Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

USA. Nowy Prezydent już we wtorek…

Posted by Marucha w dniu 2016-11-06 (Niedziela)

Ameryka jest dziś poważnie chora, zarażona wirusem globalnej korupcji i oligarchicznym stwardnieniem rozsianym ubankowionych elit, gardzących fundamentami założonej prawie ćwierć wieku temu [? – admin] konstytucyjnej republiki przez kochających wolność przybyszów z Europy.

W najbliższy wtorek odbędzie się swoisty przetarg: wiedzione na pokuszenie zgromadzenie obywateli wyda orzeczenie na temat perspektyw i prognoz dalszego leczenia pacjenta, którym samo jest. Konkurują dwa zespoły rzeczoznawców z propozycjami różnych terapii. Opinia tylko jednego z nich zyska aprobatę mocno zaniepokojonych wyborców, którzy i tak są ustawowo zobowiązani pokryć wszelkie koszty leczenia.

Dał dobry Bóg Ameryce dużą część kontynentu odgradzając ją oceanami od potencjalnych nieprzyjaciół, aby mogła dzięki kontraktowej tolerancji, indywidualizmowi i różnorodności zawiniętej w federalizm, dojrzewać, rozwijać się i bogacić służąc za przykład reszcie świata.

Jednak nic nie trwa wiecznie, systemy, cywilizacje, starzeją się jak ludzie, ulegają rozmaitym deformacjom i pokusom, biorą udział w nieodpowiednich zabawach, czasem kosztem innych. Historia uczy nas, że o wolność musi walczyć każde pokolenie, a wygodni, czy błądzący zapominalscy w każdej chwili mogą tę wolność utracić.

Amerykanie tyle razy i przez tyle lat pomagali i pouczali innych [? – admin], a teraz ujrzeli w lustrze WikiLeaks, że ich własna demokracja, społeczność, państwo znalazło się w poważnych kłopotach i wymaga interwencji.

Jak zachowają się Amerykanie w tych prezydenckich wyborach? Czy mają rozeznanie, że zbłądzili? Czy zechcą ratować konstytucyjne wolności, jeśli nie dla siebie, to nawet dla swoich dzieci? Mówią, że pycha kroczy zawsze przed upadkiem. Nadszedł dzień, kiedy Amerykanie muszą spojrzeć w lustro i pomóc sobie samym.

Tak ludzi, jak i mocarstwa w pewnym momencie dopada karma. Taka karma dopadła imperium sowieckie za jego zbrodnie przeciwko wolności i godności jednostki i zbrodnie pozbawienia życia, wolności i suwerenności obywateli państw sąsiednich. Jeszcze szybciej bumerang karmy uderzył Hitlera.

Imperium amerykańskie od wielu dziesięcioleci kontroluje wiele obszarów strategicznych i państw na świecie. Przychodząc w krytycznych momentach z pomocą, uchroniło wiele ludzkich istnień i przyniosło pokój i rozwój wielu wyniszczonym krajom [bua ha ha! – admin].

Naiwnością byłoby jednak niedostrzeganie zła jakiego dopuściło się promując lokalnych dyktatorów niszczących wolności obywateli, czyniąc to w imieniu utrzymania pokoju i potrzeb wielkich korporacji. Właściwie trudno byłoby się spodziewać, że zło wyrządzone innym przy nich zostanie.

I właśnie tu przechodzimy do problemów dnia dzisiejszego. Ci sami przywódcy, przedstawiciele Ameryki dopuszczając się intryg i aktów niemoralnych wobec innych niestety przynoszą ten cały brud do swojego kraju. Podobnie go korumpują, niszcząc zaprogramowaną przez Ojców Założycieli strukturę trójpodziału władzy, zagrażają wolnościom obywatelskim gwarantowanych w akcie praw i Konstytucji.

Dziś obywatele USA mogą wybrać kontynuowanie, widocznej głównie dzięki publikacjom WikiLeaks, czy demaskatorskim filmom Projektu Veritas, polityki korupcji i kłamstwa skierowanej w konsekwencji przeciwko im samym i ich dzieciom, albo zdobyć się na odwagę i podjąć próbę naprawy republiki. Wybór tylko na pozór jest łatwy i oczywisty, w rzeczywistości wymaga odwagi, krytycznej analizy istniejącej rzeczywistości i powrotu do zdroworozsądkowego myślenia, a mainstreamowe media pracując dla wielkich korporacji, na pewno tu nie pomogą.

Wróćmy więc do samej kampanii prezydenckiej, w której jak widzimy nie brak niespodzianek. Jest to najbardziej brudna i bezwzględna kampania jaką ludzie pamiętają (takiego zdania jest, aż 82% wyborców). Jeszcze tydzień, dwa temu Hillary Clinton wyprzedzała Donalda Trumpa, według niektórych sondaży nawet o 12 punktów! W zasadzie w sondażach dominowała cały czas, od konwencji Partii Demokratycznej. Pracujące na jej zwycięstwo główne media bez mała codziennie lansowały następną kobietę, ileś tam lat temu niespodziewanie pocałowaną w policzek przez szalejącego “perwerta” Trumpa.

Rozpoczęto też swoistą corridę wypuszczając w dziesiątkach stacji telewizyjnych i innych mediach ponad 11 letnie nagrania prywatnej wypowiedzi Trumpa o kobietach. To właśnie ten byk miał ostatecznie i skutecznie roznieść Trumpa i wyrzucić go, niezdolnego do dalszej walki, poza polityczną arenę. Trump, podobnie jak kiedyś Ronald Reagan, okazał się być jednak teflonowy i odnawialny jak najbardziej ekologiczna forma energii.

Do akcji wkroczyli globalni patrioci, z establishmentu Partii Republikańskiej zapowiadając, że raczej zagłosują na (!) Hillary Clinton, niż na tego grubiańskiego rozpustnika Trumpa. Senior Bush, który ostatnio przy każdej okazji tylko popłakuje jak przysłowiowa stara baba, do dziś twierdzi, że będzie głosował na Hillary.

Przypomnijmy, że Bush przegrał w prawyborach kampanii prezydenckiej 1980 r. z Reaganem i jako wiceprezydent reprezentujący globalistów pilnował, aby ten zbytnio nie naruszył ich interesów. To on w panice ratował rozpadające się na oczach imperium sowieckie, to on przepchnął w Polsce nieboszczyka Jaruzelskiego na prezydenta. To on oficjalnie ogłosił powstanie Nowego Porządku Światowego.

Parafrazując Wyspiańskiego można powiedzieć, że elity trzymają się zwarcie i mocno. Za kilka dni Amerykanie wybiorą nowego 45-go prezydenta. Z żyjących 4-ch byłych prezydentów plus bieżący Obama (czyli 3-ch Demokratów i 2-ch Republikanów) żaden nie chce widzieć Trumpa prezydentem: George Bush Sr., George W. Bush, Bill Clinton, Jimmy Carter i Barack Obama.

W podobnych zapędach odrzucając i wyśmiewając Trumpa uczestniczyli słynni neocons tworząc ruch “Nigdy Trump” (Bill Kristol). To byli trockiści, którzy przeskoczyli do zwycięskiej łodzi prawicowego Reagana i którzy następnie po zamachu 9/11 z 2001 r. przedstawili zaskoczonemu prezydentowi Bushowi “W”, gotowy plan zaatakowania kilku państw na Bliskim Wschodzie. Tak zaczęły się wojny bliskowschodnie, które trwają do dziś, a przecież oryginalnym programem Busha “W” była poprawa gospodarki USA.

W grupie republikańskich przeciwników Trumpa są znani konserwatywni (?) intelektualiści i publicyści (m.in. George Will). To oni pomagali spychać demokratom Trumpa na boczny tor zapowiadając, że nie będą na niego głosować, dla nich jest on prostakiem nie należącym do elit.

Sekundował im świat oligarchów w tym republikańskich wstrzymując dotację na kampanię Trumpa, który dotował kampanię sam, jak również z licznych drobnych datków zwykłych obywateli. Dopiero teraz znany i bogaty “władca kasyn” Sheldon Adelson (syjonista) widząc, że Trump jednak nie tylko nie zatonął, ale jeszcze może zwyciężyć, sypnął w ostatnich dniach $25 mln, aby Trump mógł odpowiadać na ciągłe medialne ataki Clinton, która w swoim kufrze wyborczym zgromadziła ok. $1,1 mld (!).

Trump ostatnio ogłosił, że przeznaczy na swoją kampanię następne $10 mln (do tej pory wydał $56,1 mln swoich pieniędzy), wiedząc dobrze, że nie może liczyć na globalistów (nawet republikańskich), których interesom przecież zagraża jego program. W połowie października na koncie kampanii wyborczej Clinton miała $60 mln, Trump zaś $16 mln. Największym sponsorem Hillary jest Soros, który przeznaczył na jej kampanię ok. 13 mln.

Trzeba przyznać, że skorumpowana do cna, zachłanna na władzę kłamczucha Hillary ma jednak pecha. Na dziś przy wyrównanych sondażach i nawet wychodzącym na prowadzenie Trumpie, Hillary atakuje dyrektora FBI Jamesa Comeya i Trumpa, zaś Trump atakuje katastroficzną i kosztowną ObamaCare i samą Hillary.

