Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Co się stało z gen. Benediktowem?

Posted by Marucha w dniu 2016-10-25 (wtorek)

Dzisiaj portal niezalezna.pl podał najnowszą wersję zamachu smoleńskiego, która jutro zostanie opublikowana w „Gazecie Polskiej”.

Media Tomasza Sakiewicza powołują się na domniemany tajny raport Federalnej Służby Wywiadowczej RFN (Bundesnachrichtendienst – BND) z 29 marca 2014 roku, ujawniony przez niemieckiego dziennikarza Jürgena Rotha.

Z owego raportu BND ma wynikać, że zamachu na prezydenta Lecha Kaczyńskiego i polską delegację w Smoleńsku dokonała tajna grupa operacyjna Federalnej Służby Bezpieczeństwa Rosji pod dowództwem gen. Jurija Desinowa. Owa tajna grupa FSB miała stacjonować w Połtawie na Ukrainie jako jednostka Służby Bezpieczeństwa Ukrainy pod kierownictwem Dmytra Stelanowego (sic!).

Najlepszy fragment: „zlecenie dotyczące przeprowadzenia zamachu na Tu-154 pochodziło bezpośrednio od [funkcja zaczerniona] T. [nazwisko wysokiej rangi polskiego polityka zaczernione] do Desinowa”. Ten. T. to pewnie ówczesny premier III RP. Tusk wydający „zlecenie” dokonania zamachu na Kaczyńskiego Federalnej Służbie Bezpieczeństwa Rosji…

Naprawdę piękne! Ciekawe czy wymyślił to sam Sakiewicz, czy jednak Macierewicz.

A co z gen. Benediktowem? Bo w grudniu 2011 roku „Gazeta Polska Codziennie” pisała, że za zamachem w Smoleńsku stał gen. Władimir Benediktow, ur. w 1963 roku w Niżnym Tagile na Uralu, zastępca dowódcy wojsk transportowych Rosji i szef tajnego centrum dowodzenia „Logika” w Moskwie (O. Alehno, A. Dmochowski, „Generał, który dowodził operacją Smoleńsk”, cyt. za. wolnapolska.pl, 1.12.2011). Autorami artykułu o gen. Benediktowie byli wówczas Artur Dmochowski i Ukrainka Olga Alehno.

O tym, że Benediktow mógł uczestniczyć w „działaniach przestępczych” (w domyśle przeciw Kaczyńskiemu) świadczyło ich zdaniem to, że miał wykorzystywać wojskowe samoloty transportowe do „masowego przewozu nielegalnego spirytusu „Royal”.

I nagle gen. Benediktow zniknął, i mamy gen. Desinowa, któremu zbrodnicze rozkazy wydaje Donald Tusk. A co z gen. Benediktowem? Wyparował razem z nielegalnym spirytusem „Royal”?

Red. Sakiewicz myśli pewnie, że ludzie nie pamiętają co jego gazeta pisała pięć lat temu. Są jednak tacy, którzy pamiętają. Np. Bohdan Piętka został obdarzony przez naturę/Pana Boga (do wyboru dla niewierzących i wierzących) wyjątkowo dobrą pamięcią.

Bohdan Piętka
http://mysl-polska.pl

No i co z tego? Naszemu mądremu Narodowi jakieś tam sprzeczności logiczne nie zamącają spokoju ducha bazującego na wewnętrznym przekonaniu i kosmicznej głupocie. A jego pamięć sięga, powiedzmy, dwa dni wstecz.
Admin

Komentarzy 18 to “Co się stało z gen. Benediktowem?”

 1. u said

  Mendy ryjące w GP od dawna, bardzo dawna ignorujȩ bo herszt tej redakcyjnej bandy to perfidna kukła, banderowski d.poliziec, który klȩczy przed kaczorami ale i laskuje rezunom. A problem w tym, że i zdradza bez parawanu nasze narodowe interesy i naraża nas na rykoszet ze strony cierpliwegi,potȩżnego sąsiada. Sakowicza to ja kojarzȩ z utuczona swinią, która pasuje ukraińskim rzeźnikom!!! Ja juz naprawde zwątpiłam w rozum naszego kaczorowego elektoratu. Jak by mieli coś pod czachą to kaczory razem z GP w ścieku skoṅczyliby karierȩ. Chyba nigdy zauroczeni kaczorami nie obudzą siȩ nawet na alarm! Wszystkie opcje mogą im wyjść nie na zdrowie bo prowokowana Rosja może nie wytrzyma i pusci im troche jadu koło siedzenia.

