Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Z ostatniej chwili: Polska na celowniku ONZ

Posted by Marucha w dniu 2016-11-04 (piątek)

Po krytyce jaka spadła na rząd Prawa i Sprawiedliwości ze strony Unii Europejskiej i Komisji Weneckiej przyszła pora na Organizację Narodów Zjednoczonych, która właśnie wezwała Polskę do poszanowania praworządności i opublikowania wszystkich wyroków Trybunału Konstytucyjnego. ONZ wydało również zalecenia i ostro skrytykowało polski rząd.

Po tym jak eksperci Organizacji Narodów Zjednoczonych debatowali w październiku na temat Polski, Komitet Praw Człowieka ONZ wydał właśnie zalecenia dla Polski.

ONZ ma zastrzeżenia do działań polskiego rządu m.in. w sprawie Trybunału Konstytucyjnego, który – jak przekonują eksperci ONZ – jest blokowany przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. ONZ zaleca, by obóz rządzący w Polsce przestał paraliżować prace trybunału i opublikował wszystkie wyroki jakie dotychczas zostały wydane przez tę instytucję.

ONZ zwraca też uwagę i wyraża swoje zaniepokojenie sytuacją kobiet w Polsce [za mało jest gwałtów? – admin]. Większość zastrzeżeń dotyczy prób zaostrzenia już i tak restrykcyjnego prawa antyaborcyjnego oraz odbierania organizacjom kobiecym dotacji państwowych, bez których w gruncie rzeczy są skazane na niebyt [i o to właśnie chodzi! – admin]

ONZ wyraziło również zaniepokojenie aktami nienawiści na tle religijnym, rasowym i orientacji seksualnej jakie mają mieć miejsce w Polsce zbyt często. W tym kontekście Komitet Praw Człowieka wezwał rząd Prawa i Sprawiedliwości do przyjęcia „prawa antydyskryminacyjnego”.

[Zabrakło jeszcze zaniepokojenia z powodu pojawiania się polskich flag na ulicach, bezczelnego noszenia krzyżyków przez osoby wierzące oraz nachalnego i dyskryminującego ustępowania kobietom pierwszeństwa w pewnych sytuacjach. Aha – dodajmy jeszcze oburzenie z powodu zbyt niskiego czytelnictwa Gazety Wyborczej, co jest przejawem antysemityzmu – admin]

Warto jednak wspomnieć, że Komitet Praw Człowieka nie może w żaden sposób ukarać Polski, więc rząd PiS nie musi się stosować do jego zaleceń, jeśli nie ma takiej woli politycznej. [Ale Komitet wszak bierze grube pieniądze za odwalanie kawału dobrej, nikomu niepotrzebnej roboty, i o to wszak chodzi. – admin]

http://pikio.pl

Komentarzy 19 to “Z ostatniej chwili: Polska na celowniku ONZ”

 1. proto said

  Jakoś ONZ nie widzi gwałtów i mordów na bliskowschodnich chrześcijanach, alawitach, szyitach, jazydach czy Druzach, dużo natomiast uwagi poświęca oblężonym w Aleppo terrorystom i najemnikom.

 2. Joannus said

  W gmachu ONZ jest miejsce dla ”nosiciela światła”, dlatego nic nie powinno dziwić

 3. Nie wiem, czy nie nastąpił już ten moment, że zarzutami ONZ będzie można się chwalić na arenie międzynarodowej.
  Podobnie jak z GW. Jak cie obsmarowali – znaczy wporzo chłop. Jak cie chwalą – znaczy glista.

 4. NICK said

  Zatem niech będzie POWSZECHNIE wiadomym, że tzw. ONZ to wróg ludzkości.
  (co wiadomo od zarania)

 5. Adam Ryglowski said

  A kogo to dziwi ??? Bo mnie – NIE.
  Czekam na stanowisko ” biskupa Rzymu ” , …
  bo Chwała Bogu ,mój Papież Benedykt XVI w tym CYRKU NA PEWNO NIE WEŻMIE UDZIAŁU .
  …….
  A NIE PISAŁEM ROK TEMU ;
  PO CO NAM T.K. ???

  tak samo o 460 w tzw.Sejmie i
  setce w tzw.Senacie .

 6. revers said

  Aresztowania w usraelu …

  https://www.monitor-polski.pl/trzymajcie-kciuki-za-sluzby-amerykanskie-dzisiaj-w-nocy-prawdopodobnie-w-usa-beda-aresztowania/

  a w Polin na poczatek jaki szariacik za sprawa wysokiego komisarza ONZ od praw czlekow i szariatu od Saudis.

 7. dariusz2b said

  te łachudry żydowskie to mają taką władzę w świecie że praktycznie mogą robić wszędzie co chcą i to bezkarnie

 8. Wlodzimierz said

  ONZ jest w gruncie rzeczy narzedziem w lapach Zydow amerykanskich i skrzetnie wykonuje wszelkie polecenia wydane przez nich tak wiec mamy pelna swiadomosc tendencyjnych „pogladow” tej organizacji …

 9. ERROR 404 NSZ said

  onz oficjalnie wypowiada się za depopulacją …

 10. Stan said

  Assange ujawnia: finansowane Fundacja Clintona i pochodzi z tego samego źródła.
  Opublikowany 04.11.2016

  Fundacja Charytatywna demokratycznego kandydata na prezydenta Hillary Clinton, „Clinton Foundation”
  organizacji terrorystycznej Islamskiego Państwa (również Daesh, IS) finansowane są z tych samych źródeł.
  Powiedział założyciel Revelation Wikileaks Julian Assange.

