pr.
  BORYS-SZOPA BOŻENA
  BRUDZIŃSKI JOACHIM
  BUDA WALDEMAR
  BURZYŃSKA LIDIA
  CHMIELOWIEC ZBIGNIEW
  CICHOLSKA ANNA
  CIEŚLAK MICHAŁ
  CYMAŃSKI TADEUSZ
  CZABAŃSKI KRZYSZTOF
  CZARNECKI PRZEMYSŁAW
  CZARNECKI WITOLD
  CZARTORYSKI ARKADIUSZ
  CZECH ANNA
  CZERWIŃSKA ANITA
  CZOCHARA KATARZYNA
  DOBRZYŃSKI LESZEK
  DOLATA ZBIGNIEW
  DUDA ANTONI
  DUDA JAN
  DUSZEK MARCIN
  DWORCZYK MICHAŁ
  DZIUBA TADEUSZ
  FALFUS JACEK
  FILIPIAK EWA
  GALEMBA LESZEK
  GAWRON ANDRZEJ
  GIŻYŃSKI SZYMON
  GLIŃSKI PIOTR
  GŁUCHOWSKI KRZYSZTOF
  GONCIARZ JAROSŁAW
  GOWIN JAROSŁAW
  GÓRSKI MAREK
  GWIAZDOWSKI KAZIMIERZ
  HAŁAS TERESA
  HRYNKIEWICZ JÓZEFA
  JACH MICHAŁ
  JAKI PATRYK
  JANCZYK WIESŁAW
  JANIK GRZEGORZ
  JĘDRYSEK MARIUSZ ORION
  JURGIEL KRZYSZTOF
  KACZOROWSKA ALICJA
  KACZYŃSKI JAROSŁAW
  KAMIŃSKI MARIUSZ
  KEMPA BEATA
  KILIAN JAN
  KLOC IZABELA
  KOŁAKOWSKI LECH
  KOŁAKOWSKI ROBERT
  KOPCIŃSKA JOANNA
  KOSSAKOWSKI WOJCIECH
  KOSZTOWNIAK ANDRZEJ
  KOWALCZYK HENRYK
  KOWNACKI BARTOSZ
  KOZANECKA EWA
  KRAJEWSKI JAROSŁAW
  KRAJEWSKI WIESŁAW
  KRASULSKI LEONARD
  KRÓL PIOTR
  KRUK ELŻBIETA
  KRUPKA ANNA
  KRYJ ANDRZEJ
  KUBIAK DARIUSZ
  KUBÓW KRZYSZTOF
  KUCHCIŃSKI MAREK
  KURZĘPA JACEK
  KWIECIEŃ ANNA
  KWITEK MAREK
  LEŚNIAK JÓZEF
  LEWSKA ANNA
  LICHOCKA JOANNA
  LIPIEC KRZYSZTOF
  LIPIŃSKI ADAM
  ŁAWNICZAK TOMASZ
  MACHAŁEK MARZENA
  MACIEJEWSKI KRZYSZTOF
  MACIEREWICZ ANTONI
  MAŁECKI MACIEJ
  MATERNA JERZY
  MATEUSIAK-PIELUCHA BEATA
  MATUSIAK GRZEGORZ
  MATUSIEWICZ ANDRZEJ
  MATUSZEWSKI MAREK
  MATUSZNY KAZIMIERZ
  MAZUREK BEATA
  MELAK ANDRZEJ
  MICHAŁEK IWONA
  MICHAŁKIEWICZ KRZYSZTOF
  MILEWSKI DANIEL
  MOSIŃSKI JAN
  MOSKAL KAZIMIERZ
  MRÓWCZYŃSKI ALEKSANDER
  MULARCZYK ARKADIUSZ
  MURDZEK WOJCIECH
  NAIMSKI PIOTR
  OLEJNICZAK WALDEMAR
  OSTROWSKI KRZYSZTOF
  OSUCH JACEK
  PALUCH ANNA
  PAUL JERZY
  PAWŁOWICZ KRYSTYNA
  PIECHOWIAK GRZEGORZ
  PIONTKOWSKI DARIUSZ
  PIOTROWICZ STANISŁAW
  POLAK PIOTR
  PORZUCEK MARCIN
  PUDA GRZEGORZ
  PYZIK PIOTR
  RACZAK GRZEGORZ
  RAFALSKA ELŻBIETA
  REMBA KRZYSZTOF
  RUSECKA URSZULA
  RZOŃCA BOGDAN
  SADA ARTUR
  SASIN JACEK
  SCHMIDT-RODZIEWICZ ANNA
  SCHREIBER GRZEGORZ
  SCHREIBER ŁUKASZ
  SELLIN JAROSŁAW
  SKURKIEWICZ WOJCIECH
  SMIRNOW ANDRZEJ
  SMOLIŃSKI KAZIMIERZ
  SOŚNIERZ ANDRZEJ
  SPRAWKA LECH
  STACHOWIAK-RÓŻECKA MIROSŁAWA
  STARZYCKI DARIUSZ
  STAWIARSKI BARTŁOMIEJ
  STAWIARSKI JAROSŁAW
  SUSKI MAREK
  SZAŁABAWKA ARTUR
  SZARAMA WOJCIECH
  SZCZUREK-ŻELAZKO JÓZEFA
  SZEFERNAKER PAWEŁ
  SZEWCZAK JAN
  SZLACHETKA JAROSŁAW
  SZLACHTA ANDRZEJ
  SZULOWSKI KRZYSZTOF
  SZWED STANISŁAW
  SZYDŁO BEATA
  SZYMAŃSKA EWA
  SZYSZKO JAN
  ŚNIADEK JANUSZ
  ŚWIAT JACEK
  TARCZYŃSKI DOMINIK
  TCHÓRZEWSKI KRZYSZTOF
  TELUS ROBERT
  TERLECKI RYSZARD
  TOBISZOWSKI GRZEGORZ
  TOMASZEWSKA EWA
  TUŁAJEW SYLWESTER
  URUSKI PIOTR
  WARGOCKA TERESA
  WARWAS ROBERT
  WARZECHA JAN
  WASSERMANN MAŁGORZATA
  WASZCZYKOWSKI WITOLD
  WĄSIK MACIEJ
  WEBER RAFAŁ
  WILK JERZY
  WITEK ELŻBIETA
  WOJTKIEWICZ MICHAŁ
  WOŹNIAK GRZEGORZ ADAM
  WÓJCIK MICHAŁ
  WRÓBLEWSKA KRYSTYNA
  WYPYCH MAŁGORZATA
  ZBONIKOWSKI ŁUKASZ
  ZIELIŃSKI JAROSŁAW
  ZIOBRO ZBIGNIEW
  ZUBA MARIA

