Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

NATO komentuje rozmieszczenie Iskanderów pod Kaliningradem

Posted by Marucha w dniu 2016-10-11 (wtorek)

Rosja kontynuuje przewidywalne dla niej zachowanie, rozmieszczając systemy rakietowe Iskander M w obwodzie kaliningradzkim – oznajmił sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg.

Amerykanie potwierdzają „Obecnie widzę, że rozmieszczają rakiety Iskander w obwodzie kaliningradzkim. To wszystko zgadza się z zachowaniem, które obserwujemy już od dłuższego czasu” — powiedział Stoltenberg, zabierając głos na konferencji w niemieckiej Pasawie.

Wcześniej Ministerstwo Obrony Rosji potwierdziło doniesienia mediów w sprawie zmiany dyslokacji mobilnych systemów rakietowych Iskander M. Według rzecznika resortu Igora Konaszenkowa „większej tajemnicy z transportowania systemu… nikt nie robił” — w obwodzie kaliningradzkim doskonali się przygotowanie załóg obsługujących Iskandery.

https://pl.sputniknews.com

Podejrzewamy, że p. Stoltenberga i jego kolegów zadowoliło by tylko bierne przyglądanie się przez Rosję agresywnym posunięciom NATO.
Admin

Komentarzy 6 to “NATO komentuje rozmieszczenie Iskanderów pod Kaliningradem”

 1. ERROR 404 NSZ said

  Przy zasięgu Iskanderów M, rozstawianie ich na uralu byłoby nietrafione… 😉

 2. Plausi said

  Dla Warszawy

  przewidziała Rosja te Iskandery.

  Odpowiedź NATO jest jednoznaczna, USA/NATO mają Polaków w …. Nam przypomina to wrzesień 1939 roku.

 3. NICK said

  Plausi. (2).
  No, tak.

 4. http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/po-chce-komisji-ws-przetargu-na-%C5%9Bmig%C5%82owce-ponura-historia-kt%C3%B3ra-czyni-z-nas-republik%C4%99-bananow%C4%85/ar-BBxioxD?ocid=spartandhp//

  PO CHCE KOMISJI WS. PRZETARGU NA ŚMIGŁOWCE. „PONURA HISTORIA, KTÓRA CZYNI Z NAS REPUBLIKĘ BANANOWĄ”

  Lumen IP dzisiaj 20:28
  Smierdzi lapowkami od tych co tak ostro dra ryje. Nabrali kasy a teraz trzeba bedzie oddac. Przetarg byl nagrany za podwojna cene by francuzi pokryli za korwety dla ruskich ktotych sprzedaz zostala zablokowana.
  Caly boss tego cyrku jest w Berlinie a prace wykonywał jej posluszny piesek Tfusk za pomoca swojej Partyjki Oszustow, ktorzy prawdopodobnie jak niektore media wskazuja pobrali lapowy bo niesadzili ze przegraja wybory. Ot cala prawda.

  Ja dodam, że cała ta sprawa trwała Tak Długo, żeby dać Putinowi CZAS na zaatakowanie Warszawy siłą 70 dywizji z TAKTYCZNĄ bronią atomową, aby Bundeswehra mogła nas Obronić na Wiśle siłą 40 dywizji na KITANACH: http://www.wandaluzja.com/?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski – WWLBRZYCH.odt_0[1].odt, – Ostatni post// i reaktywować granice Wersalską.
  Z tego Przechwycenia skarbców Hitlera w Wałbrzychu i Himmlera w Bolesławcu córce Hitlera z zamrożonej spermy nic jednak nie wyszło, gdyż Chińczycy nie przysłali Kitanów, które WYRŻNĘŁY w wojnie jugosłowiańskiej wszystkie Apacze i dokonały aneksji Morza Południowochińskiego, którego US Navy nie mogła bronić ZASRANYMI Apaczami.
  Ponieważ KITAN to mój Aerobus-SADDAM z Dniepropietrowska, którego Prezydent USA Ocenzurował SKATOWANIEM mego Pełnomocnika w NASA, to niech teraz familia Buschów-Sherffów-Bushów spłaci rodziny SETEK lotników, którzy zginęli w walce z Kitajcami. – Gdy pojechałem do ŚWIDNIKA to odczułem STRACH przed BOKSEREM w Białym Domu.

 5. revers said

  Jak zawsze zbrodniarze wojeni w koalicjach NATO maja najwiecej do powiedzenia …

  https://pl.sputniknews.com/swiatowa_prasa/201610114042079-reuters-usa-arabia-saudyjska-jemen-zbrodnie-wojenne/

 6. Zerohero said

  Skończmy z koszerną retoryką typu

  „odpowiedź NATO na działania Rosji”

  „Izrael odpowiada…”

  bo to zwykłe g propagandowe mające wmówić, że strona broniąca się atakuje, a kat jest ofiarą. Iskandery to rosyjska odpowiedź na budowę w Polsce baz amerykańskich i na coraz bardziej agresywne zachowanie NATO.

Sorry, the comment form is closed at this time.