Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Izraelska gazeta donosi, jak Żydzi mordowali Polaków

Posted by Marucha w dniu 2016-11-05 (sobota)

Dziennik Izraela „Maariv” ogłosił światu imiona sowieckich oficerów NKWD uczestniczących w mordzie katyńskim.

Polski Żyd Abraham Vidro (Wydra), który mieszka teraz w Tel Awiwie, 21 lipca 1971 r. poprosił pismo o wywiad, bo chciałby, zanim umrze, wyjawić sekret o Katyniu. Opisał on spotkanie z trzema Żydami, oficerami NKWD, w wojskowym obozie wypoczynkowym Rosji. Oni powiedzieli mu, jak uczestniczyli w mordzie Polaków w Katyniu.

Byli to: sowiecki mjr Joshua Sorokin, por. Aleksander Susłow, por. Samyun Tichonow. Susłow zażądał od Vidro zapewnienia, że nie wyjawi tego sekretu do 30 lat po jego śmierci, ale Vidro obawiając się, że tak długo nie pożyje, zdecydował się wyjawić go wcześniej. Mjr Sorokin, ufając Vidro, powiedział: „świat nie uwierzy czego ja byłem świadkiem”.

Vidro mówił dziennikowi „Maariv”: Żydowski mjr w sowieckiej tajnej służbie (NKWD) i dwóch innych oficerów bezpieczeństwa przyznali mi się, jak okrutnie mordowali tysiące polskich oficerów w lesie katyńskim. Susłow mówi do Vidro:

„Chcę ci opowiedzieć o moim życiu. Tylko tobie, ponieważ jesteś Żydem, czy możemy mówić o wszystkim? To nie robi żadnej różnicy dla nas… Mordowałem polaczków własnymi rękami! I do nich sam strzelałem.”

Bardzo ważną informację podał pan Aleksander Barkaszow w roku 1994, lider partii o nazwie Rosyjska Jedność Narodowa. W wypowiedzi dla „Życia Warszawy” z 4 października 1994 r. stwierdził:

„Wiem jaką tragedią jest dla was sprawa katyńska, ale oświadczam: polskich oficerów nie rozstrzelali Rosjanie. Sprawdzaliśmy przynależność przynależność etniczną enkawudzistów – wykonawców wyroku. Wszyscy byli Żydami i wypełniali rozkazy sobie podobnych, stojących wyżej w ówczesnej hierarchii. Rosjanie są z natury przyjaźnie nastawieni do Polski”.

Rzeź 15.000 niewinnych ludzi jest makabrycznym zadaniem nawet dla najbardziej zatwardziałego oprawcy. Stalin (prawdziwe nazwisko w jęz. pol.: Józef Dawid Dżugaszwili) zwrócił się do głowy tajnej policji sowieckiej, Żyda Ławrentija Berii. Obaj przedyskutowali masowe morderstwo i zdecydowali, że powinno to być wyłącznie zadaniem Żydów, którzy zajmowali czołowe stanowiska w tajnym aparacie. Ich odwieczna nienawiść do katolickich Polaków była powszechnie znana.

gloria.tv
https://wzzw.wordpress.com

Komentarze 23 to “Izraelska gazeta donosi, jak Żydzi mordowali Polaków”

 1. snag said

  Stara nowina ale trzeba przypominać ,…

 2. Maverick said

  A teraz ich enkawudziści nasłani do Polski poprzez Stalina szczują Polaków na Rosjan.

 3. Antares said

  Tak Panie Snag, dla Gajowniczków to nic nowego. Takie informacje powinny być publikowane w telewizji i mediach ogólnokrajowych…….

 4. Yah said

  Ad 3 Zły to ptak, co własne gniazdo kala – a przecież gniazdko uwite, starannie nie przez kukułkę dla jej podrzutków. W związku z tym nie spodziewałbym się ……

  Raczej cały czas słyszymy narzekania kukułek na dwugłowego orła, że dyskryminuje kukułkę uniemożliwiając podrzucenie jej jaj …

  Ach te kukułki 😉

 5. snag said

  Polski żyd jeśli się przyzna to powie że jest to uzasadniona zapłata za tysiąc (1000) lat żydowskiej gehenny w Polsce, podobnie jak tłumaczą ich kolaboracja z NKWD we wrześniu 1939 😉 ,…

 6. Gloria.tv? Hmm… A w czyich jest łapskach? Stara nowina? Artykuł baaardzo słaby i skonstruowany tak, aby zawsze można go było (temat, znaczy się) zbrechtać. Poza tym „sensacja” owegoż artykułu polegała na tym, że ukazał się on ponad 40 lat po fakcie. Jako ciekawostkę dodam, że nazwisko „Dżugaszwili” w wolnym tłumaczeniu znaczy „syn żyda”.