  115 z PO

  AJCHLER ZBIGNIEW
  ARŁUKOWICZ BARTOSZ
  ARNDT PAWEŁ
  AUGUSTYN URSZULA
  AZIEWICZ TADEUSZ
  BAŃKOWSKI PAWEŁ
  BOROWCZAK JERZY
  BREJZA KRZYSZTOF
  BUDKA BORYS
  BUKIEWICZ BOŻENNA
  CHYBICKA ALICJA
  CICHOŃ JANUSZ
  CIEŚLIŃSKI PIOTR
  CIMOSZEWICZ TOMASZ
  CZERNOW ZOFIA
  CZERWIŃSKI ANDRZEJ
  DROZD EWA
  DUNIN ARTUR
  DZIKOWSKI WALDY
  FRYDRYCH JOANNA
  GAJEWSKA-PŁOCHOCKA KINGA
  GAPIŃSKA ELŻBIETA
  GAWLIK ZDZISŁAW
  GAWŁOWSKI STANISŁAW
  GĄDEK LIDIA
  GELERT ELŻBIETA
  GIERADA ARTUR
  GŁOGOWSKI TOMASZ
  GRABARCZYK CEZARY
  GRABIEC JAN
  GRUPIŃSKI RAFAŁ
  HALICKI ANDRZEJ
  HANAJCZYK AGNIESZKA
  HENCZYCA BOŻENA
  HIBNER JOLANTA
  HOK MAREK
  JANYSKA MARIA MAŁGORZATA
  KAMIŃSKA BOŻENA
  KIDAWA-BŁOŃSKA MAŁGORZATA
  KIERWIŃSKI MARCIN
  KLUZIK-ROSTKOWSKA JOANNA
  KOCHAN MAGDALENA
  KOŁACZ-LESZCZYŃSKA AGNIESZKA
  KOŁODZIEJ EWA
  KONWIŃSKI ZBIGNIEW
  KOPACZ EWA
  KOROL ADAM
  KORZENIOWSKI LESZEK
  KOSECKI ROMAN JACEK
  KOSTUŚ TOMASZ
  KROPIWNICKI ROBERT
  KRÓL WOJCIECH
  KRZĄKAŁA MAREK
  KRZYWONOS-STRYCHARSKA HENRYKA
  KUCHARSKI TOMASZ
  LAMCZYK STANISŁAW
  LASSOTA JÓZEF
  LENARTOWICZ GABRIELA
  LENZ TOMASZ
  LESZCZYNA IZABELA
  MAŁECKA-LIBERA BEATA
  MĘŻYDŁO ANTONI
  MILLER RAJMUND
  MŁYŃCZAK ALDONA
  MROCZEK CZESŁAW
  MRZYGŁOCKA IZABELA KATARZYNA
  MUCHA JOANNA
  MYRCHA ARKADIUSZ
  NEUMANN SŁAWOMIR
  NIEMCZYK MAŁGORZATA
  NITRAS SŁAWOMIR
  NYKIEL MIROSŁAWA
  NYKIEL WŁODZIMIERZ
  OBRYCKI NORBERT
  OKŁA-DREWNOWICZ MARZENA
  OSOS KATARZYNA
  PAPKE PAWEŁ
  PAWŁOWICZ ZBIGNIEW
  PĘPEK MAŁGORZATA
  PIECHOTA SŁAWOMIR JAN
  PIETRASZEWSKA DANUTA
  PIOTROWSKA TERESA
  PLOCKE KAZIMIERZ
  PROTAS JACEK
  RANIEWICZ GRZEGORZ
  RAŚ IRENEUSZ
  ROZPONDEK HALINA
  RUSZCZYK LESZEK
  RUTKOWSKA DOROTA
  RUTNICKI JAKUB
  RZĄSA MAREK
  SCHETYNA GRZEGORZ
  SIBIŃSKA KRYSTYNA
  SIEMONIAK TOMASZ
  SKOWROŃSKA KRYSTYNA
  SONIK BOGUSŁAW
  SOWA MAREK
  SUSKI PAWEŁ
  SZCZERBA MICHAŁ
  SZUMILAS KRYSTYNA
  SZYDŁOWSKA BOŻENA
  SZYMAŃSKI TOMASZ
  ŚWIĘCICKI MARCIN
  TOMCZYK CEZARY
  TRZASKOWSKI RAFAŁ
  TYSZKIEWICZ ROBERT
  URBANIAK JAROSŁAW
  WIELICHOWSKA MONIKA
  WILCZYŃSKI RYSZARD
  WILK WOJCIECH
  WITCZAK MARIUSZ
  WÓJCIK MAREK
  ZEMBALA MARIAN
  ZIEMNIAK WOJCIECH
  ZIÓŁKOWSKI SZYMON

  14 z Kukiz’15

  CHROBAK BARBARA
  DŁUGI GRZEGORZ
  GRABOWSKI PAWEŁ
  JACHNIK JERZY
  JAKUBIAK MAREK
  KACZMARCZYK NORBERT
  KOBYLARZ ANDRZEJ
  KOZŁOWSKI JERZY
  KUKIZ PAWEŁ
  LIROY-MARZEC PIOTR
  MASŁOWSKI MACIEJ
  PARDA BŁAŻEJ
  SKUTECKI PAWEŁ
  ŚCIGAJ AGNIESZKA

  29 z .Nowoczesnej

  AUGUSTYNOWSKA JOANNA
  CYRAŃSKI ADAM
  DOLNIAK BARBARA
  FURGO GRZEGORZ
  GASIUK-PIHOWICZ KAMILA
  GOLBIK MARTA
  GRYGLAS ZBIGNIEW
  HENNIG-KLOSKA PAULINA
  JAROS MICHAŁ
  KOBYLIŃSKI PAWEŁ
  LIEDER EWA
  LUBCZYK RADOSŁAW
  LUBNAUER KATARZYNA
  MEYSZTOWICZ JERZY
  MIESZKOWSKI KRZYSZTOF
  PAMPUCH MIROSŁAW
  PETRU RYSZARD
  PUDŁOWSKI PAWEŁ
  ROSA MONIKA
  RUCIŃSKI MAREK
  SCHEURING-WIELGUS JOANNA
  SCHMIDT JOANNA za
  STASIŃSKI MICHAŁ
  STĘPIEŃ ELŻBIETA
  SUCHOŃ MIROSŁAW
  SZŁAPKA ADAM
  TRUSKOLASKI KRZYSZTOF
  WRÓBLEWSKA KORNELIA
  ZEMBACZYŃSKI WITOLD

  2 z PSL

  MOŻDŻANOWSKA ANDŻELIKA
  PASŁAWSKA URSZULA

  4 z ED

  HUSKOWSKI STANISŁAW
  KAMIŃSKI MICHAŁ
  NIESIOŁOWSKI STEFAN
  PROTASIEWICZ JACEK

  2 z WiS

  MORAWIECKI KORNEL
  ZWIERCAN MAŁGORZATA

  MWł

  Za: http://www.pch24.pl/lista-sejmowej-hanby–oni-opowiedzieli-sie-przeciwko-zyciu–nazwiska-,46474,i.html

 132. Boydar said

  Pańska diagnostyczna opinia nobilituje mnie w równym prawie stopniu jak wniosek formalny Pana Macko. Vielen Dank !

 133. antek.wariat said

  wideo https://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s

  Kto rządzi światem? Watykan wraz z syjonizmem!

  Światem rządzą dwie organizacje – Watykan i Syjonizm, które są posłuszne rozkazom Lucyfera. Sprawdź, dlaczego nigdy o tym nie usłyszysz w mediach. Przyczyna jest oczywista. Media są w rękach syjonistów. Całość nadzoruje Watykan. Dlatego na temat obu organizacji mamy w mediach martwą ciszę.

  Wystarczy nieco się rozejrzeć a dowody ukazują się w całej obfitości.

  Kilka linków:
  http://www.proroctwa.com/kilka-tajemnic-watykanu.htm
  http://www.zbawienie.com/babilon.htm
  http://www.zbawienie.com/babilon2.htm
  http://www.zbawienie.com/babilon3.htm
  http://www.zbawienie.com/bestia.htm
  http://www.zbawienie.com/izrael.htm
  http://www.proroctwa.com/Watykan_jest_wlascicielem_wiekszosci_ziemi_w_Izraelu.htm

  Złoto Watykanu
  http://www.proroctwa.com/zloto-watykanu.htm

  ——
  Co za bzdury…
  Admin

 134. antek.wariat said

  Pamiętajmy, komu służy „nasz” rząd od 1989 roku!

 135. tosiek said

  .http://www.pch24.pl/images/memy/oryginal_cf07868312a6176a41a3ec6ec5bc273c.jpg

 136. Boydar said

  .http://img.wiocha.pl/images/9/5/95793c24639bd11233e85b47037e8c57.jpg

 137. osoba prywatna said

  Wołyń – idź i patrz
  http://miksa.neon24.pl/post/134226,wolyn-idz-i-patrz

 138. antek.wariat said

  Dlaczego przeciwstawiamy się CETA? Kilka faktów.
  czytaj https://www.facebook.com/partia.zmiana/posts/588127164712455:0

 139. antek.wariat said

  Co między innymi znajduje się w CETA?
  Dlaczego sprzeciwstawiamy się CETA?
  >> https://www.facebook.com/partia.zmiana/photos/a.351694158355758.1073741828.350858821772625/588020088056496/?type=3&theater

 140. antek.wariat said

  PILNE! Dekret Putina: Rosja jest w stanie wojny ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki

  Rozporządzenia i rozkazy wykonawcze wydane wczoraj przez prezydenta i Dumę Państwową oznaczają bezpośrednią konfrontację USA-Rosja.
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/10/pilne-dekret-putina-rosja-jest-w-stanie-wojny-ze-stanami-zjednoczonymi-ameryki/

 141. antek.wariat said

  III wojna światowa na dniach?
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/10/w-imie-wybranstwa-i-wladzy-nad-swiatem-chca-go-zniszczyc/

 142. Boydar said

  „… Amerykańskie bazy wojskowe za granicą nie zwracają swoich kosztów …” – dziennikarz „Time”

  Ciekawe spostrzeżenie. Znaczy się, w założeniu miały być dochodowym geszeftem. Kiedy mówili to bombardowani i wyrzynani, oskarżano ich o brak zrozumienia idei demokracji.

  https://pl.sputniknews.com/swiatowa_prasa/20161009/4025634/bazy-USA-analityk.html

 143. La Reine Toronto said

  ad 132 czy Pan zwariowal? wkleja Pan z uporem maniaka dziwny material i to bez kropek? a moze to Nick zmienil ‚ksywe’ zeby sie odreagowac?

  Nie czytam i nie otwieram ‚nachalnych’ wpisow. Basta.