Zła passa Hillary związana jest z ponownym otworzeniem przez FBI dochodzenia odnośnie narażających bezpieczeństwo państwa szwindli afery mailowej (“Servergate”). Okazuje się, że w Halloween obudziły się uśpione złe duchy Hillary. FBI prowadząc dochodzenie przeciwko mężowi (Anthony Weiner, są teraz w separacji) Humy Abedin, najbliższej współpracownicy Clinton, natrafiła na jego komputerze na maile między Humą, a Hillary. Są też i inne, które mogą dotyczyć tajemnic państwowych i nie powinny znajdować się na prywatnym komputerze.

Poza tym Huma, tak jak każdy były pracownik, powinna oddać wszystkie nośniki mogące zawierać tajemnice państwowe. Okazało się również, że dodatkowo FBI prowadzi od dłuższego czasu dochodzenie w sprawie szalejącej korupcji w Fundacji Clintonów.

Afera “Servergate” dotyczy nielegalnego zamieszczania przez wtedy Sekretarza Stanu (ministra spraw zagranicznych) Hillary Clinton tajnych państwowych informacji na jej prywatnym serwerze, co wiązało się z prawie pewnym pozyskaniem tych chronionych prawem informacji przez hakerów obcych wywiadów.

Oczywiście wydawało się, że wszystkie te problemy skorumpowanych Clintonów zostały pod życzliwym okiem szefowej Departamentu Sprawiedliwości Loretty Lynch (administracja Obamy) dawno już zamiecione pod dywan. Okazało się, że po tym jak dyr. FBI Comey publicznie wyliczył poważne przewinienia Hillary i zakończył stwierdzeniem, że nie będzie dalszego dochodzenia, wśród agentów FBI powstał bunt. Na biurku dyrektora pojawiło się ok. 100 rezygnacji ze służby (których Comey nie przyjął). Na widok dyrektora agenci FBI odwracali się i nie podawali mu ręki, w ten sposób protestując jego uległość wobec Lynch i administracji Obamy i niszczenie niezależności i dobrej opinii firmy (nie politycznej) FBI.

Problem w tym, że bezczelność Hillary w grabieniu pieniędzy nie miała granic. Według przecieków z WikiLeaks, Hillary pełniąc funkcję Sekretarza Stanu grabiła, naganiała dotacje od obcych podmiotów na swoją rodzinną fundację, maile ukazują, że np. od króla Mohammeda VI z Morocco wyprowadziła $12 mln w zamian za obiecane spotkanie, a następnie jej fundacja przyjęła od króla jeszcze $28 mln.

Demokraci mają swoją tradycję wprowadzania Ameryki do wojen: Wilson, Roosevelt, Truman, Kennedy, Johnson, Carter, Clinton, Obama. W tej tradycji będąc Sekretarzem Stanu Hillary dla Obamy porządkowała Honduras, w Egipcie przepędziła sojuszniczego Mubaraka, aby Kair oddać Bractwu Muzułmańskiemu, a w Libii rozbijając państwo ze śmiechem oznajmiła o bestialskiej śmierci Kadafiego. Oczywiście jako kobieta zapragnęła więcej ciepła i rozpoczęła podpalanie Syrii i wtedy na jej drodze stanął Putin – facet, któremu wcześniej zaproponowała swój nieszczęśliwy reset.

Związany z Partią Demokratyczną pollster Pat Caddell, który kierował sondażami dla ówczesnego prezydenta Jimmy Cartera wyznał, że dzisiejsza sytuacja przypomina mu tę z 1980 r. kiedy to Reagan poszybował w sondażach dopiero w ostatnim tygodniu przed wyborami mimo, że demokraci załatwili mu opinię człowieka niepoważnego, nieodpowiedzialnego i niebezpiecznego.

Omawiając specyfikę amerykańskich wyborów prezydenckich polegającą na konieczności zgromadzeniu przez kandydata co najmniej 270 elektorskich głosów zwrócił uwagę na krytyczny moment, kiedy to poparcie dla kandydata (Trump) zaczyna się zwiększać w skali kraju.

Przypomnijmy, że na dwa tygodnie przed wyborami, 26 października 1980 r. według Instytutu Gallupa prezydent Carter miał 47%, a gubernator Reagan 39%. Jednak wybory skończyły się druzgocącym zwycięstwem opluwanego przez establishment teflonowego Reagana. W sumie sytuacja międzynarodowa była częściowo podobna, choć gospodarka była w gorszym stanie, stopy procentowe pożyczek przekraczały 20% (!).

Pamiętam w 1980 r. studiując historię na UŁ, byłem na spotkaniu z red. Zygmuntem Broniarkiem, który gwarantował uczestnikom spotkania KIK-u wysokie zwycięstwo Cartera nad chorym, niezrównoważonym, starym kowbojem Reaganem…

Komentatorzy uważają, że w przypadku zwycięstwa Hillary, republikanie ciągle będą mieli większość w Kongresie, a może i w Senacie i od razu rozpoczną dochodzenia w sprawie skandali i korupcji Clintonów paraliżując jej ewentualną prezydencję. Według sondażu ABC News/Washington Post, aż 56% wyborców widzi Hillary w negatywnym świetle, Trump też ma 55% negatywnych opinii.

Na początek przedwyborczego weekendu najnowsze sondaże RCP (28X-3XI) dają Hillary 46,5% i Trumpowi 45%. Wśród przyjmujących zakłady kto wygra: Clinton, aż 74,4%, Trump 25,3% (?) Piątkowy sondaż FOX NEWS: Hillary 46%, Trump 45%, czyli statystyczny remis. Na dzień dzisiejszy 85% republikańskich wyborców popiera Trumpa (w 2012 r. Mitt Romney miał poparcie 93% republikanów), natomiast ok. 90% demokratów popiera Hillary Clinton., ale to się zmienia.

Jak zwykle problemy są z kobietami: 51% popiera Hillary, tylko 38% Trumpa. Mężczyźni: 49% popiera Trumpa, aż 38% (!) popiera Hillary. Kampania prezydencka jest dość brudna według opinii, aż 82% wyborców. Z powyższego prosty wniosek, ktokolwiek wygra wybory, zostanie zaprzysiężony jako najmniej akceptowany prezydent w historii USA.

Po decyzji FBI o otwarciu śledztwa w sprawie mailowej afery Hillary, w związku z odkryciem 650,000 maili u b. męża najbliższej współpracownicy Hillary, wraz z potwierdzeniem, że część z nich ma status tajności, sytuacja wokół Trumpa trochę się zmieniła. Nawet przewodniczący Kongresu Paul Ryan zwrócił się do koordynatora służb specjalnych, aby zawiesił informowanie Hillary o zagrożeniach bezpieczeństwa państwa. Powoli wracają do Trumpa ci liderzy republikańscy, którzy od niego odeszli po ujawnieniu jego soczystych wypowiedzi na temat kobiet.

FBI długo badała możliwe według demokratów powiązania Trumpa z Rosją, w konkluzji podkreśliła, że nie zdołała niczego poważnego znaleźć, zaś w rosyjskich działaniach hakerskich nie chodziło tak o pomoc Trumpowi jak zakłócenie samych prezydenckich wyborów w USA.

Wydaje się, że większość zabójczych informacji dla kampanii Hillary Clinton pochodzi z wewnętrznych przecieków ze zbuntowanych patriotów rekrutujących się spośród pracowników FBI i administracji państwowej, którzy nie zgadzają się na obsługiwanie bananowej republiki USA.

Ciekawe, czy wystarczy obywatelskiego gniewu, aby wywrócić wypracowany przez elity polityczne system. Ludzie mają dosyć konsekwencji otwartych granic i terroryzmu, nie lubią też jak ktoś uśmiechając się kłamie im w twarz. Trump obiecuje zająć się potwornym długiem ($20 bilionów, z czego połowę zgromadził Obama). Wytyka swoim poprzednikom, że zamknęli w Ameryce 70,000 fabryk i stracili 5 milionów miejsc pracy. Woła też o rewizję umów handlowych z innymi państwami podkreślając, że roczny deficyt wymiany z Chinami wynosi $505 mld, a z Meksykiem $58 mld, dziennie USA przybywa $2,4 mld długu!

Radykalni aktywiści na pasku Partii Demokratycznej (np. Black Lives Matter) palą dzielnice, polują i zabijają białych policjantów, przyjmuje się, że codziennie ofiarą morderstwa pada 33 osoby. W ostatni weekend w samym tylko mieście Obamy, w Chicago odnotowano 17 zabitych i 40 rannych, do tej pory w tym roku w Chicago zginęło już 638 ludzi. Słowem Ameryka ma poważne problemy, Ameryka potrzebuje nowego gospodarza.

Trump zapowiada odbudowę zaniedbanych przez Obamę sił zbrojnych, obiecuje rodzicom wolność wyboru szkoły, nominacje konserwatywnych sędziów do Sądu Najwyższego, popiera drugą poprawkę do Konstytucji (prawo posiadania broni), jest przeciwny rozpasanej aborcji, chce zabezpieczyć granice. Również przedstawił reformę podatków, oraz zapowiedział ograniczenie rozszalałych regulacji, zamierza zwiększenie produkcji energii i jej eksport i postuluje ograniczenie nielegalnej imigracji.

Według wyników badań Demokraci mają poparcie ponad 50% młodych wyborców, republikanie mają poparcie (ponad 50%) wśród wyborców 40 letnich i starszych, co prawda ci młodsi przyznają, że mogą zmienić zdanie tuż przed wyborami. Oczywiście zwyczajowo demokraci mogą liczyć na głosy oswojonych mniejszości etnicznych, czarnych i latynosów..

