Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Ukraina zamierza zrzucić brudną bombę na Krym lub Rostów

Posted by Marucha w dniu 2016-10-30 (Niedziela)

Na Ukrainie trwają intensywne prace nad stworzeniem bomby atomowej, która rzekomo zostanie wykorzystana przeciwko Rosji – pisze Politnavigator, powołując się na rosyjskiego politologa Siergieja Markowa.

— Są pewne przecieki. W Ukrainie przywykli sklejać wszystko, co mają, dlatego czasami przeskakuje.

Publicznie mówią, że trzeba to zrobić. Niejawne jest to, że Ukraina już aktywnie pracuje nad bombą atomową – powiedział Markow.

Według jego słów konstruowane są dwa rodzaje bomb: tradycyjna i brudna. Brudna bomba rozsiewa materiał radioaktywny, co prowadzi do promieniotwórczego skażenia terenu.

Politolog podkreślił, że Zachód pozwoli Kijowowi na „popełnienie każdej zbrodni”. Dodał, że ukraińskie władze mogą skorzystać z tej cichej zgody i zrzucić bombę atomową na Krym lub Rostów.

https://pl.sputniknews.com

Potem żydowskie… pardon, międzynarodowe media powiedzą, że to Putin zrzucił bombę. Ale na miejscu Ukrainy pomyślałbym nie raz i nie dwa, zanim zdecydowałbym się na taki krok.
Admin

Komentarzy 17 to “Ukraina zamierza zrzucić brudną bombę na Krym lub Rostów”

 1. To ściema jest… To element urabiania świadomości lemingów (o ile coś takiego w ogóle istnieje).
  Lemingom hasło „Krym” ma się kojarzyć negatywnie. I tyle. Skojarzenie jest takie „brudna bomba – Krym”. I tylko to ma dotrzeć do umysłu leminga (o ile coś takiego w ogóle istnieje).

  ——
  Niewykluczone – admin

 2. Halszka said

  Jeżeli to miałaby być prawda, i wina miałaby spaść na Rosjan, to nie wydaje się logiczne, aby celem takiego ataku miał być Krym czy Rostow. Nikt na świecie nie uwierzy, że Rosjanie zaatakowali własne terytorium. Już prędzej jako cel takiej „fałszywej flagi” pasował by jakiś inny kraj, np. taki, na terenie którego powstaje „tarcza antyrakietowa”.

 3. Joe said

  Jezeli pasozyd osiaga obled wszystko jest mozliwe.POpieram Admina… Niewykluczone.

 4. Rams said

  # 2 ” Nikt na świecie nie uwierzy………”

  Uwierzyli w zamach na JFK, 911, Putina z dymiacym naganem w Smolensku, dobrodziejstwo czlonkostwa Jewrounii czy CETA i inne brednie. Wystarczy jeden naglowek w GW, GP lub „Publicznej” Telavizji.

 5. Ad. 4

  Telewizja publiczna jest tak samo publiczna, jak dom publiczny. 🙂

 6. przebieg£y Myko£a said

  A jakby brudna, bomba, zes:’ac sie u Lachow a wine zwalic na Kacapow, ze jak maja karabiny/kalaszniki na sznurkach, to i nie stac ich na bombe czysta tylko na brudna?

 7. Zerohero said

  @4 Rams

  właśnie. Nie po to generał Polko w polskiej TV mówił, że należy się spodziewać rosyjskiej prowokacji. Ktoś tej kreaturze rozkazał takie rzeczy powtarzać. Opinia publiczna w Polsce jest już przygotowana na to, że:

  1. zamachy w krajach NATO robią wrogowie krajów NATO
  2. zamachy w Rosji są prowokacją Putina

  tak więc gdziekolwiek nie byłoby zamachu, to będzie wiadomo, że zrobiła go Rosja.

 8. proto said

  żydowskie BREDNIE, Które mają odstraszać turystów od Krymu. Odpowiedzią normalnych ludzi powinien być bojkot wszystkiego co żydowskie lub z żydostwem związane. Radykalny bojkot!

 9. Siggi said

  Podobno w państwach ,gdzie są elektrownie atomowe,to do”brudnej” jeden krok.Ona nie ma takiej siły niszczącej jak „klasyczna”,ale problemów może narobić co nie miara.
  Jest nie wykluczone,że kievscy szaleńcy mogą mieć plany co do „brudnej”.Elektrownie mają,atomistów także.Mogli by mieć ciche przyzwolenie zza oceanu,gdzie w takiej sytuacji Rosja miałaby moralny obowiązek interweniować wojskowo,aby przystopować takie plany.Oto chodzi aglosasom,aby w ich kłopot z UA wpakować Rosję z całym dobrodziejstwem inwentarza w Kievie.To dla nich znakomita okazja,aby do reszty zrobić z Putina potwora,a Rosję agresora największego za ostatnie 500lat.
  Mogą taka mistifikację z „brudną” urządzać,celowo puszczać w propagandize jakieś „wycieki”radio-aktywne,że może Kreml złapie się na taka przynętę,jak Antek na Mistrale.

 10. Racjonalista said

  Uderzenie atomowe Ukrainy wywoła atomową odpowiedź Rosji – podwójna korzyść dla żydobanderowców, bo w obu przypadkach zginą setki tysięcy Słowian. A oto przecież w tym wszystkim chodzi.

 11. smiechu warte said

  ten marucha to totalny idiota,cos podobnie jak szmatlawiec wirtualna bis,wszystko zeby tylko zeszmacic Ukraine,no ale juz takie bzdury wypisywac to nawet chyba grzech

 12. głos z nikąd said

  Ten się śmieje najlepiej, kto się śmieje ostatni. Wtedy dopiero będzie smiechu warte.
  Kto zeszmacił Ukrainę, to o tym juz było wiele razy. I w jakim celu.

  Więc jak, trollimy dalej?

 13. proto said

  Ad. 11.

  Jak można zeszmacić szmatę?

 14. revers said

  Brudną bombą może być umyślnie spowodowana awaria elektrowni atomowej, o użytej uranowej amunicji w Iraku, Serbi, Libii już zapomnieli? podobny skutek na setki lat.

  Tak samo jest z bronia chemiczną, może nie bojowe bazy jak sarin, ale trujące gazy z grupy chlorowców uzyli pod Allepo zachodni demokraci w bojowej opozycji przeciwko Assadowi
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wspierani-przez-zachod-terrorysci-uzyli-broni-chemicznej-w-aleppo

 15. peacelover said

  …upadlince maja mozgi jak brudne szmaty…!
  a szmata sie nie zeszmaci ….
  tylko jeszcze bardziej ubrudzi …!
  albo podrze !!
  …co sie dziwic ??!!
  (JUDOBANDERA !)

 16. Łagiewnik said

  Podczas wojny majdanowej obsługa elektrowni atomowych została obsadzona przez USA specjalistów. Taki był wtedy komunikat.
  Pozdrawiam

 17. głos z nikąd said

  Chlorowce sa drogie, panie Revers. ie nadają się jako gaz bojowy. Fluor na przykład. To mógł być po prostu chlor. Niemcy użyli po raz pierwszy podczas pierwszej wojny. Albo, czego nie chciałbym nawet podejrzewać, chlorowodór.

Sorry, the comment form is closed at this time.