 144. TG said

  ad 102.Dziękuję za wpis i pozdrawiam. Podaję też to, co ukazało w w Gajówce w 2011roku!https://marucha.wordpress.com/2011/08/13/frankisci-w-polsce/

 145. Boydar said

  🙂 🙂 🙂

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Jaroslaw-Kaczynski-Caracale-nie-dokonalyby-przelomu-w-polskiej-armii,wid,18536014,wiadomosc.html?ticaid=117dfd&_ticrsn=3

 146. Boydar said

  @ Pani La Reine

  Czy zdaje sobie Pani sprawozdanie, ile się trzeba napracować aby wszystko zostało po staremu ?

 147. antek.wariat said

  100 lat z okazji urodzin i dalej goń tatałajstwo!

 148. Boydar said

  „… dodał /prymas/, że „wszyscy jesteśmy wezwani”, by dostrzec i stać się bliskimi tym, którzy potrzebują pomocy …”

  Przy nadarzającej się okazji niech TW Polak zaproponuje diagnostyczną formę pomocy dla nieszczęśliwego, który właśnie skoczył na główkę do pustego basenu.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Prymas-nie-wolno-mowic-ze-uchodzcy-to-nie-nasz-problem,wid,18535799,wiadomosc.html

 149. Julka said

  Prof. Jerzy Robert Nowak o Waszczykowskim i polityce Ukraińcóów, Litwinów i polskojęzycznych rządów. .https://www.youtube.com/watch?v=YnUOQ5s8J0s

 150. Głos Prawdy said

  131. Rosja wykonała swoje zobowiązania dotyczące utylizacji radioaktywnego plutonu. USA – nie.
  “U Rosji już się skończyła „strategiczna cierpliwośc” w odniesieniu do USA” – Ławrow
  Szef MSZ ROSJI oświadczył, że STANY Zjednoczone planują w odniesieniu do Rosji naprawdę agresywne kroki, które dotykają interesów narodowych Federacji Rosyjskiej, a działania te nie są ograniczone tylko do agresywnej antyrosyjskiej rytoryki.
  „Odnotowaliśmy zasadniczą zmiane okoliczności, w tym, co dotyczy agresywnej rusofobii, która teraz leży u podstaw polityki USA w stosunku do Rosji. Chodzi nie tylko o rusofobię w rytoryce, a o agresywnych krokach, które realnie dotykają nasze interesy narodowe, stanowią zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa” – powiedział minister. http://pikabu.ru/tag/Политика/hot
  Włodzimierz Putin zadysponował wstrzymać ugodę z USA o utylizacji plutonu
  Takie rozwiązanie głowa państwa podjął w związku z nieprzyjaznymi działaniami Waszyngtonu wobec Rosji.
  Tekst dekretu prezydenta Federacji ROSYJSKIEJ o zawieszeniu umowy z USA o utylizacji plutonu
  umieszczony na portalu informacji prawnej.
  W dokumencie czytamy, że ten dekret został przyjęty w związku ze zmianą szeregu okoliczności, w oparciu o potrzeby podjąć natychmiastowe działania w celu ochrony bezpieczeństwa Federacji ROSYJSKIEJ. Chodzi o wystąpienia zagrożenia stabilności strategicznej z powodu nieprzyjaznych działań USA wobec ROSJI. A także z powodu niezdolności ze strony amerykańskiej zapewnić wykonanie podjętych zobowiązań utylizacji nadmiaru broni plutonu, zgodnie z umowami międzynarodowymi.
  http://allpravda.info/vladimir-putin-rasporyadilsya-priostanovit-soglashenie-s-ssha-ob-utilizatsii-plutoniya-25313.html

 151. Głos Prawdy said

  GENERAŁ PENTAGONU W WULGARNY SPOSÓB – (CO TY BREDZISZ, KRETYNIE) -ODPOWIADA NA OŚWIADCZENIE MINISTERSTWA OBRONY FEDERACJI ROSYJSKIEJ (WIDEO)
  „Chcę, aby mnie usłyszeli ci, którzy starają się przeszkadzać Ameryce, ci, którzy próbują nam zaszkodzić, ci, którzy czyhają na nasze życie – nasze i naszych sojuszników. Amerykańska armia nie zważając na wszystkie swoje problemy, powstrzyma was i pobije was tak, jak jeszcze do tej pory nikt nie bił. Wbijcie sobie to do głowy. Rosja, Chiny, Iran, Korea Północna, podążając za naszymi operacjami wojskowymi, uczy się na nich (czyż by). Szybko aktualizują swoje siły zbrojne. ale niech nie marzą pokonać nas kiedyś, tak było i tak będzie, będziemy niszczyć każdego wroga, w dowolnym czasie, w dowolnym miejscu. John Maccain: “USA i partnerzy koalicji muszą posuwać się naprzód i postawic ultimatum Assadowi – przestań loty lotnictwa lub zaczniesz tracić samoloty. Jeśli Rosja będzie kontynuować swoje niewybredne bombardowania, musimy dać jej do zrozumienia, że podejmiemy kroki, które postawią to pod zagrożenie. Główny teoretyk globalizacji Thomas Friedman: Nie możemy już nadstawiać drugi policzek. Zachowanie Putina na Ukrainie i w Syrii przypomina o zbrodniach wojennych, a jego hakierskie ataki na amerykański polityczny system wysadzają w powietrze legitymistyczność naszych następnych wyborów. Czy nie czas nakarmić Putina jego własnymi pigułkami? Nie z chłopięcej uwziętości i nie dla konfliktu, a żeby mu zapobiec.
  .https://www.youtube.com/watch?v=SnETS_EEQSM

 152. Głos Prawdy said

  Chwila prawdy: Rosja zerwała prowokację USA w ONZ w Aleppo.

  Wczoraj zachodnia koalicja zdecydowała się zepchnąć Rosję do impasu (zagnać Rosję do sytuacji bez wyjścia) w Radzie bezpieczeństwa ONZ. Jako pułapka występuje francuska uchwała w Aleppo, mająca uratować terrorystów „Frontu an-Nusra” od syryjskiej armii. Wczoraj minister spraw zagranicznych Francji Yeiro szczerze oświadczył, że głosowanie w sprawie tej uchwały będzie dla Rosji „momentem prawdy”, tak jak wyda pytanie – za lub przeciw zawieszenia broni w Syrii?
  Francuski projekt planuje zakazać wszystkie bombardowania wschodniego Aleppo, lub używanie tam artylerii lub lotnictwa, a także zakazać przelot miasta wojskowymi samolotami. Chodzi o wprowadzenie bezlotowej strefy nad Aleppo i trybu wstrzymania ognia w celu zapewnienia humanitarnego miasta. Francuska prasa występuje jako poparcie tej dyplomatycznej prowokacji i pełna jest artykułów o kryzysie w Aleppo na podstawie fałszywych faktów.
  Obecnie w zachodnim Aleppo znajduje się 1,4-1,5 mln mieszkańców, zwolenników Asada, podczas gdy na wschodnim Aleppo terroryści utrzymują 25-30 tys. osób. Stosunek w 46-50 razem, a wcale nie jest równoznaczne, jak to przedstawiają na Zachodzie. Właśnie dżihadyści zabijają mieszkańców wschodniego Aleppo, którzy próbowali uciec w czasie rozejmu. To właśnie oni spalili konwój Syryjskiego Czerwonego półksiężyca, przeznaczony dla obywateli, których trzymają jako zakładników.
  Po tym, jak podczas swiętowania Hades wszyscy mieszkańcy wschodniego Aleppo zostali poproszeni o opuszczenie miasta, w tym bojownicy syryjskiego lub obcego obywatelstwa, którzy zgadzają się poddać, syryjska armia i jej sojusznicy rozpoczęli operację przeciwko bojowników dżihadu. Operacja rozpoczęta zgodnie z uchwałą z dnia 20 stycznia 2015 r. nr 2249, która wymaga od państw-członków ONZ ” położyć koniec aktom terroryzmu, dokonanym przez ISIS, „Front an-Nusra” i inne grupy związane z „Al-Kaida”.
  Niemniej jednak, USA wymagają przeprowadzenia dochodzenia w sprawie ataku przeciwko bojowników dżihadu w wschodnim Aleppo, oskarżając Federację Rosyjską w „zbrodniach wojennych” przeciwko ludności cywilnej. Wiadomo, że Waszyngton nie chciał włączyć w tekst francuskiej rezolucji poprawki ministra Siergieja Ławrowa, licząc na to, że Rosja wystąpi przeciwko takiej opcji uchwały przy prawdopodobnym wsparciu Chin.
  Jednak Moskwa zdaje sobie sprawę, że piąte wspólne weta Moskwy i Pekinu na inicjatywy NATO w odniesieniu do Syrii paraliżuje syryjskie rozliczenie i może zagrozić przyszłości ONZ. Dlatego Rosja zaproponowała alternatywną rezolucję na podstawie oferty Steffaniego de Мistury o wycofaniu bojowników „Frontu an-Nusra” ze wschodniego Aleppo w Rosji Władimizrza Putina na wzór zwolnienia Дарайи. Wtedy napastnicy zostali ewakuowani w Idlib wraz ze swoimi rodzinami na warunkach złożenia broni i poddania miasta wojskom rządowym.
  W ten sposób Rosja podjęła najbliższy manewr w odpowiedzi na dyplomatyczne prowokację Waszyngtona w imieniu Francji. Kraje zachodniego sojuszu będą zmuszeni do weta na rosyjską uchwałę w Aleppo, ponieważ są zainteresowani w tym, aby bojownicy przebywali tam jak najdłużej, a nie oddawali miasto Аsadowi. USA nie uda się zapisać Moskwe do”partii wojny”, a rosyjscy dyplomaci stworzyły sytuację, która pokaże prawdziwych podżegaczy wojennych w Syrii.
  http://newsrbk.ru/news/3651801-moment-istinyi-rossiya-sorvala-provokaciyu-ssha-v-oon-po-aleppo.html

