Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Alfonsi z Wojskowych Służb Informacyjnych

Posted by Marucha w dniu 2016-11-06 (Niedziela)

W filmie Andrzeja Wajdy „Człowiek z marmuru” jest scena rozmowy Agnieszki z ubekiem, który w swoim czasie „opiekował się” Mateuszem Birkutem, a obecnie działa w branży rozrywkowej, to znaczy – prowadzi stadko striptiserek.

Myślę, że Andrzej Wajda nie bez kozery powierzył filmowemu ubekowi akurat takie zajęcie. Najwyraźniej wiedział, że bezpieczniacy mają do kurewstwa jakąś charakterologiczną predylekcję. W przeciwnym razie nie zostaliby bezpieczniakami – bo kurewstwo jest nie tylko charakterystyczną, ale integralną częścią tego zawodu, która z czasem schodzi do poziomu instynktów.

Bezpieczniak gotów jest służyć, to znaczy – nadstawić się każdemu, kto pozwoli mu umoczyć pysk w melasie – no a kurwa – tak samo. Toteż wreszcie doszło do tego, do czego w tej sytuacji dojść musiało – że Wojskowe Służby Informacyjne, które na zlecenie zagranicznych central wywiadowczych przygotowują w naszym nieszczęśliwym kraju polityczny przewrót, a być może nawet kolejny rozbiór Polski w nadziei, że mocodawcy zagwarantują im możliwość dalszego pasożytowania na mniej wartościowym narodzie tubylczym, w charakterze proletariatu zastępczego zmobilizowały sobie kobiety.

Oczywiście nie wszystkie, tylko te głupsze – bo te mądrzejsze na takie plewy złapać by się nie dały. A na jakie plewy? Ano – że są oprymowane przez „męskie szowinistyczne świnie”, od dominacji których uwolnią je dopiero płomienni rewolucjoniści w typie Sławomira Sierakowskiego, który rzeczywiście sprawia wrażenie osoby bezpiecznej.

Co z tego płomienni rewolucjoniści będą mieli – to jedna sprawa, bo co będą mieli bezpieczniacy z Wojskowych Służb Informacyjnych – tej gangreny na ciele naszego narodu – to jasne. Będą mieli mięcho armatnie, czyli tak zwany proletariat zastępczy, którego potrzebowali w sytuacji, gdy tradycyjny proletariat, czyli pracownicy najemni, stracił cały smak do rewolucji pod ubeckim przewodem.

Poprzednio bowiem żydokomuna, będąca przewodnią siłą rewolucji, stawiała na wyzwolenie proletariatu, to znaczy – pracowników najemnych. Służyć miała temu gwałtowna zmiana stosunków własnościowych, to znaczy – likwidacja własności prywatnej. Własność prywatna bowiem dostarczała ludziom autonomii względem władzy publicznej. Likwidacja własności prywatnej sprawiła, że wszyscy zostali władzy ;publicznej podporządkowani podwójnie – jako obywatele i jako ludzie zmuszeni do korzystania z rzeczy przez tę władzę przejętych.

Na tym między innymi polega totalitaryzm – że jednostka jest pozbawiona wszelkiej przestrzeni wolności. Władzę publiczną zaś obsiadła żydokomuna, przypisująca sobie znajomość nieubłaganych praw historii. Z tej racji miała „winka i pieczyste, sosy i smaki zawiesiste, jajca kładzione, z octem, świeże…” – jak to opisywał poeta Franciszek Villon dodając, że „nie są podobni do mularzy, którzy mur wznoszą w wielkim trudzie. Tu się pomocnik nie nadarzy; sami se zżują, dobrzy ludzie”.

Toteż nic dziwnego, że tradycyjny proletariat wkrótce się na tej całe rewolucji poznał i odwrócił od niej plecami. Inna rzecz, że zawsze był dla żydokomuny sojusznikiem nieszczerym. O czym bowiem marzył proletariusz? Żeby jak najszybciej przestać być proletariuszem, to znaczy – żeby się czegoś dorobić. A kiedy mu się to udało, to natychmiast stawał się nieprzejednanym wrogiem żydokomuny, nie bez przyczyny podejrzewając, ją, że chce mu odebrać to, czego z takim trudem się dorobił. I żydokomuna szóstym zmysłem to wyczuwała, bo na nikogo nie ziała taką nienawiścią, jak właśnie na „drobnomieszczanina”, czyli wzbogaconego proletariusza.