Są różne oczekiwania odnośnie wyniku wyborów, Camille Paglia powiedziała: “Ludzie chcą zmian i mają dość establishmentu… Jeżeli Trump zwycięży przyniesie wielką zmianę ponieważ zniszczy strukturę potęgi Partii Republikańskiej, strukturę potęgi i władzy Partii Demokratycznej i zniszczy władzę i wpływy mainstream mediów”.

W kategorii uczonego żartu niech zabrzmi wypowiedź jednej zwolenniczki Trumpa: “Jedna kobieta, którą znam będzie głosować na Hillary Clinton, ona jest moją babcią. Nie mogę się z tym pogodzić i niestety nie mogę jej przekonać, gdyż ona zmarła w 1998 r.”

Czołowy lider konserwatywnych katolików intelektualista Michael Novak zaznaczył, że amerykański katolik nie może głosować na Hillary, ponieważ ona jest przeciwna wszystkiemu co jest drogie sercu katolika. “Jasnym jest, że Trump nie jest kandydatem, którego katolicy desygnowali by na swojego reprezentanta. Ale w polityce wybieramy prezydenta, nie świętego, biskupa, czy Papieża”.

Novak wypowiedział się też odnośnie Hillary: “Ona jest kobietą, która kłamała, łamiąc prawo państwowe i ktoś inny trafiłby za to do więzienia. Jeśli chodzi o mnie, ja nie mogę głosować na kandydata tak sprzyjającego aborcji i sekularnej agendzie w przestrzeni moralnej i zagorzałego przeciwnika religijnych wolności“.

Przypomnijmy, że według przecieków WikiLeaks jeden z najbliższych współpracowników Hillary Clinton, lewak John Podesta planował zorganizowanie rewolucji w kościele katolickim używając naiwniaków z organizacji takich jak: Catholics in Alliance for the Common Good and Catholics United aby rozwalić “średniowieczną dyktaturę”, czyli nienawidzi religii zupełnie jak Hitler i Stalin.

CatholicVote.org przeznaczył $500,000 na uświadamianie katolików w “niezdecydowanych” stanach takich jak Pennsylvania, Ohio, Florida and Nevada informując kim jest Hillary, mówiąc o tym, że ona dopuszcza aborcję na przysłowiowe 5 minut przed urodzeniem.

Praktycznie rzecz biorąc demokraci chcą trzeciej kadencji w Białym Domu (pierwsze dwie, czarny prezydent w B.D.) tym razem czarując pierwszą kobietą prezydentem, ale ten numer miał miejsce tylko dwa razy w ostatnich 80 latach. Powstaje pytanie, czy ceniący swoje wolności i niezależność naród amerykański wybierze na swojego prezydenta pierwszego niezależnego POTUS-a?

Spójrzmy na prezydencką strukturę wyborczą: mamy 538 elektorów (435 kongresmenów, 100 senatorów i 3 reprezentantów Washington , DC), pomijając Maine i Nebraskę w pozostałych 48 stanach zwycięzca zabiera wszystko. Oczywiście jeśli wygra Trump republikanie utrzymają większość w Kongresie (izba niższa) i w Senacie. Demokraci tradycyjnie mogą być pewni najludniejszego stanu, Kalifornii, która zapewnia im aż 55 elektorskich głosów, dla porównania najmniej ludne stany mają jedynie po 3 elektorów (Wyoming, Delaware i Alaska).

Czego możemy oczekiwać, w kategorii politycznych niespodzianek? Czy możemy oczekiwać medialnej bomby, która rozniesie dotychczasowe sondaże? Maszyna Clintonów może czaić się z czymś takim, takie numery tuż przed wyborami mają już swoją tradycję. W 1992 r. kampania Billa Clintona na 4 dni przed wyborami zdyskredytowała ubiegającego się o drugą kadencję starszego Busha, chodziło o postawienie w stan oskarżenia Caspara Weinbergera (b. min. obrony, Iran-Contra skandal), już po rozdmuchaniu oskarżeń i wygraniu wyborów przez Clintona, sędzia odrzucił sprawę z powodu przedawnienia.

System sztucznej inteligencji MogIA stworzony przez Hindusa Sanjiv Rai, który bezbłędnie odgadł zwycięzców w ostatnich trzech wyborach prezydenckich na podstawie analiz z Google, Facebook, Twitter and YouTube tym razem wskazał jako zwycięzcę Donalda Trumpa.

Najszczęśliwszą kobietą w Ameryce zapewne jest teściowa prezydenta Obamy, 79 letnia Marian Robinson, której rząd Obamy przyznał dożywotnio świadczenia w wysokości bagatela $160,000 rocznie, a wszystko za to, że przez dwie kadencje opiekowała się swoimi wnuczkami 18 letnią Malią i 15 letnią Sashą. Trzeba dodać, że mieszkająca w Białym domu Pierwsza Babcia za darmo w komforcie zwiedziła kawał świata: Senegal, Tanzania, Chiny i Włochy, gdzie nawet przyjął ją Papież.

Są też kobiety, które można powiedzieć gotowe są pójść za Hillary nawet w przysłowiowy ogień. Otóż leciwa już 58-letnia gwiazda Madonna gorąco zapewniła zebraną publiczność, że każdemu kto zagłosuje na Hillary zrobi loda, ciekawe co na to powie przedstawiciel najbliższej poradni zdrowia psychicznego…

Jak można było się spodziewać po pierwszym czarnym prezydencie (Obama), Hillary Clinton miała być pierwszą kobietą – prezydentem USA, pewnie w przedsionku wybiegu do następnej kampanii prezydenckiej w 2020 r. czai się już kandydat “pierwszy gej”, bądź amerykańska koleżanka Ani Grodzkiej. Pocieszać się tylko można, że do kompletnego upadku w rzymskim stylu konia cesarza Kaliguli jeszcze nie doszliśmy…

Jeśli Trump wygra powinien jednak zachować się wobec Hillary wspaniałomyślnie. Powinien mianować ją amerykańskim ambasadorem w Libii, albo przynajmniej konsulem w osławionym Benghazi…

Jacek Matysiak
Absolwent historii Uniwersytetu Łódzkiego, redaktor studenckiego pisma „Nowsze Drogi”, internowany w Łowiczu i Kwidzynie. Od 1984 w płn. Kalifornii, rejon San Francisco (min. redaktor „Wiadomości”, 1986-89).

http://www.prawica.net

Komentarzy 66 to “USA. Nowy Prezydent już we wtorek…”

 1. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Pajeczyna-ze-stali-bazy-wojsk-USA-oplataja-glob,wid,16704009,wiadomosc.html?ticaid=1180a3. Kto to wszystko wykoncypował. Kto za to płaci. I Komu to potrzebne ?

 2. .http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Pajeczyna-ze-stali-bazy-wojsk-USA-oplataja-glob,wid,16704009,wiadomosc.html?ticaid=1180a3.
  I myślicie że jako zwykły człowiek uwierzę ze służy to pokojowi na swiecie-Wystarczy parę kliknięć na wyszukiwarce . i widzimy jakie to wszytko jast rzeczywiście.

 3. revers said

  a trupow przybywa z otoczenia nie sprzyjacego Klintonom, ostatnio agent FBI zajmujacy sie emailami, prywatnym serwerem Klinton dosiegnal seryjny samobojca, oraz jego zone. Oficjalna wersja samobojstwo.

  denverguardian.com/2016/11/05/fbi-agent-suspected-hillary-email-leaks-found-dead-apparent-murder-suicide/

 4. Dictum said

 5. Greg said

  https://www.monitor-polski.pl/wybory-w-usa-juz-sie-odbyly-satanistyczne-praktyki-klanu-clintonow/
  Z wielką uwagą (w komentarzach), proszę przeczytać wpisy Pana Shmit-a!!!

 6. Greg said

  Przepraszam za pomyłkę ,,Smith-a” poprawnie.

 7. Marcin said

  To jest ” Gnojowisko”.

 8. Stan said

  Hillary Clinton jest zagrożeniem dla pokoju na świecie.
  Bardzo niepokojące zamiary Hillary Clinton, które mogą doprowadzić do wybuchu nowego,
  bardzo niebezpiecznego konfliktu.

 9. veri said

  Hillary Clinton vs Donald Trump … na okladce „Spiegel’a” widzialem oddajacy sprawe collage i tytul : „The next President”

  http://www.spiegel.de/spiegel//index-11808.html

 10. markglogg said

  Nie wiem czy ten „filmik wyborczy” już chodził na Marucha-Ekspress, ale warto go przytoczyć. Mianowicie wskazuje on że kandydaci na Wodza Światowego Kapitału wykonują rytualny taniec w stylu czerwonoskórych swych poprzedników na Kontynencie Północnoamerykańskim. A to sugeruje, że Amerykanie, pomimo całkowitej zmiany ich Rasy, ludowe tradycje Kontynentu Przyszłości potrafią zachowywać. Proszę zauważyć, że ich “tańcowi wojennemu” akompaniuje na fortepianie Vlad Putin.

  https://m.ok.ru/video/31104635176

  Howgh!

 11. Lovshak = ruskij agient said

  FBI ma dowody, albo podjęła ponownie sprawę wspierania przez mafię Clintonów pedofilskich kręgów, podobnop dowody zwalają z nóg. System broni się na razie mówi że Trump też był zamieszany….. jak Clintonowa wygra wybory dowody znikną….

  Powiem tak cała nadziej a w wysoko postawionych osobach w FBI gdzie zostały resztki ludzkich odruchów…. ten monster Clinton musi być odsunięty od władzy jego miejsce to cela śmierci i publiczna egzekucja….