 153. Głos Prawdy said

  Polskie MEDIA w większości, na podstawie zachodnich danych tak przewrócają do góry nogami wszystko, że im wierzyć nie chcę i nie radzę, prawdziwych niezależnych źródeł prawie nie ma. to nie oznacza, że bezwarunkowo wierzę we wszystko, co piszą w Rosji, po prostu Rosja teraz jest ofiarą, we wszystkich aspektach demonizowana, poza tym szukam kilku źródeł, które mogą potwierdzić lub zaprzeczyć informacji.

 154. Głos Prawdy said

  Hakerzy: amerykańscy sportowcy za rok otrzymali 583 zgody na doping
  Hakerzy z grupy Fancy Bears twierdzą, że anti-doping agency USA (USADA) i inne organizacje w zeszłym roku wydali amerykańskim sportowcom 583 zgody na używanie substancji niedozwolonych, w tym dwustu sportowców do tej pory legalnie używają doping.
  Fancy Bears zaangażowana w wielu właman bazy danych ADAMS (system antydopingowej administracji i zarządzania). Za każdym razem hakerzy publikują nazwiska zawodników, którzy otrzymali od WADA pozwolenie na stosowanie dopingu.
  Lecznicze wyjątki
  W przeddzień hakerzy opublikowali kolejną, już siódmą, partię dokumentów. Tym razem w ich rękach znalazła się korespondencja sportowych urzędników z USA i naukowego USADA doktora Matta Fiedoruka.
  Z dokumentów wynika, że w 2015 roku antydopingowe usługi wydali amerykanom 583 zezwolenia na stosowanie substancji zakazanych ze względów medycznych (leczniczych wyjątki, TUE). Przy tym dwieście osób do tej pory „siedzą na dopingu”, podkreślają hakerzy.
  Najbardziej „dopingowym” sportem hakerzy nazwali jazdę na rowerze — uprawnienia na doping otrzymali 102 osoby. Również w pierwszą trójkę „liderów” weszli lekkoatletyka (68) i triathlon (58). Ponadto, 42 zezwolenia otrzymali pływacy, 37 — przedstawiciele sportów zimowych.
  Paraolimpijczycy „na dopingu”
  Wśród tych, co otrzymali TUE mistrzowie Paraolimpiady-2016 — koszykówkarki Abigail Dankin i Jennifer Polst.
  Również w dokumentach USADA, do których uzyskali dostęp hakerzy, są wymienione nazwy Seta Gian, członka paraolimpijskich reprezentacji USA w piłce nożnej, a także byłych koszykarzy Matta Лесперанса i Willa Waller.
  Po poprzednich wykryciach Fancy Bears konto sportowców, którzy otrzymali zezwolenie na używanie substancji zakazanych, już ponad setkę.
  Największy rezonans wzbudziły dokumenty tenisistów. Okazało się, że doping używali siostry Venus i Serena Williams, Piotra Кwitowa i Rafael Nadal.
  https://ria.ru/sport/20161007/1478697930.html

 155. Siggi said

  Wołyń – idź i patrz

  W warszawskim kinie Praha obejrzałem film „Wołyń” a po projekcji miałem okazję posłuchać tego, co o okolicznościach powstawania filmu ma do powiedzenia pierwszoplanowa aktorka filmu, czyli Michalina Łabacz.
  I tak się zastanawiam od czego zacząć bo mnóstwo myśli kłębi się w mojej głowie i choć od momentu obejrzenia filmu minęły już niemal 24 godziny, mam wrażenie, że jeszcze siedzę na tej sali i patrzę na tę uciekającą młodą kobietę z dzieckiem na ramieniu. Zacznę może od tego, co mogłoby być podsumowaniem całości moich spostrzeżeń myślę, że to nieco uporządkuje nam wszystko.
  dalej………..
  http://www.mysl-polska.pl/1039

 156. Marta1973 said

  A ja zacieram łapki w oczekiwaniu na lekturę!

  „Druga po bestsellerowych „Żydach” książka z obrazoburczego cyklu autora „Obłędu ’44” i „Paktu Ribbentrop–Beck”. Stawia on w niej szokującą tezę: bolszewizm był gorszy od nazizmu, a Stalin gorszy od Hitlera. I na potwierdzenie tej tezy ma mocne argumenty.

  Piotr Zychowicz opisuje zapomniane bestialskie zbrodnie popełnione przez Sowietów oraz wywiadowczą wojnę między II RP a ZSRS. W „Sowietach” znalazły się też opowieści o wielkich prowokacjach KGB i krwawych wewnętrznych czystkach. O gwałcicielach z Armii Czerwonej i kanibalach z łagrów GUŁagu. Autor rozprawia się również z mitami „wielkiej wojny ojczyźnianej”, które stanowią fundament polityki historycznej współczesnej Rosji.

  „Sowieci” to najbardziej antykomunistyczna książka wydana w III Rzeczypospolitej.”

  Niestety link z Pejsbucha 🙂

 157. osoba prywatna said

  Napisy „Allahu Akbar” na klapach wlewu paliwa 40 samolotów Air France
  https://ndie.pl/napisy-allahu-akbar-klapach-wlewu-paliwa-40-samolotow-air-france/
  W Londynie rozdawano ulotki nawołujące do zabijania za obrazę islamu
  https://ndie.pl/londynie-rozdawano-ulotki-nawolujace-zabijania-obraze-islamu/

 158. osoba prywatna said

  Śpiewa Chór poselski Prawa i Sprawiedliwości
  .https://www.youtube.com/watch?v=Ts7LkdHkzFI

 159. Boydar said

  Już dawno miałem to zaproponować ale (146) mi przypomniało.

  „2 maja 2006 r. wprowadzono nowy, unijny wzór tablic rejestracyjnych. Są to tzw. eurotablice, na których polską flagę zastąpiło dwanaście żółtych gwiazdek Unii Europejskiej” – to cytat z http://www.gazetapodatnika.pl/artykuly/tablice_rejestracyjne-a_3235.htm

  A może by tak ktoś wyprodukował maleńkie nalepki przywracające prawidłowy wygląd. W przypadku szczególnie wrednej kontroli taką nalepkę na chwilę można zerwać dla uniknięcia dodatkowych kosztów …

  To jest propozycja ‚copyright’ którą oddaję Gajówce.

 160. Boydar said

  Różnica jest budująca (zapomniałem wkleić)

 161. Adam Ryglowski said

  Ad 144 ) – P . Siggi – Co to są prawa autorskie ?
  Dołączam się do Pańskich gratulacji artykułu Pana ARKADIUSZA MIKSA ( może ksywa ) z Myśli Polskiej .
  Warto zajrzeć (*****).
  .

 162. Głos Prawdy said

  „Das ist Putin” Hubert Zeiрel
  Who is mister Putin?