Ale ponieważ żydokomuna bez proletariatu funkcjonować nie może, bo bez przerwy musi kogoś „wyzwalać”, to na proletariat zastępczy upatrzyła sobie kobiety – im głupsze – tym lepiej. Nic zatem dziwnego, że Wojskowe Służby Informacyjne, ta gangrena na ciele naszego narodu, idąc ręka w rękę z żydokomuną, podburzają te żałosne istoty do buntu – właściwie nie bardzo wiadomo, przeciwko komu.

Warto zwrócić uwagę, kim są najbardziej aktywne feministki, jak np. pani Kinga Dunin, Manuela Gretkowska, czy Paulina Młynarska. To osoby w gruncie rzeczy nieszczęśliwe, którym życie się nie ułożyło, prawdopodobnie na skutek podporządkowania go postępackiemu doktrynerstwu.

Każda z nich jest kobietą – jak to się kiedyś mawiało – „z przeszłością”, to znaczy – z nieudanymi związkami z rozmaitymi nieudacznikami, których najwyraźniej musiały dobierać sobie w korcu maku. Cóż dobrego może wydać z siebie związek łajzy z łajzą? Nic – tylko katastrofę.

Ale łajza nie byłaby łajzą, gdyby potrafiła śmiało spojrzeć prawdzie w oczy i nie cofnąć się przed żadnymi wnioskami. Właśnie dlatego, że jest łajzą, czegoś takiego zrobić nie potrafi i ucieka w oskarżanie za swoje życiowe zawody wszystkich dookoła. To jest właśnie istota feministycznej ideologii i właśnie dlatego feministki są łatwym łupem sutenerów z bezpieczniackich watah, których najtwardsze jądro w naszym nieszczęśliwym kraju stanowią Wojskowe Służby Informacyjne – prawdziwa gangrena na ciele naszego narodu.

Tedy Wojskowe Służby Informacyjne, zwyczajem alfonsów, ponownie wyprowadziły kobiety „na ulicę”. Ooo, to, to! Cóż bowiem innego mógłby zrobić ze swoimi kobietami alfons? Ano – właśnie wyprowadzić je „na ulicę”, żeby mógł potem wycisnąć z nich wszystko, co na swoim brzuchu („koraliki co mam w uchu zarobiłam na swym brzuchu…”) zarobiły.

I podobnie jak zwykłym alfonsom, którzy dbają o swój interes, a nie o interes swoich niewolnic, również Wojskowym Służbom Informacyjnym na tych kobietach wcale nie zależy. Gdyby Państwo Islamskie zaoferowało tych wszystkim degenerałom i pułkownikom możliwość dalszego pasożytowania na narodzie tubylczym, natychmiast sprzedaliby je do haremów, gdzie jeden z drugiem trójbuńczuczny basza zaraz „każdą by ubrał w gelabiję, spuściłby suce lanie kijem, po czym umieścił ją w haremie pod czujną eunucha strażą.”

Nie jest zresztą wykluczone, że taki właśnie los je spotka, jako że właśnie obejrzałem sobie w telewizorze dysputę z udziałem jakichś bałwanów – jak się potem okazało – posłów Nowoczesnej i Platformy Obywatelskiej, którzy mimo perswazji posła Jakubiaka z klubu Kukiz 15, co to tłumaczył im, niczym chłop krowie na miedzy – upierali się, by Polska przyjęła do siebie tak zwanych „uchodźców”. Najwyraźniej epidemia zgłupienia rozszerza się z szybkością płomienia i poraża zarówno kobiety, jak i mężczyzn, zwłaszcza tych, którzy przychylają się do opinii, że różnica między kobietami i nimi wcale nie jest taka duża, o ile w ogóle istnieje.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarzy 28 to “Alfonsi z Wojskowych Służb Informacyjnych”