 2. toidi said

  Pani U. Kto tam sie liczy z elektoratem.

 3. u said

  No wlasnie to bardzo dobre pytanie Toidi. Bo kto sie liczy z lektoratem jak ma z durniami ma do czynienia. Dokumentuje ten fakt jawny brak szacunku, nawet pozorowanego ano, znana swiatu bestsellerowa cashowa – kryminalistka, podpieta pod najwyzszy stolek , i to w mocarstwie. Chiny chyba maczaja w tej kryminalnej karierze smoczy ogon bo wiedza, ze walkowerem moga nas wykosic i bedzie koniec z glupolami. To jawnie bluzga prawdą w gały każdego nie odurzonego urojeniami.

 4. AlexSailor said

  „Naszemu mądremu Narodowi jakieś tam sprzeczności logiczne nie zamącają spokoju ducha bazującego na wewnętrznym przekonaniu i kosmicznej głupocie. A jego pamięć sięga, powiedzmy, dwa dni wstecz.”

  Wydrukuję, znalazłem jakieś ramki, oprawię i chyba powieszę na ścianie.
  To jest kwintesencja tego co nas spotyka przez ostatnich kilkaset lat.

  A co do Rosji, to ja nie wiem, czy części środowisk władzy nie pasują takie właśnie rządy w Polsce.
  Części, bo tam zawsze były dwie opcje polityczne wobec Polski.
  Jest całkiem możliwe, że macior i wielu więcej, to agentura Rosji.
  Albo podwójna agentura.

  Bo np. dla USA sankcje wobec Rosji przynoszą minimalne straty, a podciągnięcie rakiet pod Królewiec też niczego dla nich nie zmienia.
  Inaczej dla Polski, Niemiec i reszty UE.
  Również na ukrainie, po początkowej próbie zajęcia Krymu i przejęcia jej bogactw tylko dla siebie, pogodzili się z rzeczywistością, a stan tam utrzymujący się jest korzystny dla USA i Rosji, która jeszcze odzyskała Krym.
  Największym przegranym na Ukrainie są Chiny, których inwestycje szlak trafił (wspólny interes Moskwy i Waszyngtonu) oraz Europa dostająca w dupę sankcjami i stająca się przybudówką, czy kolonią pogrążającą się w autodestrukcji.
  A w Europie, najbardziej w tyłek dostaje oczywiście Polska.

 5. Desinow bez Benediktowa NIE DAŁBY RADY, bo lotniskiem w Smoleńsku kierowali nie Ukraińcy a Rosjanie. Sprzeczności między oby wersjami Nie Widzę.

 6. revers said

  „…dwa dni wstecz.”

  raczej co wczoraj bylo w Lidlu lub w Biedronce w przecenie lub w ofercie.

  BND po zwiekszonych do totalnej kontroli praffkach nadaje sie do lepszego gestapo lub NSA jak ministerstwo prawdy.

  Roth moze cos napisac o zamknietych dziennikarzach piszacych o holocauscie lub polityku Braschu ktorego dosiegnal seryjny samobojca lub nowej niemieckiej medycynie i gmo z koncernem Bayer-Monsanto.

 7. Boydar said

  Natura jest narzędziem Pana Boga, tu nie ma żadnego „wyboru”, p. Piętka.

 8. panMarek said

  Być może nigdy nie dowiemy się, co się stało z prezydencką delegacją w dniu 10-04 A.D. 2010 podobnie jak nie wiemy, co wydarzyło się na Gibraltarze w dniu 04-07 A.D. 1943.
  Wiemy jednak, co się wydarzyło po godz. 9:00 dnia 10-04 A.D. 2010. To co się wtedy stało i ciągle się dzieje na naszych oczach, jednoznacznie, w sposób pewny, niezbity i niepodważalny, potwierdza, że został na nią przeprowadzony skuteczny zamach.
  Wszystko, co się wydarzyło w Polsce po godzinie 9:00 rano dnia 10-04 A.D. 2010, nie było i nie jest normalne. Nic!

  Co do wraku, to Anglicy nie oddali do dzisiaj teczki gen. Sikorskiego wraz z dokumentami Państwa polskiego mimo, że wyłowioną ją jako pierwszą, w całości a od tego czasu minęło już 73 lata.
  Ruscy trzymają wrak dopiero 6 lat. 12x krócej od Anglików. Nie jest tak źle. I tak są jakieś 12x lepsi od kochanych Angoli. A tak bardziej serio, to właśnie w tej teczce gen. Sikorskiego jest zapisane to co się stało dnia 10-04 A.D. 2010. W pewnym skrócie rzecz jasna.