  Jedni nazywają go przyjacielem i osobistym biografem Putina, inni- tajemnym i wpływowym agentem Kremla. Who is mister Putin? Żeby odpowiedzieć na słynne pytanie, ten zagadkowy pan przeprowadził nie jeden tydzień obok prezydenta Rosji.
  .https://www.youtube.com/watch?v=YFjAJgX8Bx8

 163. Głos Prawdy said

  W Polsce trasę rowerową zamienili w „star trek”

  W polskim mieście Lidzbark-Warmiński nocne wycieczki rowerowe mogą przekształcić się z ryzykownych przygód w podróży kosmiczne wraz z pojawieniem się gwiazdzistej trasy, która zaczyna świecić na niebiesko, gdy zapada noc.
  Syntetyczny materiał luminofor, którym pokryta jest ścieżka, pochłania światło słoneczne w dzień, a w nocy emituje blask, z czego płótno staje się podobne do usianego gwiazdami nieba.
  Firma budowlana, ktora zaprojektowała trasę rowerową, była natchniona świecąca sie trasa, która pojawiła się w Norwegii w 2014 roku, przekazuje zasób Inhabitat. Jednak ta ścieżka błyszczała dzięki diod led podłączonych do słonecznych akumulatorów.
  http://www.infox.sg/travels/news/v-polshe-velodorozhku-prevratili-v-zvezdnyy-put/

 164. Głos Prawdy said

  Czurkin wyjaśnił, dlaczego urażonej Wielkiej Brytanii trzeba przestać popierać „wszelki motłoch”

  Oficjalny przedstawiciel Rosji w ONZ Witalij Czurkin poradził Wielkiej Brytanii przestać popierać „wszelki motłoch”” i „zostawić kolonialne przyzwyczajenia”, w wyniku czego sytuacja w wielu rejonach świata „wyzdrowieje”.
  W ten sposób Czurkin odpowiedział na krytykę ambasadora w Londynie przy ONZ Matthew Райкрофта, który powiedział, że weto nałożone przez Rosję na projekt uchwały Francji w sprawie sytuacji w syryjskim Aleppo — to „cyniczne nadużycie uprawnień i odpowiedzialności stałego członka rady bezpieczeństwa ONZ”.
  „Przestańcie teraz wspierać inny motłoch na całym świecie — ekstremistów, terrorystów i różnych innych miłośników destabilizacji sytuacji w danym kraju. W ogóle, przestańcie się wtrącać w sprawy innych państw suwerennych, zostawcie te kolonialne przyzwyczajenia, zostawcie w spokoju. I wtedy sytuacja wyzdrowieje w bardzo wielu dziedzinach i obszarach świata”, — powiedział Witalij Czurkin w trakcie posiedzenia Rady bezpieczeństwa ONZ.
  W tym samym dniu została odrzucona rosyjska uchwała poparcie dla planu wysłannika specjalnego ONZ Steffannego de Misture i porozumień ROSJI i USA w sprawie Syrii od 9 września, którą poparli tylko czterech członków rady bezpieczeństwa ONZ
  http://vremya4e.com/russia/52499-churkin-obyasnil-pochemu-obizhennoy-britanii-nuzhno-perestat-podderzhivat-vsyakiy-sbrod.html

 165. snag said

  Adoratorom gitary ,…

  .https://www.youtube.com/watch?v=bwlOPnc5VSY

 166. Głos Prawdy said

  Rosyjskie S-300 zamknęli niebo Syrii od amerykańskich rakiet

  „Intryga nagłego pojawienia się w Syrii dodatkowych rosyjskich przeciwlotniczych zestawów rakietowych się wyjaśniła. Jak oficjalnie oświadczył MSZ Rosji, to jest dla uniknięcia uderzeń amerykańskich rakiet po syryjskim lotniskam. Polityczne znaczenie tego gestu jest naprawdę duże. Jednak jak S-300 i S-400 może być skuteczne z czysto wojskowego punktu widzenia?

  Rosja podjęła decyzję o umieszczeniu kompleksów S-300 do Syrii po wycieku danych o zamiarach USA bombardować rakietami syryjskie lotniska, oświadczono w MSZ Rosji.
  „Nie chodzi o to, aby radykalnie zrobić naszą bazę w Syrii niezniszczalną, a aby wykluczyć przypadek, zmniejszyć prawdopodobieństwo prowokacji”

  „Po pierwsze, S-400 znajduja sie już tam dawno temu, i jak dotąd wszystko było normalnie traktowane, nikt nie mówił, że to show. S-300 pojawiły się po tym, jak poszedł przeciek od bliskich do establishment USA ekspertów, którzy pewnie mieli pod sobą podstawy, o tym, że mogą zbombardować skrzydlatymi rakietami syryjskie lotniska”, – powiedziała rzecznik Msz Maria Zacharowa w wywiadzie dla telewizji „Deszcz”, przekazuje TASS.
  „Biorąc pod uwagę że tam znajduje się nasza technika, tam dokonuje operacji IQS, nikt nie wie, gdzie pocisk poleci – powiedziała. – Tam zmieścić S-300″.”
  http://www.vz.ru/politics/2016/10/7/836801.html

 167. Wełna said

  Marta 1973 (145),

  tylko sobie Pani odcisków nie narobi; nie dość, że coś z głowa, to jeszcze ręce..

 168. Wełna said

  Pani Putinistko (92)

  Coś nie mogę się zdecydować, po Weselu i Domu złym, czy warto się wybrać do kina.

  A Pani jak ocenia film…?

 169. Towarzystwo Wałbrzych-METRO
  http://www.tvn24.pl/debata/tvn24-na-weekend,8.html#chapter-7
  TAMARA BARRIGA
  Podziemne miasto Hitlera. Tu miał zamieszkać wódz

  KORONNYM argumentem, że Hitler ZGINĄŁ w zamachu Stauffenberga jest to, że Himmler podjął budowę SWOJEGO Skarbca w Bolesławcu, do czego Prawdziwy Hitler by nigdy nie dopuścił. To, że po Zamachu pozycja Himmlera Wzrosła, wiedzieli i wiedzą Wszyscy, a on podjął nawet wywóz Złota Włastów z Modlina, na co Hitlerowi Nie Zezwolili Generałowie Wehrmachtu. Dobrze bowiem wiedzieli, że jeśli podejmą to Sowieci to Anglosasi będą musieli ZAATAKOWAĆ ich przy pomocy Niemców.
  Skarb Włastów był więc Asekuracją Niemiec, którą to ASEKURACJĘ chciał Złamać Himmler a zlikwidowali Merkel i Tusk. Skarb Włastów miał przypaść Putinowi, który miał go zdobyć siłą 70 dywizji z użyciem TAKTYCZNEJ broni atomowej: http://www.wandaluzja.com/?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski – WWLBRZYCH.odt_0[1].odt, – ostatni post//, którego miała zatrzymać na Wiśle Bundeswehra siłą 40 dywizji na KITANACH.
  Za Bratnią Pomoc, która dawała Polsce granicę wschodnia NA WIŚLE, Bundeswehra miała reaktywować granicę Wersalską, która dawała Niemcom WAŁBRZYCH ze Skarbcem Hitlera. W tej właśnie racji Kanclerzem Niemiec została Córka Hitlera z zamrożonej spermy, która ma KLUCZE do Skarbca Hitlera w Wałbrzychu, a Tusk ZLIKWIDOWAŁ Armię Polską. Stała się jednak rzecz Nieprzewidziana, bo gdy Angela i Donald wywieźli Skarb Włastów do USA, gdzie został ZAREJESTROWANY przez Fed jako 750 tysięcy ton złota, to Izba Lordów wykorzystała to dla rewindykacji Anglosaskich USA.
  Hitler Wygrał Wojnę kupując od mnichów bułgarskich Bułgarski Skarb Imperialny, ale Tygrysi Skok córki Hitlera na Bułgarski Skarb Imperialny NIE UDAŁ SIĘ.

 170. Siggi said

  http://www.bankier.pl/wiadomosc/Polskie-koscioly-maja-138-000-hektarow-7480194.html

 171. Dictum said


  Czy ktoś, kto nie radzi sobie z własna fryzurą, poradzi sobie z Ameryką?

 172. 158 Dictum

  Zapewne nie masz pan PAINTA w systemie !

 173. warto „zakolegować” się z tą stroną ;http://gifyu.com/

  nic tak nie cieszy jak foty rozwalające strony!

 174. Asyria said

  https://adnovumteam.wordpress.com/2016/10/07/07-10-2016-syria-374-dzien-sprzatania-swiata/
  .https://pp.vk.me/c637818/v637818093/15b0c/ntiYPvvouGc.jpg
  Rosyjscy wojskowi policzyli, że od 27 lutego obecnego roku udało się wysłać do szatana 35 tysięcy terrorystów (w tym około 2700 obywateli Federacji i krajów byłego ZSRR).