 1. hulajdusznik said

  Cytat: „Żyd czy nie, na spotkania Pro Milito [http://bazy.ngo.pl/search/info.asp?id=187138] uczęszcza regularnie i wygłasza tam referaty. Z TVN się procesuje bez widocznej szkody dla siebie (pyszczy nadal), kumpluje się z Korwinem [http://racjapolskiejlewicy.pl/jak-goldberg-stal-sie-korwinem-mikke/6823], a Juliana Tuwima „od tyłu zachodzą nas Judajczykowie” cytuje bezkarnie. Wszystko to mocno podejrzane”.
  Nie pytajcie z czyjego ukazu imć Stanisław M. pełni funkcję dyżurnego antysemity. Nic mu nie grozi z ych strony; nawet kiwnięcie palcem. To powinno wam dać do myślenia. Nie? A wiecie co to takiego Klub Krzywego Koła? Kto był jego założycielem? Kim byli jego członkowie? Kto im pomagał? Ano, autor powyższego artykułu!
  A pamiętacie słynny tekst George’a Orwella o postawie Brytyjczyków wobec Powstania Warszawskiego? Nie? A warto. Naprawdę! Jest to zdanie tak uniwersalne, że pasuje wyśmienicie do osobistości, które w swoim nędznym jestestwie sku*wieniu uległy. Z tego nałogu się nie wychodzi!

 2. hulajdusznik said

  Przypomniała mi się jeszcze jedna, chyba dość istotna rzecz. Otóż pewien żyd „z rozkoszną dupą”, jak to poetycko ujął niegdyś Pan Henryk Pająk (po mamełe Blank), zwany dla niepoznaki Leninem, jest bodaj (pewności absolutnej nie mam) autorem przepisu na opozycję. Według unego Szpicbródki sposobem na jakąkolwiek opozycję jest jej wymyślenie, albo (jeśli już zaistniała) zawładnięcie jej przywództwa.

 3. NICK said

  Od rewolty francuskiej żadnych różnic nie ma.
  „zwłaszcza tych, którzy przychylają się do opinii, że różnica między kobietami i nimi wcale nie jest taka duża, o ile w ogóle istnieje.”

 4. rola said

  ad 1. Co ty Hulajduszniku pier…sz!
  . Widać jesteś po hulaniu duszkiem. Mógłbyś choć w wiki przesylabizować (bo czytać zapewne tylko tak potrafisz) że Klub Krzywego Koła istniał w latach 1955-1962. Już widzę jak Stasio Michalkiewicz w wieku lat ośmiu zakłada to gniazdo szerszeni i do dojrzałego wieku lat piętnastu pomaga jego członkom, np profesorom Kotarbińskiemu, Lipińskiemu, Stanisławowi i Marii Ossowskim, płk.Roweckiemu, kapitanowi Moczarskiemu,przedwojennemu ministrowi Poniatowskiemu czy Stefanowi Kisielewskiemu lub przyszłemu premierowi III RP Janowi Olszewskiemu w knowaniach na zgubę „prawdziwym Polakom” – zapewne za takiego się uważasz w pijanym widzie tatusia spłodzony.

 5. Nie wiem w jakiej roli występuje tu pan Rola. Mniejsza z tym. Użyte przezeń ostatnie zdanie dyskwalifikuje go, jako kogoś z kim można dyskutować. Kilka słów wyjaśnienia dla czytelników… Krzywe Koło założyła „sympatyczna ciotunia” oskarowej „Idy”. Wyzionęła ona sobie spokojnie ducha w Wielkiej Brytanii, będąc już w sędziwym wieku, do końca pobierając niemałą polską emeryturę. Nie muszę chyba przypominać ilu Polaków posłała na tortury i śmierć? W spotkaniach KKK uczestniczyli: Olszewski, Kuroń, Michnik, Lipski, Małachowski, Modzelewski, Urban, Kołakowski, Jasienica, Bartoszewski, Gross (ten od „Sąsiadów”), Hass, Wajs, Smolar, Blumsztajn, Lityński, Toruńczyk, Schaff, Bryll, Friszke, Brystygier (syn założycielki), Szlajfer, Zambrowski (syn tego Zambrowskiego z bezpieki), Górecki, Jedlicki, Król etc. [Wszyscy korzenni]. KKK był żydowską awangardą polityczną powstałą w 1956 roku, wspieraną przez żydów z UB i PZPR. To ci właśnie ludzie (byli członkowie KKK), których komitywa nie zakończyła się wraz z oficjalną datą zamknięcia klubu (1962) wzniecili starannie przygotowane anty-rządowe protesty w marcu 1968 roku – i to wówczas żydom z Warszawy pomagał między innymi żydowski przechrzta i dziennikarz S. Michalkiewicz, mający wówczas 21 lat.