 12. Lovshak = ruskij agient said

 13. Lovshak = ruskij agient said

 14. NICK said

  Love czy coś tam shak.
  Pierdoły zwyczajne.
  Zdaje se pan sprawę?

 15. Lovshak = ruskij agient said

  Tak zdaję sobie sprawę Lolita express private Jet with Clintons on board, child traficking, murdering children…. to wszystko pierdoły dla Pana, dlatego właśnie wklejam. Prywatnie nie chcę by Ameryką rządzili sataniści

 16. Lam said

  KONFUZJA
  Przed wyborami w USA
  Wielka nagonka na Rusa.
  Tajne wyciekły wyniki:
  „Przecież to ruskie wybryki!”
  06-11-2016
  http://www.trueactivist.com/nbc-local-news-accidentally-posts-us-election-results-a-week-early-shows-a-clinton-win/

 17. Lovshak = ruskij agient said

  Who is Huma Abedin, wkrótce może prwa ręka Pani Prezydent według mnie arcyciekawe, dla niektórych takie tam pierdoły…

 18. ERROR 404 NSZ said

  Kiedy ta kopuła wiecznego „Truman show” i „Matrixa” w jednym się skończy …
  To bardziej roszczenie niż pytanie…
  I tylko ludzi żal…

 19. RomanK said

  I właśnie tu przechodzimy do problemów dnia dzisiejszego. Ci sami przywódcy, przedstawiciele Ameryki dopuszczając się intryg i aktów niemoralnych wobec innych niestety przynoszą ten cały brud do swojego kraju. Podobnie go korumpują, niszcząc zaprogramowaną przez Ojców Założycieli strukturę trójpodziału władzy, zagrażają wolnościom obywatelskim gwarantowanych w akcie praw i Konstytucji….. pisze pan Matysiak….i ma pan racje panie Jacku!
  ….A zaczelo sie to za prez Reagana……to jego ekipa wpuscila mase Neoconow- Frankistow…watachy zapelnialy wszystkie szczeble administracji poczwszy od lat 84….Wszystkie ekipy zrowno demokratyczne, jak i republikanskie od tego czasu to typowe zchowania Frankistowskie..perwersje i erotyczne extrawagancje wlacznei z Lolita Expres….obecne wybory to walka o odebranie wladzy Neoconom- Frankistom…miejmy nadzieje, ze sie uda…bo inaczej bedziemy mieli powtorke I i II wojny swiatowej…..ktora ma zaprowadzic NWO.

 20. Lovshak = ruskij agient said

  Huma dla dobra Pani Clinton usunęłą się w cień jak Maciorewicz przed wyborami…

  http://stateofthenation2012.com/?p=54272

 21. Nemo said

  Jon Voight:
  „Nasze najwyższe sądy staną się socjalistyczne”.

  Jon Voight poważnie ostrzega przed Hillary Clinton
  .https://youtu.be/o9a6_PZL7QA

 22. Lovshak = ruskij agient said

  Tak czytam czytam te maile z wiki leaks ostatnio podobno nawet poczciwi misjonarze powiązani z Clinton Fundation, zabierali biedne dzieci z Ukrainy, ….. za dzieciątko agenci banderalandu dostawali nawet kilkanaście tysiecy dularów

  Bridges of Faith is a ministry that has brought children from Ukraine, and tried to from Turkey and Haiti, and in the book The Child Catchers: Rescue, Trafficking, and the New Gospel of Adoption explains how 85% of the Ucrainian kids brought by them have been adopted.
  The Ukrainian agent that manages adopted passports receives a commission from 4.000 to 12.000 per child according to the book (pages 2007 to 2010).

  to też pierdoły dla niektórych pewnie…. może jak przyjdą pomagać dzieciom w Polsce to się obudzimy….

 23. Re: 22 Lovshak…

  Zanim przyjda pomagac naszym dzieciom (w kwestii ich zakupu oczywiscie), to wpierw wszystkich „zastepluja” (bio-chipem) i wtedy beda nas „hodowac” jak bydlo…

  Warto zwrocic uwage na ten film, ktory glownie dotyczy Niemcow, a plan ich „zasteplowania” w….przyszlym roku (2017)…

  Polecam…

  ====================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Kiedy pisalem na temat „bio-chipow”, to wiekszosc kazala „pukac sie glowe…”…(byl to rok 1997…)

 24. MatkaPolka said

  https://wolna-polska.pl

  WYSZUKAJ:
  Trump
  CLINTON

  W JEZYKU ANGIELSKIM
  site:whatreallyhappened.com CLINTON
  CLINTON – morderczyni, złodziejka , kryminalistka, zdrada narodowa, aferzystka, defraudantka chora, psychicznie chora fizycznie – fizycznie nie jest w stanie sprawować żadnej funkcji, oskarżana o fałszowanie wyborów

  Ameryka jest chora – ani Clinton, ani Trump nie są dobrymi kandydatami

 25. MatkaPolka said

  Clinton
  publikowano Październik 15, 2016Przez a303

  Clintonowie śmiertelnymi wrogami katolików

  Wikileaks ujawnia e-maile Clintonów, które demaskują ich jako „nienawistników katolików” i nazywają neokonsewatywnych neo-kościelniaków (członków judeochrześcijańskiej sekty soborowej – tłum.), nie wspominając już o tradycyjnych katolikach, „niewiarygodnymi obszczymurami”. E-maile Clintonów porównują wprawdzie neokonserwatywnych neo-kościelniaków do ewangelicznych protestantów to jednak Clintonowie mają w tym wypadku rację odnośnie konserwatywnych neo-kościelniaków, którzy są odpowiednikiem protestanckich ewangelików. Nowy „neo-kościół”, przystosowany do Nowego Porządku Świata, został założony w 1964 roku podczas II Antysoboru Watykańskiego i oparty jest na protestantyzmie, jak to przyznał lider tej judeochrześcijańskiej sekty soborowej, prezbiter Hannibal Bugnini. ———————————————————————————————————————- Dnia 11 października 2016Czytaj więcej

  Opublikowano Wrzesień 27, 2016Przez a303
  Hitlery Clinton – królowa złodziei

  Złośliwi mówią, że Putin musi być amerykańskim agentem – nieformalnie wspiera Donalda Trumpa zamiast Hillary Clinton, której rządy gwarantowałyby mu zniszczenie USA… Coś w tym jest. Osobowość Hillary łączy w sobie bowiem straszliwą chciwość, brak jakichkolwiek skrupułów, bezduszność i mściwość z rażącą niekompetencją. Może się to skończyć dla niej klęską, ale może też skończyć się wielką katastrofą dla Ameryki i świata. Co bowiem można powiedzieć o kandydatce na prezydenta, która najpierw łamie przepisy dotyczące bezpieczeństwa przenosząc swoją oficjalną korespondencję mailową z Departamentu Stanu na prywatny serwer, by ukryć swoje machinacjeCzytaj więcej

  Hillary Clinton to nie człowiek

  Hillary Clinton to nie człowiek bo może i ona zaklina siebie ale jest niewątpliwie opętana! Jeszcze kilka miesięcy temu kandydatka na stanowisko prezydenta USA, Hillary Clinton , tak chełpiła się nadprzyrodzonymi właściwościami swojego organizmu: „Wy, w pierwszej kolejności, powinniście zrozumieć, że w rzeczywistości ja nawet nie jestem istotą ludzką. Bardzo dawno temu zostałam zmontowana w garażu w Palo Alto”. Palo Alto to Dolina Krzemowa co oznacza, że Hillary Clinton objawiła siebie jako swego rodzaju, nie pocącym się, robotem. Obserwując Hillary Clinton wyraźnie widać, delikatnie mówiąc, jej dziwne zachowanie. Jeżeli onaCzytaj więcej

  WikiLeaks: Hillary Clinton składa ofiary Molochowi [wideo]

  W mailach opublikowanych przez Wikileaks znajduje się korespondencja Hillary Clinton z asystentką Cheryl Mills, Hillary napisała o składaniu ofiary Molochowi w ogrodzie po czym nakazała asystentce skasować korespondencję. Dla osób nieświadomych tego jakim praktykom oddaje się amerykańska elita informacja na temat składania ofiary Molochowi może wydać się rodzajem żartu ale nic nie wskazuje na żartobliwą formę wypowiedzi Hillary Clinton. „Trzymam kciuki ( tłum. dosłownie: „skrzyżowane palce”), stara królicza stopa wyciągnięta z pudła na strychu, będę składać ofiarę z kurczaka Molochowi w ogrodzie za domem” Cała korespondencja na stronie WikiLeaks: https://wikileaks.org/clinton-emails/emailid/14333 ZobaczCzytaj więcej

  Hillary Clinton finansowała i dozbrajała al-Kaidę, walczącą przeciwko Muammarowi Kaddafiemu

  Źródła wywiadowcze potwierdzają, że w 2011 roku prezydent Barack Obama oraz Hillary Clinton, ówczesna Sekretarz Stanu, utworzyli tajny sojusz z odłamem al-Kaidy. Celem było zamordowanie libijskiego przywódcy Muammara Kaddafiego, oraz dostarczenie broni do grup terrorystycznych na Bliskim Wschodzie. Wiadomość e-mail, wysłana w marcu 2011 roku od doradcy wywiadowczego Sidneya Blumenthala na prywatną skrzynkę mailową Hillary Clinton, pokazuje jak Stany Zjednoczone złamały szereg przepisów krajowych i międzynarodowych, współpracując z innymi rządami, organizacjami terrorystycznymi i ich liderami. Wiadomość ta, w połączeniu z innymi informacjami wywiadowczymi, podkreśla skandaliczne nadużycia na tle politycznym iCzytaj więcej

  Czy Hillary Clinton jest opętana ?