  Amerykańska koalicja zniszczyła ósmy już most na Eufracie.

  https://pp.vk.me/c836531/v836531310/4b07/28af1bA5Oy0.jpg – te panienki można zintegrować

  Kalifat Europa
  Uchodźca z Syrii pomógł niemieckiej policji w ujęciu terrorystów którzy trzymali go w niewoli
  W Niemczech poszukuje się 290 tysięcy kolonistów którzy są tam nielegalnie …

  ”Hegemonia”
  Rząd Czadu nałożył karę na koncern ExxonMobil w wysokości 74 miliardy USD za unikanie płacenia podatków – skąd my to znamy? <============

  Pakistan rozpoczął ostrzał artyleryjski pozycji wojsk indyjskich w Kaszmirze

 175. Siggi said

  Następny „teoretyk” od historii…

  http://niezlomni.com/byly-premier-jan-olszewski-kukiz-nic-rozumie-ze-zbrodni-wolynskiej-bandera-mial-tym-nic-wspolnego/

 176. osoba prywatna said

  Niesamowite odkrycie w technologii dentystycznej pozwala „wyhodować” nowy ząb w zaledwie 9 tygodni
  http://tylkomedycyna.pl/wiadomosc/niesamowite-odkrycie-w-technologii-dentystycznej-pozwala-wyhodowac-nowy-zab-w-zaledwie-9

 177. Asyria said

  Koniecznie przeczytaj i podumaj nad głupotą eurodemokracji:
  .https://pl.sputniknews.com/swiat/20161009/4025453/terroryzm-zasilki.html – Świat 09:34 09.10.2016 Krótki link

 178. Asyria said

  .https://adnovumteam.wordpress.com/2016/10/08/08-10-2016-syria-375-dzien-sprzatania-swiata/
  W czasie gdy dyplomaci rozmawiają, sprzymierzone wojska syryjskiej koalicji likwidują terrorystów w Aleppo, Hama, Kunejtra, Suwejda, Der Ez-Zaur i pod Damaszkiem…
  MON FR potwierdza, że do Kaliningradu przerzucono „Iskandery” – bo nie robiono tego w tajemnicy – ale jak dowcipnie skomentowano – „by sprawdzić czułość i dokładność amerykańskiego sputnika szpiegowskiego, a przede wszystkim jego parametry pracy”.

  JEMEN
  Ponad 80 ofiar śmiertelnych nalotu Saudyjczyków na procesję ceremonii pogrzebowej. Niektórzy piszą, że ilość zabitych i rannych może iść w setki”…

  Kalifat Europa
  3,6 mln emigrantów może po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii pozostać tam na stałe
  .http://www.independent.co.uk/topic/Poland

  ”Hegemonia”
  Trzech republikańskich senatorów wzywa republikańskiego kandydata na stanowisko prezydenta, by zrezygnował z wyborów w związku – ich zdaniem – „wulgarnymi wypowiedziami na temat kobiet”
  .http://www.independent.co.uk/news/world – och niwygodne te trampki!

  O problemach finansowych Deutshe Banku i całej Europy

 179. Kapitan Bąba said

  Jak zabić prawdę? Smarzowskiego ukarali za „Wołyń”
  http://warszawskagazeta.pl/felietony/jadlospis/item/4229-jak-zabic-prawde-smarzowskiego-ukarali-za-wolyn

 180. Maćko said

  antek.wariat: Umieść kropkę albo > bezpośrednio przed linkiem do obrazka lub filmu, aby go na razie nie wyświetlać.

  pozdr.

 181. revers said

  Operacja Polska przyspiesza wg. p. Michalkiewicza …
  http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3759

 182. Alina said

  http://prawy.pl/38736-profesor-jerzy-robert-nowak-zadal-pis-kilkadziesiat-niezwykle-niewygodnych-pytan/

 183. maasteer said

  http://ruskaprawda.livejournal.com/

  Znajdziecie tu bieżące tłumaczenia o tematyce geopolitycznej z Runetu czyli rosyjsko – języcznej przestrzeni internetowej.

 184. konik said

  Łukaszenka: „Jesteśmy gotowi umrzeć dla Białorusi i Rosji!”
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/10/09/judeopolonia-film-edwarda-maciejczyka-2/#comment-19980

 185. Siggi said

  Hetman dusz Polaków

  Druga połowa XIX wieku to w dziejach kształtowania polskiej świadomości i ciągłości bytu narodowego szczególny okres odchodzenia, zgodnie z hasłami pozytywistów, od romantycznego czynu ku pracy organicznej. Karol Irzykowski nazwał tę sytuację wyzwalaniem od czynu pracą, a od pracy czynem. Stanisław Brzozowski zaś, nawiązując do polskiej filozofii romantycznej, sławił etos romantycznego heroizmu i czynu.
  dalej……………
  http://www.mysl-polska.pl/1040

 186. La Reine Toronto said

 187. La Reine Toronto said

 188. La Reine Toronto said

 189. La Reine Toronto said

 190. Piskorz said

  RE 163″..oświadczając, że mieszka w domu o wartości półtora miliona funtów szterlingów. Otrzymane od władz pieniądze latami przeznaczał na procesy sądowe przeciwko tymże władzom, NO I CZY TO NIE WOŁA O POMSTĘ DO BOGA?! ANGOLE/BRYTOLE…CZY WY NORMALNI JESTEŚCIE..!? DALEJ UTRZYMUJCIE TO LUDZKIE BADZIEWIE NA SWOIM SOCJALU..!!!

 191. SAP said

  Us and Them – Pink Floyd
  .https://www.youtube.com/watch?v=eGwtXfIH3bc

 192. Lovshak-Rusofil said

  Polska rzeczywistość

 193. revers said

  Kiedys bez sankcji wpier.alalo sie ruska kasze, grochowke, teraz GMO, CETA, TTIP ma byc lepsza z jewrogara z sankcjami.

  .https://s15.postimg.org/c74gmhu7f/berlin.jpg

 194. SAP said

  Maria Kowalik (Akademia Kolberga)
  .https://www.youtube.com/watch?v=JskbVoTGK8A

 195. Siggi said

  Wkładam sporo wysiłku w mój „wapniejący”mózg,żeby pojąć kwestię „ultimatum”Putina w/s utylizacji bojowego plutonii(wg terminologii rosyjskiej) przez RF i USA. Krajowe mass-ko-MEDIA kpią sobie z tego,że w ogóle Putin podpisując dekret o tym stawia jakieś żądania.Jak on śmie?
  Jak się wgłębić w zagadnienie,to Ameryka ma spory „zgryz” z tym I powody do większych strachów.Przy okazji,tak niewinnie,obnaża się odstawanie USA w technologii jądrowej dot. plutonii.
  Na podstawie podpisanego w 2000r układu strony były zobowiązane do wybudowania w swoich państwach zakładów utylizacyjnch typu naszych „BAKUTIL”.Rosja postawiła w niecałe dwa lata za 250mln doll i działa.W USA „utopiono”już 6,5 mld doll I jeszcze potrzebują 16mld a budowa stoi,bo nie mają własnej technologii utylizowania bojowej plutonii.Chodzi o wybudowanie reaktora szybkich neutronów.Przy tym tempie może za 50 lat.
  Sens tego porozumienia o utylizacji plutonii sprowadza się do ograniczenia zbrojeń nuklearnych,w których plutonia ma kluczowe znaczenie.Polega ono na wykorzystaniu plutonii w głowicach.Rosyjskie są wyposażone w plutonie ,a ameryk w uran.Z plutonii można robić mniejsze ładunki o dużo większej sile niszczenia niż uran.
  Utylizacja plutonii miała słuzyć produkcji paliwa do elektrowni.
  Ameryka zaproponowała zgromadzenie plutonii zmieszanej z czymś w ziemi na głębokości 400 m.RF zdecydowanie sprzeciwia temu,gdyż taki plutonia można odzyskać do celów bojowych i w tym miejscu Kreml ujawnia cały fałsz drugiej strony.Oni chcieli mieć też dostęp do rosyjskiej technologii przeróbki plutonii na paliwo.Wg wypowiedzi znawców tematyki,prawie całe zapotrzebowanie na paliwo do ponad 100 ameryk.reaktorów jest dotarczana z Rosji.

  Ten dekret został opublikowany we właściwym czasie.Ma to też związek z sytuacją w Syrii.
  Pod tym linkiem jest kilka ciekwaych danych.M.in. użycie trzech”Kalibrów”.W nalocie na wojska rządowe w Syrii miało zginąć kilku wojskowych z Rosji.Od”Kalibrów”30 wojskowych NATO i Izraela.O tym cisza na Zachodzie,no bo jak do tego się przyznać.Nikt oficjalnie nie potwierdza ,nie zaprzecza.Szef sztabu wojsk lądowych USA coś tam burknął o III-ej itd.Zadziałało biblijne „oko za oko,ząb za ząb” i wstępne rachunki wyrównano
  Sprawa rozwojowa…

  po rosyjsku.
  https://cont.ws/post/393369

 196. revers said

  Rozwojowe sa tez obozy koncetracyjne FEMA, ktore z CETA napewno wejada na stale do pejsouni.

  Juz jeden polityk z niekoncesjonowanej opozycji Mateusz Piskorski moze juz w niedalekiej pzyszlosci zostac pensjonariuszem KL FEMA

  http://www.storageprepper.com/coming-soon-medical-fema-camps-anti-vax-political-dissidents/

  lub odporni na szczepionki.

