Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Polska – doskonały cel jądrowy w konflikcie Zachodu i Wschodu

Posted by Marucha w dniu 2016-10-11 (wtorek)

Na ten temat można bez końca, a i tak nic do lemingów nie dotrze… – admin.

Przekleństwo byłych Prus Wschodnich jest naszym problemem strategicznym od zawsze. W strategicznym interesie naszej państwowości jest opanowanie tego terytorium, albowiem jeżeli istnieje nawet teoretyczna opcja, że może być ono wykorzystane do ataku na Polskę, to jest dla nas wyjątkowo niebezpieczne.

Wizja stacjonowania w Obwodzie Kaliningradzkim rakiet średniego zasięgu, to konsekwencja naszego zaangażowania w politykę amerykańską w regionie – tzw. tarcza i inne przedsięwzięcia nie mogły pozostać bez echa i nie można mieć pretensji do Rosjan, że po prostu dążą do stanu równowagi operacyjnej w regionie. To jest ich odpowiedź na to, co powstaje w Redzikowie.

Rosja w ramach ćwiczeń z Białorusią nie bez powodu ćwiczyła przez kilkoma laty scenariusz jądrowego ataku na Warszawę, to było jednoznaczne ostrzeżenie pod adresem Polski i Zachodu, mające jednoznacznie unaocznić nad Wisłą, że w przypadku konfliktu nasze terytorium będzie główną jego sceną. Nie było na to żadnej natowskiej odpowiedzi.

W zamyśle części publicystów z Polski i niektórych krajów Zachodnich, równoległą sceną ma być Białoruś, jednakże nie ma na to żadnych dowodów, żeby NATO było w stanie użyć broni jądrowej w ogóle, w tym w szczególności poza własnym terytorium krajów członkowskich.

Terytorium Polski i terytorium Białorusi, to naturalne terytorium konfliktu zbrojnego w Teatrze Działań Wojennych – na wschodnim podejściu do Europy. Podobnie liczy się Ukraina, która wspólnie z wymienionymi powyżej krajami, jest idealnym terenem do działania dla każdej armii świata.

Rosja ma w pamięci świadomość ostatniej wojny, dzisiaj czołgi jeżdżą szybciej, paliwo i środek chłodzący nie zamarza zimą, a inteligentne systemy wsparcia logistycznego decydują o tym, żeby podtrzymywać możliwości natarcia. O tym wszystkim w Rosji panuje pełna świadomość, o wiele większa niż u nas.

Najprostszym sposobem na powstrzymanie takiego konfliktu, nie na Łuku Kurskim lub w Wielkiej Bitwie Stalingradzkiej (w której zdecydowały się losy świata), są taktyczne uderzenia jądrowe w zgrupowania wojsk, miejsca ich przemarszu, jak również w infrastrukturę wrażliwą przeciwnika.

W tym zakresie Federacja Rosyjska posiada olbrzymią przewagę nad wszystkimi krajami zachodnimi łącznie z USA, albowiem rozwinęła do perfekcji technologie rakietową, w tym w szczególności rakiet o średnim zasięgu – niesłychanie trudnych do wykrycia w polu, jak również posiadających nadzwyczajne możliwości dokonania skrytego ataku na wyznaczone cele.

Zachód może odpowiedzieć co najwyżej pociskami samonaprowadzającymi się, odpalanymi z samolotów. To znaczy, nie Polska, ponieważ co prawda planujemy zakup stosownych rakiet w USA, jednakże nie mamy dostępu do taktycznej broni jądrowej, chociaż nasze F-16 teoretycznie mają taką możliwość.

Trzeba mieć świadomość, że w realiach konfliktu pełnoskalowego, nie będzie ani lotnisk, ani samolotów, albowiem siła presji rosyjskiej będzie zmaksymalizowana, a o to nie trudno, zważywszy na fakt, że w samym Kaliningradzie jest więcej środków bojowych niż w całej natowskiej Europie Środkowej. [I chwała Bogu – admin]

O tych sprawach wiadomo od zawsze. Analogicznie było jak byliśmy w Układzie Warszawskim, dzisiaj wychodzą na jaw informacje o celach na terenie Polski dla natowskich głowić jądrowych.