  Cała władza u Sowietów (tak jak i dziś w Polsce) była w rękach żydowskich. Wymordowano tam około 66 milionów ludzi. Ychni „bicz boży”, zwany NKWD składał się prawie w całości z przebierańców.

  A co z Polakami? Najpierw była „Operacja polska NKWD” – 150 tysięcy ofiar; potem „When Russia occupied Poland in 1939” – trudno policzyć zamordowanych, na wycieczkę na Syberię zafundowaną przez pejsatych bez pejsów wybrało się około półtora miliona Polaków; potem Katyń, Ostaszków, Miednoje i Charków – w sumie jakieś 25 tysięcy z dziurą w czaszce; potem ponad pół miliona ofiar Bandery i Szuchewycza (obaj niewiadomego, wiadomego pochodzenia), trochę po drodze przenieśli na tamten świat tacy holyłudzcy bohaterowie jak Bielscy i im podobni; z drugiej strony byli natomiast „czyści Aryjczycy” (z korzeniami), jak Adoluś H., Józef G., Heinrich H., Hans F., Józuś M., Reinhard H., Adolf E., i inni, którzy to wymordowali 6 milionów Polaków (którym to teraz wiadoma propaganda zmieniła narodowość, bo liczba się zgadza); potem jakieś dwa miliony w latach 1944-1956, kiedy to ramieniem „sprawiedliwości” w Polsce kierowali wyłącznie sami przebierańcy; potem był Polak, niejaki Władysław, żonaty prawidłowo – ofiary wśród Polaków nieliczne (ale ta żonka pomagała w uchodźstwie swoim pobratymcom, sprawcom przedwczesnych zgonów z poprzedniego okresu); potem był repatriant z Francji, też Polak, co rusz upewniający się, czy aby mu pomożemy – ofiary jeszcze mniej liczne; potem był spawacz Margulis (taki sam „Polak”, jak Dzierżyński – kto pamięta Hansa Klossa, to wie, o czym piszę) – ofiary wciąż w trakcie liczenia, któren znów oddał władzę w prawydłowe parchate łapska; a potem to już wiecie. Nawiązując tylko do ostatniej epoki „dobrobytu”, z terytorium Polski wyparowało, z grubsza licząc, jakieś 8 milionów, wliczając w to emigrantów, pozostałe ofiary eksperymentów ekonomicznych, zdrowotnych i reprywatyzacyjnych, zaginionych bez wieści (jakieś 20 tysięcy rocznie), oraz „piątkowych samobójców”.

 7. https://rapidu.net/4218153207/When-Russia-occupied-Poland-in-1939.rar
  https://rapidu.net/4218153203/A-Narod-spi.rar

 8. Yah said

  Powiem tak „Sasiedzi” jako syndrom wyparcia. Znam sąsiadów, ktorzy be z mrugnięcia okiem zrobili z polakami teraz to samo. WARTO mieć tego świadomość, że są TACY SĄSIEDZI.

 9. Marucha said

  Re 6:
  Oczywiście artykuł nie jest i nie miał być sensacyjny.
  Temat poruszaliśmy już dobre kilka razy, co łatwo sprawdzić wrzucając hasło „Vidro” do gajówkowej wyszukiwarki.
  Powtórzenie jednak nie szkodzi, zwłaszcza gdy chodzi o osoby nowe.

 10. Jurek said

  Ta opowieść z Marivy wydaje mi się z roku na rok coraz to naiwniejsza. Wystawić swoich bolszewików by usprawiedliwić Rosję ? Czy raz na zawsze wykasować Niemców jako sprawców a w szczególności bankierów jako planistów II WŚ ?

  Szwedzi kiedyś palnęli , że kilkuletnie drzewka w Katyniu można było posadzić na zbiorowych mogiłach w 41 roku.

  ——
  Fakty są takie, że Katyń wykonano rękami żydowskimi.
  A jak to interpretować? Pole do popisu jest szerokie.
  Admin

 11. Janek said

  Tak dla porzadku Vidro to ukr. відро czyli pl. wiadro.

 12. SHREK said

  Zzz Syjonista ultra `fałszywego „Izraela„ nacjonalista a raczej plemienna-lista` goim goni goim uczy, ze zwykły Narodowy Nacjonalizm to rzecz zła niewskazana dla goja !