  Czy Hillary Clinton należy do sekty lucyferiańskiej a może jest jedynie w złym stanie zdrowia? Nie trzeba być ekspertem domonologii ażeby odpowiedzieć sobie na to pytanie, biorąc zwłaszcza pod uwagę jej życie i czyny! Natchniona Hillary Clinton? Czy jednak całkowicie opętana? A może tylko jest w złym stanie zdrowia? A czy głosowanie na Hillary nie jest w rzeczywistości głosowaniem na „talmudycznego” Tim’a Kaine? Komentarz czytelnika: Myślę, że większość z tych osób należy do kultu Lucyfera i są oni absolutnie opętani. Za: http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2016/08/is-hillary-clinton-possessed.html Data publikacji: 6.08.2016Czytaj więcej

  Victor Thorn – autor demaskatorskiej książki o Clintonach nie żyje. To nie pierwsza podobna śmierć…

  Victor Thorn, który napisał trzytomową książkę o rodzinie Clintonów, został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Śledczy podają, że prawdopodobnie to samobójstwo. Jednak wiele alternatywnych mediów dodaje sensacyjne szczegóły w sprawie śmierci Thorna. Według tych informacji, miał ranę postrzałową głowy. Dziennikarze powątpiewają w oficjalną wersję zakładającą samobójstwo. To nie pierwszy przypadek tajemniczej śmierci związanej z rodziną Clintonów. W czerwcu w swoim domu został znaleziony John Ashe – były przewodniczący zgromadzenia ONZ, który miał zeznawać w sprawie malwersacji finansowych rodziny Clintonów. Ashe miał zmiażdżoną grdykę. Według oficjalnej wersji, doznał zawału serca i sztanga, której używał do ćwiczeń, spadła mu na gardło. Na portalu Niezlomni.com recenzowaliśmy książkę Thorna, która pokazuje ciemne stronyCzytaj więcej

  Opublikowano Lipiec 29, 2016Przez a303
  Judeomasońska Ameryka i Hillary Clinton

  „Demokracja AMERYKAŃSKA” Tzn. ŻYDO-MASOŃSKA To Forma Bezkarnego ZŁODZEJSTWA I Oszustwa DOZWOLONA Tylko Dla UPRZYWILIJOWANYCH ! Mechanizm OSZUSTWA i ZŁODZIESTWA o nazwie „amerykańska demokracja” … SIĆ ! … wyjaśnia film pt. „Hillary’s America”. „Hillary America” to NAJNOWSZY odsłaniający FAKTYCZNYCH „założycieli” USA czyli autentycznych GANGSTERÓW politycznych, którzy „wyżarli” się na RABOWANIU oszukiwanych przeciętnych ludzi, którym wmówiono MAGICZNY frazes KŁAMLIWY … „demokracja”. Ten nowy film „Hillary’s America” zbiera widza w podróż i OPROWADZA widza i jak FAKTYCZNIE wygląda „Ameryka Obamy” z TAJNĄ nie publikowaną PRAWDZIWĄ historią tzw. „Partii Demokratycznej” gdzie przypadkowy kontrowersyjny NARKOMANCzytaj więcej

  Opublikowano Lipiec 27, 2016Przez a303
  Hillary Clinton wykazuje klasyczne symptomy opętania

  Najznamienitszy egzorcysta Rosyjskiej Cerkwii Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu uważa, że u Hillary Clinton widać „wyraźne symptomy” demonicznego opętania. Historycznie rzecz ujmując to Hillary Clinton ma najwyższe notowania „negatywne” ze wszystkich amerykańskich polityków. Według ostatniego sondażu gazety „The Wall Street Journal”, 55% Amerykanów odbiera ją negatywnie. Odsetek jej niechętnych wzrasta do 72% wśród białych mężczyzn. Jedynie 17% Amerykanów odbiera ją pozytywnie. Właścicielem gazety „The Wall Street Journal” jest żyd Rupert Murdoch, który nie robi tajemnicy ze swojej sympatii dla Clinton i ze swojej nienawiści do Donalda Trumpa, tak więc te liczby mogąCzytaj więcej

  Opublikowano Lipiec 5, 2016Przez Michal
  Hillary Clinton przypadkiem przyznaje, że Rada Stosunków Międzynarodowych (CFR) zarządza krajem

  Rada Stosunków Międzynarodowych – Council on Foreign Relations (CFR) CFR jest to amerykańska, niezależna organizacja polityczna non-profit, założona w Nowym Jorku w 1921. Zajmuje się szeroko rozumianymi kwestiami związanymi z polityką międzynarodową oraz miejscem i rolą Stanów Zjednoczonych na arenie międzynarodowej. Organizacja dysponuje własnym think tankiem noszącym nazwę The David Rockefeller Studies Program. Jednym z założycieli i pierwszym przewodniczącym organizacji był Paul Warburg, bankier, senator oraz szef amerykańskiego oddziału koncernu I. G. Farben. https://pl.wikipedia.org/wiki/Council_on_Foreign_Relations Paul Warburg Senator James Paul Warburg, 17 lutego 1950 r. senat USA: „Będziemy mieli rząd światowy; bezCzytaj więcej

 26. MatkaPolka said

  TRUMP

  Trump i wszyscy inni prawicowi politycy to syjonistyczne pachołki

  Dodatkowo: Fałszywe „chrześcijaństwo” Donalda Trumpa (jest żydem!) jest ukształtowane przez judeomasona 33° stopnia. [Od Redakcji: ONZetowski Wysoki Komisarz ds. Praw Człowieka Zeid Ra’ad Al Hussein naprawdę trafił w sedno sprawy. Nie tylko prawidłowo wykazał, że Trump, Nigel Farage, Marine Le Pen, Geert Wilders i cała reszta skrajnie prawicowych przywódców stosuje taktykę strachu i nietolerancji ale także poprawnie zidentyfikował ich programy jako promocję nienawiści mającej na celu, w konsekwencji, ewentualne wywołanie „kolosalnej przemocy”. Jednakże nie idzie on dostatecznie daleko w obnażaniu tych drani, najprawdopodobniej dlatego, że wie, że stałby się tarczą strzelnicząCzytaj więcej

  Opublikowano Październik 27, 2016Przez a303

  Chazarski podcieracz Donald Trump: mów to, co głupie goje chcą usłyszeć, by zrobić z nich idiotów – i „rządzić”
  Nie wiem czy należy się śmiać, czy płakać, na widok chazarskich szwindli i gojskiej bio-masy która nabiera się na tą „wyborczą” żydo-szopkę w USraelu. Ale proszę o przestudiowanie całego poniższego wideo a następnie dwóch wideo poniżej, dla pełnego obrazu porteru psychologicznego psychopaty bez moralnego kręgosłupa, sumienia i elementarnych – chrześcijańskich etycznych zasad, i dopiero po tych trzech materiałach filmowych proszę wyciągać wnioski nt „Donalda” Trumpa: Bojownik z NWO i idol współczesnej Ameryki poparł zamordowanie Libii (poparł także amerykańską inwazję na Irak w 2002 r.) Wystąpienie wraz z tłumaczeniem przed mocodawcami:Czytaj więcej

  Skończył się sparing dwóch błaznów politycznych. Donald „Strzecha” Trump vs. Kilaria Hilton…generalnie, to czytałem tylko relacje, bo boksowanie się na słowa nie rajcują mnie ani trochę…dużo bardziej wolę ustawkę ze sztachetami… Choć nie powiem, kiedyś zabiło mi szybciej serduszko, kiedy Donald (kuźwa co za imię) „Strzecha” Trump zadeklarował, że wyłoży jak na uniwersytecie tematykę zwalenia dwóch wież WTC i wskaże potencjalnych winnych…pisałem o tym w lutym …to była konfrontacja z Jebem (ja pierdzielę co za imię) Bushem… http://trybeus.blogspot.com/2016/02/donald-trump-otwiera-swoja-szafeczyli.html Oczywiście wyszedłem sobie wtedy na świeże powietrze, nie zapaliłem jointa, bo nieCzytaj więcej

  Opublikowano Lipiec 23, 2016Przez a303
  Pedofil Donald Trump – prezydent z Mossadu? Henry Makow
  Trump z Ivanką w 1996, lat 15. Każdy kandydat „musi mieć swoją Panamę” mówią „Protokoły Mędrców Syjonu”, odnosząc się do skandalu z 1888 r. „P” już dłużej nie oznacza Panamy. Oznacza PEDOFILA. To dlatego Trump nigdy nie będzieć ścigał Hillary lub badał 9/11. Prawdopodobnie uczestniczył on w pedofilskiej siatce prowadzonej przez agenta Mossadu Jeffreya Epsteina. Poniżej Robert Morrow połączył kilka możliwych szantaży, które Illuminati mają na „Nadzieję i Zmianę 2016” konserwatystów. Zeszłej nocy Trump powiedział wiele rzeczy, które Amerykanie chcą desperacko słyszeć, zwłaszcza na temat handlu, imigracji i zmiany reżimu.Czytaj więcej