Co ciekawe, Wojsko Polskie nie posiada środków bojowych, którymi mogłoby się przynajmniej próbować obronić przed atakiem rakietowym, w tym z głowicami jądrowymi. Co więcej, nie ma nawet środków odpowiedzi – adekwatnych do zagrożenia. Nie mamy z powodów politycznych szans na broń masowego rażenia, ale to jednak nie znaczy, że nie powinniśmy mieć środków jej przenoszenia. Umożliwiające teoretyczne zagrożenie – adekwatną odpowiedzią, wobec ataku na Warszawę.

Stan ten trwa od lat, w zasadzie od początku zmiany ustrojowej. W ogóle nie ma dyskusji publicznej na temat zdolności obronnych armii w tym kontekście. Nie mówi się o problemie, co ma mniej więcej ten wynik, że opinia publiczna sobie go w ogóle nie uświadamia.

Jeżeli ktokolwiek jest tak głupi, żeby w ogóle rozważać wojnę napastniczą z Federacją Rosyjską, musi uwzględnić to, że prawdopodobieństwo, że zarówno rosyjskie jak i natowskie głowice jądrowe spadną na terytorium Polski jest praktycznie pewne. Chodzi o elementarną uczciwość wobec polskiej opinii publicznej – to jest cena za ogłupiającą rusofobię i głupotę elit. Już sama uczciwość to bardzo wiele.

Krakauer
https://obserwatorpolityczny.pl

Komentarzy 45 to “Polska – doskonały cel jądrowy w konflikcie Zachodu i Wschodu”

 1. Greg said

  Lemingów trzeba zaganiać do ,,stajni” Maruchy i wtedy dotrze.

 2. Boydar said

  Jeżeli chociaż jeden żyd albo inny kozojebca po lekturze artykułu wyjedzie z Polski, to PISZCIE KRAKAUER, PISZCIE !

  Polak nie ma dokąd uciekać, bo Matka jest tylko jedna.

 3. peacelover said

  ….pan Krakauer usiluje pouczac polskich lemingow ??!!
  Idz pan pouczaj sobie Rothchildow albo Rockefellerow !!!
  „Regime change” ….dlaczego nie w USA ???
  A w ogole … to poszedl WON !!!!

 4. marcinkrys said


  Polacy w Dombasie.

 5. GonDar said

  Ale z drugiej strony można zaatakować obwód Kaliningradzki uderzeniem wyprzedzającym. Czy nie można?

 6. ojojoj said

  A ja uwazam , ze to co sie stalo na ukrainie i w Syrii oddalilo globalny konflikt jak 3-cia WS. Amerykanie i nato zobaczyli, ze dzisiejsza Rosja poszla do przodu technologicznie jezeli chodzi o bron. Amerykanski rzad byl w szoku jak rosjanie odpalili rakiety ktore przelecialy przez cala Turcje do Syri i walnely kilka metrow od celu. Nie wspominajac juz o wylaczeniu elektroniki na pokladzie amerykanskich okretow przez jeden rosyjski samolot.

  Poza tym nasuwa mi sie mysl, ze wystarczy tym samym sposobem „wylaczyc” elektrownie i cale panstwo pada – a przedewszystkim komunikacja. Po kilku tygodniach, w duzych miastach ludzie zaczna siebie nawzajem zjadac. W tym calym chaosie, kiedy narod jest zdezorientowany i na wyczerpaniu, przeprowadzic inwazje – i nie trzeba zadnej „bombki”.

 7. GonDar said

  @6 Glonass.
  Co do drugiego akapitu: państwo porównuje się do funkcjonowania człowieka np. układ krwionośny to drogi, mózg to rząd itd.
  Np. bomby grafitowe w byłej Jugosławii zrzucane na elektrownie. Nie niszczyły elektrowni ale przewody wysokiego napięcia. 3 dni brak prądu w lodówce i się zaczyna rozkład.

 8. Boydar said

  Absolutnie tak samo uważam, Panie Ojojoj (6), szczególnie dwa pierwsze zdania. I ta okoliczność wymusza zmiany we wszystkich wcześniejszych „proroctwach”. Po prostu technika przerosła profetykę; a już na pewno wyprzedziła. Bo autorzy SF wiele spraw również „prorokowali”, ale to był jak gdyby inny klimat.