 197. Siggi said

  Umarł Wajda.

 198. Maćko said

  Wajda? Ten co klamal na temat swojego ojcia?
  http://kulturalny.blox.pl/2007/09/Kim-jest-Andrzej-Wajda-Ojciec-Andrzeja-Wajdy-nie.html
  I ten co ukrywa, ze jego ojciec byl komunista z KPP?
  http://kulturalny.blox.pl/2007/09/Kim-jest-Andrzej-Wajda-Ojciec-Andrzeja-Wajdy-nie.html
  JEGO OJCIEC JAKUB WAJDA BYŁ CZŁONKIEM PRZEDWOJENNEJ ZDRADZIECKIEJ W 100% ŻYDOWSKIEJ KPP! PRZYJAŹNIŁ SIĘ Z ŻYDEM KOMUNISTĄ POLAŃSKIM, OJCEM ŻYDA-SATANISTY ROMANA POLAŃSKIEGO.
  Olbrychski i Wajda są najgorszymi szkodnikami polskiego kina! Wypowiedź aktorzyny od siedmiu boleści że: „..Kaczyńscy byli bici w dzieciństwie”! przechodzi wszelkie granice przyzwoitości! Ten mały człowieczek sam nie wie co mówi, tonie w tych swoich kłamstwach, które rodzą się w jego malutkim mózgu, jak grzyby po deszczu!

  chyba nie bede plakac…

 199. Siggi said

  lp.183-Maćko.
  —–
  Tak to ten,który „kręcił”sceny jak polski ułan szarżuje niemiecki czołg i szablą „tnie”pancer-błotnik tanka we Wrześniu’39.Traktował widza jak głupka,który nie myśli.
  Tych idiotyzmów ma więcej na koncie.Parę razy przefarbowany lis.Pieszczoch Towarzyszy…
  Przez kilka dni będą piali na jego temat.Na odtrutkę radzꔯywca” wg receptury z 1950r.Okiej?

 200. Siggi said

  Tu nie chodzi o W.Putina jako osobę.

  Tu chodzi o Majestat Rosyjskiej Federacji , tak patrzymy na ceremoniał i na najzwyklejsze zachowanie W.Putina.

  ….https://www.youtube.com/watch?v=H9_8IK3Sy8E

 201. Siggi said

  I to wszystko stało się w moim miasteczku półwojewódzkim,bo drugie miasteczko półwojewódzkie jest w Gorzowie.Ot taki dziwoląg administracyjny.Na to wszystko trza teraz łożyć.

  http://www.prawdaobiektywna.pl/polska/trwa-oblawa-na-pakistanczyka-ktory-podpalil-blok-w-zielonej-gorze-308.html

 202. Siggi said

  Lp.112

  Wandaluzja.com said
  2016-10-09 (niedziela) @ 08:50:01
  http://historia.wp.pl/title,Czy-Mieszko-I-mial-brata-Prokuja,wid,18498317,wiadomosc.html
  ——————
  Panie ! Ten tu zaprzecza wszystkim Pana szan. tezom No to gdzie-kurde- jest prawda?On nawet w tekście Pana nie wspomina-dlaczego?Może kiedyś,żeście się pożarli?

  http://historia.wp.pl/title,Philip-Steele-Mieszko-I-nawrocil-sie-z-powodow-religijnych-a-nie-politycznych,wid,18534235,wiadomosc.html?src01=6a4c8&src02=facebook_wiadomosci

 203. Siggi said

  Tematyka jądrowa, w tle Bill i Hitllery,łapówki,pakiety kontrolne itd.Na końcu istota rzeczy:…dlaczego Siergiej Kirijenko szef „Rosatomu”,kiedyś krótko premier Rosji za czasów alkoholowych Borysa Nikołajewicza został zastępcą szefa administracji Prezydenta RF.
  Szokująco-fascynujący tekst dla posługujących się j.rosyjskim.
  Tak trzymać WWP.

 204. Siggi said

  http://www.dzienniknarodowy.pl/3125/kard-burke-ostatecznym-celem-islamu-jest-podboj-sw/

 205. revers said

  Zycie konczy sie po 40 – sce w PL dla mezczyzn
  http://www.tysol.pl/a1143-Zycie-konczy-sie-po-czterdziestce-Nadumieralnosc-mezczyzn-w-Polsce

 206. revers said

  o ojcu Kaczynskich
  https://ligaswiatanews.wordpress.com/2016/02/18/prawdziwy-ojciec-kaczynskich/
  Oksener przemowil …
  http://archiwaipn.hvs.pl/oksener-olszewski-uspiony-mason-i-dzialania-na-rzecz-pis/

  bo Kukiz nie rozumie kto jest kto …

  http://niezlomni.com/byly-premier-jan-olszewski-kukiz-nic-rozumie-ze-zbrodni-wolynskiej-bandera-mial-tym-nic-wspolnego/

 207. osoba prywatna said

  Aleksander Jabłonowski ostro o CETA. Pora na bunt, na protest.
  .https://www.youtube.com/watch?v=NMKpkX1UEus

 208. osoba prywatna said

  Niemiec z orzełkiem
  http://www.bezc.pl/artykul/81/niemiec-z-orzelkiem

 209. Isia said

  … zmarł towarzysz żyd … polonofob … A. Wajda …

  … podanie A. Wajdy do PWSF w Łodzi … na Wydział Reżyserii … z dnia 20.08.1949 r. …
  z notatki kadrowej … „duże wyrobienie ideologiczne … pod względem politycznym pewny” …

  http://www.niepoprawni.pl/blog/271/order-orla-bialego-dla-towarzysza-andrzeja-w

 210. Agusia said

  Ja tak generalnie: Przepraszam, ze nie jestem w stanie regularnie uczestniczyc w forum.
  Ale to moze tez OK?
  I watpliwosci po ktorej stronie jestem (znaczy 1. zawsze po swojej, czyli Boga 🙂
  2. za niezydowska Polska z podniesiona glowa, a Polakom rownym innym europejskim narodom) – chyba nikt miec nie powinien.

  Co do Wajdy: to przeciez dobrze. A Pan dal mu nawet wiele lat na nawrocenie.

 211. Ad. 187 Siggi said – 2016-10-10 (poniedziałek) @ 03:10:25
  Lp.112 Wandaluzja.com said – 2016-10-09 (niedziela) @ 08:50:01
  http://historia.wp.pl/title,Czy-Mieszko-I-mial-brata-Prokuja,wid,18498317,wiadomosc.html

  Panie ! Ten tu zaprzecza wszystkim Pana szan. Tezom. No to gdzie-kurde- jest prawda? On nawet w tekście Pana nie wspomina-dlaczego? Może kiedyś, żeście się pożarli?
  *****
  Bardzo Panu dziękuję za zwrócenie uwagi.
  Pana Adama Lubockiego (Histmag.org) nie znam. Jako student zajmuje się historią Węgier więc ma prawo PROTESTOWAĆ, że matką Stefana Wielkiego była nie Piastówna Adelajda, ale księżniczka siedmiogrodzka. Adelajda mogła być jednak macochą Stefana, a ponieważ Siedmiogrodzianka nie była katoliczką to Zalegalizowano mezalians.
  PROKUJ zdaje mi się raczej Urzędem, od Prokuratora, Namiestnika, Piastuna. Mieszko miał STARSZEGO brata Świętosława, o którym pisze latopis ruski jako Księciu Polskim – ojcu Światosława. Świętosław miał spłodził Światosława, gdy w r. 941 wprowadzał Olgę na Tron Kijowski po Trucicielskiej Uczcie WSZECHCZASÓW – bo II wyprawy Igora na Konstantynopol NIE BYŁO.
  W takim razie ów zabity przez Wichmana w Szczecinie w 963 r. Brat Mieszka byłby tym ŚWIĘTOSŁAWEM. Oznaczałoby to jednak Starszeństwo i Pryncypat Świętosława, który wysłał Mieszka nad Wołgę jako JUNIORA, który po śmieci Seniora wystąpił o sukcesję, którą zdobył w bitwie pod Lipianami w r. 967.
  Z Histmagu to mnie chyba 10 razy Wyrzucano i Przepraszano, gdy Wychodziło na Moje, aż poprosiłem kolegę, żeby im odpisał tak, ŻEBY MNIE NIE PRZEPRASZALI, bo nie umiałem Obrażać.
  AL należy jednak do tej szkoły historycznej, co Philip Steele: MIESZKO I NAWRÓCIŁ SIĘ Z POWODÓW RELIGIJNYCH, A NIE POLITYCZNYCH; https://marucha.wordpress.com/2016/10/07/wolne-tematy-87-2016 – Ad. 31, 94, 112 // i Robert Jurszo, IMPERIUM LECHITÓW – PSEUDOHISTORYCZNY MIT. Teza RSt jest herezją, bo wszyscy uznawali małżeństwo Mieszka z Dobrawą za POLITYCZNE. Dobrawa przybyła do Polski w 967 r, czyli Mieszkiem z Konstantynopola.
  RJ neguje zaś Polskę Lechicką techniką SPYCHOLOGII: Zobaczymy, Kto Tu Silniejszy. Lechiada ma KILKADZIESIĄT odniesień i Źródeł historycznych, że nie udało się jej Wyeliminować jezuitom i dokonali tego dopiero masoni angielscy, którzy jako Kościół Rabinacki też są jezuitami. Pierwsze wzmianki o Lechii są już w Biblii i Papirusach, ale o jej stolicy KRAKOWIE napisał dopiero Aleksander do Arystotelesa, gdy po bitwie pod Wiedniem w 339 r. Macedończycy i Epiroci zniszczyli Rzeszę Scytyjską i Aleksander został Królem Krakowskim. Powstała wówczas mennica w Hedebach-Szlezwiku, która wybiła STO monet Filipa i JEDNĄ Aleksandra (patrz http://www.wandaluzja.com).
  Bardzo Panu dziękuję.