  Korporacyjnie opłacana islamofobia w kampanii Donalda Trumpa

  Podsycanie nienawiści do muzułmanów stało się wielomilionowym wysiłkiem, wspieranym przez neokonserwatywne, korporacyjne fundacje. Co ważne, kilka z tych grup pracuje na rzecz kampanii Donalda Trumpa. Wg Rady Stosunków Amerykańsko-Islamskich [Council on American-Islamic Relations (CAIR)] i Centrum ds. Rasy i Płci Uniwerystetu Berkeley Kalifornii [Center for Race and Gender (CRG)], pewne 74 fundacje, think tanki, centra badań, etc., „przyczyniają się w pewien sposób do islamofobii w USA, której głównym celem jest „promować uprzedzenia lub nienawiść wobec islamu lub muzułmanów”. Oto grupa organizacji, która miała dostęp do prawie 206 milionów dolarów pomiędzyCzytaj więcej

  Opublikowano Kwiecień 11, 2016Przez a303
  Przemówienie Donalda Trumpa dla AIPAC
  Pełna transkrypcja wypowiedzi kandydata na prezydenta USA. Kandydat na prezydenta USA z ramienia Republikanów Donald Trump, pierwszy na liście nominowanych przez swoją partię, zwrócił się do AIPAC – Amerykańsko Izraelskiego Komitetu do Spraw Publicznych (American Izrael Public Affairs Committee) w poniedziałek, omawiając relacje między Stanami Zjednoczonymi a Izraelem. Poniżej kompletny zapis jego przemówienia. TRUMP: Dobry wieczór. Dziękuję wam bardzo. Przemawiam dziś do was jako dozgonny sojusznik i prawdziwy przyjaciel Izraela. (wiwaty, aplauz) Jestem nowicjuszem w polityce, ale nie we wspieraniu interesu Żydów. (aplauz) W 2001 roku, tygodnie po atakach naCzytaj więcej

  Trump największym przyjacielem Izraela?

  Lider wyścigu o republikańską nominację prezydencką, Donald Trump w wywiadzie dla „Israel Hayom” podkreślił, że jest „najbardziej pro-izraelski” ze wszystkich potencjalnych kandydatów. Trump nazwał się też „największym przyjacielem Izraela” i zapewnił o swoim zdecydowanym poparciu dla polityki premieraBeniamina Netanyahu i jego metod „osiągnięcia porozumienia izraelsko-palestyńskiego”, które chciałby wspomóc po swoim zwycięstwie wyborczym. Miliarder nie widzi sprzeczności między opowiadaniem o „pokoju na Bliskim Wschodzie”, a pomysłem przeniesienia stolicy państwa żydowskiego z Tel-Awiwu do Jerozolimy (choć taka prowokacja oznaczałaby raczej prowokację i wręcz wymuszenie pełnowymiarowej wojny z całym światem islamskim). Trump skrytykowałCzytaj więcej

  Donald Trump : Obama i Clinton stworzyli terrorystyczny ISIS

  Kandydat na prezydenta USA uważa, że ugrupowanie terrorystyczne powstało z winy obecnego prezydenta Baracka Obamy i byłej sekretarz stanu Hillary Clinton. Republikański kandydat na prezydenta Stanów Zjednoczonych Donald Trump oświadczył, że Hillary Clinton i Barack Obama stworzyli Państwo Islamskie. Associated Press opublikowała na YouTube wideo, na którym Trump przemawia do wyborców w stanie Missisipi. Polityk mówił o ataku na ambasadę Arabii Saudyjskiej w Teheranie po wykonaniu kary śmierci na 47 osobach, wśród których był duchowny szyicki Nimr al-Nimr. — Hillary Clinton stworzyła Państwo Islamskie razem z Obamą – powiedział miliarder. ClintonCzytaj więcej

  III RP w okowach wirtualnej rzeczywistości

  Wiele lat temu, tuż po zakończeniu konfliktu jugosłowiańskiego i „wyzwoleniu” przez wojska NATO Kosowa, z wizytą w Prisztinie zjawiła się główna zbrodniarka wojenna tej kampanii, żydówka Madeleine Albright[i]. W reportażu telewizyjnym z tej wizyty pokazano ją przemawiającą do tłumów entuzjastycznych Albańczyków zgromadzonych na głównym placu stolicy. No , tak przynajmniej pokazywał to medialny przekaz wizualny tego programu. Osobiście nie widziałem w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, że dzięki niej udało im się oderwać Kosowo od Serbii. Kamera umieszczona była za jej plecami, powyżej podium, z którego przemawiała. WCzytaj więcej

  Z palcem na nuklearnym guziku szaleńcy i psychopaci

  Pod nogami rządzących USA neokonserwatystów grunt zaczyna się palić. Imperium trzeszczy w szwach, świadomość o niekończącej się litanii ich zbrodni, zaczyna docierać do coraz szerszych mas na świecie. Profesor Daniel Kovalik z University of Pittsburgh School of Law, w swym najnowszym artykule[i] zatytułowanym: “The United States as Destroyer of Nations”, w lapidarnej formie opisuje najważniejsze zbrodnie popełnione przez Stany Zjednoczone od końca II Wojny Światowej, oraz ich ideologiczne podłoże. W charakterze konkluzji cytuje stwierdzenie Jose Marti, że „ są dwa rodzaje ludzi na świecie, ci co kochają i tworzą, oraz ciCzytaj więcej

 27. MatkaPolka said

  Clintonowie śmiertelnymi wrogami katolików

  Wikileaks ujawnia e-maile Clintonów, które demaskują ich jako „nienawistników katolików” i nazywają neokonsewatywnych neo-kościelniaków (członków judeochrześcijańskiej sekty soborowej – tłum.), nie wspominając już o tradycyjnych katolikach, „niewiarygodnymi obszczymurami”. E-maile Clintonów porównują wprawdzie neokonserwatywnych neo-kościelniaków do ewangelicznych protestantów to jednak Clintonowie mają w tym wypadku rację odnośnie konserwatywnych neo-kościelniaków, którzy są odpowiednikiem protestanckich ewangelików. Nowy „neo-kościół”, przystosowany do Nowego Porządku Świata, został założony w 1964 roku podczas II Antysoboru Watykańskiego i oparty jest na protestantyzmie, jak to przyznał lider tej judeochrześcijańskiej sekty soborowej, prezbiter Hannibal Bugnini. ———————————————————————————————————————- Dnia 11 października 2016Czytaj więcej

  Opublikowano Wrzesień 27, 2016Przez a303
  Hitlery Clinton – królowa złodziei

  Złośliwi mówią, że Putin musi być amerykańskim agentem – nieformalnie wspiera Donalda Trumpa zamiast Hillary Clinton, której rządy gwarantowałyby mu zniszczenie USA… Coś w tym jest. Osobowość Hillary łączy w sobie bowiem straszliwą chciwość, brak jakichkolwiek skrupułów, bezduszność i mściwość z rażącą niekompetencją. Może się to skończyć dla niej klęską, ale może też skończyć się wielką katastrofą dla Ameryki i świata. Co bowiem można powiedzieć o kandydatce na prezydenta, która najpierw łamie przepisy dotyczące bezpieczeństwa przenosząc swoją oficjalną korespondencję mailową z Departamentu Stanu na prywatny serwer, by ukryć swoje machinacjeCzytaj więcej

  Hillary Clinton to nie człowiek

  Hillary Clinton to nie człowiek bo może i ona zaklina siebie ale jest niewątpliwie opętana! Jeszcze kilka miesięcy temu kandydatka na stanowisko prezydenta USA, Hillary Clinton , tak chełpiła się nadprzyrodzonymi właściwościami swojego organizmu: „Wy, w pierwszej kolejności, powinniście zrozumieć, że w rzeczywistości ja nawet nie jestem istotą ludzką. Bardzo dawno temu zostałam zmontowana w garażu w Palo Alto”. Palo Alto to Dolina Krzemowa co oznacza, że Hillary Clinton objawiła siebie jako swego rodzaju, nie pocącym się, robotem. Obserwując Hillary Clinton wyraźnie widać, delikatnie mówiąc, jej dziwne zachowanie. Jeżeli onaCzytaj więcej

 28. Rokitnik said

  Przez dziesieciolecia ( o czym wspomina nasz Kol. Roman z Texasu ) – zmienia sie na niekorzysc SPOLECZENSTWA struktura wladzy w USA.
  Ba ! Okazuje sie, ze w zasadzie ten Kraj ma DWA garnitury ”wladzy ” z ktorych ten niewidoczny gra pierwsze skrzypce / co kiedys niefrasobliwie palnol ex.prezydent Bill Clinton w wywiadzie na zywo!) Tak wiec, nie za bardzo napinam sie emocjonalnie w tych niby wyborach, – chociaz osobiscie i z wieloma rodakami bede glosowal na p.Donalda Trumpa…!
  TUTAJ skad pisze i mieszkam od 30 lat, obserwuje sie coraz wiekszy burdel na kolkach…w zasadzie nic poza swera prywatna ( Firmy) nie idzie tak jak trzeba, albowiem Ameryka przezarta jest byle jakoscia, polaczona z grabieza srodkow publicznych, niekompetencjami i idiotycznymi decyzjami p o l i t y c z n y m i, do ktorego zaprzezone jest NATO- jako piesc nacisku militarnego…..
  W konkluzji – na dwa dni przed ELEKCJA Traump – Clintonowa – NIE WIERZE W PRZEBUDZENIE AMERYKI…ZWYCIEZY GLOSAMI ELEKTORSKIMI HILAROWA.. i dopiero jak Ameryka poczuje sie zagrozona w swojej egzystencji i spokoju socjalnym….ci co faktycznie RZADZA, moga oddac stery naprawy wewnetrznej Kraju, takiemu lub podobnemu kandydatowi jakim jest p. Donald. J. Trump.
  Przedtem, musialaby sie przetoczyc przez USA rewolucja w e w n e t r z n a – wymienione elity meRdialne, odejscie od anty ludzkich posuniec wciaz rozdajacych karty Frankistow i Satanistow !!
  Ps. Przepraszam za brak polskiej czcionki, wlasnie zmienilem komputerek. Poprawie sie !!