 9. Jack Ravenno said

  @BOYDAR – a ja zgłaszam zdanie odmienne. Właśnie teraz mamy największe zagrożenie. Pogadamy za dwa miesiące. Na razie milczę 🙂

 10. NICK said

  „A ja uwazam , ze to co sie stalo na ukrainie i w Syrii oddalilo globalny konflikt jak 3-cia WS.”
  P. Ojojoj. (6).
  Nie oddaliło bo III WŚ trwa i postępuje.
  W dawnej Polsce także coraz gorzej.

  Utkwiło mi zdanie ‚bergolniętego’, że nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą zupełnie inne niż dotąd.

  Tak, Lubelaku. Technika przerosła profetyzm. Jest to jeden z warunków. Powiedzmy, że konieczny. Lecz nie jedyny.
  Nadto technika bywa w rękach profetów (?).
  Jak tak tylko dla dobra poznania. Dalej to się zastrzegę jak JR. (9).

 11. Arek said


  Gdyby nie zdrada USraela, angoli, banderowcow ( u Andersa) i targowiczan komunistycznych z PPR ( Kuroniowate Giedrojciowate, Michnikowate itp.) w 1944 i 45, Polska by byla j.w. Duża i w sam raz.
  Buduje sie mur na wschodziei jesteśmy bezpieczni na wieki,. Z Azji zawsze szła apokalipsa.
  Moskale tez nas poszanują , bo mieliby trwałe europejskie granice. . Tylko do tego trzeba mieć rozum , a nie inwencję epistolarna , czyli gledzenie głupot
  ” Chcieć – to móc” .
  A jak słyszę tzw. „gadajace mordy” w tv radio itp, to zbiera się na wymioty.
  Krolewiec zamiast Wilna byłby nawet lepszy.
  Polska zwarta i jednorodna, banderowcow z Polski wysiedlic do Donbasu, z zakazem wjazdu na zawsze.
  Tylko kto to zrobi? Pozdrawiam

 12. Boydar said

  Zupełnie Chłopaki nie uwzględniacie Różańca. A i zwykłego codziennego „bądź wola Twoja”. Macie pewność, jaka jest, tak w szczegółach ?

  Wprawdzie powiedziane jest, że „Pan Bóg ma tylko nasze ręce” ale nie jest oczywiste czy to nie są ruki 🙂

 13. Jaga said

  Co ma być, to będzie. A te rakiety to Rosjanie powinni wycelować w Kalksteina i Singera. Polacy w tym momencie schylą się zasznurować buty…

 14. Jack Ravenno said

  @11BOYDAR – Objawienie Św.Jana – dosyć szczegółowe przedstawienie woli Najwyższego.

  Smród grzechu wszelakiego jest tak okropny, że tylko patrzeć jak zacznie się Wielkie Sprzątanie…

 15. ojojoj said

  Panie Jack, mam stara zasade, to co mainstream-owe media mowia, jest zawsze odwrotnie. A wiec im wiecej straszenia, tym mniej zagrozenia. Przyklad: 9/11. po tym wydarzeniu, a wlasciwie jeszcze 2 lata wstecz przy calym straszeniu bin ladynami, gospodarka w usa ruszyla z kopyta. A najlepszy przyklad to zimna wojna, gdzie rzad tak straszyl amerykanow, ze nawet w podstawowkach cwiczyli „chowanie sie pod lawki”. Gdy sie spojrzy na to z dzisiejszej perspektywy, byl to najdluzszy okres pokoju jaki panowal na swiecie w XX wieku.
  Nie bedzie nawet operacji falszywej flagi na terenie stanow, gdzie mozna byloby rzucic wine na Putina i wejsc sobie do Rosji jak do Iraku. Jezeli juz ma cos powaznego pierdyknac, to bedzie to nagle i wszyscy beda w szoku, razem z rzadami i mediami. Tak jak Polacy (razem z rzadem) 1-go Wrzesnia 39’go. Tak jednak raczej nie bedzie. Internet jeszcze nie zostal opanowany. Wrecz przeciwnie. Obstawiam bardziej na zamieszki w usa, niemczech, francji, itd., anizeli na jakis wielki atak kogokolwiek.