  ——
  Czy ma Pan jakieś konkretne dowody, iż red. Michalkiewicz jest „żydowskim przechrztą”?
  Admin

 6. Panie Gajowy, owe rewelacje pochodzą stąd:
  http://rebelya.pl/forum/watek/34127/
  Nie jest to oczywiście żaden dowód, lecz opinia. Wielu ludzi nie wierzy Michalkiewiczowi w jego dobre intencje, choć pisze on o rzeczach zdawałoby się ważnych. Mi osobiście ten publicysta podpadł, gdy zaczął używać określenia: „zimny czekista”. Używa go tak często, właściwie przy każdej okazji, że utrwaliło się ono w sporej ilości galaretowatych substancji zwanych mózgami. W jakim celu to robi? Poza tym, tak jak G. Braun, jest „bezkarny”, co budzi nie tylko moje głębokie podejrzenia.
  Tutaj więcej przykładów o wątpliwościach jakie budzi ta osoba:
  https://palmereldritch1984.wordpress.com/2012/08/12/stanislaw-michalkiewicz-zatrute-pioro-do-oglupiania-polakow/
  https://palmereldritch1984.wordpress.com/2012/08/12/stanislaw-michalkiewicz-niebezpieczny-klamca-manipulator-i-oszczerca/
  http://polskawalczaca.blogspot.co.uk/2007/10/kim-jest-stanislaw-michalkiewicz.html
  http://davidicke.pl/forum/lista-polskich-i-zagranicznych-masonow-aktualizacja-2013-t12835.html
  http://trzcinska.neon24.pl/post/116000,kazdy-mason-zyd-zawsze-wrogiem-polski-i-polakow
  http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/31884-masoneria-i-jej-macki-w-polsce
  Jest tego oczywiście dużo więcej. Rzecz wydaje się podejrzana i wymaga według mnie uwagi oraz wnikliwego zbadania.

 7. morgan said

  Panie hulajdusznik! Pisz pan skladniej, bo nie rozumiem, kto byl Blank: Henryk Pajak, czy Lenin ?

 8. Marucha said

  Re 6:
  Podane przez Pana źródła nie są specjalnie wiarygodne. Niewiele w nich argumentów/faktów, za to dużo inwektyw, insynuacji, osądów oraz osobistych uprzedzeń.

  Ja oceniam St. Michalkiewicza po tym, co pisze i co mówi.
  Nie widzę u niego nigdzie ani „zatrutego pióra”, ani oszczerstw, ani manipulacji.
  Natomiast sam wielokrotnie padał ofiarą oszczerstw i nagonek, a także stawał przed sądem. Myślę, że mógł się wybronić, ponieważ sam jest prawnikiem.

  Ocena Michalkiewicza dokonywana na podstawie lubianych przez niego, a ewidentnie kpiarskich określeń typu „zimny czekista”, „nasz nieszczęśliwy naród”, „bezcenny Izrael” itd. jest pozbawiona większego sensu.

  Mnie definitywnie przekonały do Michalkiewicza m.in. dwa następujące fakty:
  1. Nienawiść doń abp Życińskiego, pedała i donosiciela (TW Filozof)
  2. Bardzo konkretne poparcie dla strony prorosyjskiej po wypadkach majdaniarskich.