 29. Bob said

  Witamy nowa „Pani Prezydent”! Zalozymy sie?

 30. Siggi said

  http://independenttrader.pl/kto-wygra-wybory-w-usa.html

 31. diesel said

  Czegos tu nie rozumiem.Trwa spor kto powinien byc wybrany i dlaczego.Przeciez beda rzadzic tak jak ich poprzednicy.Pies bedzie sluchac swego Pana i tyle.

 32. diesel said

  ad.26 Robotem??Raczej osoba zdrowo faszerowana psychotropami ewentualnie jakimis falami bezposrednio na mozg.

 33. Re: 32 Diesel…

  Nie bylem ani nie jestem zwolennikiem D.Trump’a ani h. Clinton. Przygladam sie temu wyborczemu „wyscigowi” do bialego knesetu w Waszyngtonie I przypomina mi ten „wyscig” do: dwoch biegunow dokladnie tego samego akumulatora: plus I minus.. (dobrze I zle w sensie politycznym), ale „wlascicielem” tego akumulatora sa dokladnie tacy sami, co stworzyli „federal reserve”, wiec podniecanie sie kto wygra wybory w USA (wyscigu szczurow) beda one napewno wygrane.

  Co mozna byloby zrobic dla Ameryki I Amerykanow w chwili obecnej do pozbycia sie „raka” I przywrocenia swietnosci dla USA????.
  No wlasnie…Gdyby jakims cudem generalowie (glownie) z US-NAVY jakos sie skrzykneli I wyprowadzili wojsko na ulice przy jednoczesnym wprowadzeniu wszelkich ograniczen rzadowych z „bialego knesetu” I aresztowaniu skorupmpowanych czlonkow „admini-sra-cji” na szczeblu federalnym (na wzor tureckiego Erdogana), to powazny cien szansy na uratowanie Amerykanow spod zydowsko-masonskiej jurysdykcji bylby raczej mozliwy… Na co (taki stan rzeczy) Amerykanie wogole nie zasluzyli w sensie politycznym, socjalnym, kulturowym I religijnym. USA to 10 razy wieksza „Sodoma I Gomora” I najprawdopodobniej zostanie ogniem wypalona…na co sie w chwili obecnej zanosi…

  ===============================================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 34. Greg said

  Alex Jones modli się publiczne do Pana Jezusa o miłosierdzie!
  .https://www.youtube.com/watch?v=gW34qp8y1-Y&t=5s

 35. Re: 34 Greg…
  W zasadzie Alex Jones posiadajacy troje dzieci, rozwiedziony z pierwsza zona (zydowka) z jednym dzieckiem I powtornie ozenil sie z druga zona (rowniez zydowka) majac z nia dwoje dzieci specjalnie nie widzi mozliwosci unikniecia „zadymy” wojennej z Rosja I Chinami I publicznie (w kwestii uwiarygodnienia sie – jest jak mowi – protestantem) prosi Boga o milosierdzie. Wcale mu sie nie dziwie…

  Alex Jones, to nie jest jego prawdziwe imie I nazwisko – jesli juz. (choc to malo istotne), lecz istotne jest to, ze jego tesc od pierwszej zony, jest bardzo wysokim oficerem mosadu, ktory kontroluje m.in., CIA I NSA I to wlasnie on wydal zezwolenie Alexowi na prowadzenie dzialalnosci publicystyczna pt: „InfoWar” w wersji „okrojonej” w ktorej nie ma miejsca na zydowsko-syjonistyczna dzialalnosc w swiecie…

  Wczesniej Alex Jones byl komediantem…

  ===========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Przed zamordowaniem Cooper’a przez policje, Cooper ujawnil powiazania A.Jones’a z mosadem I CIA informujac publicznie, ze A.Jones jest niewiarygodnym publicysta I jednoczesnie uprawia „nowoczesny” talmudyzm pod dyktando mosadu.
  Czesto slucham „InfoWar” I dosc sprawnie weryfikuje jego informacje, ktore nie sa w 100% wyjawione (publikowane), ale w uzupelnieniu slucham Rens’a I Davida w http://www.x22report.com

 36. AniaK said

  http://fakty.interia.pl/raporty/raport-usa-wybory2016/aktualnosci/news-sondaz-cbos-kto-wedlug-polakow-bedzie-lepszym-prezydentem-us,nId,2302745

  Ja w głowę zachodzę jakim cudem pani Clinton i pan Trump cieszą się jeszcze wolnością. Po wysłuchaniu wzajemnych zarzutów obu kandydatów w trakcie jednej z debat ich miejsce jest raczej w areszcie. Pokojówka złoży u nich donos na klienta i od razu w kajdankach zwiną gościa z lotniska, a oni po takich oskarżeniach z uśmiechem wychodzą z publicznej debaty. Albo ich nie traktują poważnie, albo coś z tym prawem u nich nie tak.

 37. revers said

  wg. najnowszych sonadarzy i ankiet w Polsce wygrala by pani Klinton, czy z diablem , czy z demonem wojny glosowalo by na nia 57% POlakow.

  Kto za?

 38. AniaK said

  Cała nadzieja w tym gostku. Z historii za bystry to on nie jest, ale prawo i sprawiedliwość u niego na pierwszym miejscu. Z nikim się nie cacka.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,James-Comey-czlowiek-ktory-wstrzasnal-USA,wid,18574793,wiadomosc.html?ticaid=1180bc&_ticrsn=5

  „W USA pierwszy raz o głośno zrobiło się o nim, gdy w 2003 r. doprowadził do skazania za oszustwa słynnej bizneswoman, osobowości telewizyjnej, ekspertki od gotowania i dobrego stylu, Marthy Stewart. Podkreślał wtedy, że Stewart „nie jest ścigana za to, kim jest, ale ze względu na to, co zrobiła”.”

 39. AniaK said

  korekta
  Re37:
  Ja jestem za aresztem dla obojgu 🙂

 40. Adam Ryglowski said

  Drogie Panie .
  Największe szambo w III / IV RP jest tam , gdzie jest
  ( między wieśniakami )
  A w USA jest Park Yellowstone ( pechowo , bo w centrum)

  Z czasów młodości pamiętam opowiastkę , jak dwa tygrysy staczały walkę ,- a na wzgórku siedział STARY CHIŃCZYK
  i czekał …

  Zapomniałem dopisać , że miał ” przedłużenie ” ręki (broń)
  na ” zaliczenie zwycięzcy”.

 41. AniaK said

  Gdyby mi Pan Gajowy albo ktoś tu z obecnych ładnie to przetłumaczyli to bym im podrzuciła. W językach obcych ponoć oni są kiepscy i z tłumaczeniem mogą mieć problem 🙂

  .https://www.youtube.com/watch?v=uB4plr556K8

  Gdy widzisz ptaka w locie jak wolny jest
  Jak płynie sobie, aż po nieba kres
  Wiedz – niebo bywa pełne wichrów i burz
  A z lotu ptaka już nie widać róż

  Bo wolność – to nie cel lecz szansa by
  Spełnić najpiękniejsze sny, marzenia
  Wolność – to ta najjaśniejsza z gwiazd
  Promyk słońca w gęsty las, nadzieja

  Wolność to skrzypce z których dźwięków cud
  Potrafi wyczarować mistrza trud
  Lecz kiedy zagra na nich słaby gracz
  To słychać będzie tylko pisk, zgrzyt, płacz

  Bo wolność – to wśród mądrych ludzi żyć
  Widzieć dobroć w oczach ich i szczęście
  Wolność – to wśród życia gór i chmur
  Poprzez każdy bór i mur znać przejście

  Wolność lśni wśród gałęzi wielkich drzew
  Które pną się w słońce każda w swoją stronę
  Wolność brzmi jak radosny ludzi śmiech
  Którzy wolność swą zdobyli na obronę –

  Zwycięstwa, mądrości, prawdy i miłości
  Spokoju, szczęścia, zdrowia i godności
  Wolność to diament do oszlifowania
  A zabłyśnie blaskiem nie do opisania

  Wolność to także i odporność serc
  By na złą drogę nie próbować zejść
  Bo są i tacy, którzy w wolności cud
  Potrafią wmieszać swoich sprawek bród

  A wolność, to królestwo dobrych słów
  Mądrych myśli, pięknych snów
  To wiara w ludzi

  Wolność
  Ją wymyślił dla nas Bóg
  Aby człowiek wreszcie mógł
  W Niebie się zbudzić

  Niestety, wierszokleta ze mnie kiepski…
  Admin

 42. Greg said

  Panie Jaśku, dla wielu osób Alex uchylił wrota poznania ,,ciemnej strony mocy”
  Ujawnił wiele….może nie wszystko.
  Jesteśmy w momencie zwrotnym w historii Świata, i chyba doskonale zdał sobie z tego sprawę.
  Ta modlitwa wygląda mi na szczerą. Jak Pan uważa?

 43. Re: Greg.
  Owszem, Alex Jones doskonale zdal sobie sprawe z sytuacji w jakiej wiekszosc ludzi sie znalazla na poczatku tego roku.
  Poznal realna zgroze wyczynow syjonistow (I glownie ich planow zniewolenia swiata).
  Mowi to, co „moze” powiedziec, choc czasami „przekracza” uprawnienia jakie otrzymal od bylego tescia…:))) (oczywiscie, z korzyscia dla sluchaczy I widzow.