 212. Ad. 187 Siggi said – 2016-10-10 (poniedziałek) @ 03:10:25
  Lp.112 Wandaluzja.com said – 2016-10-09 (niedziela) @ 08:50:01
  http://historia.wp.pl/title,Czy-Mieszko-I-mial-brata-Prokuja,wid,18498317,wiadomosc.html

  Panie ! Ten tu zaprzecza wszystkim Pana szan. Tezom. No to gdzie-kurde- jest prawda? On nawet w tekście Pana nie wspomina-dlaczego? Może kiedyś, żeście się pożarli?
  *****
  Bardzo Panu dziękuję za zwrócenie uwagi.
  Pana Adama Lubockiego (Histmag.org) nie znam. Jako student zajmuje się historią Węgier więc ma prawo PROTESTOWAĆ, że matką Stefana Wielkiego była nie Piastówna Adelajda, ale księżniczka siedmiogrodzka. Adelajda mogła być jednak macochą Stefana, a ponieważ Siedmiogrodzianka nie była katoliczką to Zalegalizowano mezalians.
  PROKUJ zdaje mi się raczej Urzędem, od Prokuratora, Namiestnika, Piastuna. Mieszko miał STARSZEGO brata Świętosława, o którym pisze latopis ruski jako Księciu Polskim – ojcu Światosława. Świętosław miał spłodził Światosława, gdy w r. 941 wprowadzał Olgę na Tron Kijowski po Trucicielskiej Uczcie WSZECHCZASÓW – bo II wyprawy Igora na Konstantynopol NIE BYŁO.
  W takim razie ów zabity przez Wichmana w Szczecinie w 963 r. Brat Mieszka byłby tym ŚWIĘTOSŁAWEM. Oznaczałoby to jednak Starszeństwo i Pryncypat Świętosława, który wysłał Mieszka nad Wołgę jako JUNIORA, który po śmieci Seniora wystąpił o sukcesję, którą zdobył w bitwie pod Lipianami w r. 967.
  Z Histmagu to mnie chyba 10 razy Wyrzucano i Przepraszano, gdy Wychodziło na Moje, aż poprosiłem kolegę, żeby im odpisał tak, ŻEBY MNIE NIE PRZEPRASZALI, bo nie umiałem Obrażać.
  AL należy jednak do tej szkoły historycznej, co Philip Steele: MIESZKO I NAWRÓCIŁ SIĘ Z POWODÓW RELIGIJNYCH, A NIE POLITYCZNYCH; https://marucha.wordpress.com/2016/10/07/wolne-tematy-87-2016 – Ad. 31, 94, 112 // i Robert Jurszo, IMPERIUM LECHITÓW – PSEUDOHISTORYCZNY MIT. Teza RSt jest herezją, bo wszyscy uznawali małżeństwo Mieszka z Dobrawą za POLITYCZNE. Dobrawa przybyła do Polski w 967 r, czyli Mieszkiem z Konstantynopola.
  RJ neguje zaś Polskę Lechicką techniką SPYCHOLOGII: Zobaczymy, Kto Tu Silniejszy. Lechiada ma KILKADZIESIĄT odniesień i Źródeł historycznych, że nie udało się jej Wyeliminować jezuitom i dokonali tego dopiero masoni angielscy, którzy jako Kościół Rabinacki też są jezuitami. Pierwsze wzmianki o Lechii są już w Biblii i Papirusach, ale o jej stolicy KRAKOWIE napisał dopiero Aleksander do Arystotelesa, gdy po bitwie pod Wiedniem w 339 r. Macedończycy i Epiroci zniszczyli Rzeszę Scytyjską i Aleksander został Królem Krakowskim. Powstała wówczas mennica w Hedebach-Szlezwiku, która wybiła STO monet Filipa i JEDNĄ Aleksandra (patrz http://www.wandaluzja.com).

  Wyrozumski J., Dzieje Polski Piastowskiej (VIII-1370), Oficyna Wydawnicza FOGRA, Kraków, 1999

  Ja znam tylko Jedno KRYTERIUM świadczące o Zainstalowaniu dynastii Piastowskiej w VIII wieku. Była to Ekspertyza palatium Lednickiego, świadcząca, że budowla jest znacznie Starsza od jej dotychczasowego datowania na X wiek oraz odkrycie, że TYNK PALATIUM BYŁ BARWIONY LAZURYTEM Z AFGANISTANU. Ponieważ zaś lazuryt był zawsze KILAKROTNIE droższy od złota to wyciągnięto stąd wniosek o Bajecznym Bogactwie Pierwszych Piastów. To Pociągało za sobą Drugie Pytanie: SKĄD TO BOGACTWO? co Logicznie wytłumaczono UKRADZENIEM SKARBCA AWARSKIEGO KAROLOWI WIELKIEMU.
  W ten sposób uzyskano 2 datacje: Początek dynastii Piastów jako ZŁODZEII Karolińskich, oraz Zbudowanie przez tych Złodzieii Palatium Lednickiego. To Cofnięcie do VIII wieku było Gestem Pojednawczym Poznańskiej Szkoły Historycznej wobec mnie – tylko że ja datuję Palatium Lednickie na XXXXVIII wiek p.n.e., tj. Napaść Erychtonosa z Bratysławy na Chęsę-Hanysa-Hanzę-Hansa-Amfiktiona, który OBRONIŁ SIĘ w Poznaniu, wobec czego Erychtonos musiał zbudować na Lednicy forteczną Sypialnię z Wartownią, żeby nikt śpiącym gardeł nie poderżnął. Tynk Palatium był barwiony lazurytem z Afganistanu, którym płacono za dostarczaną najpierw baktrianami a potem drogą wodną STAL. W Gródku Jagiellońskim znaleziono kości baktriana.
  Datowanie dynastii Piastów na VIII wiek Dezawuuje dynastię Popielidów od kawalerzysty czeskiego ze Znojma, Leszka Wyścigowego, który odegrał poczesną rolę w bitwie nad Seretem w r. 760. Zaś w r. 806 jego syn Popiel Gnuśny osadził na tronie w Paryżu Ludwika Pobożnego i za kontrybucję zbudował w Kruszwicy pałac IMPERIALNY.

 213. NICK said

  Dementuję.
  Wszystko. Jak leci.

  Aha.
  Proponuję aby ‚admini’ umieszczali „.” [kropkę] przed każdym wpisem Maćka.
  Kto zechce to se zajrzy.

 214. Radosław37 said

  …Wajda nakręcił jeden dobry film „Ziemia Obiecana”, reszta nie warta uwagi.

 215. osoba prywatna said

  CETA: Jak korporacje pozywają państwa (i wygrywają)
  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-ceta/tylko-w-interii/news-ceta-jak-korporacje-pozywaja-panstwa-i-wygrywaja,nId,2285990#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 216. revers said

  re192

  Orlen bez orzelka w BRD GmbH, bo nie miemiecka gapa

  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03343-Jak-Niemcy-blokuja-ekspansje-polskiego-kapitalu.htm

 217. Boydar said

  A to Pan zagląda (210), Panie NICK’u ?

  Tak swoją drogą ciekaw jestem, czemu nasz Gospodarz się nie odzywa; choć może właśnie wcale nie musi …

  Pan Gajowy najwięcej mówi gdy nie mówi 🙂

  ——
  Gajowy, prawdę mówiąc, powrócił na parę dni w Bieszczady. Pierwszego dnia nawalił się jak kot w towarzystwie podobnie myślących, drugiego dnia wprawdzie nie miał kaca godnego wzmianki, ale spał bez umiarkowania,
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.