  PS. Rebelya to kryptosyjoniści.

 9. Dictum said

  ad. 8.
  Ale zagadkowe dla mnie są dwie ważne sprawy i zachowanie się wobec nich pana felietonisty.
  Popieranie nagonki na abpa Wielgusa.
  Przy tak płodnym piórze i rozpisywaniu się o tysiącu tematach – kompletne przemilczenie śmierci śp. Pana Ratajczaka.

  ——
  Michalkiewicz wyjaśniał sprawę Wielgusa – „uwierzyłem w to, co abp Wielgus mówił sam o sobie”.
  Admin

 10. Re: 8
  Oby się pan nie mylił. Dziś w dobie powszechnej kontroli umysłów trudno jest kumukolwiek uwierzyć na słowo, a co dopiero znaleźć wiarygodną stronę w Internecie. Wolna Polska na przykład zamieszcza dobre artykuły, ale od jakiegoś czasu atakuje rządy w Rosji. Portale religijne, jak Radio Maryja (Michalkiewicz tam jest częstym gościem) i Gloria TV też podobno pod ychnią kontrolą. Ba! Nawet o Gajowym Marusze piszą niektórzy niepochlebne opinie – a to, że były SB-ek na przykład. Te inne typowo koczownicze portale pieczołowicie kolekcjonuję i blokuję. I co? Powoli okazuje się, że niewiele już tego Internetu zostaje. A wracając do meritum… Taki Piłsudski, Jaruzelski, czy nawet Pałęsa… Przecież niejeden Polak umrze w przekonaniu, że to byli Polacy. A to, że ktoś pisze pod moje gusta, albo ma podobno takich wrogów, których i ja nie cierpię, nie jest wymiernym kryterium wiarygodności. A ilu się ich ukryło pod polskim nazwiskami? I to wszędzie! Wszędzie tam, gdzie nie trzeba nic robić, oprócz oszukiwania, szczucia i temu podobnych specjalności. Metoda ściągania gaci nie jest skuteczna. Dociekanie, kim byli mamełe i tatełe i tak dalej, również mało efektywne.
  Jedno jest pewne – zdradzić cię może tylko ten, komu zaufałeś.

  ——
  Niech Pan zauważy, że b. dobrą metodą atakowania ludzi przez Żydów i masonerię jest właśnie przypisywanie im żydowskiego pochodzenia i afiliacji z masonerią.
  A ja cóż… na pewno nieomylny nie jestem, choć dzięki Bogu jakoś udaje mi się unikać najgorszych idiotyzmów.
  Admin

 11. NICK said

  Zacznę ufać nikomu.
  Poza Bogiem w Trójcy Świętej Jedynym.
  Czas najwyższy.
  http://www.bing.com/videos/search?q=ciebie+boga+wys%C5%82awiamy+you+tube&view=detail&mid=F86071B8363AC3816705F86071B8363AC3816705&FORM=VIRE

 12. Adam Ryglowski said

  Ad 11) P. NICK’u – no to szkoda .
  Ja ZAWSZE UFAŁEM SWJEJ MATCE I OJCU .
  ( Choć nie żyją już 30 , 10 lat ) . ONI też ufali swoim
  synom , – i chyba się nie zawiedli .
  Ja też ufam swoim dzieciakom ( 25 , 30 i 35 ) .

  może się pomylę , – ale to znaczy , że zostały żle
  wychowane przeze mnie .
  😦
  Tak nie MOŻNA , Panie NICK’u – TO PROSTA DROGA DO
  ZATOMIZOWANIA SPOŁECZEŃSTWA / NARODU (???) ,
  a co potem ?
  ….
  każde , najprymitywniejsze plemię wygra z tłumem (sobków)

  😦

 13. Adam Ryglowski said

  Ad 11) Bóg Zapłać za Nieszporny Hymn .
  Bardzo dawno już go nie słyszałem .
  A reszcie babek i dziadków radzę to odsłuchać .
  Znamy , tylko o tym CHCE SIĘ ZAPOMNIEĆ (nie ja).