  Jesli chodzi o jego wiare, to wydaje mi sie (jest to moja prywatna opinia), ze jest on zielonoswiatkowcem albo babtysta, lecz nie jestem w 100% pewien, czy jego modlitwa jest szczera czy nie… Nie mnie jest ta kwestie oceniac.

  Generalnie, w miare dobrze prowadzi swoj „InfoWar” I jest w zasadzie na biezaco z wydarzeniami w USA I swiecie.

  ================================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 44. Bezrobotny said

  Wygra Trump. Po krotkim czasie prezydentury wybuchna rozruchy. Wprowadzony zostanie stan wyjatkowy. Wladze przejmie wojsko.

 45. VA said

  Historycznye przemówienie Melani Trump w Wilmington, Karolina Północna:

 46. Głos Prawdy said

  Kogo by nie wybrali w USA – dla reszty świata nic dobrego z tego nie będzie, doświadczenie temu dowodzi. Po prostu jeśli dojdzie do władzy Hillary, co jest oczywiste, wojna nam zapewniona o wiele wcześniej, niż przypuszczamy i radzę wszystkim modlić się i pójść do spowiedzi, najlepiej generalnej. Ekscentryczny miliarder Trump nieprzewidywalny i jak pokazują ostatnie doniesienia nie do końca ten, za kogo się podaje. Jest takie powiedzenie ruskie – гладко стелит – да жестко спать – (dosł. gładko słać – ale szorstko na tym sypiać)

 47. VA said

  Co zrobić w sytuacji, gdy nieważne jak głosujesz żydowski elity i tak pozostają u władzy?

 48. revers said

  .. lub ostani prezydent

  .https://www.youtube.com/watch?v=udjWYXnFHyQ

 49. AniaK said

  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wybory-w-usa-trump-vs-clinton,66,0,2185538.html

  „To co będzie dla niego tym nowym celem, jeśli przeprowadzi się do Białego Domu?

  Nie sądzę, żeby był zainteresowany siedzeniem codziennie od 8.00 do 20.00 na spotkaniach, na których punkt po punkcie doradcy będą przedstawiali mu propozycje dotyczące reformy federalnego systemu opieki zdrowotnej, a potem kwestii związanych z ochroną środowiska i tak dalej. Jego nie będzie na tych spotkaniach. To nie będzie dla niego interesujące. Nie będzie też dla niego interesująca przeprowadzka do Waszyngtonu, który w porównaniu do Nowego Jorku, w którym spędził całe życie, jest prowincjonalnym miastem.”

  I mi na pracoholika pan Trump nie wygląda. Więc o co tu chodzi?

  „Wie też, że nawet jeśli przegra, stracą wszyscy, tylko nie on. Amerykańskie społeczeństwo będzie podzielone, republikanie wyjdą pokaleczeni, na demokratów, którzy nawet jeśli wygrają, będą czekać pułapki, a w tym czasie Donald Trump założy telewizję i będzie zarabiał miliardy dolarów dzięki temu, że przez ostatnie miesiące wygłaszał płomienne przemówienia uderzające w establishment, w Hilary Clinton, w wielki biznes, Chińczyków, Meksykanów. To ustawi Trumpa w roli głosu pokolenia skrzywdzonego pod rządami demokratów.”

  Myślę, że to całe wyborcze show zorganizowane jest bardziej dla Świata niż dla nich. Ta ich demokracja została już zdemaskowana i powoli staje się mitem ale maski opaść nie chcą. Możliwe, że przegrana pana Trumpa ma być policzkiem dla pana Putina, a wygrana pani Clinton społeczną akceptacją jedynie słusznej amerykańskiej polityki. A jak po wyborach pan Trump założy telewizję, to będą mieli w jednym miejscu pod kontrolą wszystkich buntowników 🙂

 50. AniaK said

  Na moje oko pan Trump politykę ma głęboko w d.pie, i tak naprawdę nie interesuje go ani Putin, ani Meksykanie, ani Chińczycy……tylko money money 🙂

  .https://www.youtube.com/watch?v=sc1KsSmsGdo

 51. AniaK said

  .https://www.youtube.com/watch?v=ZKK3umKGb9I

 52. AniaK said

  A to psikusa Amerykanie zrobili panu Trupowi. Oj nauczą go oni dyscypliny. Teraz trzeba będzie przeprowadzić się na prowincję, koniec spania do 11, monitoring 24h/dobę……. dostało co chciało 🙂

  Gratulacje dla nowego Prezydenta Stanów Zjednoczonych.

  http://r-scale-20.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/c1fea270c48e8079d8ddf7d06d26ab52/a0485a28-e678-48bb-aad3-983d24dd1a25.jpg?type=1&srcmode=3&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=640&srch=360&dstw=640&dsth=360&quality=80

 53. AniaK said

  .https://www.youtube.com/watch?v=_uUUq7qc4P4

 54. AniaK said

  .https://www.youtube.com/watch?v=Zs6q_LLQDYk

 55. watazka said

  No to mamy nowego prezydenta USA.
  Biedna Clintonowa pewnie spac nie bedzie mogla, ze ja takie nieszczescie spotkalo.
  Obama sie odgrazal, ze jak wygra Trump to bedzie jawny dowod, ze Rosja zmanipulowala wybory.
  Do tej pory specem od wyborow prezydentow w roznych krajach byli zawsze Jankesi.
  Widac i na tym polu Rosjanie przegonili USA.
  Ale Obama grozil, ze Rosja poniesie straszne konsekwencje jak sie okaze ze Trump zatriumfuje.
  Na razie Ameryka w szoku.
  Podobno wedlug sondauz opinii publicznej w Polsce prawie 60 % Polakow bardzo pragnelo zwyciestwa pani Hitlery Clinton.
  Z tego wynika, ze Polacy nie pamietaja, kto zniszczyl Jugoslawie.
  A moze te noecale 60 % Polakow to sami zydzi?

  ——
  To po prostu potwierdza głęboką mądrość i pamięć historyczną naszego wspaniałego Narodu.
  Admin

 56. AniaK said

  Słyszałam, że pan Putin już się nie może doczekać spotkania z Panią Melanią 🙂

 57. AniaK said

  Re55:
  Czytałam, że przed wyborami pan Putin mocno dystansował się od pana Trumpa. To raczej nie jest miłość ze wzajemnością. Może Pani Melanii uda się przełamać lody 🙂

  Każdemu by przełamała. Tzn. każdemu mężczyźnie. Nawet Ani Grodzkiej, mam wrażenie.
  Admin

 58. AniaK said

  http://fakty.interia.pl/raporty/raport-usa-wybory2016/aktualnosci/news-wladimir-putin-gratuluje-prezydentowi-elektowi,nId,2303426

 59. Re: 56 AniaK
  I po co pani „roznosi” takie ploty???
  „Slyszalam…gdzie I od kogo???”

  =========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 60. revers said

  cos takiego, Putin z Melania a nie z Timoszenka, a moze przed tem kalifornijski Majdan?

  .https://www.youtube.com/watch?v=ALNvGn7RZ44

 61. Yah said

  He, he, he tak to wychodzi jak Pan Prezydent korzysta z usług niedouczonych urzędników od pisania tekstów. Pan Prezydent zapomniał, że nie pisze do Clinton.

  „Polsko-amerykańskie relacje są ważnym filarem europejskiej i transatlantyckiej stabilności. Jesteśmy szczególnie zadowoleni, że podczas tegorocznego szczytu NATO w Warszawie USA zdecydowało zwiększyć swoją obecność wojskową w Polsce, a tym samym wzmocnić wschodnią flankę Sojuszu” – napisał Andrzej Duda. „Mamy nadzieję, że twoje przywództwo otworzy nowe możliwości dla naszej współpracy opartej na wzajemnym zobowiązaniu”

 62. AniaK said

  Re59:
  To nie są żadne ploty tylko dar czytania w myślach 🙂

 63. AniaK said

  Re60:
  Pan Revers chyba dawno u okulisty nie był 🙂

 64. Yah said

  Ad 55

  Blisko, blisko Szanowny Panie Watażko 😉

  Pan Gajowy oczywiście ironicznie …… szczególnie dwa ostatnie wyrazy ? Bo że on głęboko mądry i pamiętliwy to wiemy, ale czy nasz….

 65. Yah said

  Komentarze u mnie w robocie. „No i wygrał rudy wariat” Dlaczego wariat ? Milczenie …. „Ten to teraz rozwali wszystko” A tamci nie rozwalali w Libii, Syrii, Iraku ? Milczenie …. „Ja jaki Amerykanka ( sic!) glosowałabym na Clitnon” ? Dlaczego Clinton miałaby być lepsza ? Milczenie …

  Albo obcy – milczą, żeby się nie ujawniać, albo nasi – ale wtedy „pod deklem’ nie tlą się żadne myśli i dlatego brakuje reakcji systemu. Wgrane przez maistream informacje do mózgu nie przewidziały wygranej Trumpa – stad brak reakcji systemu na zadawane pytania – Odyseja Kosmiczna 2016 😉

 66. Boydar said

  cytat z Gajówki – „Polak ma poglądy, ale nie wie skąd, dlaczego właśnie takie i po co je pokazuje”

  moje podejrzenie – „Żyd ma poglądy, wie skąd, dlaczego właśnie takie i po co je pokazuje” … w Judenracie wisi stosowne ogłoszenie.

Sorry, the comment form is closed at this time.