  Polski Nacjonalizm niewskazany lecz z `wierchuszka jemioły czosnkowej` tolerowany !
  [ `baranina` strzelnica i potylica, do szeregu `sajops` . ]

  Niemiecki Narodowy Nacjonalizm [ Socjalizm ] tragedia ! [ knut i dupa ! ]
  [ `atak` na Polskę wciąż skrzętnie wykorzystywany, przy braku elementarnej świadomości, o odwiecznym zasiedleniu i przechowywaniu światowego barachła, do zniewolenia !]

  Ruski Narodowy, silnie przetrzebiony prawosławny powraca, przy Putinie ?!

  ANTY Egzorcyzmy za pomocą korekty wizualnej naszego niepisanego ale zapodanego Biblijnie `pana` p/n;

  .https://www.youtube.com/watch?v=8gdht172pic#t=157.181233

  Anegdotka; wiemy jak wyganiać diabla ale jak wyganiać Z diabla [ `świętego` ] ?!

 13. ERROR 404 NSZ said

  Szkoda tylko , że Polska nie ma takich batalionów śmierci jak enklawa wydarta palestynie , która potrafi latami węszyć by dopaść ofiarę np. taki „poczciwy” demaniuk chociaż i setki innych o których nie wiemy …..
  „Jaskółeczka” donosi , że pewnie gdy to już będzie mało istotne ( tzw. herbatka po obiedzie) , wyjdzie jakaś książeczka…
  Oni lubią się pysznić…

 14. Marta1973 said

  Ano szkoda… Niektórzy bandyci dożyli w Rosji sędziwego wieku.

  Innym, jak choćby Wasilijowi Michajłowiczowi Błochinowi się upiekło. Jedno dziwi – nie przypomina on za bardzo pejsatego 🙂

  ——
  W Rosji – czy w ZSRR?
  Admin

 15. Isia said

  … (1) Pan Snag …

  … proszę pozwolić mi na małą uwagę … jeśli stara (wiadomość) to już nie nowina …

  … (9) ,,, całkowicie zgadzam się z opinią Pana Gajowego … w kwestii uzasadnienia powtarzania pewnych tematów … od siebie dodam, że, z upływem czasu, mogą m.in. pojawić też się nowe dowody (argumenty) … inne spojrzenie, inna ocena faktów … tak więc warto przypominać …

 16. Bogush said

  ad.10 Panie Admin, moja interpretacja jest taka, trzeba żydowskiemu ścierwu zrobić taki holokaust po którym na świecie nie znajdzie się nawet jedna ichniejsza komórka

 17. Isia said

  … (15) … oczywiście … pojawić się też nowe dowody …

 18. karlik said

  ad.10 „Szwedzi kiedyś palnęli , że kilkuletnie drzewka w Katyniu można było posadzić na zbiorowych mogiłach w 41 roku.”
  Więc warto połączyć śledztwa smoleńskie ze sobą, by wyjaśnić wszystkie wątpliwości..
  Bo dlaczego na przykład, niemieckie kule w ofiarach w Jedwabnie byłyby dowodem na udział Niemców w zbrodni.
  A niemieckie kule w ofiarach katyńskich już takim dowodem być nie mogą..

 19. Wpisuję w polu komentarza słowo „Stalinu”, system podkreśla na to czerwono, że to błąd. Wpisuję „Stalin” podkreślenia brak. To oznacza, że słownik systemowy zawiera słowo „Stalin”.

  Wpisuję w polu komentarza słowo „Kaganowicz”. system podkreśla to na czerwono… Słownik systemowy nie zawiera słowa „Kaganowicz”…

  Mądremu dość.

 20. RomanK said

  Piekne uzupelnienie Historii Zydow Polskich…i powinno meic swoj dzial poswiecony walce Zydow Polskich o Komunizm..w MUzeum Zydow Polskich…tak piekny budynek…dlaczego nie poszerzyc asortymentu expozycji???

 21. TG said

  http://culture.pl/pl/artykul/frank-frankizm-i-spor-o-paradygmat-polskiej-kultury

 22. Marta1973 said

  @ 18
  Obrzydzenie to zbyt łagodne słowo… Zbyt łagodne…

 23. karlik said

  Ad.22 „Obrzydzenie to zbyt łagodne słowo… Zbyt łagodne…”
  Być może, na pewno ma Pani rację, dlatego proszę się podzielić wiedzą, czym dysponujemy oprócz informacji przekazanych przez Rosjan…
  Tylko przypuszczeniami, ale oczywiście mogę się mylić i proszę przedstawić jakiś wyrok sądowy który stwierdza niepodważalnie winę Rosjan czy Sowietów jak kto woli..
  Może to być Sąd z Koziej Wólki, najważniejszy by był to polskojęzyczny werdykt sądu….

Sorry, the comment form is closed at this time.