  P.S. Caly narod niemiecki (i wloski) byl zjednoczony przed atakiem na wszystkich dookola. Prosze porownac to z dzisiejszym narodem usa, czy jakimkolwiek zachodnim panstwem. Jedynym narodowo zwartym mocarstwem dzisiaj jest Rosja. Roznica polega jednak na tym, ze Rosja nie zawiera zadnych umow wojskowych z innymi panstwami. Tak jak robili to niemcy czy anglicy przed wojna. To jest pierwsza rzecz jaka musi nastapic, aby rozpoczac jakikolwiek konflikt na globalna skale. Zjednoczenie narodu i pakty typu Niemcy-Wlosi-Japonia. Dzisiaj tego nie ma, a NATO to smiech na sali. Taka przykrywka do straszenia. Bez usa nie istnieje.

 16. Boydar said

  Panie Jack, Władimir świństwa Bat’ce nie zrobi; przecież po tamtej stronie zwykłe grzyby zaczęłyby świecić, a przecież Oni mają sztamę 🙂

  Nie jest ważne jak wielki jest smród, oby znalazło się tylko tych dziesięciu sprawiedliwych … wierzę, że się znajdzie.

 17. HOMUSIE rządzacy w USA nawołują do nuklearnego zaatakowania Rosji, said

  Ągresywni żydo-NEKONY i HUMUSIE rządzący w Waszyngtonie jednostronnie podeptali WSZYSTKIE porozumienia zawarte z ZSRR i Chinami o NIE rozprzestrzenianiu broni strategicznych tzn. RAKIET w okolicach Rosji.

  NIE zapominać, że murzyn Obama odwdzeczył się HOMUSIOM za popieranie Obamy przez gejów na stołek prezydenta, dlatego od 2015 roku Obama zrobił wice-ministrem obrony USA zadeklarowanego cywilnego HOMUŚIA 48 letniego Eric Fanning, który pełni funkcje wice sekretarza obrony USA.
  To pierwszy taki przypadek w historii US Army, że HOMUŚ CYWIL praktycznie rządzi armią USA co zdemoralizowało armie amerykańską.

  US Gay Army:

  W związku z tym, że rząd Rosji pod naciskiem zboczeńców LGBT nie legalizuje „związków homusi” jako „małżeństwa” w Rosji , dlatego HOMUSIE w USA zajadle ZWALCZAJĄ Rosję i nawołują do ZATAKOWANIA nuklearnego Rosji, za to że rząd Rosji nie ulega naciskam ZALEGALIZOWANIA tzw. „małżeństw homusi” w Rosji.
  NIE zapominać, że termin małżeństwo jest prawnie ZAREREZERWOWANY dla prawnego związku kobiety i mężczyzny.

  Teraz prawdopodobnie politycznie poprawni rusofobi wobec Waszyngtonu jak Macierewicz, Kaczynski i Szydło OKRĄŻAJĄ się HOMUSIAMI na rządanie rządzących homusi waszyngtońskio-nowojorskich z USA.

  Zadeklarowany HOMUŚ Eric Fannin, który jest wice-ministrem obrony USA jest na czele ULTRA-AGRESYWNEGO lobby w USA nawołującego do WOJNY USA z Rosją, który biologicznie nie nawidzii Rosji, za brak uległości Rosji wobec psychopatów LGBT grasujących w Rosji, którzy usiłują przejąć władzę tak jak jest to w zboczonym zbankrutowanym USA.

 18. hulsz said

  ad.2 To w takim razie wiekszosc gajowki to sieroty.

 19. Boydar said

  Nie kracz Pan, Panie Hulsz, bo jeszcze Pan wykraczesz.