 11. Maćko said

  ONZ „nalezy-zalezy” od … Rokefeleruf…

 12. Yah said

  Pożartuję sobie trochę. Jak by ci z PiS byli rzeczywiście patriotami i mieli jaja to na takie dictum poszliby na całość jak Korea Północna lub co najmniej Białoruś albo ostatnio Rodrigo Duterte ( choć ostatnio coś Baćka mięknie – boje się o niego i Białorusinów).

  Niestety PiS to trupa aktorska wynajęta do odegrania spektaklu dla tubylców podczas gdy dyrekcja spokojnie obraduje na Zachodzie planując rozebranie resztek spalonego teatru i przygotowania placu budowy pod nowy ….

 13. Re: 7 Dariuzdb.
  Obawiam sie, ze lichwiarskie zydostwo nie bardzo moze robic co chce, bowiem na przeszkodzie staneli Rosja I Chiny we wprowadzeniu zydo-talmudycznego porzadku w swiecie. I w zasadzie nie maja tzw., „back-up plan’u” na dalsze dzialania do zrealizowania swego planu.
  A wiec zydo-masoneria ma do wyboru: wprowadzic chaos finansowy, rozpoczac III wojne swiatowa miedzy USA a Rosja I Chinami, lub wzniecac ogniska zapalne w poszczegolnych krajach jak: Syria, Libia, Ukraina czy Poludniowa Afryka…ew. Wenezuela lub Filipiny…
  W kazdym badz razie mozna by oczekiwac „zadymy” w wewnatrz USA miedzy armia cywilna (Militia) I rzadowymi bojowkami pod jurysdykja „Obama mambo”…w wersji „bialego knesetu”…, ktory na „sile” chce przejac wszelkie fundacje emerytalnme I socjalne pozbawiajac tym samym srodkow finansowych tychze odbiorcow…
  ==================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 14. watazka said

  ONZ znane jest przede wszystkim z tego, ze atakuje panstwa czlonkowskie i wydaje wyroki smierci na narody, ktore zgodzlily sie podpisac Karte ONZ.

 15. Jasiu PUKWATEREK said

  @ Nadeszła najwyższa pora aby sam Papież Franciszek z domu Bergolio stanął w obronie naszego Trybunału Konstytucyjnego i męczennika Rzeplińskiego.

  😀 – admin

 16. JerzyS said

  http://prostozmostu.net/news/unijny-ekspert-promujacy-zakaz-dostepu-do-broni-aresztowany-za-handel-bronia

  Unijny ekspert promujący zakaz dostępu do broni aresztowany za… handel bronią

  4 listopada 2016 12:45

  Ekspert Komisji Europejskiej promujący ograniczenia posiadania broni dla obywateli został aresztowany za nielegalny handel bronią.
  Choć brzmi jak żart, wydarzyło się naprawdę.
  Jean-Luc Stassen został aresztowany w czwartek.

  Policja przeszukała dom unijnego eksperta i znalazła w nim egzemplarz broni, zaginiony wcześniej z policyjnego magazynu.
  Wiele wskazuje na to, że aresztowany fałszował dane w belgijskim centralnym rejestrze broni,
  gdzie kasował wpisy dotyczące broni palnej przeznaczonej do likwidacji.
  W ten sposób przywłaszczał broń by handlować nią na czarnym rynku.

  Jean Luc-Stassen pracował nad projektem unijnej dyrektywy ograniczającej dostęp do broni dla obywateli.

 17. revers said

  Unych UNZ banuje bron atomowa w rezolucjach, przeciwko rezolucji jest 38 panstw NATO plus Izrael, nawet Korea Pln. jest za rezolucja, ale nikt nie wie czy dotyczy to Izraela i jego stanu posiadania broni atomowej z opcja Samsona.

  http://www.globalresearch.ca/un-votes-to-outlaw-nuclear-weapons-in-2017/5553590

 18. CasualNR said

  Dobrą książkę napisał Ksiądz profesor Michael Schooyans – Ukryte oblicze ONZ , dostępną na praweksiazki.pl . Każdy kumaty zapewne orientuje się że ONZ jest ciałem wykonawczym masonerii i ma posłużyć jako zaczątek przyszłego rządu światowego.

 19. Joe said

  Dobra ksiazka,a dodac do niej mozna ze Stalin zgodzil sie na POwstanie tego pasozyta ,bo PO kapitulacji III-ciej rzeszy
  wszystkie konce sznutkow teatrzyku kukielkowego mial w swoich rekach.Niestety to k…stwo i tak ta znikoma szanse uzylo i uzywa do dzis.

Sorry, the comment form is closed at this time.