 9. Joe said

  Moze warto POstawic teze POdparta pewnikiem ze obydwie katastrofy „sponsorowala” swiatowo-korzenna MASONERIA….i dac sobie wreszcie spokoj,a zajac sie sprawami konkretnymi dnia codziennego.

 10. NICK said

  Tak jak „katastrofa” gibraltarska ustawiła wiele spraw światowych na lat wiele, tak i „smoleńska” uczyniła.
  Prawdy nie ujrzymy.
  Uną zaś znać mogą oficerowie. Podglądający Gajówkę.
  Żartowałem.
  Takie tam szpicle prawdy też nie znają.

 11. Trak said

  Wszystkie drogi prowadzą do Kremla a jeśli nie, to do cerkwi, która tam blisko stoi – powiedziałem, gdy wczoraj lało, jak cholera.
  Powiedziałem tak, bo amerykanie wszystko podsłuchują. Niech mają przyjemność, że aparatura dobrze działa.

 12. Wimar said

  Źle się dzieje, że nikt badał i nadal nie bada:
  1. Szczegółów rozmów/ustaleń mężów stanu w Pradze 8 kwietnia 2010r.
  2. Miejsc i świadków pobytu przez L. Kaczyńskiego między 7 a 10 kwietnia 2010r.
  3. Okoliczności odlotu delegacji 9/10 kwietnia 2010r. w tym samego Okęcia.
  Bez tego skromnego początku nie da się ruszyć dalej z tą sprawą. A swoją drogą to dla mnie szokująca jest postawa rodzin zmarłych w kwestii ekshumacji, zwłaszcza po nieprawidłowościach odkrytych w latach 20111-2012. Do tej pory myślałem ,że to służby specjalne nie są tym zainteresowane a tu proszę – najbliższe rodziny, dodatkowo wspierane duchowo przez kard. Nycza !!! Czy ktoś tu jeszcze nadąża w tym temacie???

 13. Yah said

  Po ludzkiemu nic nie zrozumiemy, po boskiemu jednostki. Ale , żeby cokolwiek zrozumieć trzeba zrozumieć pewne fakty wynikajace z obserwacji indywiduów zamieszkujących dostępną naszym zmysłom rzeczywistość:

  1. Rdzenni, czyści genetycznie Polacy stanowią mniejszość;
  2. W konsekwencji punktu pierwszego Polaka ciężko spotkać,albo inaczej mamy szczęście gdy sąsiadem jest Polak;
  3. Przywary Polaków to nie przywary polaków tylko skutek miksowania się wiadomo z kim.
  4. w konsekwencji punktów 1 i 2 czegoś takiego jak polska NIE MA.
  5.Jedyne o co Polacy powinni walczyć to prawa mniejszości narodowych w państwie pod tytułem Polska.
  6. Problemem jest to, że nie mający z polakami nic wspólnego podszywają sie pod Polaków i są na tyle GŁUPI, że myślą, że rdzenni Polacy nie zdają sobie z tego sprawy.
  7. Ilu z czytających Gajówkę jest pewnymi, że są rdzennymi Polakami ? 😉
  8.Ja nie jestem ( niestety) ale ……. przodkowie rządzili grajdołem na lewym brzegu Wisły …. niestety 1000 lat temu.
  9. Pozdrawiam Pana Nicka jednego z dwóch doktorów, których lubię. He, he, żaden mnie nie leczy. Zresztą po co się leczyć , jak już nadejdą rzeczy ostateczne to widocznie Pan Bóg stwierdził, że ….. stary już dość, namęczyłeś się tu wystarczająco , zapraszam do siebie.

 14. Yah said

  Ad 13 to ad 10

 15. Yah said

  ad 11

  Panie Trak Szanowny a niech te ch….je podsłuchuje i co im to da. Dowiedzą się , prędzej będą w piekle ….

 16. Yah said

  Ad 12

  Drogi Panie Wimar to wszystko betka, spójrz pan Panie Szanowny szerzej, tak nie po ludzku po Bosku i …. wszystko staje się jasne.

  Pozdrawiam Pana 🙂

 17. NICK said

  Ech.
  Yah.
  Pozdrawiam.
  Tyle. Panu wystarczy. Mój skrót.

 18. Yah said

  Ad 17

  Panie Szanowny wystarczy ….pozdrawiam serdecznie.

Sorry, the comment form is closed at this time.