 20. #11 p. Boydar .tym..”Wprawdzie powiedziane jest, że „Pan Bóg ma tylko nasze ręce” ale nie jest oczywiste czy to nie są ruki” …ucieszyl mnie Pan niemozebnie.:-)))))))). A tak po prawdzie jak sie dostanie troche po pysku to szybko sie oprzytomnieje i Daj Boze skonczy tym tylko ze „brygady Maciarewicza” w tri miga otrzezwieja i przejda na wlasciwa strone…Mam nadzieje ze bolesne bedzie tylko te kilka kuksancow i kopa w d…A tak na seria jestem tego samego zdania ze zadnej wojny nie bedzie. Oczywiscie liczy sie zawsze szmal a USrael robi juz niezly sprzedajac zlom kretynom nakreconych przez politycznych zydowskich bandytow i psychopatow. Zas nawiazujac do #5 to p. GonDar chyba zartuje inaczej posadzic go mozna o chwilowa „pomrocznosc” (uzywajac jezyka p. S Michalkiewicza), ktora juz zupenie obezwladnila Maciarewicza z Waszczykowskim & Ska. Tylko cos Prezes aka Naczelnik milczy w sprawie. Pewnie wie ze gaworzyc stojac pod stolem nie wypada…

 21. Bronisław said

  Re:13. Podzielam z bólem Pana zdanie, Panie Jack!!! To „Wielkie Sprzątanie” może jedynie Nas jakoś oszczędzić, ale jedynie pod warunkiem żarliwej ekspiacji, i to nie tylko postu oraz modlitwy?!!! Łączę serdeczne pozdrowienia!

  króluj Nam Chryste!!!

 22. http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/po-chce-komisji-ws-przetargu-na-%C5%9Bmig%C5%82owce-ponura-historia-kt%C3%B3ra-czyni-z-nas-republik%C4%99-bananow%C4%85/ar-BBxioxD?ocid=spartandhp//

  PO CHCE KOMISJI WS. PRZETARGU NA ŚMIGŁOWCE. „PONURA HISTORIA, KTÓRA CZYNI Z NAS REPUBLIKĘ BANANOWĄ”

  Lumen IP dzisiaj 20:28
  Smierdzi lapowkami od tych co tak ostro dra ryje. Nabrali kasy a teraz trzeba bedzie oddac. Przetarg byl nagrany za podwojna cene by francuzi pokryli za korwety dla ruskich ktotych sprzedaz zostala zablokowana.
  Caly boss tego cyrku jest w Berlinie a prace wykonywał jej posluszny piesek Tfusk za pomoca swojej Partyjki Oszustow, ktorzy prawdopodobnie jak niektore media wskazuja pobrali lapowy bo niesadzili ze przegraja wybory. Ot cala prawda.

  Ja dodam, że cała ta sprawa trwała Tak Długo, żeby dać Putinowi CZAS na zaatakowanie Warszawy siłą 70 dywizji z TAKTYCZNĄ bronią atomową, aby Bundeswehra mogła nas Obronić na Wiśle siłą 40 dywizji na KITANACH: http://www.wandaluzja.com/?p=p_361&sName=46.-zydowskie-odrodzenie-polski – WWLBRZYCH.odt_0[1].odt, – Ostatni post// i reaktywować granice Wersalską.
  Z tego Przechwycenia skarbców Hitlera w Wałbrzychu i Himmlera w Bolesławcu córce Hitlera z zamrożonej spermy nic jednak nie wyszło, gdyż Chińczycy nie przysłali Kitanów, które WYRŻNĘŁY w wojnie jugosłowiańskiej wszystkie Apacze i dokonały aneksji Morza Południowochińskiego, którego US Navy nie mogła bronić ZASRANYMI Apaczami.
  Ponieważ KITAN to mój Aerobus-SADDAM z Dniepropietrowska, którego Prezydent USA Ocenzurował SKATOWANIEM mego Pełnomocnika w NASA, to niech teraz familia Buschów-Sherffów-Bushów spłaci rodziny SETEK lotników, którzy zginęli w walce z Kitajcami. – Gdy pojechałem do ŚWIDNIKA to odczułem STRACH przed BOKSEREM w Białym Domu.
  *****
  Hitler WYGRAŁ WOJNĘ kupując od mnichów bułgarskich bułgarski skarb imperialny, który schował w Wałbrzychu. Mnisi, wobec alternatywy oddania go Grekom lub Stalinowi, sprzedali go Hitlerowi, gdyż ten MUSIAŁ ukryć go w landach wschodnich, skąd wobec anektowania ich przez Polskę mogli go odzyskać.
  Doktryna Margaret Tather mówi ZJEDNOCZONE NIEMCY TO EUROPA NIEMIECKA, no i granica niemiecko-żydowska na Missisipi, KTÓRĄ Winston Churchill zniszczył niemiecko-sowiecki preliminarz pokojowy. Córka Hitlera oddała Złoto Włastów w Modlinie dla USA za Skarbiec Hitlera w Wałbrzychu i Skarbiec Himmlera w Bolesławcu, które POTĘGUJĄ doktrynę MT, która ja REDUKUJĘ postulatem eksploracji Skarbca Hitlera przez europejskich komisarzy Roszczeniowych miast Żydogermńskich.
  Atakować Polskę bronią atomową może tylko NIEMIEC i HITLEROWIEC.