 14. NICK said

  P. Adamie.(12).
  To była ‚licentia’.
  Choć nie do końca… .

  Bo tylko Pana Boga jesteśmy pewni.

  Zdrad wśród najbliższych?
  W linii prostej?
  Trochę znamy.

  Ale, dzięki za normalne strofy.

 15. @ Marucha, 8

  Przychylam się do wszystkiego, co Pan w sprawie Stanisława Michalkiewicza napisał. Podobnie jak Pan, oceniam St. Michalkiewicza po tym, co pisze i co mówi.

  Zajrzałem pod (prawie) wszystkie linki zestawione przez p.Hulajdusznika. Nic, tylko nienawiść i emocje. Zupełny brak metody. Strzępki informacji i aluzje posklejane śliną.

  Chciałbym zobaczyć Spiritus Movens, który zarządza tymi spluwaczkami. W przypadku gościa z Australii jest to z pewnością ektoplazma, ale nie dałvbym głowy, czy w pozostałych przypadkach nie dałoby się tej istocie przyłożyć materialnego kopa w materialne dupsko.

  Naturalnie, byłbym skłonny do większej ostrożności w słowach, gdyby kamienujący Michalkiewicza zza węgła dżentelmeni konkretnie napisali, w czym się z nim nie zgadzają.

  Stałe wyrazy uznania, Panie Gajowy.

 16. Marucha said

  Re 16:
  Ciekawostką jest, że David Icke jest twórcą teorii „reptilian”, co samo w sobie świadczy o jego wiarygodności.

 17. rola said

  ad 4, 5
  Rola występuje tu w swojej roli. Występuje to dużo za dużo, po prostu cholera mnie wzięła na pisaninę kompletnego durnia ze zlasowanym wskutek czytania tekstów innych durniów mózgiem. Typowe zachowanie 1/16 inteligentów – coś przeczytałem, jakiś łobuzerski film obejrzałem i już WIEM! I dalej śmiecie ze swej sfekalizowanej czaszki wprowadzam do internetu. Dawniej mówiono że papier wytrzyma wszystko, teraz w dobie internetu taki kał mózgowy obryzguje wszystkich, a obryzgując – infekuje. Na efekty długo nie czeka się, nawet sam Gospodarz zapytuje tego hulaj- chuligana grzecznie i poważnie czy ten ma dowody (myślę że było to prowokacyjne ze strony Gajowego) na zarzuty wobec pana S.M.
  Ale do rzeczy, choć w pisaninie tego H… nie ma rzeczy a jest sama bezpostaciowa miazga.Tym razem poprawia się w kwestii wieku pana S.M. i stwierdza że ten mając 21 lat i będąc już przechrztą ale też już redaktorem pomagał polskiemu i światowemu żydostwu w próbie zagarnięcia władzy nad polskim narodem. W naszych czasach mając 21 lat przeważnie się studiowało lub było ślusarzem po szkole zawodowej lub było w wojsku. Na pewno nie było się redaktorem i to pomagającym światowemu żydostwu ( no może oprócz Michnika bo ci w tym wieku albo skazywali na śmierć albo ” rozwalali” komunizm) W tym samym czasie i mając także 21 lat uczestniczyłem w ruchawce studenckiej w Warszawie na tyle skutecznie że dano mi pryczę i wikt w Białołęce. Szybko się zorientowałem o prawdziwym tle i autorach tej imprezy, ale przez myśl mi nie przeszło że pomagam światowemu żydostwu. Mając 21 lat i będąc studentem jest się łatwym matriałem do wykorzystania przez macherów. Pozostaje tylko pytanie (to za trudne dla H…jak mu tam) kto wtedy był ten dobry? Bo jeśli nie haczykonosi (dlatego Krzywe Koło) dyskutanci z Rynku Staromiejskiego to pozostaje tylko strona przeciwna – a była nią grupa u władzy czyli Gomułka.
  Oczywiste korzyści ze sprawstwa uzyskali moczarowcy ale czy to ci może byli tymi dobrymi?
  Dla takich H….ów to zbyt skomplikowane, dużo prościej stawiać jakieś zarzuty postaci bezinteresownie znielubianej, podobnie bezmyślni coś z tego kupią.
  A że miazga w schorowanej głowie tego H…(wiem bom lekarz ) to tylko z troską się nad takim zdezintegrowanym osobnikiem można się pochylić, bo na terapię za późno.
  Temu H… zwrócę tylko uwagę że w skołatanej swej główce wszystko mu się p… miesza. Założycielką KKK była Brystygierowa (zauważył nawet jej syna wśród uczestników KKK, wymieniając w swoim donosie tylko osoby o żydowskich korzeniach ale omijając skrzętnie wymienione przeze mnie nazwiska osób które trudno podejrzewać o to, choć może się mylę i Wańkowicz to też żyd) ale zmieszała mu się ona z inną zbrodniarką – Wolińską. Tak to jest w takich mało pojemnych móżdżkach że się wylewa, zwłaszcza gdy swą niewiedzę opierają na podobnych sobie autorach tekstów a nawet łobuzerskich filmów. Wówczas wizja świata (zaczerpnięta z filmów i donosów) staje się taką właśnie mierzwą. Ale po co o swej patologii informować innych?
  A tak dla wiedzy tego H… informuję że Jezus, podobnie jak jego Matka, tudzież wszyscy okoliczni i nawet Jan Chrzciciel to…Żydzi.