 23. Ksiądz proboszcz said

  Niestety. Wszędzie potrzeba mądrych przywódców Narodów a nie zdegenerowanych, psychopatycznych żydowskich curev, które podstępem opanowały świat, i rządy.

 24. MG-42 said

  Agenci ameryki WONT z POLSKI.Zachod to smierc powolna ;ladna przyjemna I rozciagnieta w czasie.POLACY czym wy sie podniecacie ze na zachod mozecie wyjechac.Pies ich je.al.Tu nad wisla jest chleb dla kazdego POLAKA nawet dla tego co nic nie umie robic?Ale takich niema.
  Tu w POLSCE musimy robic porzadki tu jest CHLEB DLA KAZDEGO POLAKA.

 25. RKM said

  Im bardziej Polska jest przez żydostwo dymana, tym częściej wypina tyłek i prosi o jeszcze. Niestety, ale Polacy głosując na PiS sami położyli głowy na pieniek. Głupota czy naiwność? Niestety jedno i drugie, a za nasze błędy przyjdzie płacić kolejnym pokoleniom.

 26. Boydar said

  Pragnę zauważyć Księże Proboszczu, że „mądrzy przywódcy narodów” wyrastają zawsze z „mądrych parafian”; zostańmy bowiem na razie przy sprzątaniu własnego podwórka. Czy wielebny mógłby wyrazić swoje zdanie w tej kwestii ?

 27. Józef Piotr said

  Przemówienie Vladimira Putina w ONZ. 28 10 2015.

 28. revers said

  Rosja i Lisieckiego potrzeby …

  http://opinie.wp.pl/pawel-lisicki-potrzeba-trzezwosci-na-wschodzie-6046482075948161a

 29. Re: 21
  Obawiam sie, ze nie jest to glowna wina zydowskich qurew, ktore opanowaly swiat I rzady, ale nasza (gojow) wina jest, ze dalismy sie opanowac (moralnie I etycznie) w kwestii politycznej, a w glownej mierze finansowej finansujacej zydowskie qurestwa wobec nas trakujac nas jako „podatkowe bydlo” wytworcze I uslugodawcze…
  =============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 30. Boydar said

  Cenna myśl (27), Panie Jaśku. Ja od dłuższego czasu zachodzę w um, która nasza cecha tak znakomicie ułatwiła tamtym zadanie. Co nie oznacza, że doceniając rolę mikroorganizmów rozkładających nasze odpadki, nie należy sekwencyjnie użyć domestosa czy nawet podchlorynu sodu.

 31. hulsz said

  ad.27 No tak sami utrzymujemy zydowski orez(korporacje)kupujac wogole niepotrzebne do zycia gowna.Przyklad zydowskiego koncernu coca cola ktory sprzedaje wode z duza iloscia cukru.Oni poprostu nas sobie wychowali i jemy im z raczki dziekujac ze pozwalaja nam jeszcze zyc (wegetowac).Narzucaja nam praktycznie wszystko co mamy jesc jak sie ubierac jak leczyc a nawet jak myslec.

 32. hulsz said

  ad.28 Nasza chciwosc(podatnosc na przekupstwo) i glupota.

 33. Boydar said

  Akurat w powyższych odosobnieni nie jesteśmy; musi być coś jeszcze.

  Skutki wymienionych (30) występują na całym opanowanym świecie. Natomiast u nas pojawia się od początku element dodatkowy, trudno mi go teraz określić. Proszę zwrócić uwagę na nasze straty. Utraciliśmy coś jeszcze niż inni, wstyd z tego tytułu jest tak podświadomy i silny, że samo myślenie o przyczynach powstrzymuje większość od jakiegokolwiek działania naprawczego. Bo byłoby to przyznanie się do dania dupy za friko. I nad przełamaniem tego tabu trzeba najbardziej pracować, tak uważam.