 18. Uchowaj nas Panie Boże od takich lekarzy jak ten tu Rola!

 19. ad:17
  Kogoś to poucza, nie przebierając w obelgach, kpi, oskarża, obraża, beszta, diagnozuje… sam przy tym czyni się alfą i omegą, a opiera się toto na żydowskiej Wikipedii i powtarza bzdury wymyślone przez Chazarów o żydowskości wymienionych przez niego postaci biblijnych. Dobrze (do Gajowego i normalnych czytelników), przyznaję, że pomyliła mi się jedna żydowska k-wa z inną i bardzo za to przepraszam.
  Tu jest ich spis, do kupienia za 10 zł:
  http://www.xlm.pl/lista-oprawcow/
  A tu prezentacja i recenzja w/w książki:
  https://rapidu.net/3218181247/Lista-oprawcow.rar

 20. W kontekście uwag pana Gajowego, pozwolę sobie raz jeszcze wrócić do osoby autora tegoż artykułu… Wydaje mi się, że komentarze są przede wszystkim po to, żeby w sposób kulturalny i zgodny z zasadami języka polskiego, wymieniać się tu swoimi spostrzeżeniami, wątpliwościami itp.. Nie jest to sala sądowa (jak mniemam), gdzie trzeba przedstawiać wiarygodne dowody. Sam Stanisław Michalkiewicz również takowymi nie szafuje pisząc swoje artykuły. Nie mam do niego innych uprzedzeń, prócz chorobliwego nadużywania sformułowania „zimny czekista” i paru innych. Zarówno to, jak też jego „bezkarność” wzbudziły moją podejrzliwość; i to wszystko.

 21. rola said

  Tworki,Kocborów, Choroszcz,Grupa, Lubiąż. Szpitale czekają. Jak Pan Bóg chce pokarać to odbiera rozum. Ale nie taki gupi, sprzeda po 10 złotych. Po prostu żydowski łeb.
  Moja rola zakończona,habitus przeprowadzony, diagnoza postawiona,terapia zalecona, choć przypadek beznadziejny ze złym rokowaniem. Następny proszę.

 22. https://r1—sn-5hnedn7s.googlevideo.com………

  Link nie działa – admin

 23. A ty, lekarzu od siedmiu boleści i ósmego smutku, napisz do Pana Tadeusza Płużańskiego, autora polecanej przeze mnie książki, że ma żydowski łeb, bo ośmiela się sprzedawać własne dzieło za 10 zł. A tak poza tym… to jest miejsce na komentarze u pana Gajowego Maruchy, a nie przychodnia psychiatryczna w Psiej Wólce.