 34. Yah said

  Ad 31

  A to nie jest tak, że jestesmy zbyt łatwowierni i wierzymy tym, którzy „popierają” nasze dążenia. Do głowy nam nie przyjdzie, ze to nie nasze tylko czyjeś cele realizujemy – vide „za wolność wasza i naszą”, Jankiel w Panu Tadeuszu itd. Oni to bezwzględnie wykorzystują. Odbyłem kilka rozmów ze znajomymi i osłabia mnie ich łatwowierność ( bo myśleli, że PiS chciał dobrze), a na argumenty, że dało się to przewidzieć na podstawie wydarzeń a, b czy też c – odpowiadają, że oni to się na tym nie znają i ich to nie interesuje. JAK NAZWAĆ TAKIE POSTĘPOWANIE ? Mnie brakuje słów. No bo skoro się nie znasz, nie interesujesz to nie głosuj głupi ch… Kopiesz grób sobie i innym. Dlatego demokracja wśród Słowian nie jest dobra – są zbyt naiwni – musi rządzić cwana elita i …. rządzi tylko, ze to nie słowiańska elita.

 35. RKM said

  Zdrajcy Polski i obca agentura coraz aktywniejsza:

  http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/kaczynski-o-iii-wojnie-swiatowej-jezeli-rosjanie-wejda-do-warszawy_900932.html#comment-2935236847

 36. RKM said

  Ad. 17.

  Wiele wskazuje na to, że Kalkstein i Singer to także przedstawiciele różowej międzynarodówki syjonistycznej. Jednemu gejostwo zarzuca się od dawna, drugi bardzo często otacza się młodymi chłopakami. Obydwaj nienawidzą Rosji. Teraz przynajmniej wiadomo dlaczego.

 37. er said

  Re 25:Nie dało się nie wybrać tego gówna PISU. Już nie mogłem wąchać tego gówna pełusia.

 38. revers said

  re13 Sinewy, wieloglowicowe rakiety spawdzane sa co chwila ale na morzu Barensa ..

  http://rusvesna.su/news/1476283338

  Tylko po co amerykanie lataja swoimi zwiadowczymi pioniermai nad Krymem w poszukiwaniu lodzi podwodnych?

 39. Plausi said

  Nie pierwszy raz

  „Polska – doskonały cel jądrowy ”

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/#_Kuk

 40. wanderer said

  re 33

  Odpowiedz rysunkowa, Panie Boydar.

  .http://www.kworum.com.pl/galeria/1/527.jpg

 41. toidi said

  Przyklad zydowskiego koncernu coca cola ktory sprzedaje wode z duza iloscia cukru

  Nie, prosze pana. Sprzedaje wodę dodatkiem dużej ilości (15 procent) słodkiego preparatu otrzymywanego chemicznie bądź enzymatycznie z krochmalu kukurydziannego. Cokier od dawna już jest uważany za zdrowszą alternatywę. Albo z dodatkiem aspartaminy plus zwiększonej ilości konserwujących kwasów, zwłaszcza fosforowego.

  Gorąco polecam coca kolę, szczególnie w wersji dajet. Jako środek usuwający rdzę ze zderzaków, obluzowujący zatarte śruby oraz do czyszczenia sraczy.

 42. hulsz said

  ad.40 Zgadza sie od ilus tam lat zamiast cukru uzywa sie syropu glukozowo-fruktozowego otrzymywanego z kukurydzy .Prowadzi szybko do stluszczenie organow wewnetrznych czlowieka.

 43. NICK said

  Moje pszczółki?
  Nie tłuszczeją.
  Pewnie są GMO.

 44. Joe said

  Blicht Panie Boydar…Polacy kupuja blicht w kazdej POstaci.Na kredyt,na raty i za gotowke…Dlatego PASOZYD ma sie dobrze a zdycha ostatni…

 45. toidi said

  Nie, nie każdy blichtr. Tylko zagraniczny.

Sorry, the comment form is closed at this time.