 24. U mnie, panie Gajowy działa. Spróbujemy jeszcze raz?

  https://r1—sn-5hnedn7s.googlevideo.com/videoplayback?itag=43&upn=R5NsQlVWIyA&ip=79.69.31.52&sparams=clen,dur,ei,expire,gir,id,initcwndbps,ip,ipbits,itag,lmt,mime,mm,mn,ms,mv,nh,pl,ratebypass,source,upn&signature=17952FEB797A58F7A3A22487369414413F0BDB47.2F679840EB7BCE782F34AE258854F3DF10F2E195&ei=WpEhWO-UOIzs-wOW446IAw&pl=19&ipbits=0&source=youtube&id=o-AA7jbOHZGLa2JR2B6DucBWB5d_YX0AXRbEHemjsKeNhi&expire=1478616506&clen=321193077&ratebypass=yes&dur=0.000&lmt=1399887742551972&key=cms1&gir=yes&mime=video/webm&title=(Natok24.Com)%20Lista_oprawcw_Tadeusz_Puaski&cm2rm=sn-u5a3u5a3-cgns76,sn-aigzy7s&req_id=42f08f3c64ada3ee&redirect_counter=2&cms_redirect=yes&mm=34&mn=sn-5hnedn7s&ms=ltu&mt=1478594843&mv=u&nh=IgpwcjAyLmxocjE0KgkxMjcuMC4wLjE

 25. Albo adres skrócony:
  http://tiny.pl/gcwp6

 26. Boydar said

  A może, przyjęlibyśmy tak na początek, jakieś ramki realiów.

  Mamy w Polsce nieistniejące WSI ? No pewnie że mamy, Człowiek nie kamfora. A i żyć z czegoś musi, i zakąsić, a wierna szuja każdej władzy się przyda.

  Dalej; mamy w Polsce władzę dinów, kachałów, delegatur takich i innych ? No mamy, trudno zaprzeczyć.

  To jak te dwie władze koegzystują ze sobą ?
  Ano, tak jak to czasem widać; po „nieoczekiwanych” dymisjach, po różnych wydarzeniach piątkowych i wielu innych gwałtownych wstrząsach dywanu. Ale przecież się nie pozabijali.

  A Pan Stanisław wskazuje nam, że to WSI jest przyczyną wszystkich naszych nieszczęść; i tak już od 966 roku.

  WSI jest wyłącznie narzędziem, lekko skorodowanym i poza gwarancją a nawet rękojmią producenta. Przynajmniej taki jest pozór. Niestety, ono duże jest, nie ma miejsca na nowe gdy stare stoi pośrodku pokoju. Co gorsza, wydaje się, że skorodowane tylko po wierzchu, i nieźle wqurwione, że je ktoś próbuje zutylizować bez konsultacji. Moim zdaniem, wróci do do mamusi, wróci, a być może nigdy za bardzo nie odchodziło to i z powrotem kłopotu nie będzie, żadnego.

 27. Żydek Pejsaty said

  Pan Michalkiewicz to bardzo porządny człowiek. Proszę zobaczyć, jak pięknie zareagował na aresztowanie pod pretekstem szpiegowstwa na rzecz Rosji Mateusza Piskorskiego (szefa niezarejestrowanej z przyczyn politycznych partii ZMIANA) …

  Pan Michalkiewicz ma na swoim koncie także promowanie samobójczych zachowań typu Powstanie Warszawskie i wyśmiewanie racjonalizmu politycznego krytyków Powstania:
  http://palmereldritch1984.wordpress.com/2012/08/11/jak-dyzurni-pseudopatrioci-szczuja-na-narodowcow-slepa-uliczka-hagiografii-powstania-warszawskiego/

  A tu o powiązaniach Michalkiewicza z „austriacką szkołą ekonomiczną” czyli żydowską ideologią nieograniczonej niczym eksploatacji ekonomicznej gojów:
  https://prawda2.info/viewtopic.php?p=248803#248803

 28. Isia said

  … (26) Panie Boydarze …

  … gwoli ścisłości … rękojmi udziela sprzedawca … producent może udzielić gwarancji …

Sorry, the comment form is closed at this time.